Чернівецька область - одномандатний виборчий округ №204

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Дністровської РДА

108

Відділ ведення ДРВ Новодністровської міської ради

4

Відділ ведення ДРВ Чернівецької РДА

44

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
730112 м.Заставна – вул.Боженка, вул.Буковинського Віча, вул.В.Чорновола, вул.Дністровська, вул.Довбуша, вул.Дунаєвського, вул.Кошового, вул.Л.Кобилиці, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Надгірна, вул.Незалежності: 86–153; вул.Павлюка, вул.Підгірна, вул.Полтавська, вул.Попеля генерала, вул.Сагайдачного, вул.Севастопольська, вул.Січових стрільців, вул.Спортивна, вул.Федьковича, вул.Чередниченка, вул.Юрківська, вул.400 річчя м.Заставна, пров.Мічуріна, пров.Нагірний, пров.Надгірний, пров.Павлюка, пров.Полтавський, пров.Севастопольський, пров.Січових стрільців, пров.Федьковича, пров.1-й Полтавський, пров.1-й Севастопольський, пров.1-й Січових стрільців, пров.2-й Полтавський, пров.2-й Севастопольський, пров.2-й Січових стрільців вул.О.Кобилянської, 6, м.Заставна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59400 (будинок дитячо-юнацької творчості, актова зала) Велика

730113 м.Заставна – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Турецького, вул.Гагаріна, вул.Галицького, вул.Гоголя, вул.Донбаська, вул.Запоріжська, вул.І.Діброви, вул.І.Миколайчука, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Кіцманська, вул.Королькова, вул.Кубанська, вул.М.Макаренка, вул.Незалежності: 1–64; вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Рязанська, вул.Ужгородська, вул.Хотинського повстання, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Ярошинської, пров.В.Турецького, пров.Гагаріна, пров.Галицького, пров.І.Франка, пров.М.Макаренка, пров.Н.Яремчука, пров.Шевченка вул.Незалежності, 93, м.Заставна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59400 (районний палац культури, фойє) Велика

730114 м.Заставна – вул.Амурська, вул.Бажанського, вул.Буковинська, вул.Гакмана, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.І.Вільде, вул.Латвійська, вул.Л.Українки, вул.Молдавська, вул.Надрічна, вул.Огієнка, вул.Полуботка, вул.П.Орлика, вул.Прутська, вул.Садова, вул.Сарани, вул.Стрійська, вул.Стуса, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Шеленка, вул.Яворницького, вул.28 Червня, вул.8 Березня, пров.Бажанського, пров.Буковинський, пров.Дорошенка, пров.Драгоманова, пров.Полуботка, пров.Сарани, пров.Стуса, пров.1-й Бажанського, пров.1-й Грушевського, пров.2-й Бажанського, пров.2-й Грушевського, пров.3-й Грушевського вул.Гагаріна, 5, м.Заставна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59400 (гімназія, фойє) Велика

730115 смт Кострижівка вул.Заводська, 60Б, смт Кострижівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59410 (школа, спортзал) Велика

730116 с.Бабин, с.Рудка вул.Головна, 1, с.Бабин, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59411 (будинок культури, фойє) Середня

730117 с.Баламутівка вул.Головна, 79, с.Баламутівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59437 (школа, спортзал) Середня

730118 с.Боянчук вул.Миру, 7, с.Боянчук, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59443 (сільський клуб, актова зала) Середня

730119 с.Брідок вул.Миру, 43, с.Брідок, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59430 (школа, коридор) мала

730120 с.Василів вул.Головна, 53, с.Василів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59416 (будинок культури, фойє) Середня

730121 с.Васловівці вул.Головна, 26, с.Васловівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59451 (будинок культури, зал) Середня

730122 с.Вербівці вул.Євзебія Ліпецького, 21Б, с.Вербівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59441 (центр дозвілля молоді, фойє) мала

730123 с.Веренчанка – вул.Д.Галицького, вул.Д.Макогона, вул.Заставнівська, вул.Зелена, вул.І.Вільде, вул.І.Миколайчука, вул.К.Зоти, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Новоселицька, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Привокзальна, вул.С.Наливайка, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, пров.Зелений, пров.Новоселицький вул.Шевченка, 88А, с.Веренчанка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59420 (центр дозвілля, зал) Середня

730124 с.Веренчанка – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Драгоманова, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Лермонтова, вул.М.Черемшини, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Шкільна, вул.1 Травня вул.Шевченка, 79, с.Веренчанка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59420 (школа, спортзал) Середня

730125 с.Яблунівка вул.Молодіжна, 9, с.Яблунівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59401 (Яблунівський НВК, актова зала) мала

730126 с.Вікно вул.І.Бажанського, 17, с.Вікно, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59433 (школа, фойє) Середня

730127 с.Горішні Шерівці вул.Головна, 77, с.Горішні Шерівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59452 (будинок культури, великий зал) Велика

730128 с.Горошівці вул.Головна, 4, с.Горошівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59442 (школа, фойє) Середня

730129 с.Добринівці вул.Буковинська, 60, с.Добринівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59444 (будинок культури, актова зала) Середня

730130 с.Дорошівці вул.Буковинська, 2, с.Дорошівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59423 (народний дім, зал народного дому) Середня

730131 с.Задубрівка вул.Щербини, 8, с.Задубрівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59453 (будинок фольклору, актова зала) Середня

730132 с.Звенячин вул.Шевченка, 17А, с.Звенячин, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59413 (будинок фольклору, фойє) Середня

730133 с.Кадубівці – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Кармелюка, вул.Міцкевича, вул.Незалежності, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.Панська, вул.Паушівська, вул.Сагайдачного, вул.Селищна, вул.Українська: 3Є–36; вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, пров.Міцкевича, пров.О.Кобилянської, пров.Паушівський, пров.Шевченка вул.Українська, 5, с.Кадубівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59421 (сільський будинок культури, великий зал) Середня

730134 с.Кадубівці – вул.Ватутіна, вул.В.Івасюка, вул.В.Михайловського, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Грушевського, вул.Г.Скороводи, вул.Гуківська, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Н.Яремчука, вул.О.Гончара, вул.Пушкіна, вул.Р.Шухевича, вул.Українська: 37–100; вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.28 Червня, вул.9 Травня, пров.В.Чорновола, пров.Ломоносова, пров.Український вул.28 Червня, 1, с.Кадубівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59421 (школа, спортзал) Середня

730135 с.Кулівці вул.Молодіжна, 2, с.Кулівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59417 (школа, фойє) мала

730136 с.Малий Кучурів вул.О.Кобилянської, 47А, с.Малий Кучурів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59450 (будинок культури, фойє) Середня

730137 с.Митків вул.Шевченка, 54, с.Митків, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59431 (адмінбудинок, к.1) мала

730138 с.Мосорівка вул.Зелена, 25, с.Мосорівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59432 (будинок культури, фойє) мала

730139 с.Онут вул.Головна, 43, с.Онут, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59434 (Адміністративний будинок, каб.1, каб.2) мала

730140 с.Погорілівка вул.Грушевського, 45, с.Погорілівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59436 (будинок культури, актова зала) Середня

730141 с.Прилипче, с.Степанівка вул.Центральна, 18, с.Прилипче, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59412 (сільський клуб, зал клубу) Середня

730142 с.Репужинці вул.Центральна, 54, с.Репужинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59414 (школа, каб.№1) Середня

730143 с.Ржавинці вул.О.Кобилянської, 5, с.Ржавинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59445 (будинок культури, фойє) Велика

730144 с.Самушин вул.Сагайдачного, 45, с.Самушин, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59432 (клуб, зал) мала

730145 с.Товтри вул.Головна, 15, с.Товтри, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59424 (будинок центру дозвілля, зал) Середня

730146 с.Хрещатик вул.Першотравнева, 3А, с.Хрещатик, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59415 (школа, актова зала) Середня

730147 с.Чорний Потік вул.Головна, 107А, с.Чорний Потік, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59435 (Навчально-виховний комплекс, спортзал) мала

730148 с.Чуньків вул.Є.Ярошинської, 9, с.Чуньків, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59422 (школа, спортзал) Середня

730149 с.Шубранець вул.Головна, 62А, с.Шубранець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59454 (будинок культури, малий зал) Середня

730150 с.Юрківці вул.Шкільна, 17, с.Юрківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59440 (школа, коридор) Середня

730151 смт Кельменці – вул.Бесарабська, вул.Воробкевича, вул.Довженка, вул.Ковпака, вул.Колгоспна, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Мардар’єва, вул.Матросова, вул.Молдавська, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.О.Паламаря, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Сільська, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.8-Березня, пл.Центральна, пров.О.Паламаря, пров.Східний, пров.Тихий, пров.Український, пров.1 Бесарабський, пров.1 Грушевського, пров.2 Бесарабський, пров.2 Грушевського пл.Центральна, 12, смт Кельменці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60100 (районний будинок народної творчості та дозвілля, фойє) Велика

730152 смт Кельменці – вул.Буковинська, вул.Вінницька, вул.Володимирська, вул.Галкіна, вул.Головачука, вул.Гончара, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Заставська, вул.І.Богуна, вул.Івасюка, вул.Карпатська, вул.Кобилянської, вул.Ліпковської, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Раренка, вул.Сагайдачного, вул.Садгірська, вул.Садова, вул.С.Нікули, вул.Чернівецька, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.50-річчя Перемоги, пл.Колгоспна, пров.Березневий, пров.Буковинський, пров.Володимирський, пров.Чернівецький, пров.Чорновола, пров.1 Гончара, пров.1 Сагайдачного, пров.1 Садовий, пров.2 Гончара, пров.2 Сагайдачного, пров.2 Садовий вул.Головачука, 13, корп.А, смт Кельменці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60100 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал) Велика

730153 смт Кельменці – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кільцева, вул.Коротка, вул.Св.Миколая, вул.Хотинська, вул.28 Червня, пров.Гагаріна, пров.1 Ватутіна, пров.1 Гагаріна, пров.1 Західний, пров.2 Ватутіна, пров.2 Західний, Підстанція вул.Гагаріна, 1Б, смт Кельменці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60100 (дошкільний навчальний заклад №1, гімнастичний звл) Середня

730154 смт Кельменці – вул.Головна, вул.Л.Українки, вул.Мудрого, вул.Підлісна, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Широка, пров.1 Широкий, пров.2 Широкий вул.Л.Українки, 14, смт Кельменці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60100 (клуб, глядацька зала) мала

730155 с.Бабин вул.Шевченка, 24, с.Бабин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60115 (будинок культури, глядацька зала) Середня

730156 с.Бернове вул.Головна, 21, с.Бернове, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60120 (будинок кульутри, фойє) Середня

730157 с.Браїлівка вул.Яблунева, 10, с.Браїлівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60152 (клуб, глядацька зала) мала

730158 с.Бузовиця вул.Центральна, 31, с.Бузовиця, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60142 (Народний дім, глядацька зала) Середня

730159 с.Бурдюг вул.Буковинська, 8, с.Бурдюг, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60143 (Будинок культури, фойє)
/
вул.Буковинська, 6, с.Бурдюг, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60143
Середня

730160 с.Вартиківці вул.Шевченка, 18, с.Вартиківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60130 (будинок культури, мала глядацька зала) Середня

730161 с.Вовчинець вул.Головна, 33, с.Вовчинець, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60150 (будинок культури, фойє) Середня

730162 с.Вороновиця вул.Центральна, 55, с.Вороновиця, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60110 (будинок культури, глядацька зала) мала

730163 с.Грушівці вул.Центральна, 18Б, с.Грушівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60113 (будинок культури, глядацька зала) Середня

730164 с.Дністрівка вул.Центральна, 32, с.Дністрівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60141 (Народгий дім, методичний кабінет, кабінет для репетицій) Середня

730165 с.Зелена вул.Головна, 5, с.Зелена, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60133 (районний будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала) Середня

730166 с.Іванівці вул.Головна, 55, с.Іванівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60144 (районний будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала) Велика

730167 с.Козиряни вул.Центральна, 27, с.Козиряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60132 (Народний дім, фойє) Середня

730168 с.Коновка вул.Центральна, 20, с.Коновка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60112 (Народний дім, глядацька зала) мала

730169 с.Комарів, с.Майорка вул.Центральна, 19, с.Комарів, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60140 (будинок народної творчості та дозвілля, фойє) Середня

730170 с.Кроква вул.Травнева, 25, с.Кроква, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60124 (клуб, глядацька зала) мала

730171 с.Ленківці, с.Макарівка вул.Головна, 45, с.Ленківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60111 (будинок культури, глядацька зала) Велика

730172 с.Лівинці вул.Головна, 32, с.Лівинці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60125 (будинок народної творчості та дозвілля, концертна зала) Середня

730173 с.Лукачівка пров.Долинський, 1, с.Лукачівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60153 (Народний дім, концертна зала) мала

730174 с.Михайлівка вул.Шкільна, 11, с.Михайлівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60126 (Народний дім, концертна зала) мала

730175 с.Мошанець вул.Бернівська, 18, с.Мошанець, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60121 (будинок народної творчості та дозвілля, фойє) Середня

730176 с.Нагоряни вул.Зелена, 14А, с.Нагоряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60114 (клуб, глядацька зала) мала

730177 с.Нелипівці вул.Паркова, 9, с.Нелипівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60152 (будинок культури, глядацька зала) Середня

730178 с.Новоселиця вул.Головна, 77, с.Новоселиця, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60151 (будинок культури, фойє)
/
вул.Головна, 75, с.Новоселиця, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60151
Середня

730179 с.Оселівка вул.Центральна, 3, с.Оселівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60124 (клуб, фойє) Середня

730180 с.Перківці вул.Центральна, 40, с.Перківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60122 (будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала) Середня

730181 с.Путрине вул.Світла, 1, с.Путрине, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60123 (школа, спортивний зал) мала

730182 с.Подвір’ївка вул.Центральна, 7, с.Подвір’ївка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60134 (Народний дім, глядацька зала) Середня

730183 с.Росошани вул.Центральна, 38, с.Росошани, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60154 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Центральна, 40, с.Росошани, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60154
Середня

730184 с.Слобідка вул.Окружна, 8, с.Слобідка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60131 (клуб, згядацька зала) мала

730308 м.Сокиряни – вул.Василя Симоненка, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Єврейська, вул.Івана Піддубного, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Леся Курбаса, вул.Михайла Грушевського, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги, вул.Сидора Воробкевича, вул.Федьковича, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Василя Симоненка, пров.Головачука, пров.Івана Піддубного, пров.Леся Курбаса, пров.Михайла Грушевського, пров.Ярослава Мудрого, пров.1 Леся Курбаса, пров.1 Ярослава Мудрого, пров.2 Леся Курбаса, пров.2 Ярослава Мудрого вул.Шевченка, 11, м.Сокиряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60200 (школа №1, актовий зал) Велика

730309 м.Сокиряни – вул.Анатолія Добрянського, вул.Валерія Лобановського, вул.Василя Стуса, вул.В.Бірюкової, вул.Вишнева, вул.Глібова, вул.Гоголя, вул.Гребінки, вул.Григорія Сковороди, вул.Залізнична, вул.Івана Карпенка-Карого, вул.Івана Миколайчука, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лідії Любинецької, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Марії Приймаченко, вул.Миколи Леонтовича, вул.Миколи Лисенка, вул.Молдавська, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Олексія Бондаря, вул.Олеся Гончара, вул.Олеся Семерні, вул.Павла Поповича, вул.Підлісна, вул.П.Мирного, вул.Попова, вул.Рєпіна, вул.Сергія Параджанова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, пров.Бірюкової, пров.Валерія Лобановського, пров.Василя Стуса, пров.Івана Миколайчука, пров.Княгині Ольги, пров.Котляревського, пров.Л.Українки, пров.Миколи Лисенка, пров.Молдавський, пров.О.Кобилянської, пров.Олексія Бондаря, пров.Павла Поповича, пров.Сергія Параджанова, пров.1 Молдавський, пров.1 Олексія Бондаря, пров.2 Молдавський, пров.2 Олексія Бондаря вул.О.Кобилянської, 19, м.Сокиряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60200 (будинок культури, фойє) Велика

730310 м.Сокиряни – вул.Будівельна, вул.Буковинська, вул.В.Давиденка, вул.В.Івасюка, вул.Вокзальна, вул.Володимира Великого, вул.Вчительська, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Данила Галицького, вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Зародової, вул.Зоряна, вул.Івана Кожедуба, вул.Корольова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Олега Антонова, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сергія Нігояна, вул.Серпнева, вул.Січових Стрільців, вул.Сухомлинського, вул.Центральна, вул.Яремчука, пров.Дружби, пров.Івана Кожедуба, пров.Мічуріна, пров.Новий, пров.Покровський: 1–6; пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Сухомлинського вул.Покровська, 17, м.Сокиряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60200 (гімназія, актовий зал) Велика

730311 м.Сокиряни – вул.Батуринська, вул.Бориславська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Георгія Гонгадзе, вул.Горлівська, вул.Дніпропетровська, вул.Добровольського, вул.Дрогобицька, вул.Дубинська, вул.Житомирська, вул.Запоріжська, вул.Івана Огієнка, вул.Ізюмська, вул.Київська, вул.Ковельська, вул.Конотопська, вул.Краматорська, вул.Курська, вул.Луцька, вул.Львівська, вул.Макіївська, вул.Могилівська, вул.Мукачівська, вул.Ніжинська, вул.Нікопольська, вул.Окницька, вул.Орловська, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипа Орлика, вул.Полтавська, вул.Ровенська, вул.Севастопольська, вул.Соборна, вул.Стрийська, вул.Сумська, вул.Ужгородська, вул.Устима Кармелюка, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Чернівецька, вул.Чернігівська, вул.Чигиринська, вул.Ялтинська, пров.Георгія Гонгадзе, пров.Могилівський, пров.Окницький, пров.Соборний, пров.Харківський, пров.1 Б.Хмельницького вул.Ярослава Мудрого, 45, корп.Б, м.Сокиряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60200 (Дитячо-юнацька спортивна школа, великий зал) Середня

730312 с.Білоусівка вул.Центральна, 9, с.Білоусівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60233 (будинок культури, фойє) Велика

730313 с.Братанівка пров.Б.Хмельницького, 1, с.Братанівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60210 (будинок культури, фойє) мала

730314 с.Василівка, с.Розкопинці вул.Центральна, 4, с.Василівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60232 (будинок культури, фойє) Середня

730315 с.Вашківці – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 4, 31–33, 37–37 к.А, 39–39 к.А, 41–43, 44 к.А–47, 49–51 к.А, 55–55 к.А, 57, 61, 63, 65, 67, 69–69 к.А, 73; вул.Депутатська: 3–18; вул.І.Богуна, вул.І.Гонти, вул.Кармелюка: 7; вул.Київська, вул.Кишинівська, вул.Лєрмонтова, вул.Мічуріна, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської: 1–48; вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Садова, вул.Чернівецька, вул.Шевченка: 38, 42, 44, 46, 50 к.А–52, 55 к.А–71; вул.Я.Мудрого, пров.І.Мазепи, пров.Казиміра, пров.Корнійчука: 2; вул.Грушевського, 25, с.Вашківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60222 (будинок культури, фойє) Середня

730316 с.Вашківці – вул.В.Івасюка, вул.Горького, вул.Грушевського: 1–3, 5 к.А–28, 34, 38–38 к.Б, 40, 44, 48, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 72, 74–84; вул.Депутатська: 2; вул.Довбуша, вул.І.Франка, вул.Кармелюка: 1–6, 8–34; вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.Надрічна, вул.О.Кобилянської: 49–96; вул.Рибальська, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Федьковича, вул.Шевченка: 2 к.А–37, 39, 43, 45, 47–49, 53–55; вул.9 Травня, пров.Волгоградський, пров.Київський, пров.Корнійчука: 1, 3–19; пров.Московський, пров.Першотравневий, пров.Сковороди вул.Грушевського, 27, с.Вашківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60222 (школа, актовий зал) Середня

730317 с.Нова Слобода вул.Б.Хмельницького, 2А, с.Нова Слобода, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60222 (установа дозвілля, фойє) мала

730318 с.Вітрянка вул.Шевченка, 14А, с.Вітрянка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60214 (будинок культури, фойє) Середня

730319 с.Волошкове вул.Шевченка, 39, с.Волошкове, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60209 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) Середня

730320 с.Гвіздівці вул.Шевченка, 1, с.Гвіздівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60225 (будинок культури, фойє) Середня

730321 с.Грубна вул.Шевченка, 1, с.Грубна, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60220 (будинок культури, фойє) Середня

730322 с.Коболчин вул.Я.Мудрого, 80, с.Коболчин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60231 (будинок культури, фойє) Велика

730323 с.Кормань вул.Шкільна, 5А, с.Кормань, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60213 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) Середня

730324 с.Кулішівка вул.Шкільна, 2, корп.А, с.Кулішівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60215 (навчально-виховний комплекс, актовий зал, кімната 2) Середня

730325 с.Ломачинці вул.Незалежності, 9, с.Ломачинці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60235 (школа, актовий зал) Середня

730326 с.Лопатів, с.Покровка вул.Шевченка, 64, с.Лопатів, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60212 (будинок культури, фойє) мала

730327 с.Михалкове, с.Галиця, с.Непоротове вул.Макаренка, 2, с.Михалкове, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60234 (будинок культури, фойє) Велика

730328 с.Олексіївка вул.Головна, 47А, с.Олексіївка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60223 (школа, актовий зал) Середня

730329 с.Новоолексіївка вул.О.Кобилянської, 24, с.Новоолексіївка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60224 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) мала

730330 с.Ожеве вул.Лесі Українки, 24, с.Ожеве, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60237 (будинок культури, фойє) Середня

730331 с.Романківці – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.В.Стуса, вул.В.Сухомлинського, вул.Головна: 1, 3, 5, 7, 9–9 к.Б, 15, 17, 19, 21, 25–35, 47, 51, 53, 59, 61, 63, 65–69, 71, 73, 75, 77–85; вул.Гонти, вул.Гончарівська, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Залізнодорожня, вул.Заньковецької, вул.Запорізька: 1–7, 9–19; вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.К.Бельського, вул.Київська, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Кривоноса, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.М.Грушевського, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.М.Коцюбинського, вул.Молдавська, вул.Н.Яремчука, вул.Орлика, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Примака, вул.Романковецька, вул.Сірка, вул.Соборна, вул.Терешкової, вул.Українська, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.9 Травня, пров.Глінки, пров.Долинівський, пров.Сонячний, пров.Шевченка вул.Головна, 39, с.Романківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60226 (будинок культури, зал урочистих подій) Велика

730332 с.Романківці – вул.Березівська, вул.Буковинська, вул.В.Великого, вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.Воробкевича, вул.Гагаріна, вул.Головна: 2, 4, 6, 8, 10–14, 16, 18, 20, 22–24, 40–46, 48, 52, 54–58, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76; вул.Дністровська, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Запорізька: 7 к.А; вул.Калнишевського, вул.Кисилбасівська, вул.Коновальця, вул.Крупенського, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Нікопольська, вул.О.Вишні, вул.О.Кобилянської, вул.Освітянська, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Північно-Західна, вул.Поповича, вул.Республіканська, вул.Рєпіна, вул.Рогізна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Староукраїнська, вул.Стефаника, вул.Федьковича, вул.Яблунева, вул.Я.Мудрого, вул.Ярмаркова, вул.28 Червня, пров.Вербний, пров.Весняний, пров.Гайовий, пров.Тернівський вул.Головна, 49, с.Романківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60226 (комплексна дитяча юнацька спортивна школа, спортивний зал) Велика

730333 с.Селище вул.Центральна, 54, с.Селище, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60216 (будинок культури, фойє) Середня

730334 с.Сербичани вул.Л.Українки, 47, с.Сербичани, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60230 (будинок культури, фойє) Середня

730335 с.Шебутинці вул.О. Кобилянської, 17, с.Шебутинці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60211 (будинок культури, фойє) Середня

730336 с.Шишківці, с.Струмок вул.Шкільна, 4, с.Шишківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60221 (школа, актовий зал) Середня

730395 м.Хотин – вул.Буковинська, вул.Василя Стуса, вул.Воїнів-визволителів, вул.Героїв Крут, вул.Гірська, вул.Гусаковського, вул.Дудніченка: 1–15; вул.Кам’янець-Подільська, вул.Кандиби, вул.Кліща: 1–50; вул.Кобилянської, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Л. Каденюка, вул.Лобачевського, вул.Мардар’єва, вул.Непом’ящого, вул.Олімпійська: 1–41, 43, 45–45А, 49, 51; вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підлубного, вул.Попова, вул.Пушкіна, вул.Рашківського, вул.Рєпіна, вул.Свято-Миколаївська, вул.Семенчука, вул.С.Побережника, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Федьковича, вул.Челюскіна, вул.Чкалова, вул.Шитікова, пров.Буковинський, пров.Гусаковського, пров.Л. Каденюка, пров.Олімпійський, пров.Підлубного, пров.Рєпіна, пров.Свято-Миколаївський, пров.Толстого, пров.Федьковича, пров.Шитікова, пров.1-й Воїнів-визволителів, пров.1-й Кутузова, пров.1-й Першотравневий, пров.1-й Свято-Миколаївський, пров.1-й Суворова, пров.2-й Воїнів-визволителів, пров.2-й Кутузова, пров.2-й Першотравневий, пров.2-й Підлубного, пров.2-й Свято-Миколаївський, пров.2-й Суворова, пров.2-й Толстого, пров.3-й Воїнів-визволителів, пров.3-й Кутузова, пров.3-й Першотравневий, Урочище Чишма вул.Воїнів-визволителів, 62, м.Хотин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60000 (Хотинська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. актова зала) Велика

730396 м.Хотин – вул.Андрія Борулі, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вишневецького, вул.Гагаріна, вул.Дністровська, вул.Дудніченка: 38–63; вул.Жасмінна, вул.Кармелюка, вул.Кліща: 51, 53, 55, 57А, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–77А, 79, 83, 87–148А; вул.Козацької Слави, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Манченка, вул.Нижньо-Дністровська, вул.Олександра Коваля, вул.Садова, вул.Свято-Покровська: 1–50Б, 52, 64, 70, 72, 76–98; вул.Шевченка: 1, 5, 9–9Б, 13–29А, 31–31А; вул.Юнацька, пров.Богдана Хмельницького, пров.Кліща, пров.Красний, пров.Свято-Покровський, пров.Сєдова, пров.Шевченка, пров.1-й Козацької Слави, пров.1-й Нижньо-Дністровський, пров.2-й Козацької Слави, пров.2-й Нижньо-Дністровський, пров.3-й Козацької Слави вул.Олімпійська, 84, м.Хотин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60000 (Районний будинок народної творчості: ) Велика

730397 м.Хотин – вул.Васильєва: 1–26, 28; вул.Галкіна, вул.Горького: 1–30; вул.Данила Галицького, вул.Дудніченка: 16–36; вул.Івана Франка, вул.Кишинівська, вул.Кліща: 52, 54–54А, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 82, 84; вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Незалежності, вул.Олімпійська: 42, 44, 46–48, 50, 52–82; вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.Салтанчука, вул.Свято-Покровська: 51–51А, 57А, 67–69, 71, 73–75, 104–136; вул.Січових Стрільців, вул.Українська: 1–44; вул.Фіалкова, вул.Фортечна, вул.Хотинського повстання, вул.Чернівецька: 1–40; вул.Чужбинського, вул.Шинкаренка, вул.Шолом-Алейхема, пров.Лук’яна Кобилиці, пров.Сагайдачного, пров.Український, пров.Чужбинського, пров.Шинкаренка, пров.2-й Український, пров.2-й Чужбинського, Кордон Лісництво вул.Незалежності, 54Б, м.Хотин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60000 (Хотинський технікум ПДАУ: спортивна зала) Велика

730398 м.Хотин – вул.Антона Мельника, вул.Васильєва: 27, 29–136; вул.Гоголя, вул.Горького: 31–125А; вул.Грушевського, вул.Запорізька, вул.Київська, вул.Кривнюк-Мокряк, вул.Лермонтова, вул.Михайлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Просвіріна, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Українська: 45–118; вул.Чернівецька: 41–117; вул.Шевченка: 2А–4В, 6–8, 10–12, 30, 33–83; пров.Пилипа Орлика, пров.1-й Горького, пров.1-й Запорізький, пров.2-й Горького, пров.2-й Запорізький, Варниця 1 урочище, Варниця 2 урочище, Варниця 3 урочище, Урочище ’Кам’яний Яр’ вул.Шевченка, 2, м.Хотин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60000 (школа №5, актова зала) Велика

730399 с.Анадоли вул.Шкільна, 1А, с.Анадоли, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60009 (навчаАнадольський навчально виховний комплекс: фойє) Середня

730400 с.Атаки пров.Л.Українки, 4, с.Атаки, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60008 (Сільський клуб: актова зала) мала

730401 с.Білівці вул.Головна, 22Б, с.Білівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60053 (Будинок культури: зал) Середня

730402 с.Блищадь вул.28 Червня, 2Б, с.Блищадь, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60026 (Об’єкт дозвілля: актова зала) мала

730403 с.Бочківці вул.Шкільна, 1, с.Бочківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60021 (Бочковецький НВК 1-ІІ ст., фойє)
/
вул.Головна, 3, с.Бочківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60021
Середня

730404 с.Владична вул.Головна, 3, с.Ширівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60032 (Сільський клуб, зала) Середня

730405 с.Ворничани вул.40-чя Перемоги, 4, с.Ворничани, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60042 (Сільський клуб: ) мала

730406 с.Гордівці вул.Головна, 1А, с.Гордівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60018 (Сільський клуб: зала) мала

730407 с.Гринячка вул.К.Спотар, 8, с.Гринячка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60013 (Початкова школа: актова зала) мала

730408 с.Грозинці вул.Головна, 51, с.Грозинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60020 (Будинок культури: актова зала) Велика

730409 с.Данківці вул.Свято-Покровська, 51, с.Данківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60041 (Сільський будинок культури, актова зала) Середня

730410 с.Долиняни вул.Незалежності, 20, с.Долиняни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60043 (Сільський будинок народної творчості та дозвілля: малий зал) Середня

730411 с.Зарожани – вул.Головна: 1–27; вул.Дружби, вул.Дубковецького, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Колгоспна, вул.Комарова, вул.Краківська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселицька, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Погорилівська, вул.Садова, вул.Санковецька, вул.Солонецька, вул.Шировецька, пров.Дубковецького, пров.Новоселицький, пров.Погорилівський вул.Перемоги, 3, с.Зарожани, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60034 (Навчально виховний комплекс: спортивний зал) Середня

730412 с.Зарожани – вул.Боженка, вул.Володимирівська, вул.Головна: 28–72; вул.Зарожанська, вул.Зелений гай, вул.Квітнева, вул.Клішковецька, вул.Коперника, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Млинська, вул.Мусоргського, вул.О.Кобилянської, вул.Першотравнева, вул.Свято-Михайлівська, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Лісовий, пров.Свято-Михайлівський, пров.Український вул.О.Кобилянської, 17, с.Зарожани, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60034 (Сільський будинок культури: фойє) Середня

730413 с.Зелена Липа вул.Головна, 20А, с.Зелена Липа, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60011 (школа-сад: фойє) мала

730414 с.Каплівка вул.Лесі Українки, 15, с.Каплівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60040 (Каплівська ЗОШ І-ІІст.: фойє) Середня

730415 с.Керстенці вул.Героїв Майдану, 27, с.Керстенці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60050 (Керстенецька ЗОШ І-ІІст.: фойє)
/
вул.Героїв Майдану, 23, с.Керстенці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60050
Середня

730416 с.Клішківці – вул.Ангеліної П., вул.Боцька, вул.Весни, вул.Гагаріна: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Галичанського, вул.Головна: 2, 4, 6–6А, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44–44А, 52–52А, 54–64, 72, 74, 76, 78, 80, 86–90, 92–94, 96, 100, 102, 104, 106–108, 110; вул.Кірова, вул.Кліща, вул.Котовського, вул.Левчишина В.Д., вул.Леоніда Каденюка, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.М.Козака, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Островського, вул.Панфілова, вул.П.Мирного, вул.П.Могили, вул.Романюка, вул.Солонецька, вул.Чапаєва, вул.Черняховського, вул.40-річчя Перемоги, пров.Боцька І, пров.Боцька ІІ, пров.Гагаріна, пров.Леоніда Каденюка, пров.Ломоносова, пров.Нахімова, пров.Солонецький, пров.40-річчя Перемоги вул.Головна, 61, с.Клішківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60014 (Кафе "Колос": велика зала) Велика

730417 с.Клішківці – вул.Боженка, вул.Буковинська, вул.Гагаріна: 15, 17, 19, 21, 23, 25–42; вул.Галкіна, вул.Гастелло, вул.Герцена, вул.Гоголя, вул.Головна: 95, 97–97А, 101, 103, 105, 109, 113–153; вул.Гончарова, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Димитрова, вул.Д.Карвацького, вул.Довбуша, вул.Дубініна, вул.Дубковецька, вул.Зарожанська, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійська, вул.О.Кобилянської, вул.О.Кошового, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Фінляндська, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Буковинський, пров.Галкіна, пров.Герцена, пров.Гоголя, пров.Головний, пров.Гончарова, пров.Горького 1-й, пров.Горького 2-й, пров.Горького 3-й, пров.Д.Карвацького, пров.Кобилянської, пров.Лісовий І, пров.Лісовий ІІ, пров.Лісовий ІІІ, пров.Садовий, пров.Щорса вул.Д.Карвацького, 9А, с.Клішківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60014 (Клішковецька гімназія: фойє) Середня

730418 с.Клішківці – вул.Аксакова, вул.Алтайська, вул.Бабушкіна, вул.Ватутіна, вул.Верховинська, вул.Вишнева, вул.В.Котика, вул.Вчительська, вул.Гайдара, вул.Головна: 1, 3–3Б, 5, 7, 9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 23–25, 27–27А, 29, 31, 33–35, 37, 39, 41–43, 45–51, 53, 67–69, 73, 75, 77, 79, 81–83, 91; вул.Грушевського, вул.Дібровинська, вул.Дружби народів, вул.Зелена, вул.З.Космодем’янської, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Магазійська, вул.Млинська, вул.Моріса Тореза, вул.О.Степанової, вул.Пархоменка, вул.Полянська, вул.Присяжнюка, вул.С.Ковалевської, вул.Струмінського, вул.Хотинського повстання, вул.Чебана, вул.Чулея, вул.Ю.Федьковича, вул.Яловеги, вул.28 Червня, пров.Грушевського 1-й, пров.Грушевського 2-й, пров.Дружби народів, пров.Зелений, пров.Кутузова, пров.О.Степанової, пров.Хотинського повстання, пров.Ю.Федьковича вул.Струмінського, 6, с.Клішківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60014 (Клішковецька ЗОШ І-ІІІст.: фойє) Середня

730419 с.Колінківці – вул.Б. Хмельницького, вул.Буковинська: 1, 3, 5, 7–7А, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25–82; вул.Гагаріна, вул.Головна: 2, 6–8, 10, 12–12А, 14–16, 20, 22–22А, 26, 28–30, 32, 34, 36–36А, 38–42, 44–48, 50–51, 53–58, 60–62, 66, 74, 77, 88–98, 100–101, 103; вул.К. Галкіна, вул.Клубна, вул.Кутузова, вул.Л. Українки, вул.Лісова: 1, 3, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 25, 29–31, 33, 35–39, 41, 43, 45, 47; вул.Матросова: 4А, 8, 10, 12А–12Б, 14, 20, 22, 24, 26–108А; вул.Маяковського: 3–4, 6, 8, 12; вул.Миру, вул.Молодіжна: 6, 8–8Б, 14, 16–65А; вул.О. Кобилянської: 7–7А, 9, 32–52; вул.Першотравнева: 1, 3–5; вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Суворова, вул.У. Кармелюка: 2–4, 6–6А; вул.Хотинського Повстання: 25, 32–34А, 36–69А; вул.Чкалова: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 19А–21А; вул.Шевченка, вул.Ю. Федьковича вул.Головна, 52, с.Колінківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60023 (Колінковецький ЗНЗ І-ІІІст.: спортивна зала) Велика

730420 с.Колінківці – вул.Буковинська: 2–2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18–18А, 20–20А, 22–22А, 24; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Головна: 1, 3–5, 9, 11, 13, 19, 21, 23–25, 27, 31, 33, 35, 37, 43, 49, 52, 59–59Б, 63–65, 67–73, 75, 79–81, 99, 102, 104–129; вул.Дружби, вул.І. Франка, вул.Київська, вул.Лісова: 2А, 4–6, 8, 10А, 12–14, 16–18, 20, 22–22А, 26–28, 32, 34, 40, 42–42А, 44, 46, 48–202; вул.Матросова: 1–4, 5–7, 9–9А, 11, 13, 17–19, 21, 23, 25; вул.Маяковського: 5, 7, 9–11, 13–99; вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 1–4А, 7, 9–13, 15; вул.Н. Яремчука, вул.О. Кобилянської: 1А–6, 8, 10–30; вул.Першотравнева: 2, 7–48; вул.Пушкіна, вул.У. Кармелюка: 5–5А, 8–175; вул.Хотинського Повстання: 1–23, 26–31, 35; вул.Чернівецька, вул.Чкалова: 2, 4, 6–6А, 8–8А, 10–12, 14–16, 22–85; вул.28 червня вул.Головна, 52, с.Колінківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60023 (Колінковецький ЗНЗ І-ІІІст: фойє) Велика

730421 с.Корнешти вул.Незалежності, 8, с.Корнешти, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60019 (Об’єкт дозвілля: актова зала) мала

730422 с.Круглик вул.Головна, 57А, с.Круглик, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60051 (Сільський будинок культури: актова зала) Середня

730423 с.Крутеньки вул.Головна, 26, с.Крутеньки, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60054 (Сільський будинок культури: фойє) Середня

730424 с.Малинці вул.І.Франка, 32, с.Малинці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60024 (Адмінбудівля сільської ради:, зал засідань) Велика

730425 с.Млинки вул.М.Грушевського, 2, с.Млинки, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60015 (Сільський клуб: актовий зал) мала

730426 с.Недобоївці вул.Головна, 28А, с.Недобоївці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60035 (Будинок культури: фойє) Велика

730427 с.Орестівка вул.Річна, 7, с.Орестівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60007 (Будинок дозвілля: актова зала) мала

730428 с.Пашківці вул.О.Кобилянської, 26, с.Пашківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60052 (Сільський будинок культури: зал) Середня

730429 с.Перебиківці вул.Шевченка, 50А, с.Перебиківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60010 (Перебиковецька ЗОШ І-ІІІ ст.: мала зала) Велика

730430 с.Поляна вул.Свято-Дмитріївська, 55, с.Поляна, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60016 (Полянська ЗОШ І-ІІІст.: фойє) Середня

730431 с.Пригородок вул.Головна, 44А, с.Пригородок, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60006 (Сільський клуб: актова зала) Середня

730432 с.Рашків вул.Головна, 14, с.Рашків, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60017 (Будинок культури: зал) Середня

730433 с.Рукшин – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Головна: 1–36, 38, 50, 52, 54; вул.Горішня, вул.Дальня, вул.Дніпропетровська: 1–4; вул.Карбишева, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Котовського, вул.Кошового, вул.Кузьми Галкіна, вул.Л.Українки, вул.М.Брозницького, вул.М.Грушевського, вул.Мінська, вул.Молодіжна, вул.Надрічна, вул.Нижня, вул.Острицька, вул.Підгірна, вул.Полтавська, вул.Прикордонна, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Т.Шевченка, вул.Хотинська: 2–4, 6, 8; вул.Червоних партизанів, вул.Чернівецька, пров.Головачука, пров.Дружби народів, пров.Садовий, пров.Сокольний вул.Головна, 46, с.Рукшин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60030 (Рукшинська ЗОШ І-ІІІ ст.: спортивна зала) Середня

730434 с.Рукшин – вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Головна: 37, 39–49, 51, 53, 55–79; вул.Гуцульська, вул.Дніпропетровська: 5–7; вул.Долинянська, вул.Долішня, вул.Дружби, вул.Дубинська, вул.Єремецького, вул.Зарічна, вул.Зеленогайська, вул.І.Франка, вул.Колгоспна, вул.Лєрмонтова, вул.Мазепи, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молдавська, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Перелісна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Севастопольська, вул.Терешкової, вул.Хотинська: 5, 7, 9–42А; вул.Хотинського повстання, вул.Черемшини, вул.Шкільна, вул.Щорса, вул.Ялтинська, пров.Стаханівський, пров.Харківський вул.Головна, 46, с.Рукшин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60030 (Рукшинська ЗОШ І-ІІІ ст.: мала зала) Середня

730435 с.Рухотин вул.Головна, 15, с.Рухотин, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60012 (Сільський клуб: мала зала) мала

730436 с.Санківці вул.Головна, 94А, с.Санківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60025 (Сільський будинок культури: актова зала) Середня

730437 с.Ставчани вул.Головна, 1, с.Ставчани, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60044 (Ставчанський НВК: фойє) Середня

730438 с.Чепоноси вул.Хрестовоздвиженська, 2, с.Чепоноси, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60031 (Сільський клуб: танцювальний зал) Середня

730439 с.Шилівці вул.Миру, 11, с.Шилівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60022 (Шиловецька ЗОШ І-ІІІ ст.: фойє) Велика

730440 с.Ширівці вул.Молодіжна, 18, с.Ширівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60032 (Шировецький НВК І-ІІІст:. фойє) Середня

730441 с.Ярівка вул.О.Кобилянської, 6, с.Ярівка, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60055 (Будинок культури: фойє) Середня

730442 м.Новодністровськ – вул.мікрорайон Діброва: 1 к.А–1 к.Б, 2–16; вул.мікрорайон Діброва, 5, корп.Б, м.Новодністровськ, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60236 (школа, хол) Велика

730443 м.Новодністровськ – вул.Будівельників, вул.Енергетиків, вул.квартал 13, вул.мікрорайон Діброва: 1 к.В–1 к.Г, 17–23; вул.садівниче товариство "Будівельник", вул.садівниче товариство "Буковина", вул.садівниче товариство "Вишенька", вул.садівниче товариство "Затишок", вул.садівниче товариство "Лісовий", вул.садівниче товариство "Піщаний", вул.садівниче товариство "Чорнобилець-1" вул.квартал 10, 15, м.Новодністровськ, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60236 (спортивний комплекс, фойє, 2-й поверх) Велика

730444 м.Новодністровськ – вул.мікрорайон Сонячний: 1, 2–12, 24; вул.мікрорайон Сонячний, 3, корп.А, м.Новодністровськ, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60236 (ПНЗО "Школа мистецтв", каб.2, хол) Велика

730445 м.Новодністровськ – вул.Зелена, вул.квартал 22, вул.Лісова, вул.мікрорайон Лісовий, вул.мікрорайон Сонячний: 1 к.ГРС, 13–23; вул.садівниче товариство "Калина", вул.Садова, вул.садове товариство "Верховина", вул.’27 квартал’, вул.’8 квартал’ вул.мікрорайон Сонячний, 14, корп.А, м.Новодністровськ, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60236 (міська гімназія, хол) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
730337 Державна установа "Сокирянська виправна колонія (№67)" пров.Покровський, 8, м.Сокиряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60200 Мала
730559 Комунальна установа "Сокирянська центральна районна лікарня Чернівецької області" вул.О.Кобилянської, 43, м.Сокиряни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60200 Мала
730561 Заставнівська районна центральна лікарня вул.Незалежності, 111, м.Заставна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59400 Мала