Чернігівська область - одномандатний виборчий округ №206

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Ріпкинської РДА

50

Відділ ведення ДРВ апарату Чернігівської РДА

81

Відділ ведення ДРВ Новозаводського району міста Чернігова Чернігівської міської ради

43

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
740641 смт Добрянка – вул.Артазеєва, вул.Байдакова, вул.Б.Хмельницького: 1А–138; вул.Григор’єва: 1–59; вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Поліська, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Святодимитріївська: 2–119, 129–131, 133–135, 141, 143, 149, 151; вул.Центральна: 1–163, 167, 169, 173–177; вул.Центральна, 143, смт Добрянка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15011 (музична школа, актова зала) Середня

740642 смт Добрянка – вул.Б.Хмельницького: 139–196; вул.Гагаріна, вул.Григор’єва: 60–164; вул.Залиман, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Площа Центральна, вул.Преображенська, вул.Самійленко, вул.Святодимитріївська: 126–128, 132, 136–140, 142, 144–146, 150, 153–174; вул.Смирнова С.Г. героя СРСР, вул.Троїцька, вул.Центральна: 166, 168, 170, 178–405; вул.Шевченко, пров.Коцюбинського вул.Преображенська, 7, смт Добрянка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15011 (школа, фойє) Середня

740643 с.Аткильня, с.Вербівка вул.Павла Тичини, 105, с.Вербівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15011 (сільський клуб, фойє) мала

740644 смт Замглай вул.Центральна, 3, смт Замглай, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15005 (школа, спортивна зала) Середня

740645 смт Любеч, с-ще Гірки, с.Кукарі вул.Преображенська, 31, смт Любеч, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15041 (школа, спортивна зала)
/
вул.Красна площа, 3, смт Любеч, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15041
Велика

740646 смт Радуль, с.Новосілки, с.Переділ вул.Красна площа, 30, смт Радуль, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15021 (школа, спортивна зала) мала

740647 с.Корчев’я, с.Лопатні вул.Миру, 31, с.Лопатні, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15021 (сільський клуб, актова зала) мала

740648 смт Ріпки – вул.Васильєва, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Д.Шелупця, вул.Зарічна, вул.Ім. В.П.Ткаченка, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Приозерна, вул.Садова, вул.Святомиколаївська: 1–100; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Чернігівська, вул.Шевченка: 1–94, 96, 98–100, 102, 104, 108, 110–110А, 112, 114, 116–116А, 118, 120; пров.Короленка, пров.Приозерний вул.Святомиколаївська, 43, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000 (гімназія, спортивна зала) Велика

740649 смт Ріпки – вул.Б.Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Грициніна, вул.Деснянська, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кільцева, вул.Козацька, вул.Купріївська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Любецька, вул.Медова, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Промислова, вул.Святкова, вул.Святомиколаївська: 101–178А; вул.Соборна, вул.Софіївська, вул.Урожайна, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Васильєва, пров.Кільцевий, пров.Південний, пров.Пільський вул.Пирогова, 5, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000 (школа №2, фойє) Велика

740650 смт Ріпки – вул.Д.Куриленка, вул.Лермонтова, вул.Паркова, вул.Піщанівська, вул.Попудренка, вул.Пушкіна, вул.Софії Русової, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 95, 97, 101, 103, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121–318; вул.1 Травня, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Лермонтова, пров.Чкалова, с.Глиненка вул.Васильєва, 41, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000 (будинок творчості дітей, актова зала) Велика

740651 смт Ріпки – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізничників, вул.Зелена, вул.Пасічна, вул.Польова, вул.Трудова вул.Вокзальна, 16, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000 (селищний клуб, фойє) мала

740652 с.Велика Вісь вул.1 Травня, 6А, с.Велика Вісь, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15073 (сільський клуб, фойє) мала

740653 с.Звеничів вул.1 Травня, 100, с.Звеничів, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15073 (сільський клуб, фойє) мала

740654 с.Великий Зліїв, с.Вороб’їв, с.Малий Зліїв, с.Петрики, с.Пушкіне, с.Чисті Лужі вул.Шкільна, 2, с.Великий Зліїв, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15051 (школа, спортивна зала) Середня

740655 с.Вербичі вул.Перемоги, 23, с.Вербичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15015 (школа, фойє) мала

740656 с.Вишневе, с.Чумак вул.Пушкіна, 1, с.Вишневе, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15070 (школа, спортивна зала) мала

740657 с.Буянки вул.Центральна, 53Б, с.Буянки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15070 (сільський клуб, фойє) мала

740658 с.Голубичі вул.Чернігівська, 6, с.Голубичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15072 (будинок культури, актова зала) мала

740659 с.Горностаївка, с.Гута-Ткачова, с.Строївка, с.Чижівка вул.Першотравнева, 79, с.Горностаївка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15010 (сільський клуб, актова зала) мала

740661 с.Грабів, с.Пилипча, с.Чудівка вул.Шевченко, 10, с.Грабів, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15023 (сільський клуб, актова зала) мала

740662 с.Губичі, с.Гуньківка, с.Лісківка, с.Редьківка, с.Шкуранка вул.Любецька, 14, с.Губичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15081 (адмінприміщення (колишня контора КСП), фойє)
/
вул.Любецька, 12, с.Губичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15081
мала

740663 с.Миси вул.Курманова, 56, с.Миси, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15081 (фельдшерський пункт, фойє) мала

740664 с.Гучин, с.Трудове, с.Ямище вул.Миру, 26, с.Гучин, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15064 (контора ТОВ "Україна", зала засідань) мала

740665 с.Даничі, с.Мутичів, с.Присторонь вул.Перемоги, 21, с.Даничі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15060 (сільська рада, зала засідань) мала

740666 с.Задеріївка, с.Кам’янка, с.Пізнопали, с.Плехтіївка, с.Суслівка вул.Петренка, 4, с.Задеріївка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15020 (сільський клуб, актова зала) мала

740667 с.Клубівка, с.Вир, с.Лизунова Рудня, с.Олександрівка Друга вул.Нова, 2А, с.Клубівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15014 (адмінприміщення (колишня сільська рада), актова зала) мала

740668 с.Красківське вул.Шевченка, 16, с.Красківське, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15061 (сільська рада, зала засідань) мала

740669 с.Убіжичі вул.Озерна, 9, с.Убіжичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15062 (будинок культури, актова зала) мала

740670 с.Ловинь вул.Центральна, 1, с.Ловинь, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15031 (сільський клуб, каб.3) мала

740671 с.Малинівка, с.Голубівка, с.Довгуни, с.Коробки, с.Маньки, с.Пищики вул.Центральна, 24, с.Малинівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15043 (школа, актова зала) мала

740672 с.Малий Листвен, с.Бихольцохівка вул.Центральна, 8, с.Малий Листвен, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15063 (сільський клуб, актова зала) мала

740673 с.Суличівка вул.Дружби, 3, с.Суличівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15063 (сільський клуб, актова зала) мала

740674 с.Мохначі, с-ще Пересаж, с.Семаки, с.Углова Рудня вул.Квітнева, 6, с.Мохначі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15040 (сільський клуб, фойє) мала

740675 с.Галків, с.Губарі вул.Центральна, 29, с.Галків, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15040 (адмінприміщення (колишня школа), фойє) мала

740676 с.Неданчичі, с.Грабівка, с.Комарівка, с.Мекшунівка, с.Нова Рудня, с.Рудня, с.Гута вул.Тітова, 76, с.Неданчичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15046 (сільський клуб, к.3) мала

740678 с.Новоукраїнське вул.Шевченка, 2, с.Новоукраїнське, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15071 (сільська рада, зала засідань) мала

740679 с.Нові Яриловичі, с.Киселівка, с.Нова Папірня, с.Сиделівка, с.Скиток, с.Старі Яриловичі вул.30 років Перемоги, 51, с.Нові Яриловичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15013 (сільський клуб, актова зала) мала

740681 с.Олешня вул.Шкільна, 4, с.Олешня, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15030 (школа, спортивна зала) Середня

740682 с.Заводське, с.Олександрівка вул.Шевченка, 150, с.Олександрівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15030 (сільський клуб, актова зала) мала

740683 с.Грибова Рудня вул.Партизанська, 124А, с.Грибова Рудня, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15030 (сільський клуб, актова зала) мала

740684 с.Духанки, с.Павлівка, с.Шумани вул.Шкільна, 11, с.Павлівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15053 (сільський клуб, актова зала) мала

740685 с.Петруші, с.Бахани, с.Кислі вул.Любецька, 2, с.Петруші, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15050 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Центральна, 24, с.Петруші, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15050
мала

740686 с.Зубахи, с.Кратинь, с.Рашкова Слобода, с.Сенюки вул.Братська, 3, с.Кратинь, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15050 (адмінприміщення (колишня школа), класна кімната) мала

740688 с.Пушкарі, с.Високинь, с.Молочки, с.Тамарівка вул.Річкова, 13, с.Пушкарі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15052 (сільський клуб, актова зала) мала

740689 с.Сибереж вул.Перемоги, 30, с.Сибереж, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15074 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Перемоги, 15, с.Сибереж, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15074
мала

740690 с.Великі Осняки вул.Центральна, 51А, с.Великі Осняки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15074 (фельдшерський пункт, к.3) мала

740691 с.Смолигівка, с.Березівка, с.Клонів, с.Розсудів, с.Скитьки, с.Тулія вул.Чернігівська, 15, с.Смолигівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15044 (адмінприміщення (колишня сільська рада), зала засідань) мала

740692 с.Тараса Шевченка, с.Корольча вул.Шевченка, 2А, с.Тараса Шевченка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15054 (адмінприміщення (колишня сільська рада), зала засідань) мала

740693 с.Мокрі Велички, с.Вертеча вул.Молодіжна, 19, с.Мокрі Велички, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15054 (контора лісництва, зала засідань) мала

740811 с.Андріївка вул.Михайлівська, 135, с.Андріївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15554 (школа, спортивна зала) Середня

740812 с.Анисів вул.Герасименка, 21, с.Анисів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15560 (школа, спортивна зала)
/
вул.Герасименка, 26, с.Анисів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15560
Середня

740813 с.Лукашівка вул.Шкільна, 10, с.Лукашівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15560 (школа, клас народознавства) мала

740814 с.Боровики, с.Будище, с.Василева Гута, с.Ворохівка, с.Ліски, с.Лісне, с.Хатилова Гута вул.Центральна, 6А, с.Боровики, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15546 (сільська рада, к.3) мала

740815 с.Боромики, с.Петрове вул.Механізаторів, 2, с.Боромики, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15532 (будинок культури, кабінет директора) мала

740816 с.Моргуличі, с.Снов’янка вул.Лісова, 1В, с.Снов’янка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15534 (школа, спортивна зала) Середня

740817 с.Буди вул.Польова, 24, с.Буди, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15564 (сільська рада, к.2) мала

740818 с.Ведильці вул.Центральна, 26А, с.Ведильці, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15542 (сільська рада, актова зала) Середня

740819 с.Малійки вул.Дружби, 2А, с.Малійки, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15542 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3) мала

740820 смт Гончарівське – вул.Танкістів: 1–8, 10, 84–88, військова частина А1815, військова частина А3321; вул.Танкістів, 12, смт Гончарівське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15558 (будинок офіцерів, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня

740821 смт Гончарівське – вул.Танкістів: 9А, 11Б–68, 90–92; вул.Танкістів, 12, смт Гончарівське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15558 (будинок офіцерів, фойє, 2-й поверх) Середня

740822 смт Гончарівське – вул.Артилеристів, вул.Лісова, вул.Танкістів: 70–82; вул.Танкістів, 82А, смт Гончарівське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15558 (гімназія, фойє) Середня

740823 с.Дніпровське, с.Старик, с.Шмаївка вул.Святошинська, 67, с.Дніпровське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15545 (будинок культури, фойє) мала

740824 с.Загатка, с.Повідов, с.Прохорів вул.Миру, 17, с.Повідов, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15545 (школа, к.3) мала

740825 с.Довжик вул.Любецька, 2, с.Довжик, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15511 (сільська рада, к.3) мала

740826 с.Рогощі, с.Табаївка, с.Унучки вул.Молодіжна, 1, с.Табаївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15511 (сільський клуб, фойє) мала

740827 с.Жеведь вул.Садова, 1А, с.Жеведь, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15556 (сільська рада, к.4) мала

740828 с.Жукотки, с.Гірманка, с.Левоньки вул.Незалежності, 28, с.Жукотки, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15517 (будинок культури, фойє) мала

740829 с.Іванівка вул.Дружби, 33, с.Іванівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15562 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

740830 с.Количівка вул.Шкільна, 32, с.Количівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15563 (школа, спортивна зала) Середня

740831 с.Ягідне вул.Лісова, 1, с.Ягідне, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15562 (школа, фойє) мала

740832 с.Кархівка, с.Леньків Круг вул.Тракторна, 10, с.Кархівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15551 (сільська рада, к.3) Середня

740833 с.Ковпита, с.Шульгівка вул.Грачова, 1, с.Ковпита, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15544 (будинок культури, фойє)
/
вул.Грачова, 3, с.Ковпита, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15544
Середня

740834 с-ще Ревунів Круг, с.Жидиничі вул.Соснова, 8, с.Жидиничі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15544 (сільський клуб, фойє) мала

740835 с.Киїнка вул.Перемоги, 11, с.Киїнка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15505 (школа, актова зала) Велика

740836 с.Гущин, с.Жавинка вул.Іллінська, 41, с.Жавинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15583 (школа, актова зала) мала

740837 с.Киселівка, с.Березанка вул.Нова, 1А, с.Киселівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15530 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня

740838 с.Брусилів, с.Кобилянка вул.Шевченка, 50, с.Брусилів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15531 (школа, спортивна зала) Середня

740839 с.Красне вул.Шевченка, 45А, с.Красне, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15572 (школа, спортивна зала)
/
вул.Зелена, 4, с.Красне, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15572
мала

740840 с.Скорінець вул.Лозова, 1А, с.Скорінець, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15572 (сільський клуб, к.3) мала

740841 с.Золотинка вул.Лугова, 39, с.Золотинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15572 (сільський клуб, актова зала) мала

740842 с.Кувечичі вул.Першотравнева, 1, с.Кувечичі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15512 (будинок культури, фойє) мала

740843 с.Ладинка, с.Друцьке вул.Шевченка, 71А, с.Ладинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15570 (будинок культури, фойє) мала

740844 с.Левковичі, с.Кругле, с.Льгівка вул.Миру, 11, с.Левковичі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15550 (будинок культури, актова зала) мала

740845 с.Зайці вул.Дружби, 38, с.Зайці, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15552 (сільський клуб, читальна зала) мала

740846 с.Льгів вул.Молодіжна, 5Б, с.Льгів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15559 (сільська бібліотека, актова зала) мала

740847 смт Михайло-Коцюбинське вул.Миру, 1, смт Михайло-Коцюбинське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15552 (будинок культури, фойє) Велика

740848 с.Мохнатин, с.Юр’ївка вул.Перемоги, 19, с.Мохнатин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15513 (сільська рада, актова зала) мала

740849 с.Мньов, с.Глядин, с.Пустинки, с.Храпате, с-ще Центральне вул.Миру, 9, с.Мньов, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15540 (школа, спортивна зала) мала

740850 с.Новий Білоус, с.Кошівка вул.Троїцька, 7, с.Новий Білоус, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15501 (сільський клуб, танцювальна зала)
/
вул.Свиридовського, 54, с.Новий Білоус, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15501
Середня

740851 с.Деснянка вул.Продольна, 1А, с.Деснянка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15501 (сільський клуб, зала засідань) мала

740852 смт Олишівка – вул.Зарічна, вул.Кузнецька, вул.Лісова, вул.Садова, вул.Чернігівська, вул.Шевченка, пров.Кузнецький, пров.Лісовий, пров.Нафтовиків, пров.Новий, пров.О.Кошового, пров.Південний, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Чернігівський, пров.Шосейний вул.Чернігівська, 4, смт Олишівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15575 (будинок культури, фойє) Середня

740853 смт Олишівка – вул.Газопровід, вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Козацький, пров.Набережний, пров.Озерний, пров.Північний, пров.Пушкіна, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Шкільна, 11, смт Олишівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15575 (школа, фойє) Середня

740854 с.Пакуль, с.Линея, с.Семенягівка вул.Троїцька, 70, с.Пакуль, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15543 (школа, актова зала) Середня

740855 с.Завод, с.Папірня, с.Пильня, с.Рудня вул.Комка, 13, с.Пильня, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15543 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3) мала

740856 с.Піски вул.Нова, 6, с.Піски, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15533 (будинок культури, танцювальна зала) мала

740857 с.Єньків, с.Підгірне вул.Староніжинська, 18, с.Підгірне, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15533 (клуб-бібліотека, зала засідань) мала

740858 с.Петрушин вул.Чернігівська, 54, с.Петрушин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15521 (сільський клуб, актова зала) мала

740859 с.Пльохів, с.Бірки, с.Скугарі вул.Центральна, 37, с.Пльохів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15516 (сільська рада, зала засідань) мала

740860 с.Трисвятська Слобода вул.Волгоградська, 16Б, с.Трисвятська Слобода, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15581 (школа, актова зала) Середня

740861 с.Павлівка вул.30 років Перемоги, 2Д, с.Павлівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15503 (будинок культури, актова зала) Середня

740862 с.Редьківка вул.Процька, 8, с.Редьківка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15518 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала)
/
вул.Процька, 12, с.Редьківка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15518
мала

740863 с.Рудка вул.Перемоги, 7, с.Рудка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15514 (сільська рада, зала засідань) Середня

740864 с.Селянська Слобода вул.Весняна, 4, с.Селянська Слобода, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15517 (сільський клуб, актова зала) мала

740865 с.Роїще вул.Молодіжна, 2, с.Роїще, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15520 (школа, спортивна зала)
/
вул.Молодіжна, 7, с.Роїще, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15520
Середня

740866 смт Седнів вул.Я.Лизогуба, 21, смт Седнів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15522 (селищна рада, актова зала) Середня

740867 с-ще Нове вул.Центральна, 3, с-ще Нове, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15527 (дитячий садок, к.3) мала

740868 с.Серединка вул.Дружби, 94, с.Серединка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15573 (школа, фізичний кабінет) мала

740869 с.Сіножацьке, с.Топчіївка вул.Шосейна, 7А, с.Топчіївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15574 (сільська бібліотека, к.2) мала

740870 с.Слабин, с.Мажугівка, с.Якубівка вул.Молодіжна, 10, с.Слабин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15555 (будинок культури, актова зала) мала

740871 с.Слобода, с.Вікторівка, с.Драчівщина вул.Дружби, 76, с.Слобода, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15564 (сільська рада, зала засідань) мала

740872 с.Смолин вул.Нова, 17, с.Смолин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15557 (будинок культури, спортивна зала) мала

740873 с.Козероги вул.Лугова, 1К, с.Козероги, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15556 (клуб-бібліотека, к.3) мала

740874 с.Старий Білоус вул.Київська, 2, с.Старий Білоус, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15504 (школа, актова зала)
/
вул.Гастелло, 11А, с.Старий Білоус, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15504
Велика

740875 с.Терехівка вул.Незалежності, 4, с.Терехівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15525 (сільська рада, депутатська кімната) мала

740876 с.Малинівка, с.Стаси вул.Чернігівська, 4, с.Малинівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15525 (сільська бібліотека, к.2) мала

740877 с.Товстоліс вул.Дружби, 3, с.Товстоліс, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15525 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3) мала

740878 с.Вознесенське вул.Подільська, 1А, с.Вознесенське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15535 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня

740879 с.Новоселівка вул.Яцевська, 28, с.Новоселівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15502 (школа, к.3) Середня

740880 с.Халявин вул.Шевченка, 55, с.Халявин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15524 (сільська рада, зала засідань) Середня

740881 с.Полуботки, с.Шевченка вул.Дружби, 4, с.Полуботки, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 14039 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3) мала

740882 с.Хмільниця вул.Дружби, 25Б, с.Хмільниця, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15510 (сільська рада, актова зала) Середня

740883 с.Рівнопілля вул.Перемоги, 16, с.Рівнопілля, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15582 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

740884 с.Рижики, с.Рябці вул.Центральна, 41А, с.Рябці, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15510 (контора сільськогосподарського підприємства, к.3) мала

740885 с.Черниш вул.Миру, 41, с.Черниш, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15526 (школа, коридор) мала

740886 с.Клочків вул.Сновська, 35, с.Клочків, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15528 (школа, коридор) мала

740887 с.Шестовиця вул.Перемоги, 40, с.Шестовиця, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15561 (будинок культури, фойє) мала

740888 с.Шибиринівка, с.Москалі вул.Садова, 8, с.Шибиринівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15515 (сільський клуб, фойє) мала

740889 с.Антоновичі вул.Садова, 7А, с.Антоновичі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15515 (сільський клуб, фойє) мала

741061 м.Чернігів – вул.Десняка: 3–17, 23; вул.Єлецька, вул.Лесі Українки: 23, 25, 27–27А, 29, 31, 33, 35–46; вул.Лисенка, вул.Лісковицька: 18–46; вул.Нахімова, вул.Старостриженська, вул.Тиха, вул.Толстого: 1–31, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54; вул.Успенська, пров.Гайовий, пров.Нахімова, пров.Тихий вул.Толстого, 17, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14008 (школа №4, 1-й корпус, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

741062 м.Чернігів – вул.Бланка, вул.Варзара, вул.Іллінська, вул.Лісковицька: 4–17; вул.Сіверянська, вул.Толстого: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55–74, 76, 78, 80; вул.Урочище Святе, вул.Ушакова, вул.Феодосія Углицького, пров.Ушакова вул.Толстого, 17, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14008 (школа №4, 1-й корпус, коридор, 1-й поверх) Середня

741063 м.Чернігів – вул.Висока, вул.ГРС-2, вул.Енергетиків, вул.Загородня, вул.Івана Мазепи: 78–78А; вул.Кропивницького: 46–46Г, 50, 52–54, 56–56А, 58А, 64, 66–66А, 68, 72–231; вул.Придеснянська, вул.Старопосадська, вул.Ушинського вул.Ушинського, 10, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14014 (професійний ліцей побуту, актова зала) Велика

741064 м.Чернігів – вул.Кропивницького: 2–45, 47–49, 51, 55, 57, 59–63, 65, 67, 69–71; вул.Толстого: 102–104, 106, 114, 118–124, 126–128, 130, 132, 134, 136, 138–138А, 140–140А, 142, 144, 146–154А; вул.110-й кілометр вул.Толстого, 148, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14014 (школа №24, 1-ий поверх, хол) Велика

741065 м.Чернігів – вул.Горобинова, вул.Дьошина, вул.Зарічна, вул.Івана Мазепи: 68–72Б; вул.Індустріальна, вул.Малинова, вул.Мурахтова, вул.Павлівська, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Полянська, вул.Чкалова, пров.Дьошина, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний вул.Івана Мазепи, 110, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001 (ПАТ "Хімтекстильмаш", к.216) Велика

741066 м.Чернігів – вул.Текстильників: 4–11Б, 13, 15–15А, 17/43; пров.Дмитра Самоквасова вул.Текстильників, 27, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001 (школа №34, фойє) Велика

741067 м.Чернігів – вул.Білогірська, вул.Льговська, вул.Михайло-Коцюбинське шосе, вул.Світанкова, вул.Славутицька, вул.Слов’янська, вул.Солов’їна, вул.Текстильників: 3, 12, 14, 16, 18–41; вул.Текстильників, 27, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001 (школа №34, фойє) Велика

741068 м.Чернігів – вул.Дмитра Самоквасова: 13, 16, 18–23; вул.Ціолковського, вул.Чудінова вул.Текстильників, 30, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001 (школа №14, фойє) Велика

741069 м.Чернігів – вул.Дмитра Самоквасова: 1–12, 15, 17; вул.Дмитра Самоквасова, 8, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001 (Комунальний КЗ "Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді", вестибюль) Велика

741070 м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 54–60А; вул.Музична, вул.Толстого: 81–101, 105, 107–111А, 115–117А, 125–125А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; пров.Музичний, пров.2-й Толстого вул.Івана Мазепи, 58, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (дошкільний навчальний заклад № 14, спортивна зала) Велика

741071 м.Чернігів – вул.Ватутіна, вул.Віхніна, вул.Вороного, вул.Гнєдаша, вул.Іоанна Максимовича, вул.Колоскових, вул.Малясова, вул.Межова, вул.Миколи Василенка, вул.Промислова: 1–37, 40–44; вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Толстого: 75, 77, 79; вул.Фабрична, пров.Межовий, пров.Попудренка вул.Малясова, 14, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (школа №17, спортивна зала) Велика

741072 м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 46, 48; вул.Попудренка: 1–10А, 12–12Б; просп.Перемоги: 13, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 43; просп.Перемоги, 16, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (дошкільний навчальний заклад № 34, ігрова кімната) Велика

741073 м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 25–31, 33, 36–43А; вул.Краснодонців, вул.Олегове поле, просп.Перемоги: 10, 12, 14, 18; вул.Івана Мазепи, 35, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (школа №6, їдальня) Велика

741074 м.Чернігів – вул.Кирпоноса, вул.Князя Чорного: 1, 2, 6, 14, 16; вул.Коцюбинського: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37А, 39А; вул.Магістратська: 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 19А; вул.Реміснича: 4–22; вул.Святомиколаївська: 1, 3А, 4, 4А; вул.Хлібопекарська: 2–21, 24, 32; пров.Коцюбинського: 2–2А, 4А–5; пров.Коцюбинського, 4, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14000 (обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 3-й корпус, їдальня) Велика

741075 м.Чернігів – вул.Десняка: 18–21, 24–66А; вул.Коцюбинського: 2, 2А, 4, 4А, 6, 6А, 9, 10, 11, 12, 14, 20, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 24, 28, 28А, 28Б, 30, 32; вул.Лесі Українки: 3–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 49–71; вул.Хлібопекарська: 23, 25–29, 34–48; вул.Холодний Яр, пров.Коцюбинського: 3–3А, 5А–8; просп.Перемоги: 45, 47, 54, 56, 58, 60, 60А, 71, 75; вул.Коцюбинського, 8, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14000 (школа №20, їдальня) Велика

741076 м.Чернігів – вул.Бориса Луговського, вул.Воскресенська: 12, 14, 16, 18–47; вул.Зої Космодем’янської, вул.Марковича, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Олексія Бакуринського: 17–17А, 20Г–65; вул.Попудренка: 11, 15–37; пров.Марковича, пров.1-й Воскресенський, пров.2-й Воскресенський, просп.Перемоги: 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 55, 59, 63, 64, 67; вул.Попудренка, 14, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (міський центр зайнятості, каб.5) Велика

741077 м.Чернігів – вул.Воскресенська: 1–11, 13–13В, 15, 17; вул.Івана Мазепи: 2–13; вул.Любецька: 11; вул.Олексія Бакуринського: 6–16, 18–20; вул.Реміснича: 31–58; вул.Ринкова, пров.Олексія Бакуринського вул.Реміснича, 56, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14000 (професійний ліцей залізничного транспорту, спортивна зала) Велика

741078 м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 20–22, 32, 34; вул.Любецька: 2–9А, 15–31; вул.Івана Мазепи, 23, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (КП "Міський палац культури ім. В.Радченка, фойє) Велика

741079 м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 18–18З, в/ч Т0500; вул.Пирогова: 22–22А; пров.Олексія Бакуринського, 18А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14000 (Гуртожиток професійного ліцею залізничного транспорту, спортивна зала) Середня

741080 м.Чернігів – вул.Андрія Мовчана: 1–4; вул.Вячеслава Радченка: 14, 18, 20, 38, 42–46А, 48, 50, 52, 57–75А; вул.В’ячеслава Чорновола: 15; вул.Декабристів: 50–89; вул.Дружби, вул.Кринична, вул.Любецька: 34–42, 45, 47; вул.Остапа Вишні, вул.Пирогова: 1–8Б; вул.Поліська, вул.Поліський Яр, вул.Ревуцького, вул.Самострова: 28–38; вул.Старобілоуська: 61А–61Б; пров.Андрія Мовчана, пров.Поліський вул.Любецька, 40, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021 (школа №13, старий корпус, коридор) Велика

741081 м.Чернігів – вул.Івана Богуна: 38, 41–41А, 43, 45–58; вул.Самострова: 14–27А; вул.Любецька, 40, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021 (школа №13, новий корпус, фойє) Середня

741082 м.Чернігів – вул.В’ячеслава Чорновола: 4–13, 15А–42А; вул.Івана Богуна: 40, 42, 44; вул.Садова вул.Івана Богуна, 55, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021 (Чернігівський державний обласний навчально-курсовий комбінат, актова зала) Велика

741083 м.Чернігів – вул.Заводська, вул.Пугачова, вул.Шевчука, вул.1-ї Гвардійської Армії: 1–3, 5, 7, 9, 13, 15–51; вул.Шевчука, 11, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005 (ліцей №32, фойє) Велика

741084 м.Чернігів – вул.Самострова: 6–13; вул.1-ї Гвардійської Армії: 4, 6, 8, 10–12/6, 14; вул.Шевчука, 11, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005 (ліцей №32, фойє) Велика

741085 м.Чернігів – вул.Андрія Мовчана: 5–46А, 48; вул.Василя Прохорського, вул.Декабристів: 23–49; вул.Довга: 44–44А, 46, 48, 50–107А; вул.Любецька: 44–44В, 46–46Б, 48–59, 62А–71, 73–77; вул.Мартина Небаби: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67; вул.Низова, вул.Ріпкинська, вул.Франка, вул.Червона, вул.Широка, пров.Широкий вул.Василя Прохорського, 2А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021 (дошкільний навчальний заклад №66, спортивна зала) Середня

741087 м.Чернігів – вул.Леоніда Пашина: 12; вул.Леоніда Пашина, 12, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010 (Чернігівський геріатричний пансіонат, читальна зала) мала

741088 м.Чернігів – вул.Жабинського, вул.Івана Мазепи: 45, 47, 49–51; вул.Привокзальна, пров.Вокзальний просп.Перемоги, 1, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (вокзал станції Чернігів, зала очікування) Велика

741089 м.Чернігів – вул.Вячеслава Радченка: 1–13, 15–17, 19, 21–37, 39–41, 47А, 49, 51, 55; вул.В’ячеслава Чорновола: 45–56А; вул.Залізнична, вул.Пирогова: 15А–21, 23–31; вул.Старобілоуська: 2–61; пров.Старобілоуський вул.Старобілоуська, 18, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017 (дошкільний навчальний заклад №7, музична зала) Велика

741090 м.Чернігів – вул.Герцена, вул.Дніпровська: 1, 5, 7–9, 11–27; вул.Житомирська, вул.Заньковецької: 1–26, 29, 31–68; вул.Мечникова, вул.Миру, вул.Подусівська, вул.Попова, вул.Саксаганського, вул.Севастопольська, вул.Сєрікова, вул.Танкістів, вул.Тургенєва, вул.Харківська: 3А, 9–12; вул.Хмельницького, вул.Чайкіної, вул.2-й кілометр, пров.Дніпровський, пров.Заньковецької, пров.Подусівський, пров.Попова, пров.Сєрікова вул.Харківська, 5, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010 (дошкільний навчальний заклад №57, музична зала) Велика

741091 м.Чернігів – вул.Дніпровська: 2–4, 6–6А, 10, 31–35; вул.Заньковецької: 28, 30; вул.Харківська: 2, 6–8; вул.Дніпровська, 35, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010 (клуб "Ровесник", спортивна зала) Велика

741092 м.Чернігів – вул.Березова, вул.Білоруська, вул.Верені, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 32–125; вул.Глинки, вул.Казарма 172 км, вул.Леоніда Пашина: 5–11, 13–17; вул.Макаренка, вул.Одеська, вул.Олександра Тищинського, вул.Радіо, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Сумська, вул.Транспортна, вул.Федора Уманця, вул.Цимбаліста, пров.Білоруський, пров.Транзитний, пров.Транспортний, пров.Хмельницького вул.Гагаріна, 27, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010 (школа №21, фойє) Велика

741093 м.Чернігів – вул.Гагаріна: 2–31; вул.Дмитра Дорошенка, вул.Керченська, вул.Кримська, вул.Кутузова, вул.Московська, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.21-го Вересня вул.Гагаріна, 24, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010 (школа №18, спортивна зала) Велика

741094 м.Чернігів – вул.Глібова, вул.Гребінки, вул.Григорія Кочура, вул.Євгена Гуцала, вул.Курська, вул.Мінська, вул.Невського, вул.Орловська: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–42, 44–117; вул.Полєтаєва, вул.Степана Носа, пров.Курський, пров.Мінський, пров.Невського, пров.Полєтаєва вул.Орловська, 2Б, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021 (комунальний навчальний заклад "Заклад дошкільної освіти № 58", музична зала) Велика

741095 м.Чернігів – вул.Андрусенка, вул.Батюка, вул.Блажкуна, вул.Богушевича, вул.Брестська, вул.Бузкова, вул.Володимира Неговського, вул.Геологічна, вул.Комка, вул.Красносільського: 1–20А, 21А–23, 24–26, 28–37, 58–70, 72, 74, 76–78, 80–82, 84, 86, 88–158; вул.Львівська, вул.Нафтовиків, вул.Прорізна, вул.Рильського, вул.Руднєва, пров.Нафтовиків вул.Нафтовиків, 3, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026 (гуртожиток ДП ПрАТ "Надра Укр." "Чернігівнафтогазгеологія", вестибюль) Велика

741100 м.Чернігів – вул.Елеваторна, вул.Земнухова, вул.Івана Молявки, вул.Квітнева, вул.Масанівська, вул.Незалежності: 46; вул.Трудова, пров.Івана Молявки, пров.Масанівський вул.Незалежності, 42А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026 (школа №35, коридор 2-й поверх) Велика

741101 м.Чернігів – вул.Красносільського: 47; вул.Незалежності: 2, 14, 16, 24, 50, 68–72, 76, 80–82; вул.Незалежності, 42А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026 (школа №35, фойє, 1-й поверх) Велика

741102 м.Чернігів – вул.Василя Бульби, вул.Забарівська, вул.Костромська, вул.Красносільського: 45, 49; вул.Незалежності: 18–22, 40, 48, 52, 60–62; вул.Пилипа Морачевського, вул.Стратилата, вул.Черкаська, пров.Забарівський, пров.Костромський вул.Незалежності, 42А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026 (школа №35, фойє, 1-й поверх) Велика

741103 м.Чернігів – вул.Красносільського: 71А, 85–85А; вул.Незалежності: 15, 17, 74, 78; вул.Красносільського, 89, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026 (ДП "Чернігівський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України", каб.25) Середня

741104 м.Чернігів – вул.Красносільського: 21, 23А, 27, 71, 71Б, 73–73А, 75, 79, 83, 87; вул.Незалежності: 12–12Б; вул.Орловська: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 43; вул.Тульська вул.Незалежності, 20, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026 (дошкільний навчальний заклад №75, спортивна зала) Велика

741109 м.Чернігів – вул.Незалежності: 56; вул.Незалежності, 42А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026 (школа №35, коридор 2-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
740694 Комунальне некомерційне підприємство "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської районної ради вул.Соборна, 9, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000 Мала
740890 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня, комплекс 2" вул.4 км Гомельського шоссе, 6, с.Халявин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15524 Середня
741060 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер" масив "Зелений", 1, с.Новий Білоус, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15501 Середня
741105 Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради вул.Пирогова, 16, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005 Мала
741106 Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський обласний кардіологічний центр" Чернігівської обласної ради. вул.В’ячеслава Чорновола, 24, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005 Мала
741108 Державна установа "Чернігівська виправна колонія (№44)" вул.Промислова, 38, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14014 Мала