Чернігівська область - одномандатний виборчий округ №207

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Городнянської РДА

43

Відділ ведення ДРВ апарату Коропської РДА

33

Відділ ведення ДРВ апарату Корюківської РДА

30

Відділ ведення ДРВ апарату Новгород-Сіверської РДА

39

Відділ ведення ДРВ апарату Семенівської РДА

32

Відділ ведення ДРВ апарату Сосницької РДА

33

Відділ ведення ДРВ апарату Сновської РДА

32

Відділ ведення ДРВ Новгород-Сіверської міської ради

7

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
740153 м.Городня – вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Колгоспна, вул.Максимівська: 1–28; вул.Перемоги, вул.Петрівська, вул.Смекаліна, вул.Шевченка, пров.Волковича, пров.1 Зарічний, пров.1 Калиновий, пров.1 Шевченка, пров.2 Зарічний, пров.2 Калиновий, пров.2 Шевченка вул.Троїцька, 8А, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (будинок культури, фойє) Велика

740154 м.Городня – вул.Жижкуна, вул.Мирославська, вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–76, 78, 80, 82, 84; вул.Покровська, вул.Свято-Миколаївська: 1–26, 28; вул.Чернігівська: 1–4; вул.Чумака: 1–15, 17; вул.1 Травня, пров.1 Незалежності, пров.1 Свято-Миколаївський, пров.2 Незалежності, пров.2 Свято-Миколаївський вул.1 Травня, 20, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (спортивна школа, фойє) Велика

740155 м.Городня – вул.Абрикосова, вул.Будівельників, вул.Василівська, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Грушева, вул.Довженка, вул.Жовтнева: 74–74А, 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–90А, 92, 94, 96, 97А–155; вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Лісова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Незалежності: 77, 79, 81, 83, 85–138; вул.Паркова, вул.Персикова, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Светочева, вул.Симонка, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Троїцька: 16, 18–157; вул.Черемошна, вул.Ювілейна, вул.Юфи, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.40 років Перемоги, пров.Василівський, пров.Лісовий, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Сонячний, пров.Тихий, пров.1 Горького, пров.1 Жовтневий, пров.1 Механізаторів, пров.1 Ювілейний, пров.2 Горького, пров.2 Жовтневий, пров.2 Механізаторів, пров.2 Ювілейний, пров.3 Механізаторів, пров.3 Ювілейний, пров.4 Ювілейний вул.Троїцька, 12, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (Городнянська школа мистецтв ім.Лідії Кондрашевської, , актова зала) Велика

740156 м.Городня – вул.Автомобілістів, вул.Армійська, вул.Братів Маригодових, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 1–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Західна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калача, вул.Льонозаводська, вул.Максимівська: 29–119А; вул.Миру, вул.Нова, вул.Носа, вул.Поліська, вул.Свято-Миколаївська: 27, 29–108; вул.Стеби, вул.Хрипівська, вул.Цимбаліста, вул.Чернігівська: 5–128; вул.Чумака: 16А, 18–79; вул.Шатила, вул.8 Березня, пров.Західний, пров.Носа, пров.1 Чернігівський, пров.1 8 Березня, пров.2 Чернігівський, пров.2 8 Березня, пров.3 Чернігівський вул.Чернігівська, 29, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (районна гімназія, спортивна зала) Велика

740157 м.Городня – вул.Вишнева, вул.Волковича, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Івана Дудка, вул.Молодіжна, вул.Осипенка, вул.Петра Пиниці, вул.Саговська, вул.Троїцька: 1–11, 17; вул.Чкалова, вул.Чорного, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Івана Дудка, пров.Петрівський, пров.Троїцький, пров.1 Саговський, пров.1 Чкалова, пров.2 Саговський, пров.2 Чкалова, пров.3 Чкалова вул.Троїцька, 4, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (школа №2, спортивна зала) Велика

740158 с.Альошинське, с.Вокзал-Городня, с.Павло-Іванівське, с-ще Ясенівка вул.1 Травня, 125, с.Вокзал-Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (Філія "Городнянський райавтодор", кабінет керівника) Середня

740159 с.Андріївка вул.Набережна, 7, с.Андріївка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124 (сільська рада, зала засідань) мала

740160 с.Автуничі вул.Армійська, 40, с.Автуничі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124 (школа, кабінет історії) мала

740161 с.Старосілля вул.Миру, 70, с.Старосілля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740162 с.Бурівка, с.Безиків вул.Центральна, 27, с.Бурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15143 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Центральна, 23А, с.Бурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15143
мала

740163 с.Бутівка вул.Покровська, 56, с.Бутівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Центральна, 56, с.Бутівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135
мала

740164 с.Здрягівка, с.Слобода вул.Гагаріна, 2, с.Здрягівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740165 с.Ваганичі, с.Барабанівське, с-ще Вершини вул.Білогубівка, 1, с.Ваганичі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15130 (сільська рада, зала засідань) мала

740166 с.Великий Дирчин, с.Лашуки, с.Малий Дирчин пров.Набережний, 2, с.Великий Дирчин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15171 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740167 с.Великий Листвен вул.1 Травня, 58, с.Великий Листвен, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15160 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.1 Травня, 83, с.Великий Листвен, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15160
мала

740168 с.Вихвостів, с.Розвинівка вул.Покровська, 96, с.Вихвостів, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15151 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

740169 с.Володимирівка, с.День-Добрий вул.Миру, 184, с.Володимирівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15115 (будинок культури, фойє)
/
вул.Миру, 174, с.Володимирівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15115
мала

740170 с.Гніздище, с.Горошківка, с.Стовпівка вул.Перемоги, 9, с.Гніздище, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (сільська рада, зала засідань) мала

740171 с.Деревини вул.Гагаріна, 1А, с.Деревини, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15110 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Гагаріна, 1, с.Деревини, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15110
мала

740172 с.Дроздовиця, с.Будище, с.Диханівка вул.Перемоги, 4, с.Дроздовиця, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15132 (сільська рада, зала засідань) мала

740173 с.Ільмівка, с.Ближнє, с.Карпівка, с.Мости, с.Світанок вул.Миру, 72, с.Ільмівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15113 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740174 с.Івашківка, с.Довге, с.Перше Травня вул.Капшука, 1, с.Івашківка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15152 (сільська рада, зала засідань) мала

740175 с.Конотоп вул.Щорса, 73, с.Конотоп, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15170 (будинок культури, глядацька зала) мала

740176 с.Кузничі, с-ще Зелене вул.Садова, 6, с.Кузничі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15134 (КП "Кузничі", зала засідань) мала

740177 с.Куликівка вул.Центральна, 74, с.Куликівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15153 (школа, кабінет початкових класів) мала

740178 с.Лемешівка, с.Мальча, с-ще Рубіж вул.Попудренка, 45, с.Лемешівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15121 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Попудренка, 51, с.Лемешівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15121
мала

740179 с.Макишин вул.Миру, 54, с.Макишин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15172 (будинок культури, мала зала) Середня

740180 с.Моложава, с.Картовецьке, с.Лютіж, с.Минаївщина, с.Перерост, с.Студенець, с.Черецьке вул.Горького, 30, с.Моложава, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15140 (сільський клуб, глядацька зала)
/
вул.Горького, 28, с.Моложава, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15140
мала

740181 с.Залісся, с.Невкля вул.Вознесенська, 23, с.Невкля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15140 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740182 с.Мощенка, с.Гасичівка, с.Сутоки вул.Лугова, 17, с.Мощенка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15125 (будинок культури, глядацька зала) мала

740183 с.Пекурівка вул.Гагаріна, 19, с.Пекурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15162 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Гагаріна, 23, с.Пекурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15162
мала

740184 с.Перепис, с.Кусії вул.Лесі Українки, 2, с.Перепис, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15111 (школа, кабінет географії) мала

740186 с.Полісся вул.Садова, 7, с.Полісся, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740187 с.Сеньківка, с.Берилівка вул.Шевченка, 1, с.Сеньківка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15125 (будинок культури, гостинна) мала

740188 с.Смичин вул.Чернігівська, 16, с.Смичин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15163 (сільський клуб, глядацька зала)
/
вул.Чернігівська, 19, с.Смичин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15163
мала

740189 с.Дібрівне вул.Маркова, 104, с.Дібрівне, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15163 (будинок культури, фойє) мала

740190 с.Солонівка вул.Святомиколаївська, 71, с.Солонівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740191 с.Тупичів, с-ще Тополівка вул.Чернігівська, 75, с.Тупичів, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15150 (сільська рада, фойє) Середня

740192 с.Хоробичі вул.Амосова, 53, с.Хоробичі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15122 (будинок культури, глядацька зала) мала

740193 с.Хотівля, с.Травневе вул.Попудренка, 57, с.Хотівля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15133 (будинок культури, актова зала) мала

740194 с.Хрипівка вул.Миру, 11, с.Хрипівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740195 с.Півнівщина, с.Політрудня вул.Лісова, 2, с.Півнівщина, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 (фельдшерський пункт, фізкабінет) мала

740326 смт Короп – вул.Архітектурна, вул.Берегова, вул.Воздвиженська, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Електрична, вул.Заливна, вул.Зелена, вул.Кибальчича, вул.Київська, вул.Комунальна, вул.Краснопільська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Маршала Руденка, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Піонерська, вул.Піщана, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Успенська, вул.Чернігівська, вул.1-а Заливна, вул.2-а Заливна, вул.8-го Березня, пл.Кибальчича, пров.Боровий, пров.Вільний, пров.Воздвиженський, пров.Горького, пров.Грушевського, пров.Кибальчича, пров.Київський, пров.Коцюбинського, пров.Краснопільський, пров.Незалежності, пров.Новий, пров.О.Гончара, пров.Піщаний, пров.Прорізний, пров.Сєрова, пров.Спортивний, пров.Троїцький, пров.Чернігівський, пров.Чехова, пров.Южний вул.Горького, 9, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200 (селищна рада, актова зала) Велика

740327 смт Короп – вул.Авіації, вул.Аграрна, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна, вул.Генерала Панкова, вул.Гетьмана Многогрішного, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Заводська, вул.Ігоря Шкляра, вул.Козацька, вул.Механізації, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Пробитовська, вул.Робітнича, вул.Слободська, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.1-го Травня, вул.50 років Перемоги, пров.Довженка, пров.Заводський, пров.Ігоря Шкляра, пров.Квітковий, пров.Козацький, пров.Механізації, пров.Молодіжний, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Слободський, пров.Трудовий, пров.Чкалова, пров.Шевченка, пров.1-й Михайлівський, пров.2-й Михайлівський вул.Горького, 4, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200 (будинок культури, коридор) Велика

740328 смт Понорниця – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кибальчича, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Свириденка, вул.Чернігівська, пров.Зарічний, пров.Кибальчича вул.Московська, 6, смт Понорниця, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16220 (будинок культури, фоє) Середня

740329 смт Понорниця – вул.Берегова, вул.Горького, вул.Загорського, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Софонівка, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Загорського, пров.Лесі Українки, с.Зелена Поляна, с.Рихли вул.Московська, 22, смт Понорниця, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16220 (школа, столова) Середня

740330 с.Атюша, с.Кучі, с.Лубенець, с.Пуста Гребля, с.Рубанників вул.Чкалова, 2, с.Атюша, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16261 (будинок культури, актова зала) Середня

740332 с.Будище вул.Кудрата Суюнова, 98, с.Будище, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16224 (будинок культури, актова зала) мала

740333 с.Верба вул.Шевченка, 53, с.Верба, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16222 (будинок культури, актова зала) мала

740334 с.Осьмаки вул.І.Кулика, 59, с.Осьмаки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16222 (сільський клуб, фоє) мала

740335 с.Вільне, с.Борисове, с-ще Зайцеве, с.Тарасівка вул.Гагаріна, 48, с.Вільне, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16234 (сільська рада, актова зала) мала

740336 с.Вишеньки, с.Бужанка, с.Черешеньки, с.Чорнявка вул.Центральна, 64А, с.Вишеньки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16231 (будинок культури, актова зала) мала

740337 с.Городище, с.Придеснянське вул.Гагаріна, 2, с.Городище, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16225 (сільська рада, актова зала) мала

740339 с.Рождественське, с-ще Груди, с.Єгорівка, с.Накот, с.Синявка вул.Першотравнева, 2, с.Рождественське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16260 (школа, коридор) Середня

740340 с.Карильське вул.Центральна, 16А, с.Карильське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16251 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 25, с.Карильське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16251
Середня

740341 с.Краснопілля, с.Ранок вул.Центральна, 52, с.Краснопілля, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16250 (будинок культури, актова зала) мала

740342 с.Криски вул.Шкільна, 4, с.Криски, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16213 (будинок культури, фоє) Середня

740343 с.Великий Ліс, с.Іваньків вул.Центральна, 1, с.Іваньків, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16214 (будинок культури, актова зала) мала

740344 с.Лукнів вул.Миру, 39, с.Лукнів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16233 (школа, коридор)
/
вул.Миру, 43, с.Лукнів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16233
мала

740345 с.Мезин, с.Курилівка вул.Кибальчича, 17А, с.Мезин, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16210 (будинок культури, актова зала) мала

740346 с.Нехаївка, с.Галичівка, с.Лебедин, с.Нориця вул.Центральна, 34, с.Нехаївка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16243 (будинок культури, актова зала) Середня

740347 с.Оболоння, с.Гута, с-ще Лиса Гора, с.Поляна вул.Зудихіна, 1, с.Оболоння, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16223 (школа, коридор)
/
вул.Атаханова, 2, с.Оболоння, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16223
мала

740348 с.Покошичі вул.Перемоги, 93, с.Покошичі, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16211 (будинок культури, фоє) Середня

740349 с.Поліське, с.Горохове, с.Дрібці, с.Карацюбине, с.Новоселиця вул.Миру, 18, с.Поліське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16262 (будинок культури, коридор)
/
вул.Зоряна, 2, с.Поліське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16262
мала

740351 с.Радичів вул.Корди, 82, с.Радичів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16215 (сільська рада, актова зала) мала

740352 с.Райгородок вул.Адміністративна, 10, с.Райгородок, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16232 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Адміністративна, 11, с.Райгородок, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16232
мала

740353 с.Жернівка вул.Незалежності, 3, с.Жернівка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16232 (сільський клуб, актова зала) мала

740354 с.Риботин вул.Зої Космодем’янської, 13, с.Риботин, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16240 (будинок культури, актова зала) Середня

740355 с.Рижки вул.Центральна, 21, с.Рижки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16244 (будинок культури, коридор) мала

740356 с.Розльоти вул.Перемоги, 47А, с.Розльоти, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16230 (сільська рада, актова зала) мала

740357 с.Деснянське, с.Сміле вул.Деснянська, 60, с.Деснянське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16212 (будинок культури, фоє) мала

740358 с.Сохачі, с.Подоляки, с.Станове вул.Центральна, 46, с.Сохачі, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16241 (будинок культури, актова зала) мала

740359 с.Билка вул.Молодіжна, 7, с.Билка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16252 (будинок культури, танцювальна зала) мала

740360 с.Шабалинів, с.Мохове вул.Центральна, 158, с.Шабалинів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16242 (будинок культури, фоє) Середня

740362 м.Корюківка – вул.Бульварна, вул.Слов’янська, вул.Спортивна, вул.Червонохутірська: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Шевченка: 56, 71; пров.Бульварний: 1–3, 5, 7, 9, 13–15А; вул.Шевченка, 73А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 (Громадська організація "Будинок культури", коридор, 2-й поверх) Середня

740363 м.Корюківка – вул.Поліська, вул.Франка, вул.Чехова, вул.Шевченка: 33, 35, 37, 39, 41–55А, 57–69/2; пров.Бульварний: 4, 6, 8, 10; пров.Франка вул.Шевченка, 54, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 (школа №1, коридор початкових класів, 1-й поверх) Середня

740364 м.Корюківка – вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Вокзальна: 1–7; вул.Зарічна, вул.З.Космодем’янської, вул.Каштанова, вул.Молодіжна, вул.Новоселівка, вул.Патріотів, вул.Передзаводська, вул.Прорізна, вул.Сонячна, вул.Шевченка: 74–104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Зарічний, пров.Шкільний вул.Зарічна, 8, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 (школа мистецтв, фойє, 2-й поверх) Велика

740365 м.Корюківка – вул.Братчикова, вул.Б.Хмельницького, вул.Василя Журби, вул.Вознесенська, вул.В.Ткаченко, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Г.Костюк, вул.Земська, вул.Корнієвського, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги: 1А–20; вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Сіверська, вул.Соборна: 1–145, 147, 149–149Б, 151–151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–183А, 185, 187, 189; вул.Українська, вул.Чернігівська: 1–10; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 105, 107, 109, 111, 113, 115–280; пров.Г.Костюк, пров.Корнієвського, пров.Сіверський, пров.1 Лесі Українки, пров.2 Лесі Українки, пров.3 Лесі Українки вул.Шевченка, 116А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 (школа №4, актова зала) Велика

740367 м.Корюківка – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Єсеніна, вул.Кошового, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Стржалковського, вул.Суворова, вул.Червонохутірська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–139; вул.Шевченка: 1–32, 34, 36, 38–38А, 40; вул.40 років Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Стржалковського, пров.Суворова, пров.1 Садовий, пров.1 Шевченка, пров.2 Садовий, пров.2 Шевченка, с.Трудовик вул.Паркова, 1, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 (райавтодор, зала засідань) Середня

740368 м.Корюківка – вул.Бібліотечна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 19–106А; вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Дудка, вул.Енергетична, вул.Європейська, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Малинова, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Олександра Довженка, вул.Осіння, вул.Партизанська, вул.Перемоги: 21–101; вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Соборна: 146, 148, 150, 152–152А, 154–154А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–241; вул.Чернігівська: 11–96; пров.Бібліотечний, пров.Вокзальний, пров.Дачний, пров.Дудка, пров.Індустріальний, пров.Мічуріна, пров.Пушкіна, пров.Свободи, пров.1 Перемоги, пров.2 Перемоги вул.Дудка, 66А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 (школа №3, коридор) Велика

740369 смт Холми – вул.Вишнева, вул.Лесі Українки, вул.М.Єременка, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сільська, вул.Спортивна, вул.Фені Внукової, вул.Центральна: 96, 102–162; пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Кучугури, с.Олешня, с.Ченчики вул.Миру, 1, смт Холми, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15331 (селищна рада, зала засідань) Середня

740370 смт Холми – вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Центральна: 1–95, 97–99; пров.Дружби, пров.Першотравневий вул.Центральна, 105, смт Холми, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15331 (будинок культури, фойє) Середня

740371 с.Білошицька Слобода вул.Шевченка, 22, с.Білошицька Слобода, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15320 (будинок культури, актова зала) мала

740372 с.Буда, с.Маховики, с.Петрова Слобода, с.Соснівка, с.Шишка вул.Центральна, 7, с.Буда, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15383 (будівля колишньої сільської ради, зала засідань) мала

740373 с.Бреч, с.Гуринівка, с.Лубенець, с.Нова Гуринівка, с.Озереди, с.Ховдіївка вул.Шкільна, 7, с.Бреч, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15361 (сільський клуб, актова зала) мала

740374 с.Домашлин, с.Бешківка, с.Луковець вул.Центральна, 8, с.Домашлин, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15362 (сільський клуб, актова зала) мала

740375 с.Жукля вул.Центральна, 23А, с.Жукля, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15334 (сільський клуб, актова зала) мала

740376 с.Козилівка, с.Бобрик, с.Борок, с.Дачне, с-ще Довжик, с.Тихонівське, с.Уріччя вул.Незалежності, 28, с.Козилівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15332 (адміністративна будівля Козилівського старостинського округ, зала засідань) Середня

740377 с.Наумівка, с.Андроники, с.Високе, с.Переділ, с.Турівка вул.Шевченка, 66А, с.Наумівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15314 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

740378 с.Забарівка, с.Воловики, с.Кирилівка, с.Нова Буда вул.Гагаріна, 32, с.Забарівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15342 (будинок культури, хол) мала

740379 с.Камка вул.Центральна, 5, с.Камка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15330 (сільський клуб, актова зала) мала

740380 с.Олександрівка, с.Верхолісся, с.Піски вул.Центральна, 120, с.Олександрівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15352 (будинок культури, фойє) Середня

740381 с.Охрамієвичі, с.Лупасове, с.Романівська Буда вул.Шевченка, 71, с.Охрамієвичі, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15313 (будинок культури, фойє) мала

740382 с.Перелюб, с.Баляси вул.Шевченко, 5, с.Перелюб, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15312 (будинок культури, актова зала) Середня

740383 с.Прибинь, с.Костянтинівка вул.Центральна, 2, с.Прибинь, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15311 (будинок культури, фойє) мала

740384 с.Рейментарівка, с.Гутище, с-ще Довга Гребля, с.Заляддя, с.Олійники вул.Шевченка, 5, с.Рейментарівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15335 (сільський клуб, актова зала) мала

740385 с.Рибинськ, с-ще Голубівщина, с.Журавлева Буда, с.Лісове, с.Новоселівка, с.Парастовське, с.Стопилка вул.Зелена, 37, с.Рибинськ, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15321 (сільська рада, кабінет голови) мала

740386 с.Савинки, с.Бурківка вул.Лесі Українки, 2, с.Савинки, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15360 (адмінприміщення старостинського округу, кабінет бухгалтерії) мала

740387 с.Сядрине, с.Будище, с.Самотуги, с.Тельне вул.Генерала Білого, 84, с.Сядрине, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15323 (будинок культури, актова зала) Середня

740388 с.Тютюнниця, с.Костючки, с.Кугуки вул.Богдана Хмельницького, 56, с.Тютюнниця, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15350 (сільська рада, зала засідань) мала

740389 с.Самсонівка, с.Сахутівка вул.Шевченка, 42А, с.Сахутівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15351 (сільський клуб, актова зала) мала

740390 с.Хотіївка вул.Довженко, 9Б, с.Хотіївка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15372 (сільський клуб, актова зала) мала

740391 с.Шишківка, с.Рудня вул.Центральна, 13, с.Шишківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15310 (сільський клуб, фойє) мала

740503 с.Бирине, с.Підгірне, с.Прокопівка вул.Свободи, 80, с.Бирине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16034 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Свободи, 76, с.Бирине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16034
Середня

740504 с.Березова Гать, с.Блистова вул.Б.Хмельницького, 51, с.Блистова, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16071 (будинок культури, фойє) мала

740505 с.Лоска, с.Слобідка вул.Шевченка, 95, с.Слобідка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16072 (сільський клуб, коридор) мала

740506 с.Будо-Вороб’ївська, с.Красний Хутір вул.Миру, 2, с.Будо-Вороб’ївська, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16012 (будинок культури, фойє) мала

740507 с.Бучки, с.Великий Гай, с.Вильчики, с.Городище, с.Ясна Поляна вул.Першого Травня, 69, с.Бучки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16010 (сільська рада, к.1) мала

740508 с.Вороб’ївка, с.Внутрішній Бір, с.Мовчанів, с.Осове вул.І.В.Буяльського, 4, с.Вороб’ївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16013 (будинок культури, актова зала) мала

740509 с.Горбове, с.Путивськ, с.Юхнове вул.Шкільна, 310А, с.Юхнове, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16062 (сільська рада, к.1) мала

740510 с.Грем’яч, с.Богданове, с.Гай, с.Діброва, с.Колос, с.Мурав’ї, с.Новоселівка вул.Миру, 188, с.Грем’яч, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16020 (будинок культури, фойє) Середня

740511 с.Дігтярівка вул.Покровська, 50, с.Дігтярівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16080 (сільська рада, к.3) мала

740512 с.Гірки вул.Миру, 35, с.Гірки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16091 (сільський будинок культури, к.2) мала

740513 с.Кам’янська Слобода, с.Камінь вул.Незалежності, 20, с.Кам’янська Слобода, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16021 (сільська рада, к.3) мала

740515 с.Троїцьке вул.Центральна, 50, с.Троїцьке, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16060 (сільський клуб, к.2) мала

740516 с.Стахорщина вул.Селянська, 62, с.Стахорщина, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16093 (сільський будинок культури, к.2) мала

740517 с.Форостовичі вул.Зелена, 13, с.Форостовичі, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16025 (фельдшерський пункт, к.2) мала

740518 с.Ковпинка, с.Роща вул.Шевченка, 32Б, с.Ковпинка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022 (сільський клуб, актова зала) мала

740519 с.Будище, с.Михайлівка, с.Новеньке вул.Молодіжна, 7, с.Будище, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022 (сільський клуб, фойє) мала

740520 с.Кремський Бугор, с.Пушкарі вул.Незалежності, 18А, с.Пушкарі, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022 (будинок культури, актова зала) мала

740521 с.Комань, с.Чернацьке, с.Чулатів вул.Ушинського, 10А, с.Комань, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16061 (будинок культури, к.3) мала

740522 с.Араповичі, с.Дробишів вул.Молодіжна, 1А, с.Дробишів, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16061 (сільська рада, к.21) мала

740523 с.Кудлаївка вул.Козацька, 56, с.Кудлаївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16081 (будинок культури, актова зала) мала

740524 с.Гнатівка вул.Визволителів, 36, с.Гнатівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16081 (сільський клуб, актова зала) мала

740525 с.Ларинівка, с.Бугринівка, с.Солов’їв вул.Нерушівка, 9, с.Ларинівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16050 (будинок культури, танцювальна зала) мала

740526 с.Фаївка вул.Махлунівка, 10, с.Фаївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16051 (сільський клуб, кінозала) мала

740527 с.Лісконоги вул.Центральна, 55, с.Лісконоги, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16031 (будинок культури, актова зала) мала

740528 с.Рогівка вул.Монастирська, 11, с.Рогівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16031 (сільський клуб, актова зала) мала

740529 с.Мамекине, с.Фурсове вул.Центральна, 92, с.Мамекине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16032 (будинок культури, актова зала) мала

740530 с.Киселівка, с.Леньків вул.Дружби, 25, с.Леньків, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16092 (сільський клуб, фойє) мала

740531 с.Михальчина-Слобода вул.Центральна, 50, с.Михальчина-Слобода, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16072 (сільська рада, зала засідань) мала

740532 с.Об’єднане, с.Ушівка вул.Центральна, 65, с.Об’єднане, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16082 (сільський клуб, актова зала) мала

740533 с.Студинка вул.1-го Травня, 53, с.Студинка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16082 (будинок культури, актова зала) мала

740534 с.Орлівка вул.Шевченка, 70, с.Орлівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16070 (сільська рада, зала засідань) Середня

740535 с.Сапожків Хутір, с.Ломанка вул.Лісова, 60, с.Ломанка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16070 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

740536 с.Печенюги, с.Володимирівка, с.Восточне, с.Кузьминське вул.Центральна, 73А, с.Печенюги, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16040 (будинок культури, актова зала) мала

740537 с.Лизунівка вул.Спортивна, 6, с.Лизунівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16041 (будинок культури, коридор) мала

740538 с.Попівка, с.Муравейник вул.ім. Валерія Бондаренка, 5, с.Попівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16042 (будинок культури, к.2) мала

740539 с.Смяч вул.Дружби, 29, с.Смяч, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16030 (школа, спортивна зала) мала

740540 с.Чайкине, с.Карабани, с.Ясне вул.Л.Кучми, 22, с.Чайкине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16014 (будинок культури, фойє) мала

740541 с.Аршуки, с.Полюшкине вул.1 Травня, 22, с.Полюшкине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16014 (сільський клуб, актова зала) мала

740542 с.Шептаки, с.Клевин, с.Кролевець-Слобідка, с.Узруй вул.О.П.Довженко, 5, с.Шептаки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16033 (сільська рада, актова зала) мала

740543 м.Новгород-Сіверський – вул.Акуленка, вул.Алєксєєва, вул.Б.Майстренка, вул.Варлаама Шишацького, вул.Губернська, вул.Деснянська, вул.Дружби, вул.І.Богуна, вул.Іллі Буяльського, вул.Кисельова, вул.Купців Сорокіних, вул.Л.Барановича, вул.Лермонтова, вул.Мальовнича, вул.Матросова, вул.Михайла Максимовича, вул.Монастирська, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Східна, вул.Толстого, вул.Ушинського, вул.Ярославни, пров.Дружби, пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Іллі Буяльського, пров.Кисельова, пров.Майстренка, пров.Толстого вул.Б.Майстренка, 4, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000 (Районний будинок культури, танцювальна зала) Велика

740544 м.Новгород-Сіверський – вул.Будівельників, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.ім. Шевченка, вул.Квіткова, вул.Князя Ігоря, вул.Поліська, вул.Проектна, вул.Путивльська, вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Успенська, вул.Чернігівська, вул.Ювілейна, вул.Ященка, пров.Вокзальний, пров.ім. Т.Г.Шевченка, пров.Чернігівський, пров.Шевченка, пров.1 Успенський, пров.2 Успенський вул.Б.Майстренка, 2, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000 (гімназія №1, спортивна зала) Велика

740545 м.Новгород-Сіверський – вул.Базарна, вул.Варваринська, вул.Воздвиженська, вул.Воскресенський спуск, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гімназична, вул.Замкова, вул.Козацька, вул.Миколаївська: 1–29, 35–51; вул.Об’єднана, вул.Овражна, вул.Поштова, вул.Приміська, вул.Пробудження, вул.Рачинських, вул.Робоча, вул.Самоквасова, вул.Свободи, вул.Соборна, вул.Суворова, вул.Уралова, пров.Козацький, пров.Підгірний, пров.П.Куліша, пров.Робочий, пров.Романа Волкова, пров.Свободи вул.Базарна, 24, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000 (станція юних техніків, зала засідань) Велика

740546 м.Новгород-Сіверський – вул.Благовіщинська, вул.Болгарська, вул.Бондарівська, вул.Володимира Науменка, вул.Гастелло, вул.Героїв Крут, вул.Горілого, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Ладійна, вул.Леваневського: 1–40А, 42–42А, 44, 46–46А, 48–48А, 50–50А, 52–52А, 54, 56, 58–60; вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Кокти, вул.Михайла Чалого, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.О.Мехеда, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.Революції, вул.Рокосовського, вул.Смолянського, вул.Сухомлинівська, вул.Федора Радуса, вул.Шарпила, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Бондарівський, пров.Горілого, пров.Криничний, пров.Північний, пров.Покровський, пров.Революції, пров.Сухомлинівський, пров.Тихий, пров.1 Ладійний, пров.1 Леваневського, пров.2 Ладійний, пров.2 Леваневського вул.Михайла Грушевського, 1, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000 (школа №2, спортивна зала) Велика

740547 м.Новгород-Сіверський – вул.Анатолія Комоси, вул.Весняна, вул.Гетьманська, вул.Залінійна, вул.Кошового, вул.Леваневського: 41, 43, 45, 47–47А, 49–49А, 51–51А, 53–53А, 55, 57, 61–118; вул.Миру, вул.Нова, вул.Південна, вул.Різдвяна, вул.Спаська, вул.Тимошенка, вул.Чкалова, вул.Школьного, пров.Весняний, пров.Газовий, пров.Миру, пров.Осінній, пров.Спаський, пров.Школьного, пров.1 Школьного, с-ще Красна Гірка вул.Чкалова, 7А, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000 (НВК "Дзвіночок", спортивна зала) Середня

740695 м.Семенівка – вул.Березова Роща, вул.Б.Хмельницького: 2–45, 47, 49, 53, 55–55А; вул.Вишнева: 1–26; вул.В.Коробко, вул.Гагаріна, вул.Горавовка, вул.Дахновича, вул.Жовтнева: 2–43, 45, 47–51; вул.Лікарняний Хуторок, вул.Лісова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пряма: 2–101, 103–105, 109; вул.Скоробагатого, вул.Сонячна, вул.Червона Площа, вул.Шевченко, вул.Шкільна: 2–41, 43; пров.Б.Хмельницького, пров.Жовтневий, пров.Прикордонників вул.Червона Площа, 7А, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400 (Семенівський міський палац культури, фойє) Велика

740696 м.Семенівка – вул.Б.Хмельницького: 46, 48, 50–52, 54, 56–247; вул.Вишнева: 27–80; вул.Жовтнева: 44, 46, 52–142; вул.Лугова, вул.Привокзальна, вул.Приозерна, вул.Шкільна: 42, 44–228; вул.Ювілейна, вул.30років Перемоги вул.Шкільна, 98, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400 (ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, спортивна зала) Середня

740697 м.Семенівка – вул.Дарвіна, вул.Енергетиків, вул.Калинова, вул.Качуково, вул.Комунальна, вул.Красна, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Сотниківка, вул.С.Самойловича, вул.Центральна, вул.Широкий План, вул.Щимель, пров.С.Самойловича, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний, пров.3-й Центральний, пров.4-й Центральний пров.3-й Центральний, 2, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400 (ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, актова зала) Велика

740698 м.Семенівка – вул.Кайдашівка, вул.Максима Грачова, вул.Мирошниківка, вул.М.Мотори, вул.Новоселиця, вул.Прохоровщина, вул.Пряма: 102, 106–108А, 110–314; пров.Зелений, пров.Квітковий пров.Квітковий, 1А, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400 (ЗЗСО І-ІІ ст.№5, актова зала) Середня

740699 м.Семенівка – вул.В.Сенько, вул.Замістя, вул.Зарічна, вул.Кавказька, пров.В.Сенько, пров.Замістя вул.Замістя, 136А, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400 (Семенівський міський клуб, актова зала) Середня

740700 с.Кути Другі вул.Заводська, 7А, с.Кути Другі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400 (Кутівський клуб-бібліотека, методкабінет) мала

740701 с.Архипівка, с.Зоря вул.Першотравнева, 94, с.Архипівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15440 (будинок культури, к.2) мала

740702 с.Леонівка вул.Лугова, 20А, с.Леонівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15442 (сільський клуб, к.2) мала

740703 с.Галаганівка, с.Грем’ячка вул.Шевченка, 12, с.Галаганівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15441 (сільський клуб, актова зала) мала

740704 с.Жадове – вул.Берег: 2–55; вул.Верби, вул.Вороб’ївка, вул.Дружби, вул.Єрошовка, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молотарська, вул.Партизанська: 25–85; вул.Сольона, вул.Хутірська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Вороб’ївський, пров.Мирний, с.Іванине вул.Центральна, 15, с.Жадове, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461 (сільська рада, зала засідань) Середня

740705 с.Жадове – вул.Берег: 59–83; вул.Забережжя, вул.Качури, вул.Макарівка, вул.Макошин, вул.Партизанська: 1–24; вул.Перерост, вул.Прогреська, вул.Садова, вул.Старожадівська, вул.8 Березня, пров.Садовий, пров.Старожадівський, с.Вільхівка, с.Селище пров.Садовий, 12, с.Жадове, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461 (контора СТОВ ім.Чкалова, актова зала) мала

740706 с.Довжик, с.Єршов, с.Турове вул.Центральна, 47, с.Довжик, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461 (школа, к.1) мала

740707 с.Янжулівка, с.Покровське вул.Гагаріна, 15, с.Янжулівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15412 (контора асоціації "Янжулівка", велика зала) мала

740708 с.Іванівка, с.Зелений Гай, с-ще Іванпуть, с.Кривуша, с.Марс, с.Ракути, с.Східне вул.Центральна, 85В, с.Іванівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15432 (будинок культури, актова зала) Середня

740709 с.Карповичі, с.Гаті, с.Красні Лози, с.Набережне вул.Центральна, 64, с.Карповичі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15420 (сільський будинок культури, актова зала) мала

740710 с.Костобобрів, с.Сергіївське вул.Шкільна, 21, с.Костобобрів, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15443 (ЗЗСО І-ІІІ ст., фойє) мала

740711 с.Машеве, с.Ферубки вул.Б.Хмельницького, 4, с.Машеве, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15460 (будинок культури, фойє) мала

740712 с.Миколаївка вул.Семенівська, 45Б, с.Миколаївка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15430 (сільський клуб, зала) мала

740713 с.Залізний Міст вул.Перемоги, 73Б, с.Залізний Міст, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15431 (Залізномостівський Центр культури та дозвілля, зала) мала

740714 с.Орликівка, с.Баранівка, с.Блешня, с.Мхи вул.Соснівка, 3, с.Орликівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15450 (сільський клуб, актова зала) мала

740715 с.Олександрівка, с-ще Газопровідне, с-ще Зелена Роща, с.Карасі, с.Криульки, с.Максимихине, с-ще Угли, с.Фроли вул.Шевченка, 42, с.Олександрівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15444 (сільський будинок культури, дискозала) мала

740716 с.Погорільці вул.І.Франка, 26, с.Погорільці, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452 (будинок культури, мала зала) мала

740717 с.Тополівка вул.Грушевського, 1, с.Тополівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452 (клуб-бібліотека, велика зала) мала

740718 с.Лосівка вул.Партизанська, 9, с.Лосівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452 (Приміщення колишнього ТОВ "Вітчизна", к.2) мала

740719 с.Радомка, с.Березова Роща вул.Миру, 1, с.Радомка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15470 (будинок культури, к.2) мала

740720 с.Стара Гутка, с.Вільшанка, с.Жаданівка, с.Лосевочка, с.Шведчина вул.Центральна, 5, с.Стара Гутка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15471 (сільський клуб, фойє) мала

740721 с.Тимоновичі, с.Калинівське, с.Брониви вул.Шевченка, 55, с.Тимоновичі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15410 (будинок культури, фойє) мала

740722 с.Заріччя, с.Медведівка, с.Луб’яне, с.Чорнозем вул.Лесі Українки, 2А, с.Медведівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15411 (адмінприміщення (колишня школа), фойє) мала

740723 с.Хотіївка, с.Кринички вул.Озерна, 32, с.Хотіївка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15421 (ЗЗСО І ст., фойє) мала

740724 с.Лісківщина, с.Прогрес, с.Березовий Гай вул.Центральна, 26, с.Прогрес, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15422 (сільський клуб-бібліотека, фойє) мала

740725 с.Чорний Ріг, с.Бобрик Другий, с.Козилівщина, с.Лубня вул.Шевченка, 18, с.Чорний Ріг, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15472 (сільський будинок культури, велика зала) мала

740727 смт Сосниця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградського, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Козацька, вул.Корнєва: 1–15; вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Рокосовського, вул.Троїцька, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Якова Скидана, пров.Виноградського, пров.Дорошенка, пров.1-й провулок Козацький, пров.1-й провулок Покровський, пров.1-й провулок Якова Скидана, пров.2-й провулок Покровський, пров.3-й провулок Козацький, пров.3-й провулок Покровський, пров.5-й провулок Козацький, просп.Гагаріна просп.Гагаріна, 16, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100 (Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, фойє) Велика

740728 смт Сосниця – вул.Весела, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Воскресенська, вул.Довженка: 3–35; вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Корнєва: 16–112; вул.Лісова, вул.Новоселівська, вул.Освіти, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.Чернігівська, вул.8 Березня, пров.Зелений, пров.Новоселівський, пров.Освіти, пров.Руслана Амірова, пров.1-й провулок Вишневий, пров.2-й провулок Корнєва вул.Лесі Українки, 34, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100 (кінотеатр імені О.П.Довженка, фойє) Велика

740729 смт Сосниця – вул.Гоголя, вул.Деснянська, вул.Довженка: 37–125; вул.Житомирська, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Лугова, вул.Максима Рильського, вул.Марка Полторацького, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Олекси Десняка, вул.Олеся Гончара, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Яблунева, пров.Деснянський, пров.Максима Рильського, пров.Марка Полторацького, пров.Незалежності, пров.1-й провулок Гоголя, пров.1-й провулок Довженка, пров.1-й провулок Квітковий, пров.1-й провулок Михайлівський, пров.2-й провулок Гоголя, пров.2-й провулок Довженка, пров.2-й провулок Михайлівський, пров.3-й провулок Гоголя, пров.3-й провулок Довженка, пров.3-й провулок Квітковий, пров.4-й провулок Гоголя, пров.4-й провулок Довженка, пров.5-й провулок Гоголя, пров.5-й провулок Довженка, пров.6-й провулок Довженка, с.Ганнівка вул.Довженка, 71А, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100 (будинок культури, фойє) Велика

740730 с.Мале Устя вул.Центральна, 35, с.Мале Устя, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100 (Фельдшерський пункт, коридор, к.1) мала

740731 с.Авдіївка – вул.Васюка, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Комсомольська, вул.Московська, вул.Надточіївська, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Сіверська, вул.Чапаєва, вул.Шевченка вул.Сіверська, 30, с.Авдіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16110 (школа, спортивна зала) Середня

740732 с.Авдіївка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Лісова, вул.Лузіцька вул.Лузіцька, 2, с.Авдіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16110 (клуб, актова зала) мала

740733 с.Бутівка, с.Польове, с.Старобутівка вул.1 Травня, 40, с.Бутівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16152 (будинок культури, актова зала) мала

740734 с.Бондарівка, с-ще Мала Бондарівка вул.Гагаріна, 29, с.Бондарівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16153 (будинок культури, фойє) мала

740735 с.Велике Устя вул.Деснянська, 17, с.Велике Устя, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16154 (будинок культури, фойє) мала

740736 с.Долинське вул.Першотравнева, 1, с.Долинське, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16154 (клуб, фойє) мала

740737 с.Волинка вул.О.Розумієнка, 29, с.Волинка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16131 (клуб, актова зала) мала

740738 с.Вільшане, с.Гай вул.Грушевського, 16А, с.Вільшане, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16130 (сільська рада, актова зала) мала

740739 с.Загребелля, с.Гапішківка вул.Шевченка, 34А, с.Загребелля, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16105 (клуб, фойє) Середня

740740 с.Масалаївка вул.Лугова, 6, с.Масалаївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16105 (школа, спортивна зала) мала

740741 с.Змітнів вул.Придеснянська, 77А, с.Змітнів, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16141 (будинок культури, фойє) мала

740742 с.Купчичі, с.Прогони вул.Українська, 6А, с.Купчичі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16141 (клуб, фойє) мала

740743 с.Киріївка вул.Квіткова, 15, с.Киріївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16133 (будинок культури, фойє) мала

740744 с.Козляничі вул.Смирнова, 42, с.Козляничі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16120 (сільська рада, актова зала) мала

740745 с.Рудня вул.Довженка, 6Б, с.Рудня, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16120 (школа, коридор) мала

740746 с.Конятин вул.Ювілейна, 24А, с.Конятин, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16140 (сільська рада, актова зала) мала

740747 с.Кудрівка, с.Ляшківці вул.М.Жолдака, 11А, с.Кудрівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16122 (школа, спортивна зала) Середня

740748 с.Лави, с.Лозова вул.Миру, 111Б, с.Лави, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16132 (сільська рада, актова зала) мала

740749 с.Матвіївка вул.Савченка, 73, с.Матвіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16123 (бібіліотека, читальна зала, к.1) мала

740750 с.Полісся вул.Лісова, 90, с.Полісся, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16123 (школа, спортивна зала) мала

740751 с.Пекарів, с.Синютин вул.Довженка, 37А, с.Пекарів, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16150 (школа, спортивна зала) мала

740752 с.Кнути, с.Костирів вул.Ю.Гагаріна, 7, с.Кнути, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16151 (клуб, актова зала) мала

740753 с.Спаське вул.Придеснянська, 62, с.Спаське, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16142 (сільська рада, актова зала) мала

740754 с.Гутище, с.Філонівка, с.Якличі вул.Садова, 15А, с.Якличі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16142 (фельдшерський пункт, коридор) мала

740755 с.Хлоп’яники вул.Центральна, 20, с.Хлоп’яники, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16112 (сільська рада, актова зала) мала

740756 с.Свірок, с.Соснівка вул.Щорса, 4, с.Соснівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16112 (фельдшерський пункт, коридор) мала

740757 с.Чорнотичі вул.Марушківка, 11, с.Чорнотичі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16121 (сільський будинок культури, фойє) Середня

740758 с.Шаболтасівка вул.Довженко, 66, с.Шаболтасівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16111 (школа, спортивна зала) Середня

740891 м.Сновськ – вул.Виноградна, вул.Героїв Крут, вул.Калініна, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Островського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щорського підпілля, вул.Юрія Костюченка, пров.Вокзальний, пров.ІІ-й Вокзальний, пров.ІІ-й Шевченка, пров.І-й Шевченка, пров.Калініна, пров.Клубний, пров.Криничний, пров.Новий, пров.О.Кошового, пров.Південний, пров.Пісочний, пров.Юрія Костюченка вул.Шкільна, 6, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200 (гімназія, фойє) Велика

740892 м.Сновськ – вул.Бульварна, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Колійна, вул.Кооперативна, вул.П.Комуни, вул.Чернігівська, вул.Яблунева, вул.30 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Гастелло, пров.ІІ-й Залізничний, пров.Колійний, пров.Кооперативний, пров.П.Комуни, хутір Лісний вул.Бульварна, 5, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200 (ДПТНЗ Сновське ВПУЛГ, гуртожиток, фойє) Середня

740893 м.Сновськ – вул.Банкова, вул.Гоголя, вул.Гомельська, вул.Жореса, вул.Залізнична, вул.І-го Травня, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Натана Рахліна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Неретіна, вул.Пушкіна, вул.Свято-Троїцька, пров.Гомельський, пров.Жовтневий, пров.І-го Травня, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Незалежності, пров.Некрасова, пров.Неретіна, пров.О.Матросова, пров.Свято-Троїцький, пров.Тупиковий вул.Незалежності, 4, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200 (районний будинок культури, паркетна зала) Велика

740894 м.Сновськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Віктора Максименка, вул.Горького, вул.Доватора, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.50 років Перемоги, вул.55-ої Стрілецької дивізії, пров.Доватора, пров.Залізничний, пров.ІІІ-й Свободи, пров.ІІ-й Свободи, пров.І-й Свободи, пров.Лермонтова, пров.Попудренка, пров.Спортивний вул.55-ої Стрілецької дивізії, 35, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

740895 м.Сновськ – вул.Архітектурна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Добруська, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.К.Заслонова, вул.Корольова, вул.Кримського, вул.Л.Вакуловської, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Михальченка, вул.Молодіжна, вул.М.Стельмаха, вул.Набережна, вул.Н.Сагайдак, вул.О.Гончара, вул.Панфілова, вул.Партизанська, вул.П.Осипенко, вул.Сновська, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Я. Мудрого, вул.Я.Колоса, вул.Я.Купали, вул.98 км, пров.Кримського, пров.Партизанський, пров.Прорізний, пров.Шкільний вул.Незалежності, 21, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200 (Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, спортивна зала) Велика

740896 с.Великий Щимель вул.Центральна, 15, с.Великий Щимель, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15207 (сільська рада, зала засідань) Середня

740897 с.Гірськ, с.Липівка, с.Хрінівка вул.Маханова, 7, с.Гірськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15211 (сільський клуб, танцювальна зала)
/
вул.Миру, 41, с.Гірськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15211
мала

740898 с.Гута-Студенецька, с.Сальне вул.Садова, 19, с.Гута-Студенецька, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15230 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Велика, 1, с.Гута-Студенецька, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15230
мала

740899 с.Єліне, с.Безуглівка, с.Містки, с.Млинок вул.Покровська, 77, с.Єліне, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15212 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Покровська, 79, с.Єліне, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15212
мала

740900 с.Жовідь, с.Піщанка вул.Центральна, 45, с.Жовідь, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15213 (сільська рада, зала засідань) мала

740901 с.Займище вул.Миру, 95, с.Займище, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15209 (сільський клуб, актова зала) мала

740902 с.Заріччя вул.Центральна, 1, с.Заріччя, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15224 (сільська рада, зала засідань) мала

740903 с.Клюси, с.Пльохів вул.Партизанська, 34, с.Клюси, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15210 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Партизанська, 32, с.Клюси, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15210
мала

740904 с.Кучинівка вул.Миру, 1, с.Кучинівка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15252 (сільська рада, зала засідань) Середня

740905 с.Нові Боровичі, с.Загребельна Слобода вул.30 років Перемоги, 5, с.Нові Боровичі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15214 (будинок культури, фойє) Середня

740906 с.Нові Млини вул.Попудренка, 35, с.Нові Млини, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15241 (сільська рада, зала засідань) мала

740907 с.Лосєва Слобода вул.Садова, 35, с.Лосєва Слобода, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15241 (сільський клуб, актова зала) мала

740908 с.Низківка, с.Куропіївка, с.Лютівка, с.Привільне, с.Радвине, с.Руда, с.Філонівка, с.Щокоть вул.Перемоги, 56, с.Низківка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15260 (сільська рада, зала засідань) мала

740909 с.Петрівка, с.Журавок вул.Дружби, 2, с.Петрівка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15222 (будинок культури, мала зала)
/
вул.Центральна, 21, с.Петрівка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15222
Середня

740910 с.Рогізки вул.Шевченка, 1Є, с.Рогізки, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15253 (будинок культури, обрядова кімната)
/
вул.Центральна, 1А, с.Рогізки, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15253
Середня

740911 с.Смяч вул.Молодіжна, 16, с.Смяч, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15240 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Молодіжна, 14, с.Смяч, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15240
мала

740912 с.Сновське, с.Михайлівка, с.Єнькова Рудня вул.30 років Перемоги, 6, с.Сновське, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15204 (сільська рада, зала засідань) Середня

740913 с.Софіївка, с.Глибокий Ріг, с.Іванівка вул.Зелена, 10, с.Іванівка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15232 (будівля Сновської міської ради, каб. бібліотеки) мала

740914 с.Старі Боровичі вул.Центральна, 5, с.Старі Боровичі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15221 (сільська рада, актова зала) мала

740915 с.Гвоздиківка вул.Неретіна, 72, с.Гвоздиківка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15208 (Сновський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, к.2) мала

740916 с.Стара Рудня пров.Центральний, 13, с.Стара Рудня, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15223 (сільська рада, зала засідань) мала

740917 с.Суничне, с.Попільня, с.Шкробове вул.Коновалова, 2В, с.Суничне, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15251 (сільська рада, зала засідань) мала

740918 с.Тихоновичі, с.Слава вул.Ново-Слобідська, 1, с.Тихоновичі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15230 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Ново-Слобідська, 6, с.Тихоновичі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15230
мала

740919 с.Тур’я, с.Ількуча, с-ще Лука, с.Мишине, с.Селище вул.М’язя, 8, с.Тур’я, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15231 (сільська рада, зала засідань) Середня

740920 с.Хотуничі, с.Камка, с.Крестопівщина вул.Шевченка, 143, с.Хотуничі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15220 (сільська рада, зала засідань) мала

740921 с.Чепелів вул.Шевченка, 48, с.Чепелів, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15233 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Шевченка, 72, с.Чепелів, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15233
мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
740196 Комунальне некомерційне підприємство "Городнянська центральна районна лікарня" вул.Чернігівська, 26, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100 Мала
740361 Комунальне комерційне підприємство "Коропська центральна районна лікарня" Коропської районної ради вул.Чернігівська, 56, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200 Мала
740392 Комунальне некомерційне підприємство "Корюківська центральна районна лікарня Корюківської районної ради Чернігівської області" вул.Шевченка, 101, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 Мала
740548 Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області вул.ім. Шевченка, 17, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000 Мала
740549 Державна установа "Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№31)" вул.Миколаївська, 31, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000 Мала
740726 Комунальне некомерційне підприємство "Семенівська центральна районна лікарня" вул.Лікарняний Хуторок, 2, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400 Мала
740759 Комунальне некомерційне підприємство "СОСНИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" Сосницької районної ради вул.Якова Скидана, 5/3, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100 Мала
740922 Комунальне некомерційне підприємство "Сновська центральна районна лікарня" Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області вул.Спортивна, 21, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200 Мала