Чернігівська область - одномандатний виборчий округ №208

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Корюківської РДА

33

Відділ ведення ДРВ апарату Ніжинської РДА

90

Відділ ведення ДРВ апарату Прилуцької РДА

47

Відділ ведення ДРВ апарату Чернігівської РДА

29

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
740001 м.Бахмач – в’їзд Котляревського, вул.Авіаторів, вул.В.Забіли, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Ганни Барвінок, вул.Гастелло, вул.Гоголя, вул.Г.Яременка, вул.Декабристів, вул.Достоєвського, вул.Кожедуба, вул.Котляревського, вул.К.Розумовського, вул.Л.Ревуцького, вул.Маяковського, вул.М.Драгоманова, вул.Мирна, вул.М.Костомарова, вул.М.Кропивницького, вул.М.Пирогова, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.О.Теліги, вул.П.Куліша, вул.П.Прокоповича, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Шолохова, пров.Гагаріна, пров.Достоєвського, пров.Котляревського, пров.К.Розумовського, пров.М.Пирогова, пров.Незалежності, пров.О.Теліги, пров.Привокзальний, пров.1 Котляревського, пров.1 Некрасова, пров.1 О.Теліги, пров.2 Достоєвського, пров.2 Котляревського, пров.2 Некрасова, пров.2 О.Теліги, пров.3 Некрасова вул.Конотопська, 62, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (автомобільна школа ТСО України, фойє) Велика

740002 м.Бахмач – вул.Вербова, вул.Гайдамацька, вул.Гайдара, вул.Гомельська, вул.Деснянська, вул.Довженка, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Історична, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Макаренка, вул.Н.Сагайдак, вул.Олени Пчілки, вул.Пилипа Орлика, вул.Пісочна, вул.Поштова, вул.Святославівська, вул.Сотницька, вул.Чехова, пров.Гайдамацький, пров.Довженка, пров.Історичний, пров.Київський, пров.Пилипа Орлика, пров.Поштовий, пров.Святославівський, пров.1 Гомельський, пров.1 Деснянський, пров.1 Чехова, пров.2 Гомельський, пров.2 Деснянський, пров.3 Деснянський вул.Сотницька, 21, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (районна лікарня ветмедицини, актова зала) Середня

740003 м.Бахмач – вул.Бахмацьких дивізій, вул.Богодарівка, вул.Богунівська, вул.В.Стуса, вул.Грузька, вул.Г.Сковороди, вул.Єсеніна, вул.Конотопська: 134–162; вул.Північна, вул.Польова, вул.Сергія Кошмала, пров.Єсеніна, пров.1 Бахмацьких дивізій, пров.1 Богунівський, пров.2 Богунівський вул.Богунівська, 1, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (СТОВ "Надія", актова зала) Середня

740004 м.Бахмач – вул.Академіка Амосова, вул.Батюка, вул.Весняна, вул.Героїв Крут, вул.Г.Жованик, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.І.Піддубного, вул.Конотопська: 1–130; вул.Коцюбинського, вул.Л.Толстого, вул.О.Матросова, вул.Партизанська, вул.Садова, вул.Чернігівська, пров.Героїв Крут, пров.Г.Жованик, пров.О.Матросова, пров.Садовий, пров.Чернігівський вул.Соборності, 59, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (будинок культури, фойє) Велика

740005 м.Бахмач – вул.Батуринська, вул.Білоножка, вул.Бузкова, вул.В.Бережного, вул.В.Ніколаєнка, вул.Волинська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Кирпоноса, вул.О.Вишні, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Поліська, вул.Рокитки, вул.Слобідська, вул.Сухобокова, вул.Тургенєва, пров.Батуринський, пров.В.Бережного, пров.1 Поліський, пров.2 Поліський, пров.3 Поліський, пров.4 Поліський, пров.5 Поліський, пров.6 Поліський, пров.7 Поліський, пров.8 Поліський вул.Соборності, 55, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (будинок дитячої та юнацької творчості, фойє) Велика

740006 м.Бахмач – вул.Берегова, вул.Зелений Гай, вул.Роменська, вул.Східна, вул.Тиницька: 1А–1Б, 90–114; пров.Береговий, пров.1 Роменський, пров.2 Роменський, пров.3 Роменський, пров.4 Роменський вул.Східна, 13, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (ТОВ "ВЕРІТАС ІНВЕСТ ГРУП", зала засідань) мала

740007 м.Бахмач – вул.Богомольця, вул.Василя Прохорського, вул.Вишнева, вул.Генерала Горішного, вул.Горіхова, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.І.Сікорського, вул.І.Черняхівського, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лозова, вул.М.Заньковецької, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Спасівська, вул.Тиницька: 1, 2–88; вул.Шкільна, вул.Ю.Бутусова, пров.Богомольця, пров.Залізничний, пров.Зоряний, пров.Лермонтова, пров.Пушкіна вул.Пушкіна, 3, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (школа №5, фойє) Середня

740008 м.Бахмач – вул.В.Винниченка, вул.В.Москальця, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Мєчнікова, вул.Островського, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Спортивна, вул.Тесленка, вул.Яворова, пров.Перемоги, пров.Тесленка, пров.1 Мєчнікова, пров.1 Південний, пров.2 Мєчнікова, пров.2 Перемоги, пров.2 Південний вул.Південна, 48, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (КВП "Комунальник", актова зала) Середня

740009 м.Бахмач – вул.Б.Хмельницького, вул.Визволителів, вул.Гайки, вул.Глінки, вул.Грушевського, вул.Даньківський шлях, вул.Дачна, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Прикордонна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Суворова, вул.Сухомлинського, вул.Тарновських, вул.Терещенківська, вул.8-го Березня, вул.9-го Вересня, пров.Б.Хмельницького, пров.Мічуріна, пров.Прикордонний, пров.Робітничий-Залізничний, пров.1 Ломоносова, пров.1 Робітничий, пров.1 8-го Березня, пров.2 Ломоносова, пров.2 Робітничий, пров.2 8-го Березня, пров.2 9-го Вересня, пров.3 9-го Вересня, пров.9-го Вересня вул.Б.Хмельницького, 1, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (школа №4, актова зала) Середня

740010 м.Бахмач – вул.В.Вернадського, вул.Деповська, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Короленка, вул.Соборності, вул.Тімірязєва, вул.Чернишевського, вул.Шевели, вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого вул.Я.Мудрого, 4, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 (школа №1, фойє) Велика

740011 м.Батурин – вул.Бутка, вул.Гетьманська, вул.Грушевського, вул.Д.Многогрішного, вул.ім. В.Ющенка: 34, 36, 38, 40, 42, 44–109; вул.Кодакова, вул.Кооперативна, вул.К.Розумовського, вул.Мазепи, вул.Незалежності України, вул.Південна, вул.Прокоповича, вул.Самойловича, вул.Шовковиця, пров.Гетьманський, пров.Д.Многогрішного, пров.Самойловича вул.ім. В.Ющенка, 47В, м.Батурин, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16512 (школа, фойє) Середня

740012 м.Батурин – вул.Заводська, вул.ім. В.Ющенка: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Кадуна, вул.Корнієнка, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.О.П.Згурського, вул.Партизанська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соколова, вул.Шевченка, вул.Шкляра, вул.70 Дивізії, пров.Заводський, пров.Шевченка, пров.Шкляра, пров.1 ім. В.Ющенка, пров.1 Корнієнка, пров.1 Набережний, пров.1 Партизанський, пров.1 70 Дивізії, пров.2 ім. В.Ющенка, пров.2 Корнієнка, пров.2 Набережний, пров.2 Партизанський, пров.2 70 Дивізії, пров.3 Набережний вул.Партизанська, 14, м.Батурин, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16512 (будинок культури, фойє) Середня

740013 смт Дмитрівка – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.генерала Жованика, вул.генерала Савченка, вул.Залізнична, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Олександра Пащенка, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яценка вул.Незалежності, 18, смт Дмитрівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16572 (селищна рада, зал засідань) Середня

740014 смт Дмитрівка – вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Романкова, вул.Франка, вул.Шури Селіванової, вул.Яблунева, пров.Ломоносова, пров.Перемоги, пров.1 Яблуневий, пров.2 Яблуневий вул.Незалежності, 21, смт Дмитрівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16572 (школа, фойє) Середня

740015 с.Щуча Гребля вул.Василя Прохорського, 62А, с.Щуча Гребля, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16572 (сільський клуб, фойє) мала

740016 с.Бахмач – вул.Бережного, вул.Б.Хмельницького, вул.Довженка, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Федора Жили, вул.Франка, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Довженка, пров.Козацький, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Шевченка, пров.1 Шкільний, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Шевченка, пров.2 Шкільний вул.Лесі Українки, 6Б, с.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16506 (сільська рада, зала засідань) Середня

740017 с.Бахмач – вул.Богуна, вул.Гайова, вул.Південна, вул.Попудренка, пров.Богуна, с.Кошмалів, с.Острів, с.Пашків вул.Лесі Українки, 1, с.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16506 (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, фойє) мала

740018 с.Бахмач – вул.Вишнева, вул.Гончара, вул.Грушевського, вул.Колгоспна, вул.Лермонтова, вул.Мазепи, вул.Народна, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Розумовського, вул.Садова, вул.Суворова, пров.Гончара, пров.Поліський, пров.Садовий, пров.1 Суворова, пров.2 Суворова вул.Грушевського, 1, с.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16506 (філія ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 "Бахмацький НВК", фойє) Середня

740019 с.Біловежі Перші, с.Біловежі Другі, с.Вишнівське вул.Центральна, 44, с.Біловежі Перші, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16551 (сільський клуб, фойє) мала

740020 с.Зарукавне, с.Зеленівка, с.Кальчинівка вул.Центральна, 86Б, с.Зеленівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16551 (ПСП "Зеленівське", зала засідань) мала

740021 с.Гайворон, с.Восьме Березня, с.Нечаїв, с.Залісся, с.Шевченкове вул.Хітєєва, 6, с.Гайворон, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16563 (будинок культури, фойє) мала

740022 с.Голінка вул.Незалежності, 57, с.Голінка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16562 (сільська рада, зала засідань) мала

740023 с.Городище, с.Шумин вул.Шевченка, 1А, с.Городище, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16520 (Адміністративна будівля (колишня сільська рада), зала засідань) Середня

740024 с.Часниківка вул.Кримського, 1А, с.Часниківка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16520 (сільський клуб, актова зала) мала

740025 с.Григорівка(Бахмацька міська територіальна громада) вул.Спортивна, 27А, с.Григорівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16561 (будинок культури, глядацька зала) Середня

740026 с-ще Веселе вул.Весела, 80, с-ще Веселе, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16561 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740027 с.Кропивне(Дмитрівська селищна територіальна громада) вул.Каденюка, 1, с.Кропивне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16574 (будинок культури, фойє) мала

740028 с.Красне(Батуринська міська територіальна громада), с.Карпенкове, с.Пирогівка, с.Тасуїв вул.Міщенка, 1, с.Красне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16531 (будинок культури, фойє) Середня

740029 с.Красилівка, с-ще Перемога, с-ще Черемушки вул.Перемоги, 6, с.Красилівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16541 (будинок культури, фойє) Середня

740030 с.Курінь – вул.Бахмацька, вул.Берег, вул.Героїв України, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Сонячна, вул.Хутірна, вул.Центральна: 1, 3, 5, 7, 9–9А, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 45–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–79; вул.Шевченка, пров.Шевченка, с.Ополонське, с.Українське вул.Центральна, 45, с.Курінь, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16544 (будинок культури №1, фойє) Середня

740031 с.Курінь – вул.Весняна, вул.Городок, вул.Дружби, вул.Жилівка, вул.Загребельна, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Кобища, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Міщенка: 1–19; вул.Пісочна, вул.Польова, вул.Прикордонна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Сумська, вул.Центральна: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30–32, 34–42, 48, 50–50А, 52А, 54–54А, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Садовий, пров.Центральний вул.Шкільна, 5, с.Курінь, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16544 (навчально-виховний комплекс, актова зала, 2-й поверх) Середня

740032 с.Курінь – вул.Бірюзова, вул.Богунська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Кеслера, вул.Гриненки, вул.Дачна, вул.Кар’єр, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Міщенка: 22–59; вул.Південна, вул.Фермська, вул.Яблунева, пров.Б.Хмельницького, пров.В.Кеслера, пров.Гриненки, пров.Південно-Східний, с.Шумейків вул.В.Кеслера, 8, с.Курінь, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16544 (будинок культури №2, фойє) Середня

740033 с.Матіївка, с.Бондарі, с.Веселівка, с-ще Голубів, с-ще Каціри, с.Лісова Поляна, с-ще Лопатин, с.Мости, с.Нове Полісся, с.Обірки, с-ще Прохори, с-ще Шумейкине вул.Центральна, 2, с.Матіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16514 (приміщення колишнього НВК, к. 3) мала

740034 с.Митченки вул.Клубна, 10, с.Митченки, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16530 (сільська рада, зала засідань) Середня

740035 с.Обмачів, с.Слобідка вул.Лесі Українки, 78, с.Обмачів, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16510 (будинок культури, фойє) Середня

740036 с.Вербівка, с.Осіч вул.Пушкіна, 14, с.Осіч, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16510 (клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

740037 с.Пальчики, с.Веселе(Батуринська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 1Б, с.Пальчики, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16522 (дитячий садок, спортивна зала) мала

740038 с.Піски(Бахмацька міська територіальна громада), с.Запорізьке, с.Кулішове вул.Центральна, 3, с.Піски, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16542 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Центральна, 32, с.Піски, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16542
Середня

740039 с.Варварівка, с.Олексіївка, с.Осинівка вул.Привокзальна, 3, с.Варварівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16542 (клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

740040 с.Рубанка, с.Заболоття, с-ще Нове вул.Дубини, 39, с.Рубанка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16570 (сільська рада, зала засідань) мала

740041 с.Ковальове, с.Смолове, с.Терешиха вул.Сонячна, 14, с.Терешиха, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16570 (клуб-бібліотека, фойє) мала

740042 с.Стрільники вул.Центральна, 24, с.Стрільники, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16540 (сільський клуб, фойє) Середня

740043 с.Тиниця вул.Центральна, 3, с.Тиниця, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16560 (сільська рада, зала засідань) Середня

740044 с.Фастівці, с.Безпечне, с.Грушівка, с.Перше Травня, с.Вишневе(Бахмацька міська територіальна громада), с.Шевченка(Бахмацька міська територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Фастівці, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16550 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

740045 с.Халимонове, с.Глибоке, с.Калинівка(Бахмацька міська територіальна громада), с.Мовчинів, с.Вишневе(Бахмацька міська територіальна громада) вул.В.М.Сіденка, 33, с.Халимонове, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16532 (школа, фойє) Середня

740089 м.Борзна – вул.Ганни Барвінок, вул.генерала Кирпоноса, вул.Квітнева, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–37Б; вул.Пантелеймона Куліша: 109–129А; вул.Петра Забіли, вул.Поліська, вул.Семена Палія, вул.Червоний Хутір, вул.Шевченка, пров.генерала Кирпоноса, пров.Петра Забіли, пров.Поліський, пров.Семена Палія 1, пров.Семена Палія 2 вул.Пантелеймона Куліша, 105, м.Борзна, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16400 (районний будинок культури, фойє) Велика

740090 м.Борзна – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Івана Плюща, вул.Кожедуба, вул.Красносільського, вул.Лазарчука, вул.Лесі Українки, вул.Олекси Десняка, вул.Пантелеймона Куліша: 1–96; вул.Садова, вул.Саєнка, вул.Степова, вул.Христини Алчевської, вул.40 років Перемоги, пров.Героїв Майдану, пров.Лесі Українки, пров.Олекси Десняка 1, пров.Олекси Десняка 2, пров.Олекси Десняка 3, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Христини Алчевської, пров.40 років Перемоги вул.Богдана Хмельницького, 3, м.Борзна, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16400 (школа, фойє) Велика

740091 м.Борзна – вул.Анатоля Олійника, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Воскресенська, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Козацька, вул.Кузнєцова, вул.Лермонтова, вул.Лещенка, вул.Лугова, вул.Міжнародна, вул.Партизанська, вул.Покровська: 46–101; вул.Робітнича, вул.Чернігівська, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Анатоля Олійника, пров.Воскресенський, пров.Лермонтова, пров.Міжнародний, пров.Робітничий, пров.Чернігівський 1, пров.Чернігівський 2 вул.Воскресенська, 8, м.Борзна, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16400 (райавтодор, зала засідань) Велика

740093 м.Борзна – вул.Авіації, вул.Василівська, вул.Володимирська, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Пулюя, вул.Київська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 38–148; вул.Некрасова, вул.Олега Куслія, вул.Перше травня, вул.Південна, вул.Покровська: 1–44; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Спеціалістів, вул.Українська, пров.Київський, пров.Київський 2, пров.Київський 3, пров.Миру, пров.Незалежності 1, пров.Незалежності 2, с.Любомудрівка вул.Київська, 48, м.Борзна, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16400 (школа №3, актова зала) Велика

740094 с.Забілівщина Друга, с.Забілівщина вул.Шевченка, 20, с.Забілівщина, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16405 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740095 с.Кинашівка вул.Комарова, 1А, с.Кинашівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16406 (школа, фойє) Середня

740096 с.Берестовець, с.Іллінці вул.Центральна, 41, с.Берестовець, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16440 (сільська рада, зала засідань) Середня

740097 с.Велика Доч вул.Поліська, 1А, с.Велика Доч, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16431 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

740098 с.Велика Загорівка, с.Степ(Плисківська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 23А, с.Велика Загорівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16450 (будинок культури, фойє) Середня

740099 с.Високе вул.Центральна, 71, с.Високе, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16412 (будинок культури, глядацька зала) Середня

740100 с.Галайбине вул.Веселий Гай, 35/1, с.Галайбине, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16411 (будинок культури, глядацька зала) мала

740101 с.Купченків, с.Маличина Гребля вул.Гайова, 39, с.Маличина Гребля, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16412 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740102 с.Головеньки вул.Квітнева, 2, с.Головеньки, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16413 (школа, спортивна зала)
/
вул.Садова, 4, с.Головеньки, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16413
Середня

740103 с.Добропілля, с-ще Клипин, с.Паристівка вул.Дружби, 11, с.Паристівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16413 (бригадна контора СТОВ "Головеньківське - плюс", зала засідань) мала

740104 с.Комарівка вул.Соборна, 1, с.Комарівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16442 (будинок культури, фойє) Середня

740105 с.Красносільське, с-ще Запоріжжя вул.Соборна, 5, с.Красносільське, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16443 (будинок культури, фойє) мала

740106 с.Мала Загорівка, с.Вольниця, с.Червоне Озеро вул.Першотравнева, 68/1, с.Мала Загорівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16451 (будинок культури, глядацька зала) мала

740107 с.Миколаївка вул.Набережна, 1, с.Миколаївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16432 (школа, фойє) мала

740108 с.Іванівка, с.Суховодка вул.Перемоги, 3, с.Іванівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16433 (будинок культури, дискотечна зала) мала

740109 с.Нові Млини, с.Червона Гірка вул.Ярцева, 36, с.Нові Млини, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16410 (будинок культури, фойє)
/
вул.Ярцева, 8Б, с.Нові Млини, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16410
Середня

740110 с.Кербутівка вул.Шевченка, 4, с.Кербутівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16410 (будинок культури, фойє) мала

740111 с.Носелівка, с.Мала Доч вул.Центральна, 5А, с.Носелівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16415 (сільська рада, зала засідань) мала

740112 с.Оленівка вул.Шевченка, 93, с.Оленівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16441 (школа, фойє) Середня

740113 с.Омбиш вул.Незалежності, 4, с.Омбиш, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16463 (будинок культури, фойє) мала

740114 с.Махнівка вул.Центральна, 35, с.Махнівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16464 (будинок культури, глядацька зала) мала

740115 с.Печі вул.Незалежності, 26, с.Печі, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16462 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740116 с.Пам’ятне вул.Лісова, 2, с.Пам’ятне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16461 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740117 с.Плиски вул.Робітнича, 1, с.Плиски, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16453 (будинок культури, фойє) Середня

740118 с.Прачі вул.Миру, 52, с.Прачі, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16426 (будинок культури, фойє) мала

740119 с.Адамівка(Борзнянська міська територіальна громада) вул.Шевченка, 33, с.Адамівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16426 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740120 с.Прохори вул.Шевченка, 96, с.Прохори, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16445 (школа, фойє) мала

740121 с.Шевченка(Комарівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 23, с.Шевченка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16446 (бригадна контора СТОВ "Прохорське", зала засідань.) мала

740122 с.Сиволож вул.Незалежності, 26, с.Сиволож, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16452 (школа, спортивна зала)
/
вул.Незалежності, 39, с.Сиволож, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16452
мала

740123 с.Смоляж вул.Миру, 83, с.Смоляж, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16444 (сільська рада, зала засідань) мала

740124 с.Степанівка, с.Березівка вул.Центральна, 48, с.Степанівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16421 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740125 с.Воловиця вул.Поліська, 38, с.Воловиця, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16420 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740126 с.Тростянка вул.Леміша, 50, с.Тростянка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16414 (будинок культури, фойє) мала

740127 с.Ховми, с.Линівка вул.Лесі Українки, 50, с.Ховми, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16422 (будинок культури, глядацька зала) мала

740128 с.Ворона, с.Сидорівка вул.Шевченка, 6, с.Сидорівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16423 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740129 с.Хороше Озеро, с.Українка(Крутівська сільська територіальна громада), с.Остер вул.Незалежності, 11, с.Хороше Озеро, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16460 (школа, актова зала) Середня

740130 с.Шаповалівка вул.Свято-Миколаївська, 9, с.Шаповалівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16430 (школа, фойє) Середня

740131 с.Ядути, с.Гришівка, с.Острів Надії, с.Сапонівка вул.Набережна, 36, с.Ядути, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16424 (будинок народної творчості, глядацька зала)
/
вул.Набережна, 39, с.Ядути, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16424
Середня

740132 с.Жданів, с.Красностав, с.Юрківщина вул.Кривошеївка, 67Б, с.Красностав, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16425 (будинок народної творчості, глядацька зала) мала

740197 м.Ічня – вул.Бойчак, вул.Вокзальна, вул.Довженка, вул.Дрофаня, вул.Єсеніна, вул.Журавлина, вул.Залізнична, вул.Злагоди, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки: 1–27, 29; вул.Незалежності, вул.Стадіонна, вул.Тарновських, вул.Травнева, вул.Швидченка: 48, 50, 52–101; вул.Шкільна, вул.Шульженка, вул.Якима Сомка, с.Безводівка вул.Травнева, 45, м.Ічня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16700 (школа №4, спортивна зала) Велика

740198 м.Ічня – вул.Бочанівка, вул.Вишнева, вул.Григорія Коваля, вул.Івана Богуна, вул.Іржавський шлях, вул.І.Стороженка, вул.Ковалівка, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Максиміхіна, вул.Негоди, вул.Покрасівка, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Ревуцького, вул.Сергієнка, вул.Сидорука, вул.Скоропадських, вул.Слобода, вул.Солдатської слави, вул.Франка, вул.Швидченка: 1–47, 49–49А, 51; пл.Васильченка, пл.Т.Г.Шевченка, пров.Безводівський, пров.Поштовий вул.Героїв Майдану, 4, м.Ічня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16700 (школа мистецтв, зала засідань) Велика

740199 м.Ічня – вул.Білосток, вул.Віжень, вул.Волі, вул.Воскресінська: 63, 65, 67, 69, 71, 73–77, 79, 81, 83, 85, 89, 91–91А, 93, 95, 97–97А, 101, 103–350; вул.Героїв Крут, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Озерце, вул.Піщана, вул.Софіївка, вул.Хвойна, вул.40-років Перемоги, вул.8 Березня вул.Героїв Крут, 2, м.Ічня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16700 (школа №3, спортивна зала) Середня

740200 м.Ічня – вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Гарамів, вул.Бунівка, вул.В.Балабая, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Дачна, вул.Дворцьова, вул.Жадьківська, вул.Космонавтів, вул.Леваневського, вул.Лесі Українки: 28, 30–147; вул.Лісова, вул.Мартоса, вул.Миру, вул.Небесної Сотні, вул.Нова, вул.Нони Погуляйло, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Солов’їна, вул.Старицького, пров.Ветеринарний, пров.Зелений, пров.Мартоса, пров.Садовий вул.Богдана Хмельницького, 6, м.Ічня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16700 (гімназія імені С.Васильченка, вестибюль) Велика

740201 м.Ічня – вул.Академіка Корольова, вул.Воскресінська: 17–61, 63А–64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86–88, 90, 92, 94, 96, 98–100, 102; вул.Героїв Майдану, вул.Гоголя, вул.Гончарівка, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.І.Мазепи, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Нікольська, вул.Піщенків, вул.Рєзанова, вул.Свято-Преображенська, вул.Скорбонського, вул.Скубана, вул.С.Маслова, вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Чернігівська, вул.Чумака, вул.Шевченка, пров.Гончарний, пров.Заводський, пров.Міліцейський вул.Гоголя, 1, м.Ічня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16700 (центр культури і дозвілля, вестибюль) Велика

740204 смт Парафіївка, с-ще Лугове, с-ще Софіївка вул.Тараса Шевченка, 95, смт Парафіївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16730 (будинок культури, фойє) Велика

740208 с.Бережівка вул.Миру, 28, с.Бережівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16740 (будинок культури, фойє) мала

740209 с.Більмачівка вул.Садова, 1, с.Більмачівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16712 (школа, спортивна зала) мала

740215 с.Гужівка вул.Шкільна, 26, с.Гужівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16708 (школа, актова зала) Середня

740218 с.Івангород вул.Незалежності, 55, с.Івангород, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16710 (школа, вестибюль)
/
вул.Незалежності, 50, с.Івангород, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16710
Середня

740221 с.Іржавець вул.Т.Шевченка, 65, с.Іржавець, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16732 (школа, вестибюль) Середня

740225 с.Мартинівка, с.Хаїха вул.Незалежності, 49А, с.Мартинівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16711 (адмінприміщення, зала) мала

740228 с.Петрушівка, с.Власівка, с-ще Качанівка, с.Проліски, с-ще Шевченка вул.Козацька, 24А, с.Петрушівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16744 (адміністративне приміщення селищної ради, кабінет сільського старости) мала

740231 с.Рожнівка вул.Перемоги, 15, с.Рожнівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16714 (школа, спортивна зала)
/
вул.Першотравнева, 8, с.Рожнівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16714
Середня

740232 с.Максимівка вул.Незалежності, 9, с.Максимівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16776 (сільський клуб, фо’є) мала

740235 с-ще Тростянець вул.Шкільна, 3, с-ще Тростянець, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16742 (сільський клуб, зала) Середня

740236 с.Верескуни вул.Центральна, 27, с.Верескуни, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16741 (сільський клуб, зала) мала

740239 с.Южне, с.Лисогори, с.Боярщина вул.Т.Шевченка, 48А, с.Южне, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16731 (будинок культури, вестибюль) Середня

740393 смт Куликівка – вул.Артамонова, вул.Вокзальна, вул.ім. Гагаріна, вул.ім. Короленка, вул.ім. Л.Українки, вул.Козацька, вул.Лінійна, вул.Лугова, вул.Миру: 1–56, 58–60, 62, 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–76, 78, 80А, 84–86А, 88–96, 98А, 100, 104, 114; вул.Нова, вул.О.Довженка, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Січова, вул.Стадіонна, вул.Трудова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Вокзальний, пров.ім. Гагаріна, пров.ім. Короленка, пров.Садовий, пров.1-й Миру, с.Пенязівка вул.Миру, 112, смт Куликівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16300 (будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх) Велика

740394 смт Куликівка – вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Журавка, вул.ім. А.Галушки, вул.ім. Амосова, вул.ім. Б.Хмельницького, вул.ім. Горького, вул.ім. І.Клейнера, вул.ім. Коцюбинського, вул.ім. М.Гузя, вул.ім. С.Мурзи, вул.ім. Чкалова, вул.ім. Шевченка, вул.Миру: 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81–81Б, 87, 97, 99–99А, 101–103, 105–113, 115–188; вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Пирогова, вул.Польова, пров.Б.Хмельницького, пров.ім. Шевченка, пров.Незалежності, пров.2-й Миру вул.ім. Шевченка, 4, смт Куликівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16300 (школа, їдальня, 1-й поверх) Велика

740395 с.Авдіївка вул.Шкільна, 1, с.Авдіївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16321 (будинок культури, актова зала) мала

740396 с.Бакланова Муравійка вул.Центральна, 25А, с.Бакланова Муравійка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16312 (будинок культури, фойє) мала

740397 с.Вересоч, с.Веселе вул.Перемоги, 38, с.Вересоч, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16341 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

740398 с.Вершинова Муравійка, с.Кошарище вул.Петрівська, 50, с.Вершинова Муравійка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16313 (будинок культури, фойє) мала

740399 с.Виблі вул.Троїцька, 79, с.Виблі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16310 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

740400 с.Горбове, с.Глузди, с.Уборки вул.Миру, 80, с.Горбове, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16311 (школа, коридор, 1-й поверх) Середня

740401 с.Грабівка(Куликівська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 4, с.Грабівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16330 (будинок фольклору, глядацька зала)
/
вул.Шкільна, 1, с.Грабівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16330
мала

740402 с.Дрімайлівка, с.Будище(Куликівська селищна територіальна громада) вул.Сергія Парубця, 1, с.Дрімайлівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16352 (школа, спортивна зала) мала

740403 с.Дроздівка вул.Гончарівка, 115, с.Дроздівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16331 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

740404 с.Жуківка вул.Центральна, 84, с.Жуківка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16340 (школа, коридор, 1-й поверх) Середня

740405 с.Кладьківка вул.Шевченка, 44, с.Кладьківка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16351 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

740406 с.Ковчин, с.Українське вул.Перемоги, 78, с.Ковчин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16320 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

740407 с.Орлівка вул.Центральна, 70, с.Орлівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16332 (сільська рада, зала засідань) Середня

740408 с.Салтикова Дівиця вул.Куликівський шлях, 100А, с.Салтикова Дівиця, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16322 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

740409 с.Смолянка, с.Коростень вул.ім. Козлова, 64, с.Смолянка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16333 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

740410 с.Хибалівка вул.Миру, 55, с.Хибалівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16350 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

740412 м.Мена – вул.В.Коробка, вул.Горького, вул.Гуринівська, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.Некрасова, вул.Остреченська, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Семашка, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Троїцька, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Горького, пров.Зарічний, пров.Шевченка, ур.Остреч вул.Шевченка, 56, м.Мена, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15600 (гімназія, вестибюль) Велика

740413 м.Мена – вул.Абрикосова, вул.Бузкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гімназійна, вул.Г.Сахновського, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.З.Космодем’янської, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.О.Кошового, вул.Паркова, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Сіверський шлях: 59–142; вул.Слов’янська, вул.Транспортна, вул.Чехова, вул.Яблунева, пров.Виноградний, пров.Вокзальний 1-й, пров.Вокзальний 2-й, пров.Вокзальний 3-й, пров.Північний, Залізнична Будка вул.Шевченка, 56, м.Мена, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15600 (гімназія, спортзал) Велика

740414 м.Мена – вул.Армійська, вул.Ватутіна, вул.Героїв АТО, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Крилова, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Ричакова, вул.Робітнича: 3–69; вул.Сіверський шлях: 1–52; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Тернова, вул.Титаренка Сергія, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Чернігівський шлях: 2, 4–8; вул.Черняховського, вул.Щаслива: 1–20; пров.Поштовий, пров.Ринковий, пров.Робітничий, пров.Щасливий вул.Героїв АТО, 3, м.Мена, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15600 (районний будинок культури, вестибюль) Велика

740415 м.Мена – вул.Андрейченка Максима, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Деснянська, вул.Дружня, вул.Ічинська, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нове Життя, вул.Приозерна, вул.Просужого, вул.Чернігівська, вул.Чернігівський шлях: 1, 3, 13–124; пров.Андрейченка Максима, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Лермонтова, пров.Набережний, пров.1 Нове Життя, пров.1 Просужого, пров.2 Нове Життя, пров.2 Просужого, пров.3 Просужого вул.Чернігівський шлях, 82, м.Мена, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15600 (філія "Менський райавтодор", актова зала) Велика

740416 м.Мена – вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Жукова, вул.Піщанівська, вул.Польова, вул.Робітнича: 72–105; вул.Сидоренка, вул.Шкільна, вул.Щаслива: 20А–65; пров.Весняний 1-й, пров.Весняний 2-й, пров.Жукова, пров.Піщанівський, пров.Сидоренка, пров.Сонячний, пров.Шкільний, пров.1 Польовий, пров.2 Польовий вул.Піщанівська, 28, м.Мена, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15600 (клуб СК "Авангард", актовий зал) Середня

740417 смт Березна – вул.Авіації, вул.Благовіщенська, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Горлатова, вул.Григорія Сковороди, вул.Івана Богуна, вул.Комарова, вул.Конституції, вул.Леваневського, вул.Павла Полуботка, вул.площа Революції, вул.Польова, вул.прп.Лаврентія, вул.Пушкіна, вул.Реміснича, вул.Свислоцького, вул.Світла, вул.Сотницька, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Червоний Яр, вул.Шевченка, вул.8 Березня, вул.9 Січня, пров.Авіації, пров.Вишневий, пров.Червоний, пров.Шевченка вул.Свято-Покровська, 2А, смт Березна, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15622 (селищна рада, зала засідань) Середня

740418 смт Березна – вул.Берегова, вул.Бурковського, вул.Верьовки, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Домницька, вул.Житня, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Красилівська: 1А–74, 78, 80, 82–82А, 84–86, 88; вул.К.Цеткін, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Медова, вул.Партизанська, вул.П.Комуни, вул.Сіверська, вул.Стольненська, вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня, пров.Зелений, пров.Зоряний, пров.Літке, пров.Спортивний, пров.Успенський вул.Домницька, 18, смт Березна, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15622 (школа, фойє) Середня

740419 смт Березна – вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.Жуковського, вул.Зарічна, вул.Інтернаціональна, вул.князя Святослава, вул.Красилівська: 75–77, 79, 81, 83, 87, 92–164; вул.Набережна, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петропавлівська, вул.Пугачова, вул.Разіна, вул.Соборна, вул.Успенська, вул.Феодосіївська, вул.Челюскіна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Бригадний, пров.Некрасова, пров.Прольотний, пров.Пугачова, пров.Толстого вул.Петропавлівська, 41, смт Березна, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15622 (школа, фойє) Середня

740420 смт Макошине – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Довженка, вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.Оболонська, вул.О.Десняка, вул.Покровська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.1-го Травня, вул.40 років Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Л.Українки, пров.Центральний, пров.1-й Вишневий, пров.1-й 1-го Травня, пров.2-й Вишневий, пров.2-й 1-го Травня, пров.3-й 1-го Травня вул.Центральна, 5, смт Макошине, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15652 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

740421 смт Макошине – вул.Армійська, вул.Бобрицька, вул.Дружби, вул.Жолобок, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Новоселівська, вул.Польова, вул.Придеснянська, вул.Пушкіна, вул.Садовська, вул.Хоробор, вул.Чернігівська, пров.Армійський, пров.Дружби: 5 к.8–49; пров.Жолобок 2, пров.Польовий, пров.Садовський, пров.1-й Дружби, пров.1-й Садовський, ж.д. 48 км вул.Зарічна, 11, смт Макошине, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15652 (лікарня, вестибюль) Середня

740422 с.Остапівка вул.Короленка, 22, с.Остапівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15652 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

740423 с.Бігач вул.Троїцька, 43, с.Бігач, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15621 (сільський клуб, фойє) мала

740424 с.Бірківка пров.Шкільний, 2, с.Бірківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15674 (школа, фойє) мала

740425 с.Блистова, с.Дерепівка вул.Мацуєва, 1, с.Блистова, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15675 (адміністративне приміщення старостинського округу, зал засідань) Середня

740426 с.Величківка, с.Вільне вул.Центральна, 57, с.Величківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15641 (сільський клуб, актова зала) Середня

740427 с.Волосківці вул.1 Травня, 41, с.Волосківці, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15632 (сільська рада, зала засідань) Середня

740428 с.Степанівка вул.1 Травня, 19, с.Степанівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15632 (сільський клуб, фойє) мала

740429 с.Городище вул.Шевченка, 27, с.Городище, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15631 (будинок культури, актова зала) Середня

740430 с.Данилівка, с.Веселе вул.Миру, 56, с.Данилівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15642 (сільська рада, зала засідань) мала

740431 с.Дягова вул.Покровська, 19, с.Дягова, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15670 (адміністративне приміщення старостинського округу, фойє) Середня

740432 с.Покровське вул.Сіверська, 46, с.Покровське, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15650 (школа, фойє)
/
вул.Колгоспна, 3, с.Покровське, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15650
Середня

740433 с.Киселівка, с.Комарівка, с-ще Прогрес вул.Осипенка, 39, с.Киселівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15640 (адміністративне приміщення старостинського округу, бухгалтерія) Середня

740434 с.Куковичі, с.Овчарівка вул.Миру, 34, с.Куковичі, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15655 (будинок культури, кімната дозвілля)
/
вул.Миру, 36, с.Куковичі, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15655
Середня

740435 с.Загорівка вул.Лесі Українки, 23Б, с.Загорівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15655 (сільський клуб, актовий зал) мала

740436 с.Сахнівка, с.Лугове, с.Святі Гори, с.Яськове вул.Червона площа, 4, с.Сахнівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15620 (школа, коридор)
/
вул.Шевченка, 5, с.Сахнівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15620
мала

740437 с.Кам’янка(Березнянська селищна територіальна громада), с.Климентинівка вул.Молодіжна, 1А, с.Климентинівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15620 (сільський клуб, актова зала) мала

740439 с.Ліски вул.Шевченка, 34В, с.Ліски, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15672 (будинок культури, танцювальний зал) мала

740440 с.Майське вул.Лісова, 4, с.Майське, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15672 (сільський клуб, актовий зал) мала

740441 с.Максаки, с.Луки вул.Осипенка, 89, с.Максаки, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15681 (сільський клуб, актовий зал) мала

740442 с.Локнисте, с.Гориця вул.Перемоги, 2А, с.Локнисте, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15660 (школа, коридор) Середня

740443 с.Гусавка вул.Соборна, 27А, с.Гусавка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15660 (школа, коридор) мала

740444 с.Миколаївка вул.Миру, 32, с.Миколаївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15663 (школа, спортзал) Середня

740445 с.Гребля, с-ще Домниця, с.Мощне, с.Мурівка, с.Подин вул.Першотравнева, 5, с.Гребля, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15663 (фельдшерсько-акушерський пункт, коридор) мала

740446 с.Осьмаки вул.Шевченка, 75, с.Осьмаки, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15673 (сільський клуб, актовий зал) мала

740447 с.Семенівка вул.Перемоги, 5А, с.Семенівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15662 (будинок культури, актовий зал) мала

740448 с.Синявка вул.Дружби, 2, с.Синявка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15630 (сільський клуб, актовий зал) Середня

740449 с.Слобідка вул.братів Федоренків, 27, с.Слобідка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15651 (адміністративне приміщення старостинського округу, зала засідань) мала

740450 с.Стольне, с.Дмитрівка, с.Лазарівка, с.Чорногорці вул.Миру, 15, с.Стольне, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15661 (школа, фойє) Середня

740451 с.Ушня, с.Дібрівка вул.Шкільна, 22, с.Ушня, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15676 (сільський клуб, актовий зал)
/
пров.Шкільний, 9, с.Ушня, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15676
мала

740452 с.Феськівка вул.Миру, 31, с.Феськівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15671 (будинок культури, фойє) Середня

740453 с-ще Садове, с.Нові Броди вул.Перемоги, 2, с-ще Садове, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15643 (адміністративне приміщення старостинського округу, к.2) мала

740783 с.Березівка, с.Колядин, с.Мирне вул.Слави, 1, с.Березівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17252 (сільський будинок культури, глядацький зал) мала

740784 с.Болотниця вул.Миру, 16, с.Болотниця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17240 (сільський будинок культури, фойє) мала

740785 с.Корінецьке, с.Мигурів вул.Центральна, 21А, с.Корінецьке, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17220 (Адміністративна будівля ТОВ Україна,зал засідань) мала

740786 с.Красний Колядин, с.Глинське, с-ще Зелений Гай, с.Левівщина вул.30-річчя Перемоги, 16, с.Красний Колядин, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17210 (сільський будинок культури, фойє) Середня

740787 с.Липове вул.Центральна, 18, с.Липове, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17222 (сільський будинок культури, фойє) Середня

740788 с.Березовиця, с.Жолобок, с.Скороходове вул.Шкільна, 4, с.Скороходове, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17223 (фойє, будинку народної творчості, ) мала

740789 с.Понори вул.Центральна, 12А, с.Понори, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17221 (сільський будинок культури, фойє) мала

740790 с.Поповичка, с.Грабщина вул.Вишнева, 1, с.Поповичка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17242 (сільська рада, зал засідань) мала

740791 с.Новопетрівське, с.Обухове, с.Рубанів вул.Чоботька, 23, с.Обухове, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17241 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

740792 с.Рябухи вул.Садова, 12А, с.Рябухи, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17212 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет спеціалістів) мала

740793 с.Грицівка вул.Набережна, 29А, с.Грицівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17213 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет) мала

740794 с.Петьків, с.Степанівське вул.Вишнева, 12А, с.Петьків, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17241 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет спеціалістів) мала

740795 с.Плугатар вул.Лесі Українки, 36, с.Плугатар, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17241 (Плугатарська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє) мала

740796 с.Стара Талалаївка вул.Гагаріна, 55, с.Стара Талалаївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17260 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

740797 с.Слобідка вул.Ковпака, 1А, с.Слобідка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17260 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

740798 с-ще Основа вул.Першотравнева, 28, с-ще Основа, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17262 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет фельдшера) мала

740799 с.Українське вул.Незалежності, 3, с.Українське, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17230 (школа, фойє)
/
вул.Незалежності, 1, с.Українське, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17230
мала

740800 с.Займище, с.Нова, с.Степ вул.Шевченка, 10, с.Займище, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17231 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет спеціалістів) мала

740801 с.Харкове, с.Лавіркове, с.Шевченка(Талалаївська селищна територіальна громада) вул.Науменка, 44, с.Харкове, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17270 (сільський будинок культури, фойє,глядацька зала) мала

740802 с.Новоселівка, с.Степове вул.Новосельна, 9, с.Новоселівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17271 (сільський будинок культури, фойє,глядацька зала) мала

740803 с.Чернецьке, с.Глибоке, с.Діброва, с.Макаренкове, с.Співакове вул.Перемоги, 37, с.Чернецьке, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17263 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Дружби, 35, с.Чернецьке, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17263
мала

740804 с.Юрківці вул.40 років Перемоги, 11, с.Юрківці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17250 (сільська рада, актова зала) мала

740805 с.Довгалівка вул.Шевченка, 25, с.Довгалівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17251 (контора ТОВ "Лісогір", зал засідань) мала

740806 смт Талалаївка – вул.Затишна, вул.Зернова, вул.Комунальна, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Освіти: 2–35; вул.Перемоги: 1–65; вул.Робітнича: 2–37Б; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Комунальний, пров.Молодіжний, пров.Центральний вул.Центральна, 24, смт Талалаївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17200 (Районний будинок культури, фойє) Середня

740807 смт Талалаївка – вул.Енергетиків, вул.Залізнична, вул.Злагоди, вул.Лугова, вул.Народна, вул.Польова, вул.Сінна, пров.1-й Енергетиків, пров.2-й Енергетиків вул.Народна, 30А, смт Талалаївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17200 (Талалаївська школа мистецтв, фойє) Середня

740808 смт Талалаївка – вул.Гагаріна, вул.Григорія Сковороди, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Заруддя, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Перемоги: 66–128; вул.Пирогова, вул.Суворова, вул.Чкалова, пров.1-й Миру, пров.1-й Парковий, пров.1-й Пирогова, пров.1-й Суворова, пров.2-й Миру, пров.2-й Парковий, пров.2-й Пирогова, пров.2-й Суворова, пров.3-й Парковий, пров.3-й Пирогова вул.Заруддя, 49, смт Талалаївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17200 (селищний будинок культури, кінозал) Середня

740809 смт Талалаївка – вул.Вишнева, вул.Геологів, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Медична, вул.Нафтовиків, вул.Незалежності, вул.Освіти: 36–48; вул.Пушкіна, вул.Робітнича: 41–49; вул.Степова, вул.Шкільна, пров.Лермонтова, пров.Шкільний, пров.1-й Калиновий, пров.1-й Лермонтова, пров.2-й Калиновий, пров.2-й Лермонтова, пров.3-й Калиновий вул.Освіти, 38, смт Талалаївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17200 ( фойє,Талалаївської ЗОШ) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
740046 Комунальне некомерційне підприємство "Бахмацька центральна районна лікарня" Бахмацької районної ради Чернігівської області вул.Соборності, 66, м.Бахмач, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16500 Мала
740133 Комунальне некомерційне підприємство "Борзнянська центральна районна лікарня" Борзнянської районної ради Чернігівської області вул.Семена Палія, 22, м.Борзна, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16400 Мала
740240 Комунальне некомерційне підприємство "Ічнянська центральна районна лікарня" вул.Ковалівка, 6, м.Ічня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 16700 Мала
740411 Комунальний заклад Куликівської районної ради "Куликівська центральна районна лікарня" вул.Пирогова, 16, смт Куликівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 16300 Мала
740454 Комунальне некомерційне підприємство "Менська центральна районна лікарня" Менської районної ради вул.Шевченка, 61, м.Мена, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15600 Мала
740455 Державна установа "Менська виправна колонія (№91)" пров.Дружби, 5, смт Макошине, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15652 Мала
740810 Комунальне некомерційне підприємство "Талалаївська центральна районна лікарня" Талалаївської районної ради Чернігівської області вул.Центральна, 63, смт Талалаївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17200 Мала