Чернігівська область - одномандатний виборчий округ №209

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Варвинської РДА

19

Відділ ведення ДРВ апарату Ічнянської РДА

24

Відділ ведення ДРВ апарату Ніжинської РДА

45

Відділ ведення ДРВ апарату Носівської РДА

31

Відділ ведення ДРВ апарату Срібнянської РДА

23

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Ніжинської міської ради

26

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
740134 смт Варва – вул.Андрія Хіміча, вул.Бодянських, вул.Братів Дробілко, вул.Вороного, вул.Вячеслава Носенка, вул.Дарвіна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Захисників України, вул.І. Франка, вул.Івана Кондратця, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Л. Толстого, вул.Лютневого повстання, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Одеська, вул.Онопрійка, вул.Перекопівська, вул.Пилипенка, вул.Підгірна, вул.Покровська, вул.Рибацька, вул.Різдвяна, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Ярославська, пров.Береговий, пров.Героїв Крут, пров.Горільченка, пров.Замковий, пров.І. Богуна, пров.Козацький, пров.Коцюбинського, пров.Мисливський, пров.Музейний, пров.Надрічний, пров.Партизанський, пров.Перекопівський, пров.Попудренка, пров.Приудайський, пров.Рєпіна, пров.Спартака, пров.Шевченка, с.Воскресенське вул.Шевченка, 36, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600 (будинок культури, фойє) Велика

740135 смт Варва – вул.А. Тищенка, вул.Аеродромна, вул.Б. Хмельницького, вул.Вербна, вул.Вигінна, вул.Володимирська, вул.Гайова, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Злагоди, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Княгині Ольги, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Михайла Галушки, вул.Молодіжна, вул.Нафтовиків, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Рудянська, вул.Соколовського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.17 Вересня, вул.9 травня, вул.900 річчя Варви, пров.Зелений, пров.Якова Завгороднього вул.Шевченка, 46, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600 (ліцей №1, коридор) Велика

740136 смт Варва – вул.Вишнева, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.О. Кошового, вул.Південна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Яблунева, вул.40 років Перемоги, пров.1-й Миру, пров.2-й Миру вул.Миру, 54А, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600 (ліцей №2, спортзала) Велика

740137 с.Антонівка вул.Молодіжна, 11, с.Антонівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17621 (сільська рада, зала засідань) мала

740138 с.Богдани, с.Сіриків вул.Шлях, 3, с.Богдани, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17631 (сільська рада, актова зала) мала

740139 с.Брагинці вул.Українська, 2, с.Брагинці, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17610 (сільський клуб, актова зала) мала

740140 с.Гнідинці вул.Незалежності, 40, с.Гнідинці, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17640 (будинок культури, фойє) Середня

740141 с.Дащенки, с.Мудре вул.Л. Українки, 31, с.Дащенки, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17632 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740142 с.Журавка вул.майдан Центральний, 2, с.Журавка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17620 (школа, спортзала) Велика

740143 с.Кулишівка вул.Степова, 2, с.Кулишівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17620 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3) мала

740144 с.Калиновиця, с.Булавівщина, с.Григорівщина, с.Сіряківщина вул.Вишнева, 20, с.Калиновиця, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17613 (адмінбудівля старостинського округу, зала засідань) мала

740145 с.Кухарка, с.Боханів, с.Хортиця вул.Набережна, 9, с.Кухарка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17642 (школа, фойе) мала

740146 с.Леляки, с-ще Саверське вул.Удайська, 53, с.Леляки, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17603 (Будинок культури, фойє) мала

740147 с.Макіївка вул.Миру, 19, с.Макіївка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17622 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740148 с.Мармизівка, с.Макушиха вул.Васюка, 15, с.Мармизівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17611 (школа, фойе) мала

740149 с.Озеряни, с.Берізка, с.Тонка вул.Набережна, 1, с.Озеряни, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17612 (Сільський будинок культури, зала) Середня

740150 с.Остапівка вул.Шевченка, 4, с.Остапівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17641 (Сільський будинок культури, фойє) мала

740151 с.Світличне, с-ще Рубанів, с.Ященків вул.Миру, 33, с.Світличне, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17630 (будинок культури, глядацька зала) мала

740202 смт Дружба вул.Стадіонна, 5, смт Дружба, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16702 (школа, спортивна зала) Середня

740203 с.Августівка вул.Вокзальна, 18, с.Августівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16701 (сільський клуб, зала) мала

740205 с.Андріївка вул.Шкільна, 5, с.Андріївка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16722 (школа, к.2) мала

740206 с.Селихів, с.Томашівка вул.Центральна, 113, с.Томашівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16723 (сільський клуб, зала)
/
вул.Центральна, 65, с.Томашівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16723
мала

740207 с.Бакаївка, с.Комарівка вул.Вокзальна, 2А, с.Бакаївка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16724 (школа, вестибюль) мала

740210 с.Буди, с.Грабів, с.Лучківка, с.Пелюхівка, с.Червоне вул.Центральна, 25Б, с.Буди, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16762 (сільський клуб, зала) мала

740212 с.Бурімка, с.Безбородьків, с.Шиловичі вул.Петра Басанця, 2, с.Бурімка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16706 (будинок культури, зала) мала

740213 с.Гмирянка вул.Миру, 68, с.Гмирянка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16750 (школа, спортивна зала) Середня

740214 с.Городня вул.Незалежності, 57, с.Городня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16752 (адмінприміщення, зала засідань) мала

740216 с.Дорогинка вул.Набережна, 3, с.Дорогинка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16721 (школа, вестибюль)
/
вул.Набережна, 4, с.Дорогинка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16721
Середня

740217 с.Заудайка, с.Коршаки вул.Шкільна, 41, с.Заудайка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16725 (школа, вестибюль) мала

740219 с.Іваниця – вул.Берегова, вул.Братів Йовсів, вул.Братів Мотуренків, вул.Виноградна, вул.Кагамлицька, вул.Механізаторська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Петра Жовторіпенка: 6–45; вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Республіканська, вул.Садова, вул.Шевченка: 2–34, 39–45, 47А, 49–51; вул.Шкільна: 1–21; вул.Яблунева, вул.Ясна, вул.8-Березня, пл.Гагаріна, пров.Кооперативний, пров.Коцюбинського, пров.Кузнечний, пров.Луговий, пров.Пасічний, пров.Польовий, пров.Франка, пров.Шкільний, с.Ковтунівка, с.Купина вул.Петра Жовторіпенка, 14, с.Іваниця, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16751 (школа, вестибюль) Середня

740220 с.Іваниця – вул.Братів Яременків, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Кошового, вул.Озерна, вул.Олександра Сідого, вул.Петра Жовторіпенка: 49–160; вул.Соборна, вул.Спартака, вул.Титова, вул.Тиха, вул.Трудова, вул.Шевченка: 38, 46, 48, 52–86; вул.Шкільна: 22–51; пл.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Лермонтова, пров.Лісний, пров.Новий, пров.Чкалова, с.Загін, с.Зоцівка вул.Петра Жовторіпенка, 54, с.Іваниця, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16751 (адміністративне приміщення селищної ради, обрядова зала) Середня

740222 с.Крупичполе вул.Шкільна, 2, с.Крупичполе, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16713 (школа, вестибюль) мала

740223 с.Сваричівка вул.Незалежності, 10, с.Сваричівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16747 (школа, вестибюль) мала

740224 с.Новий Поділ вул.Козацька, 17, с.Новий Поділ, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16739 (фельдшерсько-акушерський пункт, коридор) мала

740226 с.Монастирище, с.Веприк вул.Центральна, 13, с.Монастирище, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16726 (школа, вестибюль) Середня

740227 с.Ольшана, с.Нова Ольшана, с.Тарасівка вул.Революції 1905р., 49, с.Ольшана, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16763 (адмінприміщення, депутатська кімната) мала

740229 с.Припутні, с-ще Куликівка вул.10 років незалежності України, 1, с.Припутні, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16720 (школа, вестибюль) мала

740230 с.Барбурське, с.Вишнівка вул.Перемоги, 86, с.Вишнівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16716 (школа, к.1) мала

740233 с.Сезьки, с.Гейці, с.Дзюбівка, с-ще Коломійцеве, с.Тишківка вул.Братів Протащуків, 14, с.Сезьки, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16760 (сільський клуб, зала) мала

740234 с.Ступаківка, с.Зінченкове вул.Першотравнева, 43, с.Ступаківка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16733 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Першотравнева, 38, с.Ступаківка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16733
мала

740237 с.Хаєнки, с.Воронівка, с.Киколи вул.Космонавтів, 6, с.Хаєнки, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16709 (будинок культури, вестибюль) мала

740238 с.Щурівка, с.Іценків, с.Однольків вул.Молодіжна, 9, с.Щурівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16753 (сільський клуб, зала) мала

740457 смт Лосинівка – вул.Богословська, вул.В.Пузіна, вул.Героїчна, вул.Гетьманська, вул.Затишна, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Лаврська, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.М.Яринича, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Ф.Мотильової, вул.Чернишевського, вул.1-Травня, пров.Зелений вул.Київська, 4, смт Лосинівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16663 (вул.Київська, 4, смт Лосинівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16663) Велика

740458 смт Лосинівка – вул.Бр.Бондаревих, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Козача, вул.Лисенка, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.О.Кошового, вул.Садова, вул.Троїцька, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Набережний, пров.Пугачова, пров.Троїцький, с.Погребець вул.Богословська, 4, смт Лосинівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16663 (школа, актова зала) Велика

740459 с.Безуглівка, с.Бідин, с.Довге, с.Пашківка, с.Синдаревське, с.Хомівка вул.Горького, 58А, с.Безуглівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16652 (вул.Горького, 58А, с.Безуглівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл.,) Середня

740460 с.Курилівка вул.Садова, 2А, с.Курилівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16652 (сільський клуб, актова зала) мала

740461 с.Березанка вул.Шевченка, 1А, с.Березанка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16641 (сільський клуб, актова зала) мала

740462 с.Бурківка вул.Поліська, 18, с.Бурківка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16642 (сільська рада, зала засідань) мала

740463 с.Велика Дорога, с.Калинівка, с.Кравчиха вул.Почекінська, 138А, с.Велика Дорога, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16661 (вул.Почекінська, 138А, с.Велика Дорога, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16661)
/
вул.Почекінська, 65, с.Велика Дорога, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16661
Середня

740464 с.Велика Кошелівка вул.Незалежності, 21, с.Велика Кошелівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16621 (сільська рада, зала засідань) мала

740465 с.Вертіївка – вул.Богуна, вул.Вершкова, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Волошкова, вул.Гоголя, вул.Грибоєдова, вул.Журавлина, вул.Заньковецької, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Київська, вул.Лагідна, вул.Лебедина, вул.Липіврізька, вул.Миру: 1–131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 157, 159, 161; вул.Молодіжна, вул.Мохнатівка, вул.Пригаражна, вул.Резніченка, вул.Ромашкова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Таращанська, вул.Хрещатик, вул.Чернігівська, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.50-річчя Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Лебединий, пров.Миру, пров.Новий, пров.Шевченка, пров.Щасливий, пров.1-й Гоголя, пров.2-й Гоголя, с-ще Юність вул.Шевченка, 1, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624 (вул.Шевченка, 1, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624) Середня

740466 с.Вертіївка – вул.Боженка, вул.Вокзальна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лісова, вул.Миру: 132, 134, 136, 138, 140–142, 144, 146, 148, 150, 152–156, 158, 160, 162–273; вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.О.Кошового, вул.Північна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соколова, вул.Толстого, вул.1-го Травня, пров.Боженка, с.Титівка, с.Холявки вул.Миру, 158, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624 (вул.Миру, 158, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624) Середня

740467 с.Вертіївка – вул.Бузкова, вул.Жовтнева, вул.Загуменного, вул.Кирпоноса, вул.Козацька, вул.Корчагіна, вул.Лесі Українки, вул.Миколаївська, вул.Річна, вул.Тракторна, вул.Урожайна, пров.Козацький, пров.Миколаївський, с.Хомине вул.8-го Березня, 28, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624 (вул.8-го Березня, 28, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624) Середня

740468 с.Бобрик, с.Каблуки, с.Низи вул.Київська, 40, с.Бобрик, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624 (вул.Київська, 40, с.Бобрик, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624) мала

740469 с.Яблуневе вул.Центральна, 7А, с.Яблуневе, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624 (вул.Центральна, 7А, с.Яблуневе, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624) мала

740470 с.Вікторівка, с.Степ вул.Миру, 39, с.Вікторівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16670 (сільський клуб, актова зала) мала

740471 с.Леонідівка вул.Гагаріна, 92, с.Леонідівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16670 (сільський клуб, актова зала) мала

740472 с.Галиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бондарівська, вул.Вишнева, вул.Забайкальська, вул.Загребельська, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Тімірязєва, вул.Центральна: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–120; вул.Яблунева вул.Центральна, 73, с.Галиця, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16671 (школа-дитсадок, коридор) мала

740473 с.Галиця – вул.Борщівська, вул.Валерія Кузьменка, вул.Желябова, вул.Зарічна, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.М.Приходька, вул.Народовольців, вул.Франка, вул.Центральна: 2–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Чкалова, вул.Шевченка, с.Ковтунівка вул.Народовольців, 6А, с.Галиця, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16671 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Народовольців, 6, с.Галиця, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16671
Середня

740474 с.Ніжинське вул.Свободи, 86, с.Ніжинське, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16633 (школа, коридор)
/
вул.Свободи, 125, с.Ніжинське, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16633
Середня

740475 с.Кропивне пров.Шкільний, 13, с.Кропивне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16634 (пров.Шкільний, 13, с.Кропивне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16634) мала

740476 с.Данина вул.Незалежності, 8, с.Данина, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16660 (сільська рада, вестибюль) Середня

740477 с.Дуболугівка вул.1 Травня, 2, с.Дуболугівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16622 (сільська рада, актова зала) мала

740478 с.Заньки вул.Зарічна, 1, с.Заньки, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16623 (сільська рада, зала засідань) мала

740479 с.Колісники вул.Гоголя, 7, с.Колісники, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16632 (сільська рада, зала засідань) мала

740480 с.Мильники вул.Лісова, 2, с.Мильники, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16632 (контора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Григорівське", коридор) мала

740481 с.Крути, с.Бакланове, с.Діброва, с.Поляна вул.Незалежності, 47, с.Крути, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16645 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Незалежності, 49, с.Крути, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16645
Середня

740482 с.Кукшин, с.Зруб вул.Власенків, 3, с.Кукшин, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16631 (школа, коридор)
/
вул.Власенків, 8, с.Кукшин, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16631
Середня

740483 с.Кунашівка, с.Наумівське, с.Паливода вул.Незалежності, 23, с.Кунашівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16646 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

740484 с.Липів Ріг вул.Центральна, 2А, с.Липів Ріг, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16643 (сільська рада, актова зала) Середня

740485 с.Мала Кошелівка вул.Шевченка, 96, с.Мала Кошелівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16626 (сільська рада, зала засідань) мала

740486 с.Перебудова, с.Валентіїв, с.Почечине вул.1 Травня, 8А, с.Перебудова, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16650 (сільський клуб, фойє) мала

740487 с.Перемога, с.Чистий Колодязь, с.Станція Лосинівська вул.Молодіжна, 7, с.Перемога, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16665 (школа, спортивна зала)
/
вул.Шевченка, 1, с.Перемога, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16665
Середня

740488 с.Богданівка, с.Гармащина вул.Центральна, 16, с.Богданівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16665 (сільський клуб, актова зала) мала

740489 с.Переяслівка вул.Шевченка, 14, с.Переяслівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16644 (сільська рада, кабінет сільського голови) мала

740490 с.Сальне, с.Садове вул.Жовтнева, 15, с.Сальне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16673 (сільська рада, зала засідань) мала

740491 с-ще Світанок, с-ще Мирне вул.Молодіжна, 4, с-ще Світанок, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16672 (школа, спортивна зала) мала

740492 с.Яхнівка вул.Шевченка, 56, с.Яхнівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16672 (сільський клуб, актова зала) мала

740493 с.Стодоли, с.Переходівка вул.Шевченка, 1, с.Стодоли, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16630 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Миру, 1, с.Стодоли, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16630
мала

740494 с.Талалаївка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Квітнева, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35–63; вул.Незалежності, вул.Паркова: 1–27; вул.Польова, вул.Прилуцька: 46, 48, 50, 52–135; вул.Пушкіна, вул.Сількорівська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Кооперативний, пров.Набережний, пров.Незалежності, пров.Пушкіна, пров.Чехова, пров.8 - Березня вул.Незалежності, 8, с.Талалаївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16651 (сільська рада, актова зала) Середня

740495 с.Талалаївка – вул.Берегова, вул.Братів Близнюків, вул.Братів Котюх, вул.Жовтнева, вул.Забережна, вул.Кобзаря, вул.Набережна: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 28–28А, 30, 34, 65–97; вул.Озерна, вул.Паркова: 29–33; вул.Піщана, вул.Прилуцька: 1–45, 47, 49, 51; вул.Променева, вул.Шкільна, вул.1 - Травня, пров.Піщаний, пров.Садовий, пров.Шляховий, пров.1 - Травня, с.Лустівка вул.Шкільна, 1, с.Талалаївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16651 (школа, гардеробна) Середня

740496 с.Хвилівка вул.Миру, 18, с.Хвилівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16651 (фельдшерсько-акушерський пункт) мала

740497 с.Терешківка вул.Центральна, 1, с.Терешківка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16674 (сільська рада, зала засідань) мала

740498 с.Черняхівка, с.Лісове вул.Шевченка, 1, с.Черняхівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16640 (школа, коридор) мала

740499 с.Шатура вул.Широка, 35, с.Шатура, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16662 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Широка, 17, с.Шатура, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16662
мала

740500 с.Шняківка вул.ім.П.Марачевського, 2, с.Шняківка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16675 (сільський клуб, актова зала) мала

740550 м.Носівка – вул.Авіації, вул.Баштова, вул.Богуна, вул.Вокзальна: 3–101, 103, 105, 107; вул.Гетьмана Мазепи: 1–6, 8, 10; вул.Івана Чирка, вул.Кутузова, вул.Кушнірова, вул.Миколаївська, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Олексія Фесенка, вул.Свято-Троїцька, вул.Сотенна, вул.Спасо-Преображенська, вул.Суворова, вул.Трудова, вул.Успенська: 1–74, 76, 78, 80, 82; вул.Центральна: 12–21, 29, 37–37А, 41, 43–43А, 45, 47–47Б, 49, 51; вул.Челюскіна, вул.Чернишевського, вул.Чехова: 33–40; вул.Юності: 1–18, 20, 22, 24, 26–28; вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня, пров.Баштовий, пров.Вокзальний, пров.Гетьмана Мазепи, пров.Кутузова, пров.Олексія Фесенка, пров.Суворова, пров.Чехова, пров.Шкільний, пров.Юності, пров.1 Івана Чирка, пров.2 Івана Чирка вул.Центральна, 8, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100 (районний будинок культури, фойє) Велика

740551 м.Носівка – вул.Буняківська, вул.Володимирська: 1–91, 93, 95, 97, 99, 101; вул.Воскресенська, вул.Лермонтова, вул.Мірошника, вул.Незалежності, вул.Ніжинський шлях, вул.П. Тичини, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.Пушковська, вул.Руденка, вул.Сергія Шишка, вул.Троїцька, вул.Центральна: 2–11Б; вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, пров.Буняківський, пров.Воскресенський, пров.Незалежності, пров.Ніжинський шлях, пров.Польовий, пров.Попудренка, пров.Руденка, пров.Троїцький, пров.1 Володимирський, пров.1 Незалежності, пров.1 Троїцький, пров.2 Володимирський, пров.2 Незалежності, пров.2 Троїцький, пров.3 Володимирський вул.Ніжинський шлях, 2, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100 (школа мистецтв, глядацька зала) Велика

740552 м.Носівка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гетьмана Мазепи: 7, 9, 11–60; вул.Гончарівка, вул.Зарічна, вул.Кобизький шлях, вул.Ковпака, вул.Латвійська, вул.М. Заньковецької: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41–51; вул.Мічуріна: 1–102, 104; вул.Мринський шлях: 2–85, 87, 89, 91, 93; вул.Невського, вул.Островського, вул.Сонячна, вул.Успенська: 75–75А, 77, 79, 81, 83–198; вул.Центральна: 22–28, 30–36А, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52–111; вул.Чехова: 1–32; вул.Шевченка, вул.Яворницького, вул.40 років Перемоги, пров.Кобизький шлях, пров.Невського, пров.Шевченка, с.Лукашівка, с.Підгайне вул.Мринський шлях, 1, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100 (спортивно-технічний клуб, зала засідань) Велика

740553 м.Носівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Василя Симоненка, вул.Відродження, вул.Вокзальна: 102, 104, 106, 108–336; вул.Голубенька, вул.Грушевського, вул.Залізняка, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Олбинського, вул.Пилипа Орлика, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Робоча, вул.Ройченка, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Самокиши, вул.Тракторна, вул.Черняхівського, вул.Яблунева, пров.Короленка, пров.Олбинського вул.Б. Хмельницького, 29, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100 (школа №4, фойє) Велика

740554 м.Носівка – вул.Автоколонна, вул.Гребінки, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Київська, вул.Кікоша, вул.Коцюбинського, вул.Крилова, вул.Л. Українки, вул.Лізи Матійко, вул.Малоносівська, вул.Матросова, вул.Михайла Заболотного, вул.Молодої Гвардії, вул.Панфілова, вул.Південна, вул.Привітна, вул.Проїжджа, вул.Рєпіна, вул.Розумовського, вул.Світанкова, вул.Ставицька, вул.Стадіонна, вул.Степанівська, вул.Українська, вул.Ціолковського, вул.Цукрозаводська, вул.Чайковського, вул.Чернігівська, пров.Весняний, пров.Зелений, пров.Коцюбинського, пров.Л. Українки, пров.Молодої Гвардії, пров.Прорізний, пров.Світанковий, пров.1 Зелений, пров.2 Зелений, проїзд Космічний, 746 км, 757 км вул.Привітна, 1А, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17101 (школа №2, фойє) Велика

740555 м.Носівка – вул.Вербова, вул.Володимирська: 92, 94, 96, 98, 100, 102–175; вул.Гречанівська, вул.І. Франка, вул.Козацька, вул.Козаченка, вул.Котляревського, вул.Кочерги, вул.Л. Толстого, вул.Лівобережна, вул.Ломоносова, вул.М. Заньковецької: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–39, 53–71; вул.Мічуріна: 103, 105–147; вул.Мринський шлях: 86, 88, 90, 92, 94–181; вул.Озерна, вул.Полівка, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Спаська, вул.Татарівська, вул.Флотська, вул.Чкалова, вул.Шаули, вул.Юності: 19, 21, 23, 25, 30–32; пров.Вербовий, пров.Козацький, пров.Л. Толстого, пров.Мічуріна, пров.Мринський шлях, пров.Полівка, пров.Спаський, пров.Шаули, пров.4 Володимирський, с.Дебреве, с.Лісові Хутори вул.Козацька, 41, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17102 (навчально-виховний комплекс №3, актова зала) Середня

740556 с.Ганнівка, с.Вербове, с.Кленове, с.Степове вул.Українська, 5, с.Степове, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17159 (Адміністративне приміщення Ганнівського старостату Макіївської сільської ради.) мала

740557 с.Держанівка вул.Лесі Українки, 4А, с.Держанівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17120 (сільська рада, зала засідань) мала

740558 с.Адамівка, с.Ведмедівка вул.Шевченка, 83, с.Адамівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17121 (школа, актова зала) мала

740559 с.Іржавець вул.Носівська, 37, с.Іржавець, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17123 (школа, спортивна зала) мала

740560 с.Коломійцівка, с.Мильники вул.Шкільна, 19А, с.Коломійцівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17145 (сільський будинок культури, фойє) мала

740561 с.Калинівка, с.Вили вул.Шевченка, 2А, с.Калинівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17143 (сільський клуб, глядацька зала)
/
вул.Шевченка, 2, с.Калинівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17143
мала

740562 с.Козари, с.Андріївка вул.Незалежності, 57Б, с.Козари, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17122 (сільський будинок культури, фойє) мала

740563 с.Лихачів вул.Шевченка, 4, с.Лихачів, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17111 (ТОВ АП "Маяк", зала засідань) Середня

740564 с.Макіївка вул.Центральна, 27, с.Макіївка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17152 (сільська рада, зала засідань) Середня

740565 с.Пустотине вул.Шкільна, 12, с.Пустотине, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17153 (школа, фойє) мала

740566 с.Мрин вул.Центральна, 19, с.Мрин, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17113 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

740567 с.Плоске вул.Першотравнева, 2, с.Плоске, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17114 (Адміністративне приміщення - Плосківський старостинський округ) Середня

740568 с.Рівчак-Степанівка, с.Веселе, с.Григорівка вул.Гоголя, 2Г, с.Рівчак-Степанівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17142 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 22А, с.Рівчак-Степанівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17142
мала

740569 с.Селище, с.Киселівка, с.Роздольне вул.Стратілата, 1, с.Селище, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17112 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740570 с.Софіївка, с.Вишневе вул.Професора Примака, 27, с.Софіївка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17150 (сільська рада, зала засідань) мала

740571 с.Степові Хутори, с.Відрадне, с.Карабинівка, с.Платонівка вул.Гагаріна, 33, с.Степові Хутори, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17141 (сільська рада, зала засідань) Середня

740572 с.Тертишники вул.Механізаторів, 2, с.Тертишники, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17140 (Адміністративне прміщення Тертишницького старостату Носівської міської ради) мала

740573 с.Яблунівка вул.Садова, 13, с.Яблунівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17139 (школа, фойє) мала

740574 с.Ясна Зірка вул.Конституції, 26А, с.Ясна Зірка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17138 (сільський клуб, фойє) мала

740575 с.Хотинівка вул.Марко Вовчка, 2, с.Хотинівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17110 (школа, актовий зал) мала

740576 с.Володькова Дівиця – вул.А. Буряка, вул.Берегова, вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Гоголя: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Горького, вул.Густомлинська, вул.Декабристів, вул.Затишна, вул.Карабинівська, вул.Квіткова, вул.Кобизька, вул.Комарівська, вул.Короленка, вул.Л. Толстого, вул.Л. Українки, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–115, 117, 119; вул.Низова, вул.Нова, вул.Освіти, вул.Проїздна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Тракторна, вул.Успенська, вул.Центральна: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–127; вул.Чкалова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка: 1–73, 75, 77, 79, 81, 83; вул.Шкільна, пров.Л. Толстого, пров.Незалежності вул.Центральна, 77, с.Володькова Дівиця, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17130 (школа №1, фойє) Велика

740577 с.Володькова Дівиця – вул.Березнева, вул.Гоголя: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–189; вул.Д. Бідного, вул.Калинова, вул.Крапив’янського, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Франка, вул.Центральна: 1–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; с.Кобилещина, с.Криниця вул.Центральна, 87, с.Володькова Дівиця, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17130 (школа, фойє) Середня

740578 с.Дослідне, с.Ставок вул.Миру, 6, с.Дослідне, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17131 (школа №3, фойє) Середня

740579 с.Володькова Дівиця – вул.Вербова, вул.Ілляша, вул.Незалежності: 116, 118, 120–742КМ; вул.Шевченка: 74, 76, 78, 80, 82, 84–740КМ; вул.50 років Перемоги, с.Коробчине, с.Сулак вул.Миколаївська, 71, с.Сулак, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17133 (школа №4, фойє) Середня

740760 смт Срібне – вул.Б. Хмельницького, вул.Грушевського, вул.Довга, вул.Миру: 1–45, 56–56А, 60–60А, 62–62А, 64–64А, 70, 72–72А; вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Саполовича, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Ярова, пров.Бузковий, пров.Вишневий, пров.З. Карпинської, пров.Космонавтів, пров.Л. Українки, пров.Миру, пров.О. Вересая, пров.Пушкіна, пров.Сонячний, пров.Яровий вул.Миру, 39, смт Срібне, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300 (районний будинок культури, мала зала) Середня

740761 смт Срібне – вул.Берегова, вул.Березова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Калинова, вул.Миру: 51–55, 57–59, 61–61А, 63–63А, 65–69, 71, 73–102; вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Урожайна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Котляревського, пров.Перемоги, пров.Спартака вул.Миру, 47, смт Срібне, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300 (школа, фойє) Середня

740762 с.Никонівка вул.Миру, 46, с.Никонівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300 (сільський клуб, велика зала) мала

740763 с.Артеменків вул.Миру, 4, с.Артеменків, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300 (сільський клуб, велика зала) мала

740764 с.Іванківці вул.Б. Хмельницького, 56, с.Іванківці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17333 (сільський клуб, велика зала) мала

740765 смт Дігтярі вул.Центральна, 13, смт Дігтярі, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17332 (будинок культури, велика зала) Середня

740766 с.Гнатівка вул.І. Франка, 14, с.Гнатівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17331 (сільський клуб, велика зала) мала

740767 с.Васьківці вул.Шкільна, 2, с.Васьківці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17310 (будинок культури, мала зала) мала

740768 с.Калюжинці вул.Шкільна, 1, с.Калюжинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17311 (школа, фойє)
/
вул.Незалежності, 48, с.Калюжинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17311
мала

740769 с.Поділ, с.Кути, с.Поетин вул.Центральна, 38, с.Поділ, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17330 (школа, спортивна зала) Середня

740770 с.Сокиринці вул.Галаганівська, 55, с.Сокиринці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17312 (школа, класна кімната) Середня

740771 с.Карпилівка вул.Миру, 48, с.Карпилівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17341 (будинок культури, велика зала) мала

740772 с.Лебединці вул.Миру, 48, с.Лебединці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17342 (сільський клуб, велика зала) мала

740773 с.Гурбинці вул.Шкільна, 6, с.Гурбинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17331 (будинок культури, велика зала) мала

740774 с.Дейманівка, с.Тростянець вул.Українська, 13, с.Дейманівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300 (сільський клуб, велика зала) мала

740775 с.Олексинці, с.Васюків, с.Антішки вул.Грушевського, 13А, с.Олексинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17320 (приміщення старостинського округу, актова зала) мала

740776 с.Савинці вул.Незалежності, 2А, с.Савинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17350 (будинок культури, велика зала) мала

740777 с.Хукалівка вул.Незалежності, 7, с.Хукалівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17350 (сільський клуб, коридор) мала

740778 с.Харитонівка вул.Першотравнева, 27, с.Харитонівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17340 (сільський будинок культури, велика зала) мала

740779 с.Гриціївка вул.Незалежності, 26, с.Гриціївка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17321 (школа, спортивна зала) мала

740780 с.Галка, с.Побочіївка вул.Шкільна, 1, с.Побочіївка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300 (сільський клуб, актова зала) мала

740781 с.Горобіївка, с.Точене вул.Т. Шевченка, 22, с.Горобіївка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17351 (будинок культури, велика зала) мала

740923 м.Ніжин – вул.Батюка, вул.Богуна: 2–78, 80, 82, 84, 86, 88; вул.Богушевича, вул.Братів Галицьких, вул.Гербеля, вул.Глібова, вул.Гоголя, вул.Гребінки, вул.Думська, вул.Маяковського, вул.Овдіївська: 1–98; вул.Озерна, вул.Поштова вул.Гоголя, 15, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №7, вестибюль на 2-му поверсі) Велика

740924 м.Ніжин – вул.Бовкуна, вул.Будівельників, вул.Галатівська, вул.Гастелло, вул.Довженка, вул.Козача, вул.Менделеєва, вул.Мохового, вул.Рокосовського, вул.Шевченка: 1А–2А, 6–10 к.1, 12–37, 39, 41, 43–43Б, 47 к.2–51А, 53, 55–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–69А; вул.8 - го Березня, пров.Ветеринарний, пров.Прибульварний, Садове товариство "Новатор" вул.Шевченка, 10, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинський агротехнічний інститут, центральний корпус 2-й поверх читальний зал) Велика

740925 м.Ніжин – вул.Г. Сковороди, вул.Обжарівська, вул.Об’їжджа: 5–88, 92, 94, 96–96/1; вул.Свободи, вул.Синяківська: 1–88; вул.Тимошенка, вул.Шевченка: 38–38А, 40, 42, 44–46, 52, 54, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68, 70А–79, 80–82, 85–89, 93 к.2–96, 97А–97Б; вул.Шевченка, 56, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №2, вестибюль на другому поверсі) Велика

740926 м.Ніжин – вул.М.Бернеса, вул.Синяківська: 90–114Б; вул.Шевченка: 83–83 к.4, 97 к.1–97 к.6, 97Г–98Г; 3 - й Мікрорайон 3 - й Мікрорайон, 11, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (НВК №16 "Престиж", вестибюль на першому поверсі) Велика

740927 м.Ніжин – вул.Шевченка: 79В, 92–92В, 96А–97, 97В, 99–101Б, 109 к.2–110, 112 к.2–112А, 114А, 119, 130, 140; вул.Шевченка, 103, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №9,навчальний корпус №1 вестибюль на першому поверсі) Велика

740928 м.Ніжин – вул.Академіка Яворницького, вул.Белінського, вул.Віталія Боровика, вул.Г. Борисової, вул.Генерала Корчагіна: 3; вул.Дачна, вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Індустріальна, вул.К. Заслонова, вул.Котляревського, вул.Механізаторів, вул.Мозгалевського, вул.Носівський шлях, вул.Пржевальського, вул.Прилуцька: 1–69; вул.Робоча, вул.Тарновських, вул.Чехова, вул.Шевченка: 110А, 113, 114 к.1, 120–120 к.2, 128–128 к.1, 130А, 141–167; пров.Залізничний, пров.Київський, пров.Південний, пров.Хвилівський, пров.1 - й Носівський вул.Шевченка, 111, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинський професійний аграрний ліцей, навчальний корпус №3, хол першого поверху) Велика

740929 м.Ніжин – вул.Прилуцька: 69А–164; вул.Пустовгара, пров.Базовий вул.Прилуцька, 162, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №17, хореографічна зала) Велика

740930 м.Ніжин – вул.Авіації, вул.Бахмацька обвідна, вул.Вокзальна, вул.Вокзальна МПС, вул.Генерала Корчагіна: 1–1В, 4–25; вул.Геологів, вул.Гетьмана, вул.З. Космодем’янської, вул.Курилівська: 63; вул.МПС-4 730 км, вул.МПС-730км, вул.МПС-733км, вул.Прилуцька обвідна, вул.Прирейкова, вул.Шевченка: 116–118, 126, 170; вул.Шевченка МПС, пров.Вугільний, пров.Урожайний, жд. Будка 725 км., кол. буд.730км., мікрорайон Залізничник, Прилуцька Казарма вул.Шевченка, 111, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинський професійний аграрний ліцей, навчальний корпус №3, спортивна зала) Велика

740931 м.Ніжин – вул.Об’їжджа: 91, 93, 95, 98–188; вул.Шевченка: 104–104 к.3, 114, 114 к.2–114 к.4; вул.Об’їжджа, 123, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №15, вестибюль на першому поверсі) Велика

740932 м.Ніжин – вул.Академіка Арвата, вул.Афганців, вул.Ватутіна, вул.Згоди, вул.Красна, вул.Леся Курбаса, вул.Нафтовиків, вул.Незалежності: 3–8, 10–27, 30; вул.Ніжатинська: 20, 22, 24, 32А–34А, 38–123А; вул.Петра Прокоповича, вул.Сакко і Ванцетті, пров.Серпневий вул.Незалежності, 5А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинський професійний аграрний ліцей, навчальний корпус №1, хол першого поверху) Велика

740933 м.Ніжин – вул.Герцена, вул.Друзів, вул.М. Ващенка, вул.Незалежності: 9, 29–29А, 31–54; вул.Незалежності, 5А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинський професійний аграрний ліцей, навчальний корпус №1, спортивна зала) Велика

740934 м.Ніжин – вул.Василівська: 56–199; вул.Василя Стуса, вул.Воронова, вул.Ковпака, вул.Курилівська: 1–60; вул.Лисянського, вул.Малиновського, вул.Ніжинозерська, вул.Попова, вул.Радіщева, вул.Рєпіна, вул.Степова, вул.Супутників, вул.Тімірязєва, вул.Шекерогринівська, пров.Вишневий, пров.Пархомівський, пров.Пересічний вул.Шекерогринівська, 54А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (школа №14, вестибюль, 1-й поверх) Велика

740935 м.Ніжин – вул.Б.Хмельницького, вул.Гончарна, вул.Купецька, вул.Кушакевичів, вул.Небесної сотні, вул.Некрасова, вул.Ніжатинська: 1–19, 21, 23, 25–31, 35А–37; вул.Покровська, вул.Пряма, вул.Слов’янська, вул.Студентства, вул.Успенська, пров.Зелений, пров.Короткий, пров.Тупий вул.Студентства, 2А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинський медичний коледж, актова зала) Велика

740936 м.Ніжин – вул.Василівська: 1–55; вул.Весняна, вул.Гулака - Артемовського, вул.Енгельса, вул.Кирпоноса, вул.Конституції, вул.Короленка, вул.Крилова, вул.Кунашівська: 1–44, 46, 48–50; вул.Л. Губіної, вул.М. Заньковецької, вул.Миколаївська, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійців, вул.Павлівська, вул.Пилипа Морачевського, вул.Філатова, вул.Франка: 1–89Г; вул.Ціолковського, вул.Червона Гребля, вул.Шевченка в/ч А4558, пров.Березневий, пров.Виноградний, пров.Квітневий, пров.Лютневий, пров.Стасів, пров.Український вул.Франка, 22, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ № 12, спортивна зала) Велика

740937 м.Ніжин – вул.Абрикосова, вул.Герої Крут, вул.Декабристів, вул.Красносільського, вул.Кунашівська: 45, 47, 51–180; вул.Малишка, вул.Мигалівська, вул.Молодіжна, вул.О. Вишні, вул.Однорядна, вул.Пашківська, вул.Переяслівська, вул.Рилєєва, вул.Рівності, вул.Сергія Рябухи, вул.Соколова, вул.Старокунашівська, вул.Франка: 90–288; пров.Лисивців, пров.Травневий, пров.Червневий, Колгосп Подвойського вул.Мигалівська, 15, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №6, вестибюль) Велика

740938 м.Ніжин – вул.Березанська: 9–157Б; вул.Журавська, вул.Зикова, вул.Івана Горбачевського, вул.Карбишева, вул.Ковалівська, вул.Л. Толстого, вул.Лесі Українки, вул.Липіврізька, вул.Микола Петровського, вул.Нахімова, вул.Редькінська, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Шепелівська, вул.Шолом Алейхема, пров.Будівельний, пров.Дорожний, пров.Липіврізький вул.Редькінська, 18, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинська зразкова автомобільна школа, актова зала) Велика

740939 м.Ніжин – вул.Академіка Лавровського, вул.Березанська: 1–8В; вул.Бондарська, вул.Бородіна, вул.Братів Зосим, вул.Гімназійна, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Михайла Драгоманова, вул.Московська: 1–20, 27А–36А, 39–40Б, 47, 57Г, 65, 68, 70Б, 73; вул.Полковника Обідовського, вул.Преображенська, вул.Тернавіотів, вул.Уненізька, вул.Фурманська, набережна Вороб’ївська, пров.Заводський, пров.Прорізний, пров.Річний вул.Московська, 6А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинська гімназія №3, вестибюль на 2-му поверсі) Велика

740940 м.Ніжин – вул.Академіка Амосова, вул.Московська: 21А, 37, 42–46, 48–54 к.2, 56, 72; вул.Широкомагерська: 1–51, 57, 59, 61–61А, 63, 67, 69, 71, 73–75, 79; вул.Московська, 21, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинська центральна міська лікарня, адмінкорпус, актова зала) Велика

740941 м.Ніжин – вул.Борзнянський шлях, вул.Гвардійська, вул.Георгія Полуботка, вул.Добросусідства, вул.К. Лібкнехта, вул.Корольова, вул.Космонавтів: 1–41, 42А; вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Московська: 54А–54Г, 58–64А, 66, 70, 74–136; вул.Пантелеймона Куліша, вул.Рильського, вул.Чернігівська: 36–39, 41, 43–126А; вул.Ю. Брюховця, пров.Донський, пров.Липневий, пров.Лікарський, пров.Малий, пров.Новий, в/ч А1348 вул.Чернігівська, 128, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Виробниче управління комунального господарства, актова зала) Велика

740942 м.Ніжин – вул.Богуна: 1–1 к.2; вул.Бузкова, вул.Воздвиженська: 3А; вул.Гетьмана Мазепи, вул.Горького, вул.Графська, вул.М. Катан, вул.Набережна, вул.Панфілова, вул.Сєченова, вул.У. Громової, вул.Чернігівська: 1–35, 40, 42; вул.Шевченка: 1; вул.Яворського, пл.Гоголя, пл.Івана Франка, пров.Інститутський, пров.Кільцевий вул.Графська, 2, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, навчальний корпус №1, актовий зал) Середня

740943 м.Ніжин – вул.Богомольця, вул.В. Смолянчук, вул.Воздвиженська: 2–3, 3Б–142, 146, 148, 150–150Б; вул.Г. Солодовник, вул.Гайдамацька, вул.Гомельська, вул.Л. Шевцової, вул.Н. Власенко, вул.Полковника Розумовського, вул.Садова: 33, 35–35А, 38–72; вул.Театральна, вул.Черняхівського: 116–116А, 118–120, 122–122Б, 124–155; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 3–4А, 11; вул.Широкомагерська: 52–56, 58, 60, 62, 64–66, 68, 70, 72–72А, 76–78, 80–83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111–119; вул.Воздвиженська, 9А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (Ніжинська дитяча музична школа, актова зала, другий поверх) Велика

740944 м.Ніжин – вул.Берегова, вул.Бобрицька, вул.Воздвиженська: 143–145, 147, 149, 151–271; вул.Гетьмана Орлика, вул.Грибоєдова, вул.Карнаухова, вул.Комарова, вул.Кручанська, вул.Мирна, вул.О. Десняка, вул.Околична, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Резніченка, вул.Садова: 1–32, 34, 36; вул.Селянська, вул.У. Кармелюка, вул.Федерса, вул.Халтуріна, вул.Черняхівського: 6–115, 117, 121, 123; вул.Широкомагерська: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 121–151; вул.Ю. Збанацького, вул.2-а Садова, пров.Вересневий, пров.1 Луговий, пров.2 Луговий, пров.3 Луговий вул.Воздвиженська, 72, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №5, спортивна зала) Велика

740945 м.Ніжин – вул.Богуна: 79, 81, 83, 85, 87, 89–154; вул.Вознесенська, вул.Володимира Івасюка, вул.Володимирська: 1–40А; вул.Гагаріна, вул.Євлашівська, вул.Коцюбинського, вул.Л. Чайкіної, вул.Леоніда Кривця, вул.Лучицького, вул.Овдіївська: 99–144, 145, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 177–179, 181, 183, 185–185А, 187, 191; вул.О.Кошового, вул.Остерська, вул.Паризької комуни, вул.Пісочна, вул.Попудренка, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Тухачевського, вул.Червоного Хреста, вул.Чернишевського, вул.Юності, вул.Ягідна, вул.15-го Вересня, пров.Весняний, пров.Котляревського, пров.Сквозний, пров.Федора Проценка вул.Євлашівська, 73, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №11, актова зала-вестибюль) Велика

740946 м.Ніжин – вул.Бєляєва, вул.Вадима Доброліжа, вул.Володимирська: 41–97; вул.Георгія Вульфа, вул.Глінки, вул.Єсеніна, вул.Є.Чернишової, вул.Західна, вул.Каталеївська, вул.Кооперативна, вул.Лесі Коцюби, вул.О. Шмідта, вул.Овдіївська: 144А–144В, 146А, 148, 152, 154, 156, 158, 160–160А, 162, 164, 166, 168–168Б, 170, 172, 174–176, 180, 182, 184, 186, 188–190, 192–336; вул.Самокиша, вул.Сергія Шишка, вул.Трушівська, вул.Челюскіна, вул.30 років Перемоги, вул.9-го Січня, пров.Курганський, пров.Лісовий, пров.Лозовий, пров.Таборний вул.Овдіївська, 227, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (ЗОШ №13, спортивна зала) Велика

740947 м.Ніжин – вул.Космонавтів: 42, 42/1–90; вул.1-а Лінія, вул.2-а Лінія, вул.3-я Лінія, вул.4-а Лінія, вул.5-а Лінія, вул.6-а Лінія вул.Космонавтів, 90, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 (спортивний комплекс, спортивна зала) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
740152 Комунальне некомерційне підприємство "Варвинська центральна районна лікарня" Варвинської районної ради Чернігівської області. вул.9 травня, 2А, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600 Мала
740501 Ніжинська центральна районна лікарня вул.Академіка Амосова, 1, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 Мала
740580 Комунальне некомерційне підприємство "Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я.Примака" Носівської районної ради вул.Центральна, 53, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100 Мала
740782 Комунальне некомерційне підприємство "Срібнянська центральна районна лікарня" Срібнянської районної ради Чернігівської області вул.Миру, 19, смт Срібне, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300 Мала
740948 Центральна міська лікарня імені Миколи Галицького вул.Московська, 21, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600 Мала