Чернігівська область - одномандатний виборчий округ №210

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бобровицької РДА

39

Відділ ведення ДРВ апарату Козелецької РДА

85

Відділ ведення ДРВ апарату Прилуцької РДА

56

Відділ ведення ДРВ Прилуцької міської ради

32

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
740047 м.Бобровиця – вул.Будівельна, вул.Гагаріна, вул.Енгельса, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Лупицька, вул.Майнівська, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 8–53, 59–61; вул.Олега Бичка, вул.Петра Сагайдачного, вул.Пролетарська, вул.Стадіонна, вул.Чернігівська, вул.Ювілейна вул.Незалежності, 44, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400 (районний будинок культури, фойє) Велика

740048 м.Бобровиця – вул.Карла Маркса, вул.Марії Ярошевської, вул.Михайлівська: 52, 54, 56–171; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Робкорівська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тичини, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Франка, вул.Червона, вул.Червоний Маяк, вул.Щаслива, вул.Я. Мудрого вул.Франка, 42, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400 (школа містецтв, актова зала) Середня

740049 м.Бобровиця – вул.Бричанська, вул.Вереснева, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Комунарська, вул.Космонавтів, вул.Лукашівська, вул.Михайлівська: 1–51, 53–53А, 55; вул.М.Мольченка: 1–51; вул.Незалежності: 56–58, 62–101, 103, 105, 107, 109–109А, 113, 117, 119, 121–123, 125–127Ж; вул.Покровська, вул.С. Змачинського, вул.Світанкова, вул.Стрілецька, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги: 1–47, 51, 53; вул.8 Березня вул.Незалежності, 60, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400 (школа №1, вестибюль) Велика

740050 м.Бобровиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Жукова, вул.Карнаухова, вул.Механізаторська, вул.Миру, вул.Незалежності: 102, 104, 106, 108, 110, 114, 118, 120, 124, 128–229; вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Чапаєва, вул.Широка, с.Вишневе вул.Горького, 112, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400 (ПАТ "Хлібна база №83, колишній магазин, торгова зала) Середня

740051 м.Бобровиця – вул.Відродження, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Колгоспна, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.М.Мольченка: 52–120; вул.Нова, вул.Остерська, вул.Паризької Комуни, вул.Поліщука, вул.Попудренка, вул.Профспілкова, вул.Робоча, вул.Тельмана, вул.Толстого, вул.1 Травня, вул.30 років Перемоги: 48–50, 52, 55–257; вул.30 років Перемоги, 155, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400 (школа №2, кл.2) Велика

740052 с.Макарівка вул.Авіації, 21, с.Макарівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17401 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740053 с.Затишшя, с.Травкине, с.Урожайне вул.Шевченка, 1А, с.Травкине, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400 (бригадний будинок ПСП "Обрій", зала засідань) мала

740054 с-ще Мирне вул.Миру, 1, с-ще Мирне, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17415 (контора ТОВ "Земля і воля", зала засідань) мала

740055 с.Білоцерківці вул.30-річчя Перемоги, 6, с.Білоцерківці, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17432 (школа, вестибюль) мала

740056 с.Браниця вул.Б.Хмельницького, 8, с.Браниця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17410 (школа, вестибюль)
/
вул.Шутова, 4, с.Браниця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17410
Середня

740057 с.Бригинці вул.Центральна, 49, с.Бригинці, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17433 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

740058 с.Веприк вул.Миру, 35В, с.Веприк, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17443 (сільський будинок культури, фойє) мала

740059 с.Вороньки вул.Гагаріна, 10, с.Вороньки, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17442 (школа, вестибюль) Середня

740060 с.Гаврилівка, с.Запоріжжя, с.Українка вул.Кичі, 30, с.Гаврилівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17451 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740061 с.Горбачі, с.Зелене вул.Молодіжна, 15, с.Горбачі, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17412 (сільський клуб, зала)
/
вул.Молодіжна, 13, с.Горбачі, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17412
мала

740062 с.Кобижча – вул.Авіації, вул.Братів Лисенко: 2–7; вул.Будівельна, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Гончарова, вул.Дружби, вул.Застанційна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Л. Українки, вул.Литвина, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Натоківка, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Павла Тичини, вул.Поштова, вул.Правди, вул.Пристанційна, вул.Пушкіна, вул.Стражнікова, вул.Тітова, вул.Успенського, вул.Франка: 1–9; вул.Хутірець, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Галини Кузьменко, пров.Гончара, пров.Партизанський вул.Братів Лисенко, 1, с.Кобижча, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17411 (адміністративне приміщення, зала засідань) Середня

740063 с.Кобижча – вул.Бібліотечна, вул.Богуна, вул.Болотна, вул.Братів Лисенко: 8–86; вул.Б.Хмельницького: 1–4, 7–13, 15–19; вул.В.Лобановського, вул.Г. Берізки, вул.Гайова, вул.Галини Кузьменко, вул.Горки, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Земська, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Мазепи, вул.Кашталянівка, вул.Козарський шлях, вул.Космічна, вул.К.-Основ’яненка, вул.Кутузова, вул.Лебедівка, вул.М. Олешка, вул.Н.Яремчука, вул.П. Мирного, вул.Перемоги, вул.Піскова, вул.Попудренка, вул.Савинська, вул.Садова, вул.Трипільська, вул.Ф.Шпига, вул.Чкалова, вул.Якова Рощепія, пров.Раковий вул.Кашталянівка, 158, с.Кобижча, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17411 (дитячий садок, вестибюль) Середня

740064 с.Кобижча – вул.Берегова, вул.Буглаківка, вул.Б.Хмельницького: 6, 14, 21–37; вул.Васильківська, вул.Дараганівська, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Радіщева, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Сковороди, вул.Толстого, вул.Франка: 12–22; вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги вул.Братів Лисенко, 1, с.Кобижча, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17411 (адміністративне приміщення, бібліотека, 2 поверх) Середня

740065 с.Козацьке, с.Миколаїв вул.Миру, 72, с.Козацьке, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17450 (будинок фольклору, фойє) Середня

740066 с.Марківці вул.Незалежності, 4, с.Марківці, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17421 (школа, вестибюль) Середня

740068 с.Нова Басань – вул.Абрикосова, вул.Авіації, вул.Базарна, вул.Березівка, вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гайова, вул.Гончарівка, вул.Заболотна, вул.Зелений гай, вул.ім. Анастасії Павленко, вул.ім. Володимира Комарова, вул.ім. Гната Краснухи, вул.ім. Дмитра Гладкого, вул.ім. Жуковського, вул.ім. Івана Компанця, вул.ім. Короленко, вул.ім. Олександра Матросова, вул.ім. Олександра Нестеренко, вул.ім. Павла Тичини, вул.ім. Сергія Корольова, вул.ім. Суворова, вул.ім. Феодосія Кириченко, вул.ім. Челюскінців, вул.ім. Чкалова, вул.ім. Шевченко: 1–65А; вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Крута, вул.Лимарівка, вул.Медова, вул.Механізаторська, вул.Миру, вул.Низова, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Погребнівка, вул.Поштова, вул.Пришкільна, вул.Промислова, вул.Солов’їна, вул.Стадіонна, вул.Старобасанська, вул.Тиха, вул.Ткацька, вул.Фестивальна, вул.Циганівка, вул.30-річчя Перемоги, вул.50-річчя Перемоги вул.Миру, 25, с.Нова Басань, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17461 (школа, вестибюль) Середня

740070 с.Нова Басань – вул.Берегова, вул.Ветеранів війни, вул.Гулого М., вул.Заводська, вул.Зелена, вул.ім. Гагаріна, вул.ім. Гастелло, вул.ім. Лесі Українки, вул.ім. Миколи Островського, вул.ім. Нахімова, вул.ім. Шевченко: 66–108; вул.ім. 8-го Березня, вул.Кузнечна, вул.Лозова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселиця, вул.Піщана, вул.Полонського М., вул.Польова, вул.Савонівка, вул.Садова, вул.Софіївська, вул.Удодівка, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Якубівка вул.ім. Лесі Українки, 74, с.Нова Басань, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17461 (школа №2, вестибюль) Середня

740071 с.Новий Биків вул.Центральна, 25А, с.Новий Биків, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17452 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

740072 с.Старий Биків, с-ще Чистопілля вул.Акімова, 74, с.Старий Биків, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17453 (навчально-виховний комплекс, кімната фольклору) мала

740073 с.Озеряни, с.Молодіжне, с.Майнівка, с.Плуг вул.Незалежності, 1, с.Озеряни, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17430 (школа, вестибюль) Середня

740074 с.Олександрівка, с.Катеринівка, с.Лідин вул.30 річчя Перемоги, 25, с.Олександрівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17441 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

740075 с.Наумівка вул.Центральна, 11, с.Наумівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17413 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740076 с.Осокорівка вул.Конторська, 3, с.Осокорівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17413 (сільський клуб, глядацька зала)
/
вул.Конторська, 2, с.Осокорівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17413
мала

740077 с.Петрівка вул.Шевченка, 4, с.Петрівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17454 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

740078 с.Піски вул.Тичини, 4А, с.Піски, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17460 (адміністративне приміщення старостинського округу, зала засідань) мала

740079 с.Рудьківка, с.Коношівка, с.Хомівці вул.Центральна, 45, с.Рудьківка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17420 (сільській будинок культури, танцювальна зала) Середня

740080 с.Свидовець, с.Буглаки, с.Татарівка вул.Литвиненка, 3, с.Свидовець, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17440 (сільський будинок культури, фойє) мала

740081 с.Соколівка, с.Мочалище, с.Рокитне вул.30-річчя Перемоги, 4/2, с.Соколівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17462 (сільській будинок культури, танцювальна зала) мала

740082 с.Бірки, с.Красне вул.Партизанська, 1, с.Бірки, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17461 (контора ТОВ "Злагода СБ", зала засідань) мала

740084 с.Стара Басань вул.Миру, 18А, с.Стара Басань, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17423 (сільський будинок культури, фойє) Середня

740085 с.Сухиня вул.Миру, 12А, с.Сухиня, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17420 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

740086 с.Щаснівка, с.Гарт, с.Осовець вул.30-річчя Перемоги, 50, с.Щаснівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17431 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

740087 с.Ярославка вул.Незалежності, 39, с.Ярославка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17422 (школа, вестибюль) Середня

740241 с.Берлози, с.Гламазди, с.Сивухи вул.Каштанова, 4, с.Берлози, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17005 (будинок культури, актова зала) Середня

740242 с.Часнівці – вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Ремезівська, вул.Центральна, вул.1 Травня вул.Ремезівська, 12, с.Часнівці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17008 (сільський клуб, к.2) мала

740243 с.Часнівці – вул.Братів Гжицьких вул.Братів Гжицьких, 1, с.Часнівці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17008 (геріатричний пансіонат, к.1) мала

740244 с.Білейки, с.Кривицьке, с.Новики, с.Опеньки, с.Шами вул.Б.Хмельницького, 11, с.Білейки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17004 (школа, к.1) мала

740245 с.Тарасів вул.О.Довженка, 10, с.Тарасів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 (сільський клуб, к.1)
/
вул.О.Довженка, 10А, с.Тарасів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
мала

740246 с.Білики, с.Жилин Млинок, с.Набільське вул.Незалежності, 60А, с.Білики, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044 (сільський клуб, к.2) мала

740247 с.Туманська Гута вул.Миколи Сєдова, 25, с.Туманська Гута, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17084 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

740248 с.Бірки, с.Дешки, с.Романьки, с.Самсони вул.Шевченка, 41, с.Бірки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17060 (будинок культури, актова зала) мала

740249 с.Жуківщина, с.Крені вул.Гагаріна, 16, с.Жуківщина, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17047 (адмінприміщення (колишня школа), к.2) мала

740250 с.Бобруйки вул.Гагаріна, 38, с.Бобруйки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17070 (сільський клуб, к.2) мала

740251 с.Бригинці, с.Корніїв, с.Мирне, с.Пізнє, с.Риків вул.Т.Г.Шевченка, 2Б, с.Бригинці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17082 (будинок культури, актова зала) мала

740252 с.Карасинівка вул.Миру, 44А, с.Карасинівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17082 (сільський клуб, к.1) мала

740253 с.Булахів вул.Шевченка, 30, с.Булахів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17070 (будинок культури, актова зала) мала

740254 с.Вовчок вул.Незалежності, 69, с.Вовчок, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17032 (приміщення адміністративної будівлі, к.2) мала

740255 с.Данівка, с.Курганське вул.Центральна, 118, с.Данівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17080 (школа, к.1) Середня

740256 с.Євминка вул.Київська, 174, с.Євминка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17071 (школа, к.1) мала

740257 с.Карпилівка вул.Центральна, 81, с.Карпилівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17023 (школа, вестибюль) Середня

740258 с.Виповзів вул.Центральна, 47, с.Виповзів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17026 (сільський клуб, к.2) мала

740259 с.Лутава вул.Українська, 41, с.Лутава, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17023 (сільський клуб, к.2) мала

740260 с.Кіпті вул.Слов’янська, 36Б, с.Кіпті, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17050 (будинок культури, бібліотека) мала

740261 с.Короп’є вул.Центральна, 55, с.Короп’є, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17022 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Центральна, 89, с.Короп’є, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17022
мала

740262 с.Лошакова Гута вул.Волкова, 77, с.Лошакова Гута, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17010 (сільський клуб, к.2) мала

740263 с.Косачівка, с.Бір вул.Миру, 2, с.Косачівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17010 (сільська рада, к.2) мала

740264 с.Сорокошичі, с.Тужар вул.Шевченка, 48, с.Тужар, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17011 (школа, к.1) мала

740265 с.Красилівка, с.Шпаків вул.Свято-Покровська, 59, с.Красилівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17031 (будинок культури, к.2) Середня

740266 с.Крехаїв пров.Шкільний, 2, с.Крехаїв, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17073 (сільський клуб, к.2) мала

740267 с.Лемеші, с.Боярівка, с.Шолойки, с.Шапіхи вул.Розумовських, 2А, с.Лемеші, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17052 (школа, к.1) мала

740268 с.Горбачі, с.Шуляки вул.Селянська, 10, с.Шуляки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17052 (сільський клуб, к.1) мала

740269 с.Пісоцьке вул.Незалежності, 1А, с.Пісоцьке, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17050 (сільський клуб, к.2) мала

740270 с.Лихолітки вул.Центральна, 25, с.Лихолітки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 (школа, к.2) Середня

740271 с.Максим вул.Чернігівська, 41, с.Максим, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17020 (будинок культури, актова зала) мала

740272 с.Лебедівка вул.Центральна, 25, с.Лебедівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17020 (сільський клуб, к.2) мала

740273 с.Соколівка вул.Центральна, 59, с.Соколівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17020 (сільський клуб, к.2) мала

740274 с.Морівськ вул.А.Мольченка, 2, с.Морівськ, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17021 (сільська рада, к.2) мала

740275 с.Рудня вул.Руднянська, 18, с.Рудня, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17021 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

740276 с.Отрохи вул.Центральна, 13А, с.Отрохи, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17021 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

740277 с.Надинівка вул.Набережна, 10, с.Надинівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17030 (сільська рада, к.2) мала

740278 с.Нічогівка вул.Лесі Українки, 54, с.Нічогівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17082 (школа, к.1) мала

740279 с.Новий Шлях, с.Розівка вул.30 років Перемоги, 1, с.Новий Шлях, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17037 (будинок культури, актова зала) мала

740280 с.Одинці вул.Центральна, 16А, с.Одинці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17061 (сільський клуб, к.1) мала

740281 с.Бабарики, с.Волевачі пров.Гагаріна, 9А, с.Волевачі, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17061 (будинок культури, актова зала) мала

740282 с.Кошани вул.Партизанська, 13А, с.Кошани, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17061 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

740283 с.Озерне вул.Гайова, 29, с.Озерне, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17072 (сільська рада, к.1) мала

740284 с.Олбин вул.К.Матюшко, 1, с.Олбин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17040 (будинок культури, актова зала) мала

740285 с.Димерка, с.Савинка вул.бр.Кузьменків, 1, с.Савинка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17084 (сільський клуб, к.2) мала

740286 с.Борсуків, с.Самійлівка вул.Центральна, 51, с.Борсуків, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17041 (сільський клуб, к.2) мала

740287 с.Олексіївщина, с.Жеребецьке, с.Закревське, с.Тополі вул.Пушкіна, 1, с.Олексіївщина, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17006 (сільський клуб, к.1) мала

740288 с.Гарбузин, с.Єрків вул.А.Горбача, 16, с.Єрків, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17081 (сільський клуб, к.2) мала

740289 с.Омелянів, с-ще Калитянське, с.Привітне вул.Миру, 32А, с.Омелянів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17084 (сільська рада, к.2) мала

740290 с.Пархимів вул.Поліська, 14, с.Пархимів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17042 (сільська рада, к.2) мала

740291 с.Котів вул.Коротенка, 48, с.Котів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17043 (сільський клуб, к.1) мала

740292 с.Патюти вул.М.Мартиненка, 31, с.Патюти, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17051 (будинок культури, актова зала) мала

740293 с.Гладке вул.Шевченка, 70А, с.Гладке, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17056 (сільський клуб, к.2) мала

740294 с.Будище вул.Довженка, 45А, с.Будище, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17051 (сільський клуб, к.1) мала

740295 с.Мостище вул.Центральна, 7, с.Мостище, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17085 (сільська рада, к.1) мала

740296 с.Пилятин вул.Шевченка, 4А, с.Пилятин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17054 (будинок культури, актова зала) мала

740297 с.Підлісне вул.Шкільна, 44, с.Підлісне, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17033 (школа, к.2) мала

740298 с.Гайове вул.Садова, 1, с.Гайове, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17050 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

740299 с-ще Прогрес вул.Наукова, 20, с-ще Прогрес, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17035 (будинок культури, к.2)
/
вул.Наукова, 18, с-ще Прогрес, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17035
Середня

740300 с.Савин вул.Центральна, 75, с.Савин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17072 (сільська рада, к.1) мала

740301 с.Сираї, с.Карпоки вул.Київська, 44, с.Сираї, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17081 (сільська рада, к.2) мала

740302 с.Сокирин вул.Чернігівська, 56, с.Сокирин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17081 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

740303 с.Скрипчин, с.Пушкарі вул.Шевченка, 40, с.Скрипчин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17062 (сільський клуб, к.1) мала

740304 с.Ставиське вул.Українська, 52А, с.Ставиське, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17053 (сільський клуб, к.2) мала

740305 с.Блудше, с.Нова Гребля вул.Миру, 40, с.Блудше, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17053 (магазин, к.2) мала

740306 с.Хрещате вул.Миру, 3, с.Хрещате, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17034 (сільська рада, к.2) Середня

740307 с.Гальчин вул.Миру, 40, с.Гальчин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17034 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

740308 с.Чемер вул.Шевченка, 32, с.Чемер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17036 (сільська рада, к.2) Середня

740309 смт Десна – вул.Довженка: 30, 32, 36, 38, 40–40А, 42–42А, 44–44А, 46–46А, 48–50А; вул.Довженка, 34, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024 (гімназія, вестибюль, 1-й поверх) Велика

740310 смт Десна – в/ч А1414, в/ч А3435, в/ч А3838, в/ч пп В1286 вул.Довженка, 34, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024 (школа, вестибюль) Середня

740311 смт Десна – вул.Гнєдаша, вул.Довженка: 43А, 47А–47Б; вул.Молодіжна, вул.Рибалка, вул.Франка: 26–48; вул.Ювілейна: 5А; вул.Рибалка, 4, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024 (будинок офіцерів, вестибюль, 2-й поверх) Велика

740312 смт Десна – в/ч А1048: в/ч; в/ч А1317 вул.Рибалка, 4, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024 (будинок офіцерів, танцювальна зала, 1-й поверх) мала

740313 смт Десна – вул.Довженка: 1–29, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Франка: 2–24; вул.Ювілейна: 2–4; в/ч А0665, в/ч А1048: 1; в/ч А1613, в/ч А1622, в/ч А2718, в/ч А4224, в/ч А4302, в/ч 33 полігон вул.Довженка, 34, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024 (гімназія, вестибюль, 2-й поверх) Велика

740314 смт Козелець – вул.Ак.Неговського, вул.Вознесенська, вул.Івана Котляревського, вул.Короленка, вул.Л.Українки, вул.Миколи Леонтовича, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Перемоги, вул.родини Богомольців, вул.Свято-Миколаївська: 1–31А, 33–33Г, 35–35Д, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51; вул.Свято-Преображенська, вул.Франка, вул.Ф.Сидорука, вул.Юрія Левітанського, вул.1 Травня, пров.Будівельний, пров.Героїв Крут, пров.Григорія Стеценка, пров.Короленка, пров.Коцюбинського, пров.Л.Українки, пров.Поліський, пров.Річний, пров.Свято-Миколаївський, пров.Сєдова, пров.Шкільний, пров.1 Травня вул.Свято-Преображенська, 29, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 (школа №3, вестибюль) Середня

740315 смт Козелець – вул.Амосова, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна, вул.Євгенія Лоскота, вул.Івана Мазепи, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Маліновського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Олексія Береста, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Святкова, вул.Слов’янська, вул.Соборності: 1–56; вул.Східна, вул.Чехова, пров.Незалежності, пров.Пантелеймона Куліша вул.Соборності, 29, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 (районний будинок культури, вестибюль) Велика

740316 смт Козелець – вул.Віктора Онищенка, вул.Декабристів, вул.Київська, вул.Комунальна, вул.Крилова, вул.Магістральна, вул.Марії Гортинської, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Ціолковського, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Заводський, пров.Київський, пров.Привітний, пров.Ягідний вул.Магістральна, 13, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 (Козелецьке АТП - 17440, актова зала) Середня

740317 смт Козелець – вул.Анатолія Свидницького, вул.Гоголя, вул.Жуковського, вул.Зарічна, вул.Івана Богуна, вул.Каденюка, вул.Комарова, вул.Ланова, вул.Лермонтова, вул.Мікушева, вул.Нова, вул.Остерська, вул.Петра Савчука, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Пономаренко, вул.Промислова, вул.Селянська, вул.Соборності: 58–147А; вул.Старозаводська, вул.Фізкультурна, вул.Челюскінців, пров.Жуковського, пров.Селянський, пров.Соборності, пров.Фізкультурний вул.Соборності, 72, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 (школа №2, вестибюль) Велика

740318 смт Козелець – вул.Бобровицька, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Івана Сочивця, вул.Івана Шевченка, вул.Маньківського, вул.Мічуріна, вул.Олени Теліги, вул.Покорського, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Розанова, вул.Свято-Миколаївська: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–151; вул.сім’ї Розумовських, вул.Толстого, пров.Покорський, пров.Студентський вул.сім’ї Розумовських, 41, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 (технікум ветеринарної медицини, вестибюль) Середня

740319 м.Остер – вул.А.О.Грановського: 2–23, 25–25А; вул.Ватутіна, вул.В.Г.Штепи, вул.Весняна, вул.Воробйова, вул.Деснянська, вул.Дніпровської флотилії, вул.Зайцева: 3–54, 58, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; вул.Затишна, вул.Збанацького, вул.Колесника, вул.К.Тарашкевича, вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–26, 28, 30; вул.Нова, вул.Революції: 1–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Рибальська, вул.Соборна, вул.Шевченка: 1–44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.1 Травня: 4–30; вул.А.О.Грановського, 3, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044 (міський будинок культури, вестибюль) Середня

740320 м.Остер – вул.А.О.Грановського: 24, 26–101; вул.Броварська, вул.Б.Хмельницького: 51, 58–122; вул.В.А.Бондаренка, вул.Гагаріна: 56, 58–58А, 60, 62, 64–64А, 66, 68, 70–78; вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Зайцева: 55–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91А, 93, 95, 97–202; вул.Коваля, вул.Козацька, вул.Лісового, вул.Малиновського, вул.М.Грушевського, вул.М.Коцюбинського, вул.Низова, вул.Оболонська, вул.О.Довженка, вул.О.М.Овчарова, вул.Партизанська, вул.П.Г.Пекура, вул.Петрова, вул.Рильського, вул.Родини Птухи, вул.Романа Співака, вул.Садова, вул.Сахарова, вул.Свободи, вул.Старогородська, вул.Ювілейна, вул.8 Березня: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–110; пров.Лісового, пров.Посадського, пров.Родини Птухи вул.Зайцева, 94, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044 (гімназія, фойє) Велика

740321 м.Остер – вул.А.Г.Розанова, вул.Беца, вул.Білоножко, вул.Б.Хмельницького: 1–50, 52–57; вул.Винокурова, вул.Вишнева, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна: 1–55, 57А, 59, 61–61А, 63–63А, 65А, 67, 69; вул.Генерала Солонини, вул.Гетьмана Остряниці, вул.Гнідаша, вул.Зарічна, вул.І.Валюшкевича, вул.Квітнева, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Мономаха, вул.Незалежності: 27, 29, 34–140; вул.Озерна, вул.Олега Васюка, вул.Революції: 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47–82; вул.Рибалко, вул.Черняховського, вул.Шевченка: 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57–96; вул.Ю.Циби, вул.1 Травня: 31–53; вул.30-років Перемоги, вул.8 Березня: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; пров.Мономаха, пров.Успенський вул.8 Березня, 7А, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044 (коледж будівництва та дизайну, вестибюль) Велика

740322 с.Любечанинів вул.Романа Музики, 53, с.Любечанинів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17046 (будинок культури, актова зала) мала

740323 с.Беремицьке, с.Поліське вул.Лісова, 46, с.Поліське, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044 (сільський клуб, актова зала) мала

740581 с.Білорічиця, с.Бажанівка, с.Боротьба, с.Димирівка вул.Шевченка, 28, с.Білорічиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17526 (будинок культури, фойє) Середня

740582 с.Білошапки, с.Запереводське вул.Центральна, 17, с.Білошапки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17594 (будинок культури, фойє) мала

740583 с.Богданівка, с.Глинщина, с.Тополя, с.Турківка вул.Михайлівська, 16А, с.Богданівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17582 (будинок культури, фойє) мала

740584 с.Бубнівщина вул.Мороза, 45, с.Бубнівщина, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17593 (будинок культури, фойє) мала

740585 с.Валки пров.Шкільний, 2, с.Валки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17533 (школа, актова зала) мала

740586 с.Боршна, с.Мільки вул.Незалежності, 20А, с.Боршна, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17533 (будинок культури, фойє) мала

740588 с.Велика Дівиця вул.Героїв війни, 42, с.Велика Дівиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17521 (школа, фойє) мала

740589 с.Даньківка, с.Нетягівщина, с.Онищенків, с.Стасівщина вул.Ветеранська, 21В, с.Онищенків, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17582 (сільський клуб, к.3) мала

740590 с.Дідівці, с.Єгорівка, с.Манжосівка вул.Героїв війни, 91, с.Манжосівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17508 (будинок культури, фойє) Велика

740591 с.Дубовий Гай вул.Шевченка, 19А, с.Дубовий Гай, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17590 (сільська рада, к.3) Середня

740592 с.Дмитрівка, с.Світанкове вул.Панченка, 30, с.Дмитрівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17525 (будинок культури, фойє) мала

740593 с.Заїзд вул.Михайлівська, 36, с.Заїзд, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17543 (будинок культури, фойє) Середня

740594 с.Петрівське, с.Тихе вул.Київська, 10, с.Петрівське, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17543 (фельдшерський пункт, к.3) мала

740595 с.Замістя, с.Густиня, с.Капустенці, с.Маціївка вул.Шевченка, 108А, с.Замістя, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17544 (сільська рада, к.3) Середня

740598 с.Знам’янка, с.Зарудка вул.Покровська, 9, с.Знам’янка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17561 (будинок культури, танцювальна зала) мала

740599 с.Івківці вул.Прилуцька, 3, с.Івківці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17580 (школа, фойє) Середня

740600 с.Голубівка вул.Златоустівська, 37, с.Голубівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17580 (школа, їдальня) Середня

740601 с.Канівщина, с.Кроти, с.Сухоставець вул.Григорія Степанюка, 32, с.Канівщина, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17571 (будинок культури, глядацька зала) мала

740602 с.Ковтунівка вул.Шкільна, 2, с.Ковтунівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17590 (сільська рада, к.3) мала

740603 с.Колісники, с.Левки вул.Незалежності, 4, с.Колісники, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17540 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Незалежності, 1, с.Колісники, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17540
мала

740604 с.Красляни, с.Рибці вул.Свято-Миколаївська, 14, с.Красляни, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17552 (будинок культури, фойє) мала

740605 с.Лиски вул.Вознесенська, 8, с.Лиски, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17552 (фельдшерський пункт, к.3) мала

740606 с.Крутоярівка вул.Пирятинська, 17, с.Крутоярівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17594 (сільська рада, к.3) мала

740607 смт Ладан – в’їзд Прилуцький, вул.Боярська, вул.Б.Руденка, вул.В.Бульби, вул.Ветеранська, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.І.Франка, вул.Крилова, вул.Миру: 79–81, 83–95, 97, 99, 101; вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новосельська, вул.Озерна, вул.Підгірська, вул.Погодіна, вул.Прилуцька, вул.П’ятихатки, вул.Рокосовського, вул.1 Зелена, вул.1-го Травня, вул.2 Зелена, вул.40 років Перемоги, пров.Гоголя вул.Миру, 114, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583 (школа, їдальня) Середня

740608 смт Ладан – вул.Заводська, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Миру: 17А, 19А, 95А; вул.Мічуріна, вул.Петра Зайця, вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Заводський вул.Миру, 114, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583 (гімназія, к.3) Середня

740609 смт Ладан – вул.Миру: 37–37А, 61, 69, 71–71А, 73–75А, 96, 98, 100, 104–114; вул.Миру, 77, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583 (будинок культури, фойє) Середня

740610 смт Ладан – в’їзд Колективний, вул.Берегова, вул.Б.Харитонова, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дорошенка, вул.Журавська, вул.Краслянська, вул.Лісна, вул.Машинобудівників, вул.Микитенка, вул.Миру: 1–17, 18–19, 20–36, 38–60, 62–68, 70, 72, 76–78, 82; вул.Низова, вул.О.Вишні, вул.Покровська, вул.Поліська, вул.Поточна, вул.Соборна, вул.Спартака, вул.Стадіонна, вул.Трудова, вул.Удайська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.1-а Стадіонна, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Г.Сковороди, пров.Заудайський, пров.Кооперативний, пров.Кузнечний, пров.Микитенка вул.Миру, 77А, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583 (селищна рада, актова зала) Середня

740611 с.Подище вул.Садова, 1, с.Подище, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583 (школа, фойє) мала

740612 смт Линовиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Гайова, вул.Генерала Свириденка, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Каті Чаленко, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Незалежності: 1–155, 157; вул.Нове життя, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Спартака, вул.Тополева, вул.8 Березня, пров.Ставковий, пров.Шевченка вул.Незалежності, 14, смт Линовиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17584 (будинок культури, фойє) Середня

740613 смт Линовиця – вул.Берегова, вул.Братів Ярошенків, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Генерала Редьки, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Грушевського, вул.Живахівська, вул.Зелена, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 156, 159–241; вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Перше Травня, вул.Протопівська, вул.Пушкіна, вул.Удайцівська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шляхова, вул.Яблунева, вул.Якова де Бальмена, пров.Живахівський вул.Якова де Бальмена, 25, смт Линовиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17584 (школа, фойє) Середня

740614 с.Лісові Сорочинці, с.Стрільники вул.Домонтовича, 103, с.Лісові Сорочинці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17540 (школа, к.3) мала

740615 с.Мазки, с.Приозерне, с.Ладівщина вул.Миру, 86, с.Мазки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17524 (сільська рада, актова зала клубу) мала

740616 с.Малківка, с.Сухоярівка вул.Загребельна, 33А, с.Малківка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17581 (школа, фойє)
/
вул.Івана Франка, 37Б, с.Малківка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17581
Середня

740617 смт Мала Дівиця – вул.Берегова, вул.Бурімська, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Глібова, вул.Грінченка, вул.Грушевського, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Марківська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Панаса Мирного, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Святотроїцька, вул.Слобідська, вул.Франка, вул.Шатурівська, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Комунальний, с.Клеці вул.Слобідська, 12А, смт Мала Дівиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17523 (будинок народної творчості, фойє) Середня

740618 смт Мала Дівиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Галкінська, вул.Героя України О.Міхнюка, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Польова, вул.Прилуцька, вул.Чернігівська, пров.Павлова, пров.Прилуцький, пров.Чернігівський вул.Космонавтів, 2, смт Мала Дівиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17523 (навчально-виробничий комбінат, фойє) Середня

740619 с.Новий Лад, с.Перше Травня, с.Шевченка вул.Шевченка, 32, с.Перше Травня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17523 (фельдшерський пункт, к.3) мала

740620 с.Нетяжино, с.Нова Тарнавщина, с.Покрівка вул.Перемоги, 13, с.Нетяжино, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17572 (сільська рада, к.3) мала

740621 с.Нова Гребля, с.Лутайка, с.Мокляки вул.Канакіна, 27, с.Нова Гребля, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17586 (сільська рада, к.3) мала

740622 с.Обичів вул.Незалежності, 31, с.Обичів, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17520 (школа, фойє) мала

740623 с.Заудайка, с.Радьківка пров.Вознесенський-1, 9, с.Радьківка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17520 (фельдшерський пункт, к.3) мала

740624 с.Охіньки, с.Пручаї вул.Шевченка, 40, с.Охіньки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17550 (будинок культури, фойє) мала

740625 с.Переволочна вул.Козацький шлях, 69, с.Переволочна, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17551 (будинок культури, глядацька зала) мала

740626 с.Петрівка вул.Іллінська, 46, с.Петрівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17522 (школа, к.3) мала

740627 с.Піддубівка, с.Пологи, с.Тарасівка вул.Івана Франка, 29, с.Пологи, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17562 (магазин, торгівельна зала) мала

740628 с.Погреби, с.Миколаївка вул.Ніжинська, 127, с.Погреби, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17560 (сільська рада, к.3) мала

740629 с.Рудівка вул.Рудівська, 8, с.Рудівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17570 (сільська рада, к.3) мала

740630 с.Ряшки, с.Оникіївка вул.Центральна, 71, с.Ряшки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17530 (будинок культури, фойє) мала

740631 с.Сергіївка вул.Шевченка, 11, с.Сергіївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17592 (будинок культури, старе приміщення бібліотеки) мала

740632 с.Сухоліски вул.Вишнева, 7А, с.Сухоліски, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17592 (сільський клуб, фойє) мала

740633 с.Смош, с.Лісове вул.Покровська, 28, с.Смош, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17531 (будинок культури, фойє)
/
вул.Покровська, 32, с.Смош, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17531
мала

740634 с.Високе, с.Заудаївське вул.Богоявленська, 40, с.Високе, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17531 (сільський клуб, глядацька зала) мала

740635 с.Сухополова, с.Білещина, с.Пирогівці, с.Полова, с.Ярова Білещина вул.Закарпатська, 2А, с.Сухополова, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17542 (школа, фойє) Середня

740637 с.Товкачівка вул.Миру, 94, с.Товкачівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17541 (будинок культури, фойє) Середня

740638 с.Удайці вул.Шевченка, 26, с.Удайці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17585 (будинок культури, актова зала) мала

740639 с.Полонки вул.Михайлівська, 108, с.Полонки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17585 (фельдшерський пункт, к.3) мала

740640 с.Яблунівка, с.Яблунівське вул.Яблунева, 25, с.Яблунівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17591 (будинок культури, фойє) Середня

740949 м.Прилуки – вул.Ботанічна, вул.Вавілова, вул.Володимира Симиренка, вул.Дубинського, вул.Заїздська, вул.Західна, вул.Інтернаціоналістів, вул.Київська: 2–9, 13, 15, 17–17 к.А, 19–19А, 21–21 к.2, 23; вул.Коробова, вул.Лермонтова, вул.Маслова, вул.Мединська, вул.Низова, вул.Ніжинська, вул.Панченка, вул.Трубарівська, вул.Чернігівська, пров.Західний, пров.Мединський, пров.Низовий, пров.Ніжинський, пров.Трубарівський, пров.1 Заїздський, пров.1 Лермонтова, пров.1 Чернігівський, пров.2 Заїздський, пров.2 Лермонтова, пров.2 Чернігівський, пров.3 Заїздський, пров.3 Лермонтова вул.Вавілова, 16, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (Прилуцька дослідна станція ІС НААН, актова зала) Велика

740950 м.Прилуки – в’їзд 2 Квашинський, вул.Алгазіна, вул.Дмитра Шкоропада: 2–32; вул.Ждановича, вул.Івана Скоропадського: 1–11; вул.Квашинська, вул.Київська: 10–12, 14, 16–16/1, 18, 20, 22–22 к.А, 24–89, 91, 93, 95–99, 101, 103–103 к.А, 105–107, 109–109А, 111–111Б, 113–113А, 115–115А, 117, 119, 121–121 к.А, 123, 125–125 к.А, 127, 129, 133–143, 145–149, 151, 153, 155, 157–163, 165–169, 171, 173, 175–179, 181–185, 187, 191–193 к.3, 195, 197–197/1, 199; вул.Миколаївська: 1–9, 11, 13, 15, 17; вул.Миколи Андріяшева, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Чкалова, пров.Затишний, пров.Квашинський, пров.Миколи Андріяшева, пров.Некрасова, пров.Партизанський, пров.Чкалова, пров.1 8 Березня, пров.2 8 Березня вул.Київська, 78, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, актова зала) Велика

740951 м.Прилуки – в’їзд Андріївський, в’їзд Військовий, в’їзд Івана Скоропадського, в’їзд Квашинський, в’їзд Козачий, в’їзд 1 Костянтинівський, в’їзд 1 Травня, вул.Андріївська: 1–103, 105–105 к.А, 107, 109, 111, 113, 115; вул.Ветеранська: 2, 6, 8, 10, 12–14, 16–18, 22, 24, 26, 28, 30–34, 36, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52–99; вул.Дмитра Шкоропада: 63–95; вул.Івана Скоропадського: 12–69Г; вул.Іванівська: 53 к.А, 55, 57–92; вул.Київська: 90, 92, 94, 100, 102–102А, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118–118 к.2, 120, 122, 124–124Б, 126, 128, 130–132 к.2, 203–215, 217–229, 231–235, 237–237 к.А, 239, 241, 243 к.А; вул.Костянтинівська: 2–48, 50, 52, 54, 66–70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90–90 к.3; вул.Кругова, вул.Миколаївська: 10, 12, 14–14 к.А, 16, 18–67/1; вул.1 Козача, вул.1 Травня: 2–47, 51, 53, 55, 57–67; вул.2 Козача, пров.Ветеранський, пров.Лікарняний, пров.Прорізний, пров.1 Змагання, пров.1 Івана Скоропадського, пров.1 Іванівський, пров.1 Костянтинівський, пров.2 Андріївський, пров.2 Змагання, пров.2 Івана Скоропадського, пров.2 Костянтинівський, пров.2 1 Травня, пров.3 Змагання вул.Київська, 243, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (Прилуцьке медичне училище, столова) Велика

740952 м.Прилуки – в’їзд Опанасівський, в’їзд Тупий, в’їзд 1 Миколаївський, в’їзд 2 Миколаївський, вул.Ветеранська: 3–5, 7–7 к.1, 9, 11, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37–37 к.Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51; вул.Земська: 2–2 к.А, 8 к.2, 10–14 к.1, 16–20, 22, 24, 28–28 к.2, 30–30А, 32–36 к.А, 38, 40; вул.Івана Скоропадського: 70–102; вул.Іванівська: 1–52, 54, 56; вул.Київська: 144, 150–150А, 152–152/1 к.1Б, 154, 156 к.1–156 к.4, 251–251В, 253, 259–259/1, 261–261 к.2, 263, 267, 269, 271–271 к.А; вул.Костянтинівська: 49, 51, 53, 55–65, 71, 73–75, 77–77Б, 79–79 к.А, 81, 83, 85; вул.Миколаївська: 70–112; вул.Незалежності: 68–70В; пров.2 Іванівський вул.Ветеранська, 2, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (школа №2, коридор) Середня

740953 м.Прилуки – вул.Івана Скоропадського: 108; вул.Київська: 164, 275, 279; вул.Костянтинівська: 89, 91–101; вул.Миколаївська: 114–116В, 118–122; вул.Незалежності: 78–80; вул.Юрія Коптєва: 2, 4–4 к.А, 6–22, 26 к.Б–26 к.В, 34, 58–74; вул.Миколаївська, 107, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (ліцей №7, зала-фойє) Середня

740954 м.Прилуки – вул.Земська: 3–5, 9–9А, 15, 21, 23, 25–27, 29, 31, 37, 39, 44–77А; вул.1 Травня: 48–50 к.А, 52, 54, 56, 73, 87; пров.Павленків Яр вул.Земська, 36, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (філія ліцею №7, спортивна зала) Середня

740955 м.Прилуки – вул.Вокзальна: 8–14, 32–36, 38, 40–46, 54; вул.Київська: 170, 172 к.А, 174; вул.Костянтинівська: 106–110; вул.Миколаївська: 117; вул.Юрія Коптєва: 3, 5, 25, 27–31, 35–37; вул.1 Травня: 97–99; вул.Вокзальна, 22, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (гімназія №5, вестибюль) Велика

740956 м.Прилуки – в’їзд Гетьмана Сагайдачного, в’їзд Ракітний, в’їзд Челюскінців, в’їзд 1 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 2 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 3 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 4 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 5 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 6 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 7 Гетьмана Сагайдачного, вул.Андріївська: 104, 106, 108, 110–110 к.А, 112, 114, 116–161 к.А; вул.Зіньковича, вул.Молодіжна, вул.Паризької Комуни: 2–12, 14, 16, 18; вул.Ракітна, вул.Спартака, вул.Челюскінців, пров.Заводський, пров.Зіньковича, пров.1 Андріївський, пров.1 Молодіжний, пров.1 Ракітний, пров.2 Молодіжний, пров.2 Ракітний, пров.3 Молодіжний, пров.4 Молодіжний вул.Саксаганського, 14, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (школа №3, фойє-коридор) Середня

740957 м.Прилуки – в’їзд Саксаганського, в’їзд 18 Вересня, вул.Героїв Крут, вул.Олега Кошового, вул.Саксаганського, вул.18 Вересня, пров.Героїв Крут, пров.Саксаганського, пров.1 Олега Кошового, пров.18 Вересня, пров.2 Олега Кошового, пров.3 Олега Кошового, пров.4 Олега Кошового вул.18 Вересня, 29, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (філія школи №3, групова кімната) Середня

740958 м.Прилуки – вул.Богданівська, вул.Валентика, вул.Гетьмана Сагайдачного: 29, 31, 33, 35, 37, 39–118; вул.Данчичева, вул.Добросусідська, вул.Дубогаївська, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Климачівська, вул.Нечуя-Левицького, вул.Оранжерейна: 1–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Осипа Бодянського, вул.Пилипа Орлика: 2–2 к.А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–14 к.А; вул.Полтавська, вул.Сєрова, вул.Сухоярівська, вул.Тімірязєва, вул.Тополина, вул.Франка: 34–36, 38, 40–52, 54–56А, 58–118; вул.Хуторянська, вул.Яблунівська, вул.Яготинська, пров.Валентика, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Пилипа Орлика, пров.Сєрова, пров.Тімірязєва, пров.1 Дослідний, пров.2 Дослідний, пров.3 Дослідний, пров.4 Дослідний пров.Гетьмана Сагайдачного, 24, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (АТ "Чернігівобленерго", актова зала) Середня

740959 м.Прилуки – вул.Вокзальна: 47–53, 55–61В; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Дружби Народів, вул.Едуарда Усова, вул.Зелена, вул.Зелена 744 км, вул.Короленка, вул.Короленка 743км, вул.Малківська, вул.Миколи Міхновського, вул.Миколи Яковченка, вул.Оранжерейна: 5, 7–7 к.А, 9, 11, 13, 15, 17–73; вул.Паризької Комуни: 13, 15, 17–17 к.Б, 26–60; вул.Пилипа Орлика: 1 к.А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–58; вул.Садова: 116–116 к.А, 118, 120, 122, 124–124Б, 126, 139–151; вул.Франка: 2–33, 37, 39, 53, 57; вул.1 Південна, вул.1 Травня: 68–72 к.А, 74–78; вул.2 Південна, пл.Привокзальна, пров.Залізничний, пров.Миколи Міхновського, пров.Франка, пров.1 Зелений, пров.1 Оранжерейний, пров.1 Паризької Комуни, пров.1 Південний, пров.2 Зелений, пров.2 Оранжерейний, пров.2 Паризької Комуни, пров.2 Південний, пров.3 Південний, МШС вул.Садова, 149А, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (дошкільний навчальний заклад №2, музична зала) Велика

740960 м.Прилуки – вул.Вокзальна: 37, 39; вул.Гімназична: 96–138; вул.Садова: 98–98 к.1А, 100, 104, 108–108 к.А, 110–110 к.1, 117–117 к.Б, 119–119Б, 121, 123, 125, 127–137; вул.1 Травня: 107–135; вул.Садова, 135, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (школа №14, актова зала) Велика

740961 м.Прилуки – вул.Вокзальна: 19–31; вул.Гімназична: 73, 75–75А, 77–90 к.1Б; вул.Гнідаша: 16, 18, 20–24, 26–26А, 28, 30; вул.Костянтинівська: 115–149 к.А, 151–151 к.А, 153–153А, 155, 159, 161, 163–163 к.1Б, 165, 167–169; вул.Котляревського: 90–90 к.3, 92, 94, 96, 100–104; вул.Миколаївська: 131–140; вул.Садова: 64–70, 80, 90–90Б, 93–97, 99, 101–103 к.Б, 105–107, 109, 111; вул.1 Травня, 80, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (Центр творчості дітей та юнацтва, хореографічна зала) Велика

740962 м.Прилуки – вул.Вокзальна: 3–7; вул.Гімназична: 27, 29, 31, 33, 35–35 к.2, 37, 39–72 к.А, 74–74 к.В, 76; вул.Гнідаша: 4–15, 17, 19–19Б, 25–25А, 27, 29, 33–35 к.В, 37, 39–39 к.А, 41; вул.Київська: 180–180 к.315, 186, 188, 194, 196–196 к.3, 198, 303, 305–305 к.2, 313, 319, 321, 323; вул.Котляревського: 42, 44, 46–46А, 48, 50, 52, 54–56, 64–64 к.А, 66, 70, 72, 74–76, 78–80, 82, 84, 86; вул.Садова: 31–31 к.А, 33–63, 73–79, 81–89, 91; вул.Соборна: 2, 6–40; вул.Шевченка: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–34, 36, 38, 40–40В, 42, 44, 46–46 к.А; пров.Ковальський, пров.1 Гімназичний, пров.1 Соборний вул.Київська, 190, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (гімназія №1, їдальня) Велика

740963 м.Прилуки – в’їзд Галаганівський, в’їзд Котляревського, в’їзд 1 Береговий, в’їзд 1 Гоголя, в’їзд 2 Гоголя, в’їзд 3 Гоголя, вул.Берегова: 1–61, 63–69; вул.Галаганівська, вул.Гімназична: 1–25, 28, 30–30А, 32–32 к.2, 34, 36, 38; вул.Гоголя: 1–78; вул.Котляревського: 1–38; вул.Набережна, вул.Пушкіна: 1–20, 22–22В, 24, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46; вул.Садова: 1–30, 32; вул.Соборна: 3–5; вул.Шевченка: 2–17, 19–19 к.2, 21, 23–23 к.1, 25, 27, 29, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65, 67, 69, 73, 75; пров.Валовий, пров.Набережний, пров.2 Гімназичний, пров.3 Гімназичний вул.Галаганівська, 12, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (Центр науково-технічної творчості молоді, вестибюль) Середня

740964 м.Прилуки – в’їзд Величківський, в’їзд Житній, в’їзд Петропавлівський, в’їзд 1 Шарапівський, в’їзд 2 Береговий, в’їзд 2 Удайський, в’їзд 2 Шарапівський, в’їзд 3 Береговий, в’їзд 4 Гоголя, в’їзд 5 Гоголя, вул.Берегова: 88, 90, 94, 96, 98–171; вул.Берегова Рута, вул.Волошинівська, вул.Гоголя: 117–194; вул.Житня: 1–71, 73–73 к.А; вул.Лугова, вул.Михайлівська: 3, 5, 7, 9, 11, 13–13 к.А, 15, 17–19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37–37 к.А, 39, 41, 43; вул.Перемоги: 1–71; вул.Петропавлівська: 1–42, 44, 46, 48; вул.Шарапівська, вул.Шевченка: 107, 111–113, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137–137А, 139, 141, 143, 145–149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165–169, 171, 173, 175, 177, 179; пров.Волошинівський, пров.Прирічний, пров.1 Петропавлівський, пров.1 Удайський, пров.2 Петропавлівський, пров.3 Удайський вул.Шевченка, 107, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (комплекс "Нафтовик", зала їдальні) Велика

740965 м.Прилуки – в’їзд 2 Ярмарковий, вул.Берегова: 62, 72–87, 89, 91, 95, 97; вул.Гнідаша: 36, 38, 40, 42–55А, 57, 59, 61; вул.Гоголя: 82–115; вул.Київська: 339/1, 341 к.А, 343–343 к.2, 345, 347–347 к.3, 349, 351–351Б, 353, 355; вул.Котляревського: 71, 73–73Б, 77, 81, 83, 85, 87, 91–91Б, 93–93 к.А, 95, 97–99 к.2; вул.Михайлівська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20–20А, 22–22 к.А, 24–28, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40–40Б, 42, 44, 50, 52, 54, 56; вул.Пушкіна: 21, 23, 25–29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47–51, 53, 59–61, 63–73 к.3; вул.Соборна: 55–81Б, 83–83 к.А; вул.Шевченка: 74, 76–101, 103, 105; вул.Ярмаркова: 1–40, 41 к.2–54, 60, 62, 64, 66, 68, 88–114; пров.Жуковського, пров.Михайлівський, пров.Північний, пров.2 Пушкіна, пров.5 Грудня вул.Київська, 337, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (професійний ліцей, фойє)
/
вул.Пушкіна, 73, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Велика

740966 м.Прилуки – вул.Гнідаша: 56, 58, 60, 62–77; вул.Київська: 216–216 к.А, 230–230 к.Д, 327, 329, 331, 333, 335–335 к.3; вул.Котляревського: 41, 43, 45, 47, 49–49 к.А, 51–51 к.А, 53, 57–59, 65–65 к.А, 67–69; вул.Пушкіна: 52, 54–58, 62–62 к.2В, 76–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Соборна: 43–53 к.2; вул.Шевченка: 50, 52, 54–54 к.А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72; вул.Ярмаркова: 41–41 к.1, 70, 72–72А, 74–74 к.А, 76–82; пров.Гастелло, пров.Котляревського вул.Котляревського, 65, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (міська центральна бібліотека, читацький зал) Велика

740967 м.Прилуки – вул.Івана Мельниченка: 3, 5–5 к.В, 7, 9, 11, 13, 18–42; вул.Костянтинівська: 150–150 к.Б, 152, 154–154 к.А, 156–156 к.Б, 160, 162, 164, 166, 170–175, 177–177А, 179, 181, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199–199 к.І, 203, 205, 207, 209–209 к.А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223Ж; вул.Петропавлівська: 80, 84; вул.Пушкіна: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–103, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125–125Б, 127, 129; пров.Іподромний вул.Київська, 232, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (ліцей №6, вестибюль) Середня

740968 м.Прилуки – в’їзд Парковий, в’їзд 1 Ярмарковий, в’їзд 1-й Гетьмана Івана Виговського, в’їзд 2-й Гетьмана Івана Виговського, в’їзд 3-й Гетьмана Івана Виговського, вул.Гвардійська: 2–50; вул.Гетьмана Івана Виговського, вул.Залізнична: 1–56; вул.Івана Мельниченка: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12 к.А, 14–16Е; вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–22, 24, 26, 28; вул.Льва Толстого, вул.Миколи Маркевича, вул.Ольги Кобилянської, вул.Паркова, вул.Перемоги: 206–228; вул.Пирятинська, вул.Промислова, вул.Пушкіна: 104–104 к.А, 108–108 к.А, 110, 112, 114, 116–116 к.А, 118, 120, 122, 124, 126, 128–128/1, 130–173; вул.Січових Стрільців: 1–37, 39, 41; вул.Східна, вул.Ярмаркова: 55–59, 61, 63, 65–65 к.А, 67, 69, 71, 73, 75, 118–138Б; пров.Ладанський, пров.Лесі Українки, пров.Парковий, пров.Пирятинський, пров.Січових Стрільців, пров.Східний, пров.Фізкультурника, пров.1 Пушкіна, пров.1 Східний, пров.1 1 Травня, пров.1-й Гетьмана Івана Виговського, пров.2 Східний, пров.2-й Гетьмана Івана Виговського пров.Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (школа №9, вестибюль) Велика

740969 м.Прилуки – в’їзд Цегельний, вул.Житня: 72, 74–133, 135, 137, 139, 141, 143; вул.Київська: 236–236 к.А, 238, 240, 242, 244–250 к.1, 252–252 к.А, 254–258, 260, 262, 264–266 к.А, 268, 270, 272–274А, 359–411; вул.Костянтинівська: 227–227 к.Б, 229, 231 к.1А, 233, 235–239; вул.Коцюбинського: 3–18, 20; вул.Михайлівська: 45–49 к.А, 51, 53, 55, 59–67; вул.Перемоги: 73–86, 88, 90–92, 94, 96, 98–100, 104, 106, 108–110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; вул.Петропавлівська: 43, 45, 47, 49–79, 81–83, 85; вул.Соборна: 82, 85–159, 161–163, 165–167, 169–169 к.А; вул.Шевченка: 102, 104–104 к.А, 106, 108, 114–116, 118, 120, 122, 124, 126–128, 130, 132–132А, 134, 136, 138, 140–140 к.1А, 142, 144, 150, 152, 154, 156, 158–160, 162, 164, 170, 172, 174, 176, 178, 180–182, 184; пров.Житній, пров.1 Коцюбинського, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Кустівський, пров.2 Соборний, пров.2 Удайський, пров.2 Шевченка вул.Київська, 375, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (школа №10, коридор) Середня

740970 м.Прилуки – в’їзд Польовий, вул.Аерофлотська, вул.Богдана Хмельницького: 2–4, 6, 8, 10; вул.Герцена, вул.Дачна, вул.Єгорівська, вул.Київська: 278, 282–302, 304, 306–312 к.А, 314, 320 к.А, 322, 324–326, 328, 330, 332, 334, 336–338, 340, 342, 344, 346, 348 к.А–348 к.Б, 350, 352–352 к.А, 354, 413–519; вул.Костянтинівська: 245–283; вул.Коцюбинського: 19, 24–62; вул.Миколи Костомарова, вул.Олександра Івахненка, вул.Перемоги: 87, 89, 93, 95, 97–97А, 101–103, 105–105 к.А, 107, 111, 113, 115, 117; вул.Підлісна, вул.Плискунівська, вул.Поліни Осипенко: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17–21; вул.Польова: 1–34; вул.Раскової: 1–21; вул.Руська, вул.Соборна: 160, 164, 168, 170–214 к.А; вул.Шевченка: 183, 186–225А; пров.Городній, пров.Миколи Костомарова, пров.Олександра Івахненка, пров.Польовий, пров.Руський, пров.Трудовий, пров.1 Шевченка вул.Київська, 473, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (комітет самоорганізації населення №5, зала засідань) Середня

740971 м.Прилуки – в’їзд 1 Богунський, в’їзд 1 Вишневий, в’їзд 2 Богунський, в’їзд 2 Вишневий, вул.Авіації, вул.Білецького-Носенка, вул.Богдана Хмельницького: 5, 7, 9, 13–46; вул.Богунська, вул.Добролюбова, вул.Житня: 134, 136, 138, 140, 142, 144–179; вул.Костянтинівська: 176–176 к.1, 178, 180, 182, 188–188А, 190, 192, 196, 198, 200–202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224–226, 228, 230, 232, 234; вул.Любові Забашти, вул.Перемоги: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–133 к.А, 135–162, 164–172; вул.Поліни Осипенко: 8, 10, 12, 14, 16, 27–49; вул.Польова: 37–94; вул.Раскової: 24–81 к.А; пров.Любові Забашти, пров.1 Богунський, пров.1 Чехова, пров.2 Богунський, пров.3 Костянтинівський вул.Перемоги, 170, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (Гуманітарно-педагогічний коледж ім.І.Я.Франка, фойє) Велика

740972 м.Прилуки – в’їзд Густинський, в’їзд Ковалевської, в’їзд Конотопський, в’їзд Лапинський, вул.Боброва: 1–68; вул.Густинська, вул.Ковалевської, вул.Межова, вул.Незалежності: 1–66; вул.Піщана, вул.Сорочинська: 27–31, 33–87; пров.Густинський, пров.1 Боброва, пров.1 Межовий, пров.2 Боброва, пров.2 Межовий, пров.3 Межовий вул.Фабрична, 140, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (дошкільний навчальний заклад №19, музично-спортивна зала) Середня

740973 м.Прилуки – в’їзд Боброва, в’їзд 1 Іоасафа Бєлгородського, в’їзд 2 Іоасафа Бєлгородського, вул.Боброва: 70–120; вул.Георгія Вороного, вул.Іоасафа Бєлгородського, вул.Миру, вул.Пирогівська, вул.Родини Горленків, вул.Сорочинська: 1–26 к.А, 32–32 к.А; вул.Тургенєва, вул.Фабрична: 1 к.А–86 к.А, 88; вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.Піщаний, пров.Родини Горленків, пров.Сорочинський, пров.Сосновий, пров.Тургенєва, пров.Фабричний, пров.Чайковського, пров.1 Пирогівський, пров.2 Пирогівський вул.Сорочинська, 36, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (школа №13, коридор) Велика

740974 м.Прилуки – в’їзд Кар’єрний, вул.Замостянська, вул.Кар’єрна, вул.Колективна, вул.Лісна, вул.Петра Дорошенка, вул.Фабрична: 87–87 к.А, 89–144 к.В; пров.Петра Дорошенка, пров.Тютюновий, пров.1 Замостянський, пров.2 Замостянський, пров.3 Замостянський, пров.4 Замостянський вул.Незалежності, 16, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (філія школи №13, спортивна зала) Середня

740975 м.Прилуки – в’їзд Будівельників, в’їзд 1 Гостинний, в’їзд 2 Гостинний, вул.Будівельників, вул.Варвинська, вул.Гвардійська: 92–113; вул.Голубівська, вул.Гостинна, вул.Дідівська, вул.Івківська, вул.Індустріальна: 13; вул.Копилівська, вул.Лохвицька, вул.Миколи Куриленка, вул.Нафтовиків, вул.Перемоги: 163, 176–204; вул.Половецька, вул.Польова: 100–102; вул.Степова, вул.Чехова, пров.Голубівський, пров.Лохвицький, пров.2 Чехова, пров.3 Чехова, пров.4 Чехова вул.Гвардійська, 90, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (філія школи №9, спортивна зала) Велика

740976 м.Прилуки – в’їзд 1 Гвардійський, в’їзд 2 Гвардійський, вул.Гвардійська: 54–88 к.2; вул.Грушевського, вул.Журавська, вул.Залізнична: 62–82; вул.Івана Мазепи, вул.Індустріальна: 2–7А; вул.Ладанська, вул.Лесі Українки: 1–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29–51; вул.Лісовської, вул.Макаренка, вул.Могилевського, вул.Польова: 102 к.А–112; вул.Січових Стрільців: 38, 40, 42–61; пров.Івана Мазепи вул.Гвардійська, 90, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (дошкільний навчальний заклад №27, спортивна зала №2) Велика

740977 м.Прилуки – Військове містечко № 12: 96–157; Військове містечко № 17 Військове містечко № 12, школа №12, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (школа №12, їдальня) Велика

740978 м.Прилуки – Військове містечко № 12: 1–95, в/ч А1832, в/ч А2442, в/ч А2816, в/ч А4245, в/ч А4245 к.В/Ч, в/ч А26385, в/ч А42180, в/ч 64204; В/Ч А4245 Військове містечко № 12, 7, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 (дошкільний навчальний заклад №3, музично-спортивна зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
740088 Комунальне некомерційне підприємство "Бобровицька центральна районна лікарня" Бобровицької районної ради Чернігівської області вул.Олега Бичка, 1, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400 Мала
740324 Комунальне некомерційне підприємство Козелецької районної ради "Козелецька центральна районна лікарня" вул.сім’ї Розумовських, 45, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000 Мала
740325 Комунальний заклад Остерської міської ради "Остерська міська лікарня" вул.В.А.Бондаренка, 32, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044 Мала
740979 Комунальне некомерційне підприємство "Прилуцька центральна міська лікарня" вул.Київська, 56, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 Мала
740981 Комунальне некомерційне підприємство "Прилуцька центральна районна лікарня" вул.Київська, 98, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 Мала