м.Київ - одномандатний виборчий округ №212

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
800086 м.Київ – вул.Здолбунівська: 1–3В; вул.Сортувальна вул.Здолбунівська, 7Б, м.Київ, 02081 (школа №111, рекреація, 1-й поверх) Велика
800087 м.Київ – вул.Бойка Івана, вул.Здолбунівська: 3Г, 5А, 9Б–11; вул.Кочерги Івана, вул.Любарська, вул.Тепловозна, пров.Кочерги, пров.Любарський, просп.Григоренка Петра: 12; вул.Здолбунівська, 7Б, м.Київ, 02081 (школа №111, рекреація, 1-й поверх) Велика
800088 м.Київ – вул.Дніпрова, вул.Затишна, вул.Зовнішня, вул.Тальнівська, вул.Урлівська: 36А–40; пров.Заводський, просп.Григоренка Петра: 12А, 14, 16; вул.Здолбунівська, 7Б, м.Київ, 02081 (школа №111, рекреація, 2-й поверх) Велика
800089 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 30; вул.Батуринська, вул.Зоотехніків, вул.Урлівська: 20, 24–36; пров.Батуринський, пров.Дніпровий вул.Урлівська, 19Б, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №329 "Логос" ім.Г.Гонгадзе, коридор, 1-й поверх) Велика
800090 м.Київ – вул.Урлівська: 17–19, 21–23Г; вул.Урлівська, 19Б, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №329 "Логос" ім.Г.Гонгадзе, коридор, 1-й поверх) Велика
800091 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 48–50; вул.Позняківська, вул.Прип’ятська, Дніпровська набережна: 19, 19А, 19В, 23, 25; вул.Урлівська, 19Б, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №329 "Логос" ім.Г.Гонгадзе, коридор, 2-й поверх) Велика
800092 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 43, 45, 47; вул.Княжий Затон: 14В, 16А–16В; Дніпровська набережна: 14, 14А, 14Б; вул.Княжий Затон, 12А, м.Київ, 02095 (Київська інженерна гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика
800093 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 39А–41; вул.Княжий Затон: 12, 14А–14Б, 14Г; вул.Урлівська: 9; вул.Княжий Затон, 12А, м.Київ, 02095 (Київська інженерна гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика
800094 м.Київ – вул.Урлівська: 1/8–3Б, 5–7; вул.Княжий Затон, 12А, м.Київ, 02095 (Київська інженерна гімназія, коридор, 2-й поверх) Велика
800095 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 31, 33, 35–35А, 37; вул.Урлівська: 14, 16–16/37; просп.Григоренка Петра: 24; вул.Княжий Затон, 12А, м.Київ, 02095 (Київська інженерна гімназія, коридор, 2-й поверх) Велика
800096 м.Київ – вул.Княжий Затон: 2Б, 4–4А; вул.Урлівська: 4–4А, 8–8А, 10А, 12; вул.Княжий Затон, 7А, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №314, коридор, 1-й поверх) Велика
800097 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 35Б; вул.Княжий Затон: 2/30; просп.Григоренка Петра: 26А, 28–28В; вул.Княжий Затон, 7А, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №314, коридор, 1-й поверх) Велика
800098 м.Київ – вул.Срібнокільська: 1–1/2, 3А–3В, 8, 12; вул.Княжий Затон, 7А, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №314, коридор, 1-й поверх) Велика
800099 м.Київ – вул.Княжий Затон: 3, 5–9; вул.Срібнокільська: 2А, 4, 8А; вул.Княжий Затон, 7А, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №314, коридор, 1-й поверх) Велика
800100 м.Київ – вул.Княжий Затон: 11; вул.Срібнокільська: 14–14А; вул.Княжий Затон, 17В, м.Київ, 02095 (школа №62, коридор, 1-й поверх) Середня
800101 м.Київ – вул.Княжий Затон: 13, 15, 17–17Б; вул.Срібнокільська: 16, 22А; вул.Княжий Затон, 17В, м.Київ, 02095 (школа №62, коридор, 1-й поверх) Велика
800102 м.Київ – вул.Княжий Затон: 19–21; вул.Срібнокільська: 20–22, 24–24А; вул.Княжий Затон, 17В, м.Київ, 02095 (школа №62, коридор, 2-й поверх) Велика
800103 м.Київ – вул.Абрикосова-4, вул.Ентузіастів-8, вул.Завальна: 1–4, 11–26А; вул.Зарічна: 2, 2А–3А, 5–53/4; вул.Іжевська, вул.Колекторна: 19; вул.Костянтина Ареф’єва, вул.Лугова-11, вул.Лугова-7, вул.Лугова-9, вул.Малоземельна, вул.Маслівка, вул.Набережна 1, вул.Озерна-4, вул.Орхідейна, вул.Осокорська, вул.Підлипка, вул.Садова-100, вул.Садова-105, вул.Садова-118А, вул.Садова-124, вул.Садова-126, вул.Садова-136, вул.Садова-137, вул.Садова-138, вул.Садова-157, вул.Садова-160, вул.Садова-162, вул.Садова-163, вул.Садова-164, вул.Садова-165, вул.Садова-167, вул.Садова-168, вул.Садова-180, вул.Садова-191, вул.Садова-192, вул.Садова-39, вул.Садова-4, вул.Садова-41, вул.Садова-42, вул.Садова-45, вул.Садова-48, вул.Садова-49, вул.Садова-49А, вул.Садова-5, вул.Садова-50, вул.Садова-50А, вул.Садова-51, вул.Садова-52, вул.Садова-53, вул.Садова-54, вул.Садова-55, вул.Садова-56, вул.Садова-57, вул.Садова-58, вул.Садова-59, вул.Садова-60, вул.Садова-61, вул.Садова-63, вул.Садова-64, вул.Садова-65, вул.Садова-66, вул.Садова-67, вул.Садова-71, вул.Садова-73, вул.Садова-73А, вул.Садова-74, вул.Садова-75, вул.Садова-77, вул.Садова-81, вул.Садова-95, вул.Східна 1, вул.Трускавецька, вул.Центральна, пров.Іжевський, пров.Лісостеповий-1, пров.Лісостеповий-3, пров.Овражний, пров.Осокорський, пров.Південно-Луговий-1, пров.Північно-Озерний-11, пров.Північно-Озерний-3, пров.Східно-Дальній 4, пров.Східно-Дальній 5 вул.Княжий Затон, 17В, м.Київ, 02095 (школа №62, коридор, 2-й поверх) Велика
800104 м.Київ – вул.Завальна: 10Б–10Г; вул.Зарічна: 1Б–1Г, 2 к.2–2 к.3, 4 к.2; просп.Бажана Миколи: 1А–1Б, 8Б; Дніпровська набережна: 26, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 26Д, 26І, 26К; вул.Гмирі Бориса, 2В, м.Київ, 02140 (Гімназія "Київська Русь", хол, 1-й поверх) Середня
800105 м.Київ – вул.Гмирі Бориса: 1А/4–1/2, 3, 5–5А, 9А; вул.Гмирі Бориса, 3Б, м.Київ, 02140 (Скандинавська гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика
800106 м.Київ – вул.Гмирі Бориса: 9, 9Б–9В; вул.Гришка Михайла вул.Гмирі Бориса, 3Б, м.Київ, 02140 (Скандинавська гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика
800107 м.Київ – вул.Гмирі Бориса: 11–16, 18; просп.Григоренка Петра: 38А; вул.Гмирі Бориса, 3Б, м.Київ, 02140 (Скандинавська гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика
800108 м.Київ – вул.Гмирі Бориса: 17; просп.Григоренка Петра: 36–38; вул.Гмирі Бориса, 3Б, м.Київ, 02140 (Скандинавська гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика
800109 м.Київ – вул.Крушельницької Соломії: 1/5; вул.Мишуги Олександра: 7, 9–12; просп.Григоренка Петра: 39–41; вул.Мишуги Олександра, 5, м.Київ, 02140 (гімназія міжнародних відносин №323, коридор, 1-й поверх) Велика
800110 м.Київ – вул.Мишуги Олександра: 1/4–3, 8; вул.Мишуги Олександра, 5, м.Київ, 02140 (гімназія міжнародних відносин №323, коридор, 1-й поверх) Велика
800111 м.Київ – вул.Крушельницької Соломії: 3–3А; вул.Руденко Лариси: 6, 8, 10–10Г, 17; вул.Мишуги Олександра, 5, м.Київ, 02140 (гімназія міжнародних відносин №323, коридор, 1-й поверх) Велика
800112 м.Київ – вул.Руденко Лариси: 3А, 5, 7, 9, 15/14; вул.Мишуги Олександра, 5, м.Київ, 02140 (гімназія міжнародних відносин №323, коридор, 1-й поверх) Велика
800113 м.Київ – вул.Вишняківська: 13–13Б, 17–19/19; вул.Руденко Лариси: 21–21А; вул.Мишуги Олександра, 5, м.Київ, 02140 (гімназія міжнародних відносин №323, коридор, 1-й поверх) Велика
800114 м.Київ – вул.Вишняківська: 5В, 7А–7Б, 11, 13В; вул.Крушельницької Соломії: 5–15В; просп.Бажана Миколи, 32А, м.Київ, 02140 (спеціалізована школа №316, їдальня, 1-й поверх) Велика
800115 м.Київ – вул.Вишняківська: 1–5Б, 9; просп.Бажана Миколи, 32А, м.Київ, 02140 (спеціалізована школа №316, коридор, 1-й поверх, початкова школа) Велика
800116 м.Київ – вул.Вишняківська: 6А, 8–8А; вул.Ревуцького: 44Б; просп.Бажана Миколи: 34; просп.Бажана Миколи, 32А, м.Київ, 02140 (спеціалізована школа №316, коридор, 2-й поверх, початкова школа) Велика
800117 м.Київ – вул.Вишняківська: 12–12А; вул.Руденко Лариси: 13; просп.Бажана Миколи: 28А–28В; просп.Бажана Миколи, 32А, м.Київ, 02140 (спеціалізована школа №316, мала гімнастична зала, 2-й поверх) Велика
800118 м.Київ – вул.Ревуцького: 42–44; просп.Бажана Миколи: 32, 36; просп.Бажана Миколи, 34А, м.Київ, 02140 (Ліцей "Інтелект", коридор, 1-й поверх) Велика
800119 м.Київ – вул.Руденко Лариси: 3Б; просп.Бажана Миколи: 24/1–28, 30; просп.Бажана Миколи, 32А, м.Київ, 02140 (спеціалізована школа №316, виставковий зал, 2-й поверх) Велика
800120 м.Київ – вул.Драгоманова: 27–31Б; вул.Драгоманова, 27А, м.Київ, 02068 (гімназія №315, Коридор, 1-й поверх, молодша школа) Середня
800121 м.Київ – вул.Драгоманова: 25, 31В; просп.Бажана Миколи: 1М; вул.Драгоманова, 27А, м.Київ, 02068 (гімназія №315, їдальня, 1-й поверх) Середня
800122 м.Київ – вул.Драгоманова: 23–23Б; вул.Кошиця Олександра: 9–9Б; вул.Драгоманова, 27А, м.Київ, 02068 (гімназія №315, 1-й поверх, 3-й блок) Велика
800123 м.Київ – вул.Драгоманова: 42–44А; просп.Григоренка Петра: 33/44; просп.Григоренка Петра, 21Б, м.Київ, 02068 (школа №309, старша школа, коридор, 1-й поверх, 3-й блок) Велика
800124 м.Київ – просп.Григоренка Петра: 21, 23, 25–25Б, 27, 29–31; просп.Григоренка Петра, 21Б, м.Київ, 02068 (школа №309, їдальня, 1-й поверх) Велика
800125 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 17, 19–21, 23, 25; просп.Григоренка Петра: 19–19А; просп.Григоренка Петра, 21Б, м.Київ, 02068 (школа №309, коридор, 1-й поверх) Велика
800126 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 13–13Г, 15; вул.Драгоманова: 20А; просп.Григоренка Петра, 21В, м.Київ, 02068 (ліцей "Наукова зміна", актова зала, 1-й поверх) Велика
800127 м.Київ – вул.Драгоманова: 18, 38–40З; просп.Григоренка Петра: 25В; просп.Григоренка Петра, 21В, м.Київ, 02068 (ліцей "Наукова зміна", коридор, 1-й поверх) Велика
800128 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 9/18–11, 13Д; вул.Драгоманова: 20, 22; просп.Григоренка Петра, 21В, м.Київ, 02068 (ліцей "Наукова зміна", коридор, 1-й поверх) Велика
800129 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 16Б–16Г, 18; просп.Григоренка Петра: 11А, 13–13Б, 15; вул.Драгоманова, 10В, м.Київ, 02068 (Слов’янська гімназія, коридор, 3-й поверх, молодша школа) Велика
800130 м.Київ – просп.Григоренка Петра: 3Б–9; вул.Драгоманова, 10В, м.Київ, 02068 (Слов’янська гімназія, коридор, 1-й поверх, молодша школа) Велика
800131 м.Київ – вул.Олени Пчілки: 2–2Б, 4; вул.Драгоманова, 10В, м.Київ, 02068 (Слов’янська гімназія, коридор, 2-й поверх, молодша школа) Велика
800132 м.Київ – вул.Драгоманова: 6А–6/1, 8–8Б, 12А; вул.Драгоманова, 10В, м.Київ, 02068 (Слов’янська гімназія, коридор, 1-й поверх, старша школа) Велика
800133 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 14Б; вул.Драгоманова: 12, 14–14А; вул.Драгоманова, 10В, м.Київ, 02068 (Слов’янська гімназія, коридор, 2-й поверх, старша школа) Велика
800134 м.Київ – вул.Драгоманова: 1Г–1Л, 3Б–3В; вул.Драгоманова, 9А, м.Київ, 02068 (ліцей №303, коридор, 1-й поверх) Велика
800135 м.Київ – вул.Драгоманова: 1А–1Б, 3–3А, 7, 9; вул.Драгоманова, 9А, м.Київ, 02068 (ліцей №303, коридор, 2-й поверх) Середня
800136 м.Київ – вул.Драгоманова: 5; вул.Ревуцького: 4, 8; вул.Ахматової Анни, 2А, м.Київ, 02068 (ЖЕД-201, актова зала, 2-й поверх) Велика
800137 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 8; вул.Драгоманова: 7А, 11, 13/10; вул.Драгоманова, 9А, м.Київ, 02068 (ліцей №303, коридор, 2-й поверх) Велика
800138 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 4, 6; вул.Ревуцького: 10/2; вул.Драгоманова, 9А, м.Київ, 02068 (ліцей №303, коридор, 3-й поверх) Велика
800139 м.Київ – вул.Ревуцького: 18–18А, 20; вул.Олійника Степана, 10, м.Київ, 02068 (початкова школа №296, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
800140 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 3–3А, 5, 7/15; вул.Кошиця Олександра, 8, м.Київ, 02068 (спеціалізована школа №296, коридор, 2-й поверх) Велика
800141 м.Київ – вул.Драгоманова: 15А–17; вул.Кошиця Олександра: 10/21; вул.Олійника Степана: 17–19; вул.Кошиця Олександра, 8, м.Київ, 02068 (спеціалізована школа №296, коридор, 2-й поверх) Велика
800142 м.Київ – вул.Олійника Степана: 3, 8–9, 15; вул.Ревуцького: 24/4; вул.Кошиця Олександра, 8, м.Київ, 02068 (спеціалізована школа №296, коридор, 2-й поверх) Велика
800143 м.Київ – вул.Олійника Степана: 5–7, 11–13; вул.Ревуцького: 30/1–34А; вул.Кошиця Олександра, 6, м.Київ, 02068 (гімназія "Діалог", рекреація, 2-й поверх) Велика
800144 м.Київ – вул.Кошиця Олександра: 3Б–7А; вул.Ревуцького: 36/2; вул.Кошиця Олександра, 6, м.Київ, 02068 (Школа 1-го сткпеню № 295, коридор, 2-й поверх) Велика
800145 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 4, 6; вул.Ревуцького: 21–23, 25; вул.Тростянецька: 2; вул.Вербицького Архітектора, 4Б, м.Київ, 02121 (БДЮЦ "Дивосвіт", к.27, 2-й поверх) Велика
800146 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 4А, 6А–8; вул.Ревуцького: 27; вул.Вербицького Архітектора, 14Г, м.Київ, 02121 (школа №266, центральна рекреація, 1-й поверх) Велика
800147 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 8А, 10–10А; вул.Ревуцького: 29; вул.Вербицького Архітектора, 14Г, м.Київ, 02121 (школа №266, рекреація початкової школи, 1-й поверх) Велика
800148 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 12, 14–14А, 14В; вул.Декабристів: 6Б; вул.Вербицького Архітектора, 14Г, м.Київ, 02121 (школа №266, спортивний зал, 1-й поверх середньої школи) Велика
800149 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 14Б; вул.Декабристів: 6; вул.Ревуцького: 29А–29Б, 35; вул.Декабристів, 8А, м.Київ, 02068 (спеціалізована школа №302, вестибюль, 1-й поверх) Велика
800150 м.Київ – вул.Декабристів: 8, 10–12/37; вул.Декабристів, 8А, м.Київ, 02068 (спеціалізована школа №302, фойе, 2-й поверх) Велика
800151 м.Київ – вул.Декабристів: 9; просп.Бажана Миколи: 5–5А, 5Г–5Е; вул.Вербицького Архітектора, 26В, м.Київ, 02121 (спеціалізована школа №255, рекреація, 2-й поверх старшої школи) Велика
800152 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 24Б; вул.Декабристів: 5–5Б, 9А; просп.Бажана Миколи: 5Б–5В, 7Д; вул.Вербицького Архітектора, 26В, м.Київ, 02121 (спеціалізована школа №255, рекреація, 2-й поверх початкової школи) Велика
800153 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 22/1–24, 26; вул.Вербицького Архітектора, 26В, м.Київ, 02121 (спеціалізована школа №255, рекреація, 1-й поверх початкової школи) Велика
800154 м.Київ – просп.Бажана Миколи: 7–7В, 7Ж–7І; вул.Вербицького Архітектора, 26В, м.Київ, 02121 (спеціалізована школа №255, вестибюль, 1-й поверх) Велика
800155 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 24А, 26А–26Б; просп.Бажана Миколи: 7Г, 9–9Б; вул.Вербицького Архітектора, 28Г, м.Київ, 02121 (гімназія №237, рекреація, 1-й поверх початкової школи) Велика
800156 м.Київ – вул.Вербицького Архітектора: 28–28В; вул.Вірменська: 1/9К; просп.Бажана Миколи: 9В, 9Д–9З; вул.Вербицького Архітектора, 28Г, м.Київ, 02121 (гімназія №237, рекреація, 2-й поверх початкової школи) Велика
800205 м.Київ – вул.Бортницька, вул.Вакуленчука: 36–47; вул.Вірменська: 2, 20–55; вул.Грузинська, вул.Дібровна (Борова), вул.Кронштадтська: 20–34; вул.Молочанська, вул.Ташкентська, вул.Томашпільська, вул.Чернігівська, вул.Ялинкова, пров.Бортницький, пров.Вакуленчука, пров.Вірменський, пров.Грузинський, пров.Диканський, пров.Дібровний (Боровий), пров.Заміський, пров.Молочанський, пров.Харківський, пров.Чернігівський, пров.Ялинковий, Бориспільське шосе, Харківське шосе: 127/18, 129, 129А, 131, 133/1, 135, 135/2, 137/1, 139/2, 141/21, 143/22, 149/2, 153/2, 157/24, 159, 161/1, 163/2, 167/2, 169/25, 169/25А, 171/12, 177/2, 179/1; вул.Вакуленчука, 50А, м.Київ, 02121 (спеціалізована школа №113, коридор, 1-й поверх) Велика
800206 м.Київ – вул.Геофізиків, вул.Світла, вул.Харченка Євгена: 1–5А, 7–7А, 9, 11, 13, 15–15А, 17, 19–21, 23, 25, 27; пров.Геофізиків вул.Харченка Євгена, 23Б, м.Київ, 02088 (школа №280, коридор, 2-й поверх) Велика
800207 м.Київ – вул.Демидівська: 2–29, 31, 33–35, 37; вул.Дяченка Івана: 1–9, 13, 15–19, 21–23; вул.Заглади Леоніли, вул.Лісна: 2–46; вул.Нижній Вал, вул.Озерна, вул.Прокоповича Петра, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Харченка Євгена: 29, 41–41Б, 43А; вул.Чкалова, пров.Озерний, пров.Суворова, пров.1-й Садовий, пров.2-й Садовий, пров.3-й Садовий, Дарницьке лісництво вул.Харченка Євгена, 23Б, м.Київ, 02088 (школа №280, коридор, 3-й поверх) Велика
800208 м.Київ – вул.Вуликова, вул.Дружби, вул.Енгельса, вул.Заплавна, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Лютнева, вул.Маркса Карла, вул.Нектарна, вул.Пасічна, вул.Харченка Євгена: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22(Гуртожиток №3), 24, 26, 28, 30–40, 42, 44–44/2, 46–46А, 48, 50–52, 54–54/2; вул.Челюскінців, пров.Гречаний, пров.Енгельса, пров.Луговий вул.Харченка Євгена, 23Б, м.Київ, 02088 (школа №280, коридор, 1-й поверх) Велика
800209 м.Київ – вул.Бортницька, вул.Дяченка Івана: 10–12, 14; вул.Харченка Євгена: 43, 45, 47–47В, 49, 59–61; пров.1-й Бортницький, пров.1-й Дружби, пров.2-й Бортницький, пров.2-й Дружби, пров.3-й Дружби вул.Харченка Євгена, 53, м.Київ, 02088 (спеціалізована школа №305, коридор, 1-й поверх) Велика
800210 м.Київ – вул.Богуна Івана, вул.Борова, вул.Демидівська: 30, 32, 36, 38–84; вул.Дяченка Івана: 20–20В, 25–51; вул.Лісна: 48–76К; вул.Маслюченко Варвари, вул.Переяславська, вул.Піхтова, вул.Святищенська, вул.Харченка Євгена: 53, 65; вул.Хвойна, вул.Чехова, пров.Бджолиний, пров.Боровий, пров.Будьоного, пров.Вересковий, пров.Інженерний, пров.Комінтерну, пров.Кука Василя, пров.Лісовий, пров.Лозовий, пров.Солодкий, пров.Хлібний, пров.Чехова, пров.Ялинковий (Бортничі), пров.1-й Чехова, пров.2-й Терешкової Валентини, пров.2-й Чехова вул.Харченка Євгена, 53, м.Київ, 02088 (спеціалізована школа №305, коридор, 1-й поверх) Велика
800211 м.Київ – вул.Автотранспортна, вул.Березнева, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Квітнева, вул.Кирила Осьмака, вул.Крилова, вул.Кринична, вул.Крута, вул.Левадна, вул.Лермонтова, вул.Липова, вул.Медоносна, вул.Млинна, вул.Мостова, вул.Першого Травня, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Промислова, вул.Родини Рудинських, вул.Толстого Льва, вул.Трипільська, вул.Тургенєва Івана, вул.Франка Івана, вул.Харченка Євгена: 56, 68; вул.Чайковського, вул.Шевченка, пров.Березневий, пров.Левадний, пров.Лермонтова, пров.Островського, пров.Промисловий, пров.Прополісний, пров.Франка Івана, пров.Шевченка, пров.1-й Крилова, пров.1-й Левадний, пров.1-й Лермонтова, пров.1-й Польовий, пров.1-й Франка Івана, пров.2-й Гоголя, пров.2-й Левадний, пров.2-й Лермонтова, пров.2-й Тупиковий, пров.2-й Франка Івана, пров.3-й Березневий, пров.3-й Левадний, пров.3-й Лермонтова, пров.3-й Тупиковий, пров.3-й Франка Івана, пров.4-й Лермонтова, пров.4-й Франка вул.Харченка Євгена, 53, м.Київ, 02088 (спеціалізована школа №305, коридор, 1-й поверх) Велика
801073 м.Київ – просп.Григоренка Петра: 1–3А; вул.Драгоманова, 10В, м.Київ, 02068 (Слов’янська гімназія, коридор, 3-й поверх, старша школа) Велика
801074 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 22, 24, 28; просп.Григоренка Петра: 18А, 20–20А, 22/20; вул.Урлівська, 19Б, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №329 "Логос" ім.Г.Гонгадзе, коридор, 2-й поверх) Велика
801076 м.Київ – вул.Чавдар Єлизавети: 1, 3, 5, 7; просп.Бажана Миколи: 10–14; вул.Гмирі Бориса, 2В, м.Київ, 02140 (Гімназія "Київська Русь", хол, 1-й поверх) Велика
801077 м.Київ – вул.Гмирі Бориса: 2, 4, 6–8Б; вул.Чавдар Єлизавети: 9–13; просп.Бажана Миколи: 16; вул.Гмирі Бориса, 2В, м.Київ, 02140 (Гімназія "Київська Русь", коридор, 1-й поверх) Велика
801078 м.Київ – вул.Ващенка Григорія, вул.Чавдар Єлизавети: 2, 4, 6, 8, 14–28; вул.Гмирі Бориса, 2В, м.Київ, 02140 (Гімназія "Київська Русь", хол біля гардеробу, 1-й поверх) Велика
801082 м.Київ – вул.Здолбунівська: 5, 7А–9А, 11А–13; вул.Здолбунівська, 7Б, м.Київ, 02081 (школа №111, їдальня, 1-й поверх) Велика
801097 м.Київ – вул.Ахматової Анни: 32/18, 34, 44А, 46; вул.Урлівська: 11А–11/44, 15; вул.Урлівська, 19Б, м.Київ, 02095 (спеціалізована школа №329 "Логос" ім.Г.Гонгадзе, коридор, 3-й поверх) Велика
801098 м.Київ – вул.Драгоманова: 2–2Б, 4А; вул.Олени Пчілки: 3–3Д, 5–8; вул.Драгоманова, 9А, м.Київ, 02068 (ліцей №303, коридор, 1-й поверх) Велика
801103 м.Київ – вул.Гмирі Бориса: 10/40; вул.Русової Софії, вул.Чавдар Єлизавети: 34–38Б; вул.Гмирі Бориса, 2В, м.Київ, 02140 (Гімназі "Київська Русь", хол, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
800212 Київська міська клінічна лікарня №1 вул.Харківське шосе, 121, м.Київ, 02091 Середня
800213 Київська міська туберкульозна лікарня №1 вул.Харківське шосе, 121/3, м.Київ, 02091 Мала
800214 Державний заклад "Вузлова лікарня №1 ст. Дарниця" ДТГО "Південно-Західна залізниця" вул.Сімферопольська, 8, м.Київ, 02096 Мала