м.Севастополь - одномандатний виборчий округ №224

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Балаклавської РДА міста Севастополя

34

Відділ ведення ДРВ Ленінської РДА міста Севастополя

8

Відділ ведення ДРВ Гагарінської РДА міста Севастополя

53

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
850001 м.Севастополь – вул.Башенна, вул.Історичеська, вул.Каліча, вул.Кірова, вул.Купріна, вул.Мраморна, вул.Рубцова Герасіма, вул.7-го Ноября, вул.9-го Мая, набережна Назукіна вул.Каліча, 21, м.Севастополь, 99042 (Балаклавський центр культури та дозвілля, малий зал) Середня

850002 м.Севастополь – вул.Крестовського: 1–7, 9, 11–29; вул.Новікова: 1–4А, 6, 8, 10–10Б; вул.Хмельницького Богдана: 6, 8; В/ч 2382 вул.Новікова, 4, м.Севастополь, 99043 (комунальне підприємство "РЕП-12", актовий зал) Середня

850003 м.Севастополь – вул.Аксютіна: 1–15, 17, 21–27А; вул.Грошева, вул.Жукова Васілія: 2–21; вул.Міра, вул.Новікова: 5, 7, 9, 15–31А, 33; вул.Профсоюзна, вул.Скальна, вул.Снайперська, вул.Солнечна, вул.Фізкультурна, вул.Флюсова, пров.Комунальний, пров.Профсоюзний, пров.Фізкультурний вул.Новікова, 12, м.Севастополь, 99042 (будинок культури "Балаклавського рудоуправління ім.О.М.Горького", фойє) Велика

850004 м.Севастополь – вул.Аксютіна: 16, 18–20, 30–39; вул.Вигонна, вул.Драпушко, вул.Жукова Васілія: 22А–108; вул.Кізілова, вул.Морської пехоти, вул.Оздоровітельна, вул.Сітнікова Петра, пров.Оздоровітельний, проїзд Квартальний, проїзд Руднічний вул.Драпушко, 4А, м.Севастополь, 99043 (школа №25, актовий зал) Велика

850005 м.Севастополь – вул.Весела, вул.Воровського, вул.Крестовського: 31–87; вул.Уріцького, вул.Чакряна, пров.Водопроводний вул.Міра, 2, м.Севастополь, 99042 (школа №30, фойє) Велика

850006 м.Севастополь – бульв.Полуденний, вул.Вечерня, вул.Землянічна, вул.Комарська, вул.Наклонна, вул.Песочна, вул.Полога, вул.Прохладна, вул.Строітельна, В/ч А3319 вул.Строітельна, 43, м.Севастополь, 99018 (відділ державної реєстрації актів цивільного стану Балаклавського РУЮ, хол) Велика

850007 м.Севастополь – вул.Арктичеська, вул.Звьоздна, вул.Краснознамьонна, вул.Крестовського: 8, 10; вул.Погранічна, вул.Северна, вул.Терлецького, вул.Хмельницького Богдана: 1–5, 7, 9–66; пров.Арктичеський, пров.Горний вул.Хмельницького Богдана, 8, м.Севастополь, 99042 (будинок дитячої та юнацької творчості, філія №1, клас хореографії) Середня

850008 м.Севастополь – вул.Волгоградська, вул.Гончарна, вул.Загородна, вул.Молодогвардейців, вул.Новікова: 32, 41–51, 52–52А, 54–54А; вул.Пригородненська, вул.Склонна, вул.Шелковічна, вул.40 лєт Октября, пров.Фонтанний вул.Новікова, 56, м.Севастополь, 99043 (контора ТОВ "Агрофірма "Золота Балка", конференц зал) Середня

850009 м.Севастополь – вул.Бригадна, вул.Комунарів, вул.Невська, вул.Ракетна, вул.Спартаковська, пров.Комунаров, проїзд Невський вул.Комунарів, 2, м.Севастополь, 99043 (школа №33, фойє) Середня

850010 м.Севастополь – вул.Балашова, вул.Басейна, вул.Благодатна, вул.Мускатна, вул.Сельськохозяйственна вул.Благодатна, 16, м.Севастополь, 99018 (клуб, хол) Середня

850011 м.Севастополь – вул.Ахлестіна Степана, вул.Лазурна, вул.Междурядна, пров.Междурядний вул.Междурядна, 1, м.Севастополь, 99043 (клуб 1-го відділення, зал) Середня

850012 м.Севастополь – вул.Ахматової, вул.Второй оборони, вул.Клубна, вул.Неглінна, вул.Новікова: 51А, 53–53 к.2, 55–153; вул.Предместна, вул.Прольотна, вул.Сапунгірська, вул.Тюменська, вул.Ягідна, пров.Новікова, пров.Прольотний, с/т Дергачи - 6,земельна ділянка пров.Новікова, 24, м.Севастополь, 99020 (контора, актовий зал) Середня

850013 м.Севастополь – бульв.Англійський, бульв.Античний, бульв.Гідронавтів, бульв.Декоративний, вул.Авіаційна, вул.Адмірала Грейга/Морпортовська, вул.Адмірала Грейга/Штурвальна, вул.Альпійська, вул.Археологичеська, вул.Арцеулова, вул.Баркасна, вул.Бірюзова, вул.Веєрна, вул.Гумільова, вул.Гусарська, вул.Дарданельська, вул.Драгунська, вул.Ізумрудна, вул.Кавалерійська, вул.Котляревського, вул.Коцюбінського, вул.Крошицького/Мате Залкі, вул.Лучиста, вул.Макова, вул.Макова/Адмірала Грейга, вул.Мате Залкі, вул.Морпортовська, вул.Нежинська, вул.Паши Ангеліної, вул.Полева: 1, 3–17; вул.Полинна, вул.Полинна/Макова, вул.Приморської Армії, вул.Приморської Армії/Ольхова, вул.Связистів, вул.Связистів/Ковалерійська, вул.Сінютіна, вул.Солдатська, вул.Солдатська/Цепний, вул.Степна, вул.Тайфунна, вул.Уланська, вул.Урожайна, вул.Франко Івана, вул.Хомутова, вул.Штурвальна, вул.Штурмана Батуріна, вул.Шукшина Васілія, вул.Шулинська, вул.7-а Виноградна, пл.Якорна, пров.Першотравневий, проїзд Компасний, проїзд Стрелковий, проїзд Фригатний, шосе Крепостне: 14, 14А; шосе Монастирське, балка Юхарина, в/ч 99375, мис Фіолент, с/т Роднік вул.Урожайна, 22, м.Севастополь, 99020 (сільськогосподарське відкрите акціонерне товариство "Севастопольський", зал) Середня

850014 м.Севастополь – бульв.Трактористів, вул.Ботанічеська, вул.Вільямса, вул.Вінніцька, вул.Волкова Валерія, вул.Глазкова, вул.Добровольського, вул.Докучаєва, вул.Космонавта Волкова, вул.Космонавта Пацаєва, вул.Костичева, вул.Механізаторів, вул.Нечаєва, вул.Овощна, вул.Петровського, вул.Полева: 2; вул.Соколова, вул.Тімірязева, вул.Тімірязева/Парнікова, вул.Удотова, в/ч 13189 вул.Тімірязєва, 13, м.Севастополь, 99703 (Палац культури "Севастопольський", малий зал) Середня

850015 м.Севастополь – вул.Ак’яр, вул.Героїв Революції, вул.Дагджі, вул.Комінтерна, вул.Комісара Морозова, вул.Мераба, вул.Ноябрьська, вул.Поворотна, вул.Придорожна, вул.Спокойна, пров.Ноябрьський, пров.Поворотний, тупик Поворотний, Підстанція вул.Комінтерна, 13, м.Севастополь, 99010 (клуб, фойє) Середня

850016 м.Інкерман – вул.Іліста, вул.Колхозна, вул.Лесна, вул.Нефтяна, вул.Паризької комуни, вул.Плотінна, вул.Совхозна, вул.Узлова, вул.Фонтанна, вул.Чернореченська, вул.Школьна, вул.19-го Партс’єзда вул.Чернореченська, 93, м.Інкерман, м.Севастополь, 99703 (станція "Інкерман-II", зал очікування) Середня

850017 м.Інкерман – вул.Ангарська, вул.Зеленогорська, вул.Каширська, вул.Кустарникова, вул.Лінейна, вул.Мисова, вул.Пожарне депо, вул.Турбінна, вул.Фарватерна, вул.Шатурська, вул.Яблочкова, Георгіївська балка, Советська балка вул.Ангарська, 7, м.Інкерман, м.Севастополь, 99704 (школа №28, вестибюль, 1-й поверх) Середня

850018 м.Інкерман – вул.Кар’єрна, вул.Коломенська, вул.Лощінна, вул.Погодаєва, вул.Скорятіна, вул.Толбухіна, вул.Трубна, вул.Умріхіна, вул.Четвертакова, проїзд Сосновий, проїзд Трубний, Верхній Маяк вул.Раєнко, 22, м.Інкерман, м.Севастополь, 99703 (філія школи №12, початкова школа, фойє, 2-й поверх) Середня

850019 м.Інкерман – вул.Грібна, вул.Маліновського, вул.Менжинського: 2–8А; вул.Мудріка, вул.Погорелова: 3–26; вул.Раєнко, вул.Шевкопляса, пров.Шевкопляса, кордон 2 Мекензієвського лісництва, тунель Білий, тунель Циганський вул.Маліновського, 34, м.Інкерман, м.Севастополь, 99703 (школа №12, 1-й поверх, вестибюль) Велика

850020 м.Інкерман – вул.Менжинського: 16А, 18, 20; вул.Новочеркаська, вул.Погорелова: 29–63; вул.Ростовська, вул.Таганрогська, вул.Таганрогська-Новочеркаська, вул.Шубікова, шосе Сімферопольське, в/ч 63876 вул.Шубікова, 3, м.Інкерман, м.Севастополь, 99703 (школа-інтернат №6, 1-й поверх, вестибюль) Велика

850021 м.Інкерман – вул.Менжинського: 9–15, 17, 19, 21–37; вул.Менжинського, 25, м.Інкерман, м.Севастополь, 99703 (підлітковий клуб "Ритм", великий зал) Велика

850022 м.Севастополь – вул.Аграрна, вул.Долинна, вул.Раз’єздна, вул.Ясна, пров.Ясний, 15 км пбш оборонне вул.Раз’єздна, 1Б, м.Севастополь, 99036 (клуб, зал) Середня

850023 м.Севастополь – вул.Бедного Дем’яна, вул.Богдановська, вул.Большевицька, вул.Єрмака, вул.Єшиль-Малє, вул.Ізобільна, вул.Ключева, вул.Магістральна, вул.Межгорська, вул.Мостова, вул.Просвещенія, вул.Сумська, вул.68 км а/д Ялта-Севастополь, пров.Магістральний, проїзд Сумський проїзд Сумський, 3, м.Севастополь, 99044 (клуб, фойє) Середня

850024 с.Орлине, с.Павлівка вул.Тюкова, 63, с.Орлине, м.Севастополь, 99805 (будинок культури, зал) Велика

850025 с.Кизилове, с.Тилове вул.Стахановська, 10, с.Тилове, м.Севастополь, 99805 (клуб, зал) мала

850026 с.Гончарне, с.Резервне вул.Кічігіна, 16, с.Гончарне, м.Севастополь, 99811 (Клуб, зал.) Середня

850027 с.Озерне, с.Широке вул.Булгакова, 54, с.Широке, м.Севастополь, 99809 (Клуб, зал.) Середня

850028 с.Новобобрівське, с.Передове вул.Магсумова, 2, с.Передове, м.Севастополь, 99806 (навчально-виховний комплекс №3, фойє, 1-й поверх) Середня

850029 с.Колхозне, с.Підгірне, с.Родниківське, с.Розсошанка вул.Кулікова, 2А, с.Родниківське, м.Севастополь, 99810 (клуб, зал) мала

850030 с.Тернівка вул.Леніна, 7, с.Тернівка, м.Севастополь, 99716 (будинок культури, хол) Велика

850031 с.Рідне вул.Центральна, 41, с.Рідне, м.Севастополь, 99717 (клуб, фойє) Середня

850032 м.Севастополь – вул.Дарвіна, вул.Парнікова, вул.Передова, вул.Фруктова вул.Тімірязева, 1, м.Севастополь, 99019 (школа №17, актовий зал) Велика

850036 м.Севастополь – просп.Античний, просп.Героїв Сталінграда: 49, 51, 53, 55, 63; ВМКЦ КР: 1; просп.Героїв Сталінграда, 43, м.Севастополь, 99059 (пансіонат "Севастополь", зал засідань) Середня

850037 м.Севастополь – вул.Поліванової Марії, вул.ПЦРС, Воєнних строітелей, вул.Рубежна, в/ч А-1845, в/ч А-3370, в/ч 13140, в/ч 63974, в/ч 81401, в/ч 87309, в/ч 95408, Казачья бухта: 1–10, 20А; Козача бухта, 9, м.Севастополь, 99000 (опорний пункт охорони порядку, зал) Середня

850038 м.Севастополь – вул.Воєнних строітелей, вул.Ліговська, Казачья бухта: 11–20, 54; маяк Херсонеський Козача бухта, 8, м.Севастополь, 99024 (кафе "Глікєрія", зал) Велика

850039 м.Севастополь – вул.Героїв Бреста: 3–7; вул.Камишова, вул.Маршала Крилова: 8–8А; вул.Михайлова Боріса: 14, 21–25; вул.Пролетарська: 27–38; вул.Сейнерська, вул.Чітінська, пров.Знойний, пров.Камишовий: 16–18; пров.Прибойний, пров.Рибний, пров.Сейнерський, пров.Ставковий вул.Пролетарська, 27, м.Севастополь, 99024 (гуртожиток "Докер", зал засідань) Велика

850040 м.Севастополь – вул.Героїв Бреста: 1, 9, 11; вул.Маршала Блюхера: 11, 18А–24; вул.Маршала Крилова: 9–23; вул.Михайлова Боріса: 2; проїзд Сиреневий, ВАТ ’Югрефтрансфлот’, СДП ’Атлантика’, СевОМВК вул.Михайлова Боріса, 10, м.Севастополь, 99014 (школа №32, приміщення для засідань) Велика

850041 м.Севастополь – вул.Маршала Блюхера: 9–10, 12–18; вул.Маршала Крилова: 3; вул.Правди, вул.Пролетарська: 15–26; проїзд Лавандовий, просп.Героїв Сталінграда: 24А; вул.Михайлова Боріса, 10, м.Севастополь, 99014 (школа №32, приміщення для засідань) Велика

850042 м.Севастополь – бульв.Гераклейський, бульв.Гераклейський/Ліпранді, бульв.Паріжський, вул.Амед-хана Султана, вул.Босфорська, вул.Генуезська, вул.Делегарда, вул.Дубравна, вул.Єдуарда Асадова, вул.Єлова, вул.Лесоводів, вул.Лесоводів/Подлесна, вул.Лесхозна, вул.Ліпранді, вул.Марсова, вул.Мітрідатська, вул.Олімпійська, вул.Ольгінська, вул.Подлесна, вул.Пролетарська: 7; вул.Промишленна, вул.Сарматська, вул.Сельська: 2, 2А, 4А, 4Б, 6А, 8, 10, 10А, 12, 14, 15А, 16, 18, 22, 24, 28, 38; вул.Соснова/Ліпранді, вул.Сунгурьяна Арама, вул.Фєвральська, вул.Хрустальова: 54А, 72А, 72Б, 82, 88, 90, 102, 130; вул.Шабаліна: 10, 10А, 12, 14, 16, 16Д, 22, 24, 30, 32, 36, 37, 38, 40, 42, 57; вул.Шафранова, вул.Штилева, вул.Яхонтова, вул.1-а Едельвєйсова, вул.2-а Діагональна, шосе Аеродромне, шосе Балаклавське: 32, 42; шосе Камишове, шосе Крепостне: 1, 2, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 13Б, 13В, 14, 14А, 15, 17, 17А, 19, 21, 27/17; в/ч А-1668, в/ч А-2239, в/ч А-2291, в/ч А-4368, в/ч А-4416, в/ч 60135 вул.Хрустальова, 62, м.Севастополь, 99040 (ВАТ "Дорожно-будівельне управління №46", приміщення для засідань) Середня

850043 м.Севастополь – вул.Корчагіна Павла: 2–18; вул.Усадебна: 1–9, 14, 16–39; пров.Камишовий: 20; проїзд Святославський, просп.Героїв Сталінграда: 7 к.1–21; вул.Корчагіна Павла, 1, м.Севастополь, 99014 (культурно-інформаційний центр, зал засідань №1) Велика

850044 м.Севастополь – вул.Корчагіна Павла: 20–30; вул.Челнокова, набережна Андрія Пєрвозванного, просп.Героїв Сталінграда: 37; ВМКЦ КР: б/н; вул.Корчагіна Павла, 1, м.Севастополь, 99014 (культурно-інформаційний центр, зал засідань №2) Середня

850045 м.Севастополь – просп.Героїв Сталінграда: 26–35, 39, 41; просп.Героїв Сталінграда, 31, м.Севастополь, 99014 (школа №15, зал засідань №1) Велика

850046 м.Севастополь – вул.Героїв Бреста: 30, 37–51, 53Б–116; просп.Героїв Сталінграда: 60; вул.Героїв Бреста, 16, м.Севастополь, 99058 (школа №54, зал засідань №1) Велика

850047 м.Севастополь – вул.Героїв Бреста: 53А; просп.Героїв Сталінграда: 36, 38, 40, 42–48, 50, 52, 54, 62, 64А; вул.Героїв Бреста, 45, м.Севастополь, 99058 (КП"Жилсервіс №23", зал засідань) Велика

850048 м.Севастополь – вул.Корчагіна Павла: 34–60; просп.Героїв Сталінграда, 31, м.Севастополь, 99059 (школа №15, зал засідань №2) Велика

850049 м.Севастополь – вул.Героїв Бреста: 8Д, 10А, 25; вул.Михайлова Боріса: 1, 3–11; вул.Михайлова Боріса, 9, м.Севастополь, 99014 (школа №49, зал засідань №1) Велика

850050 м.Севастополь – вул.Героїв Бреста: 15–21; вул.Героїв Бреста/Усадебна, вул.Михайлова Боріса: 12–13, 15–19; вул.Усадебна: 12, 15; вул.Михайлова Боріса, 9, м.Севастополь, 99014 (школа №49, зал засідань №2) Велика

850051 м.Севастополь – вул.Героїв Бреста: 27–29, 31–35; вул.Жасмінна, вул.Кесаєва Астана: 4, 6, 16–20; вул.Маячна, просп.Октябрьської революції: 14–14/5; вул.Героїв Бреста, 16, м.Севастополь, 99058 (школа №54, зал засідань №2) Велика

850052 м.Севастополь – вул.Льотчиків, просп.Октябрьської революції: 8, 22 к.1–22 к.15; просп.Октябрьської революції, 8, м.Севастополь, 99038 (Гагарінська районна Рада, зал засідань) Велика

850053 м.Севастополь – просп.Октябрьської революції: 26, 32; просп.Октябрьської революції, 36, м.Севастополь, 99038 (дитячий садок №131, спортивний зал) Велика

850054 м.Севастополь – просп.Октябрьської революції: 23 к.1–25, 27–31, 33–39, 41, 49; просп.Октябрьської революції, 31А, м.Севастополь, 99057 (гімназія №2, зал засідань №1) Велика

850055 м.Севастополь – просп.Октябрьської революції: 51, 53, 57–91; просп.Октябрьської революції, 89, м.Севастополь, 99038 (торгівельно-кулінарний ліцей, зал засідань) Велика

850056 м.Севастополь – вул.Адмірала Фадеєва: 1А–11, 15; вул.Адмірала Юмашева: 3–12, 13А–15; просп.Октябрьської революції, 31А, м.Севастополь, 99057 (гімназія №2, зал засідань №2) Велика

850057 м.Севастополь – вул.Адмірала Юмашева: 13, 15А–17Д; просп.Октябрьської революції: 17–21, 43–47; вул.Адмірала Юмашева, 4А, м.Севастополь, 99057 (жіноча консультація №1, зал засідань) Велика

850058 м.Севастополь – просп.Октябрьської революції: 40 к.1–40 к.13, 42, 52; просп.Октябрьської революції, 58, м.Севастополь, 99057 (дитячий садок №125, зал засідань) Велика

850059 м.Севастополь – вул.Адмірала Фадеєва: 13–14, 19–22, 24, 26, 28, 32, 34; вул.Адмірала Юмашева: 25, 27; вул.Паркова, в/ч 10487 вул.Степаняна, 13, м.Севастополь, 99038 (школа №23, зал засідань №1) Велика

850060 м.Севастополь – вул.Адмірала Фадеєва: 23А–23Ж, 25А–25Е, 27Е–27Ж, 29А–31К, 33А–33Д, 36–44; вул.Адмірала Юмашева: 18, 20, 24, 26; вул.Степаняна, 13, м.Севастополь, 99038 (школа №23, зал засідань №2) Велика

850061 м.Севастополь – вул.Адмірала Юмашева: 19А–19Г, 22; вул.Волніста, вул.Клеверна, вул.Красива, вул.Степаняна, вул.Щитова, проїзд Стрелецький, просп.Октябрьської революції: 93; прічал Рибацький вул.Степаняна, 2, м.Севастополь, 99038 (центр професійної підготовки, зал засідань) Велика

850062 м.Севастополь – вул.Готська, вул.Косарева Александра: 13, 18–19, 25; вул.Марінеско Александра: 21; вул.Шевченко Тараса: 15, 37–39, 47–48, 52–56; вул.Шевченко/Марінеско, пров.Аеродромний, проїзд Готський, шосе Фіолентовське: 8, 21–118А; вул.Косарева Александра, 1, м.Севастополь, 99006 (товариство "Ріанта", зал засідань) Велика

850063 м.Севастополь – вул.Колобова: 13, 17–17Б, 18/5, 18/7–18/9, 22–23; просп.Октябрьської революції: 56А–56Б; просп.Столетовський просп.Октябрьської революції, 54, м.Севастополь, 99038 (школа №37, зал засідань №1) Велика

850064 м.Севастополь – бульв.Паріжський/Гераклейський, вул.Астапова алея, вул.Кесаєва Астана: 1–3, 14–14В; вул.Колобова: 21, 34/1–35/5; вул.Рибальченко, пров.1-ий Папоротніковий, пров.2-ий Папоротніковий, проїзд Вербеновий просп.Октябрьської революції, 54, м.Севастополь, 99038 (школа №37, зал засідань №2) Велика

850065 м.Севастополь – вул.Кесаєва Астана: 3А, 5 к.1–5 к.12, 6А–10; вул.Колобова: 18/1–18/2, 18/10–18/11; вул.Кесаєва Астана, 11, м.Севастополь, 99038 (школа №58, зал засідань №1) Велика

850066 м.Севастополь – вул.Кесаєва Астана: 13, 15–15А; вул.Колобова: 15, 18, 18/6, 19; вул.Кесаєва Астана, 11, м.Севастополь, 99038 (школа №58, зал засідань №2) Велика

850067 м.Севастополь – вул.Косарева Александра: 2–10, 21; вул.Шевченко Тараса, 19, м.Севастополь, 99006 (школа №57, зал засідань №1) Велика

850068 м.Севастополь – вул.Косарева Александра: 15–17; вул.Молодих строітелей, вул.Шевченко Тараса: 3–13, 17–21; вул.Шевченко Тараса, 19, м.Севастополь, 99006 (школа №57, зал засідань №2) Велика

850069 м.Севастополь – вул.Візантійська, вул.Марінеско Александра: 1А к.1–19; вул.Косарева Александра, 12, м.Севастополь, 99006 (школа №61, зал засідань №1) Велика

850070 м.Севастополь – вул.Косарева Александра: 14–14А, 27; вул.Марінеско Александра: 19А, 23–25; вул.Шевченко Тараса: 23–31, 41–45, 50; вул.Косарева Александра, 12, м.Севастополь, 99006 (школа №61, зал засідань №2) Велика

850071 м.Севастополь – вул.Глухова: 1, 4, 6, 8–22, 24; вул.Лесі Українки, вул.Сладкова, вул.Чайкіної Лізи вул.Чайкіної Лізи, 80, м.Севастополь, 99053 (школа №29, зал засідань) Велика

850072 м.Севастополь – вул.Вакуленчука: 26–26А, 52/3–53 к.13; вул.Краснодонцев, вул.Меньшикова: 1–16, 18, 22, 24, 26, 28–92; проїзд Українки Лесі вул.Чайкіної Лізи, 80, м.Севастополь, 99053 (університет ім.В.І.Вернадського, зал засідань) Велика

850073 м.Севастополь – вул.Вакуленчука: 14–25, 29–37; вул.Меньшикова: 17, 19–21, 23, 25, 27; вул.Руднева вул.Руднева, 40, м.Севастополь, 99053 (центр зайнятості, зал засідань) Велика

850074 м.Севастополь – вул.Гайдара, вул.Глухова: 3, 5, 7, 22А; вул.Зої Космодем’янської, вул.Крупської Надежди, вул.Октябрьська, вул.Островської Надежди: 3, 7; вул.Уральська, просп.Гагаріна: 10–18, 20, 22–22А, 24; просп.Гагаріна, 13, м.Севастополь, 99028 (гуманітарний університет, зал засідань) Велика

850075 м.Севастополь – вул.Вакуленчука: 5–13; вул.Репіна: 30–34; пл.50-ліття СССР вул.Вакуленчука, 7, м.Севастополь, 99053 (гімназія №24, зал засідань) Велика

850076 м.Севастополь – вул.Древня, вул.Єрошенко: 9–20; вул.Ульянова Дмітрія: 16–22, 55; вул.Ульянова Дмітрія, 12, м.Севастополь, 99045 (школа №34, зал засідань №1) Середня

850077 м.Севастополь – вул.Восточна, вул.Грушева, вул.Крайня, вул.Красноперекопська, вул.Репіна: 1 к.2–28; вул.Російська, вул.Тульська вул.Репіна, 3, м.Севастополь, 99045 (академія водного транспорту, зал засідань) Велика

850078 м.Севастополь – вул.Єрошенко: 2–8; вул.Ульянова Дмітрія: 1–11А, 37, 57; вул.Шостака, просп.Гагаріна: 4–6А; вул.Ульянова Дмітрія, 12, м.Севастополь, 99045 (школа №34, зал засідань №2) Велика

850079 м.Севастополь – вул.Коралова, вул.Мусонна, вул.Університетська, СевНТУ, бухта Стрілецька вул.Університетська, 29, м.Севастополь, 99053 (університет СевНТУ, зал засідань) Середня

850080 м.Севастополь – вул.АкВМС ім.Нахімова, Дибенко, вул.Дибенко Павла, вул.Єфремова: 13А–13В, 15А–15Б, 17А, 21А–21Б, 24, 32; вул.Шелкунова, просп.Гагаріна: 31–31А, 33, 35, 37, 39–50; Відділ прикордонної служби ’Севастополь’, в/ч А-1752, в/ч А-2295А, в/ч А-4408, в/ч А-4414, в/ч 10626, в/ч 20205, в/ч 26979 вул.Дибенко Павла, 1а, м.Севастополь, 99028 (клуб Академії ім.П.С.Нахімова, зал засідань) Велика

850081 м.Севастополь – вул.Гавена, вул.Героїв Подводників: 8–14; вул.Островської Надежди: 4, 9–18; в/ч А-1656 вул.Гавена, 20, м.Севастополь, 99028 (школа №35, зал засідань) Велика

850082 м.Севастополь – вул.Героїв Подводників: 4–6; вул.Єфремова: 1–12, 14, 16, 17Б–20, 22, 26–30; просп.Гагаріна: 19, 21, 23, 26–30, 32, 34, 36, 38; в/ч А-3319, в/ч А-4424, в/ч 48589, Стрелецька бухта, Східна сторона вул.Єфремова, 2, м.Севастополь, 99028 (технічний навчальний заклад, зал засідань) Велика

850083 м.Севастополь – шосе Фіолентовське: 3, 15; Фіолентовське шосе, 3, м.Севастополь, 99014 (Севастопольський геріатричний будинок-інтернат, зал засідань) мала

850120 м.Севастополь – вул.Хрустальова: 69, 73, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99; вул.Хрустальова, 95, м.Севастополь, 99040 (дошкільний навчальний заклад №118, кабінет підсобний) Середня

850121 м.Севастополь – просп.Генерала Острякова: 112–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–138, 140, 142, 144, 146, 148; вул.Хрустальова, 77, м.Севастополь, 99040 (дитячий навчальний заклад №114, музичний зал, 2-й поверх) Велика

850122 м.Севастополь – вул.Хрустальова: 59, 61, 63, 67; просп.Генерала Острякова: 98, 100, 102–106, 108; вул.Хрустальова, 71, м.Севастополь, 99040 (гімназія №7, хол, 1-й поверх) Велика

850131 м.Севастополь – вул.Дачна, вул.Пехотна, вул.Привольна, вул.Пригородна, вул.Продольна, вул.Сельська: 9, 11, 11А, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 23А, 29; вул.Степова, вул.Хрустальова: 159А, 161, 163, 165, 167А, 167Б, 167В, 167Г, 167Д, 169, 173, 177, 179, 183; просп.Генерала Острякова: 242–248; шосе Городське вул.Хрустальова, 137А, м.Севастополь, 99055 (школа №38, хол, 1-й поверх) Велика

850132 м.Севастополь – просп.Генерала Острякова: 198, 216, 218, 224, 226, 228–240, 250–250Г; вул.Хрустальова, 137А, м.Севастополь, 99055 (школа №38, хол, 1-й поверх) Велика

850133 м.Севастополь – вул.Хрустальова: 107, 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 149, 153, 155, 157, 159; вул.Хрустальова, 119, м.Севастополь, 99040 (дитячий навчальний заклад №122, музичний зал, 1-й поверх) Велика

850134 м.Севастополь – вул.Хрустальова: 109, 109Б, 117, 119, 119А; просп.Генерала Острякова: 172, 172Б–174, 192, 194, 196, 202, 204, 210, 212, 214; вул.Хрустальова, 119, м.Севастополь, 99055 (дитячий навчальний заклад №122, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

850135 м.Севастополь – вул.Хрустальова: 105; просп.Генерала Острякова: 152, 154, 156, 158, 160, 162, 168–168А, 170–170А, 172А, 176, 178–184, 186, 188; вул.Хрустальова, 71, м.Севастополь, 99040 (гімназія №7, спорт.зала, 1-й поверх) Велика

850194 м.Севастополь – вул.Комбріга Потапова, просп.Октябрьської революції: 52А, 56; просп.Октябрьської революції, 54, м.Севастополь, 99038 (школа №37, зал засідань №3) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
850033 Комунальний заклад "Севастопольська міська лікарня №9" вул.Міра, 5, м.Севастополь, 99018 Мала
850034 Комунальний заклад "Севастопольська міська лікарня №6" вул.Умріхіна, 16, м.Інкерман, м.Севастополь, 99703 Мала
850084 Комунальний заклад "Севастопольський протитуберкульозний диспансер" Фіолентовське шосе, 17, м.Севастополь, 99014 Мала
850085 Комунальний заклад "Міської лікарні №5. Центр охорони здоров’я матері та дитини. Пологовий будинок №1 м.Севастополя" просп.Гагаріна, 17В, м.Севастополь, 99028 Мала
850086 Комунальний заклад "Міська лікарня №2 м.Севастополя" вул.Єрошенко, 15, м.Севастополь, 99045 Мала
850087 Військово-медичний клінічний центр кримського регіону бухта Омега, м.Севастополь, 99059 Мала