м.Севастополь - одномандатний виборчий округ №225

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Нахімовської РДА міста Севастополя

49

Відділ ведення ДРВ Ленінської РДА міста Севастополя

49

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
850088 м.Севастополь – вул.Железнякова, вул.Корсунська: 14–33А; вул.Корсунська/Новікова-Прібоя, вул.Крестьянська, вул.Мечнікова: 1–6, 15–53А; вул.Народна, вул.Новікова-Прібоя, вул.Панаса Мирного, вул.Пожарова: 1В–3, 8–37; вул.Понтонна, вул.Понтонна/Корсунська, вул.Сапьорна, вул.Трудова вул.Пожарова, 28А, м.Севастополь, 99008 (будівельний технікум, актовий зал) Середня

850089 м.Севастополь – вул.Генерала Петрова: 40–64; вул.Гусева, вул.Гусева/Почтова, вул.Загородна балка, вул.Карантинна, вул.Катерна: 3, 5, 7–41; вул.Кіянченко, вул.Корсунська: 1–7; вул.Крута, вул.Оружейна, вул.Піонерська, вул.Подводників, вул.Пожарова: 6; вул.Почтова, вул.Пряма, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Тургенева, вул.Фурманова, вул.Фурманова/Катерна, вул.6-а Бастіонна: 10–10Б; вул.8-го Марта, пл.Восставших, пров.Детський, пров.Тихій пл.Восставших, 6, м.Севастополь, 99008 (КП "Діловій та культурний центр", хол, 1-й поверх) Середня

850090 м.Севастополь – вул.Адмірала Владімірського, вул.Бакінська, вул.Капітанська, вул.Катерна: 2–2А, 4А, 6; вул.Херсонська, пров.Крепостний: 4–8Б; тупик Бакінський вул.Щербака, 12, м.Севастополь, 99011 (вечірня школа №1, холл 2-й поверх) Середня

850091 м.Севастополь – вул.Батумська: 10–21, 34–36, 44–46, 48–50, 52–61; вул.Генерала Крейзера, вул.Генерала Петрова: 3, 7, 9, 17–21, 25, 37; вул.Демідова: 14–42; вул.Керченська: 24–29, 31–32; вул.Костомаровська, вул.Кулакова: 15, 17, 22; вул.Ломоносова: 17, 23–35; вул.Наварінська, вул.Нефьодова: 41–43, 45, 47–49, 76–86; вул.Новоросійська: 12–23; вул.Частніка: 68–80, 81–122; вул.Щорса, вул.6-а Бастіонна: 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 34, 36А, 38, 42–97; пров.Бутакова вул.Демідова, 13, м.Севастополь, 99011 (філія ЗАТ "Кримніопроект", приміщення для засідань) Середня

850092 м.Севастополь – вул.Батумська: 1–7А; вул.Генерала Петрова: 14–16, 24, 26–28; вул.Керченська: 3–18; вул.Кірпічна, вул.Ломоносова: 1–16, 18–22; вул.Нефьодова: 2–38/2, 44, 46, 50–74; вул.Новоросійська: 4–4А, 6–8, 10; вул.Партізанська: 9–39/6; вул.Частніка: 1–62А, 80А; вул.Щербака, вул.6-а Бастіонна: 3, 5–9, 11, 13–13А, 15–15А, 17, 19, 21, 23–33, 35–35А, 37–37А, 39; пров.Кірпічний, пров.Крепостний: 3; пров.Матроський, тупик Подгорний вул.Щербака, 12, м.Севастополь, 99011 (вечірня школа №1, каб.1) Середня

850093 м.Севастополь – вул.Айвазовського, вул.Генерала Петрова: 2, 4–6А, 8, 10–12; вул.Кулакова: 1–14, 16; вул.Маяковського, вул.Новоросійська: 3, 5, 9, 11; вул.Одеська: 1–6; вул.Партізанська: 3–5; вул.Сенявіна, пл.Нахімова, просп.Нахімова вул.Одеська, 5, м.Севастополь, 99011 (школа №44, хол, 1-й поверх) Середня

850094 м.Севастополь – вул.Адмірала Октябрьського: 6, 8, 10, 12, 14–19; вул.Батумська: 27–33, 37–41, 47, 51–51/1, 65–81; вул.Бутакова, вул.Демідова: 11А; вул.Керченська: 30, 33–102; вул.Кулакова: 21, 23–58, 60–70; вул.Новоросійська: 24–62, 70, 72, 74–76; вул.Очаковців: 2–34, 36, 44, 70; вул.Шмідта: 16–62; вул.Кулакова, 58, м.Севастополь, 99011 (ВАТ "Югрибтехцентр", зал, 1-й поверх) Середня

850095 м.Севастополь – вул.Адмірала Октябрьського: 2; вул.Велика Морська: 2–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 44; вул.Генерала Петрова: 1; вул.Лумумби Патріса, вул.Одеська: 11–25; вул.Сергеєва-Ценського вул.Очаковців, 25, м.Севастополь, 99011 (школа №39, хол, 1-й поверх) Середня

850096 м.Севастополь – вул.Адмірала Октябрьського: 3, 7–7/33, 9, 11, 13; вул.Велика Морська: 25, 27, 29, 31, 33, 35/39, 39, 41–43, 48/1–58; вул.Кулакова: 59, 78–88; вул.Новоросійська: 65–69, 71, 73, 77; вул.Очаковців: 35, 37–39/6, 60; вул.Шмідта: 4; вул.Адмірала Октябрьського, 4, м.Севастополь, 99011 (МКП "Севміськводоканал", конференц-зал, 3-й поверх) Середня

850097 м.Севастополь – вул.Алексакіса, вул.Володарського: 9–25; вул.Кучера Васілія: 6, 8; вул.Советська: 26–59А; вул.Суворова: 22А–35/9; вул.Терещенко: 9–18; вул.Советська, 57, м.Севастополь, 99011 (школа №3, шкільний коридор, 1-й поверх) Середня

850098 м.Севастополь – вул.Володарського: 5–7; вул.Вороніна, вул.Дроздова, вул.Леніна: 5–32, 34–36, 38, 40, 44, 46, 48–50; вул.Лермонтова, вул.Луначарського, вул.Мінна, вул.Мічуріна, вул.Мокроусова, вул.Свердлова, вул.Советська: 2–24; вул.Суворова: 2/7–19; вул.Терещенко: 1–7; вул.Фрунзе, узвіз Шестакова вул.Суворова, 10, м.Севастополь, 99011 (школа №1, хол) Велика

850099 м.Севастополь – вул.Кучера Васілія: 1–5, 7, 13; вул.Леніна: 33, 37, 39, 41, 45–45А, 47, 52–76; вул.Пушкіна, вул.4-а Бастіонна: 5–5А; вул.Леніна, 35, м.Севастополь, 99011 (кінотеатр "Україна", приміщення для засідань) Середня

850100 м.Севастополь – вул.Академіка Крилова, вул.Балаклавська, вул.Гоголя: 1–13А, 20Д, 25, 27; вул.Годлевського, вул.Попова, вул.Шмідта: 3; вул.Ялтинська, вул.4-а Бастіонна: 7–36, БРИЗ; пл.Ушакова, пров.Панорамний, пров.Язоновський вул.Гоголя, 14, м.Севастополь, 99011 (Севастопольський національний технічний університет, зал засідань) Середня

850101 м.Севастополь – вул.Гоголя: 20А–20Г, 29–31, 33, 35А–35А/1; вул.Гоголя, 33А, м.Севастополь, 99011 (дошкільний навчальний заклад №22, музичний зал, 1-й поверх) Середня

850102 м.Севастополь – вул.Гоголя: 22–24, 26–26А, 35, 37–39, 41, 43–47, в/ч 70092; вул.Кожанова, 2, м.Севастополь, 99003 (комерційний технікум, хол) Середня

850103 м.Севастополь – вул.Гоголя: 32, 34–34А, 36, 40, 42; вул.Кожанова: 1, 3–5, 7–7А, 9, 11–15, 21; вул.Івана Голубця, 1, м.Севастополь, 99003 (школа №45, актовий зал, 1-й поверх) Середня

850104 м.Севастополь – вул.Гоголя: 51–63; вул.Коробкова: 3; вул.Кошевого Олега: 2–10; вул.Куліково поле, вул.Музикі Ніколая: 1–33; вул.Супруна вул.Олега Кошевого, 1, м.Севастополь, 99007 (технічний ліцей, актовий зал, 1-й поверх) Середня

850105 м.Севастополь – вул.Музикі Ніколая: 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52–54, 58, 60, 62, 64, 66, 68; просп.Генерала Острякова: 4–5А, 11–11А, 15, 20; просп.Генерала Острякова, 15, м.Севастополь, 99029 (СМО "Суспільство сприяння оборони України", хол, 1-й поверх) Велика

850106 м.Севастополь – вул.Будьонного, вул.Ватутіна, вул.Ватутіна/Коробкова, вул.Горна, вул.Гражданська, вул.Дундіча, вул.Елеваторна, вул.Іванова Якова, вул.Коробкова: 2, 4–89; вул.Короленко, вул.Короленко/Коробкова, вул.Короленко/Лобанова, вул.Котовського, вул.Кочубея, вул.Кошевого Олега: 14–40; вул.Лагерна, вул.Лазо Сергія, вул.Лобанова, вул.Макаренко, вул.Онілової Ніни, вул.Пархоменко, вул.Портова, вул.Сапунська, вул.Терасна, вул.Федько Івана, вул.Федюхіна, вул.Хабаровська, вул.Чапаєва, вул.Челябінська, пров.Макаренко, пров.Сквозний, пров.Школьний, проїзд Бастіонний, проїзд Іванова Якова, проїзд Коробкова: 4–60А, 78; проїзд Короленко, проїзд Лобанова, проїзд Челябінський, тупик Неровний вул.Музикі Ніколая, 5, м.Севастополь, 99007 (школа №60, хол, 1-й поверх) Велика

850107 м.Севастополь – вул.Музикі Ніколая: 63, 65, 67, 69–89, 91–93, 94А–95; вул.Маршала Бірюзова, 9, м.Севастополь, 99029 (КЗ "Центральна бібліотечна система для дорослих", філія №5, ім.К.Г.Паустовського, хол, 1-й поверх) Велика

850108 м.Севастополь – вул.Маршала Бірюзова: 1–16, 22–63; вул.Музикі Ніколая: 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 59, 61–61А, 90, 94, 96–100; вул.Савви Ніколая, пров.Косогорний, проїзд Коробкова: 62–77, 79–92; просп.Генерала Острякова, 51, м.Севастополь, 99029 (гуртожиток 993 УНР Чорноморського флоту Російської Федерації, хол, 1-й поверх) Велика

850109 м.Севастополь – вул.Хрустальова: 7, 9, 11, 15, 15А, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31; просп.Генерала Острякова: 36, 38; вул.Хрустальова, 13, м.Севастополь, 99029 (школа №43, хол, 1-й поверх) Велика

850110 м.Севастополь – просп.Генерала Острякова: 40, 42, 44, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66–68, 72, 74; просп.Генерала Острякова, 70, м.Севастополь, 99040 (кінотеатр "Москва", зал, 2-й поверх) Середня

850111 м.Севастополь – просп.Генерала Острякова: 1–2, 7–10, 12–14, 17–19, 21–35, 37, 45; просп.Генерала Острякова, 25, м.Севастополь, 99029 (гуртожиток АП "Нефтида", зал) Велика

850112 м.Севастополь – вул.Маршала Бірюзова: 17–19; просп.Генерала Острякова: 39, 41, 43, 47–49, 51, 53, 55–57, 59, 61, 63; вул.Маршала Бірюзова, 7, м.Севастополь, 99029 (дошкільний навчальний заклад №120, музичний зал, 2-й поверх) Велика

850113 м.Севастополь – вул.Сілаєва Павла: 5–5А; просп.Генерала Острякова: 78–84, 88, 90, 92, 94–96; вул.Хрустальова, 45, м.Севастополь, 99029 (гімназія №8, хол, 1-й поверх) Середня

850114 м.Севастополь – вул.Сілаєва Павла: 3, 7; вул.Хрустальова: 6, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Шабаліна: 1А, 3, 5, 7, 13, 53; вул.Хрустальова, 45, м.Севастополь, 99029 (гімназія №8, хол, 1-й поверх) Середня

850115 м.Севастополь – вул.Генерала Коломійця: 1; вул.Маршала Геловані: 2–6, 8, 10; просп.Генерала Острякова: 69А, 73, 75, 87, 89, 91, 93, 97; просп.Генерала Острякова, 65, м.Севастополь, 99029 (школа №22, хол, 1-й поверх) Велика

850116 м.Севастополь – вул.Боцманська, вул.Генерала Коломійця: 3–11/3; вул.Флагманська вул.Флагманська, 2, м.Севастополь, 99040 (школа №4, хол) Велика

850117 м.Севастополь – вул.Генерала Коломійця: 13–15; вул.Лоцманська, вул.Маршала Геловані: 1, 7, 9, 11, 13, 15/17, 19; вул.Флагманська, 2, м.Севастополь, 99040 (школа №4, їдальня, 1-й поверх) Велика

850118 м.Севастополь – вул.Маршала Геловані: 12, 14, 18–18Б, 20–26; просп.Генерала Острякова: 99, 101, 107, 117, 119, 125; просп.Генерала Острякова, 65, м.Севастополь, 99029 (школа №22, хол, 1-й поверх) Велика

850119 м.Севастополь – вул.Генерала Хрюкіна: 1–3, 5; вул.Маршала Геловані: 28–32А; просп.Генерала Острякова: 121, 123, 127, 131, 133; вул.Генерала Хрюкіна, 3, м.Севастополь, 99040 (дитяча юнацька спортивна школа прикладних видів спорту, спортивний зал) Велика

850123 м.Севастополь – вул.Курганна, вул.Токарева, вул.Угольна, проїзд Токарева вул.Хрустальова, 27, м.Севастополь, 99029 (КУ "Севастопольський міський центр соціального обслуговування", конференц-зал, 2-й поверх) мала

850124 м.Севастополь – вул.Авдеєва: 2–38, 39, 41; вул.Антоненко, вул.Белінського, вул.Гідрографічеська, вул.Голубця Івана: 1–2, 4, 6, 10, 14–37; вул.Ковпака: 2–34, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Ковпака/Орджонікідзе, вул.Матюшенко: 3–42; вул.Руднева: 45; вул.Соловйова, вул.Толстого Льва: 39–62, в/ч 34317; вул.Івана Голубця, 1, м.Севастополь, 99003 (школа №45, малий спортивний зал) Велика

850125 м.Севастополь – вул.Авдеєва: 38А, 40, 42–83, 85; вул.Алуштинська, вул.Балканська, вул.Балтийська, вул.Бахчисарайська, вул.Голубця Івана: 38–49, 51–51/2, 53, 57, 61–61Б, 63, 65–65/2, 67, 69–71, 75, 77, 79, 81; вул.Дальня, вул.Дальня/Бахчисарайська, вул.Джанкойська, вул.Ковпака: 35–41, 43, 45, 47, 49, 51–160; вул.Кримська, вул.Матюшенко: 49–71, 73, 75; вул.Московська, вул.Орджонікідзе, вул.Радіщева, вул.Руднева: 7–9; вул.Светла, вул.Сімферопольська: 19–48; вул.Судакська, вул.Судакська/Бахчисарайська, вул.Сухумська, вул.Феодосійська, вул.Харьковська: 25–151А; вул.Харьковська/Голубця Івана, вул.5-го Декабря: 23–42; вул.Сімферопольська, 22, м.Севастополь, 99003 (дитяча юнацька спортивна школа №2, хол, 1-й поверх) Велика

850126 м.Севастополь – вул.Адмірала Азарова: 33–81; вул.Голубця Івана: 50, 52, 54–56, 60, 62, 64А, 66–66А, 68, 72–74, 76, 78, 80, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92, 96–96А, 98; вул.Кієвська: 22, 24, 26, 28, 34, 36–55, 57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 69; вул.Революції 1905 р.: 20, 36–77; вул.Сафронова: 23–27, 29, 31–33А, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 61, 63–71; вул.Сімферопольська: 1, 11–15; вул.Харьковська: 10–23; вул.5-го Декабря: 12–12А; вул.Сімферопольська, 22, м.Севастополь, 99003 (дитяча юнацька спортивна школа №2, фойє спортивної зали, 1-й поверх) Середня

850127 м.Севастополь – вул.Авдеєва: 84–84А, 86–101; вул.Адмірала Азарова: 82–99; вул.Адмірала Азарова/Ленінградська, вул.Воронежська, вул.Голубця Івана: 83, 85, 87, 89, 91–91А, 93–95, 97, 106–114; вул.Декабрістів, вул.Дерюгіної Жені, вул.Дунайська, вул.Кієвська: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–83; вул.Комуністічеська: 91–127; вул.Кочієва, вул.Краснодарська, вул.Ленінградська, вул.Матюшенко: 72, 74, 76–93; вул.Мелітопольська, вул.Петрової Галіни, вул.Пугачова: 26, 37–49; вул.Революції 1905 р.: 79–93; вул.Руч’єва, вул.Сафронова: 73–81А, 85–87А; вул.Сибирська, вул.Черноморська, вул.Черцова, вул.Юдіна, пров.Краснодарський, пров.Мічманський, пров.Петрової Галіни вул.Краснодарська, 31, м.Севастополь, 99008 (медичне училище ім.Ж.Дерюгіної, хол, 1-й поверх) Середня

850128 м.Севастополь – вул.Адмірала Азарова: 2–13; вул.Бестужева, вул.Гамарніка Яна, вул.Голубця Івана: 3, 5, 8А, 12; вул.Кієвська: 2–3, 4А–8; вул.Кожанова: 2, 6, 8, 10, 20Д; вул.Комуністічеська: 1/2; вул.Пірогова, вул.Прокопенко Галіни, вул.Революції 1905 р.: 3–12; вул.Рябова, вул.Толстого Льва: 3, 5, 7, 10–19, 23–25, 29, 37; вул.Шварца вул.Толстого Льва, 21, м.Севастополь, 99003 (школа №14, їдальня, 1-й поверх) Велика

850129 м.Севастополь – вул.Адмірала Азарова: 17–25; вул.Кієвська: 4, 9–18, 23, 25, 27А, 30–33, 35; вул.Комуністічеська: 3–89; вул.Пугачова: 2–25, 27–33; вул.Революції 1905 р.: 22–26; вул.Сафронова: 3–22, 28, 30–30А, 34, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48–48А, 50–56, 58–60, 62, 83; вул.Сеченова, вул.Сімферопольська: 7; вул.Толстого Льва: 20–22, 26–28, 32; вул.Комуністічеська, 15, м.Севастополь, 99003 (комунальний заклад "Центральна бібліотечна система для дорослих" філія №1, читальний зал, 1-й поверх) Велика

850130 м.Севастополь – вул.Мечнікова: 8, 55А–71; вул.Толстого Льва: 2/16, 4–4А, 6, 8–8Б; вул.5-а Бастіонна, пл.Пірогова вул.Толстого Льва, 21, м.Севастополь, 99003 (школа №14, хол, 1-й поверх) Середня

850136 м.Севастополь – вул.Генерала Хрюкіна: 4, 6–22; просп.Генерала Острякова: 139–139А, 141–141Г; вул.Генерала Хрюкіна, 10, м.Севастополь, 99055 (ремонтно-експлуатаційне підприємство №22, актовий зал) Велика

850137 м.Севастополь – просп.Генерала Острякова: 143–143А, 145, 147, 149–151Б, 153–153А, 155–155Б, 161; вул.Генерала Хрюкіна, 10, м.Севастополь, 99055 (ремонтно-експлуатаційне підприємство №22, читальний зал) Середня

850138 м.Севастополь – вул.Генерала Лебедя: 2–33, 35; просп.Генерала Острякова, 163, м.Севастополь, 99055 (КВУЗ "Мала академія наук", актовий зал, 2-й поверх) Велика

850139 м.Севастополь – просп.Генерала Острякова: 157, 159, 163–167, 169–169А, 171–171Б, 177, 185, 187, 189–191, 193, 195, 207–209; просп.Генерала Острякова, 163, м.Севастополь, 99055 (КВУЗ "Мала академія наук", каб.15, 1-й поверх) Велика

850140 м.Севастополь – вул.Каштанова, вул.Лукомська, вул.Сарандінакі, вул.Тімма, вул.4-а Сарандінакі вул.Каштанова, 5, м.Севастополь, 99055 (ТОВ "Агрофірма "Золота балка", хол) Середня

850141 м.Севастополь – вул.Генерала Лебедя: 34, 36–51; просп.Генерала Острякова: 197–197А, 199–201А, 203А–203В, 205, 211–211А, 213, 215, 217, 219–223, 225, 227; шосе Балаклавське: 38; просп.Генерала Острякова, 225, м.Севастополь, 99055 (Державна установа "Лабораторний центр Держсанепідмслужби", конференц-зал) Велика

850145 м.Севастополь – вул.Артилерістів, вул.Героїв Севастополя: 2А–16, 20, 22, 30, 32, 34, 36; вул.Зелена, вул.Каспійська, вул.Кондукторська, вул.Кузнечна, вул.Курортна, вул.Летня, вул.Літейна, вул.Мастерська, вул.Мірна, вул.Подольцева, вул.Ревякіна, вул.Слесарна, вул.Станюковіча, вул.Теніста, вул.Харченко, пров.Перекомський, проїзд Каспійський, в/ч 20205, в/ч 26977, в/ч 31050, в/ч 45702, в/ч 51330, в/ч 87211, Петровський спуск вул.Вокзальна, 10, м.Севастополь, 99009 (касовий павільйон залізничного вокзалу, хол) Велика

850146 м.Севастополь – вул.Волжська, вул.Делегатська, вул.Днепровська, вул.Донська, вул.Драчука, вул.Кавказька, вул.Кубанська, вул.Малярна, вул.Оранжерейна, вул.Охотська, вул.Таманська, вул.Танкистів, вул.Цветочна, вул.Циганкова, вул.Южна, проїзд Артилерістів вул.Вокзальна, 14, м.Севастополь, 99009 (школа №18, хол) Середня

850147 м.Севастополь – вул.Багрія: 1–19, 21, 23; вул.Бородинська, вул.Бородинська/Орловська, вул.Брянська, вул.Будіщева, вул.Даши Севастопольської, вул.Естонська, вул.Єгерська, вул.Лазаревська, вул.Мінська, вул.Орловська, вул.Пластунська: 1–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126; вул.Пластунська/Хрущова, вул.Стрелкова, вул.Угліцька, вул.Угліцька/9-го Января, вул.Хрущова, вул.Шевченко Ігнатія, вул.Якутська, вул.1-а лінія Бомбор, вул.2-а лінія Бомбор, вул.9-го Января, пл.Пластунська, пров.Адміральський, пров.Галіцький, пров.Олонецький, пров.Панфілова, пров.Угліцький вул.Орловська, 15, м.Севастополь, 99001 (школа №16, хол) Велика

850148 м.Севастополь – вул.Багрія: 20, 22–22А, 25–83; вул.Бірюльова, вул.Владімірська, вул.Генерала Мельніка: 2, 4, 6, 10–12, 18, 24–52; вул.Дубініна Володі, вул.Єлецька, вул.Інкерманська, вул.Казанська, вул.Клубнічна, вул.Кольцева, вул.Овражна, вул.Окружна, вул.Орехова, вул.Піщенко Колі, вул.Пластунська: 107, 109, 111–111А, 113, 115–115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127–204; вул.Рассветна, вул.Самотечна, вул.Сиренева, вул.Сілант’єва: 2, 8А, 10, 12, 14, 22, 24–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46–46А, 48, 64–66Б, 68, 70, 72–154; вул.Тарутінська, вул.Тарутінська/Окружна, проїзд Пластунський, проїзд Скалістий: 15–16А; вул.Піщенко Колі, 17, м.Севастополь, 99023 (спортивна школа №3, хол) Велика

850149 м.Севастополь – вул.Акмолінська, вул.Барнаульська, вул.Генерала Мельніка: 1–1Б; вул.Карагандінська, вул.Кокчетавська: 3–24; вул.Кустанайська, вул.Прутовців, вул.Семіпалатінська, просп.Победи: 2–18; пр.Победи, 13, м.Севастополь, 99023 (вище політехнічне училище №3, хол) Велика

850150 м.Севастополь – вул.Генерала Мельніка: 3, 5, 7; вул.Кокчетавська: 25–30; просп.Победи: 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44–44Б; пр.Победи, 30, м.Севастополь, 99046 (школа-гімназія №10, хол) Велика

850151 м.Севастополь – вул.Актюбінська, вул.Генерала Мельніка: 9; пр.Победи, 38, м.Севастополь, 99046 (громадський центр, зал засідань) Середня

850152 м.Севастополь – вул.Второй оборони, вул.Генерала Мельніка: 15–17, 19–21; вул.3-а Воронцовська, вул.4-а Воронцовська, просп.Победи: 52, 58, 70, 74–76, 84; Гидровузел пр.Победи, 74А, м.Севастополь, 99046 (школа-інтернат №7, гральна кімната) Велика

850153 м.Севастополь – вул.Ахтирська, вул.Волинська: 19–21; вул.Гармаша Константіна, вул.Героїв Севастополя: 66; вул.Горпіщенко: 3–18Г; вул.Жерве, вул.Кам’яниста, вул.Лібкнехта Карла: 53–84А; вул.Літовська, вул.Матроса Кошкі, вул.Окопна, вул.Островського Ніколая, вул.Севська, вул.Сілант’єва: 3–7, 9–9А, 11, 13, 15–21Б, 23, 29, 31, 33–33А, 35–35А, 37, 39–39А, 41–43, 45, 47, 49–63, 67, 69–69А, 71; вул.Скаліста: 1–27А; пров.Жерве, пров.Юферов, пров.Юферов/Севська, проїзд Кам’янистий, проїзд Скалістий: 4–14; в/ч 4110 вул.Горпіщенко, 2, м.Севастополь, 99012 (школа-інтернат №3, спортивний зал) Велика

850154 м.Севастополь – вул.Істоміна: 4, 12, 14–14Б, 16–16А, 29–51; вул.Красносельського, вул.Оборонна, вул.Одінцова, вул.Паршина, вул.Сінопська: 3–26; вул.Тонельна: 23–71; вул.Цибулько, вул.2-а Бастіонна вул.Істоміна, 37, м.Севастополь, 99012 (школа №19, хол) Велика

850155 м.Севастополь – вул.Брестська, вул.Волинська: 2–16; вул.Вороніна Матвея: 35, 37, 39, 41, 45–88; вул.Героїв Севастополя: 19, 21, 23–27, 44, 46, 54–64; вул.Горького: 16; вул.Дзержинського: 47–63А; вул.Западна, вул.Комсомольська: 53–103; вул.Лібкнехта Карла: 19–51; вул.Люксембург Рози: 52, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74–107; вул.Перекопська, вул.3-я Бастіонна вул.Героїв Севастополя, 15, м.Севастополь, 99001 (школа №6, хол) Велика

850156 м.Севастополь – вул.Вороніна Матвея: 8–34, 36, 38, 40, 42–44; вул.Горького: 9–10, 17; вул.Дзержинського: 3–41; вул.Дзігунського Міхаїла, вул.Комсомольська: 3–51; вул.Корабельна, вул.Лібкнехта Карла: 4–14А; вул.Луніна Ніколая, вул.Люксембург Рози: 16, 18–47, 57–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Надеждінцев: 2/1, 4, 12–18; вул.Робоча: 1–17; пл.Ластова: 14; тупик Корабельний, в/ч А 4068, в/ч А 4430, в/ч А 4591, в/ч 20426, в/ч 95200 вул.Робоча, 2, м.Севастополь, 99001 (культурний комплекс "Корабел", зал) Велика

850157 м.Севастополь – вул.Вороніна Матвея: 1–5; вул.Железнодорожна, вул.Люксембург Рози: 1–15, 17; вул.Надеждінцев: 1/5, 3, 5–7, 20; вул.Папаніна: 4–8; вул.Пляжна, вул.Причальна, вул.Робоча: 18–24, 27–31; вул.Чесменська, пл.Ластова: 1А–5А; пров.Арабатський, пров.Узкій, пров.Ялічний, тупик Вагонний, Госпітальний спуск пл.Ластова 1/5, м.Севастополь, 99001 (Нахімовська районна санітарно-епідеміологічна станція, зал засідань) Середня

850158 м.Севастополь – вул.Белостокська, вул.Бутирська, вул.Варшавська, вул.Генерала Родіонова, вул.Героїв Севастополя: 29, 31, 33, 35, 37–43, 45, 47–53, 74–86; вул.Горького: 19–30; вул.Істоміна: 1–3, 5–11, 13, 15, 17–27; вул.Папаніна: 9–34; вул.Полтавська, вул.Робоча: 26; вул.Селенгінська, вул.Суздальська, пл.Геннеріха, пров.Кременчуцький вул.Генерала Родіонова, 9, м.Севастополь, 99001 (школа №42, фойє) Середня

850159 м.Севастополь – вул.Адмірала Макарова, вул.Загорулько Дмітрія, вул.Тонельна: 1–10; вул.Хрульова, вул.1-а Бастіонна вул.Адмірала Макарова, 33, м.Севастополь, 99004 (художній ліцей №13, хол навчального корпусу) Велика

850160 м.Севастополь – вул.Генерала Жиділова: 2–6, 12–40, 43, 121А; вул.Генерала Жиділова, 1, м.Севастополь, 99041 (школа №50, хол початкової школи) Велика

850161 м.Севастополь – вул.Абрикосова, вул.Генерала Жиділова: 9–11, 42, 44–48; вул.Гранатна, вул.Мореходна, пров.Мореходний, проїзд Кіпарісовий, проїзд Троіцький, тупик Обривістий, тупик Слівовий, Кілен-Балка, Троїцька балка вул.Генерала Жиділова, 1, м.Севастополь, 99041 (школа №50, їдальня) Велика

850162 м.Севастополь – просп.Победи: 19, 21, 23, 25–25Б, 27, 29–31А, 33, 35, 37; пр.Победи, 59, м.Севастополь, 99046 (школа №11, хол початкової школи) Велика

850163 м.Севастополь – просп.Победи: 39, 43, 45–51, 53–57, 62–68, 72, 78–82; пр.Победи, 59, м.Севастополь, 99046 (школа №11, хол) Велика

850164 м.Севастополь – вул.Горпіщенко: 104–136; вул.Кілева, вул.Лінкорна, вул.Ромашкова, вул.13-а Радарна, вул.2-а Радарна, вул.5-а Радарна, вул.6-а Радарна, вул.7-а Радарна, в/ч А 3009 вул.Горпіщенко, 65, м.Севастополь, 99022 (опорний пункт міліції №39, зал засідань) Середня

850165 м.Севастополь – вул.Астраханська, вул.Бакуніна, вул.Вітебська, вул.Вологодська, вул.Генерала Саймонова, вул.Горпіщенко: 55, 57–59, 63, 65, 67; вул.Костромська, вул.Кронштадська: 14–45; вул.Ладожська, вул.Могілевська, вул.Модлінська, вул.Муромська: 1–82; вул.Муромська/Могілевська, вул.Томська: 15, 17, 19, 21–82; вул.Ярославська вул.Бакуніної, 5, м.Севастополь, 99022 (школа №26, хол) Велика

850166 м.Севастополь – вул.Адмірала Клокачова, вул.Братьєв Мікрюкових, вул.Горпіщенко: 69, 71, 73, 75, 80–98Б; вул.Муромська: 85–134; вул.Горпіщенко, 77, м.Севастополь, 99022 (їдальня депо №2, велика зала) Велика

850167 м.Севастополь – вул.Арсенальна, вул.Горпіщенко: 29, 31, 33, 35, 41–43, 45–51, 53; вул.Закамчатська, вул.Сінопська: 30–47; вул.Томська: 3–13, 16, 18, 20; вул.Томська/Черніговська, вул.Черніговська, тупик Горпіщенко вул.Горпіщенко, 39, м.Севастополь, 99022 (школа №41, хол) Велика

850168 м.Севастополь – вул.Белоозьорська, вул.Горпіщенко: 24–26, 30, 32, 34, 36–40/1, 44, 52, 54, 56, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78; вул.Кронштадська: 1–11; вул.Курська, вул.Полоцька, вул.Скаліста: 29–51; вул.Фільченкова, вул.Фільченкова/Белоозьорська, вул.Фільченкова/Полоцька, проїзд Курський, проїзд Полоцький вул.Горпіщенко, 39, м.Севастополь, 99022 (станція юних техніків, хол) Велика

850169 м.Севастополь – вул.Богданова: 156–167; вул.Дорожна, вул.Енергетиків, вул.Кооперативна, вул.Ліповенко, вул.Лісна, вул.Міндальна, вул.Міщенко, вул.Морських пехотінців, вул.Облепіхова, вул.Приятна, вул.Путейська, вул.Роднікова, вул.Сенна, вул.Туманна, вул.Фермерська, вул.Центральна, пров.Крівий, пров.Песенний, пров.Сенной, тупик Родніковий, тупик Северний, шосе Авангардне, шосе Сімферопольське, Склад твердого топлива, Сухарний тунель, 1521 км вул.Енергетиків, 11, м.Севастополь, 99002 (дитячий навчальний заклад №26, хол) Середня

850170 м.Севастополь – вул.Курчатова, вул.Прибрежна, вул.5-а Голландська, пров.1-й Голландський, пров.2-й Голандський, пров.3-й Голландський, пров.4-й Голландський, пров.7-й Голандський, пров.8 Голандський, в/ч 3042-А, в/ч 63859 вул.Курчатова, 1, м.Севастополь, 99015 (Севастопольський національний університет ядерної енергетики та промисловості, ауд.205) Середня

850171 м.Севастополь – вул.Александера: 31–33, 35, 37–62; вул.Весення, вул.Вішньова, вул.Волочаєвська, вул.Казарського, вул.Калюжного, вул.Каховська, вул.Каховська/Переяславська, вул.Кряжева: 12–104; вул.Мазуренко, вул.Некрасова: 2–2У, 6–6А, 8–8А, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34–65; вул.Оношко Алли, вул.Переяславська: 35, 37, 39, 41–43, 45, 47–49, 51, 53–95; вул.Потьомкінців, вул.Сівашська, вул.Смоленська, вул.Тельмана, вул.Українська, вул.Флотська, вул.Челюскінців: 98–130; вул.Чехова: 9–42; пров.Калюжного, проїзд Кряжева вул.Переяславська, 80, м.Севастополь, 99016 (школа №31, хол) Середня

850172 м.Севастополь – вул.Александера: 1А–30, 34, 36; вул.Баумана, вул.Богданова: 18–51; вул.Братська, вул.Водна, вул.Некрасова: 1А, 3–5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33; вул.Переяславська: 6–34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52; вул.Приморська, вул.Серафімовіча: 28–47; вул.Штурманська вул.Чехова, 1, м.Севастополь, 99016 (ВАТ "Парус", хол адміністративного будинку) Велика

850173 м.Севастополь – вул.Богданова: 1–17; вул.Запорожська, вул.Кошуби Дорофея, вул.Кряжева: 2–11; вул.Малишкіна, вул.Серафімовіча: 3–26; вул.Цимлянська, вул.Ціолковського, вул.Челюскінців: 38–96; вул.Челюскінців/Богданова, вул.Чехова: 1–6; в/ч А 0825, в/ч А 2295 вул.Челюскінців, 47, м.Севастополь, 99002 (школа-інтернат №5, хол) Велика

850174 м.Севастополь – вул.Гвардейська: 19–56; вул.Леваневського: 21, 23, 29; вул.Михайловська: 1–2, 10–33; вул.Народних ополченців: 15, 21, 23–60А; вул.Романова, вул.Сімонок: 5–42, 56, 58–64, 88; пров.Водосточний вул.Сімонок, 6, м.Севастополь, 99002 (школа №40, їдальня) Велика

850175 м.Севастополь – вул.Буряка, вул.Гвардейська: 1–11; вул.Громова: 6–38; вул.Дімітрова, вул.Дороніна, вул.Леваневського: 7, 9, 11А–11Б, 13–15; вул.Лодочна, вул.Мачтова, вул.Народних ополченців: 5–14, 16–20Б, 22; вул.Парусна, вул.П’янзіна, вул.П’янзіна/Мачтова, вул.Рибацька, вул.Слепньова, вул.Якорна, набережна Сторожева, пл.Захарова, пров.Коробейників, пров.1-й Морський, пров.2-й Морський, пров.4-й Морський, проїзд Средній, спуск Разіна Степана вул.Народних ополченців, 8, м.Севастополь, 99002 (військово-пожежна частина №3, навчальний клас) Велика

850176 м.Севастополь – вул.Берегова, вул.Герцена, вул.Грібоєдова, вул.Добролюбова, вул.Ескадрена, вул.Інженерна, вул.Каманіна, вул.Кольська, вул.Краєвої Надежди, вул.Кудюрова, вул.Кудюрова/Седова, вул.Леваневського: 2–6А, 8, 10, 12, 16–18, 22, 26; вул.Менделеєва, вул.Молокова, вул.Седова, вул.Халтуріна, вул.Челюскінців: 3–36В; вул.Чернишевського, набережна Достоєвського, пров.Інженерний, пров.Клубний, тупик Каманіна, в/ч А 0247, в/ч 87359, ГРЕС-2, Інженерна балка, Інженерна пристань, спуск Водоп’янова вул.Челюскінців, 28, м.Севастополь, 99002 (школа №9, хол) Велика

850177 м.Севастополь – вул.Михайловська: 5–9; вул.Сімонок: 53–55, 57, 66/68; в/ч А 4422 вул.Сімонок, 50, м.Севастополь, 99002 (школа-гімназія №5, хол) Велика

850178 м.Севастополь – вул.Громова: 52–64; вул.Загордянського, вул.5-а Равелінна, вул.7-а Равелінна вул.Сімонок, 50, м.Севастополь, 99002 (школа-гімназія №5, спортивний зал) Велика

850179 м.Севастополь – вул.Батарейна, вул.Нова, вул.Речна, вул.Соф’ї Перовської, вул.Фьодоровська: 1–6, 10, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 36, 40, 42, 46, 48, 54, 56, 58, 60–128; вул.Школьна, вул.1-а Лінія, вул.2-а Лінія, пров.Качинський, пров.Речний, пров.Фьодоровський, проїзд Любімовський - 2, проїзд Фьодоровський, проїзд Хуторський, тупик Качинський, тупик Фьодоровський, тупик Хуторський, шосе Качинське: 2А–16А, 22, 26–52; в/ч А 2255 вул.Школьна, 1, м.Севастополь, 99026 (школа №27, фойє) Велика

850180 м.Севастополь – вул.Нікітська, вул.Фьодоровська: 9–9А, 11–11А, 13А, 14А–15А, 17–17А, 19–19А, 21–21Б, 23–23А, 25–27А, 29–29А, 31–31А, 33–35А, 37–39А, 41, 43–45, 47, 49–53, 55, 57, 59; вул.Южногородська, пров.Пушкарський, проїзд Данковський, тупик Короткий, шосе Качинське: 17–21, 23; в/ч А 4515 вул.Школьна, 1, м.Севастополь, 99026 (школа №27, фойє) Велика

850181 с.Поворотне, с.Фруктове вул.Леніна, 52, с.Фруктове, м.Севастополь, 99808 (сільський клуб, хол) Середня

850182 с.Верхньосадове, с.Пироговка вул.Севастопольська, 53, с.Верхньосадове, м.Севастополь, 99802 (сільський клуб, зал) Велика

850183 с.Фронтове вул.345 дивізії, 12, с.Фронтове, м.Севастополь, 99803 (школа №55, кабінет історії) Середня

850184 с.Дальнє, с.Камишли 3, с.Дальнє, м.Севастополь, 99049 (суспільний центр місцевого самоврядування, хол) мала

850185 с.Осипенко, с.Полюшко вул.Сухий, 1, с.Осипенко, м.Севастополь, 99814 (центральна контора ім.П.Осипенко, хол) Велика

850186 с.Вишневе, с.Орлівка Качинське шосе, 3, с.Орлівка, м.Севастополь, 99814 (школа №46, хол) Середня

850187 смт Кача – вул.Авіаторів: 2–16, 19–24, 27, 29–32, 34–35; вул.Первомайська, 1, смт Кача, м.Севастополь, 99804 (школа №13, спортивний зал) Велика

850188 смт Кача – вул.Авіаторів: 1, 17–18, 25–26, 28, 33; вул.Гастело, вул.Кожедуба, вул.Нестерова, вул.П. Осипенко, вул.Первомайська, вул.Покришкіна, вул.Расковой, вул.Ударна, вул.Червоноармійська, набережна Чкалова, шосе 2 км Качинського, шосе 20 км Качинського, в/ч 10496, в/ч 20329, в/ч 45646, в/ч 49252, в/ч 49311, в/ч 49371, в/ч 53021 вул.Первомайська, 1, смт Кача, м.Севастополь, 99804 (школа №13, хол) Середня

850189 с.Андріївка – вул.Верхня, вул.Качинська, вул.Майська, вул.Морська, вул.Огородна, вул.Садова, вул.Усадебна, вул.Уютна, вул.Центральна, вул.17-го Ноября, пров.Садовий вул.Центральна, 43, с.Андріївка, м.Севастополь, 99813 (школа №20, фойє) Середня

850190 с-ще Сонячний вул.Андріївська, 11, с-ще Сонячний, м.Севастополь, 99815 (селищний клуб, хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
850142 Комунальний заклад "Севастопольська міська лікарня №1 ім. М.І.Пирогова" вул.Адмірала Октябрьського, 19, м.Севастополь, 99008 Середня
850143 Комунальний заклад "Севастопольська міська лікарня №5" просп.Генерала Острякова, 211А, м.Севастополь, 99055 Мала
850144 Комунальний заклад "Севастопольська міська інфекційна лікарня №8" вул.Комуністічеська, 40, м.Севастополь, 99003 Мала
850191 Комунальний заклад "Севастопольська міська лікарня №3 імені Даші Севастопольської" вул.Надеждінців, 15, м.Севастополь, 99001 Мала
850192 Комунальний заклад "Севастопольська міська лікарня №4" вул.Леваневського, 24, м.Севастополь, 99002 Мала
850193 Севастопольський військово-медичний клінічний центр кримського регіону вул.Челюскінців, 2, м.Севастополь, 99002 Мала