Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Дніпропетровська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Апостолівська міська громада Апостолівський р-н (м Апостолове,с Володимирівка,с Запорізьке,с Кам'янка,с Катеринівка,с Михайлівка,с Михайло-Заводське,с Нова Січ,с Новоіванівка,с Новомар'янівка,с Новосеменівка,с Перше Травня,с Сергіївка,с Слов'янка,с Тарасо-Григорівка,с Червона Колона,с Шевченко,с Широчани,с-ще Жовте,с-ще Українка)
Богданівська сільська громада Павлоградський р-н (с Богданівка,с Зелене,с Кохівка,с Мар'ївка,с Мерцалівка,с Нова Дача,с Нова Русь,с Самарське,с Шахтарське), Павлоградський р-н (с Богуслав),
Довибори 22.12.2019: Павлоградський р-н [с Богуслав]
Вакулівська сільська громада Софіївський р-н (с Базавлучок,с Вакулове,с Дачне,с Жовте,с Калашники,с Мар'ївка,с Нові Ковна,с Нововітебське,с Нововасилівка,с Новоолексіївка,с Новоподільське,с Одрубок,с Павлівка,с Петропавлівка,с Садове,с Тернуватка,с Українка,с Явдохівка)
Вербківська сільська громада Павлоградський р-н (с В'язівок,с Вербки,с Веселе,с Жолобок,с Кочережки,с Морозівське,с Нові Вербки,с Новомиколаївське,с Підлісне,с Поперечне,с Свідівок,с Степ)
Грушівська сільська громада Апостолівський р-н (с Грушівка,с Усть-Кам'янка,с Червоний Тік,с-ще Гранітне,с-ще Тік,с-ще Токівське,с-ще Червоний Запорожець)
Зеленодольська міська громада Апостолівський р-н (м Зеленодольськ,с Велика Костромка,с Мала Костромка,с Мар'янське)
Ляшківська сільська громада Царичанський р-н (с Андріївка,с Залелія,с Лозуватка,с Ляшківка,с Назаренки,с Нетесівка,с Орлівка,с Помазанівка,с Шарівка)
Могилівська сільська громада Царичанський р-н (с Могилів,с Проточі)
Нивотрудівська сільська громада Апостолівський р-н (с Єлизаветпілля,с Вільне,с Веселі Чумаки,с Зоряне,с Нива Трудова,с Новоукраїнське,с Садове,с Солдатське)
Новоолександрівська сільська громада Дніпровський р-н (с Братське,с Волоське,с Дніпрове,с Дороге,с Кам'янка,с Майорка,с Новоолександрівка,с Ракшівка,с Старі Кодаки,с Червоний Садок,с Чувилине,с-ще Дослідне)
Новопокровська селищна громада Солонянський р-н (смт Новопокровка,с Багате,с Водяне,с Григорівка,с Дружелюбівка,с Квітуче,с Котлярівка,с Малинове,с Мирне,с Павлівка,с Пропашне,с Суданівка,с Товариський Труд,с Тракторне)
Святовасилівська сільська громада Солонянський р-н (с Барвінок,с Голубинівка,с Дальнє,с Карайкове,с Матросове,с Наталівка,с Незабудине,с Новомар'ївка,с Орлове,с Промінь,с Рясне,с Томаківка,с Хижине,с Чернігівка,с Чорнопарівка,с Шульгівка,с Якимівка,с-ще Незабудине,с-ще Святовасилівка)
Слобожанська селищна громада Дніпровський р-н (смт Слобожанське,с Степове)
Солонянська селищна громада Солонянський р-н (смт Солоне,с Антонівка,с Аполлонівка,с Василівка,с Вишневе,с Гончарка,с Дніпровське,с Дороганівка,с Кам'яне,с Малозахарине,с Новоселівка,с Сергіївка,с Сонячне,с Тритузне,с Червонокам'яне,с Шестипілля,с Широке,с-ще Надіївка)
Сурсько-Литовська сільська громада Дніпровський р-н (с Зелений Гай,с Новомиколаївка,с Сурсько-Клевцеве,с Сурсько-Литовське)
Дата виборів: 27.03.2016
Мирівська сільська громада Томаківський р-н (с Весела Федорівка,с Виводове,с Вищетарасівка,с Глухе,с Долинське,с Жмерине,с Настасівка,с Новий Мир,с Новопавлівка,с Стрюківка,с Топила,с-ще Зоря,с-ще Маяк,с-ще Мирове,с-ще Прогрес),
Довибори 23.12.2018: Томаківський р-н [с Виводове,с Вищетарасівка,с Глухе,с Долинське,с Жмерине,с Новий Мир,с Новопавлівка,с Стрюківка]
Дата виборів: 11.12.2016
Аулівська селищна громада Криничанський р-н (смт Аули,с Вишневе,с Українка)
Божедарівська селищна громада Криничанський р-н (с Зоря,с Катеринопіль,с Нова Праця,с Новогурівка,с Павлівка,с Привілля), Криничанський р-н (смт Божедарівка,с Болтишка,с Вільне,с Весела Долина,с Веселе,с Грузинівка,с Зелений Яр,с Калинівка,с Крута Балка,с Людмилівка,с Надія,с Новомилорадівка,с Олексіївка,с Олександрівка,с Покровка,с Потоки,с Скелюватка,с Трудове,с Червоний Орлик,с-ще Милорадівка,с-ще Сорокопанівка),
Довибори 29.12.2019: Криничанський р-н [с Зоря,с Катеринопіль,с Нова Праця,с Новогурівка,с Павлівка,с Привілля]
Криничанська селищна громада Криничанський р-н (смт Кринички,с Гримуче,с Діброва,с Дружба,с Кам'янчани,с Маломихайлівка,с Малярщина,с Мирне,с Новокалинівка,с Новопідгірне,с Новопушкарівка,с Одарівка,с Первозванівка,с Суворовське,с Сухий Хутір,с Улянівка,с Червоний Став,с Червоний Яр,с Чернече,с Шмакове,с Яблуневе)
Дата виборів: 18.12.2016
Варварівська сільська громада Юр’ївський р-н (с В'язівське-Водяне,с Варварівка,с Вербське,с Вербуватівка,с Весела Гірка,с Долина,с Нижнянка,с Призове,с Широка Балка,с Юр'ївське)
Васильківська селищна громада Васильківський р-н (смт Васильківка,смт Письменне,с Іванівка,с Іванівське,с Бабакове,с Богданівка,с Бондареве,с Великоолександрівка,с Вербівське,с Веселий Кут,с Вовчанське,с Возвратне,с Воронізьке,с Воскресенівка,с Григорівка,с Дібрівка,с Дебальцеве,с Зелений Гай,с Зоря,с Катеринівка,с Колоно-Миколаївка,с Красне,с Луб'янці,с Лугове,с Манвелівка,с Новоіванівка,с Нововасильківка,с Нововоскресенівка,с Новотерсянське,с Охотниче,с Первомайське,с Перевальське,с Петриківка,с Преображенське,с Пришиб,с Рубанівське,с Солонці,с Тихе,с Улянівка,с Шевченківське,с-ще Правда),
Довибори 23.12.2018: Васильківський р-н [смт Письменне,с Іванівське,с Вербівське,с Веселий Кут,с Возвратне,с Воронізьке,с Григорівка,с Дібрівка,с Дебальцеве,с Зелений Гай,с Луб'янці,с Лугове,с Новоіванівка,с Новотерсянське,с Охотниче,с Перевальське,с Пришиб,с Рубанівське,с Солонці,с Тихе,с Шевченківське]
Великомихайлівська сільська громада Покровський р-н (с Березове,с Великомихайлівка,с Вороне,с Запорізьке,с Калинівське,с Лісне,с Маліївка,с Новогеоргіївка,с Новомиколаївка,с Новоселівка,с Орестопіль,с Соснівка,с Степове,с Тернове,с Хороше,с Январське)
Вишнівська селищна громада П’ятихатський р-н (смт Вишневе,с Іванівка,с Байківка,с Кулябкине,с Ликошине,с Лозуватка,с Новоукраїнка,с Терно-Лозуватка,с Червоний Яр)
Гречаноподівська сільська громада Широківський р-н (с Водяне,с Гречані Поди,с Калинівка,с Кравці,с Красний Під,с Кряжове,с Миролюбівка,с Нове Життя,с Озерне,с Олександрівка,с Подове,с Пологи,с Свистунове,с Степове,с Трудолюбівка),
Довибори 23.12.2018: Широківський р-н [с Нове Життя,с Олександрівка]
Лихівська селищна громада П’ятихатський р-н (смт Лихівка,с Байдаківка,с Володимирівка,с Грамівка,с Григорівка,с Миронівка,с Райдужне,с Степове,с Цвіле,с Червона Гірка,с Яковлівка)
Маломихайлівська сільська громада Покровський р-н (с Гаврилівка,с Маломихайлівка,с Підгаврилівка,с Яблунівка)
Новолатівська сільська громада Широківський р-н (с Інгулець,с Зелена Балка,с Курганка,с Латівка,с Макарівка,с Нове,с Новолатівка,с Новоселівка,с Стародобровільське,с Червоний Ранок,с Шведове)
Новопавлівська сільська громада Межівський р-н (с Антонівське,с Богданівка,с Дачне,с Миколаївка,с Новопавлівка,с Солоне,с Тарасівка,с Філія,с Федорівське,с Чаус,с Чугуєве)
Покровська селищна громада Покровський р-н (смт Покровське,с Андріївка,с Богодарівка,с Братське,с Відрадне,с Вільне,с Вовче,с Водяне,с Гай,с Гапоно-Мечетне,с Герасимівка,с Добропасове,с Зелена Долина,с Коломійці,с Левадне,с Нечаївка,с Новоскелювате,с Олексіївка,с Олександрівка,с Остапівське,с Отрішки,с Піщане,с Петриків,с Писанці,с Радісне,с Романки,с Скотувате,с Старокасянівське,с Тихе,с Христофорівка,с Чорненкове)
Роздорська селищна громада Синельниківський р-н (смт Роздори,с Водяне,с Гострий Камінь,с Катражка,с Нововознесенка,с Новопавлоградське,с Парне,с Роздолля,с Старовишневецьке,с-ще Вишневецьке)
Софіївська селищна громада Софіївський р-н (с Ізлучисте,с Авдотівка,с Вишневе,с Кам'янка,с Новопетрівка,с Новохортиця,с Новоюлівка,с Олексіївка,с Степове,с Трудолюбівка), Софіївський р-н (смт Софіївка,с Братське,с Вільне Життя,с Володимирівка,с Запорізьке,с Зелене,с Катеринівка,с Катерино-Наталівка,с Любимівка,с Миколаївка,с Михайлівка,с Назарівка,с Непереможне,с Олександро-Білівка,с Петрівка,с Петрове,с Тарасівка,с Широке,с-ще Лошкарівка),
Довибори 23.12.2018: Софіївський р-н [с Вільне Життя,с Володимирівка,с Зелене,с Катеринівка,с Катерино-Наталівка,с Миколаївка,с Назарівка,с Непереможне,с Олександро-Білівка,с Петрівка,с-ще Лошкарівка],
Довибори 29.12.2019: Софіївський р-н [с Ізлучисте,с Авдотівка,с Вишневе,с Кам'янка,с Новопетрівка,с Новохортиця,с Новоюлівка,с Олексіївка,с Степове,с Трудолюбівка]
Томаківська селищна громада Томаківський р-н (смт Томаківка,с Баркове,с Високе,с Ганнівка,с Гарбузівка,с Грушеве,с Запорізька Балка,с Запорізьке,с Зелений Клин,с Катьощине,с Кисличувата,с Китайгородка,с Крутеньке,с Миролюбівка,с Михайлівка,с Новокатьощине,с Новомиколаївка,с Новомихайлівка,с Новоукраїнка,с Олександрівка,с Петрівка,с Преображенка,с Садове,с Семенівка,с Сергіївка,с Степанівка,с Урожайне,с Чайки,с Червоний Яр,с Чумаки)
Царичанська селищна громада Царичанський р-н (смт Царичанка,с Івано-Яризівка,с Бабайківка,с Вербове,с Гнатівка,с Драгівка,с Дубове,с Заорілля,с Калинівка,с Кущівка,с Лисківка,с Михайлівка,с Ненадівка,с Новостроївка,с Пилипівка,с Преображенка,с Прядівка,с Селянівка,с Семенівка,с Тарасівка,с Турове,с Червона Орілька,с Юр'ївка)
Чкаловська сільська громада Нікопольський р-н (с Південне,с Чкалове)
Дата виборів: 29.10.2017
Іларіонівська селищна громада Синельниківський р-н (смт Іларіонове,смт Сад,с Іванівка,с Знаменівське,с Лозуватка,с Мар'ївка,с Мар'їнка,с Ракове,с Старолозуватка,с-ще Первомайське,с-ще Хорошеве,с-ще Шахтарське)
Верхньодніпровська міська громада Верхньодніпровський р-н (м Верхньодніпровськ,с Новогригорівка,с Підлужжя,с Перше Травня,с Самоткань,с Тарасівка)
Зайцівська сільська громада Синельниківський р-н (с Зайцеве,с Калинівка,с Кам'януватка,с Кислянка,с Козачий Гай,с Красне,с Майське,с Максимівка,с Надеждівка,с Нове,с Новомиколаївка,с Очеретувате,с Романівка,с Тернове,с Хорошеве)
Карпівська сільська громада Широківський р-н (с Андріївка,с Веселий Став,с Городуватка,с Могилівка,с Радевичеве), Широківський р-н (смт Миколаївка,с Вишневе,с Дем'янівка,с Зелений Гай,с Зелений Став,с Казанківка,с Карпівка,с Малинівка,с Мирне,с Новомалинівка,с Олександрія,с Плугатар,с Полтавка,с Розівка,с Тихий Став,с Цвіткове,с Червоне,с Широка Дача,с Широка Долина,с Яблунівка,с Явдотівка),
Довибори 29.12.2019: Широківський р-н [с Андріївка,с Веселий Став,с Городуватка,с Могилівка,с Радевичеве]
Китайгородська сільська громада Царичанський р-н (с Китайгород,с Кравцівка,с Рибалки,с Рудка,с Щербинівка)
Лошкарівська сільська громада Нікопольський р-н (с Іванівка,с Водяне,с Головкове,с Звізда,с Зелене,с Крутий Берег,с Лошкарівка,с Максимівка,с Маринопіль,с Межуївка,с Нова Балта,с Олександропіль,с Павлопілля,с Приют,с Сорочине,с Христофорівка,с Шевченкове,с Шишкине)
Любимівська сільська громада Дніпровський р-н (с Любимівка,с Перше Травня,с Придніпрянське), Синельниківський р-н (с Веселе,с Воронівка,с Діброва)
Межівська селищна громада Межівський р-н (смт Демурине,смт Межова,с Іванівка,с Біляківка,с Василівка,с Веселе,с Веселе,с Водолазьке,с Вознесенське,с Володимирівка,с Всесвятське,с Жукове,с Запорізьке,с Колона-Межова,с Красногорівка,с Мар'ївка,с Новогригорівка,с Новолозуватівка,с Новоолександрівка,с Новопідгородне,с Новотроїцьке,с Олександрівка,с Попутне,с Преображенка,с Райполе,с Славне,с Степове,с Сухарева Балка,с Українка,с Юр'ївка)
Межиріцька сільська громада Павлоградський р-н (с Булахівка,с Дачне,с Домаха,с Карабинівка,с Лиманське,с Межиріч,с Новоолександрівське,с Оженківка,с Червона Долина,с Червона Нива,с-ще Мінеральні Води,с-ще Новоселівське)
Миколаївська сільська громада Васильківський р-н (с Артемівка,с Бровки,с Гришаї,с Дачне,с Добровілля,с Довге,с Дубовики,с Зелена Роща,с Зелений Гай,с Копані,с Крутеньке,с Лиса Балка,с Медичне,с Миколаївка,с Новоандріївка,с Очеретувате,с Таранове,с Хвилі), Васильківський р-н (с Краснощокове,с Свиридове,с Хуторо-Чаплине,с Шевченкове),
Довибори 22.12.2019: Васильківський р-н [с Краснощокове,с Свиридове,с Хуторо-Чаплине,с Шевченкове]
Миколаївська сільська громада Петропавлівський р-н (с Бажани,с Відродження,с Дмитрівка,с Кардаші,с Олефірівка,с Чумаки), Петропавлівський р-н (с Запоріжжя,с Катеринівка,с Кунінова,с Маломиколаївка,с Мар'їна Роща,с Миколаївка,с Новопричепилівка,с Петрівка,с Русакове,с Сидоренко,с-ще Васильківське),
Довибори 22.12.2019: Петропавлівський р-н [с Бажани,с Відродження,с Дмитрівка,с Кардаші,с Олефірівка,с Чумаки]
Першотравневська сільська громада Нікопольський р-н (с Бекетівка,с Високе,с Високопіль,с Західне,с Мар'ївка,с Новоіванівка,с Новоселівка,с Олександрівка,с Підгірне,с Першотравневе,с Східне,с Таврійське,с Чистопіль)
Петриківська селищна громада Петриківський р-н (смт Петриківка,с Кулішеве,с Мала Петриківка,с Сотницьке,с Хутірське)
Раївська сільська громада Синельниківський р-н (с Іванівка,с Андріївка,с Березнуватка,с Богуславка,с Вільне,с Василівка,с Василівка-на-Дніпрі,с Великомихайлівка,с Вербки-Осокорівка,с Вербове,с Веселе,с Воронове,с Георгіївка,с Грушувато-Криничне,с Дніпровське,с Дубове,с Запорожець,с Заяче,с Калинівське,с Київське,с Кодацьке,с Котлярівське,с Луб'янка,с Мажари,с Мар'ївка,с Миролюбівка,с Михайлівка,с Морозівське,с Ненаситець,с Новий Посьолок,с Новогніде,с Новоолексіївка,с Новоолександрівка,с Новочернігівське,с Носачі,с Павлівка,с Панасівка,с Партизани,с Раївка,с Рудево-Миколаївка,с Садове,с Суха Калина,с Терса,с Токове,с Циганівка,с Шевченківське,с Ясне)
Славгородська селищна громада Синельниківський р-н (смт Славгород,с Андріївка,с Бегма,с Бурханівка,с Варварівка,с Володимирівське,с Гірки,с Грякувате,с Дубо-Осокорівка,с Запорізьке,с Зелене,с Мар'ївське,с Надеждине,с Новоолександрівське,с Новоолександропіль,с Обоянівське,с Олександропіль,с Осокорівка,с Першозванівка,с Польове,с Попове,с Третяківка,с Троїцьке,с Тургенєвка)
Троїцька сільська громада Павлоградський р-н (с Вербове,с Левадки,с Малоолександрівка,с Привовчанське,с Троїцьке)
Червоногригорівська селищна громада Нікопольський р-н (смт Червоногригорівка,с Борисівка,с Дмитрівка,с Мусіївка,с Привільне,с Придніпровське,с-ще Кам'янське)
Широківська селищна громада Широківський р-н (смт Широке,с Благодатне,с Весела Дача,с Ганнівка,с Григорівка,с Дачне,с Запоріжжя,с Кошове,с Надія,с Новокурське,с Новоукраїнка,с Одрадне,с Оленівка,с Подидар,с Спаське,с Шестірня)
Юр’ївська селищна громада Юр’ївський р-н (смт Юр'ївка,с Івано-Межиріцьке,с Білозерське,с Бразолове,с Варламівка,с Василівка,с Голубівське,с Жемчужне,с Затишне,с Кіндратівка,с Катеринівка,с Новогригорівка,с Новомосковське,с Новочорноглазівське,с Олексіївка,с Первомайське,с Преображенка,с Пшеничне,с Сокільське,с Терни,с Українське,с Улянівка,с Федорівське,с Чернявщина,с Чорноглазівка,с Яблунівка,с-ще Жемчужне)
Дата виборів: 24.12.2017
Девладівська сільська громада Софіївський р-н (с Андріївка,с Вербове,с Веселе Поле,с Водяне,с Ганно-Миколаївка,с Гончарове,с Грушки,с Довгівка,с Зелений Гай,с Ковалеве,с Кринички,с Криничувате,с Любе,с Макорти,с Мар'є-Дмитрівка,с Нова Зоря,с Олександрівка,с Перше Травня,с Спокойствіє,с Червоне Поле,с Червоний Яр,с Южне,с-ще Девладове,с-ще Потоцьке)
Саксаганська сільська громада П’ятихатський р-н (с Балкове,с Вільне,с Галина Лозуватка,с Грушуватка,с Демурино-Варварівка,с Кам'яне,с Красноіванівка,с Нерудсталь,с Новоіванівка,с Савро,с Саксагань,с Семенівка,с Цівки,с Червона Поляна,с Чигринівка,с Чумаки)
Українська сільська громада Петропавлівський р-н (с Василівка,с Вереміївка,с Зелений Гай,с Мар'янка,с Новоселівка,с Новохорошевське,с Троїцьке,с-ще Українське)
Дата виборів: 29.04.2018
Личківська сільська громада Магдалинівський р-н (с Бузівка,с Великокозирщина,с Гавришівка,с Зоряне,с Йосипівка,с Ковпаківка,с Личкове,с-ще Приорільське)
Піщанська сільська громада Новомосковський р-н (смт Меліоративне,с Знаменівка,с Новоселівка,с Новотроїцьке,с Орлівщина,с Підпільне,с Піщанка,с Соколове,с Ягідне)
Перещепинська міська громада Новомосковський р-н (м Перещепине,с Багате,с Воскресенівка,с Ганнівка,с Голубівка,с Керносівка,с Козирщина,с Левенцівка,с Малокозирщина,с Михайлівка,с Олександрія,с Орілька,с Панасівка,с Рівне,с Свічанівка,с Троїцьке,с-ще Вишневе,с-ще Кільчень,с-ще Миролюбівка), Юр’ївський р-н (с Новошандрівка,с Шандрівка)
Чумаківська сільська громада Дніпровський р-н (с Виноградне,с Маївка,с Чумаки,с-ще Зоря), Магдалинівський р-н (с Іванівка,с Веселе,с Вишневе,с Нововасилівка,с Новоспаське,с Приют,с Тарасо-Шевченківка)
Дата виборів: 22.12.2019
Глеюватська сільська громада Криворізький р-н (с Веселий Кут,с Високе Поле,с Глеюватка,с Зелене Поле,с Кам'яне Поле,с Красна Балка,с Лісове,с Новоіванівка,с Новопокровка,с Шевченківське)
Затишнянська сільська громада Криничанський р-н (с Вітрівка,с Затишне,с Лозуватка,с Лозуватське,с Лугове,с Михайлівка,с Преображенка,с Червона Балка,с Червоне,с Черкаське,с-ще Гранітне)
Магдалинівська селищна громада Магдалинівський р-н (смт Магдалинівка,с Євдокіївка,с Веселий Гай,с Виноградівка,с Водяне,с Грабки,с Деконка,с Дубравка,с Дудківка,с Жданівка,с Запоріжжя,с Кільчень,с Казначеївка,с Калинівка,с Котовка,с Крамарка,с Малоандріївка,с Мар'ївка,с Новоіванівка,с Новопетрівка,с Олександрівка,с Оленівка,с Олянівка,с Очеретувате,с Першотравенка,с Поливанівка,с Почино-Софіївка,с Січкарівка,с Степанівка,с Тарасівка,с Тарасівка,с Трудолюбівка,с Шевське,с Шевченківка)
Обухівська селищна громада Дніпровський р-н (смт Обухівка,с Горянівське), Петриківський р-н (смт Миколаївка)
Чернеччинська сільська громада Магдалинівський р-н (с Гупалівка,с Дмухайлівка,с Заплавка,с Краснопілля,с Кременівка,с Минівка,с Мусієнкове,с Чернеччина)
Дата виборів: 29.12.2019
Підгородненська міська громада Дніпровський р-н (м Підгородне,с Перемога), Новомосковський р-н (с Дмитрівка,с Спаське,с Хуторо-Губиниха)
Червоненська сільська громада Криворізький р-н (с Гомельське,с Запорожець,с Зоря,с Калинівка,с Недайвода,с Тернуватка,с Чабанове,с Червоне,с-ще Рудничне)
Черкаська селищна громада Новомосковський р-н (смт Гвардійське,смт Черкаське)