Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Житомирська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Іршанська селищна громада Хорошівський р-н (смт Іршанськ,с Ємилівка,с Губенкове,с Гута-Добринь,с Добринь)
Високівська сільська громада Черняхівський р-н (с Високе,с Городище,с Забріддя,с Осники,с Щеніїв)
Вишевицька сільська громада Радомишльський р-н (с Ірша,с Веприн,с Вирва,с Вишевичі,с Межирічка)
Дубрівська сільська громада Баранівський р-н (с Вересна,с Глинянка,с Дубрівка,с Зірка,с Забара,с Закриниччя,с Зелений Гай,с Красуля,с Мокре,с Радулин,с Стовпи,с Хижівка)
Народицька селищна громада Народицький р-н (смт Народичі,с Бабиничі,с Базар,с Батьківщина,с Болотниця,с Бродник,с Буда-Голубієвичі,с Булів,с В'язівка,с Вільхова,с Васьківці,с Великі Міньки,с Вила,с Ганнівка,с Голубієвичі,с Грезля,с Гута-Ксаверівська,с Гуто-Мар'ятин,с Давидки,с Жерев,с Журавлинка,с Заводне,с Закусили,с Залісся,с Калинівка,с Карпилівка,с Клочки,с Колосівка,с Ласки,с Латаші,с Липлянщина,с Листвинівка,с Лозниця,с Любарка,с Межиліска,с Мотійки,с Недашківка,с Нова Радча,с Новий Дорогинь,с Ноздрище,с Норинці,с Одруби,с Оржів,с Осика,с Радча,с Ровба,с Розсохівське,с Рубежівка,с Рудня-Базарська,с Рудня-Кам'янка,с Савченки,с Селець,с Сингаї,с Славенщина,с Славковиці,с Слобода-В'язівка,с Снитище,с Стара Радча,с Старий Дорогинь,с Старий Кужіль,с Сухарівка,с Тичків,с Христинівка,с Червоне,с Яжберень)
Новоборівська селищна громада Хорошівський р-н (смт Нова Борова,с Ісаківка,с Валки,с Гацьківка,с Кам'яний Брід,с Краснорічка,с Кропивня,с Луковець,с Небіж,с Рудня-Гацьківка,с Рудня-Фасова,с Старий Бобрик,с Томашівка,с Турчинка,с Фасова,с Хичів,с Ягодинка,с Ягодинка Друга)
Потіївська сільська громада Радомишльський р-н (с Буглаки,с Будилівка,с Вівче,с Вихля,с Гришківка,с Гута-Потіївка,с Дітинець,с Дорогунь,с Дубовик,с Заміри,с Заньки,с Клен,с Мирне,с Моделів,с Морогівка,с Нова Буда,с Нова Мар'янівка,с Новосілка,с Облітки,с Потіївка,с Прибуток,с Стара Буда,с Стара Гребля,с Теклянівка)
Тетерівська сільська громада Житомирський р-н (с Буки,с Дениші,с Катеринівка,с Корчак,с Михайлівка,с Нова Рудня,с Перлявка,с Руденька,с Тетерівка,с Тригір'я,с Улянівка)
Червоненська селищна громада Андрушівський р-н (смт Червоне,с Великі Мошківці,с Глинівці,с Забара,с Котівка,с Крилівка,с Малі Мошківці)
Дата виборів: 27.03.2016
Корнинська селищна громада Попільнянський р-н (смт Корнин,с Білки,с Королівка,с Лисівка,с Лучин,с Мишерине,с Мохначка,с Сущанка,с Турбівка,с-ще Корнинське),
Довибори 29.04.2018: Попільнянський р-н [с Білки,с Мохначка]
Дата виборів: 18.12.2016
Андрушківська сільська громада Попільнянський р-н (с Андрушки,с Василівка,с Макарівка,с Харліївка,с-ще Новопаволоцьке)
Білокоровицька сільська громада Олевський р-н (смт Бучмани,смт Нові Білокоровичі,с Білокоровичі)
Баранівська міська громада Баранівський р-н (м Баранівка,смт Полянка,с Іванівка,с Берестівка,с Будисько,с Вірля,с Вишнівка,с Володимирівка,с Глибочок,с Гриньки,с Деревищина,с Жари,с Зеремля,с Зрубок,с Йосипівка,с Кашперівка,с Климентіївка,с Лісове,с Марківка,с Мирославль,с Млини,с Озерянка,с Острожок,с Рогачів,с Рудня,с Середня,с Ситисько,с Смолдирів,с Смолка,с Стара Гута,с Суємці,с Табори,с Явне,с Ялишів)
Барашівська сільська громада Ємільчинський р-н (с Євгенівка,с Єлизаветпіль,с Антонівка,с Бараші,с Бастова Рудня,с Березівка,с Бобрицька Болярка,с Бобриця,с Будо-Бобриця,с Верби,с Ганнопіль,с Гута-Бобрицька,с Йосипівка,с Киселівка,с Киянка,с Крем'янка,с Майдан,с Неділище,с Новоолександрівка,с Новосілка,с Синявка,с Сорочень,с Усолуси,с Шевченкове)
Брусилівська селищна громада Брусилівський р-н (смт Брусилів,с Биків,с Болячів,с Вільшка,с Водотиї,с Дивин,с Долинівка,с Дубрівка,с Западня,с Карабачин,с Ковганівка,с Краківщина,с Лазарівка,с Містечко,с Малинівка,с Мар'янівка,с Морозівка,с Нові Озеряни,с Озера,с Осівці,с Пилипонка,с Покришів,с Привороття,с Романівка,с Скочище,с Соболівка,с Соловіївка,с Старицьке,с Хом'янка,с Хомутець,с Яструбенька,с Яструбна,с-ще Скочище)
Вільська сільська громада Черняхівський р-н (с Іванків,с Івановичі,с Вільськ,с Вишпіль,с Зороків,с Крученець,с Ксаверівка,с Новопіль,с Окілок,с Перемога,с Щербини,с Ялинівка)
Городницька селищна громада Новоград-Волинський р-н (смт Городниця,с Анастасівка,с Броницька Гута,с Брониця,с Дубники,с Кленова,с Липине,с Лучиця,с Мала Анастасівка,с Перелісок,с Перелісянка,с Прихід,с Червона Воля),
Довибори 30.06.2019: Новоград-Волинський р-н [с Броницька Гута]
Горщиківська сільська громада Коростенський р-н (с Березівка,с Боровиця,с Вигів,с Видень,с Горщик,с Давидки,с Дружбівка,с Жупанівка,с Краснопіль,с Піски)
Довбиська селищна громада Баранівський р-н (смт Довбиш,смт Мар'янівка,с Адамівка,с Дорогань,с Зятинець,с Лісова Поляна,с Любарська Гута,с Наталія,с Ожгів,с Осичне,с Турова)
Квітнева сільська громада Попільнянський р-н (с Єрчики,с Велика Чернявка,с Дехтярка,с Квітневе,с Кошляки,с Почуйки,с Романівка,с Ставище,с Яблунівка)
Коростишівська міська громада Коростишівський р-н (м Коростишів,с Єлизаветівка,с Антонівка,с Більківці,с Бобрик,с Борок,с Браженець,с Віленька,с Вільнянка,с Видумка,с Вишневе,с Голубівка,с Грубське,с Здвижка,с Квітневе,с Козак,с Красилівка,с Кропивня,с Онишпіль,с Продубіївка,с Радівка,с Семенівка,с Струцівка,с Теснівка,с Царівка,с Щигліївка)
Краснопільська сільська громада Чуднівський р-н (с Безпечна,с Жеребки,с Краснопіль,с Молочки,с Мотрунки,с Носівки,с Певна,с Польова Слобідка,с Степок,с Стетківці,с Суслівка,с-ще Поштове),
Довибори 30.06.2019: Чуднівський р-н [с Жеребки,с Певна,с Польова Слобідка,с Степок,с-ще Поштове]
Лугинська селищна громада Лугинський р-н (смт Лугини,смт Миролюбів,с Іванівка,с Березовий Груд,с Бобричі,с Будо-Літки,с Великий Дивлин,с Вербівка,с Волошине,с Глухова,с Жеревці,с Запілля,с Зарічка,с Калинівка,с Кам'яна Гірка,с Красносілка,с Красностав,с Кремне,с Крупчатка,с Леонівка,с Лугинки,с Малий Дивлин,с Миколаївка,с Нові Новаки,с Нова Рудня,с Новосілка,с Остапи,с Підостапи,с Путиловичі,с Радогоща,с Рудня-Жеревці,с Станційне,с Старі Новаки,с Старосілля,с Степанівка,с Теснівка,с Топільня,с Червона Волока),
Довибори 29.04.2018: Лугинський р-н [смт Миролюбів,смт Миролюбів,с Іванівка,с Бобричі,с Великий Дивлин,с Вербівка,с Волошине,с Жеревці,с Запілля,с Зарічка,с Красносілка,с Кремне,с Леонівка,с Малий Дивлин,с Миколаївка,с Нові Новаки,с Нова Рудня,с Новосілка,с Путиловичі,с Путиловичі,с Рудня-Жеревці,с Старі Новаки,с Старосілля,с Степанівка,с Топільня,с Червона Волока]
Миропільська селищна громада Романівський р-н (смт Миропіль,с Дертка,с Колодяжне,с Мала Козара,с Олександрівка,с Паволочка,с Печанівка,с Пилипо-Кошара),
Довибори 30.06.2019: [с Паволочка,с Печанівка],
Довибори 30.06.2019: Романівський р-н [с Паволочка,с Печанівка]
Олевська міська громада Олевський р-н (м Олевськ,смт Діброва,смт Дружба,смт Новоозерянка,с Андріївка,с Артинськ,с Бацеве,с Болярка,с Будки,с Варварівка,с Держанівка,с Джерело,с Жубровичі,с Журжевичі,с Забороче,с Замисловичі,с Зольня,с Зубковичі,с Калинівка,с Кам'янка,с Кишин,с Ковалівка,с Копище,с Корощине,с Ліски,с Лісове,с Лопатичі,с Майдан,с Майдан-Копищенський,с Михайлівка,с Млинок,с Обище,с Озеряни,с Перга,с Покровське,с Рудня,с Рудня-Бистра,с Рудня-Замисловицька,с Рудня-Озерянська,с Рудня-Перганська,с Рудня-Хочинська,с Сарнівка,с Сердюки,с Соснівка,с Стовпинка,с Сущани,с Тепениця,с Устинівка,с Хмелівка,с Хочине,с Шебедиха,с Юрове,с-ще Лугове,с-ще Сновидовичі)
Попільнянська селищна громада Попільнянський р-н (смт Попільня,с Великі Лісівці,с Голуб'ятин,с Котлярка,с Криве,с Маркова Волиця,с Миролюбівка,с Новоселиця,с Піски,с Парипси,с Попільня,с Пустельники,с Рудка,с Саверці,с Сокільча,с Строків,с Ходорків,с-ще Відродження)
Семенівська сільська громада Бердичівський р-н (с Іванківці,с Великі Низгірці,с Дубівка,с Закутинці,с Кикишівка,с Красівка,с Малі Гадомці,с Нова Олександрівка,с Семенівка,с Сингаївка,с Терехове,с Хажин)
Станишівська сільська громада Житомирський р-н (с Бистрі,с Вершина,с Грабівка,с Зарічани,с Кринички,с Лісівщина,с Ліщин,с Лука,с Млинище,с Мошківка,с Піски,с Скоморохи,с Слобода-Селець,с Станишівка,с Тарасівка,с Туровець)
Ушомирська сільська громада Коростенський р-н (с Іванівка,с Іванопіль,с Білошиці,с Березневе,с Бондарівка,с Велень,с Веселівка,с Вишневе,с Гулянка,с Жабче,с Заріччя,с Калинівка,с Ковалівщина,с Ковбащина,с Красногірка,с Купище,с Лісівщина,с Лісобуда,с Мойсіївка,с Мошківка,с Охотівка,с Першотравневе,с Поліське,с Пугачівка,с Ришавка,с Розівка,с Рудня,с Рудня-Ушомирська,с Садибне,с Сантарка,с Струмок,с Ушиця,с Ушомир,с Ходачки,с-ще Броди,с-ще Нова Ушиця),
Довибори 30.06.2019: Коростенський р-н [с Іванівка,с Білошиці,с Білошиці,с Веселівка,с Ковалівщина,с Лісівщина,с Лісобуда,с Мойсіївка,с Розівка,с Ходачки,с Ходачки]
Хорошівська селищна громада Хорошівський р-н (смт Хорошів,с Іванівка,с Березівка,с Вишняківка,с Волянщина,с Грабівка,с Грабняк,с Грушки,с Давидівка,с Данилівка,с Дашинка,с Дворище,с Жовтнівка,с Заздрівка,с Зелений Гай,с Знам'янка,с Зубринка,с Калинівка,с Краївщина,с Красногірка,с Кропивенка,с Крук,с Курганці,с Ліски,с Мар'янівка,с Михайлівка,с Невирівка,с Омелівка,с Писарівка,с Полівська Гута,с Поромівка,с Рижани,с Рудня-Шляхова,с Сколобів,с Солодирі,с Ставки,с Суховоля,с Теренці,с Торчин,с Човнова,с Шадура,с Яблунівка)
Чижівська сільська громада Новоград-Волинський р-н (с Берегове,с Вірівка,с Вербівка,с Вишківка,с Дібрівське,с Карпилівка,с Красилівка,с Красилівське,с Курчицька Гута,с Курчиця,с Мала Цвіля,с Михіївка,с Морозівка,с Таращанка,с Ходурки,с Чижівка)
Чоповицька селищна громада Малинський р-н (смт Чоповичі,с Барвінки,с Будницьке,с Гутянське,с Загребля,с Йосипівка,с Крушники,с Кутище,с Липляни,с Новобратське,с Пристанційне,с Стримівщина,с Тишів,с Шевченкове)
Дата виборів: 29.10.2017
Ємільчинська селищна громада Ємільчинський р-н (смт Ємільчине,с Ілляшівка,с Адамове,с Андрієвичі,с Аполлонівка,с Березники,с Брідок,с Вільшанка,с Вірівка,с Велика Глумча,с Великий Яблунець,с Володимирівка,с Ганнівка,с Горбове,с Дібрівка,с Забаро-Давидівка,с Запруда,с Заровенка,с Здоровець,с Зосимівка,с Кам'яногірка,с Королівка,с Косяк,с Кочичине,с Красногірка,с Кривотин,с Куліші,с Лебідь,с Лука,с Льонівка,с Мала Глумча,с Малий Кривотин,с Малий Яблунець,с Малоглумчанка,с Медведеве,с Мокляки,с Нараївка,с Непізнаничі,с Нитине,с Нові Серби,с Осівка,с Підлуби,с Паранине,с Покощеве,с Просіка,с Руденька,с Садки,с Серби,с Сергіївка,с Середи,с Симони,с Ситне,с Старі Непізнаничі,с Старі Серби,с Старий Хмерин,с Степанівка,с Тайки,с Хутір-Мокляки,с Червоний Бір,с Чміль,с Яменець)
Брониківська сільська громада Новоград-Волинський р-н (с Абрамок,с Барвинівка,с Болярка,с Броники,с Варварівка,с Вершниця,с Вироби,с Владин,с Кам'яний Майдан,с Катюха,с Кропивня,с Кущове,с Лагульськ,с Лебедівка,с Малинівка,с Марушівка,с Миколаївка,с Нова Романівка,с Новозелене,с Перемога,с Поліянівка,с Романівка,с Слобода-Романівська,с Тальківка,с Тальки,с Тупальці,с Ужачин,с Федорівка,с Яблуневе,с Яворівка)
Глибочицька сільська громада Житомирський р-н (с Березина,с Гадзинка,с Глибочиця,с Нова Вигода), Коростишівський р-н (с Великі Кошарища,с Городенка,с Кмитів,с Малі Кошарища,с Руденька,с Студениця)
Курненська сільська громада Пулинський р-н (с Білка,с Березова Гать,с Великий Луг,с Грузливець,с Калиновий Гай,с Курне,с Молодіжне,с Муравня,с Новини,с Підлісне,с Слобідка,с Старий Майдан,с Стрибіж,с Тетірка,с Ходорівка,с Цвітянка,с Червоносілка,с-ще Курне)
Любарська селищна громада Любарський р-н (смт Любар,с Авратин,с Березівка,с Бичева,с Великі Деревичі,с Велика Волиця,с Великий Браталів,с Великобраталівське,с Веселка,с Виноградівка,с Гізівщина,с Глезне,с Горопаї,с Гринівці,с Громада,с Демківці,с Житинці,с Квітневе,с Кириївка,с Коваленки,с Коростки,с Кутище,с Липне,с Мала Деревичка,с Малий Браталів,с Меленці,с Михайлівка,с Мотовилівка,с Новий Любар,с Озерне,с Панасівка,с Перетік,с Привітів,с Рогізна,с Северинівка,с Семенівка,с Филинці,с Юрівка)
Мартинівська сільська громада Пулинський р-н (с Бабичівка,с Будище,с В'юнки,с Видумка,с Гута-Юстинівка,с Корчівка,с Липівка,с Мартинівка,с Неборівка,с Новий Завод,с Олізарка,с Тартачок,с Трудове,с Чехівці)
Овруцька міська громада Овруцький р-н (м Овруч,с Базарівка,с Барвінкове,с Богданівка,с Бондарі,с Бондарівка,с Великі Мошки,с Велика Фосня,с Велика Хайча,с Велика Чернігівка,с Великий Кобилин,с Веселівка,с Гаєвичі,с Гошів,с Гуничі,с Дівошин,с Довгиничі,с Дубовий Гай,с Заріччя,с Заськи,с Збраньки,с Камінь,с Кирдани,с Клинець,с Колосівка,с Коптівщина,с Коренівка,с Корчівка,с Красносілка,с Лукішки,с Малі Мошки,с Мала Фосня,с Мала Хайча,с Мала Чернігівка,с Малий Кобилин,с Мамеч,с Мишковичі,с Мочульня,с Мощаниця,с Нагоряни,с Невгоди,с Нивки,с Новосілки,с Норинськ,с Оленичі,с Острів,с Підвелідники,с Підруддя,с Піщаниця,с Павловичі,с Папірня,с Покалів,с Поліське,с Полохачів,с Потаповичі,с Привар,с Раківщина,с Сирківщина,с Скребеличі,с Слобода-Новоселицька,с Слобода-Шоломківська,с Смоляне,с Стугівщина,с Теклівка,с Хлупляни,с Черепин,с Черепинки,с Шоломки,с Яцковичі)
Оліївська сільська громада Житомирський р-н (с Довжик,с Кам'янка,с Новоселиця,с Оліївка,с Піщанка,с Світин,с Сонячне), Черняхівський р-н (с Некраші,с Троковичі)
Піщівська сільська громада Новоград-Волинський р-н (с Велика Деражня,с Дублинки,с Жеребилівка,с Калинівка,с Косенів,с Крайня Деражня,с Піщів,с Партизанське,с Повчине,с Середня Деражня,с Суховоля)
Пулинська селищна громада Пулинський р-н (смт Пулини,с Івановичі,с Буряківка,с В'язовець,с Веселе,с Веснянка,с Зелена Поляна,с Колодіївка,с Кошелівка,с Мирне,с Нарцизівка,с Очеретянка,с Поплавка,с Пулино-Гута,с Радецька Болярка,с Радецьке Будище,с Сколобів,с Стара Олександрівка,с Ужівка,с Чернявка,с Юлянівка,с Ягодинка,с Ялинівка,с Ясенівка,с Ясна Поляна,с Ясногірка)
Радомишльська міська громада Радомишльський р-н (м Радомишль,с Білка,с Березці,с Бистріївка,с Борщів,с Брід,с Велика Рача,с Верлок,с Глиниця,с Глухів Другий,с Глухів Перший,с Городчин,с Журавлинка,с Заболоть,с Кайтанівка,с Кичкирі,с Котівка,с Краснобірка,с Красносілка,с Кримок,с Лутівка,с Мірча,с Мала Рача,с Мар'янівка,с Меделівка,с Меньківка,с Негребівка,с Нова Юрівка,с Осички,с Переміжжя,с Пилиповичі,с Раївка,с Раковичі,с Рудня-Городецька,с Русанівка,с Спірне,с Ставки,с Таборище,с Товсте,с Філонівка,с Ходори,с Хомівка,с Чудин)
Словечанська сільська громада Овруцький р-н (с Антоновичі,с Бігунь,с Білка,с Верпа,с Возлякове,с Возничі,с Городець,с Дуби,с Задорожок,с Кованка,с Козулі,с Кошечки,с Листвин,с Лучанки,с Мацьки,с Можари,с Нова Рудня,с Переброди,с Побичі,с Рокитне,с Селезівка,с Сирниця,с Словечне,с Тхорин,с Усове,с Червонка,с Червоносілка,с Черевки),
Довибори 30.06.2019: Овруцький р-н [с Бігунь,с Селезівка]
Соколівська сільська громада Пулинський р-н (с Андріївка,с Зелена Діброва,с Рудокопи,с Соколів,с Стара Рудня,с Теньківка,с Улашанівка)
Дата виборів: 23.12.2018
Вільшанська сільська громада Чуднівський р-н (с Бейзимівка,с Вільшанка,с Галіївка,с Карпівці,с Троща,с Шевченка,с Ясопіль)
Вчорайшенська сільська громада Ружинський р-н (с Бистріївка,с Вчорайше,с Крилівка,с Лісове,с Малі Низгірці,с Мала Чернявка,с Нова Чорнорудка,с Роставиця,с Чорнорудка,с Шпичинці,с Ярославка,с-ще Звиняче,с-ще Першотравневе)
Гришковецька селищна громада Бердичівський р-н (смт Гришківці,с Агатівка,с Гальчин,с Гвіздава,с Дубова,с Журбинці,с Кукільня,с Никонівка,с Новий Солотвин,с Осикове,с Половецьке,с Рея,с Скаківка,с Старий Солотвин,с Сьомаки,с Хмелище,с-ще Хмельове)
Райгородоцька сільська громада Бердичівський р-н (с Андріяшівка,с Буряки,с Велика П'ятигірка,с Лісове,с Лемеші,с Любомирка,с Маркуші,с Мартинівка,с Мирне,с Обухівка,с Райгородок)
Чуднівська міська громада Чуднівський р-н (м Чуднів,с Бабушки,с Будичани,с Городище,с Дідківці,с Дацьки,с Довбиші,с Дреники,с Дриглів,с Дубище,с Йосипівка,с Кихті,с Княжин,с Короченки,с Красноволиця,с Красногірка,с Красносілка,с М'ясківка,с Малі Коровинці,с Рижів,с Стовпів,с Судачівка,с Турчинівка,с Тютюнники,с Ясногірка)
Швайківська сільська громада Бердичівський р-н (с Демчин,с Катеринівка,с Мирославка,с Райки,с Слободище,с Швайківка)
Дата виборів: 30.06.2019
Стриївська сільська громада Новоград-Волинський р-н (с Івашківка,с Кануни,с Кикова,с Киянка,с Немильня,с Стриєва,с Сусли,с Українське)
Харитонівська сільська громада Коростишівський р-н (с Глибочок,с Горіхове,с Кулішівка,с Мамрин,с Машина,с Осикове,с Осиковий Копець,с Розкидайлівка,с Рудня,с Смолівка,с Трикопці,с Харитонівка,с Шахворостівка)