Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Запорізька область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Берестівська сільська громада Бердянський р-н (с Берестове,с Глодове,с Довбине,с Калайтанівка,с Малинівка,с Миколаївка,с Новоіванівка,с Новосолдатське,с Радивонівка,с Сачки,с Троїцьке)
Веселівська селищна громада Веселівський р-н (смт Веселе,с Єлизаветівка,с Авангард,с Далеке,с Мала Михайлівка,с Новоолександрівка,с Озерне,с Широке,с Ясна Поляна)
Воскресенська сільська громада Пологівський р-н (с Воскресенка,с Кінські Роздори,с Лозове,с-ще Магедове)
Комиш-Зорянська селищна громада Більмацький р-н (смт Комиш-Зоря,с Білоцерківка,с Благовіщенка,с Ланцеве,с Новокам'янка,с Руденка,с Тернове,с Труженка,с Черешневе,с Шевченківське)
Преображенська сільська громада Оріхівський р-н (с Єгорівка,с Вільнянка,с Василівське,с Васинівка,с Микільське,с Новоселівка,с Новосолошине,с Обще,с Омельник,с Преображенка,с Свобода,с Тимошівка,с Червона Криниця,с Червоний Яр,с Широке)
Смирновська сільська громада Більмацький р-н (с Верхньодрагунське,с Вершина Друга,с Діброва,с Зелений Гай,с Зразкове,с Олексіївка,с Смирнове,с Титове)
Дата виборів: 28.08.2016
Долинська сільська громада Запорізький р-н (с Бабурка,с Долинське,с Нижня Хортиця,с Нове Запоріжжя,с Новослобідка,с Розумівка,с Хортиця,с-ще Високогірне,с-ще Канцерівка)
Дата виборів: 11.12.2016
Біленьківська сільська громада Запорізький р-н (с Біленьке,с Біленьке Перше,с Канівське,с Лисогірка,с Мар'ївка,с Новосергіївка,с Смоляне,с Уділенське,с Червонодніпровка)
Ботіївська сільська громада Приазовський р-н (с Бабанівка,с Ботієве,с Приморський Посад,с Строганівка)
Малотокмачанська сільська громада Оріхівський р-н (с Білогір'я,с Лугівське,с Мала Токмачка,с Новопокровка)
Остриківська сільська громада Токмацький р-н (с Іванівка,с Лугівка,с Остриківка,с Очеретувате,с Скелювате,с Снігурівка,с Трудове,с Урожайне,с Фабричне)
Таврійська сільська громада Оріхівський р-н (с Любимівка,с Таврійське,с Юрківка)
Дата виборів: 18.12.2016
Гірсівська сільська громада Приазовський р-н (с Вікторівка,с Волна,с Гірсівка,с Дунаївка,с Надеждине)
Комишуваська селищна громада Оріхівський р-н (смт Комишуваха,с Блакитне,с Вільне,с Веселе,с Григорівське,с Дружне,с Дудникове,с Жовта Круча,с Жовтеньке,с Запасне,с Кущове,с Магдалинівка,с Новоіванівка,с Новобойківське,с Новомихайлівка,с Новорозівка,с Новотроїцьке,с Новояковлівка,с Одарівка,с Оленівка,с Славне,с Тарасівка,с Трудолюбівка,с Трудооленівка,с Щасливе,с Ясна Поляна,с-ще Зарічне,с-ще Калинівка,с-ще Кирпотине,с-ще Новотавричеське)
Осипенківська сільська громада Бердянський р-н (с Деревецьке,с Куликівське,с Новопетрівка,с Осипенко,с Старопетрівка,с Червоне Поле,с-ще Бердянське)
Приморська міська громада Приморський р-н (м Приморськ,с Комишуватка,с Преслав,с-ще Набережне,с-ще Подспор'є)
Дата виборів: 30.04.2017
Великобілозерська сільська громада Великобілозерський р-н (с Велика Білозерка,с Гюнівка,с Зелена Балка,с Качкарівка,с Новопетрівка)
Водянська сільська громада Кам’янсько-Дніпровський р-н (с Водяне,с Дніпровка,с Мічуріна,с Нововодяне,с Новоукраїнка,с Примірне,с Степове,с-ще Заповітне),
Довибори 29.04.2018: Кам’янсько-Дніпровський р-н [с Степове,с-ще Заповітне]
Гуляйпільська міська громада Гуляйпільський р-н (м Гуляйполе,с Веселе,с Гуляйпільське,с Дорожнянка,с Загірне,с Затишшя,с Зелене,с Зелений Гай,с Марфопіль,с Мирне,с Рівнопілля,с Святопетрівка,с Староукраїнка,с Степанівка,с Чарівне,с Червоне,с Яблукове)
Кам'янсько-Дніпровська міська громада Кам’янсько-Дніпровський р-н (м Кам'янка-Дніпровська,с Велика Знам'янка,с Новоолексіївка)
Оріхівська міська громада Оріхівський р-н (м Оріхів,с Копані,с Мирне,с Нестерянка,с Новоандріївка,с Новоданилівка,с Новопавлівка,с Щербаки)
Павлівська сільська громада Вільнянський р-н (с Біляївка,с Берестове,с Вівчарне,с Василівка,с Вишневе,с Задорожнє,с Зелене,с Значкове,с Любомирівка,с Нововасилівка,с Новоселівка,с Новоукраїнка,с Павлівське,с Першозванівка,с Поди,с Резедівка,с Роздолля,с Семененкове,с Спасівка,с Шевченкове), Вільнянський р-н (с Солоне),
Довибори 22.12.2019: Вільнянський р-н [с Солоне]
Чернігівська селищна громада Чернігівський р-н (смт Чернігівка,с Ільїне,с Балашівка,с Благодатне,с Богданівка,с Бойове,с Верхній Токмак,с Владівка,с Довге,с Замістя,с Зелений Яр,с Зоря,с Калинівка,с Кам'янка,с Квіткове,с Котлярівка,с Крижчене,с Ланкове,с Могиляни,с Мокрий Став,с Нижній Токмак,с Новоказанкувате,с Новомихайлівка,с Новополтавка,с Обіточне,с Олександрівка,с Пірчине,с Петропавлівка,с Просторе,с Розівка,с Салтичія,с Степове,с Стульневе,с Тарасівка,с Хмельницьке,с Чернігово-Токмачанськ,с Широкий Яр,с-ще Верхній Токмак Другий,с-ще Верхній Токмак Перший,с-ще Красне,с-ще Стульневе)
Широківська сільська громада Запорізький р-н (с Івангород,с Августинівка,с Веселе,с Водяне,с Володимирівське,с Гурського,с Дніпрельстан,с Зеленопілля,с Зоряне,с Лемешинське,с Лукашеве,с Малишівка,с Надія,с Нововознесенка,с Новодніпровка,с Новоселище,с Петропіль,с Петропавлівка,с Привільне,с Привітне,с Придніпровське,с Ручаївка,с Світанок,с Червоний Яр,с Широке,с-ще Відрадне,с-ще Сонячне)
Дата виборів: 29.10.2017
Воздвижівська сільська громада Гуляйпільський р-н (с Варварівка,с Добропілля,с Нове Запоріжжя), Гуляйпільський р-н (с Верхня Терса,с Воздвижівка,с Гірке,с Долинка,с Копані,с Криничне,с Оленокостянтинівка,с Прилуки,с Рівне,с Цвіткове),
Довибори 22.12.2019: Гуляйпільський р-н [с Варварівка,с Добропілля,с Нове Запоріжжя]
Кирилівська селищна громада Якимівський р-н (смт Кирилівка,с Атманай,с Вовче,с Косих,с Лиманське,с Нове,с Охрімівка,с Солоне)
Новобогданівська сільська громада Мелітопольський р-н (с Новобогданівка,с Першостепанівка,с Привільне,с Троїцьке,с-ще Відродження), Михайлівський р-н (с Старобогданівка)
Новоуспенівська сільська громада Веселівський р-н (с Білівське,с Братолюбівка,с Веселе,с Восход,с Запоріжжя,с Матвіївка,с Новоіванівка,с Новоуспенівка,с-ще Таврія)
Підгірненська сільська громада Василівський р-н (с Гладке,с Грозове,с Долинка,с Зелений Гай,с Коновалова,с Підгірне,с Переможне,с Тернувате,с Широке)
Петро-Михайлівська сільська громада Вільнянський р-н (с Грушівка,с Дніпровка,с Круглик,с Орлівське,с Перун,с Петро-Михайлівка,с Петро-Свистунове,с Тарасівка,с Улянівка,с Ясинувате)
Плодородненська сільська громада Михайлівський р-н (с Братське,с Зразкове,с Мар'янівка,с Миколаївка,с Молодіжне,с Новомиколаївка,с Олександрівка,с Підгірне,с Плодородне,с Показне,с Радісне,с Солодке)
Приазовська селищна громада Приазовський р-н (смт Приазовське,с Білорічанське,с Вишневе,с Володимирівка,с Гамівка,с Новоіванівка,с Петрівка,с Таврійське,с Шевченка),
Довибори 30.06.2019: Приазовський р-н [с Володимирівка]
Чкаловська сільська громада Веселівський р-н (с Гоголівка,с Добровольчеське,с Зелений Гай,с Зелений Луг,с Калинівка,с Корніївка,с Красавич,с Мусіївка,с Новоукраїнка,с Чкалове)
Якимівська селищна громада Якимівський р-н (смт Якимівка,с Андріївка,с Богатир,с В'язівка,с Весняне,с Вовчанське,с Володимирівка,с Гвардійське,с Давидівка,с Дружба,с Зірка,с Зернове,с Мала Тернівка,с Мирне,с Михайлівське,с Олександрівка,с Перемога,с Петрівка,с Радивонівка,с Розівка,с Степове,с Таврійське,с Тимофіївка,с Червоне,с Чорноземне,с Шевченка,с Шелюги,с Юр'ївка,с-ще Максима Горького,с-ще Переможне,с-ще Трудове,с-ще Якимівське)
Дата виборів: 24.12.2017
Благовіщенська сільська громада Кам’янсько-Дніпровський р-н (с Іванівка,с Благовіщенка,с Шляхове)
Новоолексіївська сільська громада Приморський р-н (с Калинівка,с Лозуватка,с Мануйлівка,с Новоолексіївка,с Петрівка)
Дата виборів: 29.04.2018
Мирненська селищна громада Мелітопольський р-н (смт Мирне,с Новопилипівка,с Оленівка,с Тихонівка,с-ще Соснівка)
Михайлівська сільська громада Вільнянський р-н (с Андріївка,с Богатирівка,с Вільноандріївка,с Вільногрушівське,с Вільнокур'янівське,с Вільноуланівське,с Василівське,с Георгіївське,с Запорізьке,с Криничне,с Люцерна,с Михайлівка,с Нагірне,с Сергіївка,с Соколівка)
Михайлівська селищна громада Михайлівський р-н (смт Михайлівка,с Бурчак,с Вовківка,с Нововолодимирівка,с Першотравневе,с Петрівка,с Тарсалак,с Тимошівка)
Новоукраїнська сільська громада Більмацький р-н (с Березівка,с Веселоіванівське,с Гоголівка,с Новоукраїнка,с Самійлівка,с Світле,с Сміле,с Червоноселівка)
Олександрівська сільська громада Приазовський р-н (с Дівнинське,с Нечкине,с Олександрівка)
Роздольська сільська громада Михайлівський р-н (с Абрикосівка,с Барвінівка,с Виноградівка,с Високе,с Вишнівка,с Водне,с Володимирівка,с Дніпровка,с Завітне,с Кавунівка,с Лиманівка,с Любимівка,с Нове Поле,с Рівне,с Роздол,с Садове,с Солов'ївка,с Суворе,с Тракторне,с Трудовик,с Трудолюбимівка,с Українка,с Шевченка)
Степанівська Перша сільська громада Приазовський р-н (с Ігорівка,с Георгіївка,с Миронівка,с Новокостянтинівка,с Степанівка Перша,с Чкалове)
Дата виборів: 30.06.2019
Більмацька селищна громада Більмацький р-н (смт Більмак,с Більманка,с Бережне,с Вершина,с Грузьке,с Гусарка,с Дружне,с Дубове,с Мар'янівка,с Мирське,с Очеретувате,с Пробудження,с Трудове,с Червоне Озеро)
Новоолександрівська сільська громада Запорізький р-н (с Веселянка,с Григорівка,с Запорожець,с Новоолександрівка,с Новооленівка,с Юльївка,с-ще Річне)
Пологівська міська громада Пологівський р-н (м Пологи,с Інженерне,с Багате,с Басань,с Дмитрівське,с Нова Дача,с Новокарлівка,с Новофедорівка,с Ожерельне,с Павлівське,с Семенівка,с Українське)
Розівська селищна громада Розівський р-н (смт Розівка,с Іванівка,с Антонівка,с Багатівка,с Верхівка,с Запорізьке,с Зеленопіль,с Зоря,с Зоряне,с Кобильне,с Кузнецівка,с Луганське,с Маринопіль,с Надійне,с Новгород,с Новодворівка,с Новозлатопіль,с Новомлинівка,с Першотравневе,с Святотроїцьке,с Солодководне,с Форойс,с-ще Азов,с-ще Мирне)
Дата виборів: 22.12.2019
Андрівська сільська громада Бердянський р-н (с Андрівка,с Новотроїцьке,с Полоузівка,с Трояни)
Любицька сільська громада Новомиколаївський р-н (с Барвінівка,с Василькове,с Данилівка,с Зірниця,с Лісне,с Любицьке,с Мирівка,с Різдвянка)
Малинівська сільська громада Гуляйпільський р-н (с Вишневе,с Левадне,с Малинівка,с Новодарівка,с Новозлатопіль,с Новоукраїнське,с Ольгівське,с Охотниче,с Полтавка,с Приютне,с Ремівка,с Степове)
Новенська сільська громада Мелітопольський р-н (с Данило-Іванівка,с Долинське,с Кирпичне,с Піщанське,с Ромашки,с Тащенак,с Удачне,с-ще Зелене,с-ще Нове,с-ще Садове,с-ще Фруктове)
Новомиколаївська сільська громада Токмацький р-н (с Балкове,с Веселе,с Гришине,с Запоріжжя,с Козолугівка,с Курошани,с Мостове,с Новомиколаївка,с Світле,с Українка)
Семенівська сільська громада Мелітопольський р-н (с Верховина,с Високе,с Зеленчук,с Золота Долина,с Лазурне,с Мар'ївка,с Маяк,с Новгородківка,с Новомиколаївка,с Новоякимівка,с Обільне,с Південне,с Першотравневе,с Полянівка,с Рівне,с Семенівка,с Східне,с Тамбовка,с-ще Малий Утлюг,с-ще Степне,с-ще Трудове)
Тернуватська селищна громада Новомиколаївський р-н (смт Тернувате,с Бойкове,с Зарічне,с Зорівка,с Косівцеве,с Придорожнє,с Самійлівка,с Світла Долина)
Федорівська сільська громада Пологівський р-н (с Балочки,с Бурлацьке,с Золота Поляна,с Красноселівка,с Межиріч,с Новоселівка,с Тернове,с Федорівка,с Хліборобне,с Чкалова,с Шевченка)