Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Київська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Калитянська селищна громада Броварський р-н (смт Калита,с Бервиця,с Заворичі,с Мокрець,с Опанасів,с Семиполки)
Дата виборів: 24.04.2016
Пісківська селищна громада Бородянський р-н (смт Пісківка,с Мигалки,с Раска)
Дата виборів: 29.10.2017
Великодимерська селищна громада Броварський р-н (смт Велика Димерка,с Бобрик,с Вільне,с Гайове,с Жердова,с Захарівка,с Михайлівка,с Підлісся,с Покровське,с Рудня,с Тарасівка,с Шевченкове)
Дівичківська сільська громада Переяслав-Хмельницький р-н (с Єрківці,с Веселе,с Гречаники,с Дівички,с Кавказ,с Ковалин,с Стовп'яги)
Медвинська сільська громада Богуславський р-н (с Дібрівка,с Закутинці,с Красногородка,с Медвин,с Побережка,с Софійка)
Фурсівська сільська громада Білоцерківський р-н (с Матюші,с Трушки,с Фурси,с Чмирівка), Сквирський р-н (с Безугляки,с Пищики)
Дата виборів: 24.12.2017
Студениківська сільська громада Переяслав-Хмельницький р-н (с Козлів,с Переяславське,с Сомкова Долина,с Соснівка,с Соснова,с Студеники)
Тетіївська міська громада Тетіївський р-н (м Тетіїв,с Бурківці,с Голодьки,с Горошків,с Григорівка,с Дібрівка,с Дзвеняче,с Дубина,с Михайлівка,с Ненадиха,с Перше Травня,с Ріденьке,с Росішки,с Скибинці,с Стадниця,с Степове,с Тайниця,с Тарасівка,с Черепин,с Черепинка)
Узинська міська громада Білоцерківський р-н (м Узин,с Іванівка,с Василів,с Вербова,с Затиша,с Йосипівка,с Красне,с Мала Антонівка,с Михайлівка,с Олійникова Слобода,с Павлівка,с Сухоліси,с Тарасівка,с Чепиліївка)
Дата виборів: 23.12.2018
Баришівська селищна громада Баришівський р-н (смт Баришівка,с Бакумівка,с Бзів,с Борщів,с Веселинівка,с Власівка,с Волошинівка,с Гостролуччя,с Дернівка,с Коржі,с Корніївка,с Лук'янівка,с Лукаші,с Мала Тарасівка,с Масківці,с Морозівка,с Паришків,с Пасічна,с Перемога,с Поділля,с Рудницьке,с Сезенків,с Селичівка,с Селище,с Устинкова Гребля,с Хлопків,с Швачиха,с Шовкове)
Бородянська селищна громада Бородянський р-н (смт Бородянка,с Вабля,с Великий Ліс,с Дмитрівка,с Дружня,с Коблицький Ліс,с Коблиця,с Красний Ріг,с Мирча,с Нова Гребля,с Нове Залісся,с Новий Корогод,с Озерщина,с Пилиповичі,с Тальське,с Шибене)
Ковалівська сільська громада Васильківський р-н (с Вінницькі Стави,с Ковалівка,с Мар'янівка,с Пологи,с Пшеничне,с Устимівка), Фастівський р-н (с Кищинці,с Паляничинці,с Червоне)
Миронівська міська громада Миронівський р-н (м Миронівка,с Андріївка,с Микитяни,с Нова Миронівка,с Нова Олександрівка,с П'ятихатка,с Центральне,с Яхни)
Дата виборів: 30.06.2019
Богуславська міська громада Богуславський р-н (м Богуслав,с Івки,с Біївці,с Киданівка,с Поташня,с Розкопанці,с Хохітва)
Глевахівська селищна громада Васильківський р-н (смт Глеваха,с Зайців,с Мархалівка)
Ташанська сільська громада Переяслав-Хмельницький р-н (с Виповзки,с Воскресенське,с Горбані,с Дениси,с Мала Каратуль,с Положаї,с Помоклі,с Ташань,с Травневе,с Чопилки,с Шевченкове)
Томашівська сільська громада Макарівський р-н (с Конопельки,с Соснівка), Фастівський р-н (с Вільшанська Нива,с Василівка,с Великі Гуляки,с Вишня,с Дідівщина,с Деминівка,с Кончаки,с Пришивальня,с Томашівка,с Федорівка,с Ярошівка)
Циблівська сільська громада Переяслав-Хмельницький р-н (с Вінинці,с Лецьки,с Пологи-Чобітки,с Пологи-Яненки,с Світанок,с Хоцьки,с Циблі)