Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Кіровоградська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Бобринецька міська громада Бобринецький р-н (м Бобринець,с Богданівка,с Великодрюкове,с Дібрівка,с Коржеве,с Обланка,с Садове,с Червона Долина,с Шляхове)
Маловисківська міська громада Маловисківський р-н (м Мала Виска,с Веселе,с Краснопілка,с Новомиколаївка,с Олександрівка,с Паліївка,с Первомайське,с Тарасівка,с-ще Вишневе,с-ще Заповідне)
Дата виборів: 27.03.2016
Новоукраїнська міська громада Новоукраїнський р-н (м Новоукраїнка,с Єгорівка,с Арепівка,с Воронівка,с Звірівка,с Кам'яний Міст,с Мар'янопіль,с Новоолександрівка,с Сотницька Балка,с Схід,с Улянівка,с Яблунівка)
Дата виборів: 18.12.2016
Великоандрусівська сільська громада Світловодський р-н (с Бабичівка,с Велика Андрусівка,с Вищепанівка,с Калантаїв,с Нагірне,с Подорожнє,с Сніжкова Балка)
Соколівська сільська громада Кропивницький р-н (с Іванівка,с Безводня,с Вишняківка,с Ганнинське,с Дар'ївка,с Карлівка,с Липове,с Назарівка,с Нова Павлівка,с Новопетрівка,с Оленівка,с Соколівське,с Черняхівка)
Дата виборів: 30.04.2017
Великосеверинівська сільська громада Кропивницький р-н (с Велика Северинка,с Кандаурове,с Лозуватка,с Оситняжка,с Підгайці,с Петрове)
Ганнівська сільська громада Новоукраїнський р-н (с Ганнівка,с Григорівка,с Громуха,с Караказелівка,с Острівка,с Шишкине,с Шутеньке,с Юр'ївка)
Дата виборів: 29.10.2017
Катеринівська сільська громада Кропивницький р-н (с Володимирівка,с Катеринівка,с Лісне,с Мальовниче,с Миронівка,с Обознівка,с Олексіївка,с Олександрівка,с Осикувате)
Компаніївська селищна громада Компаніївський р-н (смт Компаніївка,с Антонівка,с Вишнівка,с Володимирівка,с Голубієвичі,с Гордіївка,с Громадське,с Живанівка,с Лужок,с Першотравенка)
Первозванівська сільська громада Кропивницький р-н (с Зоря,с Калинівка,с Миколаївські Сади,с Неопалимівка,с Паращине Поле,с Первозванівка,с Попівка,с Сонячне,с Степове,с Федорівка), Довибори 30.06.2019.
Помічнянська міська громада Добровеличківський р-н (м Помічна), Новоукраїнський р-н (с Новопавлівка,с Помічна,с Червоний Розділ)
Смолінська селищна громада Маловисківський р-н (смт Смоліне,с Березівка,с П'ятихатки)
Тишківська сільська громада Добровеличківський р-н (с Андріївка,с Богданівка,с Вірне,с Гаївка,с Новомихайлівка,с Новотишківка,с Осикове,с Показове,с Попівка,с Тишківка,с Федорівка)
Дата виборів: 29.04.2018
Дмитрівська сільська громада Знам’янський р-н (с Веселий Кут,с Гостинне,с Дмитрівка,с Долина,с Калинівка,с Макариха,с Новопокровка,с Плоске), Довибори 30.06.2019.
Новопразька селищна громада Знам’янський р-н (с Веселка,с Пантазіївка,с Троянка,с Шевченкове), Олександрійський р-н (смт Нова Прага,с Григорівка,с Лозуватка,с Олександро-Пащенкове,с Шарівка,с-ще Гайове,с-ще Квітневе)
Приютівська селищна громада Олександрійський р-н (смт Приютівка,с Іванівка,с Ізмайлівка,с Березівка,с Бутівське,с Видне,с Войнівка,с Гайок,с Головківка,с Діброви,с Занфірівка,с Королівка,с Костянтинівка,с Піщаний Брід,с Протопопівка,с Пустельникове,с Ягідне)
Дата виборів: 23.12.2018
Добровеличківська селищна громада Добровеличківський р-н (смт Добровеличківка,с Варваро-Олександрівка,с Василівка,с Дружелюбівка,с Мар'ївка,с Олександро-Завадське,с Скопіївка,с Шевченка,с Юр'ївка)
Мар’янівська сільська громада Маловисківський р-н (с Вись,с Заріччя,с Ковалівка,с Мар'янівка,с Матусівка,с Олексіївка,с Павлівка), Новомиргородський р-н (с Арсенівка,с Веселівка)
Піщанобрідська сільська громада Добровеличківський р-н (с Вікняне,с Веснянка,с Коколове,с Крикунка,с Любомирка,с Микільське,с Нова Ковалівка,с Піщаний Брід,с Перемога,с Червона Поляна,с Якимівка)
Попельнастівська сільська громада Олександрійський р-н (с Братське,с Долинське,с Зелена Балка,с Зелене,с Попельнасте,с Травневе)
Дата виборів: 30.06.2019
Петрівська селищна громада Петрівський р-н (смт Петрове,с Водяне,с Маловодяне,с Новомануйлівка,с Олександродар,с Покровка,с Сабадашеве)