Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Львівська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Бісковицька сільська громада Самбірський р-н (с Бісковичі,с Викоти,с Заріччя,с Лановичі,с Максимовичі,с П'яновичі,с Рудня,с Тарава)
Бабинська сільська громада Самбірський р-н (с Бірчиці,с Бабина,с Береги,с Зарайське,с Климівщина,с Ковиничі,с Корничі,с Містковичі,с Нові Бірчиці,с Пиняни)
Вільшаницька сільська громада Самбірський р-н (с Вільшаник,с Глибоч,с Лопушно,с Лукавиця,с Мала Спринька,с Монастирець,с Сприня,с Трояни,с Черхава)
Воле-Баранецька сільська громада Самбірський р-н (с Баранівці,с Берестяни,с Вербівка,с Верхівці,с Владипіль,с Волиця,с Воля-Баранецька,с Колонія,с Копань,с Красниця,с Міжгайці,с Малі Баранівці,с Мала Вербівка,с Рогізно,с Садковичі)
Гніздичівська селищна громада Жидачівський р-н (смт Гніздичів,с Ганнівці,с Королівка,с Лівчиці,с Покрівці,с Руда)
Грабовецька сільська громада Стрийський р-н (с Воля-Довголуцька,с Грабовець,с Довголука,с Колодниця,с Конюхів,с Монастирець)
Дублянська селищна громада Самбірський р-н (смт Дубляни,с Велика Озимина,с Залужани,с Лука,с Майнич,с Мала Озимина,с Мала Хвороща)
Заболотцівська сільська громада Бродівський р-н (с Великі Переліски,с Велин,с Висоцько,с Вовковатиця,с Заболотці,с Лугове,с Малі Переліски,с Мамчурі,с Ражнів,с Руда-Брідська)
Луківська сільська громада Самбірський р-н (с Ваньковичі,с Загір'я,с Купновичі,с Луки,с Нижнє,с Острів,с Чернихів)
Міженецька сільська громада Старосамбірський р-н (с Вілюничі,с Дроздовичі,с Зоротовичі,с Міженець,с Пацьковичі,с Стороневичі)
Новокалинівська міська громада Самбірський р-н (м Новий Калинів,с Велика Білина,с Велика Хвороща,с Гординя,с Калинів,с Корналовичі,с Кружики,с Мала Білина)
Новоміська сільська громада Старосамбірський р-н (с Болозів,с Боневичі,с Городисько,с Грабівниця,с Грушатичі,с Дешичі,с Комаровичі,с Конів,с Нижня Вовча,с Нове Місто,с Посада-Новоміська,с Саночани,с Товарна,с Чижки)
Новострілищанська селищна громада Жидачівський р-н (смт Нові Стрілища,с Баківці,с Бертишів,с Закривець,с Квітневе,с Кнісело,с Лінія,с Орішківці,с Репехів,с Старі Стрілища,с Трибоківці)
Тростянецька сільська громада Миколаївський р-н (с Ілів,с Бродки,с Велика Воля,с Глухівець,с Демня,с Добряни,с Дуброва,с Заклад,с Красів,с Луб'яна,с Мала Воля,с Поляна,с Стільсько,с Суха Долина,с Тернопілля,с Тростянець,с-ще Липівка)
Чукв'янська сільська громада Самбірський р-н (с Бережниця,с Блажів,с Воля-Блажівська,с Волянка,с Звір,с Млин,с Чуква)
Дата виборів: 27.03.2016
Ходорівська міська громада Жидачівський р-н (м Ходорів,с Березина,с Бориничі,с Бородчиці,с Бортники,с Борусів,с Бринці-Загірні,с Бринці-Церковні,с Буковина,с Вербиця,с Вибранівка,с Вовчатичі,с Голдовичі,с Городище,с Городищенське,с Грусятичі,с Дев'ятники,с Демидів,с Добрівляни,с Дроховичі,с Дуліби,с Жирова,с Загірочко,с Заліски,с Калинівка,с Кам'яне,с Ліщини,с Лучани,с Молодинче,с Молотів,с Новосільці,с Отиневичі,с Піддністряни,с Підліски,с Рудківці,с Садки,с Сугрів,с Черемхів,с Чижичі,с Чорний Острів,с Юшківці,с Ятвяги)
Дата виборів: 18.12.2016
Давидівська сільська громада Пустомитівський р-н (с Бережани,с Виннички,с Волиця,с Гончари,с Горішній,с Давидів,с Дмитровичі,с Кротошин,с Пасіки-Зубрицькі,с Соснівка,с Черепин,с Чишки)
Жовтанецька сільська громада Кам’янка-Бузький р-н (с Велике Колодно,с Вирів,с Вихопні,с Горпин,с Грабовець,с Жовтанці,с Колоденці,с Новий Став,с Печихвости,с Ставники,с Честині,с Якимів)
Мостиська міська громада Мостиський р-н (м Мостиська,с Арламівська Воля,с Берегове,с Буховичі,с Вишенька,с Вуйковичі,с Годині,с Добощівка,с Завадів,с Заріччя,с Королин,с Крисовичі,с Липники,с Мистичі,с Нагірне,с Підліски,с Пісок,с Пнікут,с Раденичі,с Санники,с Слабаш,с Стоянці,с Стрілецьке,с Твіржа,с Хатки,с Хоросниця,с Чижевичі,с Чишки)
Нижанковицька селищна громада Старосамбірський р-н (смт Нижанковичі,с Библо,с Боршевичі)
Судововишнянська міська громада Мостиський р-н (м Судова Вишня,с Бортятин,с Волостків,с Дмитровичі,с Довгомостиська,с Загороди,с Заріччя,с Княжий Міст,с Новосільці)
Шегинівська сільська громада Мостиський р-н (с Баличі,с Биків,с Боєвичі,с Буців,с Великі Новосілки,с Гориславичі,с Гусаків,с Малі Новосілки,с Плешевичі,с Поповичі,с Радохинці,с Хатки,с Циків,с Шегині)
Дата виборів: 30.04.2017
Великолюбінська селищна громада Городоцький р-н (смт Великий Любінь,с Бірче,с Завидовичі,с Залужани,с Зашковичі,с Коропуж,с Косівець,с Малий Любінь,с Мальованка,с Піски,с Поріччя,с Поріччя Задвірне,с Поріччя-Грунтове,с Романівка,с Хишевичі,с Чуловичі)
Магерівська селищна громада Жовківський р-н (смт Магерів,с Бірки,с Велике Передмістя,с Думичі,с Думичі,с Замок,с Зубейки,с Кам'яна Гора,с Монастирок,с Підлісся,с Погарисько)
Розвадівська сільська громада Миколаївський р-н (с Верин,с Крупське,с Надітичі,с Пісочна,с Розвадів,с Черниця)
Дата виборів: 29.10.2017
Великомостівська міська громада Сокальський р-н (м Великі Мости,с Борове,с Бутини,с Волиця,с Двірці,с Заріка,с Куличків,с Піддовге,с Пристань,с Реклинець,с Стремінь,с Шишаки)
Волицька сільська громада Мостиський р-н (с Волиця,с Мостиська Другі,с Тщенець)
Воютицька сільська громада Самбірський р-н (с Воютичі,с Заріччя,с Язи), Старосамбірський р-н (с Биличі,с Букова,с Лютовиська,с Надиби,с Ракова,с Сусідовичі)
Підберізцівська сільська громада Пустомитівський р-н (с Глуховичі,с Журавники,с Миклашів,с Підберізці,с Підгірне,с Тарасівка,с Чижиків,с Чорнушовичі)
Рудківська міська громада Самбірський р-н (м Рудки,с Задністряни,с Колбаєвичі,с Конюшки-Королівські,с Конюшки-Тулиголівські,с Круковець,с Малинів,с Новий Острів,с Підгайчики,с Погірці,с Подільці,с Сусолів,с Чайковичі)
Славська селищна громада Сколівський р-н (смт Славське,с Верхня Рожанка,с Волосянка,с Грабовець,с Либохора,с Нижня Рожанка,с Хащованя,с Ялинкувате)
Солонківська сільська громада Пустомитівський р-н (с Деревач,с Зубра,с Липники,с Малечковичі,с Нагоряни,с Новосілка,с Підсадки,с Підтемне,с Поршна,с Раковець,с Солонка,с Хоросно)
Щирецька селищна громада Пустомитівський р-н (смт Щирець,с Горбачі,с Гуменець,с Дмитре,с Дуб'янка,с Лани,с Льопи,с Никонковичі,с Одиноке,с Піски,с Попеляни,с Сердиця,с Соколівка,с Сороки,с Черкаси,с Шуфраганка,с Яструбків)
Дата виборів: 24.12.2017
Кам’янка-Бузька міська громада Кам’янка-Бузький р-н (м Кам'янка-Бузька,с Батятичі,с Верени,с Високофедорівка,с Воля-Жовтанецька,с Гайок,с Грушка,с Желдець,с Забужжя,с Зубів Міст,с Красічин,с Липники,с Мазярка,с Обидів,с Прибужани,с Рожанка,с Руда,с Руда-Сілецька,с Сокіл,с Тадані,с Ягідня)
Мурованська сільська громада Пустомитівський р-н (с Гамаліївка,с Кам'янопіль,с Муроване,с Сороки-Львівські,с Ямпіль)
Дата виборів: 23.12.2018
Бібрська міська громада Перемишлянський р-н (м Бібрка,с Благодатівка,с Вілявче,с Великі Глібовичі,с Волове,с Волощина,с Глібовичі,с Гончарів,с Грабник,с Задубина,с Копань,с Лани,с Любешка,с Малі Ланки,с Мивсева,с Мостище,с Під'ярків,с Підвисоке,с Підгородище,с Підмонастир,с Романів,с Свірж,с Селиська,с Серники,с Стоки,с Стрілки,с Шпильчина)
Зимноводівська сільська громада Пустомитівський р-н (с Зимна Вода,с Лапаївка,с Скнилів,с Холодновідка)
Лопатинська селищна громада Радехівський р-н (смт Лопатин,с Батиїв,с Бебехи,с Березівка,с Грицеволя,с Кустин,с Нивиці,с Новоставці,с Підмонастирок,с Пустельники,с Руденко,с Старий Майдан,с Трійця,с Хмільно)
Меденицька селищна громада Дрогобицький р-н (смт Меденичі,с Коросниця,с Летня,с Опори,с Рівне)
Радехівська міська громада Радехівський р-н (м Радехів,с Бишів,с Гута-Скляна,с Дубини,с Забава,с Криве,с Кути,с Монастирок-Оглядівський,с Мукані,с Немилів,с Обортів,с Оглядів,с Опліцько,с Ордів,с Пиратин,с Сабанівка,с Середпільці,с Синьків,с Сушно,с Тетевчиці,с Тоболів,с Торки)