Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Миколаївська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 11.12.2016
Михайлівська сільська громада Миколаївський р-н (с Кринички,с Михайлівка,с Новогригорівка,с Новоселівка,с Трихатське,с Червоне Поле)
Мостівська сільська громада Доманівський р-н (с Іванівка,с Івано-Федорівка,с Ізбашівка,с Веселе,с Грибоносове,с Дворянка,с Лідіївка,с Миколаївка,с Мостове,с Олександрівка,с Першотравнівка,с Суха Балка,с Червона Поляна,с Чернігівка,с Шевченко)
Олександрівська селищна громада Вознесенський р-н (смт Олександрівка,с Актове,с Вільний Яр,с Веселий Роздол,с Воронівка,с Зоря,с Трикрати,с Трикратне)
Прибужанівська сільська громада Вознесенський р-н (с Андрійчикове,с Бакай,с Вільне,с Вокзал,с Глюгове,с Дмитрівка,с Кам'яна Балка,с Криворучка,с Манне,с Мартинівське,с Нове,с Новобілоусівка,с Новопристань,с Очаківське,с Прибужани,с Рюмівське,с Яструбинове,с-ще Мартинівське,с-ще Новосілка,с-ще Тімірязєвка)
Чорноморська сільська громада Очаківський р-н (с Їжицьке,с Березань,с Благодатне,с Осетрівка,с Рівне,с Чорноморка)
Дата виборів: 18.12.2016
Баштанська міська громада Баштанський р-н (м Баштанка,с Горожене,с Добре,с Зелений Гай,с Зелений Клин,с Зелений Яр,с Київське,с Костянтинівка,с Новоіванівка,с Новоєгорівка,с Новогеоргіївка,с Новогорожене,с Новопавлівка,с Новосергіївка,с Одрадне,с Піски,с Плющівка,с Старосолдатське,с Тарасівка,с Трудове,с Христофорівка,с Червоний Став,с Шевченко,с Шляхове,с Явкине,с-ще Андріївка)
Благодатненська сільська громада Арбузинський р-н (с Благодатне,с Булацелове,с Виноградний Яр,с Воєводське,с Зелена Поляна,с Новогригорівка,с Новомихайлівка,с Остапівка,с Рябоконеве,с Садове,с Семенівка)
Бузька сільська громада Вознесенський р-н (с Бузьке,с Таборівка)
Веселинівська селищна громада Веселинівський р-н (смт Веселинове,смт Токарівка,с Іванівка,с Бондарівка,с Бузоварове,с Виноградівка,с Воронівка,с Градівка,с Звенигородка,с Зелене,с Калинівка,с Колосівка,с Кременівка,с Кутузівка,с Луб'янка,с Михайлівка,с Нововоскресенка,с Новомиколаївка,с Новопавлівка,с Петрівка,с Поріччя,с Райдолина,с Улянове)
Веснянська сільська громада Миколаївський р-н (с Сливине,с-ще Весняне,с-ще Надбузьке)
Воскресенська селищна громада Вітовський р-н (смт Воскресенське,с Калинівка,с Пересадівка,с-ще Горохівка)
Галицинівська сільська громада Вітовський р-н (с Галицинове,с Лимани,с Лупареве,с Прибузьке,с Українка,с-ще Степова Долина)
Доманівська селищна громада Доманівський р-н (смт Доманівка,с Забари,с Зброшкове,с Казаринське,с Копані,с Олександродар,с Петропавлівка,с Сила,с Царедарівка,с Чорталка)
Кам'яномостівська сільська громада Первомайський р-н (с Кам'яний Міст,с Катеринка,с Коломіївка,с Кримка,с Петрівка,с-ще Кам'яний Міст)
Коблівська сільська громада Березанський р-н (с Бессарабка,с Виноградне,с Глибоке,с Коблеве,с Лугове,с Морське,с Новофедорівка,с Рибаківка,с Українка,с Федорівка)
Куцурубська сільська громада Очаківський р-н (с Іванівка,с Дмитрівка,с Дніпровське,с Каталине,с Куцуруб,с Матросівка,с Острівка,с Парутине,с Прибузьке,с Солончаки,с Червоне Парутине,с Яселка)
Нечаянська сільська громада Миколаївський р-н (с Іванівка,с Лук'янівка,с Мефодіївка,с Нечаяне,с П'ятихатки,с Сеньчине,с-ще Благодарівка,с-ще Маловарварівка,с-ще Мирне,с-ще Чемерлієве)
Ольшанська селищна громада Миколаївський р-н (смт Ольшанське,с Сапетня,с Тернувате,с Трихати,с-ще Ясна Зоря)
Шевченківська сільська громада Вітовський р-н (с Зелений Гай,с Зоря,с Котляреве,с Мирне,с Новогригорівка,с Новоруське,с Оленівка,с Шевченкове,с Шевченкове,с-ще Водник,с-ще Луч,с-ще Полігон)
Дата виборів: 30.04.2017
Дорошівська сільська громада Вознесенський р-н (с Білоусівка,с Дорошівка)
Дата виборів: 29.10.2017
Новополтавська сільська громада Новобузький р-н (с Єфремівка,с Богомази,с Новополтавка,с Трояни,с Шевченкове,с-ще Полтавка)
Дата виборів: 24.12.2017
Арбузинська селищна громада Арбузинський р-н (смт Арбузинка,с Вишневе,с Новокрасне,с Полянка)
Березанська селищна громада Березанський р-н (смт Березанка,с Андрієво-Зорине,с Андріївка,с Вікторівка,с Василівка,с Калабатине,с Калинівка,с Лимани,с Лиманське,с Малахове,с Марківка,с Матіясове,с Михайлівка,с Новоселівка,с Попільне,с Суходіл,с Шмідтівка,с Яблуня,с-ще Елеваторне,с-ще Елеваторне)
Володимирівська сільська громада Казанківський р-н (с Волна,с Володимирівка,с Зоря,с Матроно-Василівка,с Новоблакитне,с Новосілля,с Олександрівка,с Привілля,с-ще Лісове)
Казанківська селищна громада Казанківський р-н (смт Казанка,с Андріївка,с Білівка,с Бурячки,с Великоолександрівка,с Дмитрівка,с Дмитро-Білівка,с Козлівка,с Кротівка,с Лагодівка,с Лазарівка,с Лозове,с Мар'янівка,с Миколаївка,с Михайлівка,с Нова Висунь,с Нововасилівка,с Нововолодимирівка,с Новоданилівка,с Новоукраїнка,с Павлівка,с Петрово-Висунське,с Романівка,с Сергіївка,с Троїцько-Сафонове,с Червона Новоселівка,с-ще Гранітне,с-ще Добровільське,с-ще Новоданилівка)
Прибузька сільська громада Доманівський р-н (с Акмечетські Ставки,с Анетівка,с Богданівка,с Бузькі Пороги,с Виноградний Сад,с Калинівка,с Київ,с Мар'ївка,с Петрівка,с Прибужжя,с Птиче,с Цвіткове,с Щуцьке)
Радсадівська сільська громада Миколаївський р-н (с Зарічне,с Новобогданівка,с Стара Богданівка,с-ще Радісний Сад), Очаківський р-н (с Козирка,с Михайлівка)
Широківська сільська громада Снігурівський р-н (с Любине,с Новопетрівка,с Покровське,с Червона Долина,с-ще Поляна,с-ще Степове,с-ще Широке)
Дата виборів: 30.06.2019
Березнегуватська селищна громада Березнегуватський р-н (смт Березнегувате,с Біла Криниця,с Велике Артакове,с Калачеве,с Калинівка,с Маломихайлівське,с Мурахівка,с Новогригорівка,с Новоочаків,с Новоукраїнка,с Петропавлівка,с Романівка,с Тернівка,с Федорівка,с Червонопілля,с-ще Березнегувате)
Вільнозапорізька сільська громада Новобузький р-н (с Білоцерківка,с Вільне Запоріжжя,с Діброва,с Лоцкине,с Максимівка,с Нововасилівка,с Новоданилівка,с Новокостянтинівка,с Новоселівка,с Новохристофорівка,с Новоюр'ївка,с Пархомівка,с Показне,с Симонівка,с Степове,с Чернігівка)
Висунська сільська громада Березнегуватський р-н (с Василівка,с Веселий Кут,с Висунськ,с Любомирівка,с Одрадне,с Пришиб,с Семенівка,с Яковлівка)
Горохівська сільська громада Снігурівський р-н (с Баратівка,с Великопілля,с Виноградне,с Горохівське,с Гречанівка,с Гуляйгородок,с Новий Шлях,с Новософіївка,с Петропавлівське,с Промінь,с Романово-Булгакове,с Суворе,с-ще Галаганівка,с-ще Садове,с-ще Світла Дача)
Калинівська сільська громада Єланецький р-н (с Богодарівка,с Веселий Поділ,с Водяне,с Калинівка,с Кам'янка,с Маложенівка,с Новоолександрівка,с Уральське)
Лоцкинська сільська громада Баштанський р-н (с Новоолександрівка,с-ще Лоцкине,с-ще Перемога)
Мигіївська сільська громада Первомайський р-н (с Богословка,с Гаївське,с Генівка,с Куріпчине,с Львів,с Мигія,с Романова Балка,с Соколівка,с Софіївка,с-ще Іванівка,с-ще Бандурка)
Новобузька міська громада Новобузький р-н (м Новий Буг,с Анастасівка,с Григорівка,с Добра Воля,с Загальна Користь,с Новодмитрівка,с Новомихайлівка,с Новосілля,с Петрівка,с Станційне)
Новомар'ївська сільська громада Братський р-н (с Кам'яно-Костувате,с Кам'янопіль,с Костувате,с Лісове,с Миролюбівка,с Новомар'ївка,с Обухівка,с П'ятихатки,с Петрівка Друга,с Петрівка Перша,с Прищепівка,с Юр'ївка)
Снігурівська міська громада Снігурівський р-н (м Снігурівка,с Євгенівка,с Єлизаветівка,с Івано-Кепине,с Афанасіївка,с Безіменне,с Бурханівка,с Василівка,с Галаганівка,с Калинівка,с Кобзарці,с Любимівка,с Нововасилівка,с Новокондакове,с Новопавлівське,с Павлівка,с Павло-Мар'янівка,с Першотравневе,с Тамарине,с Трудолюбівка,с Юр'ївка,с-ще Васильки,с-ще Ясна Поляна)
Софіївська сільська громада Новобузький р-н (с Антонівка,с Баратівка,с Вівсянівка,с Володимирівка,с Володимиро-Павлівка,с Ганнівка,с Майорівка,с Мала Ганнівка,с Новопетрівка,с Софіївка,с Улянівка,с-ще Щасливе)
Сухоєланецька сільська громада Новоодеський р-н (с Новошмідтівка,с Степове,с Суворовка,с Сухий Єланець)