Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Вінницька область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Калинівська міська громада Калинівський р-н (м Калинівка,с Дружелюбівка,с Прилуцьке,с-ще Калинівка Друга,с-ще Рівнинне)
Студенянська сільська громада Піщанський р-н (с Брохвичі,с Гонорівка,с Затишне,с Студена,с-ще Козацьке,с-ще П'ятихатка,с-ще Палійове,с-ще Чабанове,с-ще Червона Поляна)
Дата виборів: 28.08.2016
Іллінецька міська громада Іллінецький р-н (м Іллінці,с Борисівка,с В'язовиця,с Василівка,с Жадани,с Жорнище,с Кабатня,с Красненьке,с Лиса Гора,с Лугова,с Неменка,с Павлівка,с Пархомівка,с Слобідка,с Сорока,с Уланівка,с Хрінівка,с Шевченкове,с Якубівка,с-ще Червоне)
Вапнярська селищна громада Томашпільський р-н (смт Вапнярка,с Колоденка)
Дата виборів: 11.12.2016
Дашівська селищна громада Іллінецький р-н (смт Дашів,с Іванівка,с Білки,с Волошкове,с Кальник,с Кантелина,с Копіївка,с Купчинці,с Олексіївка,с Привільне,с Шабельня,с Яструбинці)
Джулинська сільська громада Бершадський р-н (с Берізки-Бершадські,с Джулинка,с Хмарівка,с Чернятка)
Ковалівська сільська громада Немирівський р-н (с Воловодівка,с Головеньки,с Ковалівка,с Межигірка,с Обідне,с Потоки,с Сподахи,с-ще Шевченка)
Мельниківська сільська громада Немирівський р-н (с Мельниківці,с Ометинці,с Червоне)
Райгородська сільська громада Немирівський р-н (с Городниця,с Коржівка,с Мар'янівка,с Нижча Кропивна,с Нові Обиходи,с Райгород,с Салинці,с Самчинці,с Семенки,с Слобідка,с-ще Коржів)
Сокиринецька сільська громада Вінницький р-н (с Майдан-Чапельський,с Парпурівці,с Сокиринці,с Хижинці)
Шпиківська селищна громада Тульчинський р-н (смт Шпиків,с Винокурня,с Кленове,с Торків,с Шпиківка,с-ще Соснівка)
Дата виборів: 18.12.2016
Бабчинецька сільська громада Чернівецький р-н (с Бабчинці,с Букатинка,с Вазлуївка,с Вила-Ярузькі,с Гамулівка,с Майорщина,с Моївка,с Нове Життя,с-ще Степне),
Довибори 30.06.2019: Чернівецький р-н [с Моївка,с-ще Степне]
Барська міська громада Барський р-н (м Бар,с Антонівка,с Глинянка,с Широке)
Вороновицька селищна громада Вінницький р-н (смт Вороновиця,с Комарів)
Жданівська сільська громада Хмільницький р-н (с Війтівці,с Дібрівка,с Качанівка,с Ольгине,с Семки)
Немирівська міська громада Немирівський р-н (м Немирів,с Байраківка,с Глинянець,с Гостинне,с Гунька,с Дубмаслівка,с Козаківка,с Лука,с Медвежа,с Никифорівці,с Стрільчинці,с Супрунівка,с Язвинки)
Оратівська селищна громада Оратівський р-н (смт Оратів,с Березівка,с Каленівка,с Оратівка,с Прибережне,с Рожична,с Угарове)
Северинівська сільська громада Жмеринський р-н (с Голубівка,с Северинівка,с Слобода-Чернятинська,с Токарівка,с Чернятин,с-ще Матейкове,с-ще Хатки)
Ситковецька селищна громада Немирівський р-н (смт Ситківці,с Вища Кропивна,с Гута)
Томашпільська селищна громада Томашпільський р-н (смт Томашпіль,с Антонівка,с Вапнярки,с Горишківка,с Жолоби,с Калинка,с Касянівка,с Кислицьке,с Нетребівка,с Паланка,с Пеньківка,с Пилипи-Борівські,с Ракова,с Рожнятівка,с Яланець,с-ще Горишківське),
Довибори 30.06.2019: Томашпільський р-н [с Антонівка,с Вапнярки,с Жолоби,с Калинка,с Касянівка,с Кислицьке,с Паланка,с Пеньківка,с Пилипи-Борівські,с Рожнятівка,с Яланець]
Тульчинська міська громада Тульчинський р-н (м Тульчин,с Ганнопіль,с Дранка,с Одаї,с Суворовське,с Тиманівка,с-ще Пестеля)
Дата виборів: 30.04.2017
Кунківська сільська громада Гайсинський р-н (с Косанове,с Кузьминці,с Кунка,с Мітлинці,с Носівці,с Павлівка,с Сокільці,с Шура-Мітлинецька,с Щурівці,с-ще Карбівське,с-ще Трубочка)
Мурафська сільська громада Шаргородський р-н (с Довжок,с Клекотина,с Мурафа)
Якушинецька сільська громада Вінницький р-н (с Зарванці,с Ксаверівка,с Лисогора,с Майдан,с Слобода-Дашковецька,с Якушинці,с-ще Березина)
Дата виборів: 29.10.2017
Іванівська сільська громада Калинівський р-н (с Іванів,с Гущинці,с Кам'яногірка,с Слобідка)
Брацлавська селищна громада Немирівський р-н (смт Брацлав,с Грабовець,с Гранітне,с Монастирське,с Сорокодуби,с Яструбиха)
Глуховецька селищна громада Козятинський р-н (смт Глухівці,с Гурівці,с Непедівка,с-ще Глухівці)
Гніванська міська громада Жмеринський р-н (с Демидівка,с Могилівка), Тиврівський р-н (м Гнівань,с Грижинці)
Краснопільська сільська громада Гайсинський р-н (с Краснопілка,с Митків,с Нараївка,с Степове,с Тишківка,с Тишківська Слобода), Теплицький р-н (с Кивачівка,с Тополівка,с Цвіліхівка,с-ще Дубина)
Лука-Мелешківська сільська громада Вінницький р-н (с Іванівка,с Лука-Мелешківська,с Прибузьке,с Тютьки,с Цвіжин), Тиврівський р-н (с Лани,с Студениця,с Яришівка)
Росошанська сільська громада Липовецький р-н (с Росоша,с-ще Липовець), Оратівський р-н (с Люлинці,с Очитків)
Староприлуцька сільська громада Липовецький р-н (с Нова Прилука,с Стара Прилука)
Шляхівська сільська громада Бершадський р-н (с Завітне,с Теофілівка,с Тирлівка,с Шляхова,с-ще Кавкули)
Дата виборів: 24.12.2017
Новогребельська сільська громада Калинівський р-н (с Нова Гребля,с Чернятин)
Дата виборів: 29.04.2018
Тростянецька селищна громада Тростянецький р-н (смт Тростянець,с Демидівка)
Дата виборів: 30.06.2019
Літинська селищна громада Літинський р-н (смт Літин,с Садове,с Селище)
Павлівська сільська громада Калинівський р-н (с Мізяків,с Мізяківська Слобідка,с Павлівка,с Павленки)
Соболівська сільська громада Теплицький р-н (с Антонівка,с Соболівка,с Шиманівка)
Сутисківська селищна громада Тиврівський р-н (смт Сутиски,с Гута-Шершнівська,с Шершні)
Теплицька селищна громада Теплицький р-н (смт Теплик,с Веселівка,с Кам'янки,с Кожухівка,с Костюківка,с Лозовата,с Пологи,с Розкошівка,с Росоша,с Сокиряни,с Стражгород,с Удич,с Червоний Кут,с-ще Ленінка)
Павлівська сільська громада Калинівський р-н (с Мізяків,с Мізяківська Слобідка,с Павлівка,с Павленки)
Дата виборів:
Соболівська сільська громада Теплицький р-н (с Антонівка,с Соболівка,с Шиманівка)
Дата виборів:
Теплицька селищна громада Теплицький р-н (смт Теплик,с Веселівка,с Кам'янки,с Кожухівка,с Костюківка,с Лозовата,с Пологи,с Розкошівка,с Росоша,с Сокиряни,с Стражгород,с Удич,с Червоний Кут,с-ще Ленінка)