Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Одеська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Біляївська міська громада м.Біляївка (м Біляївка,с Майори,с Повстанське)
Балтська міська громада м.Балта (м Балта,с Євтодія,с Акулинівка,с Андріяшівка,с Білине,с Бендзари,с Березівка,с Борсуки,с Відрада,с Гольма,с Зелений Гай,с Кармалюківка,с Козацьке,с Коритне,с Лісничівка,с Мирони,с Мошняги,с Немирівське,с Обжиле,с Оленівка,с Пасат,с Пасицели,с Перейма,с Перельоти,с Петрівка,с Саражинка,с Семено-Карпівка,с Харитинівка)
Великомихайлівська селищна громада Великомихайлівський р-н (смт Велика Михайлівка,с Єрмішкове,с Багачеве,с Бессарабка,с Вакарське,с Василівка,с Великокомарівка,с Водяне,с Гіржове,с Гірське,с Гребеники,с Грушка,с Дівоцьке,с Кардамичеве,с Комарівка,с Муратове,с Новопетрівка,с Новоселівка,с Платонівка,с Полезне,с Стоянове,с Трохимівка,с Трудомирівка,с Фрасине,с Юрківка)
Красносільська сільська громада Лиманський р-н (с Іванове,с Ілічанка,с Корсунці,с Красносілка,с Кубанка,с Новокубанка,с Переможне)
Маразліївська сільська громада Білгород-Дністровський р-н (с Великомар'янівка,с Долинівка,с Зелене,с Маразліївка,с Олексіївка,с Полянка,с Романівка,с Широке)
Новокальчевська сільська громада Березівський р-н (с Виноградне,с Новокальчеве,с Садове,с Семихатки,с Травневе,с Улянівка)
Розквітівська сільська громада Березівський р-н (с Анатолівка,с Антонівка,с Веселе,с Вишневе,с Данилівка,с Красне,с Кринички,с Нейкове,с Онорівка,с Рівне,с Розквіт,с Ставкове,с Чудське,с Шутове)
Тузлівська сільська громада Татарбунарський р-н (с Безім'янка,с Весела Балка,с Веселе,с Лебедівка,с Новомихайлівка,с Садове,с Тузли)
Дата виборів: 11.12.2016
Затишанська селищна громада Захарівський р-н (смт Затишшя,с Іванівка,с Андрусова,с Весела Балка,с Володимирівка,с Гедеримове Перше,с Дружелюбівка,с Загір'я,с Краснопіль,с Малорошове,с Нова Григорівка,с Скинешори,с Торосове)
Дата виборів: 18.12.2016
Коноплянська сільська громада Іванівський р-н (с Богунове,с Вовкове,с Гудевичеве,с Джугастрове,с Калинівка,с Козлове,с Конопляне,с Люботаївка,с Марціянове,с Михайлопіль,с Новакове,с Силівка,с Соколове,с Тарасівка,с Шерове)
Ширяївська селищна громада Ширяївський р-н (смт Ширяєве,с Виноградівка,с Гребенюки,с Григорівка,с Йосипівка,с Канцурове,с Макарове,с Мар'янівка,с Новогуляївка,с Одаї,с Олександрівка,с Олександро-Вовкове,с Осинівка,с Подільці,с Суха Журівка,с Трудолюбівка,с Флоринське,с Яринославка)
Дата виборів: 30.04.2017
Яськівська сільська громада Біляївський р-н (с Троїцьке,с Яськи)
Дата виборів: 29.10.2017
Авангардівська селищна громада Овідіопольський р-н (смт Авангард,с Прилиманське)
Березівська міська громада Березівський р-н (м Березівка,с Вікторівка,с Ланове,с Роздол)
Вилківська міська громада Кілійський р-н (м Вилкове,с Десантне,с Мирне,с Новомиколаївка,с-ще Біле)
Дальницька сільська громада Овідіопольський р-н (с Барабой,с Грибівка,с Дальник,с Доброолександрівка,с Роксолани,с Санжійка,с-ще Богатирівка)
Знам’янська сільська громада Іванівський р-н (смт Радісне,с Знам'янка), Великомихайлівський р-н (с Великозименове,с Воробіївка,с Воробйове,с Малозименове,с Марціянове,с Поліно-Осипенкове,с Цибулівка,с Юрашеве), Ширяївський р-н (с Новоєлизаветівка,с Новопетрівка Друга,с Новопетрівка Перша,с Новостепанівка,с Сирітське Друге,с Сирітське Перше,с Софіївка,с Стара Єлизаветівка)
Куяльницька сільська громада Подільський р-н (с Єфросинівка,с Андріївка,с Борщі,с Бочманівка,с Велика Кіндратівка,с Велике Бурилове,с Великий Фонтан,с Вестерничани,с Вишневе,с Гертопи,с Гидерим,с Глибочок,с Гонората,с Гор'ївка,с Грекове Друге,с Грекове Перше,с Дібрівка,с Домниця,с Затишшя,с Зелений Кут,с Казбеки,с Качурівка,с Кирилівка,с Климентове,с Коси,с Коси-Слобідка,с Куяльник,с Липецьке,с Любомирка,с Мала Кіндратівка,с Мала Олександрівка,с Мала Петрівка,с Малий Куяльник,с Малий Фонтан,с Мардарівка,с Миколаївка,с Миколаївка Перша,с Мурована,с Нестоїта,с Нова Кульна,с Новий Мир,с Новоселівка,с Оброчне,с Олексіївка,с Олександрівка,с Падрецеве,с Перешори,с Петрівка,с Поплавка,с Розалівка,с Романівка,с Соболівка,с Ставки,с Станіславка,с Стара Кульна,с Степанівка,с Топик,с Федорівка,с Ясинове,с-ще Борщі,с-ще Чубівка)
Лиманська сільська громада Татарбунарський р-н (с Зарічне,с Лиман,с Новоселиця,с Трапівка)
Маяківська сільська громада Білгород-Дністровський р-н (с Удобне), Біляївський р-н (с Маяки), Овідіопольський р-н (с Надлиманське)
Старокозацька сільська громада Білгород-Дністровський р-н (с Зеленівка,с Козацьке,с Крутоярівка,с Петрівка,с Старокозаче)
Цебриківська селищна громада Великомихайлівський р-н (смт Цебрикове,с Іринівка,с Вишневе,с Малоцебрикове,с Мардарівка,с Новопавлівка,с Новороманівка,с Новоселівка,с Оленівка,с Ольгинове,с Привільне,с Сокорове), Ширяївський р-н (с Галупове,с Никомаврівка,с Саханське)
Шабівська сільська громада Білгород-Дністровський р-н (с Абрикосове,с Біленьке,с Бритівка,с Вигон,с Польове,с Привітне,с Салгани,с Софіївка,с Черкеси,с Шабо,с-ще Прибережне)
Дата виборів: 24.12.2017
Мологівська сільська громада Білгород-Дністровський р-н (с Андріївка,с Бикоза,с Випасне,с Молога,с Нове,с Розкішне,с Садове,с Сухолужжя)
Таїровська селищна громада Овідіопольський р-н (смт Таїрове,с Балка,с Лиманка,с Сухий Лиман)
Дата виборів: 29.04.2018
Кілійська міська громада Кілійський р-н (м Кілія,с Ліски,с Помазани,с Шевченкове)
Любашівська селищна громада Любашівський р-н (смт Любашівка,с Іванівка,с Іванівка,с Агафіївка,с Агеївка,с Антонівка,с Вишневе,с Нововоздвиженка,с Олександрівка,с Пилипівка,с Сергіївка,с Степанівка)
Окнянська селищна громада Окнянський р-н (смт Окни,с Іванівка,с Ілля,с Антонівка,с Артирівка,с Будаївці,с Василівка,с Вижине,с Володимирівка,с Волярка,с Галочі,с Гулянка,с Дем'янівка,с Дністровець,с Довжанка,с Дубове,с Калістратівка,с Левантівка,с Малаївці,с Маяки,с Нагірне,с Нестерове,с Нова Волярка,с Новомихайлівка,с Новорозівка,с Новосамарка,с Новосеменівка,с Одаї,с Олександрівка,с Платонове,с Римарівка,с Розівка,с Сагайдак,с Садове,с Самарка,с Ставрове,с Ткаченка,с Топали,с Тригради,с Улянівка,с Унтилівка,с Федорівка,с Федорівка,с Флора,с-ще Новий Орач,с-ще Орлівка)
Дата виборів: 30.06.2019
Великобуялицька сільська громада Іванівський р-н (смт Петрівка,с Великий Буялик,с Улянівка)
Великоплосківська сільська громада Великомихайлівський р-н (с Антоно-Ковач,с Великоплоске,с Кістельниця,с Малоплоске,с Новоантонівка,с Новосавицьке,с Олег,с Орел,с Покровка,с Привілля,с Слов'яносербка,с Тростянець)
Визирська сільська громада Лиманський р-н (с Визирка,с Воронівка,с Зоря Труда,с Кінне,с Любопіль,с Міщанка,с Нова Вільшанка,с Першотравневе,с Порт,с Ранжеве,с Степанівка)
Зеленогірська селищна громада Любашівський р-н (смт Зеленогірське,с Василівка,с Володимирівка,с Гвоздавка Друга,с Гвоздавка Перша,с Познанка Друга,с Познанка Перша,с Солтанівка,с Чабанівка,с Шликареве,с Ясенове Друге,с Ясенове Перше)