Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Рівненська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Бабинська сільська громада Гощанський р-н (с Бабин,с Дмитрівка,с Підліски,с Рясники)
Бугринська сільська громада Гощанський р-н (с Башине,с Бугрин,с Вільгір,с Зарічне,с Колесники,с М'ятин,с Новоставці,с Олексіївка,с Посягва,с Сергіївка,с Угільці,с Ясне)
Клесівська селищна громада Сарненський р-н (смт Клесів,с Карасин,с Карпилівка,с Клесів,с Пугач,с Рудня-Карпилівська,с-ще Страшеве)
Миляцька сільська громада Дубровицький р-н (с Біле,с Будимля,с Жадень,с Лугове,с Миляч,с Переброди,с Смородськ,с Удрицьк,с Хочин)
Підлозцівська сільська громада Млинівський р-н (с Велике,с Завалля,с Загатинці,с Лихачівка,с Нове,с Підлозці,с Ставрів,с Топілля,с Торговиця)
Дата виборів: 27.03.2016
Радивилівська міська громада Радивилівський р-н (м Радивилів,с Адамівка,с Батьків,с Башарівка,с Гаї-Лев'ятинські,с Дружба,с Казмірі,с Копані,с Круки,с Малі Гайки,с Немирівка,с Новоукраїнське,с Підзамче,с Підлипки,с Перенятин,с Приски,с Старики,с Стоянівка)
Дата виборів: 24.04.2016
Крупецька сільська громада Радивилівський р-н (с Баранне,с Боратин,с Гайки,с Гайки-Ситенські,с Гнильче,с Гоноратка,с Довгалівка,с Заміщина,с Засув,с Карпилівка,с Коти,с Крупець,с Михайлівка,с Ситне,с Срібне,с Табачуки)
Привільненська сільська громада Дубенський р-н (с Іваннє,с Бортниця,с Дубрівка,с Зелене,с Кліщиха,с Кривуха,с Лебедянка,с Молодаво Друге,с Молодаво Перше,с Молодаво Третє,с Панталія,с Привільне,с Черешнівка),
Довибори 30.06.2019: Дубенський р-н [с Іваннє,с Бортниця,с Зелене,с Кліщиха,с Кривуха,с Лебедянка]
Дата виборів: 31.07.2016
Висоцька сільська громада Дубровицький р-н (с Вербівка,с Висоцьк,с Золоте,с Людинь,с Партизанське,с Рудня,с Хилін)
Пісківська сільська громада Костопільський р-н (с Брюшків,с Мар'янівка,с Моквинські Хутори,с Олександрівка,с Пісків,с Пеньків,с Рокитне,с Яснобір)
Смизька селищна громада Дубенський р-н (смт Смига,с Берег,с Буща,с Голуби,с Комарівка,с Мартинівка,с Миньківці,с Нова Миколаївка,с Онишківці,с Сапанівчик,с Стара Миколаївка,с Студянка,с Тур'я,с Шепетин)
Дата виборів: 28.08.2016
Козинська сільська громада Радивилівський р-н (с Іванівка,с Іващуки,с Білогорівка,с Березини,с Бригадирівка,с Гай,с Гранівка,с Гусари,с Добривода,с Дубини,с Зарічне,с Козин,с Курсики,с Нова Пляшева,с Підвисоке,с Пасіки,с Пустоіванне,с Радихівщина,с Рудня,с Савчуки,с Середнє,с Станіслави)
Локницька сільська громада Зарічненський р-н (с Дідівка,с Задовже,с Заозер'я,с Котира,с Кутин,с Кутинок,с Кухче,с Локниця,с Любинь,с Млин,с Нобель,с Новосілля,с Радове,с Храпин)
Мирогощанська сільська громада Дубенський р-н (с Білоберіжжя,с Боцянівка,с Заруддя,с Княгинин,с Костянець,с Липа,с Листвин,с Мирогоща Друга,с Мирогоща Перша,с Мокре,с Молодіжне,с Нараїв,с Острів,с Травневе)
Дата виборів: 11.12.2016
Боремельська сільська громада Демидівський р-н (с Більче,с Берестечко,с Боремель,с Золочівка,с Малеве,с Набережне,с Ниви-Золочівські,с Новий Тік,с Пашева,с Смиків,с Шибин)
Дата виборів: 18.12.2016
Деражненська сільська громада Костопільський р-н (с Бичаль,с Ганнівка,с Деражне,с Дюксин,с Жильжа,с Перелисянка,с Постійне,с Соломка,с Суськ)
Млинівська селищна громада Млинівський р-н (смт Млинів,с Іванівка,с Іванківці,с Береги,с Богушівка,с Брищі,с Владиславівка,с Гончариха,с Добрятин,с Довгошиї,с Долина,с Кораблище,с Косареве,с Лукарівка,с Малі Дорогостаї,с Мальоване,с Мантин,с Маслянка,с Московщина,с Мошків,с Новина-Добрятинська,с Новини,с Новоселівка,с Остріїв,с Пітушків,с Перевередів,с Перемилівка,с Посників,с Привітне,с Пугачівка,с Річище,с Радів,с Стоморги,с Терешів,с Травневе,с Тушебин,с Улянівка),
Довибори 30.06.2019: Млинівський р-н [с Долина,с Мальоване]
Острожецька сільська громада Млинівський р-н (с Бакорин,с Борбин,с Заболотинці,с Заболоття,с Залав'я,с Зборів,с Малин,с Новосілки,с Острожець,с П'яннє,с Підгай,с Певжа,с Ставище,с Уїздці)
Дата виборів: 30.04.2017
Бокіймівська сільська громада Млинівський р-н (с Аршичин,с Баболоки,с Бокійма,с Війниця,с Вовничі,с Головчиці,с Клин,с Козирщина,с Красне,с Мятин,с Пекалів,с Рудливе,с Смордва,с Хорупань)
Дата виборів: 29.10.2017
Демидівська селищна громада Демидівський р-н (смт Демидівка,с Ільпибоки,с Вербень,с Вичавки,с Вишневе,с Глибока Долина,с Дубляни,с Калинівка,с Княгинине,с Копань,с Лішня,с Лисин,с Лопавше,с Охматків,с Перекалі,с Рогізне,с Рудка,с Товпижин,с Хрінники), Радивилівський р-н (с Острів,с Пляшева,с Солонів)
Клеванська селищна громада Рівненський р-н (смт Клевань,смт Оржів)
Немовицька сільська громада Сарненський р-н (с Гута-Перейма,с Зносичі,с Катеринівка,с Немовичі,с Тинне,с-ще Немовичі)
Тараканівська сільська громада Дубенський р-н (с Великі Загірці,с Малі Загірці,с Рачин,с Тараканів)
Ярославицька сільська громада Млинівський р-н (с Боремець,с Велика Городниця,с Зоряне,с Надчиці,с Новоукраїнка,с Підлісці,с Свищів,с Чекно,с Яловичі,с Ярославичі)
Дата виборів: 24.12.2017
Малолюбашанська сільська громада Костопільський р-н (с Борщівка,с Глажева,с Данчиміст,с Кам'яна Гора,с Лісопіль,с Мала Любаша,с Маща,с Мирне,с Моквин,с Новий Берестовець,с Тихе)
Дата виборів: 29.04.2018
Олександрійська сільська громада Рівненський р-н (с Боянівка,с Волошки,с Забороль,с Кустин,с Нова Любомирка,с Олександрія,с Пухова,с Решуцьк,с Свяття,с Сергіївка,с Три Копці)
Повчанська сільська громада Дубенський р-н (с Будераж,с Повча), Млинівський р-н (с Буди,с Гнатівка,с Миколаївка,с Підбрусинь,с Яблунівка)
Шпанівська сільська громада Рівненський р-н (с Бармаки,с Великий Житин,с Великий Олексин,с Зозів,с Малий Житин,с Малий Олексин,с Ходоси,с Хотин,с Шпанів)
Дата виборів: 23.12.2018
Дядьковицька сільська громада Рівненський р-н (с Іваничі,с Великий Шпаків,с Верхівськ,с Гуменники,с Дворовичі,с Дядьковичі,с Заріцьк,с Кривичі,с Макотерти,с Малий Шпаків,с Милостів,с Підгірці,с Переділи,с Пересопниця,с Плоска,с Шостаків,с Ясининичі)
Корнинська сільська громада Рівненський р-н (с Загороща,с Колоденка,с Корнин,с Порозове,с Тайкури)
Старосільська сільська громада Рокитнівський р-н (с Вежиця,с Дроздинь,с Переходичі,с Старе Село)
Дата виборів: 30.06.2019
Бугаївська сільська громада Радивилівський р-н (с Балки,с Безодня,с Бугаївка,с Лев'ятин,с Опарипси,с Сестрятин)
Малинська сільська громада Березнівський р-н (с Бронне,с Карачун,с Малинськ,с Малушка,с Поляни,с Яринівка)
Степанська селищна громада Сарненський р-н (смт Степань,с Волоша,с Грушівка,с Двірець,с Калинівка,с Кузьмівка,с Мельниця,с Підгірник,с Труди,с Яблунька)
Дата виборів: 22.12.2019
Антонівська сільська громада Володимирецький р-н (с Антонівка,с Великі Цепцевичі,с Нетреба,с Чаква)
Великоомелянська сільська громада Рівненський р-н (с Велика Омеляна,с Вересневе,с Грушвиця Друга,с Грушвиця Перша,с Дібрівка,с Мартинівка)
Вирівська сільська громада Сарненський р-н (с Вири,с Гранітне,с Дубняки,с Зарів'я,с Кам'яне-Случанське,с Олексіївка,с Селище,с Федорівка,с Чабель,с Чудель,с Ясногірка)
Головинська сільська громада Костопільський р-н (с Іваничі,с Базальтове,с Берестовець,с Вигін,с Головин,с Звіздівка,с Злазне,с Корчин,с Перетоки,с Садки,с Ставок,с Чудви)
Каноницька сільська громада Володимирецький р-н (с Дубівка,с Кідри,с Каноничі,с Новаки,с Озеро)
Кричильська сільська громада Володимирецький р-н (с Велихів,с Городець,с Сварині), Сарненський р-н (с Бутейки,с Велике Вербче,с Вирка,с Корост,с Кричильськ,с Мале Вербче,с Одринки,с Поляна,с Убереж,с Угли)
Полицька сільська громада Володимирецький р-н (с Іванчі,с Балаховичі,с Веретено,с Маюничі,с Острів,с Полиці,с Ромейки,с Сошники)
Рафалівська селищна громада Володимирецький р-н (смт Рафалівка,с Великий Жолудськ,с Малий Жолудськ,с Мостище,с Чучеве)
Семидубська сільська громада Дубенський р-н (с Іваниничі,с Бондарі,с Гірники,с Грядки,с Довге Поле,с Залужжя,с Збитин,с Здовбиця,с Злинець,с Кліпець,с Клинці,с Нагоряни,с Семидуби,с Соснівка,с Тростянець,с Ясинівка)