Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Сумська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Березівська сільська громада Глухівський р-н (с Іващенкове,с Береза,с Горіле,с Гута,с Долина,с Жалківщина,с Землянка,с Клочківка,с Кривенкове,с Кушкине,с Масензівка,с Нарбутівка,с Обложки,с Одрадне,с Первомайське,с Перше Травня,с Попівщина,с Слоут,с Шакутівщина,с Шевченкове,с-ще Есмань)
Дата виборів: 18.12.2016
Бездрицька сільська громада Сумський р-н (с Бездрик,с Зацарне,с Токарі,с Червона Діброва)
Боромлянська сільська громада Тростянецький р-н (с Боромля,с Братське,с Вовків,с Градське,с Гребениківка,с Жигайлівка,с Мозкове,с Набережне,с Новгородське,с Пархомівка,с Першотравневе,с Шевченків Гай)
Грунська сільська громада Охтирський р-н (с Івахи,с Аврамківщина,с Бідани,с Бандури,с В'язове,с Гнилиця,с Грунь,с Жолоби,с Куземин,с Молодецьке,с Пластюки,с Рибальське,с Рубани,с Скелька,с Шабалтаєве,с Шаповалівка,с Шолудьки)
Дружбівська міська громада Ямпільський р-н (м Дружба,с Бугор,с Василець,с Довжик,с Дорошівка,с Дорошенкове,с Косинське,с Микитське,с Об'єднане,с Палащенкове,с Романькове,с Чуйківка)
Зноб-Новгородська селищна громада Середино-Будський р-н (смт Зноб-Новгородське,с Боровичі,с Василівське,с Голубівка,с Журавка,с Заріччя,с Зноб-Трубчевська,с Карпеченкове,с Красноярське,с Кренидівка,с Кривоносівка,с Кудоярове,с Кустине,с Лісне,с Любахове,с Люте,с Мефедівка,с Нововасилівка,с Очкине,с Поліське,с Стягайлівка,с Таборище,с Українське,с Улиця,с Хильчичі,с Червоне,с Четвертакове)
Кириківська селищна громада Великописарівський р-н (смт Кириківка,с Іванівка,с Березівка,с Василівка,с Веселе,с Вищевеселе,с Катанське,с Катеринівка,с Майське,с Маракучка,с Мирне,с Рідне,с Рябина,с Яблучне)
Миколаївська сільська громада Сумський р-н (с Бурчак,с Васюківщина,с Вербове,с Гриценкове,с Капітанівка,с Кекине,с Лікарське,с Линтварівка,с Мар'ївка,с Миколаївка,с Над'ярне,с Перехрестівка,с Постольне,с Северинівка,с Склярівка,с Соколине,с Софіївка,с Спаське,с Степаненкове,с-ще Рогізне), Довибори ., Довибори 30.06.2019.
Миколаївська селищна громада Білопільський р-н (смт Миколаївка,с Аркавське,с Біликівка,с Бобрик,с Болотишине,с Бутовщина,с Валіївка,с Верхосулка,с Веселе,с Ганнівка-Тернівська,с Гостинне,с Жолобок,с Комарицьке,с Курасове,с Лохня,с Луциківка,с Марківка,с Машарі,с Мукіївка,с Олександрівка,с Піщане,с Пащенкове,с Перше Травня,с Першотравневе,с Птиче,с Руда,с Рудка,с Самара,с Стрільцеве,с Сульське,с Супрунівка,с Сушилине,с Товста,с Тучне,с-ще Зоряне,с-ще Калинівка,с-ще Лідине,с-ще Тімірязєвка,с-ще Шевченківка)
Миропільська сільська громада Краснопільський р-н (с Барилівка,с Велика Рибиця,с Великий Прикіл,с Гнилиця,с Грунівка,с Запсілля,с Мала Рибиця,с Миропілля,с Олександрія,с Сінне)
Недригайлівська селищна громада Недригайлівський р-н (смт Недригайлів,с Іваниця,с Біж,с Бродок,с Віхове,с Вакулки,с Гринівка,с Дараганове,с Зелене,с Клин,с Костянтинів,с Кулішівка,с Лаврове,с Луки,с Маршали,с Нелени,с Омелькове,с Польове,с Пушкарщина,с Спартак,с Хоружівка,с Чемоданівка,с Якименки)
Нижньосироватська сільська громада Сумський р-н (с Барвінкове,с Вишневе,с Гірне,с Нижня Сироватка,с Старе Село)
Хотінська селищна громада Сумський р-н (смт Хотінь,с Андріївка,с Володимирівка,с Кіндратівка,с Костянтинівка,с Новомиколаївка,с Олексіївка,с Перше Травня,с Писарівка,с Степне)
Шалигинська селищна громада Глухівський р-н (смт Шалигине,с Ємадикине,с Вовківка,с Гудове,с Катеринівка,с Сваркове,с Соснівка,с Старикове,с Ходине)
Дата виборів: 30.04.2017
Бочечківська сільська громада Конотопський р-н (с Бондарі,с Бочечки,с Вовчик,с Козацьке,с Новомутин,с Прилужжя,с Савойське,с Сахни,с Хижки,с Щекинське)
Вільшанська сільська громада Недригайлівський р-н (с Білоярське,с Вільшана,с Великі Будки,с Весногірське,с Городище,с Деркачівка,с Зеленківка,с Козельне,с Комишанка,с Кушніри,с Лікарівщина,с Мірки,с Немудруї,с П'ятидуб,с Реви,с Саєве,с Сороколітове,с Тимченки,с Філонове,с Фартушине,с Хорол,с Шаповалове)
Краснопільська селищна громада Краснопільський р-н (смт Краснопілля,смт Угроїди,с Веселе,с Виднівка,с Воропай,с Гапонівка,с Глибне,с Думівка,с Лозове,с Марченки,с Михайлівка,с Мозкове,с Наумівка,с Новодмитрівка,с Окіп,с Осоївка,с Петрушівка,с Самотоївка,с Таратутине,с Хвойне,с Хмелівка,с Чернеччина,с Ясенок,с-ще Михайлівське), Довибори ., Довибори 30.06.2019.
Кролевецька міська громада Кролевецький р-н (м Кролевець,с Артюхове,с Боцманів,с Грибаньове,с Грузьке,с Мостище,с Ніжинське,с Реутинці,с Тарасівка)
Дата виборів: 29.10.2017
Буринська міська громада Буринський р-н (м Буринь,с Атаманське,с Вікторинівка,с Верхня Сагарівка,с Воскресенка,с Дич,с Дмитрівка,с Жуківка,с Кубракове,с Нижня Сагарівка,с Нотаріусівка,с Олександрівка,с Степанівка,с Суховерхівка,с Тимофіївка,с Успенка,с Чалищівка,с Червона Слобода,с Чумакове)
Верхньосироватська сільська громада Краснопільський р-н (с Івахнівка,с Великий Бобрик,с Малий Бобрик,с Юсупівка,с-ще Кам'яне), Сумський р-н (с Верхня Сироватка,с Залізняк,с Новоселиця,с Стінка,с-ще Захарівське)
Дубов’язівська селищна громада Конотопський р-н (смт Дубов'язівка,с Базилівка,с Вишневе,с Гамаліївка,с Капітанівка,с Коханівка,с Красне,с Курилівка,с Лебедєве,с Першотравневе,с Полтавка,с Рокитне,с Сім'янівка,с Салтикове,с Тернівка,с Шпотівка,с-ще Білозерка,с-ще Білоусівка,с-ще Тополине)
Комишанська сільська громада Охтирський р-н (с Бурячиха,с Гусарщина,с Закаблуки,с Карпилівка,с Качанівка,с Комиші,с Кударі,с Лимареве,с Мала Павлівка,с Миколаївка,с Неплатине,с Овчаренки,с Озера,с Перелуг,с Щоми)
Коровинська сільська громада Недригайлівський р-н (с Беседівка,с Бороданове,с Гай,с Дігтярівка,с Закроївщина,с Зелений Гай,с Коритище,с Коровинці,с Косенки,с Малі Будки,с Мухувате,с Овеча,с Перекір,с Ракова Січ,с Рубанка,с Соснівка,с Тимощенкове,с Томашівка,с Тютюнникове,с Юхти)
Новослобідська сільська громада Путивльський р-н (с Бруски,с Бувалине,с Бунякине,с Волинцеве,с Гірки,с Жари,с Князівка,с Козлівка,с Линове,с Мінакове,с Нові Гончарі,с Нова Слобода,с Сахарове,с Свобода,с Сиром'ятникове,с Старі Гончарі,с Чаплищі,с Червоне Озеро,с Ширяєве,с Юр'єве,с-ще Волинцівське,с-ще Партизанське)
Степанівська селищна громада Сумський р-н (смт Степанівка,с Білоусівка,с Глиняне,с Головашівка,с Миловидівка,с Новомихайлівка,с Олександрівка,с Підліснівка,с Степне,с Червоний Кут)
Тростянецька міська громада Тростянецький р-н (м Тростянець,с Зарічне,с Кам'янецьке,с Кам'янка,с Лучка)
Чернеччинська сільська громада Охтирський р-н (с Бакирівка,с Борзівщина,с Бугрувате,с Буймерівка,с Вербове,с Веселий Гай,с Високе,с Восьме Березня,с Гай-Мошенка,с Доброславівка,с Журавне,с Залісне,с Кардашівка,с Корабельське,с Кудряве,с Литовка,с Лутище,с Манчичі,с Мирне,с Михайленкове,с Мошенка,с Підлозіївка,с Перемога,с Пилівка,с Пологи,с Попелівщина,с Риботень,с Сонячне,с Українка,с Хухра,с Чернеччина,с Ясенове)
Дата виборів: 24.12.2017
Чупахівська селищна громада Охтирський р-н (смт Чупахівка,с Всадки,с Грінченкове,с Грунька,с Духовниче,с Коновалик,с Лантратівка,с Новопостроєне,с Оленинське,с П'яткине,с Розсохувате,с Соборне,с Софіївка)
Дата виборів: 29.04.2018
Андріяшівська сільська громада Роменський р-н (с Андріївка,с Андріяшівка,с Братське,с Бурбине,с Василівка,с Губське,с Гудими,с Луценкове,с Мельники,с Новицьке,с Перекопівка,с Холодник,с Чисте)
Дата виборів: 30.06.2019
Білопільська міська громада Білопільський р-н (м Білопілля,с Іскрисківщина,с Атинське,с Бабаківка,с Безсалівка,с Будки,с Волфине,с Голишівське,с Дігтярне,с Катеринівка,с Кисла Дубина,с Коваленки,с Макіївка,с Мелячиха,с Мирлоги,с Нескучне,с Нові Вирки,с Ободи,с Павлівка,с Рижівка,с Рогізне,с Соляники,с Сохани,с Старі Вирки,с Стукалівка,с Шпиль,с-ще Перемога)
Липоводолинська селищна громада Липоводолинський р-н (смт Липова Долина,с Іванівка,с Аршуки,с Байрак,с Беєве,с Берестівка,с Бугаївка,с Бухалове,с Весела Долина,с Веселе,с Воропаї,с Галаївець,с Грабщина,с Довга Лука,с Кімличка,с Коцупіївка,с Куплеваха,с Легуші,с Липівка,с Липівське,с Лучка,с Макіївське,с Мельникове,с Московське,с Новосеменівка,с Олещенкове,с Панасівка,с Побиванка,с Русанівка,с Семенівка,с Столярове,с Стягайлівка,с Хоменкове,с Червона Долина,с Червоногірка,с Чирвине,с Яганівка,с Яловий Окіп,с Яснопільщина,с-ще Суха Грунь)
Річківська сільська громада Білопільський р-н (с Білани,с Біловишневе,с Баїха,с Барило,с Безсокирне,с Вири,с Головачі,с Горобівка,с Зарічне,с Зелене,с Коршачина,с Кравченкове,с Максимівщина,с Омельченки,с Річки,с Синяк,с-ще Амбари)
Синівська сільська громада Липоводолинський р-н (с Велика Лука,с Весела Долина,с Гришки,с Довжик,с Капустинці,с Клюси,с Коломійцева Долина,с Мельники,с Підставки,с Подільки,с Потопиха,с Синівка,с Слобідка,с Тарасенки)