Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Тернопільська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Іванівська сільська громада Теребовлянський р-н (с Іванівка,с Ілавче,с Глещава,с Лозівка,с Сороцьке)
Білобожницька сільська громада Чортківський р-н (с Білий Потік,с Білобожниця,с Калинівщина,с Мазурівка,с Ридодуби,с Ромашівка,с Семаківці)
Байковецька сільська громада Тернопільський р-н (с Байківці,с Гаї-Гречинські,с Гаї-Шевченківські,с Дубівці,с Курники,с Лозова,с Соборне,с Стегниківці,с Чернелів-Руський,с Шляхтинці)
Васильковецька сільська громада Гусятинський р-н (с Васильківці,с Крогулець,с Нижбірок,с Старий Нижбірок,с Целіїв,с Чабарівка)
Великогаївська сільська громада Тернопільський р-н (с Білоскірка,с Баворів,с Великі Гаї,с Грабовець,с Дичків,с Застінка,с Застав'є,с Кип'ячка,с Козівка,с Красівка,с Прошова,с Скоморохи,с Смолянка,с Теофілівка,с Товстолуг)
Гусятинська селищна громада Гусятинський р-н (смт Гусятин,с Боднарівка,с Вільхівчик,с Суходіл)
Заводська селищна громада Чортківський р-н (смт Заводське,с Угринь)
Золотниківська сільська громада Теребовлянський р-н (с Багатківці,с Бенева,с Бурканів,с Вишеньки,с Вишнівчик,с Гайворонка,с Гвардійське,с Гончарки,с Зарваниця,с Золотники,с Котузів,с Маловоди,с Надрічне,с Підруда,с Панталиха,с Раковець,с Сапова,с Семиківці,с Сокільники,с Соколів,с Соснів)
Золотопотіцька селищна громада Бучацький р-н (смт Золотий Потік,с Возилів,с Губин,с Костільники,с Миколаївка,с Рублин,с Русилів,с Скоморохи,с Сновидів,с Сокілець,с Соколів)
Козлівська селищна громада Козівський р-н (смт Козлів,с Дмухівці,с Покропивна,с Слобідка,с Таурів)
Колиндянська сільська громада Чортківський р-н (с Великі Чорнокінці,с Давидківці,с Колиндяни,с Малі Чорнокінці,с Тарнавка,с Чорнокінецька Воля)
Колодненська сільська громада Збаразький р-н (с Болязуби,с Глинчуки,с Колодне,с Решнівка,с Шимківці)
Коропецька селищна громада Монастириський р-н (смт Коропець,с Вербка,с Діброва,с Садове,с Світле,с Стигла)
Лопушненська сільська громада Кременецький р-н (с Велика Горянка,с Волиця,с Крутнів,с Лопушне,с Мала Горянка,с Раславка)
Мельнице-Подільська селищна громада Борщівський р-н (смт Мельниця-Подільська,с Білівці,с Боришківці,с Вільховець,с Вигода,с Горошова,с Дзвенигород,с Дзвинячка,с Дністрове,с Збручанське,с Зелене,с Кудринці,с Латківці,с Михайлівка,с Михалків,с Окопи,с Трубчин,с Урожайне,с Устя,с Худиківці)
Микулинецька селищна громада Теребовлянський р-н (смт Микулинці,с Воля,с Дворіччя,с Заздрість,с Конопківка,с Кривки,с Ладичин)
Новосільська сільська громада Підволочиський р-н (с Гнилиці,с Гнилички,с Голошинці,с Козярі,с Лисичинці,с Нове Село,с Сухівці,с Шельпаки)
Озернянська сільська громада Зборівський р-н (с Білківці,с Богданівка,с Данилівці,с Озерна,с Осташівці,с Сировари,с Цебрів,с Яцківці)
Озерянська сільська громада Борщівський р-н (с Грабівці,с Жилинці,с Констанція,с Озеряни,с Пилатківці)
Підволочиська селищна громада Підволочиський р-н (смт Підволочиськ,с Іванівка,с Богданівка,с Галущинці,с Дорофіївка,с Жеребки,с Кам'янки,с Качанівка,с Клебанівка,с Коршилівка,с Мислова,с Мовчанівка,с Оріховець,с Рожиськ,с Росохуватець,с Староміщина,с Супранівка,с Тарноруда,с Турівка,с Фащівка,с Хмелиська,с Чернилівка,с Шевченкове)
Почаївська міська громада Кременецький р-н (м Почаїв,с Затишшя,с Комарин,с Старий Тараж)
Скала-Подільська селищна громада Борщівський р-н (смт Скала-Подільська,с Іванків,с Бережанка,с Вербівка,с Гуштин,с Гуштинка,с Залуччя,с Лосяч,с Нивра,с Підпилип'я,с Трійця,с Турильче)
Скалатська міська громада Підволочиський р-н (м Скалат,с Городниця,с Зарубинці,с Колодіївка,с Криве,с Магдалівка,с Митниця,с Новосілка,с Остап'є,с Панасівка,с Поділля,с Полупанівка,с Поплави,с Старий Скалат,с Теклівка,с Хоптянка)
Скориківська сільська громада Підволочиський р-н (с Воробіївка,с Голотки,с Гущанки,с Климківці,с Кошляки,с Лозівка,с Медин,с Ободівка,с Пальчинці,с Пеньківці,с Просівці,с Скорики,с Терпилівка,с Щаснівка)
Теребовлянська міська громада Теребовлянський р-н (м Теребовля,с Боричівка,с Вербівці,с Гумниська,с Деренівка,с Довге,с Долина,с Залав'є,с Застіноче,с Зеленче,с Кровинка,с Ласківці,с Лошнів,с Малів,с Мшанець,с Нова Могильниця,с Остальці,с Острівець,с Підгайчики,с Підгора,с Плебанівка,с Романівка,с Семенів,с Слобідка,с Стара Могильниця,с Сущин)
Шумська міська громада Шумський р-н (м Шумськ,с Андрушівка,с Антонівці,с Бірки,с Башківці,с Биківці,с Боложівка,с Бриків,с Велика Іловиця,с Жолобки,с Забара,с Залісці,с Залужжя,с Коновиця,с Кордишів,с Круголець,с Кутянка,с Літовище,с Мала Іловиця,с Мирове,с Новостав,с Обич,с Одерадівка,с Онишківці,с Переморівка,с Потуторів,с Рохманів,с Руська Гута,с Соснівка,с Сошище,с Стіжок,с Сураж,с Тилявка,с Угорськ,с Ходаки,с Шумбар)
Дата виборів: 11.12.2016
Борщівська міська громада Борщівський р-н (м Борщів,с Верхняківці,с Висічка,с Королівка,с Мушкатівка,с Пищатинці,с Слобідка-Мушкатівська,с Стрілківці,с Цигани)
Дата виборів: 18.12.2016
Більче-Золотецька сільська громада Борщівський р-н (с Більче-Золоте,с Монастирок,с Мушкарів,с Олексинці,с Шершенівка,с Юр'ямпіль)
Борсуківська сільська громада Лановецький р-н (с Борсуки,с Борщівка,с Великі Кусківці,с Нападівка,с Передмірка,с Синівці)
Великодедеркальська сільська громада Шумський р-н (с Великі Дедеркали,с Вовківці,с Мізюринці,с Малі Дедеркали,с Радошівка,с Садки,с Шкроботівка)
Вишнівецька селищна громада Збаразький р-н (смт Вишнівець,с Бодаки,с Бутин,с Загороддя,с Кинахівці,с Мишківці,с Поляни,с Старий Вишнівець,с Федьківці)
Гримайлівська селищна громада Гусятинський р-н (смт Гримайлів,с Білинівка,с Буцики,с Лежанівка,с Оленівка)
Залозецька селищна громада Зборівський р-н (смт Залізці,с Білоголови,с Білокриниця,с Гаї-за-Рудою,с Нетерпинці,с Підберізці,с Піщане,с Ратищі,с Серетець,с Тростянець,с Чистопади)
Коцюбинська сільська громада Гусятинський р-н (с Жабинці,с Коцюбинці,с Чагарі)
Трибухівська сільська громада Бучацький р-н (с Пишківці,с Трибухівці)
Чернихівецька сільська громада Збаразький р-н (с Верняки,с Старий Збараж,с Чернихівці)
Дата виборів: 29.10.2017
Зборівська міська громада Зборівський р-н (м Зборів,с Івачів,с Вільшанка,с Вірлів,с Вовчківці,с Волосівка,с Гарбузів,с Годів,с Жабиня,с Жуківці,с Йосипівка,с Кабарівці,с Калинівка,с Кальне,с Корчунок,с Красна,с Манаїв,с Метенів,с Монилівка,с Мшана,с Нище,с Оліїв,с Підгайчики,с Перепельники,с Плісняни,с Погрібці,с Розгадів,с Славна,с Футори,с Храбузна,с Цецівка,с Ярославичі,с Ярчівці), Козівський р-н (с Августівка,с Велика Плавуча,с Хоробрів,с Хоростець,с Цицори)
Лановецька міська громада Лановецький р-н (м Ланівці,с Волиця,с Загірці,с Краснолука,с Малі Кусківці,с Михайлівка,с Оришківці,с Татаринці,с Юськівці,с Якимівці)
Саранчуківська сільська громада Бережанський р-н (с Базниківка,с Вільховець,с Котів,с Молохів,с Нова Гребля,с Рибники,с Саранчуки,с Тростянець), Довибори 30.06.2019.
Хоростківська міська громада Гусятинський р-н (м Хоростків,с Верхівці,с Карашинці,с Клювинці,с Перемилів,с Сорока,с Увисла,с Хлопівка), Теребовлянський р-н (с Великий Говилів,с Малий Говилів)
Дата виборів: 29.04.2018
Дорогичівська сільська громада Заліщицький р-н (с Дорогичівка,с Литячі,с Свершківці,с Хмелева,с Шутроминці)
Товстенська селищна громада Заліщицький р-н (смт Товсте,с Головчинці,с Королівка), Довибори 30.06.2019.
Дата виборів: 23.12.2018
Білецька сільська громада Тернопільський р-н (с Івачів Горішній,с Івачів Долішній,с Ігровиця,с Біла,с Великий Глибочок,с Плотича,с Чистилів)
Копичинецька міська громада Гусятинський р-н (м Копичинці,с Вигода,с Гадинківці,с Майдан,с Оришківці,с Рудки,с Сухостав,с Тудорів,с Яблунів)
Купчинецька сільська громада Козівський р-н (с Ішків,с Веснівка,с Дворище,с Денисів,с Драгоманівка,с Купчинці,с Росохуватець,с Яструбове)
Монастириська міська громада Монастириський р-н (м Монастириська,с Гончарівка,с Горішня Слобідка,с Дубенка,с Затишне,с Ковалівка,с Комарівка,с Криниця,с Нова Гута,с Рідколісся)
Настасівська сільська громада Тернопільський р-н (с Йосипівка,с Мар'янівка,с Настасів)