Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Харківська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 27.03.2016
Старосалтівська селищна громада Вовчанський р-н (смт Старий Салтів,с Березники,с Вишневе,с Гонтарівка,с Дідівка,с Зарічне,с Кирилівка,с Металівка,с Молодова,с Москалівка,с Паськівка,с Перківка,с Погоріле,с Радькове,с Середівка,с Томахівка,с Федорівка,с Хотімля,с Шестакове,с Широке)
Дата виборів: 31.07.2016
Мереф'янська міська громада Харківський р-н (м Мерефа,смт Утківка,с Верхня Озеряна,с Кринички,с Лелюки,с Нижня Озеряна,с-ще Селекційне)
Чкаловська селищна громада Чугуївський р-н (смт Чкаловське,с Іванівка,с Базаліївка,с Гаврилівка,с Гракове,с Коробочкине,с Леб'яже,с Миколаївка,с Миколаївка,с Михайлівка,с Нова Гнилиця,с Осиковий Гай,с Пушкарне,с Ртищівка,с Степове,с Студенок,с Таганка,с Юрченкове,с-ще Дослідне,с-ще Залізничне),
Довибори 29.04.2018: Чугуївський р-н [с Гракове,с Ртищівка,с-ще Залізничне]
Дата виборів: 11.12.2016
Роганська селищна громада Харківський р-н (смт Рогань,с Борове,с Лелюки,с Логачівка,с Пономаренки,с Хроли,с-ще Докучаєвське)
Дата виборів: 30.04.2017
Нововодолазька селищна громада Нововодолазький р-н (смт Нова Водолага,с Бахметівка,с Брідок,с Бражники,с Головнівка,с Знам'янка,с Княжне,с Круглянка,с Кут,с Мануйлове,с Моськівка,с Низівка,с Нова Мерефа,с Новоселівка,с Одринка,с Ордівка,с Павлівка,с Пластунівка,с Сосонівка,с Стара Водолага,с Стулепівка,с Федорівка,с Щебетуни)
Дата виборів: 29.10.2017
Зачепилівська селищна громада Зачепилівський р-н (смт Зачепилівка,с Абазівка,с Бердянка,с Вишневе,с Забарине,с Займанка,с Залінійне,с Зарічне,с Кочетівка,с Леб'яже,с Лиманівка,с Малий Орчик,с Миколаївка,с Нагірне,с Олександрівка,с Орчик,с Перемога,с Першотравневе,с Семенівка,с Скалонівка,с Сомівка,с Травневе),
Довибори 30.06.2019: Зачепилівський р-н [с Залінійне,с Зарічне,с Малий Орчик,с Орчик]
Золочівська селищна громада Золочівський р-н (смт Золочів,с Івашки,с Басове,с Березівка,с Борохи,с Бугаї Другі,с Вікнине,с Вільшанське,с Велика Рогозянка,с Високе,с Головашівка,с Гресі,с Гур'їв,с Гуринівка,с Довжик,с Дуванка,с Зіньківське,с Завадське,с Зрубанка,с Карасівка,с Ковалі,с Костянтинівка,с Леміщине,с Литвинове,с Лютівка,с Макариха,с Макарове,с Мала Рогозянка,с Малижине,с Мартинівка,с Маяк,с Мерло,с Миронівка,с Морозова Долина,с Одноробівка,с Окіп,с Олександрівка,с Орішанка,с Петрівка,с Писарівка,с Постольне,с Рідний Край,с Розсохувате,с Рясне,с Світличне,с Сковородинівка,с Скорики,с Сніги,с Соснівка,с Стогнії,с Турове,с Уди,с Феськи,с Цапівка,с Цилюрики,с Чепелі,с Червона Зоря,с Чорноглазівка,с Широкий Яр,с-ще Відродженівське,с-ще Калинове,с-ще Малі Феськи,с-ще Муравське,с-ще Одноробівка,с-ще Перемога,с-ще Перовське,с-ще Першотравневе,с-ще Сніги,с-ще Тимофіївка)
Коломацька селищна громада Коломацький р-н (смт Коломак,с Андрусівка,с Білоусове,с Бондарівка,с Бровкове,с Вдовичине,с Ганнівка,с Гладківка,с Григорівка,с Гришкове,с Гуртовівка,с Дмитрівка,с Каленикове,с Кисівка,с Крамарівка,с Латишівка,с Логвинівка,с Мірошниківка,с Миколаївка,с Нагальне,с Новоіванівське,с Підлісне,с Панасівка,с Пащенівка,с Петропавлівка,с Покровка,с Прядківка,с Різуненкове,с Сургаївка,с Трудолюбівка,с Цепочкине,с Шелестове,с Шляхове,с Явтухівка)
Малинівська селищна громада Чугуївський р-н (смт Малинівка,с Стара Гнилиця)
Малоданилівська селищна громада Дергачівський р-н (смт Мала Данилівка,с Зайченки,с Караван,с Лужок,с Чайківка,с Черкаська Лозова,с-ще Лісне)
Наталинська сільська громада Красноградський р-н (с Вільне,с Кобзівка,с Кобзівка Друга,с Маховик,с Наталине,с Новопавлівка,с Одрадівка,с Попівка,с Роздолля,с Улянівка,с Шкаврове,с Ясна Поляна,с-ще Дружба)
Оскільська сільська громада Ізюмський р-н (с Букине,с Діброва,с Капитолівка,с Комарівка,с Миколаївка,с Оскіл,с Пасіка,с Студенок,с Яремівка)
Дата виборів: 29.04.2018
Великобурлуцька селищна громада Великобурлуцький р-н (смт Великий Бурлук,с Балка,с Буряківка,с Гнилиця Перша,с Голубівка,с Горяне,с Жуків Яр,с Заміст,с Лебедівка,с Манцівка,с Михайлівка,с Новоселівка,с Плоске,с Юр'ївка,с Яєчне,с-ще Канівцеве,с-ще Литвинівка)
Пісочинська селищна громада Харківський р-н (смт Березівка,смт Коротич,смт Пісочин,с Надточії,с Олешки,с Стара Московка,с-ще Новий Коротич,с-ще Рай-Оленівка),
Довибори 30.06.2019: Харківський р-н [смт Коротич,с Стара Московка,с-ще Новий Коротич]
Старовірівська сільська громада Нововодолазький р-н (с Дячківка,с Завадівка,с Караван,с Мелихівка,с Муравлинка,с Парасковія,с Раківка,с Старовірівка,с Червона Поляна,с-ще Палатки)
Циркунівська сільська громада Харківський р-н (с Бутенкове,с Михайлівка,с Олександрівка,с Петрівка,с Руські Тишки,с Українське,с Циркуни,с Черкаські Тишки,с Черняки)
Дата виборів: 30.06.2019
Олексіївська сільська громада Первомайський р-н (с Єфремівка,с Берека,с Берестки,с Верхній Бишкин,с Кам'янка,с Киселі,с Михайлівка,с Новоберецьке,с Олексіївка,с Перерізнівка,с Семенівка,с Сумці,с-ще Слобідське,с-ще Трійчате,с-ще Троїцьке)
Дата виборів: 22.12.2019
Донецька селищна громада Балаклійський р-н (смт Андріївка,смт Донець,с Дальня Шебелинка,с Копанка,с Прогрес,с Червона Гірка)
Кіндрашівська сільська громада Куп’янський р-н (с Єгорівка,с Василівка,с Велика Шапківка,с Вишнівка,с Вовчий Яр,с Голубівка,с Гусинка,с Дорошівка,с Кіндрашівка,с Калинове,с Ковалівка,с Курочкине,с Мала Шапківка,с Миколаївка Друга,с Миколаївка Перша,с Моначинівка,с Московка,с Нечволодівка,с Паламарівка,с Прилютове,с Просянка,с Радьківка,с Самборівка,с Селище,с Смородьківка,с Соболівка,с Тищенківка,с Цибівка)
Курилівська сільська громада Куп’янський р-н (с Глушківка,с Колісниківка,с Кругляківка,с Курилівка,с Новоосинове,с Подоли,с-ще Піщане)
Петропавлівська сільська громада Куп’янський р-н (с Іванівка,с Берестове,с Затишне,с Кислівка,с Котлярівка,с Крохмальне,с Кучерівка,с Миколаївка,с Нова Тарасівка,с Орлянка,с Піщане,с Петропавлівка,с Синьківка,с Степова Новоселівка,с Табаївка,с Ягідне)