Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Херсонська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Кочубеївська сільська громада Високопільський р-н (с Заградівка,с Кам'янка,с Кочубеївка,с Краснівка,с Микільське,с Наталине,с Нова Шестірня,с Новобратське,с Орлове,с Пригір'я,с Рівнопілля,с Розівка,с Світлівка,с Свободне)
Дата виборів: 11.12.2016
Асканія-Нова селищна громада Чаплинський р-н (смт Асканія-Нова,с-ще Іллінка,с-ще Комиш,с-ще Маркеєв,с-ще Молочне,с-ще Новий Етап,с-ще Питомник)
Каланчацька селищна громада Каланчацький р-н (смт Каланчак,с Бабенківка Друга,с Бабенківка Перша,с Вербове,с Гаврилівка Друга,с Максима Горького,с Новокиївка,с Новопавлівка,с Олександрівка,с Привілля,с-ще Роздольне)
Музиківська сільська громада Білозерський р-н (с Висунці,с Загорянівка,с Мірошниківка,с Музиківка,с-ще Східне)
Хрестівська сільська громада Чаплинський р-н (с Долинське,с Маячинка,с Надеждівка,с Наталівка,с Новонаталівка,с Рогачинка,с Світле,с Хрестівка,с Шевченка)
Дата виборів: 18.12.2016
Великокопанівська сільська громада Олешківський р-н (с Великі Копані,с Добросілля,с-ще Абрикосівка)
Гладківська сільська громада Голопристанський р-н (с Великий Клин,с Гладківка,с Рідна Україна,с Таврійське)
Зеленопідська сільська громада Каховський р-н (с Архангельська Слобода,с Діброва,с Дмитрівка,с Калинівка,с Петропавлівка,с Подівка,с Просторе,с-ще Зелена Рубанівка,с-ще Зелений Під)
Мирненська селищна громада Каланчацький р-н (смт Мирне,с Каїрка,с Макарівка,с Пам'ятник,с Польове,с Преображенка,с Ставки)
Присиваська сільська громада Чаплинський р-н (с Іванівка,с Григорівка,с Нововолодимирівка,с Павлівка,с Строганівка)
Тавричанська сільська громада Каховський р-н (с Дудчине,с Заозерне,с Любимо-Мар'ївка,с Любимо-Павлівка,с Мар'янівка,с Ольгівка,с Скворцівка,с Солідарне,с Тавричанка)
Чаплинська селищна громада Чаплинський р-н (смт Чаплинка,с Андріївка,с Білоцерківка,с Балтазарівка,с Кудряве,с Кучерявоволодимирівка,с Магдалинівка,с Морозівка,с Нове,с Новий Гай,с Першокостянтинівка,с Рачівка,с Скадовка,с Червона Поляна,с Червоний Яр,с Чорна Долина), Довибори 30.06.2019.
Дата виборів: 30.04.2017
Виноградівська сільська громада Олешківський р-н (смт Брилівка,с Виноградове,с Клини,с Мирне,с Привітне,с Рідне,с Тарасівка)
Горностаївська селищна громада Горностаївський р-н (смт Горностаївка,с Вільне,с Василівка,с Велика Благовіщенка,с Заводівка,с Зелений Под,с Козачі Лагері,с Кочубеївка,с Красне,с Лопатки,с Маринське,с Нові Олешки,с Нова Благовіщенка,с Новоєлизаветівка,с Ольгине,с Славне,с Софіївка,с Червоноблагодатне,с Ясна Поляна)
Дата виборів: 29.10.2017
Іванівська селищна громада Іванівський р-н (смт Іванівка,с Балашове,с Благодатне,с Воскресенка,с Захарівка,с Квіткове,с Мартівка,с Михайлівка,с Нововасилівка,с Новодмитрівка Перша,с Новомиколаївка,с Новосеменівка,с Тимофіївка,с Трохимівка,с Широка Балка,с Шотівка,с Щасливе,с-ще Веселівка)
Білозерська селищна громада Білозерський р-н (смт Білозерка,с Знам'янка,с Зорівка,с Надеждівка,с Новодмитрівка,с Томина Балка,с-ще Розлив,с-ще Черешеньки)
Бехтерська сільська громада Голопристанський р-н (с Бехтери,с Новочорномор'я,с Олексіївка)
Борозенська сільська громада Великоолександрівський р-н (с Борозенське,с Дмитренка,с Костомарове,с Красносільське,с Кучерське,с Нова Кубань,с П'ятихатки,с Садок,с Стариця,с Чарівне)
Високопільська селищна громада Високопільський р-н (смт Високопілля,с Вереміївка,с Добрянка,с Князівка,с Костирка,с Мала Шестірня,с Нововознесенське,с Новогригорівське,с Потьомкине,с Тополине,с Федорівка)
Костянтинівська сільська громада Горностаївський р-н (с Антонівка,с Братолюбівка,с Дубівка,с Зірка,с Запорізьке,с Костянтинівка,с Миколаївка,с Старолук'янівка,с Червона Поляна)
Любимівська селищна громада Горностаївський р-н (с Каїри), Каховський р-н (смт Любимівка,с Василівка,с Комишанка,с Лук'янівка,с Софіївка,с-ще Завітне)
Станіславська сільська громада Білозерський р-н (с Софіївка,с Станіслав,с Широка Балка)
Чулаківська сільська громада Голопристанський р-н (с Забарине,с Рибальче,с Чулаківка,с-ще Виноградне)
Ювілейна сільська громада Олешківський р-н (с Дружне,с Марченка,с Подо-Калинівка,с Привільне,с Стара Маячка,с-ще Щасливе,с-ще Ювілейне)
Дата виборів: 24.12.2017
Долматівська сільська громада Голопристанський р-н (с Добропілля,с Долматівка,с Зеленотропинське,с Київка,с Нововолодимирівка,с Сліпушинське,с-ще Новоселівка,с-ще Світанок)
Роздольненська сільська громада Каховський р-н (с Вільна Україна,с Роздольне,с Чорноморівка)
Дата виборів: 29.04.2018
Новорайська сільська громада Бериславський р-н (с Костирка,с Крупиця,с-ще Заможне,с-ще Монастирське,с-ще Новорайськ,с-ще Червоний Маяк)
Дата виборів: 30.06.2019
Милівська сільська громада Бериславський р-н (с Качкарівка,с Милове,с Саблуківка,с Суханове,с Червоний Яр)
Шляхівська сільська громада Бериславський р-н (с Новосілка,с Першотравневе,с Раківка,с Тараса Шевченка,с Томарине,с Урожайне,с-ще Шляхове)