Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Хмельницька область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Берездівська сільська громада Славутський р-н (с Берездів,с Бесідки,с Великий Правутин,с Веселинівка,с Гориця,с Дяків,с Зубівщина,с Красносілка,с Красностав,с Кутки,с Малий Правутин,с Манятин,с Мирутин,с Михайлівка,с Модестівка,с Мухарів,с Піддубці,с Печиводи,с Плоска,с Селичів,с Ставичани,с Сьомаки,с Тростянець,с Улянівка,с Хвощівка,с Шагова,с Яблунівка)
Війтовецька селищна громада Волочиський р-н (смт Війтівці,с Бокиївка,с Бронівка,с Видава,с Завалійки,с Зелена,с Качуринці,с Кривачинці,с Криштопівка,с Куровечка,с Медведівка,с Мочулинці,с Павликівці,с Петриківці,с Писарівка,с Порохня,с Сарнів)
Волочиська міська громада Волочиський р-н (м Волочиськ,с Іванівці,с Авратин,с Бальківці,с Бутівці,с Вільшани,с Вигода,с Вочківці,с Гарнишівка,с Гонорівка,с Зайчики,с Збручівка,с Канівка,с Клинини,с Копачівка,с Користова,с Курилівка,с Кушнирівська Слобідка,с Левківці,с Лозова,с Лонки,с Маначин,с Мирівка,с Мислова,с Ожигівці,с Пальчинці,с Петрівка,с Петрівщина,с Поляни,с Постолівка,с Ріпна,с Рябіївка,с Сербинів,с Случ,с Соболівка,с Тарноруда,с Федірки,с Чухелі,с Щаснівка,с Яхнівці)
Ганнопільська сільська громада Славутський р-н (с Великий Скнит,с Ганнопіль,с Глинники,с Довжки,с Досін,с Киликиїв,с Клепачі,с Малий Скнит,с Нараївка,с Понора,с Прикордонна Улашанівка,с Рівки,с Соснівка,с Хоняків,с Хоросток,с Шатерники)
Гвардійська сільська громада Хмельницький р-н (с Гвардійське,с Гелетинці,с Данюки,с Доброгорща,с Жучківці,с Нафтулівка,с Немичинці,с Олешківці,с Райківці,с Хоминці,с Чабани)
Гуменецька сільська громада Кам’янець-Подільський р-н (с Абрикосівка,с Великозалісся,с Вербка,с Голосків,с Гуменці,с Дубинка,с Думанів,с Залісся Друге,с Киселівка,с Колубаївці,с Корчівка,с Лисогірка,с Малозалісся,с Нігин,с Привороття Друге,с Пудлівці,с Слобідка-Гуменецька,с Супрунківці,с Тернавка,с Улянівка,с-ще Сахкамінь)
Дунаєвецька міська громада Дунаєвецький р-н (м Дунаївці,с Іванківці,с Антонівка,с Велика Кужелева,с Велика Побійна,с Великий Жванчик,с Вихрівка,с Воробіївка,с Гірчична,с Ганнівка,с Голозубинці,с Городиська,с Гута-Блищанівська,с Гута-Яцьковецька,с Дем'янківці,с Держанівка,с Дубинка,с Заголосна,с Залісці,с Заставля,с Зеленче,с Катеринівка,с Кривчик,с Ксаверівка,с Ліпини,с Лисець,с Мала Кужелівка,с Мала Побіянка,с Малий Жванчик,с Миньківці,с Млаки,с Мушкутинці,с Нестерівці,с Пільний Мукарів,с Панасівка,с Притулівка,с Рахнівка,с Рачинці,с Руда-Гірчичнянська,с Січинці,с Сивороги,с Синяківці,с Слобідка-Гірчичнянська,с Сокілець,с Соснівка,с Степок,с Трибухівка,с Чаньків,с Чимбарівка,с Ярова Слобідка,с Яцьківці)
Дунаєвецька селищна громада Дунаєвецький р-н (смт Дунаївці,с Варварівка,с Гамарня,с Гута-Морозівська,с Лошківці,с Міцівці,с Маліївці,с Малий Карабчіїв,с Морозів,с Підлісний Мукарів,с Слобідка-Малієвецька,с Сприсівка,с Ставище,с Тернова,с Тинна,с Томашівка,с Удріївці,с Харитонівка)
Китайгородська сільська громада Кам’янець-Подільський р-н (с Броварі,с Вихватнівці,с Гелетина,с Демшин,с Дерев'яне,с Калачківці,с Китайгород,с Колодіївка,с Ленівка,с Патринці,с Привітне,с Рогізна,с Субіч)
Колибаївська сільська громада Кам’янець-Подільський р-н (с Вільховець,с Княгинин,с Колибаївка,с Острівчани,с Смотрич,с Ходорівці,с Червона Чагарівка)
Лісовогринівецька сільська громада Хмельницький р-н (с Аркадіївці,с Гнатівці,с Климашівка,с Лісові Гринівці,с Моломолинці,с Пашківці,с Печеськи,с Редвинці,с Скаржинці,с Стуфчинці,с Терешівці,с Тиранівка,с Ходаківці,с Шпичинці)
Летичівська селищна громада Летичівський р-н (смт Летичів,с Іванинці,с Антонівка,с Анютине,с Білецьке,с Бохни,с Буцні,с Варенка,с Вербка,с Голенищеве,с Горбасів,с Гречинці,с Грушківці,с Козачки,с Копитинці,с Кудинка,с Лісо-Березівка,с Лозни,с Майдан,с Майдан-Вербецький,с Майдан-Голенищівський,с Майдан-Сахнівський,с Малаківщина,с Марківці,с Михунки,с Москалівка,с Нова Гута,с Новокостянтинів,с Новомиколаївка,с Подільське,с Попівці,с Прилужне,с Ревуха,с Рожни,с Розсохувата,с Російська Буда,с Рудня,с Сахни,с Свічна,с Снітівка,с Суслівці,с Терлівка,с Чапля,с Юрченки,с Ялинівка)
Маківська сільська громада Дунаєвецький р-н (с Блищанівка,с Маків,с Михайлівка,с Слобідка-Балинська,с Слобідка-Залісецька,с Слобідка-Рахнівська,с Чечельник,с Шатава)
Меджибізька селищна громада Летичівський р-н (смт Меджибіж,с Волосівці,с Головчинці,с Голосків,с Западинці,с Лисогірка,с Митківці,с Русанівці,с Ставниця,с Требухівці,с Шрубків,с Ярославка)
Наркевицька селищна громада Волочиський р-н (смт Наркевичі,с Баглаї,с Березина,с Бубнівка,с Глядки,с Дзеленці,с Копачівка Друга,с Кущівка,с Личівка,с Новоленськ,с Пахутинці,с Сергіївка,с Трительники,с Чернява,с Шмирки,с Юхимівці)
Новоушицька селищна громада Новоушицький р-н (смт Нова Ушиця,с Іванівка,с Іванківці,с Івашківці,с Антонівка,с Балабанівка,с Березівка,с Браїлівка,с Бучая,с Вільховець,с Виселок,с Глібів,с Глибівка,с Глибочок,с Гута-Глібівська,с Джуржівка,с Жабинці,с Заборознівці,с Загоряни,с Заміхів,с Капустяни,с Каскада,с Косиківці,с Кружківці,с Куражин,с Куча,с Любомирівка,с Мала Стружка,с Мала Щурка,с Маціорськ,с Миржіївка,с Нова Гута,с Новий Глібів,с Отроків,с Песець,с Пилипи-Хребтіївські,с Пилипківці,с Рудківці,с Слобідка,с Слобода,с Соколівка,с Ставчани,с Стара Гута,с Струга,с Тимків,с Філянівка,с Хворосна,с Хребтіїв,с Цівківці,с Шебутинці,с Шелестяни,с Щербівці,с-ще Загродське)
Полонська міська громада Полонський р-н (м Полонне,с Адамів,с Блидні,с Бражинці,с Варварівка,с Великі Каленичі,с Велика Березна,с Ганнусине,с Дубовий Гай,с Кіпчинці,с Колосівка,с Котелянка,с Котюржинці,с Коханівка,с Любомирка,с Малі Каленичі,с Новолабунь,с Новоселиця,с Онацьківці,с Прислуч,с Радісне,с Роговичі,с Сягрів,с Титьків,с Троєщина,с Фадіївка,с Храбузна,с Червоне,с Черніївка,с Юровщина)
Понінківська селищна громада Полонський р-н (смт Понінка,с Буртин,с Залісся,с Липівка,с Лодзянівка,с Новаки,с-ще Лісне)
Розсошанська сільська громада Хмельницький р-н (с Андрійківці,с Вищі Вовківці,с Карпівці,с Нижчі Вовківці,с Розсоша,с Ружичанка,с Шумівці),
Довибори 30.06.2019: Хмельницький р-н [с Шумівці]
Сатанівська селищна громада Городоцький р-н (смт Сатанів,с Іванківці,с Зверхівці,с Кам'янка,с Клинове,с Кринцілів,с Олександрівка,с Покровка,с Сатанівка,с Спасівка,с Юринці)
Старосинявська селищна громада Старосинявський р-н (смт Стара Синява,с Іванківці,с Івки,с Ілятка,с Адампіль,с Бабине,с Буглаї,с Вишневе,с Гончариха,с Гречана,с Дашківці,с Дубова,с Залісся,с Заставці,с Йосипівка,с Карпівці,с Красносілка,с Липки,с Лисанівці,с Миколаївка,с Мисюрівка,с Мшанець,с Нова Синявка,с Ожарівка,с Олексіївка,с Олександрівка,с Паньківці,с Паплинці,с Пасічна,с Перекора,с Пилява,с Пилявка,с Пишки,с Подоляни,с Рідкодуб,с Сьомаки,с Теліжинці,с Травневе,с Уласово-Русанівка,с Харківці,с Хутір Дашківський,с Цимбалівка,с Чехи,с Щербані,с Яблунівка)
Чорноострівська селищна громада Хмельницький р-н (смт Чорний Острів,с Антонівка,с Бережанка,с Везденьки,с Вовча Гора,с Грузевиця,с Захарівці,с Катеринівка,с Крачки,с Лапківці,с Ляпинці,с Малі Орлинці,с Манилівка,с Мар'янівка,с Мартинівка,с Миколаїв,с Осташки,с Педоси,с Польові Гринівці,с Рідкодуби,с Ставчинці)
Дата виборів: 18.12.2016
Гуківська сільська громада Чемеровецький р-н (с Бурти,с Гуків,с Долинівка,с Жабинці,с Мала Бережанка,с Мар'янівка,с П'ятничани,с Пукляки)
Ленковецька сільська громада Шепетівський р-н (с Білопіль,с Брикуля,с Велика Рішнівка,с Вербівці,с Вишневе,с Коса Рішнівка,с Коськів,с Лавринівці,с Ленківці,с Марківці,с Мокіївці,с Пиляї,с Сошки,с Старі Бейзими,с Степ,с Сульжин,с Чотирбоки)
Судилківська сільська громада Шепетівський р-н (с Білокриниччя,с Березне,с Велика Медведівка,с Вовківці,с Вовківчики,с Городище,с Жолудки,с Климентовичі,с Красносілка,с Купине,с Лозичне,с Мальованка,с Новичі,с Пашуки,с Поляна,с Рудня-Новенька,с Савичі,с Серединці,с Судилків,с Траулин,с Хролин)
Чемеровецька селищна громада Чемеровецький р-н (смт Чемерівці,с Андріївка,с Антонівка,с Біла,с Бережанка,с Вікторівка,с Велика Зелена,с Вишневе,с Гайове,с Діброва,с Демківці,с Жердя,с Залісся,с Залуччя,с Збриж,с Кормильча,с Кочубіїв,с Красноставці,с Криків,с Кугаївці,с Мала Зелена,с Нова Гута,с Почапинці,с Ружа,с Садове,с Свіршківці,с Слобідка-Смотрицька,с Сокиринці,с Степанівка,с Хропотова,с Черче,с Чорна,с Шидлівці,с Ямпільчик)
Дата виборів: 29.10.2017
Антонінська селищна громада Красилівський р-н (смт Антоніни,с Васьківчики,с Великі Орлинці,с Велика Медведівка,с Велика Салиха,с Долинівці,с Закриниччя,с Зелена,с Ключівка,с Красівка,с Криворудка,с Кучманівка,с Мала Салиха,с Маленки,с Нові Терешки,с Нова Криворудка,с Рублянка,с Терешки)
Городоцька міська громада Городоцький р-н (м Городок,с Іванівка,с Балакири,с Басівка,с Борщівка,с Варівці,с Велика Левада,с Велика Яромирка,с Великий Карабчіїв,с Грицьків,с Жищинці,с Завадинці,с Калитинці,с Ковалівка,с Кузьмин,с Купин,с Лісогірка,с Мала Левада,с Мала Яромирка,с Матвійківці,с Мудриголови,с Нова Пісочна,с Нове Поріччя,с Новий Світ,с Остапківці,с Підлісний Олексинець,с Пільний Олексинець,с Папірня,с Радковиця,с Сирватинці,с Скіпче,с Слобідка-Кузьминська,с Слобідка-Олексинецька,с Стара Пісочна,с Старе Поріччя,с Тростянець,с Турчинці,с Хмелівка,с Чорниводи,с Шишківці)
Грицівська селищна громада Полонський р-н (с Крачанівка,с Мала Шкарівка,с Микулин,с Москвитянівка,с Сасанівка), Шепетівський р-н (смт Гриців,с Велика Шкарівка,с Корпилівка,с Курганівка,с Лотівка,с Онишківці,с Орлинці,с Рожична,с Саверці,с Устянівка)
Красилівська міська громада Красилівський р-н (м Красилів,с Волиця,с Дружне,с Дубище,с Заставки,с Кульчини,с Кульчинки,с Новодубище,с Чепелівка)
Олешинська сільська громада Хмельницький р-н (с Іванківці,с Велика Калинівка,с Олешин,с Черепівка,с Черепова)
Слобідсько-Кульчієвецька сільська громада Кам’янець-Подільський р-н (с Баговиця,с Боришківці,с Велика Слобідка,с Врублівці,с Мала Слобідка,с Мукша Китайгородська,с Оленівка,с Слобідка-Кульчієвецька,с Станіславівка,с Тарасівка,с Устя,с Цвіклівці Другі,с Шутнівці,с Яруга)
Солобковецька сільська громада Ярмолинецький р-н (с Глушківці,с Глушковецьке,с Корначівка,с Майдан-Морозівський,с Проскурівка,с Слобідка-Глушковецька,с Солобківці,с Стріхівці)
Дата виборів: 24.12.2017
Баламутівська сільська громада Ярмолинецький р-н (с Іванківці,с Баламутівка,с Виноградівка,с Лугове,с Михалківці,с Монастирок,с Слобідка)
Вовковинецька селищна громада Деражнянський р-н (смт Вовковинці,с Кайтанівка,с Коричинці,с Радівці,с Садове,с Стреків)
Жванецька сільська громада Кам’янець-Подільський р-н (с Ісаківці,с Бабшин,с Брага,с Гаврилівці,с Гринчук,с Жванець,с Збруч,с Каветчина,с Ластівці,с Малинівці,с Межигір,с Руда,с Слобідка-Малиновецька,с Сокіл,с Цвіклівці Перші)
Крупецька сільська громада Славутський р-н (с Головлі,с Дідова Гора,с Колом'є,с Комарівка,с Крупець,с Лисиче,с Нижні Головлі,с Полянь,с Потереба,с Стригани,с Хоровиця),
Довибори 30.06.2019: Славутський р-н [с Головлі,с Дідова Гора,с Лисиче,с Нижні Головлі,с Потереба]
Смотрицька селищна громада Дунаєвецький р-н (смт Смотрич,с Балин,с Балинівка,с Криничани,с Лисогірка,с Михівка,с Ріпинці,с Рудка,с Стара Гута)
Староушицька селищна громада Кам’янець-Подільський р-н (смт Стара Ушиця,с Гораївка,с Грушка,с Каштанівка,с Крушанівка,с Лучки,с Нефедівці,с Подільське,с Рункошів)
Дата виборів: 29.04.2018
Білогірська селищна громада Білогірський р-н (смт Білогір'я,с Баймаки,с Великі Калетинці,с Весняне,с Гулівці,с Жемелинці,с Жижниківці,с Закіт,с Карасиха,с Кащенці,с Квітневе,с Ліски,с Міжгір'я,с Мокроволя,с Окіп,с Сивки,с Синютки,с Соснівка,с Соснівочка,с Ставищани,с Тростянка,с Українка,с Шуньки,с Юрівка)
Шаровечківська сільська громада Хмельницький р-н (с Волиця,с Малашівці,с Мацьківці,с Шаровечка)
Дата виборів: 23.12.2018
Новоставецька сільська громада Теофіпольський р-н (с Антонівка,с Вовківці,с Коров'є,с Кривовілька,с Новоставці,с Човгузів)
Улашанівська сільська громада Славутський р-н (с Іванівка,с Бачманівка,с Вачів,с Волиця,с Губельці,с Дятилівка,с Жуків,с Кам'янка,с Марачівка,с Миньківці,с Ногачівка,с Перемишель,с Пузирки,с Романіни,с Ташки,с Улашанівка,с Цвітоха,с Шевченко), Славутський р-н (с Гута,с Пашуки,с Хоровець),
Довибори 22.12.2019: Славутський р-н [с Гута,с Пашуки,с Хоровець]
Ямпільська селищна громада Білогірський р-н (смт Ямпіль,с Воробіївка,с Дідківці,с Лепесівка,с Миклаші,с Норилів,с Паньківці,с Погорільці,с Тихомель)
Дата виборів: 30.06.2019
Плужненська сільська громада Ізяславський р-н (с Велика Радогощ,с Гаврилівка,с Добрин,с Закриничне,с М'якоти,с Мала Радогощ,с Нова Гутиська,с Плужне,с Стара Гутиська,с Хотень Другий,с Хотень Перший,с Шекеринці)
Дата виборів: 22.12.2019
Заслучненська сільська громада Красилівський р-н (с Велика Клітна,с Вербівка,с Волиця Друга,с Глібки,с Говори,с Дворик,с Заслучне,с Калинівка,с Кошелівка,с Мала Клітна,с Писарівка,с Світле,с Слобідка-Чернелівська,с Трудове)
Плесенська сільська громада Шепетівський р-н (с Жилинці,с Пліщин,с Плесна)
Сахновецька сільська громада Ізяславський р-н (с Великі Пузирки,с Влашанівка,с Кропивна,с Мала Медведівка,с Сахнівці,с Сохужинці,с Тарасівка,с Тернавка)
Сахновецька сільська громада Старокостянтинівський р-н (с Іршики,с Киселі,с Красносілка,с Малишівка,с Немирівка,с Сахнівці,с Хижники,с Яремичі)