Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Черкаська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Єрківська селищна громада Катеринопільський р-н (смт Єрки,с Залізнячка,с Радчиха)
Білозірська сільська громада Черкаський р-н (смт Ірдинь,с Білозір'я,с-ще Баси)
Мокрокалигірська сільська громада Катеринопільський р-н (с Єлизаветка,с Любисток,с Мокра Калигірка,с Надвисся,с Суха Калигірка,с Ярошівка,с-ще Червоний Брід)
Дата виборів: 18.12.2016
Набутівська сільська громада Корсунь-Шевченківський р-н (с Бровахи,с Буда-Бровахівська,с Деренковець,с Драбівка,с Кичинці,с Корнилівка,с Мірошниківка,с Набутів,с Нетеребка,с Паськів,с Сахнівка,с-ще Сахнівське,с-ще Червоне)
Стеблівська селищна громада Корсунь-Шевченківський р-н (смт Стеблів,с Гута-Стеблівська,с Дацьки,с Комарівка,с Нова Буда,с Переможинці,с Прутильці,с Сидорівка,с Скрипчинці,с Хильки,с Шендерівка,с Яблунівка)
Тальнівська міська громада Тальнівський р-н (м Тальне,с Гордашівка,с Соколівочка,с Червоне,с-ще Здобуток,с-ще Степне,с-ще Тарасівка)
Дата виборів: 30.04.2017
Ротмістрівська сільська громада Смілянський р-н (с Буда-Макіївка,с Ковалиха,с Куцівка,с Макіївка,с Мельниківка,с Ротмістрівка,с Самгородок,с Санжариха,с Ташлик,с-ще Вовківка,с-ще Степок),
Довибори 30.06.2019: Смілянський р-н [с Буда-Макіївка,с Макіївка,с Самгородок,с Санжариха,с Ташлик,с-ще Степок]
Селищенська сільська громада Корсунь-Шевченківський р-н (с Гута-Селицька,с Селище,с Сухини,с Тараща)
Степанецька сільська громада Канівський р-н (с Беркозівка,с Буда-Горобіївська,с Горобіївка,с Дарівка,с Ключники,с Копіювата,с Лізки,с Малий Ржавець,с Мартинівка,с Новоукраїнка,с Павлівка,с Пилява,с Полствин,с Попівка,с Степанці,с-ще Копіювате,с-ще Степанецьке)
Шполянська міська громада Шполянський р-н (м Шпола,с Кримки)
Дата виборів: 29.10.2017
Іваньківська сільська громада Маньківський р-н (с Іваньки,с Березівка,с Крачківка,с Тимошівка)
Іркліївська сільська громада Чорнобаївський р-н (с Іркліїв,с Воронинці,с Загородище,с Мельники,с Скородистик,с Червоногірка,с Червонохижинці)
Бузівська сільська громада Жашківський р-н (с Бузівка,с Зелений Ріг)
Жашківська міська громада Жашківський р-н (м Жашків,с Вільшанка,с Литвинівка,с Марійка,с Скибин)
Зорівська сільська громада Драбівський р-н (с Богданівка,с Вершина-Згарська,с Мехедівка,с-ще Квітневе), Золотоніський р-н (с Зорівка,с Чернещина)
Кам’янська міська громада Кам’янський р-н (м Кам'янка,с Тимошівка,с Юрчиха)
Карашинська сільська громада Корсунь-Шевченківський р-н (с Вільхівчик,с Глушки,с Завадівка,с Карашина,с Квітки,с Кошмак,с Листвина,с Миропілля,с Петрушки,с Черепин)
Ліплявська сільська громада Канівський р-н (с Келеберда,с Ліпляве,с Озерище)
Матусівська сільська громада Шполянський р-н (с Матусів,с Станіславчик)
Мліївська сільська громада Городищенський р-н (с Будо-Орловецька,с Мліїв,с Старосілля)
Моринська сільська громада Корсунь-Шевченківський р-н (с Виграїв,с Моринці,с Нехворощ,с Пішки,с Ситники,с Сотники,с-ще Берлютине,с-ще Зелена Діброва)
Паланська сільська громада Уманський р-н (с Берестівець,с Городецьке,с Громи,с Кочержинці,с Кочубіївка,с Максимівка,с Паланка,с Томашівка,с Юрківка),
Довибори 30.06.2019: Уманський р-н [с Юрківка]
Соколівська сільська громада Жашківський р-н (с Конела,с Конельські Хутори,с Медувата,с Острожани,с Соколівка)
Степанківська сільська громада Черкаський р-н (с Бузуків,с Степанки,с Хацьки)
Дата виборів: 24.12.2017
Буцька селищна громада Маньківський р-н (смт Буки,с Багва,с Кути,с Улянівка)
Михайлівська сільська громада Кам’янський р-н (с Михайлівка,с Пляківка,с Ребедайлівка,с Ревівка,с-ще Лісове)
Дата виборів: 23.12.2018
Балаклеївська сільська громада Смілянський р-н (с Балаклея,с Мале Старосілля,с Теклине)
Баландинська сільська громада Кам’янський р-н (с Баландине,с Катеринівка,с Коханівка,с Олянине,с Радиванівка,с-ще Богданівське)
Березняківська сільська громада Смілянський р-н (с Березняки,с Велика Яблунівка)
Бобрицька сільська громада Канівський р-н (с Іваньків,с Бобриця,с Бучак,с Глинча,с Григорівка,с Грищинці,с Луковиця,с Пшеничники,с Студенець,с Трахтемирів,с Тростянець,с Трощин,с Черниші)
Бужанська сільська громада Лисянський р-н (с Бужанка,с Жаб'янка,с Кам'яний Брід,с Кучківка,с Тихонівка,с Яблунівка)
Вільшанська селищна громада Городищенський р-н (смт Вільшана,с В'язівок,с Вербівка,с Воронівка,с Дмитрове,с Петрики,с Сегединці,с-ще Ільченкове,с-ще Кличкове,с-ще Кудинівка,с-ще Моргунове,с-ще Сагайдачне,с-ще Трихуторівка,с-ще Хрестівка)
Великохутірська сільська громада Драбівський р-н (с Великий Хутір,с Рождественське,с-ще Ашанівка,с-ще Рецюківщина)
Водяницька сільська громада Звенигородський р-н (с Водяники,с Кобиляки,с Попівка,с Чижівка)
Дмитрушківська сільська громада Уманський р-н (с Гереженівка,с Гродзеве,с Дмитрушки,с Пугачівка,с Собківка,с Старі Бабани)
Ладижинська сільська громада Уманський р-н (с Городниця,с Колодисте,с Ладижинка,с Рижавка,с Текуча,с-ще Затишок,с-ще Малий Затишок)
Лебедівська сільська громада Кам’янський р-н (с Вербівка,с Лебедівка,с Лузанівка,с-ще Калинівка,с-ще Копійчана)
Леськівська сільська громада Черкаський р-н (с Леськи,с Худяки)
Лип'янська сільська громада Шполянський р-н (с Кавунівка,с Лип'янка,с Маслове,с Межигірка)
Лисянська селищна громада Лисянський р-н (смт Лисянка,с Верещаки,с Дашуківка,с Писарівка,с Почапинці,с Шестеринці)
Литвинецька сільська громада Канівський р-н (с Бересняги,с Ковалі,с Козарівка,с Курилівка,с Литвинець,с Синявка,с-ще Орловець)
Медведівська сільська громада Чигиринський р-н (с Івківці,с Головківка,с Деменці,с Зам'ятниця,с Медведівка,с-ще Скелівка)
Межиріцька сільська громада Канівський р-н (с Бабичі,с Гамарня,с Кононча,с Лука,с Межиріч,с Михайлівка,с Хмільна,с Хутір-Хмільна)
Михайлівська сільська громада Драбівський р-н (с Бойківщина,с Михайлівка,с Павлівщина)
Плешканівська сільська громада Драбівський р-н (с Безпальче), Золотоніський р-н (с Коврай,с Підставки,с Плешкані)
Русько-Полянська сільська громада Черкаський р-н (с Геронимівка,с Руська Поляна)
Сагунівська сільська громада Черкаський р-н (с Сагунівка), Чигиринський р-н (с Боровиця,с Топилівка)
Таганчанська сільська громада Канівський р-н (с Голяки,с Мельники,с Поташня,с Таганча)
Тернівська сільська громада Смілянський р-н (с Мала Смілянка,с Миколаївка,с Попівка,с Сердюківка,с Тернівка,с-ще Холоднянське,с-ще Червоне)
Хлистунівська сільська громада Городищенський р-н (смт Цвіткове,с Дирдин,с Калинівка,с Ксаверове,с Хлистунівка)
Червонослобідська сільська громада Черкаський р-н (с Вергуни,с Нечаївка,с Хутори,с Червона Слобода)
Чигиринська міська громада Чигиринський р-н (м Чигирин,с Галаганівка,с Красносілля,с Матвіївка,с Погорільці,с Розсошинці,с Стецівка,с Суботів,с Тіньки,с-ще Скаржинка,с-ще Чернече)
Шевченківська сільська громада Звенигородський р-н (с Будище,с Демкове,с Пединівка,с Тарасівка,с Шевченкове,с-ще Кононове-Івасів,с-ще Шампанія)
Дата виборів: 30.06.2019
Баштечківська сільська громада Жашківський р-н (с Баштечки,с Королівка,с Нагірна,с Охматів,с Побійна,с-ще Костянтинівка)
Виноградська сільська громада Лисянський р-н (с Виноград,с Вотилівка,с Ріпки,с Розкошівка,с Рубаний Міст,с Федюківка,с-ще Мар'янівка)
Драбівська селищна громада Драбівський р-н (смт Драбів,с Левченкове,с Тополі)