Інформація щодо об’єднаних територіальних громад (з інформацією щодо проведення чи призначення перших місцевих виборів)
Чернігівська область
- об'єднані територіальні громади, в яких відбулися перші вибори
- об'єднані територіальні громади, в яких призначені перші вибори


Назва громади Перелік адміністративно-територіальних одиниць
Дата виборів: 25.10.2015
Вертіївська сільська громада Ніжинський р-н (с Бобрик,с Вертіївка,с Каблуки,с Кардаші,с Мала Кошелівка,с Низи,с Титівка,с Холявки,с Хомине,с Яблуневе,с-ще Юність), Довибори ., Довибори 30.06.2019.
Деснянська селищна громада Козелецький р-н (смт Десна,с Бір,с Короп'є,с Косачівка,с Лошакова Гута,с Морівськ,с Отрохи,с Рудня,с Сорокошичі,с Тужар), Довибори 30.06.2019.
Кіптівська сільська громада Козелецький р-н (с Борсуків,с Вовчок,с Гайове,с Димерка,с Кіпті,с Новий Шлях,с Олбин,с Підлісне,с Розівка,с Савинка,с Самійлівка,с-ще Прогрес)
Макіївська сільська громада Носівський р-н (с Вербове,с Ганнівка,с Кленове,с Макіївка,с Пустотине,с Степове)
Парафіївська селищна громада Ічнянський р-н (смт Парафіївка,с Іваниця,с Боярщина,с Власівка,с Загін,с Зоцівка,с Ковтунівка,с Купина,с Лисогори,с Мартинівка,с Петрушівка,с Проліски,с Хаїха,с Южне,с-ще Качанівка,с-ще Лугове,с-ще Софіївка,с-ще Шевченка)
Дата виборів: 11.12.2016
Батуринська міська громада Бахмацький р-н (м Батурин,с Бондарі,с Веселівка,с Городище,с Лісова Поляна,с Матіївка,с Мости,с Нове Полісся,с Обірки,с Часниківка,с Шумин,с-ще Голубів,с-ще Каціри,с-ще Лопатин,с-ще Прохори,с-ще Шумейкине)
Гончарівська селищна громада Чернігівський р-н (смт Гончарівське,с Жеведь,с Козероги,с Смолин), Довибори 30.06.2019.
Лосинівська селищна громада Ніжинський р-н (смт Лосинівка,с Вікторівка,с Леонідівка,с Погребець,с Садове,с Сальне,с Степ,с Терешківка,с Шатура,с Шняківка)
Мринська сільська громада Носівський р-н (с Киселівка,с Лихачів,с Мрин,с Плоске,с Роздольне,с Селище,с Хотинівка)
Остерська міська громада Козелецький р-н (м Остер,с Білики,с Бірки,с Беремицьке,с Дешки,с Жилин Млинок,с Жуківщина,с Крені,с Любечанинів,с Набільське,с Поліське,с Романьки,с Самсони,с Туманська Гута)
Дата виборів: 18.12.2016
Іванівська сільська громада Чернігівський р-н (с Іванівка,с Буди,с Вікторівка,с Драчівщина,с Друцьке,с Золотинка,с Количівка,с Красне,с Ладинка,с Скорінець,с Слобода,с Ягідне)
Коропська селищна громада Коропський р-н (смт Короп,с Єгорівка,с Атюша,с Билка,с Борисове,с Будище,с Бужанка,с Вільне,с Вишеньки,с Галичівка,с Городище,с Горохове,с Гута,с Дрібці,с Карацюбине,с Карильське,с Краснопілля,с Кучі,с Лебедин,с Лубенець,с Лукнів,с Мохове,с Накот,с Некрите,с Нехаївка,с Новоселиця,с Нориця,с Оболоння,с Поліське,с Поляна,с Придеснянське,с Пуста Гребля,с Ранок,с Риботин,с Рижки,с Рождественське,с Рубанників,с Синявка,с Тарасівка,с Черешеньки,с Чорнявка,с Шабалинів,с-ще Груди,с-ще Зайцеве,с-ще Лиса Гора)
Корюківська міська громада Корюківський р-н (м Корюківка,с Андроники,с Богдалівка,с Бреч,с Буда,с Будище,с Високе,с Воловики,с Гуринівка,с Гутище,с Забарівка,с Заляддя,с Кирилівка,с Костючки,с Кугуки,с Лебіддя,с Лубенець,с Маховики,с Наумівка,с Нова Буда,с Нова Гуринівка,с Озереди,с Олійники,с Переділ,с Петрова Слобода,с Рейментарівка,с Самотуги,с Самсонівка,с Сахутівка,с Соснівка,с Спичувате,с Сядрине,с Тельне,с Трудовик,с Турівка,с Тютюнниця,с Ховдіївка,с Хотіївка,с Шишка,с-ще Довга Гребля)
Михайло-Коцюбинська селищна громада Чернігівський р-н (смт Михайло-Коцюбинське,с Андріївка,с Антоновичі,с Бірки,с Ведильці,с Гірманка,с Жукотки,с Зайці,с Кархівка,с Кругле,с Левковичі,с Левоньки,с Леньків Круг,с Льгів,с Льгівка,с Малійки,с Москалі,с Пльохів,с Скугарі,с Шибиринівка), Довибори 30.06.2019.
Носівська міська громада Носівський р-н (м Носівка,с Іржавець,с Андріївка,с Володькова Дівиця,с Дебреве,с Дослідне,с Кобилещина,с Козари,с Коробчине,с Криниця,с Лісові Хутори,с Лукашівка,с Підгайне,с Ставок,с Сулак,с Тертишники,с Яблунівка,с Ясна Зірка)
Сновська міська громада Сновський р-н (м Сновськ,с Єліне,с Єнькова Рудня,с Іванівка,с Ількуча,с Безуглівка,с Великий Щимель,с Гірськ,с Гвоздиківка,с Глибокий Ріг,с Гута-Студенецька,с Жовідь,с Журавок,с Загребельна Слобода,с Займище,с Заріччя,с Камка,с Клюси,с Крестопівщина,с Куропіївка,с Кучинівка,с Липівка,с Лосєва Слобода,с Лютівка,с Містки,с Михайлівка,с Мишине,с Млинок,с Низківка,с Нові Боровичі,с Нові Млини,с Піщанка,с Петрівка,с Пльохів,с Попільня,с Привільне,с Радвине,с Рогізки,с Руда,с Сальне,с Селище,с Слава,с Смяч,с Сновське,с Софіївка,с Старі Боровичі,с Стара Рудня,с Суничне,с Тихоновичі,с Тур'я,с Філонівка,с Хотуничі,с Хрінівка,с Чепелів,с Шкробове,с Щокоть,с-ще Лука)
Дата виборів: 30.04.2017
Козелецька селищна громада Козелецький р-н (смт Козелець,с Білейки,с Берлози,с Блудше,с Бобруйки,с Боярівка,с Бригинці,с Будище,с Булахів,с Гладке,с Гламазди,с Горбачі,с Данівка,с Карасинівка,с Корніїв,с Кривицьке,с Курганське,с Лемеші,с Лихолітки,с Мирне,с Нова Гребля,с Новики,с Озерне,с Омелянів,с Опеньки,с Пізнє,с Пісоцьке,с Патюти,с Пилятин,с Привітне,с Пушкарі,с Риків,с Сивухи,с Скрипчин,с Ставиське,с Тарасів,с Часнівці,с Шами,с Шапіхи,с Шолойки,с Шуляки,с-ще Калитянське)
Комарівська сільська громада Борзнянський р-н (с Іллінці,с Берестовець,с Ворона,с Комарівка,с Красносільське,с Линівка,с Прохори,с Сидорівка,с Смоляж,с Ховми,с Шевченка,с-ще Запоріжжя)
Менська міська громада Менський р-н (м Мена,смт Макошине,с Бірківка,с Блистова,с Вільне,с Величківка,с Дібрівка,с Дерепівка,с Дмитрівка,с Дягова,с Загорівка,с Киселівка,с Комарівка,с Куковичі,с Ліски,с Лазарівка,с Луки,с Майське,с Максаки,с Нові Броди,с Овчарівка,с Остапівка,с Осьмаки,с Семенівка,с Синявка,с Слобідка,с Стольне,с Ушня,с Феськівка,с Чорногорці,с-ще Куковицьке,с-ще Прогрес,с-ще Садове)
Дата виборів: 29.10.2017
Ічнянська міська громада Ічнянський р-н (м Ічня,смт Дружба,с Івангород,с Іржавець,с Іценків,с Августівка,с Андріївка,с Більмачівка,с Бакаївка,с Барбурське,с Безбородьків,с Безводівка,с Буди,с Бурімка,с Веприк,с Вишнівка,с Воронівка,с Гейці,с Гмирянка,с Городня,с Грабів,с Гужівка,с Дзюбівка,с Дорогинка,с Зінченкове,с Заудайка,с Киколи,с Комарівка,с Коршаки,с Крупичполе,с Лучківка,с Монастирище,с Нова Ольшана,с Новий Поділ,с Однольків,с Ольшана,с Пелюхівка,с Припутні,с Сваричівка,с Сезьки,с Селихів,с Ступаківка,с Тарасівка,с Тишківка,с Томашівка,с Хаєнки,с Червоне,с Шиловичі,с Щурівка,с-ще Коломійцеве,с-ще Куликівка)
Бобровицька міська громада Бобровицький р-н (м Бобровиця,с Браниця,с Бригинці,с Буглаки,с Вишневе,с Гаврилівка,с Гарт,с Горбачі,с Запоріжжя,с Затишшя,с Зелене,с Катеринівка,с Кобижча,с Козацьке,с Коношівка,с Лідин,с Майнівка,с Макарівка,с Марківці,с Миколаїв,с Молодіжне,с Наумівка,с Озеряни,с Олександрівка,с Осовець,с Осокорівка,с Піски,с Петрівка,с Плуг,с Рудьківка,с Свидовець,с Стара Басань,с Сухиня,с Татарівка,с Травкине,с Українка,с Урожайне,с Хомівці,с Щаснівка,с Ярославка,с-ще Мирне)
Куликівська селищна громада Куликівський р-н (смт Куликівка,с Авдіївка,с Бакланова Муравійка,с Будище,с Вересоч,с Вершинова Муравійка,с Веселе,с Виблі,с Глузди,с Горбове,с Грабівка,с Дрімайлівка,с Дроздівка,с Жуківка,с Кладьківка,с Ковчин,с Кошарище,с Орлівка,с Пенязівка,с Салтикова Дівиця,с Уборки,с Українське,с Хибалівка)
Любецька селищна громада Ріпкинський р-н (смт Любеч,с Березівка,с Вертеча,с Голубівка,с Довгуни,с Духанки,с Клонів,с Коробки,с Корольча,с Кукарі,с Малинівка,с Маньки,с Мокрі Велички,с Павлівка,с Пищики,с Розсудів,с Скитьки,с Смолигівка,с Тараса Шевченка,с Тулія,с Шумани,с-ще Гірки), Довибори ., Довибори 30.06.2019.
Малодівицька селищна громада Прилуцький р-н (смт Мала Дівиця,с Велика Дівиця,с Дмитрівка,с Заудайка,с Клеці,с Новий Лад,с Обичів,с Перше Травня,с Петрівка,с Радьківка,с Світанкове,с Товкачівка,с Шевченка)
Новобасанська сільська громада Бобровицький р-н (с Білоцерківці,с Веприк,с Нова Басань,с Новий Биків,с Старий Биків,с-ще Чистопілля)
Олишівська селищна громада Куликівський р-н (с Коростень,с Смолянка), Чернігівський р-н (смт Олишівка)
Плисківська сільська громада Борзнянський р-н (с Велика Загорівка,с Махнівка,с Плиски,с Сиволож,с Степ)
Семенівська міська громада Семенівський р-н (м Семенівка,с Архипівка,с Березовий Гай,с Бобрик Другий,с Брониви,с Вільшанка,с Галаганівка,с Гаті,с Грем'ячка,с Жаданівка,с Залізний Міст,с Заріччя,с Зоря,с Калинівське,с Карасі,с Карповичі,с Козилівщина,с Костобобрів,с Красні Лози,с Кринички,с Криульки,с Кути Другі,с Лісківщина,с Леонівка,с Лосівка,с Лосевочка,с Луб'яне,с Лубня,с Максимихине,с Машеве,с Медведівка,с Миколаївка,с Набережне,с Олександрівка,с Погорільці,с Покровське,с Прогрес,с Сергіївське,с Стара Гутка,с Тимоновичі,с Тополівка,с Ферубки,с Фроли,с Хотіївка,с Чорний Ріг,с Чорнозем,с Шведчина,с Янжулівка,с-ще Газопровідне,с-ще Зелена Роща,с-ще Угли)
Сосницька селищна громада Сосницький р-н (смт Сосниця,с Волинка,с Ганнівка,с Гапішківка,с Загребелля,с Киріївка,с Кнути,с Костирів,с Мале Устя,с Масалаївка,с Матвіївка,с Пекарів,с Полісся,с Синютин,с Чорнотичі)
Срібнянська селищна громада Срібнянський р-н (смт Дігтярі,смт Срібне,с Іванківці,с Антішки,с Артеменків,с Васюків,с Галка,с Гнатівка,с Горобіївка,с Гриціївка,с Гурбинці,с Дейманівка,с Калюжинці,с Карпилівка,с Кути,с Лебединці,с Лозове,с Никонівка,с Олексинці,с Побочіївка,с Поділ,с Поетин,с Савинці,с Сокиринці,с Точене,с Тростянець,с Харитонівка,с Хукалівка)
Талалаївська селищна громада Талалаївський р-н (смт Талалаївка,с Березовиця,с Глинське,с Жолобок,с Корінецьке,с Красний Колядин,с Левівщина,с Липове,с Мигурів,с Понори,с Скороходове,с-ще Зелений Гай)
Тупичівська сільська громада Городнянський р-н (с Безиків,с Бурівка,с Великий Листвен,с Тупичів,с-ще Тополівка)
Холминська селищна громада Корюківський р-н (смт Холми,с Бобрик,с Борок,с Дачне,с Жукля,с Камка,с Козилівка,с Кучугури,с Олешня,с Тихонівське,с Уріччя,с Ченчики,с-ще Довжик), Семенівський р-н (с Березова Роща,с Радомка)
Дата виборів: 24.12.2017
Варвинська селищна громада Варвинський р-н (смт Варва,с Булавівщина,с Воскресенське,с Григорівщина,с Калиновиця,с Леляки,с Сіряківщина,с-ще Саверське)
Височанська сільська громада Борзнянський р-н (с Велика Доч,с Високе,с Галайбине,с Головеньки,с Добропілля,с Кербутівка,с Купченків,с Мала Доч,с Маличина Гребля,с Нові Млини,с Носелівка,с Паристівка,с Тростянка,с Червона Гірка,с-ще Клипин)
Городнянська міська громада Городнянський р-н (м Городня,с Альошинське,с Берилівка,с Будище,с Бутівка,с Вокзал-Городня,с Гасичівка,с Гніздище,с Горошківка,с Дібрівне,с Диханівка,с Дроздовиця,с Залісся,с Здрягівка,с Картовецьке,с Конотоп,с Кузничі,с Лютіж,с Минаївщина,с Моложава,с Мощенка,с Невкля,с Півнівщина,с Павло-Іванівське,с Пекурівка,с Перерост,с Полісся,с Політрудня,с Сеньківка,с Слобода,с Смичин,с Солонівка,с Стовпівка,с Студенець,с Сутоки,с Травневе,с Хотівля,с Хрипівка,с Черецьке,с-ще Зелене,с-ще Ясенівка)
Линовицька селищна громада Прилуцький р-н (смт Линовиця,с Бубнівщина,с Даньківка,с Лутайка,с Мокляки,с Мохнівка,с Нетягівщина,с Нова Гребля,с Онищенків,с Стасівщина)
Дата виборів: 30.06.2019
Борзнянська міська громада Борзнянський р-н (м Борзна,с Іванівка,с Адамівка,с Вольниця,с Забілівщина,с Забілівщина Друга,с Кинашівка,с Любомудрівка,с Мала Загорівка,с Миколаївка,с Оленівка,с Прачі,с Суховодка,с Червоне Озеро)
Вихвостівська сільська громада Городнянський р-н (с Івашківка,с Вихвостів,с Довге,с Куликівка,с Перше Травня,с Розвинівка)
Киїнська сільська громада Чернігівський р-н (с Гущин,с Жавинка,с Киїнка,с Павлівка,с Трисвятська Слобода,с Шестовиця)
Новобілоуська сільська громада Чернігівський р-н (с Деснянка,с Кошівка,с Кувечичі,с Мохнатин,с Новий Білоус,с Редьківка,с Рудка,с Селянська Слобода,с Старий Білоус,с Юр'ївка)
Озерянська сільська громада Варвинський р-н (с Берізка,с Боханів,с Брагинці,с Кухарка,с Макушиха,с Мармизівка,с Озеряни,с Тонка,с Хортиця)
Хмільницька сільська громада Чернігівський р-н (с Довжик,с Рівнопілля,с Рижики,с Роїще,с Рогощі,с Рябці,с Табаївка,с Унучки,с Хмільниця)