Відділ ведення ДРВ Красногвардійської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
3 010253 смт Красногвардійське – вул.Вокзальна, вул.Енгельса: 3–49; вул.ім.Б.Хмельницького: 1–20, 22–24, 26, 28, 30; вул.ім.Крупської: 1–47 к.А, 49; вул.ім.Крупської/Радянська, вул.ім.Леніна, вул.ім.Шевченка: 2–10; вул.Комсомольська, вул.Матросова: 1–10; вул.Матросова-2, вул.Мічуріна: 1–34, 36, 38–38 к.А, 40; вул.Мічуріна-2, вул.Паркова, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Спортивна: 1–11; вул.Тельмана, вул.Фрунзе: 2–35, 37–39, 45, 47, 49–49 к.А; вул.Чкалова: 1–15, 19, 25, 27–29; вул.20 років Жовтня: 1–48, 50, 52–52А, 54; вул.20 років Жовтня-2, вул.60 років Жовтня: 5–8, 12–14, 18–23, 28–30; км. 1393 ПК 4, км. 1397 ПК 10 вул.Леніна, 4, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (ЦДЮТ, хол) Велика
3 010254 смт Красногвардійське – вул.Енгельса: 51–67; вул.Енгельса/Островського, вул.ім.Б.Хмельницького: 21 к.А, 25, 27–27 к.А, 29, 31–103, 105–115; вул.ім.Крупської: 48 к.А, 50–129; вул.ім.Чапаєва, вул.ім.Шевченка: 11–109; вул.ім.Шевченка/Чапаєва, вул.Київська: 2–26, 28, 30, 32–54, 62–72; вул.Матросова: 12–74; вул.Мічуріна: 35, 37, 39, 41–124; вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Першотравнева/Фрунзе, вул.Спортивна: 13–100; вул.Фрунзе: 36, 40–44, 46, 48, 50–101; вул.Чкалова: 16–18, 20–24, 26, 30–83; вул.20 років Жовтня: 49, 51, 53, 55–157; пров.Північний вул.Островського, 23, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (ПТУ, фойє) Велика
3 010255 смт Красногвардійське – вул.ім.Б.Хмельницького: 104; вул.Київська: 27, 29, 31–31 к.А, 56–60; вул.Спортивна: 101–123; вул.СТ Меліоратор, вул.50 років Жовтня, пров.Кримський вул.50 років Жовтня, 3, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (Республіканський будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика
3 010256 смт Красногвардійське – вул.Автодорожня, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дорожня, вул.Достлук, вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.ім.Дзержинського, вул.ім.У.Адаманова, вул.Інтернаціональна, вул.Кооперативна, вул.Красногвардійська, вул.Молодіжна, вул.Молодіжна/пров.Сонячний, вул.Нова, вул.Нова/пров.Сонячний, вул.Об’їзна, вул.Персикова, вул.Пролетарська, вул.Світла, вул.Степова, вул.Східна, вул.Татарська, вул.Тітова, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.60 років Жовтня: 10, 16, 26; вул.8-го Березня, пров.Дорожній, пров.Маленький, пров.Південний, пров.Поштовий, пров.Робочий, пров.Середній, пров.Сонячний, проїзд 1-й проїзд, тупик Верхній, тупик Елеваторний, тупик Садовий, тупик Степовий вул.Тітова, 60, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (РайПО, зала засідань) Велика
3 010257 с-ще Видне вул.Миру, 31, с-ще Видне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (будинок культури, хол) Середня
3 010258 смт Октябрське – вул.Кондрашина, вул.Кржижанівського вул.Кондрашина, 27, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (РЕМ, актова зала) Велика
3 010259 смт Октябрське – вул.Западна, вул.Кірова, вул.Курчатова, вул.Маяковського, вул.Робоча, вул.Строїтелів, вул.Тягова підстанція, вул.Цурцумія, пров.Водопровідний, пров.Желєзнодорожний, пров.Лєсний, пров.Польовий вул.Леніна, 50, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (будинок культури, фойє) Велика
3 010260 смт Октябрське – вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.К. Маркса, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Чехова, пров.Вокзальний, пров.Степний вул.Гагаріна, 27, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (УВК №1, фойє) Велика
3 010261 смт Октябрське – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Калініна, вул.Керменчі, вул.Кленова, вул.Лєсна, вул.Лінєйна, вул.Мічуріна, вул.Тельмана, вул.Фрунзе, вул.Ф.Солов’я, вул.Центральна, вул.Чапаєва, пров.Вєсєнній, пров.Кіровський, пров.Садовий вул.Тельмана, 70, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (школа №3, фойє) Велика
3 010262 с.Восход – вул.Гагаріна, вул.Спортивна, вул.Строїтелів, с.Доходне вул.Переверзєва, 2, с.Восход, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97020 (школа, фойє) Велика
3 010263 с.Восход – вул.Виноградна, вул.Климівське шосе, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Переверзєва, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Юбілейна вул.Суворова, 17, с.Восход, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97020 (будинок культури, фойє) Велика
3 010264 с.Знам’янка вул.Чкалова, 36А, с.Знам’янка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97021 (ФАП, зала) Мала
3 010265 с.Климове, с.Нахімове вул.Гагаріна, 17, с.Климове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97022 (школа, кабінет) Середня
3 010266 с.Володимирове, с.Новосільці вул.8 Марта, 23, с.Новосільці, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97025 (ФАП, кабінет фельдшера) Мала
3 010267 с.Чапаєве вул.Свердлова, 52А, с.Чапаєве, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97025 (ФАП, процедурна) Мала
3 010268 с.Зоря вул.Молодіжна, 3А, с.Зоря, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97020 (ФАП, процедурна) Мала
3 010270 с.Плодородне вул.Пархоменка, 21, с.Плодородне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97025 (ФАП, кабінет фельдшера) Мала
3 010271 с.Калініне, с.Вишняківка, с.Побєдине вул.Калініна, будинок культури, с.Калініне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97006 (будинок культури, зала) Середня
3 010272 с.Комунари вул.Широка, 36А, с.Комунари, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97006 (будинок культури, зала) Мала
3 010273 с.Клепиніне, с.Яструбівка вул.Октябрський масив, 7, с.Клепиніне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97010 (школа, хол) Велика
3 010274 с.Карпівка вул.Шкільна, 2, с.Карпівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97011 (школа, хол) Середня
3 010275 с.Мар’янівка вул.ім. 77 Дивізії, 12, с.Мар’янівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97023 (сільська рада, зала реєстрації шлюбів) Велика
3 010276 с.Щербакове вул.Спортивна, 20А, с.Щербакове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97024 (приміщення дитячого садка, актова зала) Мала
3 010277 с.Ульяновка вул.Брянська, 5, с.Ульяновка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97023 (ФАП, кабінет фельдшера) Мала
3 010278 с.Олександрівка вул.Октябрська, 63, с.Олександрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97007 (сільська рада, зала засідань) Середня
3 010279 с.Краснодарка вул.Зелена, 16, с.Краснодарка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97008 (ФАП, процедурна) Мала
3 010280 с.Тимашівка вул.Садова, 27А, с.Тимашівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97009 (будівля колишнього дитячого садка, робоча кімната) Мала
3 010281 с.Петрівка – вул.кварт.І.А.Єгудіна: 1–21 к.А, 69; вул.кварт.Новий вул.кварт.Суспільний центр, 5, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (будинок культури, фойє) Середня
3 010282 с.Петрівка – вул.кварт.І.А.Єгудіна: 42–54; вул.кварт.Суспільний центр, 1, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (школа №1, спортзал) Середня
3 010283 с.Петрівка – вул.Горького, вул.Дачна, вул.кварт.І.А.Єгудіна: 22–41; вул.Лінєйна, вул.Миру, вул.Русинська, вул.Солнечна, пров.Шкільний вул.Горького, 13, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (школа №2, актова зала) Середня
3 010284 с.Петрівка – вул.Виноградна, вул.Дальня, вул.Желєзнодорожна, вул.Карла Маркса, вул.Леніна, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Промишлена, вул.Садова, вул.Юбілейна, пров.Аптечний, пров.Желєзнодорожний, пров.Клубний пров.Желєзнодорожний, 16, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (лісосклад СТОВ "Дружба народів", глядацька зала) Середня
3 010285 с.Пушкіне вул.Желєзнодорожна, 29, с.Пушкіне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97013 (сільський клуб, зала) Середня
3 010286 с.Ближнє вул.Пролетарська, 64, с.Ближнє, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97014 (сільський клуб, кабінет завідуючого) Середня
3 010287 с.Новоестонія вул.Центральна, 51А, с.Новоестонія, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97015 (сільський клуб, кабінет завідуючого) Середня
3 010288 с.Красна Поляна вул.Урожайна, 25, с.Красна Поляна, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97017 (сільський клуб, танцювальна зала) Середня
3 010289 с.Кремнівка вул.Первомайська, 1, с.Кремнівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97018 (школа, спортзал) Мала
3 010290 с.Миролюбівка вул.Мічуріна, 78, с.Миролюбівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97016 (школа, спортзал) Середня
3 010291 с.Ізвесткове вул.Київська, 21А, с.Ізвесткове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97018 (сільський клуб, гримерна) Мала
3 010292 с.Рівне вул.Центральна, 2, с.Рівне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040 (будинок культури, фойє) Середня
3 010293 с.Молочне вул.Центральна, 1, с.Молочне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040 (сільський клуб, фойє) Мала
3 010294 с.Новомикільське вул.Лєсна, 26, с.Новомикільське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040 (магазин, торгівельна зала)
/
вул.Садова, 11, с.Новомикільське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040
Мала
3 010295 с.Некрасове вул.Мічуріна, 3, с.Некрасове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97041 (магазин, торгівельна зала) Середня
3 010296 с.Янтарне вул.Кубракова, 1, с.Янтарне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97030 (школа, зала) Велика
3 010297 с.Красний Партизан вул.Первомайська, 23, с.Красний Партизан, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97032 (будинок культури, зала) Середня
3 010298 с.Григорівка вул.Шкільна, 1, с.Григорівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97031 (будинок культури, зала) Мала
3 010299 с.Удачне вул.Садова, 1, с.Удачне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97033 (будинок культури, зала) Середня
3 010300 с.Амурське, с.Цвіткове вул.Амурська, 33, с.Амурське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97055 (сільська рада, хол) Велика
3 010301 с.Новоіванівка, с.Новоолексіївка вул.Весела, 53А, с.Новоолексіївка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97057 (сортодослідницька станція, робоча кімната) Середня
3 010302 с.Іскра, с.Новозуївка вул.Чикаренка, 55, с.Новозуївка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97056 (сільський клуб, зала) Середня
3 010303 с.Зернове вул.Юбілейна, 33, с.Зернове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97043 (сільська рада, актова зала) Середня
3 010304 с.Новокатеринівка вул.Центральна, 24, с.Новокатеринівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97043 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
3 010305 с.Колодязне вул.Леніна, 45, с.Колодязне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Леніна, 49, с.Колодязне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061
Середня
3 010306 с.Докучаєве вул.Шкільна, 25Б, с.Докучаєве, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061 (контора ТОВ "Сибир", робоча кімната) Мала
3 010307 с.Пологи вул.Рєчна, 40А, с.Пологи, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061 (ФАП, кабінет фельдшера) Мала
3 010308 с.Котельникове вул.Московська, 7, с.Котельникове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97034 (будинок контори, зала засідань) Середня
3 010309 с.Дібрівське, с.Машине вул.Шкільна, 8, с.Дібрівське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97035 (будинок дитячого садка, зала) Середня
3 010310 с.Краснознам’янка, с.Радужне, с.Рогове, с.Тимошенко вул.Шкільна, 2, с.Краснознам’янка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97050 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
3 010311 с.Симоненко, с.Трактове вул.Шкільна, 1, с.Трактове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97051 (школа, ігрова кімната) Мала
3 010312 с.Ленінське, с.Звіздне, с.Пряме вул.Леніна, 18, с.Ленінське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97053 (адміністративне приміщення, зала реєстрації шлюбів) Велика
3 010313 с.Найдьонівка, с.Золоте, с.Орлівка вул.Комсомольська, 145, с.Найдьонівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97062 (будинок культури, фойє) Середня
3 010314 с.Новопокровка, с.Миронівка, с.Новодолинка, с.Проточне вул.Леніна, 52, с.Новопокровка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97026 (будинок культури, більярдна) Середня
3 010315 с.Красна Долина, с.Мускатне, с.Невське вул.50 лєт Октября, 1А, с.Мускатне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97027 (школа, спортзал)
/
вул.50 лєт Октября, 1, с.Мускатне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97027
Середня
3 010316 с.Полтавка вул.Центральна, 3, с.Полтавка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97036 (будинок культури, хол) Велика
3 010317 с.Комарівка, с.Курганне вул.Красноармійська, 14, с.Комарівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97037 (сільський клуб, зала)
/
пров.Кооперативний, 3, с.Комарівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97037
Середня
3 010318 с.П’ятихатка, с.Азов, с.Зарічне, с.Менделєєве, с.Салгирка, с.Холмове вул.Леніна, 8, с.П’ятихатка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97045 (сільська рада, зала реєстрації шлюбів) Велика