Відділ ведення ДРВ Центрального району Центральної адміністрації Дніпровської міської ради

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
26 121286 м.Дніпро – вул.Титова: 2, 2А, 6; просп.Олександра Поля: 129, 129Б–143А; просп.Олександра Поля, 133, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (Вальдорфська школа, фойє, 1-й поверх) Велика
26 121287 м.Дніпро – просп.Олександра Поля: 96А, 98–104, 106–106Г, 108, 110; вул.Гавриленка, 8А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №75, вестибюль, 1-й поверх) Велика
26 121288 м.Дніпро – вул.Гавриленка, вул.Леоніда Стромцова: 3, 5А, 7–7А; просп.Богдана Хмельницького: 22А, 24, 24А; просп.Олександра Поля: 119–127, 129А к.ГУРТ; вул.Гавриленка, 4, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №128, актова зала, 1-й поверх) Велика
26 121289 м.Дніпро – вул.Закарпатська, вул.Кулагіна, вул.Над’ярна, вул.Нахімова, вул.Нікопольська, вул.Новосільна, вул.Політехнічна, вул.Ужгородська, вул.Ушакова, пров.Іжорський, пров.Кременчуцький, пров.Протипохилий, пров.Самаркандський вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №22, мала спортивна зала, 1-й поверх) Велика
26 121290 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 6, 8–26; просп.Олександра Поля: 82А, 84–84А, 86, 88, 90–90А, 92–94Г, 96, 96Б–96Г; вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №22, хол, 1-й поверх) Велика
26 121291 м.Дніпро – вул.Полєтаєва, просп.Олександра Поля: 48–58А, 60–82; просп.Олександра Поля, 70А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49054 (дитячо-юнацький центр, каб.10, 1-й поверх) Велика
26 121293 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 4, 4Б–4Г; просп.Богдана Хмельницького: 10Г, 12Г; просп.Олександра Поля: 95, 105, 107А–107Г, 109, 111А ГУРТ–117; просп.Пилипа Орлика: 21, 21А; просп.Олександра Поля, 111, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49054 (Автотранспортний коледж, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
26 121294 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 1–2А, 4А; просп.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 20А, 20Б, 20В, 22; просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №16, вестибюль, 1-й поверх) Середня
26 121295 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 2Б–2Г; просп.Богдана Хмельницького: 10, 10Б, 12А, 12Б, 12В, 14, 14А, 16А; просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №16, їдальня, 1-й поверх) Середня
26 121296 м.Дніпро – просп.Богдана Хмельницького: 1Б, 2, 2А, 4, 4Б, 4В, 4Г, 6, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 10А; просп.Пилипа Орлика: 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А; просп.Богдана Хмельницького, 8Г, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №37, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
26 121297 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 1, 2, 3, 5А, 5Б, 5Г, 5Д, 7, 9, 11, 11А, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 25–58; вул.Михайла Драгоманова: 33, 33А, 35, 37, 37Б, 39Б, 39Д, 41, 41А, 43, 43А; вул.Сергія Подолинського: 24, 26, 26А, 26Б, 28, 28А, 30, 30А, 30Б, 32, 32А; просп.Олександра Поля: 59, 83 ГУРТ, 85, 87, 89, 91; просп.Олександра Поля, 83, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49054 (Дніпровський фаховий педагогічний коледж, хол, 1-й поверх) Середня
26 121298 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 38, 40, 43, 46, 47, 48, 48А, 50А, 52, 56, 57, 62, 70; вул.Вознесенська: 40, 40А, 42, 44, 46, 50, 51, 51А, 53, 57, 57Б, 59; вул.Ігоря Сікорського: 26, 28, 32, 34, 36, 41, 43, 49, 51; вул.Короленка: 24, 24А, 24Б, 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 32Б, 32Г, 34, 36, 36А, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Кулишівська, вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 17, 19А; вул.Михайла Драгоманова: 25, 27, 29, 29А, 31, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Свєтлова: 53, 55, 57А, 59, 61, 63, 63А, 65, 66, 67, 69, 71, 71А, 73; вул.Сергія Подолинського: 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 25, 27, 29; вул.Симона Петлюри: 41, 43, 45, 47, 48, 49, 49А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 56, 58, 58А; вул.Українська: 35, 37, 37А, 39, 39А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47; вул.Яна Ходоровського: 48, 50, 52, 54А, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67; вул.Михайла Драгоманова, 50, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (школа №13, хол, 1-й поверх) Середня
27 121299 м.Дніпро – вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 11, 13–15, 19; вул.Михайла Драгоманова, 50, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (школа №13, хол, північне крило, 1-й поверх) Середня
27 121300 м.Дніпро – вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 1–7, 9; просп.Олександра Поля: 43, 45; вул.Володимира Антоновича, 13, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №148, хол, ліве крило, 1-й поверх) Середня
27 121301 м.Дніпро – вул.Володимира Антоновича: 4, 6, 10Б, 17; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 8, 10, 12; вул.Ульянова: 1–9; вул.Херсонська: 28–46; просп.Олександра Поля: 1/9–5, 10/9, 11А–13, 17, 21, 25, 27Д–33; вул.Володимира Антоновича, 13, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №148, хол, праве крило, 1-й поверх) Середня
27 121302 м.Дніпро – вул.Воскресенська: 44, 44А, 46; вул.Костомарівська, вул.Святослава Хороброго: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 40; вул.Херсонська: 1–19; пров.Ушинського, просп.Пушкіна: 1, 3, 5, 11, 11А, 13, 15, 15 к.1, 15 к.2, 19, 21; пров.Ушинського, 3, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (Дніпровський державний коледж технологій та дизайну, хол, 1-й поверх) Середня
27 121303 м.Дніпро – бульв.Батальйону Дніпро: 1А, 4–6В; вул.Андрія Фабра: 4, 8, 10, 14; вул.Старокозацька: 50, 52, 52А, 52Б, 54, 60, 62, 62А, 63, 64, 64/66, 65, 66, 66Д, 68, 68Б, 70, 70А, 71, 74, 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 78Б, 78В, 80, 82; вул.Шмідта: 9, 15, 17; просп.Дмитра Яворницького: 91, 99, 101, 101А, 101В, 101Г, 105, 109; бульв.Батальйону Дніпро, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №2,фойє, 1-й поверх) Велика
27 121304 м.Дніпро – вул.Князя Ярослава Мудрого: 16–22, 32; вул.Столярова: 8; пров.Скориківський, просп.Дмитра Яворницького: 72, 72А, 72Б, 74, 76 ГУРТ, 78, 82; вул.Столярова, 8, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (Монтажний коледж, хол, 1-й поверх) Середня
27 121305 м.Дніпро – вул.Князя Володимира Великого: 20, 22, 24, 33, 34, 36, 40; вул.Князя Ярослава Мудрого: 6–8; вул.Січеславська Набережна: 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17 ГУРТ, 17А; вул.Січеславська Набережна, 17, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (ДП "Український інститут по проектуванню металургійних заводів", вестибюль, 1-й поверх,) Середня
27 121306 м.Дніпро – вул.Василя Чапленка, вул.Вокзальна, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Ярослава Мудрого: 29, 43–63А; вул.Мостова, вул.Пастера: 6–30; вул.Січеславська Набережна: 6 ГУРТ, 7, 8; вул.Столярова: 5, 9А; просп.Дмитра Яворницького: 88, 90, 94, 94А, 96, 96А, 98, 98А, 100, 102; вул.Мостова, 3, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49038 (школа №9, їдальня, 1-й поверх) Велика
27 121307 м.Дніпро – вул.Академіка Белелюбського, вул.Боброва: 21А; вул.Курчатова, вул.Пастера: 2; вул.Привокзальна, пл.Вокзальна, пл.Старомостова, просп.Дмитра Яворницького: 104, 108, 113, 115, 117, 119, 119А к.ГУРТ, 121, 123, 125; вул.Привокзальна, 15, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49038 (школа №1, хол, 1-й поверх) Велика
27 121308 м.Дніпро – бульв.Батальйону Дніпро: 3–3А, 7–40; вул.Володимира Антоновича: 16, 18, 20А, 22, 24, 26, 30А, 30/32, 34, 35, 36А, 36Б, 36Д, 36К, 36Л, 36М, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49А; вул.Кавалерійська: 2, 4, 6, 8, 12, 12А; вул.Шмідта: 19, 21, 23, 25, 25А, 31, 33, 35, 35А, 35Б, 37, 39; просп.Олександра Поля: 6–8А, 10/12; просп.Пушкіна: 25/27, 29/31, 31Б, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 47, 51, 53, 57; бульв.Батальйону Дніпро, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №2, фойє , 2-й поверх) Велика
27 121309 м.Дніпро – вул.Ульянова: 12–29; просп.Олександра Поля: 14–16, 18–20, 22–24, 26, 42А; просп.Олександра Поля, 37, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (КПНЗ "Міська станція юних техніків" ДМР, коридор, 1-й поверх) Велика
26 121310 м.Дніпро – вул.Михайла Драгоманова: 64; просп.Олександра Поля: 42, 42В, 44–44Г; просп.Олександра Поля, 50В, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49069 (ВГОІ "Українське товариство глухих", хол, 1 поверх) Середня
26 121311 м.Дніпро – вул.Миколи Руденка: 88–136; вул.Філософська: 65, 73, 75; вул.Юрія Савченка: 67–82, 86–88; пров.Кооперативний вул.Миколи Руденка, 67, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (Їдальня трамвайного депо №3 КП "Дніпровський електротранспорт" ДМР, зала, 1-й поверх) Середня
26 121312 м.Дніпро – вул.Бардіна, вул.Кошута, вул.Миколи Руденка: 4–84; вул.Надії Алексєєнко: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А; вул.Патона: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6; вул.Петра Григоренка, вул.Тамбовська, вул.Філософська: 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 63А, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 82; вул.Флотська: 1–10; вул.Шмідта: 30, 30А, 32, 34, 34А, 36, 36А, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Юрія Савченка: 23–65; вул.Миколи Руденка, 106, корп.ГУРТ, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (Гуртожиток №5 КП"Дніпровський електротранспорт" ДМР, актова зала, 1-й поверх) Велика
26 121313 м.Дніпро – вул.Багрицького, вул.Гродненська: 2А; вул.Надії Алексєєнко: 65, 67, 67А, 69, 71, 73, 74Б, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 81А, 83, 85, 85А, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 163Б, 165, 165А, 167, 167А, 171, 171Б, 187; вул.Пластівська, вул.Русанівська, вул.Сунична, вул.Філософська: 94, 94А; вул.Флотська: 12–141; вул.Юрія Савченка: 83, 90–121А; пров.Європейський, пров.Похилий 3-й, пров.Червонополянський, пров.1-й Похилий вул.Надії Алексєєнко, 167, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (будинок-інтернат, хол, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
26 121314 Комунальне підприємство "Дніпровський обласний клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Гавриленка, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49061 Мала
27 121316 Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" Дніпропетровської обласної ради" вул.Князя Володимира Великого, 28, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 Мала
27 121317 Військовий госпіталь м.Дніпро (військова частина А 4615) вул.Старокозацька, 63, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 Мала