Відділ ведення ДРВ апарату Кам’янської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
34 120062 м.Верхньодніпровськ – вул.Дніпровська: 1–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Зарічна, вул.Кувашева, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Папаніна, вул.Поля, вул.Радіщева, вул.Римська, вул.Тиха, вул.Шелепова, вул.Яблунева: 1–101А, 103–103А; вул.Дніпровська, 56, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок вчителя, актова зала) Велика
34 120063 м.Верхньодніпровськ – вул.Авраменка, вул.Сергія Яцковського, вул.Театральна, просп.Шевченка вул.Авраменка, 38, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (школа №1, актова зала) Велика
34 120064 м.Верхньодніпровськ – вул.Антонова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 1–79; вул.Конституційна, вул.Корольова, вул.Курчатова, вул.Маяковського, вул.Попова, вул.Січеславська, вул.Толстого, вул.Яворницького, пров.Верхній, пров.Злагоди, пров.Польовий, пров.Приморський, пров.Толстого, Санаторій ’Славутич’ пл.Олександра Поля, 1, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок культури, фойє) Велика
34 120065 м.Верхньодніпровськ – вул.Базарна, вул.Баранника, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Друга Базарна, вул.Друга Галатовка, вул.Коротка, вул.Мира, вул.Пальохи: 1–23А, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 39–39А, 41, 43–43А; вул.Перша Галатівка, вул.Пожежна: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Пушкіна, вул.Сапеляка Владики, вул.Сеня Олександра, вул.Софії Русової, вул.Титова: 2–192; вул.Чайковського, пл.Олександра Поля, пров.Андріївський, пров.Базарний, пров.Галатовський, пров.Другий Галатовський, пров.Зелений, пров.Мира, пров.Пожарний пл.Олександра Поля, 3, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (палац дитячої та юнацької творчості, фойє) Велика
34 120066 м.Верхньодніпровськ – вул.Безіменна, вул.Дидишка, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Комарова, вул.Машинобудівників, вул.Севастопольська, вул.Федоровського, вул.Шевченка, пров.Подольський вул.Дидишка, 1, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (коледж, спортивна зала) Середня
34 120067 м.Верхньодніпровськ – вул.Бродського, вул.Гастело, вул.Горького, вул.Далека, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зої Космодем’янської-Гастело, вул.Київська, вул.Кирпична, вул.Косенко, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Нагая Макара, вул.Олега Кошевого, вул.Пальохи: 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–107; вул.Пожежна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–124; вул.Покровська, вул.Робоча, вул.Розсадна, вул.Семенова, вул.Старицького, вул.Степова, вул.Титова: 206; вул.Українська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Бродського, пров.Огородний, пров.Покровський вул.Київська, 28, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (школа №2, фойє) Велика
34 120068 м.Верхньодніпровськ – вул.Абрикосова, вул.Бутенка, вул.Дніпровська: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95–144А; вул.Запорізька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Матросова, вул.Харківська, вул.Чернігівська, вул.Чумацька, вул.Яблунева: 102, 104–198; пров.Котляревського, пров.Матросова, пров.Нагорний, пров.Чапаєва вул.Яблунева, 117Б, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (ДП "Верхньодніпровське лісове господарство", актова зала) Середня
34 120069 м.Верхньодніпровськ – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна: 81–162А; вул.Грушевського, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Квітів, вул.Козацька, вул.Литвинова, вул.Лісопильна, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Отамана Сірка, вул.Перемоги, вул.Правобережна, вул.Садова, вул.Сахарова, вул.Стрілецька, вул.Упорна, вул.Франка, вул.Ціолковського, пров.Весняний, пров.Другий Гагаріна, пров.Литвинова, пров.Перший Упорний, пров.П’ятий Гагаріна, пров.Сахарова, пров.Третій Гагаріна, пров.Упорний, пров.Четвертий Гагаріна, пров.Шостий Гагаріна вул.Упорна, 1А, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок-інтернат №2, зала лікувальної фізичної культури) Середня
34 120070 м.Верхівцеве – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Красна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічурина, вул.Нечуй-Левицького, вул.Нова: 82–134; вул.Озерна, вул.Привокзальна, вул.Радіщева, вул.Саксаганська, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 47–223; пров.1-й Горького, пров.1-й Український, пров.2-й Горького, пров.2-й Український, пров.3-й Український, пров.4-й Український, пров.5-й Український вул.Центральна, 46, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (будинок дітей та юнацтва, актова зала) Велика
34 120071 м.Верхівцеве – вул.Академіка Пріснякова, вул.Балтійська, вул.Вишнева, вул.В.Лобановського, вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Княгині Ольги, вул.Кутузова, вул.Леоніда Бикова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Нестора Махно, вул.Осипенко, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Первомайська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Ряженцева, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Балтійський, пров.Зіміна, пров.Княгині Ольги, пров.Леоніда Бикова, пров.Сагайдачного, пров.С.Ряженцева, пров.1-й Кутузова, пров.2-й Кутузова вул.Садова, 14, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа №1, фойє) Велика
34 120072 м.Верхівцеве – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дніпровська, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.Ісполкомівська, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Маяковського, вул.Нова: 2–80; вул.О.Довженка, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Соборна: 1–91; вул.Троїцька, вул.Центральна: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; пров.Зелений, пров.Пушкіна, пров.Троїцький, пров.1-й Дніпровський, пров.1-й Соборний, пров.1-й Центральний, пров.2-й Дніпровський, пров.2-й Соборний, пров.2-й Центральний, пров.3-й Дніпровський вул.Зелена, 3, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа №2, фойє) Велика
34 120073 м.Верхівцеве – вул.Аграрна, вул.Білоконя, вул.Ватутіна, вул.Грушевського, вул.Г.Сковороди, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.О.Жабинця, вул.Покровська, вул.Попруги, вул.Соборна: 92–179; вул.Степна, вул.Толбухіна, вул.Харківська, вул.14 Гвардійської Дивізії, пров.Попруги, пров.3-й Соборний вул.Соборна, 174, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (будинок культури, мала зала) Середня
34 120074 с.Широке вул.Кооперативна, 2, с.Широке, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа, фойє) Мала
34 120075 с-ще Соколівка вул.Гвоздовського, школа, с-ще Соколівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51663 (школа, спортивна зала) Середня
34 120076 смт Дніпровське – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Гришина, вул.ГРС, вул.Дніпровська, вул.Дорошенко, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Корбінський Кар’єр, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Ніколаєва, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Семенова, вул.Сонячна, вул.Сошиновська, вул.Тітова, вул.Франка І., вул.Центральна: 19, 23–29, 31–37; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, пров.Горького, пров.Дніпровський, пров.Ніколаєва, пров.1-й Гагаріна, пров.1-й Набережний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Гагаріна, пров.2-й Набережний, пров.2-й Садовий, пров.3-й Гагаріна вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, 13, смт Дніпровське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51650 (палац культури, досугова зала) Велика
34 120077 смт Дніпровське – вул.Набережна, вул.Олександра Островського, вул.Спортивна, вул.Центральна: 1–18, 20, 30; вул.Шкільна, пров.Спортивний, пров.Шкільний вул.Шкільна, 5, смт Дніпровське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51650 (школа, фойє) Велика
34 120078 смт Новомиколаївка – вул.Водяна, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Дальня, вул.Дорожна, вул.Каштанова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Кошового, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Лісна, вул.Маліновського, вул.Молодіжна, вул.Музична, вул.Ніколаєва, вул.Переможна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Толстого, вул.Фабрична, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.1 Мая, пров.Братський, пров.Переможний, пров.Польовий вул.Шкільна, 6, смт Новомиколаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51653 (школа №1, актова зала) Велика
34 120079 смт Новомиколаївка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Козацької слави, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мкртумова, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Українська, вул.36 Гвардійської Дивізії, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Кленовий, пров.Миру, пров.Робітничий, пров.Святковий, пров.Шкільний, с.Братське, с.Воєводівка, с.Чепине, с.Чкаловка вул.Мкртумова, 8, смт Новомиколаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51653 (школа №2, спортивна зала) Середня
34 120080 с.Боровківка – вул.Зелена, вул.Медична, вул.Миру, вул.Нова, вул.Прибережна, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Молодіжний, с.Авксенівка, с.Матюченкове, с.Павло-Григорівка вул.Квака А.Ф., 2, с.Боровківка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51641 (будинок культури, диско-зала) Середня
34 120081 с.Вільні Хутори, с.Ярок вул.Крікента, 26, с.Вільні Хутори, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51642 (сільський клуб, актова зала) Мала
34 120082 с.Правобережне вул.Г.Прокоф’євої, 2, с.Правобережне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51613 (школа, кабінет рідної мови) Мала
34 120083 с.Бородаївка вул.Центральна, 8, с.Бородаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51611 (сільська рада, зала засідань) Середня
34 120084 с.Водяне, с.Діденкове, с.Зелене, с.Зуботрясівка, с.Кривоносове, с.Миколаївка, с.Солов’ївка, с.Томаківка вул.78 Гвардійської Дивізії, 4, с.Водяне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51633 (школа, актова зала) Середня
34 120085 с.Андріївка вул.Шкільна, 25, с.Андріївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51635 (школа, к.1) Мала
34 120086 с.Ганнівка, с.Мости вул.Янцева, 61А, с.Ганнівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51620 (сільський клуб, фойє) Мала
34 120087 с.Заполички, с.Клин, с.Новоселівка, с.Попівка вул.Центральна, 9, с.Заполички, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51621 (школа, фойє) Мала
34 120088 с.Дніпровокам’янка, с.Івашкове, с.Калужине, с.Павлівка, с.Суслівка вул.Шкільна, 1, с.Дніпровокам’янка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51612 (фойє) Середня
34 120091 с.Заріччя, с.Бородаївські Хутори – вул.Золота, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Підгірна: 2–26; вул.Центральна: 2–13; вул.Кленова, 3, с.Заріччя, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51630 (сільська рада, зала засідань) Мала
34 120092 с.Бородаївські Хутори – вул.Квіткова, вул.Кошового, вул.Підгірна: 30–46; вул.Центральна: 15–85; с.Василівка, с.Корнило-Наталівка, с.Якимівка вул.Центральна, 4, с.Якимівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51632 (сільський клуб, актова зала) Мала
34 120093 с.Домоткань вул.Шкільна, 2, с.Домоткань, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51631 (диспансер центральної районної лікарні, актова зала) Мала
34 120094 с.Малоолександрівка, с.Адалимівка, с.Саксагань, с.Петрівка вул.Центральна, 45, с.Малоолександрівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51670 (сільська рада, актова зала) Мала
34 120095 с.Гранове, с.Дубове, с.Калинівка, с.Полівське вул.Сахалінська, 51, с.Полівське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51670 (сільський клуб, актова зала) Мала
34 120096 с.Мишурин Ріг вул.Юдіна, 22, с.Мишурин Ріг, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51610 (школа, спортивна зала) Середня
34 120097 с.Підлужжя вул.Громова, 121А, с.Підлужжя, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (будинок культури, актова зала) Мала
34 120098 с.Перше Травня – вул.Богодарівка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тополя, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Тарасівка вул.Миру, 1, с.Перше Травня, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (школа, фойє) Мала
34 120099 с.Перше Травня – вул.Петрівка, с.Новогригорівка, с.Самоткань вул.Перемоги, 38В, с.Новогригорівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (сільський клуб, актова зала) Мала
34 120100 с.Пушкарівка – вул.Громова, вул.Дружби Народів, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Мостова, вул.Римська, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Шкільний вул.Ілляшевської, 20, с.Пушкарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51606 (школа, спортивна зала) Середня
34 120101 с.Пушкарівка – вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Віри Листопад, вул.Волкова, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Ілляшевської, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Немо, вул.Нечуй-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Підгірна, вул.Тюленіна, вул.Українська, вул.Чонгарівка, вул.Щастя, пров.Підгірний, пров.Тихий вул.Ілляшевської, 33, с.Пушкарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51606 (будинок культури, фойє) Середня
40 120180 смт Кринички – вул.Будівельників, вул.Виконкомівська, вул.Грушевського Михайла, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Степова, вул.Сурська, пров.Грушевського Михайла, пров.Заводський, с.Червоний Яр – вул.Миру, пров.Миру вул.Центральна, 13, смт Кринички, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (районний будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика
40 120181 смт Кринички – вул.Абрикосова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.І.Богатиря, вул.Й.Журавля, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Нижній, пров.Новий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, с.Суворовське, с.Чернече вул.Героїв Чорнобиля, 33, смт Кринички, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (центр учнівської молоді, фоє, 1-й поверх) Велика
40 120182 смт Кринички – вул.Відпочинку, вул.Зарічна, вул.Зв’язківців, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Лісна, вул.Першотравнева, вул.Робоча, вул.Сковороди Григорія, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.8-го Березня, пров.Каштановий, пров.Лісний, пров.Сковороди Григорія, пров.Центральний вул.Центральна, 24, смт Кринички, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
40 120183 с.Гримуче, с.Одарівка вул.Шевченка Тараса, 48А, с.Одарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52306 (сільський клуб, хол) Середня
40 120184 с.Новопідгірне, с.Новопушкарівка, с.Червоний Яр – вул.Горянська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Петра Сагайдачного, с.Яблуневе вул.Широка, 19А, с.Новопушкарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (бібліотека, читацька зала) Середня
40 120185 смт Аули – вул.Березова, вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Героїв, вул.Горького, вул.Джерельна: 199–254; вул.Дмитра Вишневецького, вул.Зіркова, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Межева, вул.Меморіальна, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Пушкіна Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.станція Воскобійня, вул.Суворова, вул.Шевченко, пров.Пушкіна: 1–4; пров.Сквозний, пров.Сонячний, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 8, смт Аули, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (школа №1, спортивна зала, 2-й поверх) Середня
40 120186 смт Аули – вул.Героїв Крут, вул.Джерельна: 1–42; вул.Дніпрова, вул.Івана Франка, вул.Квітуча, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Патріотів, вул.Успішна, вул.Челюскіна, вул.Челюскіна Нова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Пушкіна: 5–20; вул.Шкільна, 31, смт Аули, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (виробничі класи Аульської школи, к.1, 1-й поверх) Середня
40 120187 смт Божедарівка вул.Поштова, 2А, смт Божедарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх) Велика
40 120188 с.Веселе, с.Вільне, с.Людмилівка, с.Надія, с.Олексіївка, с.Потоки, с.Скелюватка, с.Трудове вул.Лагерна, 14Б, смт Божедарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, фоє, 1-й поверх) Середня
40 120189 с.Адамівка, с.Зелена Долина вул.Центральна, 33А, с.Адамівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52334 (школа, актова зала) Середня
40 120190 с.Бикове, с.Василівка, с.Водяне вул.Шкільна, 60, с.Бикове, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52321 (школа, спортивна зала) Мала
40 120191 с.Болтишка, с.Калинівка, с.Олександрівка вул.Ватутіна, 42А, с.Болтишка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52362 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Мала
40 120192 с.Гуляйполе, с.Березине, с.Благодатне, с.Бузулуки, с.Козаче, с.Первомайське, с.Смоленка, с.Удачне вул.Центральна, 39, с.Гуляйполе, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52370 (сільський клуб, фойє) Середня
40 120193 с.Високе, с.Малософіївка, с.Українське, с.Тарасівка вул.Центральна, 5, с.Малософіївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52371 (Малософіївська школа, к.1) Мала
40 120194 с.Дружба, с.Кам’янчани, с.Мирне, с.Первозванівка, с.Сухий Хутір, с.Улянівка, с.Малярщина, с.Червоний Став вул.Київська, 40, с.Дружба, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52331 (сільська рада, актова зала, 1-й поверх) Середня
40 120195 с.Саксаганське, с.Божедарівка, с.Теплівка вул.Шкільна, 1, с.Теплівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, спортивна зала) Середня
40 120196 с.Затишне, с-ще Гранітне, с.Лугове вул.Центральна, 36, с.Затишне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52363 (школа, актова зала) Середня
40 120197 с.Катеринопіль, с.Зоря, с.Нова Праця, с.Новогурівка, с.Павлівка, с.Привілля вул.Гагаріна, 16Б, с.Катеринопіль, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52320 (сільський клуб, хол) Середня
40 120198 с.Кудашівка, с.Андріївка, с.Благословенна, с.Катеринівка, с.Ковалівка, с.Новожитлівка, с.Поляна вул.Виконкомівська, 46, с.Кудашівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52350 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120199 с.Маломихайлівка, с.Діброва, с.Новокалинівка, с.Шмакове вул.Центральна, 17, с.Маломихайлівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52342 (школа, коридор правого крила) Середня
40 120200 с.Новоселівка, с.Барвінок, с.Зелений Кут, с.Іллінка, с.Рогівське, с.Степанівка вул.Центральна, 8, с.Степанівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52314 (школа, вестибюль) Середня
40 120201 с.Покровка, с.Весела Долина, с.Грузинівка, с.Зелений Яр, с.Крута Балка, с-ще Милорадівка, с.Новомилорадівка, с-ще Сорокопанівка, с.Червоний Орлик вул.Центральна, 11, с.Покровка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52351 (Покровський будинок культури, фоє) Середня
40 120202 с.Преображенка, с.Черкаське, с.Лозуватка, с.Лозуватське, с.Червона Балка вул.Центральна, 36А, с.Преображенка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52360 (школа, спортивна зала) Середня
40 120203 с.Вітрівка, с.Михайлівка, с.Червоне вул.Нова, 2А, с.Вітрівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52361 (школа-дошкільний навчальний заклад, вестибюль) Мала
40 120204 с.Світлогірське вул.Богатиря І., 11, с.Світлогірське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52340 (школа, їдальня, 1-й поверх) Середня
40 120205 с.Семенівка, с.Весела Роща, с.Котлярівка, с.Любимівка, с.Любомирівка, с.Підгірне, с.Прапор вул.Миронівська, 21А, с.Семенівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52315 (будинок культури, фойє) Середня
40 120206 с.Українка, с.Вишневе вул.Шевченка, 59Б, с.Українка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52313 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120207 с.Червоноіванівка, с.Козодуб, с.Коробчине вул.Центральна, 7, с.Червоноіванівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52330 (сільський клуб, актова зала) Середня
40 120208 с.Промінь, с.Володимирівка, с.Грушівка, с.Єгорівка, с.Оленівка вул.Шкільна, 1А, с.Промінь, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52341 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
34 120441 м.П’ятихатки – вул.Клименка, вул.Мамона, вул.Мірошниченка вул.Мірошниченка, 107, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (відділення поштового зв’язку, актова зала) Середня
34 120442 м.П’ятихатки – вул.Вергуна, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Курчатова, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Саксаганська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Саксаганська, 90, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №2, фойє) Велика
34 120443 м.П’ятихатки – вул.Межова, вул.Механізаторів, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степна, вул.Удільна, вул.Урожайна, вул.Шкільна вул.Садова, 109, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (центр учнівської молоді, коридор) Велика
34 120444 м.П’ятихатки – вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Козацька, вул.Олександрійська, вул.Українська, вул.Ю.Голополосова вул.Олександрійська, 65, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (районний будинок культури, фойє) Велика
34 120445 м.П’ятихатки – вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Л.Гречко, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Південна, вул.Прокопенка, вул.Сонячна, вул.Шатрова вул.Шатрова, 9, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №1, фойє) Велика
34 120446 м.П’ятихатки – вул.Братів Потабашних, вул.Гагаріна: 1–148, 150–150А, 156, 158, 160, 162А–166, 170–172, 174–176; вул.Калинова: 3–165, 167, 171, 185, 225–227; вул.Нечуя-Левицького, вул.Переїзна, вул.Північна: 2–139; вул.Польова: 1–160, 164А–164Б, 166, 168, 170, 172–174; вул.Привокзальна: 2–150, 154–158, 160, 162, 164, 166–177; вул.Федющенка: 1–150А; вул.Переїзна, 142, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (дистанція сигналізації та зв’язку, зала) Велика
34 120447 м.П’ятихатки – вул.Гагаріна: 149, 151–155А, 157, 159, 161, 167–169, 173, 177–304А; вул.Калинова: 166–166А, 168–170, 172–184А, 186–224, 228–322; вул.Київська, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева, вул.Північна: 140–233; вул.Польова: 161–163, 165, 167, 169, 171, 175–314; вул.Привокзальна: 153, 159, 161, 163, 165, 178–350; вул.Федющенка: 151–282; вул.Шовковична вул.Привокзальна, 169, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №3, фойє) Велика
34 120448 смт Вишневе, с.Кулябкине, с.Іванівка, с.Терно-Лозуватка – вул.Дачна, вул.Лісна, вул.Підгорна, вул.Терновата, вул.Тиха, с.Червоний Яр вул.Центральна, 47, смт Вишневе, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52151 (будинок культури, актова зала) Велика
34 120449 смт Лихівка, с.Степове вул.Миру, 5, смт Лихівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52120 (сільський клуб, зала) Середня
34 120450 с.Райдужне вул.Шкільна, 1, с.Райдужне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52123 (школа, спортивна зала) Мала
34 120451 с.Біленщина, с.Верхньокам’яниста, с.Катеринівка, с.Липове, с.Михайлівка, с.Олександро-Григорівка, с.Плоске вул.Жалдака, 22А, с.Біленщина, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52113 (будинок культури, фойє) Мала
34 120452 с.Богдано-Надеждівка, с.Калинівка, с.Культура вул.Вишнева, 6А, с.Богдано-Надеждівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52160 (сільський клуб, танцювальна зала) Мала
34 120453 с.Миролюбівка, с.Полтавобоголюбівка вул.Б.Хмельницького, 111Б, с.Миролюбівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52149 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
34 120454 с-ще Мирне вул.Б.Хмельницького, 50, с-ще Мирне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52161 (школа , фойє) Мала
34 120455 с.Виноградівка, с.Запоріжжя, с.Суханівка вул.Шкільна, 1, с.Виноградівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52141 (школа, клас біології) Мала
34 120456 с.Чистопіль вул.Поштова, 15, с.Чистопіль, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52140 (школа, фойє) Мала
34 120457 с.Грушуватка – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Широкова, вул.Шмідта: 1–58; с.Цівки, с.Семенівка вул.Шевченка, 36, с.Грушуватка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52118 (сільська рада, актова зала) Середня
34 120458 с.Грушуватка – вул.Шмідта: 60–119А; с.Красноіванівка – вул.Артилерійська, вул.Набережна: 3А–25; вул.Нагірна, вул.Нікіфорова, вул.Польова, вул.П’ятихатська, вул.Центральна, с.Нерудсталь вул.Учительська, 36, с.Нерудсталь, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52171 (школа, спортивна зала) Середня
34 120459 с.Жовте – вул.Вишнева: 1А–37; вул.Горького, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Незалежності: 1–20; вул.Осипенко, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Українська: 2–38А, 41–68; вул.Фермерська, вул.Чкалова, с-ще Зелене вул.Українська, 56А, с.Жовте, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52130 (сільська рада, актова зала) Середня
34 120460 с.Жовте – вул.Вишнева: 39–60; вул.Казарма 396 км, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 22–67; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Українська: 40; вул.Шевченка вул.Шевченка, 6, с.Жовте, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52130 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
34 120461 с-ще Зоря, с-ще Авангард, с.Зелений Луг, с.Касинівка, с.Осикувате, с.Петрівка вул.Молодіжна, 2, с-ще Зоря, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52119 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
34 120462 с.Івашинівка, с-ще Вершинне, с.Красна Воля вул.Шкільна, 16А, с.Івашинівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52172 (школа, фойє) Середня
34 120463 с.Комісарівка вул.Миру, 12, с.Комісарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52142 (школа, спортивна зала) Середня
34 120465 с.Лозуватка, с.Ликошине, с.Новоукраїнка, с.Терно-Лозуватка – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Робоча вул.Шкільна, 54, с.Лозуватка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52150 (школа, актова зала) Середня
34 120467 с.Пальмирівка, с.Красний Луг, с.Нововасилівка вул.Центральна, 47, с.Пальмирівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52131 (школа, світлиця) Мала
34 120468 с.Веселий Поділ, с.Дмитрівка, с.Жовтоолександрівка, с.Новозалісся, с.Ровеньки, с.Трудолюбівка вул.Звягінцева, 3, с.Жовтоолександрівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52133 (школа, їдальня) Середня
34 120469 с.Савро, с.Новоіванівка, с.Червона Поляна вул.Молодіжна, 2А, с.Савро, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52181 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
34 120470 с.Балкове, с.Вільне, с.Галина Лозуватка, с.Демурино-Варварівка, с.Кам’яне, с.Чигринівка вул.Нова, 48, с.Вільне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52185 (школа, фойє) Середня
34 120471 с.Саївка вул.Центральна, 23, с.Саївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52153 (школа, фойє) Середня
34 120472 с.Долинське, с.Тернувате вул.Центральна, 121, с.Долинське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52154 (школа, фойє) Середня
34 120473 с.Саксагань вул.Соловйова, 12, с.Саксагань, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52173 (школа, столова) Середня
34 120474 с.Чумаки вул.Шкільна, 1, с.Чумаки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52174 (школа, актова зала) Мала
34 120475 с.Троїцьке вул.Центральна, 48, с.Троїцьке, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52110 (школа, фойє) Мала
34 120476 с.Миколаївка вул.Українська, 6А, с.Миколаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52111 (будинок культури, фойє) Мала
34 120477 с.Березняк, с.Золотницьке, с.Червона Деріївка вул.Нова, 30, с.Червона Деріївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52112 (будинок культури, фойє) Мала
34 120478 с.Байдаківка, с.Грамівка, с.Григорівка, с.Червона Гірка вул.Центральна, 28, с.Байдаківка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52124 (сільський будинок культури, глядацька зала) Мала
34 120479 с.Володимирівка, с.Миронівка, с.Цвіле, с.Яковлівка вул.Шкільна, 7А, с.Яковлівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52125 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
40 121782 смт Аули – вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Олексієнка, вул.Героїв Переправи, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Сірка, вул.Лєрмонтова, вул.Медицинська, вул.Мєчнікова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Українська, вул.Якова Новицького, пров.Богдана Хмельницького І, пров.Богдана Хмельницького ІІ, пров.Богдана Хмельницького ІІІ, пров.Віктора Олексієнка, пров.Желєзнодорожний, пров.Космонавтів, пров.Медицинський, пров.Соборний вул.Івана Сірка, 43, смт Аули, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (селищний будинок культури, хол) Середня
34 121789 с.Боровківка – вул.2-й км автошляху Верхівцеве-Боровківка-Томаківка вул.2-й км автошляху Верхівцеве-Боровківка-Томаківка, 1, с.Боровківка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51641 (Верхівцевський психоневрологічний інтернат, актова зала) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
34 120102 Комунальне підприємство "Верхньодніпровська центральна районна лікарня" Верхньодніпровської районної ради" вул.Гагаріна, 16, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 Мала
34 120480 Державна установа "П’ятихатська виправна колонія (№122)" вул.Набережна, 3, с.Красноіванівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52170 Мала