Відділ ведення ДРВ апарату Нікопольської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
35 120264 смт Червоногригорівка – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Княжа: 1–18, 20, 28, 30; вул.Новікова, вул.Партизанська, вул.Підстепна, вул.Руднична, вул.Соборна, вул.Упорна, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Зірковий, пров.І Соборний, пров.ІІ Соборний, пров.ІІІ Соборний, пров.імені Ю.Тертичного, пров.Підстепний, пров.Шевченка вул.Соборна, 105, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (сільське споживче товариство, к.4) Середня
35 120265 смт Червоногригорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.І.Сірка, вул.Каховська, вул.Княжа: 19, 21–27, 29, 31–144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Приморська, вул.Рибацька, вул.Чкалова, вул.Ярмарочна, пров.І Підгорний, пров.ІІ Підгорний, пров.Рибацький, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Ярмарочна, 43, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (школа, фойє) Середня
35 120266 смт Червоногригорівка – вул.Аграрна, вул.Берегова, вул.Вузлова, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Княжа: 145, 147, 149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 161–244; вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перспективна, вул.Першотравнева, вул.Петра Троня, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Соколи, вул.Суворова, вул.Черешнева, вул.Чернишева, вул.Шаркуна, пров.Вокзальний, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Транспортний, пров.Центральний, пров.Чарівний, пров.Черняховського, пров.Ясний вул.Залізнична, 28, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (будинок культури, глядацька зала) Велика
35 120267 с.Привільне вул.Миронюка, 8А, с.Привільне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53262 (дитячий садок, к.1) Мала
35 120268 с.Дмитрівка вул.Центральна, 94В, с.Дмитрівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53261 (будинок культури, фойє) Мала
35 120269 с.Борисівка вул.Шкільна, 1, с.Борисівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53263 (школа, фойє) Мала
35 120270 с.Чистопіль, с.Високопіль, с.Бекетівка, с.Мар’ївка, с.Олександрівка(Першотравневська сільська територіальна громада), с.Підгірне, с.Таврійське вул.Соборна, 23, с.Чистопіль, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53253 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
35 120271 с.Криничувате, с.Голубівка, с.Довгівка, с.Дружба, с.Менделєєвка, с.Охотниче, с.Томаківське вул.Центральна, 8, с.Криничувате, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53244 (школа, фойє) Середня
35 120272 с.Веселе, с.Змагання, с.Лебединське, с.Лукіївка, с.Пахар вул.Центральна, 9А, с.Веселе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53245 (будинок культури, світлиця) Середня
35 120273 с.Лошкарівка, с.Головкове, с.Зелене, с.Межуївка, с.Сорочине, с.Христофорівка вул.Центральна, 13, с.Лошкарівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53240 (будинок культури, фойє) Середня
35 120274 с.Приміське, с.Старозаводське вул.Шкільна, 35, с.Приміське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53270 (будинок культури, глядацька зала) Велика
35 120275 с.Олексіївка – вул.Берегова, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Овочева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 р. Перемоги вул.Чкалова, 198А, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272 (будинок культури, глядацька зала) Середня
35 120276 с.Олексіївка – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Казарма, вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Кузнечна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Патона, вул.Першотравнева, вул.Сірка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.8-ого Березня вул.Мостова, 31, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272 (школа, фойє) Середня
35 120277 с.Новоіванівка вул.Центральна, 59А, с.Новоіванівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53260 (будинок культури, фоє) Середня
35 120278 с.Високе(Першотравневська сільська територіальна громада), с.Новоселівка вул.Центральна, 40Б, с.Високе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53257 (фельшерсько-акушерський пункт, к.3) Мала
35 120279 с.Новософіївка, с.Степове, с.Путилівка, с.Хмельницьке вул.О.Копаниці, 4, с.Новософіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53252 (будинок культури, фойє) Середня
35 120280 с.Павлопілля, с.Водяне, с.Звізда, с.Іванівка, с.Маринопіль, с.Приют, с.Шишкине вул.Українська, 29, с.Павлопілля, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53250 (школа, їдальня)
/
вул.Центральна, 22Б, с.Павлопілля, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53250
Середня
35 120281 с.Першотравневе, с.Західне, с.Східне вул.Дідика, 13, с.Першотравневе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53264 (будинок культури, фойє) Середня
35 120282 с.Південне вул.Центральна, 12, с.Південне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53265 (школа, фойє) Середня
35 120283 с.Капулівка вул.Маяковського, 24А, с.Капулівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53275 (будинок культури, фойє) Середня
35 120284 с.Покровське – вул.Безіменна, вул.Гагаріна, вул.Галайди: 1–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; вул.Горького: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Господарська, вул.Громова, вул.Дружби, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Каховська: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–50, 53, 55, 57, 59, 61–113; вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 4–18; вул.Покровська, вул.Приморська, вул.Рожкова: 2, 4, 6, 8, 16–70; вул.Степна, пров.Зелений, пров.Крутий, пров.Новий, пров.Сонячний, пров.Тихий, с.Красне, с.Набережне вул.Шкільна, 16А, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273 (школа, їдальня) Середня
35 120285 с.Покровське – вул.Вишнева, вул.Галайди: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–198; вул.Горького: 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–123; вул.Калнишевського, вул.Каховська: 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52–52А, 54А, 56, 58, 60, 115–209; вул.Кооперативна, вул.Малухіна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 19–111; вул.Погрищука, вул.Рожкова: 1, 3, 5, 7, 10–14, 72–146; вул.Сагайдачного, вул.Січового, вул.Шевченка, вул.Шепотинника, вул.Шкільна, вул.8-Березня вул.Калнишевського, 18Д, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273 (будинок культури, фойє) Середня
35 120286 с.Катеринівка, с.Шахтар вул.Зонова, 17, с.Катеринівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53284 (сільський клуб, фойє) Мала
35 120287 с.Придніпровське, с.Мусіївка вул.Дніпростроївська, 47А, с.Придніпровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53280 (школа, спортивна зала) Велика
35 120288 с-ще Кам’янське вул.Будівельників, 22, с-ще Кам’янське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53282 (школа, спортивна зала) Велика
35 120289 с.Чкалове вул.Центральна, 70А, с.Чкалове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53271 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
35 120290 с.Крутий Берег, с.Максимівка, с.Олександропіль, с.Шевченкове вул.Шкільна, 9, с.Шевченкове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53242 (школа, спортивна зала) Мала
40 120594 смт Томаківка – вул.Амбулаторна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Виконкомівська, вул.Зарічна, вул.Казкова, вул.Калинова, вул.Лесі Українки: 1–43; вул.Лікарняна, вул.Ломана, вул.Миру, вул.Мокра, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Чарівна, вул.Челюскіна, вул.Шевченко: 1–42, 44–46, 52, 54, 56, 58, 60А, 62, 64, 66, 68; вул.8 Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вузький, пров.Гвардійський, пров.Горний, пров.Затишний, пров.Кам’яний, пров.Крайній, пров.Поштовий, пров.Привітний, пров.Степовий вул.Лесі Українки, 21, смт Томаківка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53500 (районний будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120595 смт Томаківка – вул.Берегового, вул.Березнювата, вул.Верхня, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Комунальна, вул.Крутенька, вул.Кузнечна, вул.Лесі Українки: 54–101; вул.Маяковського, вул.Підгорна, вул.Піщана, вул.Світла, вул.Середня, вул.Софії Русової, вул.Українська, вул.Франко, вул.Фронтова, вул.Шосейна, пров.Бригадний, пров.Виноградний, пров.Енергетиків, пров.Крутий, пров.Мисливський, пров.Мічурінський, пров.Нижній, пров.Соборний, пров.Танкістів вул.Шосейна, 10, смт Томаківка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53500 (аграрний ліцей, фойє, 1-й поверх) Велика
40 120596 смт Томаківка – вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Кар’єрна, вул.Кирпична, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Переяславська, вул.Поповича, вул.Прогресивна, вул.Пушкіна, вул.Січова, вул.Шевченко: 43, 47–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–130; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, вул.40 років Перемоги, пров.Глухий, пров.Пушкіна, пров.Робітничий, с.Катьощине вул.Ватутіна, 7, смт Томаківка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53500 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика
40 120597 с.Олександрівка(Томаківська селищна територіальна громада), с.Петрівка, с.Семенівка, с.Сергіївка вул.Максименка, 27, с.Сергіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53505 (школа, фойє) Мала
40 120598 с.Кисличувата вул.Ювілейна, 6, с.Кисличувата, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53530 (будинок культури, фойє) Середня
40 120599 с.Михайлівка, с.Гарбузівка, с.Новокатьощине, с.Чайки вул.Партизанська, 64, с.Михайлівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53531 (будинок культури, фойє) Мала
40 120600 с.Високе(Томаківська селищна територіальна громада), с.Ганнівка, с.Грушеве, с.Запорізька Балка, с.Запорізьке, с.Миролюбівка, с.Новомиколаївка, с.Новомихайлівка, с.Новоукраїнка, с.Садове, с.Степанівка, с.Урожайне вул.Бардукова, 44А, с.Високе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53550 (будинок культури, фойє) Середня
40 120601 с.Китайгородка, с.Зелений Клин вул.Центральна, 2, с.Китайгородка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53512 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Мала
40 120602 с.Чумаки, с.Крутеньке, с.Червоний Яр вул.Гагаріна, 1, с.Чумаки, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53510 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120603 с.Преображенка, с.Баркове вул.Центральна, 199, с.Преображенка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53520 (будинок культури, фойє) Середня
40 120604 с.Зелений Гай, с.Краснопіль, с.Новокраснопіль, с.Тарасівка, с.Веселий Яр вул.Центральна, 19А, с.Зелений Гай, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53521 (навчально-виховний комплекс, фойє) Мала
40 120605 с-ще Мирове, с.Топила вул.Правобережна, 2, с.Топила, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53571 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика
40 120606 с.Весела Федорівка, с.Настасівка вул.Гагаріна, 1А, с.Настасівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53541 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120607 с-ще Зоря, с-ще Маяк, с-ще Прогрес вул.Сільськогосподарська, 37, с-ще Зоря, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53542 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120608 с.Виводове, с.Глухе, с.Долинське, с.Жмерине, с.Новий Мир, с.Новопавлівка, с.Стрюківка вул.імені Надії Кулик, 28, с.Виводове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53552 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120609 с.Вищетарасівка – вул.Артеменко, вул.Білянська, вул.Бригадна, вул.Васильєва, вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Каховська, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Незалежної України, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Патріотична, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підстепна, вул.Рибацька, вул.Стара Пташня, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Учительська, вул.Центральна, вул.Шевченко: 1–13; вул.Ярославська, пров.Щедрий вул.Горького, 7, с.Вищетарасівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53563 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
40 120610 с.Вищетарасівка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Франко, вул.Шевченко: 14–33; вул.Шкільна, пров.Кленовий, пров.Садовий вул.Центральна, 11, с.Вищетарасівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53563 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня