Відділ ведення ДРВ Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
52 140691 м.Торецьк – вул.Героїв Чорнобиля: 48–83, 85; вул.Гірницька: 2–9; вул.Григорія Сковороди: 99–101, 105–107, 111, 115, 119, 121, 125, 127, 131, 133, 135, 137–139, 141, 147–149; вул.Грушевського: 1–3А, 5–7, 11, 13; вул.Донецька: 1–9; вул.Дружби: 1–12, 24А–26А; вул.Леваневського: 67–71, 73–75, 79, 81, 83–83А, 91–93, 95, 97–99, 101, 103, 109; вул.Маяковського: 24; вул.Нестеренка: 76, 80, 82, 86, 88, 93–119, 123–125, 127, 129, 131, 135, 141; вул.Різдвяна: 74, 76, 80, 82–84, 86, 88, 90, 96, 100, 102–106, 108, 110, 112, 116, 118–124, 126–128; вул.Родинна, вул.Світла: 24–42; вул.Соборна: 1–8; вул.Толбухіна: 3–10; пров.Другий Гірський, пров.П’ятий Гірський, пров.Третій Гірський, пров.Четвертий Гірський вул.Грушевського, 4, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (палац культури "Україна", фойє) Середня
52 140692 м.Торецьк – вул.Дружби: 30–34; вул.П’ятдесят першої Армії вул.Дружби, 25, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Центр дитячої та юнацької творчості, вестибюль) Середня
52 140693 м.Торецьк – вул.Івана Карабіца, вул.Маяковського: 23, 25; вул.Центральна: 1–7; вул.Євгена Седнєва, 3А, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Донбаський державний коледж технологій та управління, фойє) Середня
52 140694 м.Торецьк – вул.Акмолинська, вул.Ангарська, вул.Гаврилова, вул.Гомельська, вул.Євгена Седнєва, вул.Козача, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Маріупольська, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Парова, вул.Ростовська, вул.Смоленська, вул.Харківська, вул.Херсонська: 2–24; вул.Євгена Седнєва, 3, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (школа), фойє ) Середня
52 140695 м.Торецьк – вул.Гамаюна, вул.Героїв праці, вул.Героїчна, вул.Догаєва: 4–54; вул.Донбаська, вул.Кемеровська, вул.Лікарняна, вул.Польова, вул.Пушкаренка, вул.Степова, вул.Центральна: 8–43; вул.Червона, пров.Новий, пров.Попова, пров.Червоний пров.Новий, 2, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів "Художньо-естетична гімназія", вестибюль) Середня
52 140696 м.Торецьк – вул.Дев’яносто першої Дивізії, вул.Лісна: 1, 13, 20–26; вул.Терешкової: 11–13; вул.Донбаська, 55, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Торецьке відділення Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації, зала) Середня
52 140697 м.Торецьк – вул.Віктора Сорочука, вул.Лісна: 8–12; вул.Центральна, 61, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 (школа), східна сторона, фойє) Велика
52 140698 м.Торецьк – вул.Лісна: 2–6; вул.Терешкової: 3–4, 7–10; вул.Центральна: 50–83; вул.Центральна, 61, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 (школа), західна сторона, фойє) Середня
52 140699 м.Торецьк – вул.Догаєва: 56; вул.Лісна: 14–19; вул.Терешкової: 1, 5; вул.Центральна, 55Г, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" міста Торецька, хол) Середня
52 140700 м.Торецьк – вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Якушина, вул.Вугільників, вул.Грибоєдова, вул.Грушевського: 4, 12, 14, 28–120; вул.Добролюбова, вул.Довженко, вул.Донецька: 24–24А, 26, 28, 30, 32; вул.Індивідуальна, вул.Качалова, вул.Котляревського, вул.Кременчуцька, вул.Лугова, вул.Незалежності, вул.Новоросійська, вул.Папаніна, вул.Перший Проспект, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Пузанова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Саратовська, вул.Третій Проспект, вул.Українська, вул.Філатова, пров.Бєлякова, пров.Громова, пров.Нахімова, пров.Пирогова, пров.Саратовський, с-ще Кримське вул.Грушевського, 20, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Палац культури шахти "Торецька", ліва сторона, хол) Середня
52 140701 м.Торецьк – вул.Волинська, вул.Героїв Чорнобиля: 84, 86–139; вул.Гірницька: 10–50; вул.Григорія Сковороди: 88, 90, 98, 104, 108, 114, 116–118, 120, 124, 126, 128–130, 132, 134, 136, 140, 142–146, 150–211А; вул.Грушевського: 8–10, 17–21; вул.Даргомизького, вул.Донецька: 10–23, 25, 27, 29, 31, 33–35; вул.Другий Проспект, вул.Леваневського: 72, 78, 80, 82, 84–90, 94, 96, 100, 102, 104–108, 110–112, 114–172; вул.Миколаївська, вул.Нестеренка: 72, 74, 120, 126, 128, 130, 132–134, 136–140, 142–199; вул.Різдвяна: 78, 125, 129–197; вул.Світла: 43–77; вул.Сєрова, вул.Сєчєнова, вул.Соборна: 9–29; вул.Толбухіна: 11–38; вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Ярославська вул.Грушевського, 20, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Палац культури шахти "Торецька", права сторона, хол) Середня
52 140702 м.Торецьк – вул.Героїв Чорнобиля: 15–46; вул.Дружби: 16; вул.Леваневського: 18–20, 22, 24, 26–28, 30–45, 47–49, 51, 53, 55, 61, 65; вул.Маяковського: 1–4, 7–12; вул.Нестеренка: 42–44, 46–48, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68–70; вул.Світла: 4, 6, 10–12, 14–16, 18–20, 22; пров.Перший Гірський вул.Дружби, 22, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (ВНЗ КФВ "Торецький музичний коледж", фойє) Велика
52 140703 м.Торецьк – вул.Маяковського: 5, 17–21, 26–42; вул.Рябошапки, вул.Стаханова вул.Маяковського, 15, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6", коридор) Середня
52 140704 м.Торецьк – вул.Визволителів Донбасу, вул.Григорія Сковороди: 36–87, 89, 91–93; вул.Гужви, вул.Історична: 76–86, 90, 92–92А; вул.Кожедуба, вул.Красноярська, вул.Леваневського: 46, 50, 52, 54, 56–60, 62; вул.Молодої Гвардії, вул.Московська, вул.Нестеренка: 31–31А, 33, 35–37, 39–41, 45, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 91; вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Різдвяна: 14–16, 18–72, 75, 81, 85, 87, 89, 91–95, 97–99, 101, 107, 109, 111, 113–115, 117; вул.Трудова, вул.Хижняка: 24–121; вул.Чубенка, пров.Другий Травневий, пров.Кубанський, пров.Перший Травневий, пров.Третій Травневий пров.Третій Травневий, 54, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 (школа), фойє ) Середня
52 140705 м.Торецьк – вул.Весняна, вул.Володимирська, вул.Дарвіна, вул.Кобзаря, вул.Костромська, вул.Лермонтова, вул.Львівська, вул.Набережна: 7, 15, 17, 29, 39, 87А; вул.Псковська, вул.Раєвського, вул.Руднична, вул.Садова, вул.Торгова, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.Шахтна, пров.Лермонтова, пров.Орловський, пров.Пугачова, пров.Раєвського, пров.Рязанський вул.Володимирська, 31, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька, концертна зала) Середня
52 140706 м.Торецьк – вул.Айвазовського, вул.Братська, вул.Декабристів, вул.Доватора, вул.Залізнична: 1–3, 5, 7–7А, 9, 13–57; вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Історична: 132–132А, 135–169; вул.Каштанова: 2, 4, 6, 8–8А, 10–10А, 12–55; вул.Квіткова, вул.Керамічна, вул.Короленка, вул.Краснодарська, вул.Молодіжна, вул.Мурманська, вул.Наборського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Пилипенка, вул.Свободи, вул.Студентська, вул.Тимірязєва, вул.Фестивальна, вул.Черняховського, вул.Яблочкова, вул.4-й км, пров.Запорізький, пров.Квітковий, пров.Кутузова, пров.Таврійський вул.Соцгородок, 1А, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (адміністративний корпус ремонтно-механічного заводу, актова зала) Середня
52 140707 м.Торецьк – вул.Вологодська, вул.Володіна, вул.Воронезька, вул.Героїв Чорнобиля: 3–9; вул.Григорія Сковороди: 1–29; вул.Заводська, вул.Залізнична: 4, 6, 8, 12; вул.Історична: 2–75, 87–89, 91, 93–131, 133; вул.Казанська, вул.Калузька, вул.Каштанова: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Київська, вул.Коксова, вул.Леваневського: 1–15, 21, 23, 25, 29, 113; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Нестеренка: 1–30, 32, 34, 38; вул.Ринкова, вул.Різдвяна: 1–9, 17; вул.Світла: 1–3, 5, 7–9, 13, 17, 21; вул.Севастопольська, вул.Фабрична, вул.Хижняка: 2–19; вул.Хімічна, вул.Щербинівська, пров.Гірницький, пров.Демократичний, пров.Донецький, пров.Дорожний, пров.Житомирський, пров.Залізничний, пров.Івановський, пров.Коксовий, пров.Павлова, пров.Шевченка вул.Маяковського, 15, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6", спортивна зала) Середня
52 140708 м.Торецьк – вул.Астраханська, вул.Бєлгородська, вул.Благодатна, вул.Будівельників, вул.ІТР, вул.Набережна: 4, 8, 16, 28, 32, 44–86, 90; вул.Олега Кошового, вул.Променева, вул.Софійська, вул.Спортивна, вул.Шахтарів: 26; просп.Шахтарів, 49Б, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (станція юних техніків ВЦА м.Торецьк, музей) Мала
52 140709 м.Торецьк – вул.Бєлінського, вул.Бородіна, вул.Васнєцова, вул.Восьмого Березня, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Глінки, вул.Іркутська, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Краснодонська, вул.Луганська, вул.Народна, вул.Незалежна, вул.Онезька, вул.Оренбурзька, вул.Павла Поповича, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Скачкова, вул.Сормовська, вул.Уханьова, вул.Шахтарів: 1–25, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 48; вул.Шахтобудівельників, вул.Шкільна, вул.Юності, пров.Ризький вул.Глінки, 1В, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85207 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 8 (школа), їдальня) Середня
52 140710 м.Торецьк – вул.Білоруська: 1–21; вул.Гайдара: 3–13; вул.Герцена: 2–16; вул.Горіхова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ползунова, вул.Римського-Корсакова: 3–7, 9, 11; вул.Суворова, вул.Тоболенка, вул.Толстого, вул.Тульська, вул.Чкалова, вул.Шахтарів: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49–55; вул.Щербакової, пров.Магнітогорський, пров.Покришкіна, пров.Ярослава Мудрого просп.Шахтарів, 47, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини № 7, хол) Велика
52 140711 м.Торецьк – вул.Білоруська: 22–46; вул.Відродження, вул.Гайдара: 15–25; вул.Гастелло, вул.Герцена: 17–42; вул.Гоголя, вул.Грузинська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Зої Космодем’янської, вул.Панфілова, вул.Полєжаєва, вул.Римського-Корсакова: 8–8Б, 10, 12–19; вул.Смірнова, вул.Степана Разіна, вул.Тамбовська, вул.Шмідта, пров.Дружби, пров.Карело-фінський, пров.Кримський, пров.Сєдова, пров.Смірнова вул.Гоголя, 2, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (школа), фойє) Велика
52 140712 м.Залізне – вул.Абрикосова, вул.Амосова, вул.Болгарська, вул.Гірняцька, вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Дубового, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Маріупольська, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Мінська, вул.Перемоги, вул.Підстанція 330, вул.Рєпіна, вул.Різдвяна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Сумська, вул.Толстого, вул.Центральна, вул.Челюскінців, вул.Шахтна, вул.Шевченка, просп.Піонерів: 29–57; просп.Піонерів, 23, м.Залізне, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85291 (Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 3, актова зала) Середня
52 140713 м.Залізне – вул.Армійська, вул.Варшавська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дегтярьова, вул.Донська, вул.Житомирська, вул.Калініна, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Кутузова, вул.Ломоносова: 1–23; вул.Мічуріна, вул.Молдавська, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Пантелеймонівська, вул.Петровського, вул.Північна, вул.Пісочна, вул.Пушкіна, вул.Травнева, вул.Тургєнєва, вул.Українська, вул.Шахтарська, пров.Кримський, пров.Луганський, просп.Піонерів: 1–10А, 12–12Б; вул.Травнева, 11А, м.Залізне, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85291 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13 (школа), фойє, права сторона) Середня
52 140714 м.Залізне – вул.Бєлінського, вул.Дружби, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова: 25–58; вул.Маяковського, вул.О. Кошевого, вул.Папаніна, вул.Тімірязєва, вул.Торгова, вул.Хмельницька, вул.Чернигівська, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Шосейна, пров.Стаханівський, просп.Піонерів: 11, 13–25; просп.Піонерів, 2, м.Залізне, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85291 (професійний гірничий ліцей, зала) Середня
52 140717 смт Південне вул.Травнева, 11А, м.Залізне, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85291 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13 (школа), фойє, ліва сторона) Середня
52 140718 смт Північне – вул.Гоголя, вул.Горняцька, вул.Зелена, вул.Індивідуальна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Кочегарка, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Любима, вул.Магдалинівська, вул.Майська, вул.Миролюбівська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Нахімова, вул.Одеська, вул.Олега Кошового, вул.Осіння, вул.Продольна, вул.Пушкіна, вул.Родникова, вул.Саманна, вул.Славна, вул.Тиха, вул.Фінські будинки, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.8 Березня, пров.Кутузова, пров.Любимий, пров.Нахімова, пров.О. Кошового, пров.Чайковського, с-ще Шуми вул.Нова, 4, смт Північне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85280 (Загальний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 (школа), вестибюль) Середня
52 140719 смт Північне – вул.Базарна, вул.Бетховена, вул.Вереснева, вул.Верхня, вул.Гірська, вул.Гризодубової, вул.Дарвіна, вул.Донбаська, вул.Ізотова, вул.Короленка, вул.Кренкеля, вул.Кримська, вул.Літня, вул.Миргородська, вул.Молодіжна, вул.Національна, вул.Нєкрасова, вул.Осипенка, вул.Північна, вул.Поштова, вул.Рєпіна, вул.Руднична, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Спокійна, вул.Тургєнєва, вул.Федорова, вул.Чехова, вул.Шахтарська, вул.Шахтна, вул.Шевченко, вул.Ширшова, вул.Шосейна, вул.Щербинівська, пров.Базарний, пров.Достоєвського, пров.Дунаєвського, пров.Маріупільський, пров.Нижній, пров.Райдужний, пров.Толстого вул.Центральна, 5, смт Північне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85280 (Палац культури ш."Північна", фойє) Середня
52 140720 смт Північне – вул.Народна, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Сонячна, вул.Соціальне містечко, вул.Фестивальна, вул.Цвіточна, вул.Юності: 9–14, 20А; вул.Нова, 4, смт Північне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85280 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (школа), спортивна зала) Велика
52 140721 смт Північне – вул.Юності: 1–8, 15–20, 21–23; вул.Центральна, 5, смт Північне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85280 (Палац культури ш."Північна", фойє) Велика
52 140722 с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба вул.Зарічна, 1, с-ще Дружба, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85286 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 (школа), фойє) Середня
52 140723 смт Курдюмівка, с-ще Озарянівка вул.Філатова, 7, смт Курдюмівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85285 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 (школа), вестибюль) Середня
52 140724 смт Нью-Йорк – вул.Декабристів, вул.Єсеніна: 3–11; вул.Заводська, вул.О. Островського, вул.Поштова, вул.Толстого, пров.Другий Поштовий, пров.Перший Поштовий пров.Перший Поштовий, 14, смт Нью-Йорк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85297 (Палац культури ФОП Шапочкіна, зала) Середня
52 140725 смт Нью-Йорк – вул.Воїнів - Інтернаціоналістів, вул.Гобрусєва, вул.Єсеніна: 1; вул.Машинобудівельників вул.Єсеніна, 2, смт Нью-Йорк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85297 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 (школа), їдальня) Середня
52 140726 смт Нью-Йорк – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Комарова, вул.Нью-Йоркська, вул.Садова, пров.Горний, пров.Гужви, кв-л Криничний, кв-л Нагорний, кв-л Цілинний, с.Леонідівка пров.Гужви, 24, смт Нью-Йорк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85297 (Новгородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 38 Донецької обласної ради, спортзал) Середня
52 140727 смт Нью-Йорк – вул.Горлівська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Керамічна, вул.Київська, вул.Миронівська, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Степова, вул.Фестивальна, пров.Волі, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Перемоги, кв-л Керамік вул.Зарічна, 1, смт Нью-Йорк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85295 (Будинок громадських організацій, зал засідань) Середня
52 140728 смт Нью-Йорк – вул.Армійська, вул.Восьмого Березня, вул.Дружби, вул.Желізна: 3–5, 7, 13, 15; вул.Межева, вул.Молодіжна, вул.Озерського, вул.Ракетна, вул.Слов’янська, вул.Спортивна, вул.Шкільна, пров.Профспілковий, пров.Шкільний вул.Озерського, 5А, смт Нью-Йорк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85295 (Клуб Фенольного заводу, вестибюль) Середня
52 140729 смт Неліпівка вул.Клубна, 1, смт Неліпівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85298 (Будинок культури, велика зала) Середня
52 140730 смт Нью-Йорк – вул.Берегова, вул.Желізна: 2, 6, 8–12, 14, 16–75, 85, 89; вул.Козацька: 1–104, 106, 110, 116, 118–120, 122–126, 128–130, 132–136, 148–148А, 150, 154–156, 158, 160–166, 168–170, 172–176, 180, 184, 188, 190–192, 194–196, 198, 202–204, 208, 210, 212, 216, 218; вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Озерна, вул.Робітнича, вул.Франка: 2–120, 124, 130–132; пров.Другий Театральний, пров.Перший Театральний, с.Юр’ївка вул.Желізна, 1, смт Нью-Йорк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85296 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 (школа), їдальня) Середня
52 140731 смт Нью-Йорк – вул.Желізна: 82, 88, 90–195; вул.Козацька: 105, 107–109, 111–113, 117–117А, 121, 127, 131, 137–145, 149, 151, 157, 159, 167, 171, 177, 183, 185–187, 189, 193, 197, 201, 205–207, 209, 211–211А, 213–215, 217, 221–414; вул.Лугова, вул.Франка: 121, 127, 136А–214; пров.Вишневий, пров.Донецький, пров.Низовий вул.Желізна, 1, смт Нью-Йорк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85296 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 (школа), коридор) Мала
52 140732 с-ще Валентинівка, с-ще Суха Балка вул.Миру, 1, с-ще Суха Балка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85299 (ДП ДГ "Донецьке", службова кімната) Мала
52 140733 смт Щербинівка – вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Паркова: 1–110; вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Шевченка, станція Крига вул.Вишнева, 33А, смт Щербинівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85287 (будинок народних традицій, танцювальна зала) Середня
52 140734 смт Щербинівка – вул.Васильченка, вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Кленова, вул.Молодіжна, вул.Паркова: 116–172; вул.Пилипенка, вул.Центральна вул.Центральна, 9, смт Щербинівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85287 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 (школа), їдальня) Середня
52 140735 смт Петрівка вул.Сонячна, 41, смт Петрівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85288 (Заклад дошкільної освіти № 4 "Дзвіночок", приміщення дитячої групи) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
52 140736 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька вул.Центральна, 55, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 Мала
52 140737 Державна установа "Торецька виправна колонія (№2)" вул.Херсонська, 32, м.Торецьк, Бахмутський р-н, Донецька обл., 85200 Середня