Відділ ведення ДРВ Селидівської міської ради

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
59 141153 м.Селидове – вул.Берегова: 1–136, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Верхня: 1А–110; вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заречна, вул.Зелена, вул.К.Ткаченко: 1–37, 39; вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.О.Кошового, вул.Павлова, вул.Первомайська, вул.Польова, вул.Степна, вул.Урожайна: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23; вул.Центральна: 1–101, 103–103А, 105, 136–155; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–91, 93–107, 118, 120, 124, 126, 128–130, 132–134; вул.Ясна: 3, 5, 7, 11, 13–15, 17, 19, 21, 25–31, 33, 35, 37, 41, 43–57; вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №1, хол) Велика
59 141154 м.Селидове – вул.Берегова: 144–148Б, 152–152П, 154–154А, 156, 158, 160, 162–164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–287; вул.Верхня: 113–184; вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.К.Ткаченко: 38–38А, 40–72; вул.Лазурна, вул.Лозоватська, вул.Л.Шевцової, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійська, вул.Некрасова, вул.Смирнова, вул.Толбухіна, вул.Урожайна: 2–2Б, 4, 6, 8, 10–12В, 14, 16, 18, 20, 22, 24–69; вул.Цвєточна, вул.Центральна: 102, 104, 106–114, 160–266Б; вул.Чехова, вул.Шевченка: 92, 109–117А, 119, 121–123, 125, 127, 131, 135–247; вул.Шкільна, вул.Ясна: 2, 4, 6, 10, 12, 16–16А, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 38–40Б, 42; смт Вишневе вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №1, спортивний зал) Велика
59 141156 м.Селидове – вул.Джерельна, вул.Дубініна, вул.Желанна, вул.Заводська, вул.Карбишева, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Кучуринська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Мостова, вул.Новосельська, вул.Перемоги: 5, 7–39, 41, 43; вул.Щербакова вул.Перемоги, 19, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №6, хол) Середня
59 141157 м.Селидове – вул.К.Маркса: 1–5, 7, 9–11, 13–31; вул.Перемоги: 4, 6, 40, 42; вул.Черняховського: 71; вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (гірничий технікум, хол, 1-й поверх, ліворуч) Велика
59 141158 м.Селидове – вул.Михайлівська: 77; вул.Нагорна: 5–9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Сонячна: 4, 6, 8, 10, 12; вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (гірничий технікум, хол, 1-й поверх) Середня
59 141159 м.Селидове – вул.Гоголя: 2, 4, 8, 10, 12, 20, 22, 24; вул.Солона: 112–116; вул.Сонячна: 3, 5, 7, 9, 11, 13–19; вул.Гоголя, 24, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (центральна бібліотека, читальний зал) Велика
59 141160 м.Селидове – бульв.Шахтарської Слави, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Гоголя: 19, 21, 23, 25, 27, 68–72; вул.Горького, вул.Кринична, вул.Кузнецова, вул.Лисичанська, вул.Л.Українки, вул.Маяковського: 1–13; вул.Миру, вул.Михайлівська: 1–76, 78–84; вул.Нагорна: 3, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–50А; вул.Островського, вул.Солона: 1–110; вул.Сонячна: 2; вул.Східна, вул.Тініста, вул.У.Громової, вул.Челюскіна, вул.Черняховського: 1–68, 75–103; вул.8-го Сентября вул.К.Маркса, 41, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (адмінбудівля ДП"Селидіввугілля", хол, 2-й поверх) Велика
59 141161 м.Селидове – вул.Глінки: 4, 6, 8–22; вул.Гоголя: 3, 5, 9, 11, 15–17, 26, 28–39; вул.З.Космодем’янської, вул.К.Маркса: 6, 8А, 12, 32–61; вул.Лермонтова, вул.Михайлівська: 90–94; вул.Нагорна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А; вул.Паркова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 2–30, 32, 34, 36–62; вул.Шахтна вул.Маяковського, 6А, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Велика
59 141163 м.Селидове – вул.Донецька, вул.Кутузова, вул.Маяковського: 14–35, 37; вул.Надії, вул.Перемоги: 53–89; вул.Садова, вул.Свободи вул.Маяковського, 39, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №2, актовий зал, 1-й поверх) Середня
59 141164 м.Селидове – вул.Глінки: 3, 5, 7; вул.Довженка, вул.Маяковського: 36, 38–48; вул.Нахімова, вул.Чайковського: 31, 33, 35; вул.Чернишевського вул.Чернишевського, 9, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (професійний ліцей, хол, 1-й поверх) Середня
59 141166 смт Комишівка вул.Шкільна, школа № 27, смт Комишівка, м.Селидове, Донецька обл., 85482 (школа №27, хол, 1-й поверх) Мала
59 141167 м.Гірник – вул.Вишнева, вул.Вузька, вул.Горна, вул.Гурова, вул.Електровозна, вул.Енгельса, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Ізмайлівська, вул.Лазурна, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Папаніна, вул.Репіна, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Тімірязєва, вул.Франка, вул.Цвєточна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.1-го Мая, пров.Аварійний, пров.Потьомкіна, пров.Тургенєва, пров.Центральний, пров.Шахтарський вул.Центральна, 28А, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (школа №19, хол, 2-й поверх) Велика
59 141168 м.Гірник – вул.Василькова, вул.Володимирська, вул.Донецька: 67, 69–102, 104, 108, 110, 112; вул.Островського, вул.Шахтарської Слави: 2–8; вул.Шевченка: 64–66, 68, 70–72, 74, 76–78, 84, 88–98; пров.Калиновий, пров.Клубний, пров.Мостовий, пров.Прокоф’єва: 3–22; пров.Стадіонний: 6–28, 34, 36–40; просп.Визволителів Донбасу: 2–25; вул.Донецька, 65, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (будинок культури, хол, 1 поверх) Велика
59 141169 м.Гірник – вул.Ватутіна: 14, 16, 18; вул.Горького, вул.Донецька: 1–66, 68; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Свободи: 6, 8, 10, 14–16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 42–56; вул.Чкалова, вул.Шахтарської Слави: 14–19; вул.Шевченка: 1–55; пров.Жуковського: 1–23; пров.З.Космодем’янської, пров.Московський, пров.Покровський, пров.Світлий, пров.Челюскіна вул.Свободи, 34, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (Гірницьке професійно-технічне училище, хол, 1-й поверх) Середня
59 141170 м.Гірник – вул.Ватутіна: 15, 17, 19–28; вул.Пушкіна: 4–21; вул.Свободи: 1–5, 7, 9, 11, 17, 19; вул.Шахтарської Слави: 20–29; вул.Шевченка: 57–61; пров.Дружби: 3–10; пров.Жуковського: 24–30; пров.Прокоф’єва: 27–37; просп.Визволителів Донбасу: 35; вул.Пушкіна, 3, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (школа №17, актовий зал, 1-й поверх) Середня
59 141171 м.Гірник – вул.Гоголя, вул.Донецька: 103, 105–107, 109, 111, 113–122; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Свободи: 58–70; вул.Чехова, вул.Шевченка: 73, 75, 81–83, 85, 102–120; пров.Абрикосовий, пров.Глінки, пров.Козацький: 3–44; пров.Комарова, пров.Стадіонний: 46; пров.Степний пров.Козацький, 48, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (школа №18, їдальня, 1-й поверх) Середня
59 141172 м.Гірник – вул.Пушкіна: 28–34; вул.Свободи: 21, 23, 27, 29, 31–35; вул.Шевченка: 67, 69; пров.Дружби: 14; пров.Козацький: 49–51; пров.Стадіонний: 29–33, 35, 54; просп.Визволителів Донбасу: 30–33, 36–40; пров.Прокоф’єва, 28, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (мистецька школа, концертний зал, 2-й поверх) Середня
59 141173 м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 2–15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Ватутіна: 6–11, 15; вул.Гоголя, вул.Енгельса: 3–12, 14, 16–18, 22–26, 28–30; вул.К.Маркса: 6; вул.Ломоносова, вул.Первомайська: 2–29, 31, 33, 35, 37–39, 41, 43–47, 49; вул.Петра Бігми: 3–21, 23, 25, 27; вул.Пирогова, вул.Репіна, пров.Базарний, пров.Попова, пров.Степний, пров.Шахтний вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №12, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
59 141174 м.Українськ – вул.Ватутіна: 12–14, 16–27; вул.Енгельса: 13, 15, 21, 27, 34–38; вул.К.Маркса: 8–28; вул.Петра Бігми: 22, 24, 26, 28–30; вул.Тараса Шевченка: 40; вул.Тімірязєва: 3, 5, 7, 9–22; вул.Чкалова: 45–47; пров.Пушкіна вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №12, хол, 2-й поверх) Середня
59 141175 м.Українськ – вул.Айвазовського, вул.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 37–55; вул.Віталія Купрієнка: 1–21А; вул.Горького: 3–22, 24, 26; вул.Енгельса: 42–58; вул.Желєзнодорожна, вул.З.Космодем’янської: 3–14, 16, 18–22; вул.Л.Чайкіної: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–32; вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна: 3–18; вул.Первомайська: 30, 32, 34, 36, 40, 42; вул.Праці, вул.Тараса Шевченка: 7–34; вул.Тімірязєва: 4, 6, 8; вул.Чкалова: 5–11, 13, 15; вул.Шкільна, пров.Ливневий вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №13, спортивний зал) Велика
59 141176 м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 30, 32, 36, 57–63; вул.Віталія Купрієнка: 23А–45; вул.Горького: 23, 25, 27–48; вул.З.Космодем’янської: 15, 17; вул.Л.Чайкіної: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Молодіжна: 22–38; вул.О.Кошового, вул.Первомайська: 48, 50–66; вул.Чекаліна, вул.Чкалова: 12, 14, 16–43; пров.Лісний вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №13, хол) Велика
59 141178 смт Курахівка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кутузова, вул.Лазаревих, вул.Л.Чайкіної, вул.Мерцалова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 1–15; вул.Надії, вул.Некрасова, вул.О.Кошового, вул.Папаніна: 1–22А; вул.Перемоги, вул.Прокоф’єва, вул.Свободи, вул.Спасательна, вул.Степна, вул.Східна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Толбухіна, вул.Центральна: 1–35, 37, 39; вул.Чкалова: 1–23, 25, 29, 31–33; вул.Шкільна, пров.Привокзальний, пров.Шахтарський вул.Молодіжна, 24, смт Курахівка, м.Селидове, Донецька обл., 85490 (будинок культури, хол) Велика
59 141179 смт Курахівка – вул.Базарна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Квіткова, вул.К.Маркса, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 25–45; вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Островського, вул.Папаніна: 25–71; вул.Первомайська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Сєрова, вул.Центральна: 36, 38, 40–57; вул.Чкалова: 24, 26–28, 30, 35–79; вул.Шевченка, вул.8-го Марта вул.Миру, 17, смт Курахівка, м.Селидове, Донецька обл., 85490 (школа №22, хол, 1-й поверх) Середня
59 141180 смт Гостре – вул.Вишнева, вул.Желєзнодорожна, вул.Інтернаціональна, вул.Маресьєва, вул.Молодіжна, вул.Панфілова, вул.Погранична: 4–5; вул.Правди, вул.Прокоф’єва, вул.Севастопольська, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Тімірязєва, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська, вул.Шевченка вул.Маресьєва, 7, смт Гостре, м.Селидове, Донецька обл., 85493 (клуб, хол, 1-й поверх) Середня
59 141181 смт Цукурине вул.Вулиця Роз, 1А, смт Цукурине, м.Селидове, Донецька обл., 85486 (школа №26, хол, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
59 141183 Державна установа"Селидівська виправна колонія (№82)" вул.Погранична, 1, смт Гостре, м.Селидове, Донецька обл., 85493 Середня