Відділ ведення ДРВ апарату Олександрійської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
102 350220 с.Диківка вул.Шкільна, 1, с.Диківка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27428 (школа, вестибюль молодших класів) Середня
102 350235 с.Пантазіївка, с.Веселка, с.Троянка вул.Центральна, 52, с.Пантазіївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27451 (сільський будинок культури, мала зала) Середня
103 350548 смт Нова Прага – вул.Волошкова, вул.Джерельна, вул.Кленова, вул.Короленка, вул.Курганна, вул.Кутузова, вул.Миру: 153–153Г, 155–155А; вул.Салтикова-Щедрина, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Шевченка, с.Олександро-Пащенкове вул.Миру, 153Д, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (будинок культури №1, фойє) Мала
103 350549 смт Нова Прага – вул.Золотий Яр, вул.Левадна: 36–139; вул.Миру: 42–152, 154; вул.Радісна, вул.Срібний Яр, вул.Степова: 1–13, 21–21А, 23, 25, 29, 31, 33, 37А–43; вул.Тімірязєва: 1–5, 9–9А; вул.Федора Плотніра, вул.Шолохова, пров.Новопразький, пров.Озерний, пров.Перемоги, пров.Сонячний, пров.8-го Березня вул.Миру, 99А, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (школа, фойє) Середня
103 350550 смт Нова Прага – вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Козацька: 1–124, 126–130, 132; вул.Левадна: 1–35А; вул.Лермонтова, вул.Миру: 1–41; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Підкопая, вул.Пушкіна, вул.П’ятихатки, вул.Сапіна, вул.Степова: 14–20, 22–22Г, 24, 26–28А, 30, 32, 34–36, 45–95; вул.Тімірязєва: 6–8Б, 10–45; вул.Тітаренка, вул.Успішна, вул.Центральна: 1–45, 49, 51, 53, 55, 57, 61; пров.Лисенка, с.Лозуватка(Новопразька селищна територіальна громада) вул.Козацька, 44, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (будинок дитячої та юнацької творчості, фойє) Середня
103 350551 смт Нова Прага – вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Григорівська, вул.Коцюбинського, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Лозова, вул.Маяковського, вул.Нагірна, вул.Некрасова, вул.Нижче-Садова, вул.Садова: 1–57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 75, 77, 81, 83, 85, 87–89, 93; вул.Соборна: 2–31, 35, 37–41, 43, 45, 47А–47Б, 49; вул.Тихомирова: 1–59; вул.Ткачова, вул.Тургенєва, вул.Центральна: 46, 50, 52, 54, 56, 58–60, 62–125А; вул.Чехова, вул.7 Грудня, пров.Дружній, пров.Дубровського, пров.Комарова, пров.Привітний, пров.Торговий, пров.Шкільний, с.Григорівка(Новопразька селищна територіальна громада) вул.Соборна, 21А, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
103 350552 смт Нова Прага – вул.Вишнева, вул.Гончарна, вул.Горького, вул.Долинна, вул.Козацька: 125, 131, 133–165; вул.Польова, вул.Садова: 58, 62, 64, 66, 68, 70–74, 76, 78–80, 82, 84, 86, 90–92, 94–189; вул.Соборна: 34, 36, 42, 44, 46, 48, 52–166; вул.Спартака, вул.Тихомирова: 62–94; вул.Чкалова, вул.Шмідта, вул.Шовкова, вул.1-го Травня вул.Садова, 116, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (школа, фойє) Середня
103 350553 смт Приютівка – вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Межева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Олександрійська, вул.Привокзальна, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Шкільна: 5–21, 23, 25, 27, 29, 31–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–61; пров.Клубний, пров.Межевий, пров.Набережний, пров.Надії, пров.Олександрійський, пров.Привокзальний, Залізнична казарма 316 км, Залізнична казарма 339 км, Залізничний будинок ПД-1 вул.Шкільна, 2, смт Приютівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (школа, актова зала) Середня
103 350554 смт Приютівка – вул.Березівська, вул.Вільна, вул.Войнівське шосе, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Інгулецька, вул.Кожедуба, вул.Користівське шосе, вул.Садова, вул.Тітова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шкільна: 22, 24, 26, 28–28А, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 63–95; вул.Шосейна, вул.1 Травня, пров.Береговий, пров.Вілиний, пров.Гагаріна, пров.Спортивний, просп.Дружби, Залізнична казарма 340 км вул.Центральна, 10, смт Приютівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (школа, актова зала) Середня
103 350555 с.Андріївка, с.Мала Березівка, с.Рожеве, с.Степанівка, с.Сургани вул.Набережна, 2, с.Андріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28053 (школа, актова зала) Середня
103 350556 с.Бандурівка, с.Морозівка(Пантаївська селищна територіальна громада), с.Оліївка вул.Інгулецька, 5, с.Бандурівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28036 (будинок культури, фойє)
/
вул.Інгулецька, 2, с.Бандурівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28036
Мала
103 350558 с.Ясинуватка(Пантаївська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 61, с.Ясинуватка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28037 (школа, актова зала) Мала
103 350559 с.Войнівка – вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вище Польова, вул.Войнівське шосе, вул.Гагаріна, вул.Діброви, вул.Інгулецька, вул.Культурна, вул.Нижче Набережна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Уютна, вул.Фруктова, вул.Центральна: 1–133, 135–159А; вул.Чкалова, пров.Набережний, пров.Польовий, Гуртожиток Райагробуду вул.Центральна, 117А, с.Войнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28021 (школа, спортивний зал) Середня
103 350560 с.Войнівка – вул.Аграрна, вул.Верхня, вул.Квітнева, вул.Користівська, вул.Кошового, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Центральна: 134А, 161–192; вул.Чалого, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, пров.Залізничний, пров.Ломоносова, пров.Мічуріна, пров.Паромний, Гуртожиток КСП, урочище Пристін вул.Центральна, 169В, с.Войнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28021 (будинок культури, фойє) Середня
103 350563 с.Дівоче Поле, с.Новозолотарівка, с.Петрозагір’я, с.Трудівка вул.Чкалова, 19, с.Дівоче Поле, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28050 (сільська рада, зал засідань) Мала
103 350564 с.Добронадіївка, с.Зелений Барвінок, с.Зелений Гай(Попельнастівська сільська територіальна громада), с.Катеринівка, с.Медове вул.Шкільна, 25, с.Добронадіївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28054 (школа, фойє) Середня
103 350565 с.Долинське вул.Горобця, 91, с.Долинське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28060 (сільський клуб, зал) Мала
103 350568 с-ще Новоселівка, с-ще Веселе вул.Шкільна, 2А, с-ще Новоселівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28022 (будинок культури, фойє) Середня
103 350569 с.Косівка вул.Культури, 29, с.Косівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28030 (будинок культури, актова зала) Середня
103 350570 с.Костянтинівка(Приютівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 30, с.Костянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28031 (будинок культури, актова зала) Мала
103 350571 с.Бутівське, с.Занфірівка вул.Шевченка, 19, с.Бутівське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28031 (школа, спортивний зал) Мала
103 350572 с.Куколівка, с.Гулевичі, с.Солов’ївка вул.Центральна, 4, с.Куколівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28052 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
103 350573 с.Лікарівка, с.Запоріжжя, с.Новоолексіївка вул.Кооперативна, 5, с.Лікарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28032 (школа, актова зала) Середня
103 350574 с.Пахарівка вул.Попова, 1, с.Пахарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому) Мала
103 350575 с.Михайлівка вул.Центральна, 5, с.Михайлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064 (будинок культури, фойє) Мала
103 350576 с.Тарасівка вул.Гагаріна, 28А, с.Тарасівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому) Мала
103 350577 с.Недогарки, с.Вільний Посад, с.Новоулянівка, с.Глибоке, с.Мар’ївка(Приютівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 26, с.Недогарки, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28033 (школа, кабінет четвертого класу) Середня
103 350578 с.Олександрівка(Попельнастівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 1Б, с.Олександрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28051 (будинок культури, фойє) Мала
103 350579 с.Сонине вул.Весела, 1А, с.Сонине, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28051 (сільський клуб, зал) Мала
103 350580 с.Попельнасте вул.Красна, 18, с.Попельнасте, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28062 (будинок культури, фойє) Середня
103 350582 с.Травневе, с.Братське(Попельнастівська сільська територіальна громада), с.Зелена Балка, с.Зелене(Попельнастівська сільська територіальна громада) вул.Садова, 4, с.Травневе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28061 (будинок культури, актова зала) Мала
103 350583 с.Протопопівка – вул.Інгульська, вул.Клубна, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Степова, вул.Фермерська, вул.Шкільна, пров.Інгульський, пров.Клубний, пров.Луговий, пров.Набережний, пров.Озерний, пров.Степовий, пров.Фермерський, пров.Шевченка вул.Клубна, 10А, с.Протопопівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (будинок культури, актова зала) Середня
103 350584 с.Протопопівка – вул.Водокачна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Кононова, вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.3-го Грудня, пров.Водокачний, пров.Зелений, пров.Козацький, пров.Мисливський, пров.Садовий, с.Діброви вул.Кононова, 18, с.Протопопівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (школа, спортивний зал) Середня
103 350585 с.Березівка, с.Ягідне вул.Ольховського, 70, с.Березівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28035 (будинок культури, актова зала) Мала
103 350586 с.Світлопіль вул.Центральна, 34, с.Світлопіль, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28041 (сільська рада, зал засідань) Мала
103 350587 с.Улянівка, с.Першотравневе, с.Червоний Поділ вул.Шкільна, 1А, с.Улянівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28065 (сільський клуб, фойє) Мала
103 350588 с.Тарасово-Шевченкове вул.Діброви, 10, с.Тарасово-Шевченкове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28065 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому) Мала
103 350589 с.Червона Кам’янка вул.Сухинова, 7, с.Червона Кам’янка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28063 (сільськогосподарський виробничий кооператив ім.Фрунзе, зал засідань) Середня
103 350590 с.Ялинівка вул.Гвоздьова, 39, с.Ялинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28063 (сільський клуб, зал) Мала
103 350591 с.Шарівка вул.Пушкіна, 7, с.Шарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044 (будинок культури, фоє) Мала
103 350592 с-ще Гайове вул.Шкільна, 28, с-ще Гайове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044 (сільський клуб, зал) Мала
103 350593 с-ще Квітневе вул.Миру, 3, с-ще Квітневе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044 (сільський клуб, зал) Мала
103 350594 с.Щасливе вул.Центральна, 12А, с.Щасливе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28055 (сільська рада, зал засідань) Мала
102 350595 с.Камбурліївка вул.Перемоги, 2, с.Камбурліївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28113 (будинок культури, хол)
/
вул.Перемоги, 4, с.Камбурліївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28113
Середня
102 350596 с.Вишнівці, с.Лозуватка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 27, с.Вишнівці, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28130 (будинок культури, актовий зал) Мала
102 350597 с.Василівка вул.Центральна, 20, с.Василівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28115 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Мала
102 350598 с.Млинок, с.Морозівка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Гагаріна, 1, с.Млинок, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28123 (адмінбудинок СК "Україна", зал засідань) Середня
102 350599 с.Петрівка, с.П’ятомиколаївка вул.Лугова, 70, с.Петрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28123 (будинок культури, хол) Мала
102 350600 смт Павлиш – вул.Горького, вул.Калинова, вул.Коцюбинського, вул.Озерна, вул.Перемоги: 1–106, 108, 110, 112, 114, 120, 122; вул.Поштова, вул.Рідодубська, вул.Сухомлинського: 1–16, 25–25А, 31; вул.Центральна, вул.Ягідна, пров.Вишневий, пров.Коцюбинського, пров.Поштовий, пров.Сухомлинського, пров.Центральний, с.Шевченка вул.Сухомлинського, 4, смт Павлиш, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (школа №1, хол) Середня
102 350601 смт Павлиш – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.генерала Калашника, вул.Калюжного, вул.Ковалівська, вул.Кості Омельяненка, вул.Котляревського, вул.Кохна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Павлика Морозова, вул.Садова, вул.Сухомлинського: 18–24, 26–30, 32–81; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.1-го Травня, пров.Вокзальний, пров.Залізничний, пров.Новий, пров.Садовий, пров.Тихий, пров.1-го Травня вул.Сухомлинського, 33Б, смт Павлиш, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (будинок культури, хол) Велика
102 350602 смт Павлиш – вул.Анатолія Комара, вул.Гагаріна, вул.Павла Носенка, вул.Перемоги: 107, 109, 111, 113, 115–119, 121, 125–351; вул.Тесленка вул.Перемоги, 188А, смт Павлиш, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (школа №2, спортзал) Мала
102 350603 с.Браїлівка вул.Гагаріна, ФАП, с.Браїлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Мала
102 350604 с.Зибкове вул.Шкільна, 70, с.Зибкове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28131 (школа, хол) Середня
102 350605 с.Успенка, с.Дача вул.Шкільна, 15, с.Успенка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28120 (школа, хол) Середня
102 350606 с.Куцеволівка – вул.Гагаріна, вул.Зайвого, вул.Зелена, вул.Козуба, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Сазонова, вул.Степова, вул.Центральна, с.Ясинуватка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 135, с.Куцеволівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28122 (сільський клуб №1, хол) Середня
102 350607 с.Куцеволівка – вул.Глухова, вул.Калашникова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Тітова, вул.Шашла, вул.Шевченка вул.Молодіжна, 22, с.Куцеволівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28122 (будинок культури №2, хол) Мала
102 350608 с.Деріївка вул.Риндака, 1, с.Деріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28121 (школа, хол)
/
вул.Риндака, 8, с.Деріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28121
Середня
102 350609 с.Омельник, с.Байдакове вул.Перемоги, 2, с.Омельник, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28114 (будинок культури, хол) Мала
102 350610 смт Онуфріївка – вул.А.Комара, вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Вільна, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Графа Толстого, вул.Грушевського, вул.Дерибасівська, вул.Жуланова, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Семирічна, вул.Соборна, вул.116 Дивізії, вул.40 років Перемоги вул.Центральна, 1, смт Онуфріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28100 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Велика
102 350611 смт Онуфріївка – вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Калюжного, вул.Козачий Шлях, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Магістральна, вул.Набережна, вул.Назаренка, вул.Новоселівка, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Скляра, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Центральна, 24, смт Онуфріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28100 (школа, хол, 1-й поверх) Середня
102 350612 с.Попівка, с.Калачівка, с.Любівка, с.Солдатське(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Петропавлівська, 63А, с.Попівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28104 (будинок культури, хол) Мала
102 350613 с.Костянтинівка(Онуфріївська селищна територіальна громада), с.Павловолуйськ вул.Центральна, 11А, с.Костянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28104 (будинок культури, хол) Мала
102 350614 с.Мар’ївка(Онуфріївська селищна територіальна громада), с.Федорівка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Утєва, 2, с.Мар’ївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28132 (школа, хол) Мала
103 350615 смт Петрове – вул.Вереснева, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Злагоди, вул.Зустрічна, вул.Медова, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Семеренка, вул.Степняка Кравчинського, вул.Степова, вул.Філатова, вул.Ювілейна, пров.Весняний, пров.Волкова, пров.Заводський, пров.Миру, пров.Молодіжний, пров.Парковий, пров.Підгірний вул.Центральна, 38, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (музична школа, спортзал) Середня
103 350616 смт Петрове – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Зарічна, вул.Засядька, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Літвінова: 1–4, 19–22; вул.Ломоносова, вул.Піщана, вул.Центральна: 2–39; вул.Яблунева, вул.50 років Перемоги вул.Центральна, 38, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (музична школа, фойє) Велика
103 350617 смт Петрове – вул.Березніговатська, вул.Ватутіна, вул.Каштанова, вул.Літвінова: 5–12; вул.Олексія Лисенка: 1–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–73А; вул.Паркова вул.Літвінова, 18, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (гімназія, коридор) Велика
103 350618 смт Петрове – вул.Горького, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Інгулецька, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Мостова, вул.Першого Травня, вул.Петровського, вул.Трудова, вул.Центральна: 49–114; вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Горовий, пров.Затишний, пров.Західний, пров.Зоряний, пров.Козацький, пров.Народний, пров.Перемоги, пров.Тихий, с.Новомануйлівка, с.Олександродар, с.Покровка вул.Інгулецька, 48, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
103 350619 смт Петрове – вул.Декабристів, вул.Олексія Лисенка: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–274; вул.Устимівська вул.Олексія Лисенка, 174, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (сільський клуб, малий зал) Мала
103 350620 смт Балахівка вул.Шкільна, 3, смт Балахівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28314 (будинок культури, фойє) Середня
103 350621 с.Богданівка, с.Мала Ганнівка, с.Солдатське(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Квітнева, 9, с.Солдатське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28332 (дитячий садок, ігрова кімната) Мала
103 350622 с.Водяне, с.Маловодяне, с.Сабадашеве вул.Засядько, 2, с.Водяне, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28330 (сільський будинок культури, фойє) Мала
103 350623 с.Ганнівка(Петрівська селищна територіальна громада) – вул.Вереснева, вул.Гоголя, вул.Горова, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Олександра Хруля, вул.Онищенка, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тернова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Жовтий, пров.Зелений, пров.Лісовий, пров.Тихий, пров.Тінистий вул.Олександра Хруля, 26, с.Ганнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28325 (сільський клуб, велика зала) Середня
103 350624 с.Володимирівка вул.Центральна, 19, с.Володимирівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28326 (сільський будинок культури, великий зал) Середня
103 350625 с.Ганнівка(Петрівська селищна територіальна громада) – вул.Довбуша, вул.Іскрівська, вул.Молодіжна, вул.Стефаника, вул.Франка вул.Іскрівська, 26, с.Ганнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28325 (сільський будинок культури, великий зал) Мала
103 350626 с.Рядове вул.Дружби, 31, с.Рядове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28327 (сільський клуб, великий зал) Мала
103 350627 с.Зелене(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Чкалова, 6, с.Зелене, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28320 (сільський будинок культури, фойє) Мала
103 350628 с.Іванівка(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 19, с.Іванівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28321 (сільський будинок культури, великий зал) Мала
103 350629 с.Іскрівка, с.Новофедорівка вул.Інгулецька, 18, с.Іскрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28337 (сільський будинок культури, фойє) Середня
103 350630 с.Йосипівка вул.Шкільна, 3, с.Йосипівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28323 (сільська рада, зал засідань) Мала
103 350631 с.Луганка вул.Шкільна, 31А, с.Луганка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28335 (школа, фойє) Середня
103 350632 с.Братське(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Небесної Сотні, 1, с.Братське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28338 (СВК "Агрофірма Маріампольська", їдальня)
/
вул.Горького, 11, с.Братське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28338
Мала
103 350633 с.Малинівка вул.Т.Г.Шевченка, 33, с.Малинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28317 (ТОВ "Малинівське", обрядовий зал)
/
вул.Т.Г.Шевченка, 25, с.Малинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28317
Мала
103 350634 с.Новий Стародуб – вул.Богдана Хмельницького: 104–104А, 108–299; вул.Гагаріна, вул.Лівобережна, вул.Набережна, вул.Степняка Кравчинського вул.Степняка Кравчинського, 1, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (сільська рада, зал засідань) Середня
103 350635 с.Новий Стародуб – вул.Богдана Хмельницького: 1А–103, 105; вул.Гвардійська, вул.Гранітна, вул.Козацька, вул.Лесі Українки: 1–73, 75; вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Шкільна вул.Шкільна, 5, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (дошкільний навчальний заклад №1, к.1) Середня
103 350636 с.Новий Стародуб – вул.Володимира Ткаченка, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Лесі Українки: 74, 76–131; вул.Нова, вул.Погорілого вул.Лесі Українки, 91, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня
103 350637 с.Новий Стародуб – вул.Зарічна, вул.Петровського, вул.Садова, вул.Шевченка, с.Федорівка(Петрівська селищна територіальна громада), с.Червоносілля вул.Садова, 15, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (амбулаторія, фойє) Середня
103 350640 с.Мар’янівка, с.Олімпіадівка вул.Івана Франка, 21, с.Олімпіадівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28313 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
103 350641 с.Олександро-Мар’ївка вул.Миру, 2, с.Олександро-Мар’ївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28324 (колишній дитячий садок, музичний зал) Мала
103 350642 с.Козацьке, с.Зелений Гай(Петрівська селищна територіальна громада), с.Лани вул.Молодіжна, 55, с.Козацьке, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28322 (школа, фойє)
/
вул.Терешкової, 13, с.Козацьке, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28322
Середня
103 350643 с.Червонокостянтинівка, с.Краснопілля, с.Лелеківка вул.Перемоги, 11, с.Червонокостянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28333 (школа, спортзал)
/
вул.Київська, 1А, с.Червонокостянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28333
Мала
103 350644 с.Баштине, с.Новопетрівка вул.Галугана, 80, с.Баштине, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28334 (сільська бібліотека, фойє) Мала
103 350645 с.Чечеліївка вул.Шкільна, 10, с.Чечеліївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28315 (сільський будинок культури, малий зал) Мала
103 350646 с.Олександрівка(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 9, с.Олександрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28316 (будинок культури, фойє) Мала
102 350649 с.Велика Андрусівка вул.Центральна, 42, с.Велика Андрусівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27520 (будинок культури, хол) Середня
102 350650 с.Калантаїв, с.Сніжкова Балка вул.Центральна, 37, с.Калантаїв, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27521 (сільський клуб, хол) Мала
102 350652 с.Глинськ, с.Арсенівка, с.Ганнівка(Великоандрусівська сільська територіальна громада), с.Семигір’я вул.Центральна, 14, с.Глинськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27532 (будинок культури, хол) Середня
102 350655 с.Григорівка(Великоандрусівська сільська територіальна громада), с.Кобзарівка, с.Оврагове, с.Перехрестівка, с.Яремівка вул.Центральна, 71, с.Григорівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27533 (будинок культури, хол) Середня
102 350656 с.Захарівка, с.Аудиторівка, с.Серебряне вул.Гагаріна, 99, с.Захарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27545 (будинок культури, хол) Середня
102 350657 с.Іванівка(Великоандрусівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 118, с.Іванівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27544 (школа, хол)
/
вул.Центральна, 122, с.Іванівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27544
Мала
102 350658 с.Микільське вул.Паркова, 20, с.Микільське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27530 (адмінбудинок сільської ради, хол) Середня
102 350659 с.Бугруватка, с.Золотарівка вул.Українська, 78, с.Золотарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27531 (будинок культури, хол) Мала
102 350665 с.Подорожнє, с.Бабичівка вул.Миру, 2, с.Подорожнє, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27522 (сільський будинок культури, хол) Середня
102 350666 с.Нагірне вул.Буйна, 1А, с.Нагірне, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27523 (клуб, хол) Мала
102 350667 с.Федірки, с.Сніжкове вул.Миру, 1А, с.Федірки, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27535 (школа, хол) Мала
103 350780 смт Пантаївка вул.Магістральна, 47, смт Пантаївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28023 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
103 350647 Комунальний заклад "Петрівська центральна районна лікарня" вул.Центральна, 1, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 Мала
103 350648 Державна установа Петрівська виправна колонія (№49) вул.Польова, 1, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 Мала