Відділ ведення ДРВ Знам'янської міської ради

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
102 350236 с.Петрове(Знам’янська міська територіальна громада), с.Новоолександрівка(Знам’янська міська територіальна громада), с.Сокільники вул.Викреста, 14, с.Петрове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27450 (школа, спортивна зала) Середня
102 350718 м.Знам’янка – вул.Братів Лисенків, вул.Героїв Крут: 3; вул.Лісний масив, вул.Михайла Грушевського: 1–18; вул.Павлова, вул.Партизанська: 19, 21, 25, 27, 29, 31; вул.Сінний Пункт, вул.Станційна: 1–25; вул.Трудова, вул.Церковна, вул.295 км, вул.298 км, вул.299 км, пров.Павлова, пров.Станційний, просп.Шкільний вул.Михайла Грушевського, 13, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (центр дитячої та юнацької творчості, танцювальна зала) Середня
102 350719 м.Знам’янка – вул.Гагаріна, вул.Глібка: 2–28, 32; вул.Матросова: 27, 29; вул.Михайла Грушевського: 20–31; вул.Глібка, 28, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (територіальний центр, зала засідань) Середня
102 350720 м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 48/1–97; вул.Глібка: 29–31, 33–62; вул.Дмитрівська: 21А–23, 25–29, 31, 33, 38/2, 44, 58–74; вул.Матросова: 2А–18, 33–81; вул.Михайла Грушевського: 33–53; вул.Михайла Лінніка: 55–77; вул.Мусоргського: 1; вул.Партизанська: 11; вул.Федора Горбунова: 39, 43–46, 48, 50–60, 62–76А; вул.Чайковського: 3–28, 30, 32, 34; вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (міський Палац культури, мала зала, 2-й поверх) Середня
102 350721 м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 32, 34/4; вул.В’ячеслава Шкоди, вул.Генерала Дерев’янка, вул.Гладуна, вул.Глінки, вул.Дев’ятого Грудня, вул.Декабристів, вул.Дмитрівська: 35, 39–41, 56; вул.Ігоря Сікорського, вул.Козацька: 1–74; вул.Коцюбинського, вул.Максима Залізняка, вул.Мусоргського: 4–54/9; вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Партизанська: 1–10/20, 12–18, 20, 24, 26, 28, 30, 32–62; вул.Північна, вул.Проліскова, вул.Прохорової, вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Скирди, вул.Урожайна, вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.50 років Перемоги, пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Локомотивний вул.Коцюбинського, 23, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (управління з експлуатації газового господарства, актова зала) Середня
102 350722 м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 2–47; вул.Героїв Крут: 28–49/15; вул.Гетьмана Виговського, вул.Деповська, вул.Дмитрівська: 2–19А, 24, 30, 32–32/1, 34; вул.Кримська, вул.Матросова: 28; вул.Михайла Лінніка: 1–46; вул.Олега Малицького, вул.Станційна: 28–75; вул.Федора Горбунова: 1/55–33, 39/15–39/20, 47, 49, 61; вул.Шевченка вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (міський Палац культури, зала "Камертон", 2-й поверх) Середня
102 350723 м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 24, 33, 39–53; вул.Єсеніна, вул.Козацька: 77; вул.Олександрійська, вул.Переможців, вул.Чайковського: 29, 31, 33, 35–158; пров.Гвардійський, пров.Левка Мацієвича: 22–47; пров.Олекси Гірника: 27–52; пров.Спортивний, пров.Тупий, пров.Чайковського, пров.1 Поперечний: 32/1–51; пров.2 Поперечний: 37–42; вул.Переможців, 41, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (товариство "Колос", актова зала) Середня
102 350724 м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 75, 77, 79–81, 83, 85, 87; вул.В’ячеслава Чорновола: 2, 8–10, 18–20, 27; вул.Григорія Сковороди, вул.Київська, вул.Маяковського: 1–39, 40/8–41, 43–88; вул.Некрасова, пров.Григорія Сковороди, пров.Добролюбова, пров.Жасміновий, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Пилипа Орлика, пров.Толстого: 4–8, 19; пров.Чернишевського вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, хол) Середня
102 350725 м.Знам’янка – вул.Василя Сухомлинського, вул.Віктора Голого: 1–74, 76, 78, 82, 84/29, 86, 88–90А, 92–94, 96–96А, 100–104; вул.В’ячеслава Чорновола: 3–7, 15, 21; вул.Дружби, вул.Калинова: 1–102, 105, 107; вул.Леваневського, вул.Станційна: 115–173; пров.Левка Мацієвича: 9–21; пров.Олекси Гірника: 5–24; пров.1 Поперечний: 8–30; пров.2 Поперечний: 5–33; вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, мала спортивна зала) Середня
102 350726 м.Знам’янка – вул.Привокзальна: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 17; вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, актова зала) Середня
102 350727 м.Знам’янка – вул.Калинова: 104, 106, 108–114; вул.Привокзальна: 5, 15; вул.Калинова, 113, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (музична школа, зала хореографії) Середня
102 350728 м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 116–122А; вул.Енергетиків: 19; вул.Привокзальна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18–22; вул.Привокзальна, 22, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (центр дитячої та юнацької творчості, кімната для занять) Велика
102 350729 м.Знам’янка – вул.Виноградна, вул.Віктора Голого: 91, 95, 97–99; вул.Волошкова, вул.Гулака-Артемовського, вул.Енергетиків: 4–16, 20; вул.Каштанова, вул.Колійно-машина станція, вул.Маяковського: 40, 42; вул.Сагайдачного, вул.Тіниста, вул.Трояндова, вул.305 км, вул.306 км, вул.312 км, вул.314 км, пров.Толстого: 12/36; вул.Маяковського, 40, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (центральна бібліотека, хол) Середня
102 350730 м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 64, 67–141; вул.Комарова: 31–31/14, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–122; вул.Назарова: 25–94; вул.Осадчого: 43–95; вул.Свободи: 42–42/20, 44–109; вул.Шмідта: 28–56А; вул.8 Березня: 31–112; пров.Абрикосовий, пров.Лісний, пров.Транспортний, пров.1 Парковий, пров.2 Парковий вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27405 (школа №4, спортивна зала) Середня
102 350731 м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 1–63/2, 65; вул.Комарова: 1–30А, 32, 34, 36, 38, 40–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Назарова: 1–24А; вул.Олега Антонова, вул.Осадчого: 1–41; вул.Свободи: 1–41, 43; вул.Сергія Капелюхи, вул.Чумацький Шлях, вул.Шмідта: 2–27; вул.1 Робоча, вул.2 Робоча, вул.3 Робоча, вул.4 Робоча, вул.5 Робоча, вул.6 Робоча, вул.7 Робоча, вул.8 Березня: 2–30; вул.8 Робоча, пров.Квітковий, пров.Надії, пров.Назарова, пров.Прохідний вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27405 (школа №4, вестибюль) Середня
102 350732 м.Знам’янка – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Польова, вул.Соборна: 15–178; вул.Філоненка, пров.Будівельників, пров.Вишневий, пров.Дачний, пров.Макаренка, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Соборний вул.Соборна, 155, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (Знам’янська дистанція захисних лісонасаджень, учбовий клас) Середня
102 350733 м.Знам’янка – вул.Василя Стуса, вул.Героїв Чорнобиля: 1А, 3–5, 7, 9, 12; вул.Гоголя, вул.Дмитра Єфремова, вул.Дмитра Яворницького, вул.Дніпровська, вул.Зоряна, вул.І Підлісна, вул.Ломоносова, вул.Набережна: 1А–23; вул.Олексія Береста, вул.Олени Теліги: 1–35, 37, 39, 41–47/7; вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Селянська, вул.Соборна: 2/9–13/5; вул.Челюскіна: 1–25; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Шкільний вул.Олени Теліги, 6, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27403 (гуртожиток професійно-технічного училища №12, хол) Велика
102 350734 м.Знам’янка – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Галочкіна, вул.Генерала Кульчицького, вул.Героїв Чорнобиля: 2, 5А–6А, 7А, 9А–11А; вул.Кленова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Набережна: 30–41; вул.Нижньонабережна, вул.Олени Теліги: 36, 38, 40, 50–98; вул.Осипенка, вул.Осіння, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Українська, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Челюскіна: 27–51/31; вул.Черняховського, вул.Яблунева, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гоголя, пров.Заводський, пров.Миру, пров.Олени Теліги, пров.Український, пров.Херсонський вул.Олени Теліги, 69, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27403 (школа №1, спортивна зала) Велика
102 350735 смт Знам’янка Друга – вул.Бацанова, вул.Блок Пост Західний, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.1 Травня вул.1 Травня, 9, смт Знам’янка Друга, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27410 (школа №7, спортивна зала) Середня
102 350736 смт Знам’янка Друга – вул.Андреєва, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Козіна, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.296 км, вул.40 років Перемоги, пров.Вересневий вул.Шевченка, 11, смт Знам’янка Друга, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27410 (школа №6, спортивна зала) Середня
102 350737 смт Знам’янка Друга – вул.Ананьєва, вул.Будинок лісника, вул.Гоголя, вул.Друга Підводянська, вул.Колгоспна, вул.Панаріна, вул.Пасічна, вул.Перспективна, вул.Підводянська, вул.Підлісна, вул.Преображенська, вул.Пугачова, вул.Шмідта, пров.Київський, пров.Шмідта вул.Перспективна, 56, смт Знам’янка Друга, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27410 (селищний будинок культури, мала зала) Середня
102 350738 с.Водяне(Знам’янська міська територіальна громада) пров.Шкільний, 1, с.Водяне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27413 (Чорноліська лісна школа) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
102 350739 Комунальне некомерційне підприємство "Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка" Знам’янської міської ради вул.Михайла Грушевського, 15, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 Мала
102 350740 Комунальне некомерційне підприємство "Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка" Знам’янської міської ради вул.Гагаріна, 27Т, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 Мала