Відділ ведення ДРВ апарату Сєвєродонецької РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
113 440134 м.Кремінна – вул.Визволителів, вул.Декабристів, вул.Дубова Роща, вул.Зарічна, вул.Кутузова, вул.Мельнична, вул.Мілова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Обушенка, вул.Піддубна, вул.Полнова, вул.Родникова, вул.Санаторна, вул.Слобожанська: 101–101Г, 103А–105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117–244; вул.Хвойна, вул.Цвіточна, пл.Паркова, пров.Визволителів, пров.Декабристів, пров.Дубовий, пров.Міловий, пров.Піддубний, пров.Слобожанський, пров.Солов’їний, пров.Сонячний, пров.Сосновий вул.Хвойна, 1, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92902 (клуб ДП "Кремінське лісомисливське господарство", фойє) Велика
113 440135 м.Кремінна – вул.Березова, вул.Джерельна, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Комунальна, вул.Крайова, вул.Куленкова, вул.Курчатова, вул.Лиманська: 53–232; вул.Лозова, вул.Миру, вул.Пирогова, вул.Полярна, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Строїтелів, вул.Титова: 100–100А, 102, 104, 106, 110, 112, 125–147; вул.Трудова, вул.У. Громової, вул.Ф. Драньова, вул.Школьна, вул.8 Марта, пров.Зелений, пров.Кільцевий, пров.Комунальний, пров.Кочетова, пров.Лиманський, пров.Овражний: 2; пров.Промисловий, пров.Пушкіна, пров.Радищева: 18–60; пров.Річний, пров.Родниковий, пров.Сільський, пров.Трудовий, пров.Шкільний, пров.Яровий пров.Радищева, 69, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92900 (школа №4, фойє, 1-й поверх) Середня
113 440136 м.Кремінна – вул.Банкова: 7–156; вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Лиманська: 2–52; вул.Лугова, вул.Спортивна, вул.Титова: 14–99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113–123; вул.Шевченко: 74–123, 125, 127, 129, 133, 135, 137; пров.Вересневий, пров.Вишневий, пров.Гиревий: 3–16; пров.Калиновий, пров.Ковпака, пров.Малиновий, пров.Нагорний, пров.Радищева: 1–13; пров.Спортивний, пров.Титова, пров.Шевченка вул.Вереснева, 18, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92903 (гімназія, спортивна зала) Середня
113 440137 м.Кремінна – вул.Банкова: 2; вул.Шевченко: 1–55; пров.Бульварний, пров.Дружби: 7–11, 16; просп.Дружби, 1, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92900 (ННІФВіС ДЗ"Луганський національний університет ім.Т.Шевченка", фойє) Середня
113 440138 м.Кремінна – вул.Побєди, пров.Гастелло, пров.Дружби: 3–5, 13–14, 25–34; пров.І.І. Мечнікова, пров.Лермонтова вул.Титова, 18, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92900 (школа №2, актова зала) Середня
113 440139 м.Кремінна – вул.Автомобільна, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Овражна, вул.Ольхова, вул.Осипенка, вул.Осінняя, вул.Павлова, вул.Підвільшанська, вул.Сіточна, вул.Сіточна 1, вул.Сіточна 2, вул.Тополина, вул.Чкалова, вул.Шевченко: 124, 126, 128, 130–132, 134, 136, 139–171; вул.30 Января, пров.Березовий, пров.Веселий, пров.Горького, пров.Можайського, пров.Овражний: 5–10; пров.Ольховий, пров.Осипенка, пров.Підвільшанський, пров.Степний, пров.Український, пров.Чкалова вул.Центральна, 3, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92900 (спорткомплекс "Олімп", фойє) Середня
113 440140 м.Кремінна – вул.Гайова, вул.Дачна, вул.Дражевського, вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.О. Кошового, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Слобожанська: 4–100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116; вул.Суворова, вул.Чайковського, пл.Кооперативна, пл.Красна, пров.Гайовий, пров.Гиревий: 23–36; пров.Заливний, пров.Зарічний, пров.Набережний, пров.О. Кошевого, пров.Підборний, пров.Підлісний, пров.Піщаний пл.Красна, 14А, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92900 (районний будинок культури, фойє) Середня
113 440141 м.Кремінна – вул.Титова: 1–12; вул.Центральна, просп.Дружби пл.Красна, 4, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92900 (дитяча музична школа, фойє, 1-й поверх) Середня
113 440142 м.Кремінна – вул.Весняна, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.генерала Михайлова, вул.Донецька, вул.Желєзнодорожна, вул.Красна, вул.Привокзальна, вул.Соснова Роща, вул.Східна, пров.Абрикосовий, пров.Восточний, пров.Донецький, пров.Желєзнодорожний, пров.Кінцевий, пров.Коцюбинського, пров.Красний, пров.Крутенький, пров.Лісний, пров.Менделєєва, пров.Павлівський, пров.Сєдова, пров.Толстого, пров.Ушакова, пров.Шахтний, пров.Широкий вул.Донецька, 98, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92903 (школа №3, фойє) Велика
113 440143 м.Кремінна – вул.Басейна: 1–71, 74А–75, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 87, 89, 91–95, 99, 101, 103, 105, 107, 109–111, 113, 115–117, 119–123, 127, 135–137А; вул.Клубна, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нахімова, вул.Пєрвомайська, вул.Рилєєва, вул.Садова, вул.Харківська: 1–94, 96, 98, 100, 160; вул.Шахтна, пл.Шахтна, пров.Дєтський, пров.Достоєвського, пров.Клубний, пров.Ломоносова I, пров.Ломоносова II, пров.Маяковського, пров.Медовий, пров.Мельникова, пров.Нахімова, пров.Пєрвомайський, пров.Садовий, пров.Суржана, пров.Хрустальний, пров.Челюскіна, пров.Юний пров.Медовий, 2Б, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92901 (клуб шахти "Кремінна", фойє) Велика
113 440144 м.Кремінна – вул.Автопаркова, вул.Басейна: 72–74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–88А, 90, 96–98, 100, 102, 104, 106, 108, 112–112А, 114, 118, 126, 128–134, 139–221; вул.Волкова, вул.Гоголя, вул.Донбаська, вул.Затишна, вул.І. Франка, вул.Матросова, вул.Невського, вул.Парижської Комуни, вул.Тиха, вул.Харківська: 95, 97, 99, 101–159, 162–189; вул.Шахтобудівельників, пров.Басейний, пров.Гоголя, пров.Гребеннікова, пров.І. Франка, пров.Костянтина Запорожця, пров.Л. Чайкіної, пров.Матросова, пров.Польовий, пров.Сєвєрний пров.І. Франка, 2, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92901 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Середня
113 440145 с-ще Житлівка вул.Роз’їзна, 16, с-ще Житлівка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92906 (клуб, зала) Середня
113 440146 с-ще Стара Краснянка вул.Шахтарська, 20, с-ще Стара Краснянка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92907 (клуб, зал) Середня
113 440147 м.Кремінна – вул.Верігінська, вул.Серебрянська, вул.Серебрянська 2, с-ще Кузьмине, с-ще Діброва вул.Чкалова, 1А, с-ще Діброва, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92902 (будинок культури, фойє) Мала
113 440164 с.Новокраснянка, с.Пшеничне, с.Суровцівка вул.Центральна, 85А, с.Новокраснянка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92923 (сільська рада, обрядова кімната) Середня
113 440165 с.Червонопопівка, с.Голикове, с.Піщане вул.Центральна, 4, с.Червонопопівка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92924 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 15, с.Червонопопівка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92924
Середня
107 440381 м.Попасна – вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Красноярська, вул.Крилова, вул.Нахімова, вул.Паркова, вул.Первомайська: 117, 121–131, 135–190; вул.Прудна, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Ціолковського, вул.Челюскіна, вул.Шингирій, вул.Южна, пров.Толстого вул.Ціолковського, 19, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (школа №27, їдальня) Середня
107 440382 м.Попасна – вул.Водопровідна, вул.Вокзальна: 6–34; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Достоєвського, вул.Кольцовська, вул.Красних партизан, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Ніколенка, вул.Овражна, вул.Первомайська: 50–113, 118–120, 132; вул.Садова, вул.Тургенєва, вул.Харківська, пров.Зелений, пров.Нижній, пров.Службовий: 12–41; вул.Первомайська, 120А, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (Попаснянське вагонне депо, приміщення колишньої автостанції) Середня
107 440383 м.Попасна – вул.Базарна, вул.Вокзальна: 50–991КМ; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Д.Бєдного, вул.Кузнечна, вул.Миру: 1–89, 91, 93, 97–99, 103–105, 107; вул.Некрасова, вул.Нижньопогранична, вул.Оборонна: 1–86, 88, 90, 92, 94, 96; вул.Первомайська: 1–48; вул.Річна, вул.Соборна, пров.Клубний, пров.Службовий: 1–3, 43–49; пров.Трудовий вул.Первомайська, 42, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (Будинок науки і техніки, фойєи) Середня
107 440384 м.Попасна – вул.Бахмутська: 118–306; вул.Г.Сковороди, вул.Донецька: 110, 114, 118А, 122, 126–128, 130, 132, 134, 138–249; вул.Київська: 133–262; вул.Мар’ївська, вул.М.Грушевського: 119А, 123, 125, 129, 131–302; вул.Ногтенка, вул.Пархоменко, вул.Паславського: 134–200; вул.Підлісна, вул.Пушкіна: 103, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123–256; пров.Берестовий, пров.Будівельний, пров.Виноградний, пров.Відрадний, пров.Новий, пров.Ольховий, пров.Райдужний, пров.Семафорний, пров.Транспортний: 1–4, 6, 8–12, 22–30; пров.Фадєєва, пров.Футбольний вул.Дніпровська, 1, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (Попаснянське локомативне депо, приміщення бази палива) Середня
107 440385 м.Попасна – вул.Бахмутська: 10А–12, 13А–116; вул.Вишнева, вул.Гастелло, вул.Донецька: 4А, 6–109, 113, 115–117, 119–121, 123–125, 129, 131, 133, 135; вул.Київська: 1–131; вул.Магістральна, вул.Механізаторів, вул.Парусовка, вул.Паславського: 1–132; вул.Потьомкіна, вул.Пушкіна: 2–102, 104, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122; вул.Рєпіна, пров.Деповський: 25А–39; пров.Кубанський: 15–17, 19–36; пров.Лермонтова: 15–31А; пров.Ломоносова: 9–18; пров.Стандартний: 7–31; пров.Транспортний: 5, 7, 13–15, 32–40; пров.Широкий: 5, 12–22; пров.Лермонтова, 14, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (ЗОШ №24, коридор) Середня
107 440386 м.Попасна – вул.Бахмутська: 3, 5, 7; вул.Дніпровська, вул.Заводська, вул.М.Грушевського: 1–118, 122, 124, 128, 130; вул.Осєдача, пров.Деповський: 2–25; пров.Дніпровський, пров.Заводський, пров.Кубанський: 1–14, 18А; пров.Лермонтова: 2–13; пров.Ломоносова: 1–8; пров.Н.Деповський, пров.Стандартний: 1–6; пров.Широкий: 1–4, 8; пров.Шкільний, пров.Южний вул.Заводська, 15А, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (Попаснянська дистанція колії, актова зала, 1-й поверх) Середня
107 440387 м.Попасна – вул.Бахмутська: 1, 3А–4, 6–6А, 8–10, 13; вул.Донецька: 1–3, 5; вул.Миронівська вул.Донецька, 2А, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (ЗОШ №1, фойє) Велика
107 440388 м.Попасна – вул.Водоп’янова, вул.Гайдара, вул.Говорова, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Западна, вул.Зарічна, вул.Космодем’янської, вул.Леваневського, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Мала, вул.Матросова, вул.Московська, вул.М.Раскової, вул.Нижня, вул.Піщана, вул.Привокзальна, вул.Радіщева, вул.Розовка, вул.Склозаводська, вул.С.Мамонтова, вул.Соснова, вул.Таганська, вул.Тимірязєва, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Щербакова, вул.4 км, пров.Криничний вул.Чехова, 7, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (ЗОШ №21, спортзал) Велика
107 440389 м.Попасна – вул.Больнична, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Громової, вул.Жуковського, вул.Кошового: 1–32, 34, 36, 38; вул.Маяковського, вул.Миру: 90, 92, 94–96, 100–102, 106, 108–135, 143, 149, 151; вул.Оборонна: 87, 89, 91, 93, 95, 97–122; вул.Осипенка, вул.Спортивна, вул.Чапаєва, вул.Шевцової, вул.Шевченка, пров.Больничний, пров.Затишний, пров.Кошового, пров.Красний, пров.Луганський, пров.Шевченка пл.Миру, 1, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (Попаснянська дитяча школа мистецтв, фойє) Велика
107 440390 м.Попасна – вул.А.Черешні: 2, 4; вул.Миру: 138–142, 144–148, 150, 152–155, 157, 159, 161; вул.Суворова, вул.Шкільна, пл.Героїв вул.Миру, 136, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (Попаснянський районний будинок культури, фойє) Велика
107 440391 м.Попасна – вул.А.Черешні: 1–1А, 3, 6–21; вул.Високовольтна, вул.Залізнична, вул.Зашкільна, вул.Іофе, вул.Калюжного, вул.Кануннікова, вул.Космічна, вул.Кошового: 33, 35, 37, 39–102; вул.Крупської, вул.Мєндєлєєва, вул.Миру: 156, 158, 160, 161А–221; вул.Павлова, вул.Полярна, вул.Попова, вул.Сєвєрна, вул.Степова, вул.Шолохова, вул.Я.Мудрого, пров.Дружби, пров.Степовий, пров.Суворова вул.Кошового, 31, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (Попаснянська багатопрофільна гімназія №25, фойє) Середня
107 440392 м.Попасна – вул.Польова вул.Польова, 2, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 (КЗ "Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат", корпус 2) Мала
106 440398 смт Врубівка, с.Новоіванівка – вул.Абрикосова, вул.Венгерівська, вул.Виноградна, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Садова вул.Шкільна, 5, смт Врубівка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93330 (школа, фойє) Середня
106 440399 с-ще Миколаївка вул.Міра, 1, с-ще Миколаївка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93331 (фельдшерсько-акушерський пункт) Мала
106 440400 с.Новоіванівка – вул.Гагаріна, вул.Гірська, вул.Голуба, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Іванівська, вул.І.Франка, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Первомайська, вул.Пушкіна, вул.Розсипна, вул.Центральна, вул.Шахтарська, вул.Шкільна вул.Первомайська, 1А, с.Новоіванівка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93332 (школа, їдальня) Мала
106 440405 смт Комишуваха – вул.Вишнева, вул.Водопровідна, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Западна, вул.Зелена, вул.Казарма 7 км, вул.Космічна, вул.Мала Садова, вул.Мічуріна, вул.Октябрьська, вул.Островського, вул.Первомайська, вул.Річна, вул.Садова, вул.Степна, вул.Транспортна, вул.Транспортна ж\д, вул.Тургенєва, пров.Героїчний, пров.Лісний, пров.Привокзальний, с.Вікторівка, с-ще Глинокар’єр, с.Олександропілля вул.Крамнична, 1, смт Комишуваха, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93340 (школа, спортивний зал) Середня
106 440406 смт Комишуваха – вул.Забойщик, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Мирна, вул.Нагорна, вул.Надії, вул.Петровського, вул.Поштова, вул.Привольнянська, вул.Світланівська, вул.ст. Світланово, вул.Шахтарська, вул.Шевченко, вул.8 Марта вул.Поштова, 1, смт Комишуваха, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93340 (сільський будинок культури, кінозал) Мала
106 440407 с-ще Ниркове вул.Чапаєва, 1А, с-ще Ниркове, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93340 (сільський будинок культури, кінозал) Мала
106 440408 с.Вискрива, с-ще Дружба вул.Верхня, 23, с-ще Дружба, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93301 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната 2) Мала
106 440415 с.Катеринівка вул.Коцюбинського, 35А, с.Катеринівка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93344 (сільський будинок культури, глядацький зал) Мала
106 440419 с.Оріхове вул.Центральна, 1, с.Оріхове, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93334 (школа, кабінет української мови) Мала
106 440420 с.Новоолександрівка, с.Троїцьке – вул.Горького, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Молодьожна, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Оборонна, вул.Подгорна, вул.Поштова, вул.Привольна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Чапаєва, пров.Нижній, с.Новозванівка вул.Квіткова, 1А, с.Троїцьке, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93354 (школа, вестибюль) Мала
106 440421 с.Троїцьке – вул.Зарєчна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Коченкова, вул.Кузнечна, вул.Курчатова, вул.Лугова, вул.Мира, вул.Овсепяна, вул.Прифермівська, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Фурманова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Соборний пров.Соборний, 1, с.Троїцьке, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93354 (ВЦА с. Троїцьке та Новозванівки, хол) Мала
114 440477 с.Кримське вул.Затишна, 9, с.Кримське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93713 (будинок культури, актова зала) Середня
114 440478 с.Сокільники вул.Горького, 108, с.Сокільники, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93714 (сільський клуб, актова зала) Мала
112 440787 смт Новотошківське вул.Олега Ватажка, 10, смт Новотошківське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93891 (Новотошківський НВК "ЗНЗ-ДНЗ", фойє) Середня
112 440995 м.Золоте – вул.Войкова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Миру, вул.Олека Дундича вул.Миру, 1А, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93297 (Палац культури імені Островського, фойє, 2-й поверх) Велика
112 440996 м.Золоте – вул.Артема, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Забійщик, вул.Інтернаціональна, вул.Комунальна, вул.Корчагіна, вул.Котляревського, вул.Котовського, вул.Крилова, вул.Крупська, вул.Кутузова, вул.Первомайська, вул.Пирогова, вул.Поштова, вул.Поштова 1007км, вул.Проізводствєнна, вул.Пушкіна, вул.Свердлова, вул.Стаханова, вул.Торгова, вул.Тургенєва, вул.Філатова, вул.Чапаєва, вул.Челюскіна, вул.1007 км, пров.Корчагіна вул.Войкова, 3А, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93299 (школа №4, коридор, 1-й поверх) Середня
112 440997 м.Золоте – вул.Верхньо Дачна, вул.Довженка, вул.Друга Вільна, вул.Друга Райдужна, вул.Експериментальна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кленова, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Надєжда, вул.Нахімова, вул.Оріхова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Тичини, вул.Перша Вільна, вул.Перша Райдужна, вул.Підстанція, вул.Польова, вул.Романенка, вул.Стандартна, вул.Студенська, вул.Хуторна, вул.Широка вул.Кленова, 14, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93298 (клуб імені Дзержинського, зал) Середня
112 440998 м.Золоте – вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Нєкрасова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Театральна, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Шахтарська вул.Театральна, 2, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93297 (школа №14, спортивний зал) Середня
112 440999 м.Золоте – вул.Базарна, вул.Больнична, вул.Верхньо Гірська, вул.Верхньо Електрична, вул.Видна, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Вісімнадцята, вул.Водокачка, вул.Вугільна, вул.Горняцька, вул.Електрична, вул.Жуковського, вул.Клубна, вул.Кузнечна, вул.Лємєщенка, вул.Мирна, вул.Нижньо Дачна, вул.Нижньо Електрична, вул.Нижньо Центральна, вул.Підлісна, вул.Попова, вул.Прирічна, вул.Прудова, вул.Річна, вул.Центральна, вул.Яблунева, вул.8 Марта вул.Центральна, 51А, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93294 (клуб "Шахтар", фойє) Середня
112 441000 м.Золоте – вул.Менделєєва: 1–7; вул.Цвіточна, квартал Сонячний квартал Сонячний, 12, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93295 (Золотовська багатопрофільна гімназія, спортивний зал) Велика
112 441001 м.Золоте – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Джерельна, вул.Дубровка, вул.Макаренка, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Привокзальна, вул.Сєвєрна, вул.Травнева вул.Медична, 18, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93295 (Палац культури ВП "ш. Карбоніт", фойє) Середня
112 441002 м.Золоте – вул.Гайова, вул.Герцена, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Лєрмонтова, вул.Льва Толстого, вул.Малишки, вул.Менделєєва: 8–31; вул.Михайла Коцюбинського, вул.Новий Зубок, вул.Футбольна, вул.Чайковського, вул.Шкільна вул.Михайла Коцюбинського, 28, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93295 (школа №5, їдальня) Середня
112 441003 м.Золоте – вул.Абрикосова, вул.Бахмутського, вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дружби, вул.Железнодорожна, вул.Заводська, вул.Ігнатьєва, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Московська, вул.Народна, вул.Павлова, вул.Привольнянська, вул.Рєпіна, вул.Рудченка, вул.Соборна, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Шевченка вул.Молодіжна, 1, м.Золоте, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93295 (АПК шахти "Карбоніт", хол) Середня
112 441005 м.Гірське – вул.Больнична, вул.Вавілова, вул.Віктора Дмитренко, вул.Восточна, вул.Донецька, вул.Енгельса, вул.Євгена Петренко, вул.Желєзнодоріжна, вул.К. Маркса, вул.Квіткова, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Л. Шевцової, вул.Мала, вул.Михайла Грушевського, вул.Нахімова, вул.Осипенко, вул.Польова, вул.Путева, вул.С. Тюленіна, вул.Совхозна, вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Ушакова, вул.Центральна, вул.Чехова вул.Центральна, 26, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93292 (Гірська школа мистецтв, класні кімнати) Середня
112 441006 м.Гірське – вул.Анастасії Трощілової, вул.Бєлінського, вул.Василя Стуса, вул.Гоголя, вул.Горноспасательна, вул.Зелена, вул.Івана Ревенко, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Петра Малєєва, вул.Підлісна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Станціонна, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Хмари, вул.Чайковського, вул.Чернопятко, вул.Шахтарської слави, вул.Шевченко, пров.Мічуріна, пров.Островського, пров.Садовий вул.Івана Данькова, 21, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93292 (ВП шахта "Гірська", актовий зал) Середня
112 441007 м.Гірське – вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Донбаська, вул.Достоєвського, вул.Западна, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.О. Кошового, вул.Олександра Гаруса, вул.П. Болото, вул.Поштова, вул.Прудна, вул.Радіщева, вул.Свердлова, вул.Суворова, вул.Фабрична, вул.Фестивальна, вул.Філатова, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шахтаря, вул.Ювілейна, пров.Прудний вул.Гагаріна, 13А, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93292 (Палац культури "Україна", фойє) Середня
112 441008 м.Гірське – вул.Дружби, вул.І. Франко, вул.Калинова, вул.Мира, вул.Стадіонна вул.Гагаріна, 19, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93292 (Гірська багатопрофільна гімназія, спортивний зал) Середня
112 441009 м.Гірське – вул.Благодатна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Добролюбова, вул.Кільцева, вул.Л. Українки, вул.Л. Чайкіної, вул.Лісна, вул.Мелова, вул.Незалежності, вул.Первомайська, вул.Пирогова, вул.Підгірна, вул.Пригородна, вул.Пушкіна, вул.Свободна, вул.Соборна, вул.Степна, вул.8-го Марта, пров.Вугільний, пров.Гірський, пров.Лісний, пров.Первомайський, пров.Пригородний, пров.Пушкіна, пров.Шкільний, пров.8-го Марта вул.Первомайська, 88, м.Гірське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93293 (школа, хол) Середня
112 441010 смт Тошківка – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Желізнодорожна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кольцева, вул.Кринична, вул.Мічуріна, вул.Підгорна, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Челюскіна, вул.Шевченка, вул.8 Марта, квартал Цуприка вул.Челюскіна, 2, смт Тошківка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93281 (клуб "Маяк", фойє) Велика
112 441011 смт Тошківка – вул.Артема, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Гоголя, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шахтарська, вул.Шкільна вул.Шкільна, 1А, смт Тошківка, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93280 (школа, фойє) Середня
112 441012 смт Нижнє – вул.Барбарисова, вул.Березнева, вул.Вишнева, вул.Волохська, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дороніна, вул.Клубна, вул.Колхозна, вул.Міокова, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Підгорна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слободська, вул.Тернова, вул.Торгова, вул.Тридцята, вул.Центральна, вул.Чорноп’ятко, вул.Шевченко, пров.І. Франка, пров.Калиновий, пров.Красний, пров.Меловий, пров.Мостовий, пров.Пригородний, пров.Шахтний, пров.Шкільний вул.Слободська, 6Б, смт Нижнє, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93290 (клуб "Супутник", глядацький зал) Середня
112 441013 с.Жолобок, смт Нижнє – вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Миру, вул.Нова, вул.Пригородна, вул.Шкільна, вул.1-а Заярська, вул.2-га Заярська, вул.3-тя Заярська вул.Шкільна, 16, смт Нижнє, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93291 (Нижнєнський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" № 35, спортивний зал) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
113 440169 Комунальне некомерційне підприємство "Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської районної ради" вул.Побєди, 1А, м.Кремінна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 92900 Мала
107 440422 Комунальне некомерційне підприємство "Попаснянська центральна районна лікарня Попаснянської районної ради Луганської області" вул.Сонячна, 35А, м.Попасна, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93300 Мала