Відділ ведення ДРВ апарату Радехівської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
119 461003 м.Радехів – вул.Б.Хмельницького, вул.Витківська, вул.Вишнева, вул.Героїв УПА, вул.І.Франка, вул.Йосипа Сліпого, вул.Коновальця, вул.Лукова, вул.Л.Українки, вул.Нечуя-Левицького, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Смаль-Стоцького, вул.Тарнавського, вул.Федьковича, вул.Шептицького, просп.Відродження пл.В.Стуса, 3, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 (Районний народний дім, паркетний зал) Велика
119 461004 м.Радехів – вул.Броварська, вул.Вагилевича, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Івасюка, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Курбаса, вул.Леонтовича, вул.Лисенка, вул.Лопатинська, вул.Мишуги, вул.Молодіжна, вул.Ніщинського, вул.Поповича, вул.Просвітянська, вул.Р.Мандрики, вул.Садова, вул.Селезінків, вул.Симоненка, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Транзитна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Кути вул.Селезінків, 1, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 (Школа №2, фойє) Велика
119 461005 м.Радехів – вул.Березовий Гай, вул.Бічна Львівська, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Гонти, вул.Данила Галицького, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Кармелюка, вул.Князя Святослава, вул.Корчунок, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Марії Заньковецької, вул.Марка Вовчка, вул.Миколаєвича, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Об’їздна, вул.Патона, вул.Підгай, вул.Піскова, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Стоянівська, вул.Турянського, вул.Шухевича, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.500-річчя Радехова вул.Шептицького, 4, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 (Школа №1, фоє) Велика
119 461006 смт Лопатин вул.Центральна, 24А, смт Лопатин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80261 (народний дім, фоє) Велика
119 461007 с.Барилів вул.Зелена, 1, с.Барилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80231 (Народний дім, актова зала) Мала
119 461008 с.Березівка, с.Бебехи, с.Новоставці вул.Центральна, 18, с.Березівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260 (Народний дім, фоє) Середня
119 461009 с.Грицеволя, с.Підмонастирок вул.Гайдамацька, 29, с.Грицеволя, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260 (Народний дім, фоє) Мала
119 461010 с.Бишів вул.Гостинна, 72, с.Бишів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) Середня
119 461011 с.Торки вул.Миру, 72, с.Торки, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) Мала
119 461012 с.Забава вул.Зелена, 15, с.Забава, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) Мала
119 461013 с.Ордів вул.Б.Хмельницького, 27, с.Ордів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) Мала
119 461014 с.Вузлове, с.Раковище вул.Львівська, 14А, с.Вузлове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252 (народний дім, фойє) Середня
119 461015 с.Нестаничі вул.Шашкевича, 96, с.Нестаничі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252 (навчально-виховний комплекс, спортзал) Мала
119 461016 с.Бабичі вул.Шкільна, 15, с.Бабичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253 (школа, класна кімната) Середня
119 461017 с.Шайноги вул.Б.Хмельницького, 13, с.Шайноги, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253 (народний дім, глядацька зала) Мала
119 461018 с.Дмитрів вул.Шевченка, 75, с.Дмитрів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80254 (школа, фойє) Середня
119 461019 с.Завидче вул.Центральна, 101, с.Завидче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80233 (народний дім, фоє) Мала
119 461020 с.Корчин вул.Воз’єднання, 65, с.Корчин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271 (Народний дім, паркетний зал) Середня
119 461021 с.Гоголів вул.І.Франка, 3, с.Гоголів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80212 (Школа, спортзал) Мала
119 461022 с.Волиця, с.Радванці вул.Л.Українки, 40, с.Радванці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271 (Народний дім, глядацька зала) Мала
119 461023 с.Криве вул.Першотравнева, 5, с.Криве, Радехівський р-н, Львівська обл., 80255 (Народний дім, актова зала) Мала
119 461024 с.Куликів вул.Зелена, 2, с.Куликів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224 (Школа, спортивна зала) Мала
119 461025 с.Волиця-Барилова, с.Корчівка вул.І.Франка, 19, с.Волиця-Барилова, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224 (Народний дім, актова зала) Мала
119 461026 с.Кустин, с.Батиїв вул.Центральна, 27, с.Кустин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242 (Кустинська ЗОШ, спортивна зала) Мала
119 461027 с.Руденко вул.Б.Хмельницького, 64, с.Руденко, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242 (Народний дім, фоє) Мала
119 461028 с.Миколаїв, с.Адамівка, с.Стирківці вул.Зарічна, 2, с.Миколаїв, Радехівський р-н, Львівська обл., 80232 (школа, спортивна зала) Середня
119 461029 с.Немилів вул.Центральна, 36, с.Немилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80241 (Школа, спортивна зала) Мала
119 461030 с.Нивиці, с.Пустельники, с.Старий Майдан вул.Центральна, 1, с.Нивиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263 (Адмінбудинок Нивицького с/о, актова зала) Середня
119 461031 с.Трійця вул.Центральна, 34, с.Трійця, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263 (народний дім, актова зала) Мала
119 461032 с.Новий Витків вул.Корчинська, 1, с.Новий Витків, Радехівський р-н, Львівська обл., 80217 (школа, фойє) Середня
119 461033 с.Оглядів, с.Дубини вул.Зелена, 4, с.Оглядів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256 (Школа, фоє) Середня
119 461034 с.Монастирок-Оглядівський вул.Діброва, 1, с.Монастирок-Оглядівський, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256 (Народний дім, актова зала) Мала
119 461035 с.Гута-Скляна, с.Опліцько вул.Лопатинська, 2, с.Опліцько, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256 (Народний дім, актова зала) Мала
119 461036 с.Павлів – вул.Гайворони, вул.Джерельна: 6; вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Лугова, вул.Сніжна, вул.Сонячна, вул.Чайковського, просп.Юності: 1–21; вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250 (школа, їдальня) Велика
119 461037 с.Павлів – вул.Джерельна: 8–32; вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Помаранчевої революції, пров.Л.Українки, просп.Юності: 23–37; вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250 (школа, фоє) Середня
119 461038 с.Пиратин вул.І.Франка, 21, с.Пиратин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80223 (Народний дім, актова зала) Мала
119 461039 с.Поздимир вул.Б.Хмельницького, 27, с.Поздимир, Радехівський р-н, Львівська обл., 80216 (школа, фоє) Середня
119 461040 с.Йосипівка, с.Полове вул.І.Набережного, 5А, с.Полове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80218 (народний дім, танцювальна зала) Середня
119 461041 с.Розжалів вул.Л.Українки, 30, с.Розжалів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211 (народний дім, актова зала) Мала
119 461042 с.Андріївка вул.Піскова, 95, с.Андріївка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211 (народний дім, актова зала) Мала
119 461043 с.Синьків вул.Центральна, 11, с.Синьків, Радехівський р-н, Львівська обл., 80222 (народний дім, танцювальна зала) Мала
119 461044 с.Середпільці вул.Підлісна, 2А, с.Середпільці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240 (Школа, спортивна зала) Мала
119 461045 с.Мукані вул.Садова, 43, с.Мукані, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240 (Народний дім, актова зала) Мала
119 461046 с.Сморжів вул.Зелена, 3, с.Сморжів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80234 (Школа, їдальня) Середня
119 461047 с.Романівка, с.Щуровичі вул.Лопатинська, 3, с.Щуровичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80236 (Школа, приміщення початкових класів) Мала
119 461048 с.Станин вул.Миру, 69, с.Станин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80251 (народний дім, фоє) Мала
119 461049 с.Стоянів вул.Стуса В, 12, с.Стоянів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220 (народний дім, фоє) Велика
119 461050 с.Збоївська вул.Шевченка, 18, с.Збоївська, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220 (народний дім, фоє) Мала
119 461051 с.Загатка, с.Стремільче вул.Центральна, 8, с.Стремільче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80235 (народний дім, фойє) Мала
119 461052 с.Сушно, с.Обортів, с.Тоболів вул.Шевченка, 2, с.Сушно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80214 (Народний дім, фоє) Мала
119 461053 с.Тетевчиці вул.Шевченка, 1А, с.Тетевчиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221 (Народний дім, танцювальна зала) Середня
119 461054 с.Сабанівка вул.Польова, 1, с.Сабанівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221 (Дім дослідного господарства, к.2) Мала
119 461055 с.Увин вул.І.Франка, 9, с.Увин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80230 (сільська рада, актова зала) Мала
119 461056 с.Хмільно вул.Центральна, 31, с.Хмільно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80243 (Адмінбудинок Хмільнівського с/о, актова зала) Середня
119 461057 с.Яструбичі вул.Зелена, 93, с.Яструбичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80215 (школа, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
119 461058 Комунальне некомерційне підприємство "Радехівська центральна районна лікарня" Радехівської районної ради вул.Львівська, 8, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 Мала