Відділ ведення ДРВ апарату Старосамбірської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
125 461317 м.Добромиль – вул.А.Шептицького, вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Глухого, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зелена бічна, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Листопадова, вул.Пасічна, вул.Салінарна, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Торгова, вул.Чехова, пл.Ринок вул.Лесі Українки, 8, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (Народний дім, актова зала) Велика
125 461318 м.Добромиль – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки бічна, вул.Мазепи, вул.Міцкевича, вул.Ольги Кобилянської, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Хирівська, вул.Шевченка вул.Галицька, 36, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (школа №1, спортивна зала) Середня
125 461319 м.Старий Самбір – вул.Вітовського, вул.Героїв Берестечка, вул.Героя України Богдана Сольчаника, вул.Замківська, вул.Заньковецької, вул.Козацька, вул.Крута, вул.Л.Галицького: 1–82; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Орла, вул.Промислова, вул.Ровдича, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Святомиколаївська, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Чайківського, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Яблунева вул.Шевченка, 14, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000 (школа №1, їдальня) Велика
125 461320 м.Старий Самбір – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Вишневий провулок, вул.Гайова, вул.Гоголя, вул.Дашо, вул.Дністрова, вул.Довбуша, вул.Дрогобицька, вул.Дрогобицька бічна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зиблікевича, вул.Івана Франка, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коновальця бічна, вул.Коцюбинського, вул.Л.Галицького: 83–234; вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Листопадова, вул.Мазепи, вул.О.Ольжича, вул.Помаранчевої революції, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Шептицького, пл.Ринок вул.Листопадова, 9, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000 (Народний дім, актова зала) Велика
125 461321 м.Хирів – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Івасюка, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Добромильська, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Підгірна, вул.Сачека Володимира, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Шухевича, пл.Галицька вул.Стуса, 22, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 (Народний дім, хол) Велика
125 461322 м.Хирів – вул.Берези, вул.Давниця, вул.Дем’яна Гладиловича, вул.Дорошенка, вул.Злуки, вул.Лесі Українки, вул.Н.Левицького, вул.Полковника Коника, вул.Полуботка, вул.Садова, вул.Самбірська, вул.Самбірська бічна, вул.Стадіонна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шевченка бічна, вул.Шептицького, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярослава Пастернака вул.Самбірська, 123, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 (Читальня, актова зала) Середня
125 461323 смт Нижанковичі пл.Площа Свободи, 11, смт Нижанковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461324 смт Стара Сіль пл.Миру, 14, смт Стара Сіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82066 (Народний дім, фойє) Середня
125 461325 с.Стара Ропа, с.Тварі вул.Шевченка, 122, с.Стара Ропа, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82068 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461326 с.Біличі вул.Центральна, 62, с.Біличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82070 (сільська рада, актова зала) Середня
125 461327 с.Болозів вул.Шевченка, 67, с.Болозів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82024 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461328 с.Нижня Вовча вул.Топольна, 137, с.Нижня Вовча, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82026 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461329 с.Боршевичі вул.Зелена, 5, с.Боршевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461330 с.Библо вул.Центральна, 142, с.Библо, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461331 с.Велика Лінина вул.Шевченка, 73, с.Велика Лінина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82075 (школа, спортивна зала) Середня
125 461332 с.Лаврів вул.Шевченка, 6, с.Лаврів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82076 (дитячий будинок, спортивна зала) Мала
125 461333 с.Великосілля, с.Потік вул.Лесі Українки, 104, с.Великосілля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074 (школа, спортивна зала) Мала
125 461334 с.Соснівка, с.Тиха вул.Центральна, 23, с.Соснівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461335 с.Велика Сушиця вул.Центральна, 87, с.Велика Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82064 (Народний дім, фойє) Середня
125 461336 с.Буньковичі вул.Хирівська, 62, с.Буньковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82065 (школа, к.2) Середня
125 461337 с.Заріччя вул.Зарічна, 34, с.Заріччя, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461338 с.Верхній Лужок вул.Центральна, 27, с.Верхній Лужок, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82084 (сільська рада, актова зала) Середня
125 461339 с.Бусовисько вул.Придністрянська, 270, с.Бусовисько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82085 (школа, спортивна зала) Середня
125 461340 с.Волошиново вул.Галицька, 52, с.Волошиново, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461341 с.Росохи вул.Зелена, 98, с.Росохи, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461342 с.Воля вул.Центральна, 70А, с.Воля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82083 (школа, актова зала.) Середня
125 461343 с.Головецько, с.Гвоздець вул.Івана Франка, 40, с.Головецько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82094 (сільська рада, актова зала) Середня
125 461344 с.Бабино вул.Підгірна, 1А, с.Бабино, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82095 (школа, актова зала) Мала
125 461345 с.Грозьово вул.Центральна, 88Б, с.Грозьово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82093 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461346 с.Виців вул.Січових Стрільців, 18А, с.Виців, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461347 с.Грушатичі вул.Центральна, 44, с.Грушатичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82020 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461348 с.Дешичі вул.Центральна, 72, с.Дешичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021 (школа, актова зала) Мала
125 461349 с.Саночани вул.Саночанська, 37, с.Саночани, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461350 с.Чижки вул.Центральна, 21А, с.Чижки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021 (школа, спортивна зала) Мала
125 461351 с.Дроздовичі вул.Центральна, 55, с.Дроздовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010 (сільська рада, актова зала) Мала
125 461352 с.Вілюничі вул.Центральна, 19, с.Вілюничі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010 (ФАП, к.3) Мала
125 461353 с.Пацьковичі вул.Центральна, 54, с.Пацьковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (ФАП, к.3) Мала
125 461354 с.Княжпіль вул.Центральна, 68, с.Княжпіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82044 (Народний дім, актовий зала) Мала
125 461355 с.Кропивник вул.Центральна, 56, с.Кропивник, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (школа, к.3) Мала
125 461356 с.Велике, с.Мігово вул.Івана Франка, 28, с.Мігово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82045 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461357 с.Конів вул.Стефаника, 1, с.Конів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461358 с.Товарна вул.Центральна, 45, с.Товарна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461359 с.Лютовиська вул.Центральна, 45, с.Лютовиська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82030 (початкова школа, к.3) Мала
125 461360 с.Биличі вул.Центральна, 168, с.Биличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82033 (школа, спортивна зала) Середня
125 461361 с.Букова вул.Центральна, 127, с.Букова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82031 (школа, спортивний зал.) Середня
125 461362 с.Ракова вул.Зелена, 5, с.Ракова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82032 (школа, к.3) Мала
125 461363 с.Міженець вул.Миру, 4, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013 (Народний дім, фойє) Середня
125 461364 с.Зоротовичі вул.Ягідна, 2, с.Зоротовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82014 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461365 с.Стороневичі вул.Миру, 18Б, с.Стороневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461366 с.Муроване вул.Шевченка, 17, с.Муроване, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (Народний дім) Мала
125 461367 с.Березів вул.Шевченка, 7, с.Березів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461368 с.Тарнавка вул.Зелена, 20, с.Тарнавка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461369 с.Шумина вул.Зелена, 48, с.Шумина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (школа, к.3) Мала
125 461370 с.Мшанець вул.Центральна, 168А, с.Мшанець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (сільська рада, актова зала) Мала
125 461371 с.Галівка вул.Центральна, 49А, с.Галівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461372 с.Плоске вул.Центральна, 71А, с.Плоске, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461373 с.Нове Місто, с.Городисько вул.Центральна, 75, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (школа, актова зала) Середня
125 461374 с.Боневичі вул.Лесі Українки, 115, с.Боневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82023 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461375 с.Грабівниця вул.Центральна, 6, с.Грабівниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461376 с.Комаровичі вул.Головна, 12, с.Комаровичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461377 с.Посада-Новоміська вул.Головна, 200, с.Посада-Новоміська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461378 с.Ріп’яна вул.Сільська, 96А, с.Ріп’яна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461379 с.Дністрик вул.Сільська, 42, с.Дністрик, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461380 с.Смеречка вул.Сільська, 41, с.Смеречка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461381 с.Скелівка, с.Глибока вул.Центральна, 150А, с.Скелівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052 (школа, актова зала) Середня
125 461382 с.Засадки вул.Засадки, 26, с.Засадки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461383 с.Слохині вул.Самбірська, 80А, с.Слохині, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461384 с.Городовичі вул.Самбірська, 39Б, с.Городовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82051 (школа, актова зала) Середня
125 461385 с.Поляна(Слохинівська с/р), с.Сливниця вул.Вишнева, 53А, с.Поляна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461387 с.Солянуватка вул.Центральна, 164, с.Солянуватка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82040 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461388 с.Губичі вул.Центральна, 34, с.Губичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82041 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461389 с.Старява вул.Івана Франка, 113, с.Старява, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461390 с.Катина вул.Івана Франка, 64А, с.Катина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461391 с.Лопушниця вул.Івана Франка, 94А, с.Лопушниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82063 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461392 с.Страшевичі вул.Центральна, 15, с.Страшевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081 (Народний дім, фойє) Середня
125 461393 с.Кобло вул.Центральна, 115, с.Кобло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82082 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461394 с.Созань вул.Зелена, 44, с.Созань, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461395 с.Стрілки вул.Вербицького, 10, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092 (школа, спортивна зала) Велика
125 461396 с.Лопушанка-Хомина вул.Центральна, 33, с.Лопушанка-Хомина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092 (школа, фойє) Мала
125 461397 с.Стрільбичі вул.Яблунева, 164, с.Стрільбичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82071 (школа, спортивна зала) Середня
125 461398 с.Сусідовичі вул.Центральна, 9А, с.Сусідовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82053 (Народний дім, фойє) Середня
125 461399 с.Надиби вул.Центральна, 1В, с.Надиби, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82054 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461400 с.Терло вул.Центральна, 130, с.Терло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069 (Народний дім, фойє) Середня
125 461401 с.Лібухова вул.Центральна, 59, с.Лібухова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461402 с.Тернава, с.Поляна(Тернавська с/р) вул.Замкова, 47А, с.Тернава, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82046 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461403 с.П’ятниця, с.Рожеве вул.Центральна, 101А, с.П’ятниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461404 с.Тершів вул.Вокзальна, 45, с.Тершів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461405 с.Завадка вул.Надністрянська, 23, с.Завадка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461406 с.Спас вул.Лесі Українки, 12А, с.Спас, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (школа, спортивна зала) Мала
125 461407 с.Сушиця вул.Копача, 75, с.Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (Народний дім, к.2.) Мала
125 461408 с.Тисовиця вул.Центральна, 74, с.Тисовиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82091 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461409 с.Топільниця вул.Монастирська, 5, с.Топільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086 (школа, спортивна зала) Середня
125 461410 с.Недільна вул.Сотника УПА Бурлаки, 27, с.Недільна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461411 с.Торчиновичі вул.Центральна, 190, с.Торчиновичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461412 с.Бачина вул.Центральна, 14, с.Бачина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461414 с.Морозовичі, с.Торгановичі вул.Центральна, 27, с.Торгановичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080 (школа, актова зала) Середня
125 461415 с.Трушевичі вул.Демократична, 35, с.Трушевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82016 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461416 с.Передільниця, с.Підмостичі вул.Галицька, 29А, с.Передільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82015 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461418 с.Тур’є – вул.Горянка, вул.Центральна вул.Центральна, 86А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461419 с.Тур’є – вул.Тур’є горішнє вул.Тур’є горішнє, 482А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087 (початкова школа, актова зала) Мала
125 461420 с.Тур’є – вул.Заділок, вул.Річна вул.Заділок, 354А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461421 с.Чаплі вул.Центральна, 41, с.Чаплі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461422 с.Гуманець, с.Павлівка вул.Івана Франка, 53, с.Гуманець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82057 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461423 с.Іванів вул.Іванів, 27, с.Іванів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461424 с.Райнова вул.Шашкевича, 56, с.Райнова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056 (Народний дім, актова зала) Мала
125 461425 с.Ясениця-Замкова – вул.Центральна, вул.Центральна бічна: 65–385; вул.Центральна, 179А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097 (Народний дім, актова зала) Середня
125 461426 с.Ясениця-Замкова – вул.Центральна бічна: 386–560; вул.Центральна бічна, 433А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097 (школа, к.3) Мала
125 461427 с.Велика Волосянка вул.Центральна, 61А, с.Велика Волосянка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097 (Народний дім, актова зала) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
125 461428 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня" вул.Л.Галицького, 140, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000 Мала
125 461429 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня". вул.Міцкевича, 3, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 Мала
125 461430 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня" Хирівська міська лікарня вул.Б.Хмельницького, 12, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 Мала
125 461432 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня" вул.Шевченка, 8, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092 Мала
125 461433 Терапевтичне віддлення №2 комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня". вул.Зарічна, 2, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 Мала
125 461435 Старосамбірський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відділення стаціонарного догляду с.Міженець вул.Газовиків, 14Б, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013 Мала