Відділ ведення ДРВ апарату Вінницької РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
12 050125 смт Вороновиця – вул.Бурти, вул.Ганщинська, вул.Івана Богуна, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Паріївська, вул.Першотравнева, вул.Українська, вул.Яблунева, вул.Ягідна вул.Ганщинська, 1, смт Вороновиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23252 (Ганський клуб, кабінет завідуючого, актовий зал) Середня
12 050126 смт Вороновиця – вул.Благодатна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану, вул.Горького, вул.Дальня, вул.Дружна, вул.Кармелюка, вул.Колгоспна, вул.Кооперативна, вул.Мічуріна, вул.Можайського, вул.Олійника, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.1Серпня, вул.8Березня, пров.Вишневий вул.Гагаріна, 2, смт Вороновиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23252 (КЗ "Вороновицький ліцей", фойє) Велика
12 050127 смт Вороновиця – вул.Базарна, вул.Б.Шуляка, вул.І.Яковенка, вул.Козацький шлях, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Немирівська, вул.Подільська, вул.Поштова, вул.Привокзальна, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Сорочинська, вул.Тімірязева, вул.Юності, пров.Маяковського, пров.Немирівський, пров.Тімірязева вул.Козацький шлях, 97А, смт Вороновиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23252 (будинок культури, актовий зал) Середня
12 050128 смт Вороновиця – вул.Бакайська, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Загородня, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Молодіжна, вул.Приозерна, вул.Цукрозаводська, вул.Шкільна вул.Цукрозаводська, 19, смт Вороновиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23252 (школа №2, спортзал) Середня
11 050130 смт Стрижавка – вул.Байдукова, вул.Бугова, вул.в/ч 2454, вул.Гризодубової, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дорошенка, вул.Єсеніна, вул.Зарічна, вул.Колгоспна, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.М.Озерного, вул.Новосільська, вул.Островської, вул.Першотравнева, вул.Присадибна, вул."Райдуга"СТОК"Стрижавка-2", вул.Седова, вул.Стадіонна, вул.Чкалова, вул.Ясна, вул.40-річчя Перемоги, пров.Колгоспний, пров.Осипенка, пров.Першотравневий, в/ч А2656, в/ч 4469, Дитячий будинок інтернат вул.40-річчя Перемоги, 3, смт Стрижавка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23210 (Школа-ліцей, спортивна зала) Велика
11 050131 смт Стрижавка – вул.Алеї: 1–60, 63–92; вул.Алеї(Житлове містечко), вул.Б.Хмельницького, вул.Василівка, вул.Житлове містечко, вул.Зелена, вул.Івана Мазепи, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.О.Довбуша, вул.Партизанська, вул.П.Запорожця, вул.Підлісна, вул.П.Мирного, вул.Полуботка, вул.П.Орлика, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, пров.Кармелюка, пров.Набережний, пров.П.Мирного, пров.Садовий, пров.1-й Алеї, пров.1-й Садовий, пров.2-й Алеї, пров.2-й Садовий, тупик Алеї, ст.’Нива’ вул.Алеї, 58, смт Стрижавка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23210 (ДНЗ "Казка", спортивна зала) Велика
11 050132 смт Стрижавка – вул.Будівельна, вул.Київська: 1–5, 7–18Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 48, 50, 52, 54, 56, 58–82; вул.Короленка, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Приміська, вул.Туристична, пров.Будівельний, пров.1-й Київський, пров.2-й Київський, тупик Туристичний, урочище Кабачок вул.Приміська, 14, смт Стрижавка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23210 (ПСП "Агрофірма Батьківщина", приміщення контори) Середня
11 050133 смт Стрижавка – вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Визволення, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Гарника, вул.Деснянська, вул.Довженка О., вул.Дружня, вул.Заводська, вул.І.Богуна, вул.І.Піддубного, вул.Історична, вул.Київська: 5/6–6, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41–47, 49, 51, 53, 55, 57, 84–220; вул.Кобзарська, вул.Козицького, вул.Кропивницького, вул.Лісна, вул.Лісництво, вул.Лісова, вул.М.Вовчка, вул.Менделєєва, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Ново-Деснянська, вул.Олександрівська, вул.Олімпійська, вул.Паркова, вул.Питомнік, вул.Польова, вул.Санаторна, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.1-ша Польова, вул.2-га Деснянська, вул.9-Травня, пров.І.Піддубного, пров.Київський, пров.Михайлівський, пров.Польовий, пров.1-й Польовий, пров.3-й Київський, тупик Київський, тупик Шевченка, Коло-Михайлівське лісництво, п/т Гагаріна, СПМК-70 вул.Київська, 172, смт Стрижавка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23210 (школа, спортзал) Велика
11 050134 смт Стрижавка – вул."Вишенька" СТСГО "Славне", вул.Дванадцята, вул."Десенка" СТ СГО "Славне", вул."Дружба" СТ "Славне", вул."Дубок" СТ "Славне", вул."Зоря" СТ СГО "Славне", вул."Колос" СТОК "Стрижавка-2", вул."Конвалія" СТ СГО "Славне", вул."Лісове" СТ садово-городньогооб’єднання "Славне", вул."Меркурій" СТ СГО "Славне", вул."Млин" СТОК "Стрижавка -2"", вул."Нива" СТ ОК "Стрижавка-2", вул."Прогрес" СТ СГО " Славне", вул."Проектувальник" СТ СГО "Славне", вул."Ромашка" СТ СГО "Славне", вул."Росинка" СТСГО "Славне", вул."Сосонка" СТ СГО "Славне", вул."Стрижавка-1" СОТ вул.Виноградна, вул."Черемшина" СТ ОК "Стрижавка-2", с-ще Славне вул.Тиха, 102, с-ще Славне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23210 (звіргосподарство, кабінет головного бухгалтера) Мала
11 050135 с.Агрономічне – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гніваньське шосе, вул.Гніваньське шосе 7-й км, вул.Гніваньське шосе 8-й км, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Маліновського, вул.Медніка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Наукова, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Стуса, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.Ярова, пров.Вишневий, пров.Вінницький, пров.Гагаріна, пров.Лісова Пісня, пров.Л.Українки, пров.Медніка, пров.Мічуріна, пров.Подільський, пров.Прибережний, пров.Приозерний, Прибузька школа-інтернат, Прибузьке лісництво вул.Мічуріна, 4, с.Агрономічне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23227 (будинок культури, фойє) Велика
11 050137 с.Бохоники вул.Гагаріна, 62А, с.Бохоники, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23233 (будинок культури, фойє) Велика
12 050143 с.Гуменне вул.Л.Українки, 20, с.Гуменне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23203 (будинок культури, актова зала) Середня
12 050144 с.Михайлівка вул.Левадна, 2, с.Михайлівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23203 (сільський клуб, актова зала) Середня
11 050145 с.Дорожне вул.Шевченка, 1, с.Дорожне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23217 (сільський клуб (зала №1)) Мала
12 050146 с.Жабелівка вул.Незалежності, 25, с.Жабелівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23245 (будинок культури, актовий зал) Мала
12 050147 с.Іванівка вул.Українська, 2А, с.Іванівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23250 (будинок культури, актовий зал) Мала
12 050148 с.Цвіжин вул.Шевчука, 31, с.Цвіжин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23250 (сільський клуб, фойє) Мала
11 050149 с.Ільківка вул.Набережна, 68А, с.Ільківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23231 (депутатська кімната №2) Мала
12 050150 с.Горбанівка вул.Українська, 13, с.Горбанівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23231 (Приміщення сільського клубу, хол) Мала
12 050151 с.Рівець вул.Українська, 20А, с.Рівець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23231 (Приміщення початкової школи, актова зала) Мала
12 050152 с.Комарів вул.Михайлівська, 32, с.Комарів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23251 (сільський клуб, актовий зал) Середня
12 050153 с.Ксаверівка вул.Хмельницьке шосе, сільський клуб, с.Ксаверівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23220 (сільський клуб, фойє) Середня
11 050154 с.Лисогора вул.Ярослава Мудрого, початкова школа, с.Лисогора, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23220 (початкова школа, методичний кабінет) Мала
11 050155 с.Лаврівка вул.Незалежності, 1А, с.Лаврівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23215 (будинок культури, фойє) Середня
11 050156 с.Медвідка вул.Золота, 1, с.Медвідка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23215 (Сільський клуб, зала для нарад) Мала
12 050157 с.Лука-Мелешківська – вул.Блокпост, вул.Б.Хмельницького, вул.Вінницька, вул.В.Нагірна, вул.Грушевського, вул.Г.Юри, вул.Д.Нечая, вул.Довженка, вул.Забуснянська, вул.Кармелюка, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Н.Нагірна, вул.Новопрорізна, вул.О.Гончара, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Стельмаха, вул.Східна, вул.Тиврівська, вул.Тиврівське шосе, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Я.Галана, вул.1-а Вінницька, вул.2-а Вінницька, пров.Лісний, пров.Пушкіна, ст.Тюшки вул.Шкільна, 2А, с.Лука-Мелешківська, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23234 (будинок культури, фойє) Велика
12 050158 с.Лука-Мелешківська – вул.Володимирівська, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Дорошенка, вул.Енергетична, вул.Жовтнева, вул.Західна, вул.І.Богуна, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Курчатова, вул.Л.Українки, вул.М.Кюрі, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Сагайдачного, вул.Сахарова, вул.Сковороди, вул.Смарагдова, вул.Сонячна, вул.СТ "Астра", вул.СТ "Дорожник", вул.СТ "Енергетик", вул.СТ "Цукровик", вул.СТ"Дзвіночок", вул.СТ"Дубок", вул.СТ"Захисник", вул.СТ"Колосок", вул.Суворова, вул.Сухомлинського, вул.Терешкової, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Коцюбинського, пров.Незалежності, пров.Шевченка, пров.1-й Жовтневий, пров.1-й Незалежності, пров.2-й Жовтневий, пров.2-й Незалежності, пров.3-й Незалежності, пров.4-й Незалежності вул.Шкільна, 1, с.Лука-Мелешківська, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23234 (школа, фойє) Велика
12 050159 с.Прибузьке вул.Шевченка, 2, с.Прибузьке, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23234 (школа, фойє) Мала
12 050160 с.Тютьки вул.Миру, 27, с.Тютьки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23234 (сільський клуб, фойє) Середня
11 050161 с.Майдан вул.Незалежності, 1, с.Майдан, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23224 (будинок культури, фойє) Мала
11 050162 с.Слобода-Дашковецька вул.Колгоспна, 11, с.Слобода-Дашковецька, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23224 (початкова школа, фойє) Мала
11 050164 с.Медвеже Вушко вул.Шкільна, 3А, с.Медвеже Вушко, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23226 (сільський клуб, фойє) Середня
11 050165 с.Мізяківські Хутори, с.Тютюнники вул.Пушкіна, 8А, с.Мізяківські Хутори, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23213 (будинок культури, фойє)
/
вул.Пушкіна, 8Б, с.Мізяківські Хутори, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23213
Велика
11 050166 с.Переорки вул.Шевченка, сільський клуб, с.Переорки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23213 (сільський клуб, фойє) Мала
11 050167 с.Некрасове вул.Некрасова, 1А, с.Некрасове, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23225 (будинок культури, глядацька зала) Середня
12 050168 с.Оленівка вул.Соборна, будинок культури, с.Оленівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23246 (будинок культури, актова зала) Мала
12 050169 с.Олександрівка вул.9Травня, сільський клуб, с.Олександрівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23246 (сільський клуб, фойє) Мала
12 050170 с.Парпурівці вул.Шевченка, 50А, с.Парпурівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23208 (приміщення колишньої сільської ради, актова зала) Мала
12 050171 с.Майдан-Чапельський вул.Л.Українки, 24А, с.Майдан-Чапельський, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23208 (ФАП, оглядова) Мала
12 050172 с.Хижинці вул.І.Богуна, 67Б, с.Хижинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23208 (КЗ "Хижинецький ліцей", фойє) Середня
12 050175 с.Побережне вул.Шевченка, будинок культури, с.Побережне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23256 (будинок культури, фойє) Середня
12 050176 с.Кордишівка вул.І.Стаднюка, 22, с.Кордишівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23256 (сільський клуб, зала) Мала
12 050177 с.Пултівці вул.Шевченка, будинок культури, с.Пултівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23262 (будинок культури, актова зала) Середня
12 050178 с.Махнівка вул.Центральна, 6Б, с.Махнівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23622 (сільський клуб, зала) Мала
12 050179 с.Лисянка вул.Центральна, сільський клуб, с.Лисянка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23622 (сільський клуб, фойє) Мала
12 050180 с.Сокиринці вул.Небесної Сотні, будинок культури, с.Сокиринці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23207 (будинок культури, фойє) Середня
12 050181 с.Сосонка вул.Миру, 5, с.Сосонка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23218 (будинок культури, фойє) Велика
12 050183 с.Степанівка вул.Соборна, 1Б, с.Степанівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23255 (будинок культури, фойє) Середня
12 050184 с.Широка Гребля вул.Українська, 116А, с.Широка Гребля, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23230 (будинок культури, актовий зал) Мала
11 050185 с.Якушинці – вул.Акціонерна, вул.Барвінкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Галіненка, вул.Генерала Арабея, вул.Депутатська, вул.Д.Нечая, вул.Енергетична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.І.Богуна, вул.Кар’єрна, вул.Комплекс будівель і споруд, вул.Лисогірська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Садова, вул.С.Килимника, вул.Солов’їна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.Яремчука, пров.І.Богуна, пров.Садовий, в/ч Д0055, урочище "Кожушок" вул.Новоселів, будинок культури, с.Якушинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23222 (будинок культури, фойє) Велика
11 050186 с.Якушинці – вул.Зарічна, вул.Зимовала, вул.Хмельницьке шосе 7-й км, с.Зарванці – вул.В.Котика, вул.Єсеніна, вул.Зарічна, вул.Л.Ратушної, вул.Л.Українки, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Спортивна, вул.Хмельницьке шосе, пров.В.Котика, пров.Л.Ратушної, пров.Л.Українки, пров.Пирогова, пров.Пушкіна вул.Зарічна, СВАТ "Вінницярибгосп", с.Якушинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23222 (СВАТ "Вінницярибгосп", актова зала) Середня
11 050187 с.Якушинці – вул.Барська, вул.Барське шосе, вул.1-й км.Барське шосе, вул.3-й км.Барське шосе, пров.1-й Зелений, с.Зарванці – вул.Архітектурна, вул.Барське шосе, вул.Гоголя, вул.Екологічна, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Пляжна, вул.Рибацька, вул.Сагайдачного Петра, вул.Соснова вул.Барське шосе, 3-й км, с.Якушинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23222 (СВАТ "Племоб’єднання", зала) Середня
11 050188 с.Зарванці – вул.Агрономічна, вул.Акціонерна, вул.Берегова, вул.Будівельна, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Г.Багабунта, вул.Грушевського, вул.Діамантова, вул.Д.Нечая, вул.Заболотного, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Інженерна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Карпатська, вул.Квіткова, вул.Кільцева, вул.Клубна, вул.Коцюбинського, вул.Красноокнянська, вул.Лєрмонтова, вул.Лісна, вул.Макаренка, вул.Мечнікова, вул.Мєндєлєєва, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Морська, вул.Набережна, вул.Педагогічна, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Словянська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Стельмаха, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Фортівська, вул.Хмелянська, вул.Цегельна, вул.Чемпіонська, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Заболотного, пров.Зелений, пров.Мечникова, пров.Садовий, пров.Хмелянський, пров.Цегельний, тупик Зелений вул.Клубна, 1, с.Зарванці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23222 (сільський клуб, актова зала) Велика
11 050189 с.Якушинці – вул.Сімашка, с-ще Березина вул.Медмістечко, 1, с-ще Березина, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23222 (Адміністративне приміщення Вінницької обласної психіатрічної лікарні № 2, хол) Мала
14 050269 с.Демидівка вул.Шкільна, 27, с.Демидівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23140 (сільський будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Середня
14 050270 с.Могилівка пл.Перемоги, 1А, с.Могилівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23141 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
14 050298 с.Потоки вул.Центральна, 13, с.Потоки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23142 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Мала
14 050299 с.Рижавка вул.Шевченка, 22, с.Рижавка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23142 (сільський клуб, актова зала ) Мала
18 050319 с.Борисівка вул.Тараса Шевченка, 68, с.Борисівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22708 (Борисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивна кімната) Мала
18 050320 м.Іллінці – вул.Варварівська, вул.Ватутіна: 51–106; вул.Ентузіастів, вул.Слов’янська, вул.Соборна: 67–165; вул.Тімірязєва, пров.Барбари Сангушко, пров.Лялі Ратушної, пров.Слов’янський вул.Соборна, 138, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (СТОВ ім.Шевченка, актовий зал) Середня
18 050321 м.Іллінці – вул.Берегова, вул.Ватутіна: 1–50; вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Лялі Ратушної, вул.Максима Кривоноса, вул.Набережна, вул.Ніщинського, вул.Нова, вул.Полуботка, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 34–66; вул.Черняховського, вул.Шевченка, пров.Береговий, пров.Івана Франка, пров.Максима Кривоноса, пров.Набережний вул.Івана Франка, 2, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (НВК школа-гімназія №2, хол) Середня
18 050322 м.Іллінці – вул.Бойка, вул.Європейська: 1А–27; вул.Зодчих, вул.Незалежності: 4, 6, 8, 10; вул.Пестеля, вул.Соборна: 1–31; пров.Бойка, пров.Пестеля вул.Соборна, 20, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (будинок культури, фойє) Середня
18 050323 м.Іллінці – вул.Вишнева, вул.Європейська: 29–110; вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Олександра Багнюка, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Сонячна, вул.Студентська, вул.Хлібна, вул.Юності, пров.Волонтерів, пров.Європейський, пров.Студентський, пров.Хлібний вул.Студентська, 2, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (Іллінецький державний аграрний коледж, фойє) Середня
18 050324 м.Іллінці – вул.Василя Стуса, вул.Велика Голицька, вул.Весняна, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Голицька, вул.Данила Нечая, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Заміська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Гонти, вул.Іжевського, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Козацька, вул.Незалежності: 1–3, 5, 7, 9, 11–125; вул.Петра Дорошенка, вул.Пушкіна, вул.Радісна, вул.Садівнича, вул.Садова, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Устима Кармелюка, вул.Фестивальна, вул.Ціолковського, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Світанковий, пров.Солов’їний вул.Незалежності, 41, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (школа №1, коридор головного корпусу) Велика
18 050325 м.Іллінці – вул.Б.Хмельницького: 77–81; вул.Вільшанська, вул.Вінницька, вул.Джупинівська, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кутузова, вул.Лебедина, вул.Лесі Українки, вул.Льва Толстого, вул.Павлівська, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Суворова, вул.Чехова вул.Вільшанська, 50Г, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (школа №3, актовий зал) Середня
18 050326 м.Іллінці – вул.Б.Хмельницького: 1–74; вул.Залізнодорожна, вул.Івана Богуна, вул.Морозівська, вул.Першотравнева, вул.Шкільна, вул.2-га вулиця Б.Хмельницького, пров.Б.Хмельницького вул.Європейська, 3, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (адмінбудинок ТОВ "Іллінецький цукровий завод", їдальня) Середня
18 050327 с.Неменка вул.Перемоги, 5, с.Неменка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (будинок культури, зал) Мала
18 050331 с.Бабин, с.Дашів вул.Центральна, 3А, с.Бабин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22714 (будинок культури, зал) Середня
18 050332 с.Даньківка вул.Шевченка, 105, с.Даньківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22715 (клуб, зал) Мала
18 050335 с.Василівка, с.Кабатня вул.Центральна, 2, с.Василівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22727 (будинок культури, фойє) Мала
18 050338 с.Жадани вул.Центральна, 81, с.Жадани, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22730 (сільська рада, зал засідань) Середня
18 050339 с.Сорока вул.Гагаріна, 1А, с.Сорока, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22731 (будинок культури, фойє) Середня
18 050340 с.Жорнище, с.В’язовиця вул.Бойка, 9, с.Жорнище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22721 (школа, їдальня) Середня
18 050341 с.Шевченкове пров.Чехова, 2, с.Шевченкове, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22721 (будинок тваринника, загальна кімната) Мала
18 050342 с.Іллінецьке вул.Центральна, 6А, с.Іллінецьке, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22712 (клуб, зал) Мала
18 050343 с.Романово-Хутір, с-ще Хмельове вул.Миру, 70А, с.Романово-Хутір, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22712 (будинок культури, зал) Мала
18 050351 с.Красненьке вул.Соборна, 28, с.Красненьке, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22722 (будинок культури, фойє) Мала
18 050352 с.Лиса Гора вул.Соборна, 110, с.Лиса Гора, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22723 (клуб-бібліотека, малий зал) Мала
18 050360 с.Павлівка вул.Центральна, 98, с.Павлівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22713 (будинок культури, кімната бойової слави) Мала
18 050361 с.Слобідка вул.Чкалова, 6, с.Слобідка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22713 (клуб-бібліотека, зал) Мала
18 050362 с.Паріївка вул.М.Грушевського, 54А, с.Паріївка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22726 (сільський будинок культури, зал)
/
вул.Східна, 10, с.Паріївка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22726
Мала
18 050363 с.Райки вул.Шевченка, 25А, с.Райки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 (адмінбудинок, хол) Мала
18 050366 с.Тягун вул.Миру, 7А, с.Тягун, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22710 (будинок культури, фойє) Мала
18 050367 с.Володимирівка вул.Центральна, 1Б, с.Володимирівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22711 (СТОВ "Маяк", актова зала) Мала
18 050368 с.Хрінівка, с-ще Червоне вул.Першотравнева, 92, с.Хрінівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22724 (сільська рада, кімната засідань) Мала
18 050369 с.Пархомівка вул.Миру, 72А, с.Пархомівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22725 (клуб, зал) Мала
18 050370 с.Якубівка пл.Перемоги, 10, с.Якубівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22720 (будинок культури, зал) Мала
18 050371 с.Лугова вул.1 Травня, 5Б, с.Лугова, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22720 (клуб, фойє) Мала
18 050372 с.Уланівка вул.Некрасова, 1, с.Уланівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22720 (клуб, зал) Мала
18 050551 м.Липовець – вул.В. Липківського, вул.Виноградна, вул.Героїв Майдану: 3–18, 20, 24; вул.Гончарова, вул.Замкова: 1–8 к.А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Зіндельса, вул.Квітуча, вул.Липова, вул.Маяковського, вул.Михайличенка, вул.Подільська: 3–10; вул.Пушкіна: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Свято-Покровська, вул.Чернишевського, вул.Шаталова, вул.Шевченка: 3–31; вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Квітучий вул.Шевченка, 2, м.Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22500 (районний будинок культури, актовий зал) Середня
18 050552 м.Липовець – вул.Березівська, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Докучаєва, вул.Єрмака, вул.Зарічна, вул.Зорге, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мітарова, вул.Можайського, вул.Молодіжна, вул.Москаленка, вул.О. Довженка, вул.Подільська: 12–42; вул.Толстого, вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Шевченка: 32–74; вул.Ювілейна, пров.Докучаєва, пров.Мітарова, пров.Можайського, пров.Шевченка, проїзд Шевченка вул.Шевченка, 6, м.Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22500 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал) Середня
18 050553 м.Липовець – вул.А. Ковбасюка, вул.А. Шептицького, вул.Гастелло, вул.Глінки, вул.Затишна, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Нахімова, вул.О. Кукурузи, вул.Озерна, вул.Прорізна, вул.Суворова, вул.Тутківського, пров.А. Ковбасюка, тупик Глінки вул.А. Ковбасюка, 3, м.Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22500 (школа, каб.1) Мала
18 050554 м.Липовець – вул.Б. Хмельницького, вул.Бажана, вул.В. Вруцького, вул.В. Симоненка, вул.Вінницька, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Копитка, вул.Космонавтів, вул.Л. Муравської, вул.Лебедина, вул.Мічуріна, вул.О. Грабчака, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Приступова, вул.Родинна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборності: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Стельмаха, вул.Степова, вул.Чехова, вул.Яблунева, вул.Ярова, вул.1 Травня, пров.Б. Хмельницького, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Мічуріна, пров.Пирогова, пров.Соборності, пров.Чехова, пров.Яровий, тупик Пирогова, тупик Чехова вул.1 Травня, 1, м.Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22500 (школа №3, спортивний зал) Велика
18 050555 м.Липовець – вул.А. Новодворського, вул.Будівельників, вул.В. Полупанова, вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселів, вул.Острозького, вул.Соборності: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–120; пров.В. Полупанова, пров.Коцюбинського, пров.Ломоносова, пров.Набережний, пров.Некрасова, проїзд В. Полупанова, проїзд Некрасова вул.Шкільна, 2, м.Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22500 (школа №1, їдальня) Середня
18 050556 м.Липовець – вул.Бестужева, вул.В. Чорновола, вул.Вікентіївська, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 19, 21–23, 25–74; вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Декабристів, вул.Журавлина, вул.Замкова: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–49; вул.Заозерна, вул.Зоряна, вул.Іллінецька, вул.Козацька, вул.Козаченка, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Павлова, вул.Поповича, вул.Пушкіна: 21, 23, 25, 27, 29, 31–66; вул.Рилєєва, вул.Романа Грушка, вул.Столярського вул.Героїв Майдану, 41, м.Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22500 (КП "Комунсервіс", бухгалтерія) Середня
18 050557 с.Богданівка вул.Волинська, 1, корп.А, с.Богданівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22543 (Богданівська сільська рада, кімната для засідань) Мала
18 050558 с.Війтівці, с-ще Пилипенкове вул.Миру, 10, с.Війтівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22553 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050559 с.Іваньки, с.Пісочин вул.Молодіжна, 80, с.Іваньки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22554 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050561 с.Лозувата вул.Центральна, 48, с.Лозувата, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22533 (Лозуватська сільська рада, кімната для засідань) Мала
18 050562 с.Лукашівка вул.Першотравнева, 1, с.Лукашівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22534 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050563 с.Берестівка вул.Лесі Українки, 19, с.Берестівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22562 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050564 с.Нарцизівка вул.Перемоги, 18, корп.А, с.Нарцизівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22535 (школа, актовий зал) Мала
18 050565 с-ще Ясенецьке, с.Ясенки вул.Івана Богуна, 1, с.Ясенки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22536 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050566 с.Нападівка вул.Шкільна, 1, с.Нападівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22541 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
18 050567 с.Вікентіївка вул.Миру, 30, с.Вікентіївка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22506 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
18 050568 с.Попівка, с.Вернянка вул.Незалежності, 21, с.Попівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22551 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050569 с.Росоша вул.Грушевського, 20, корп.А, с.Росоша, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22542 (сільський будинок культури, актовий зал) Велика
18 050570 с-ще Липовець вул.Привокзальна, 18, с-ще Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22544 (ТОВ "Липовецький елеватор", актовий зал) Мала
18 050571 с.Скитка вул.Шкільна, 27, с.Скитка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22545 (школа, актовий зал) Мала
18 050572 с.Теклинівка, с.Хороша вул.Струтинського, 25, с.Хороша, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22558 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050573 с.Славна вул.Соборна, 5, с.Славна, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22540 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050574 с.Ганнівка вул.Соборна, 26, с.Ганнівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22546 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050575 с.Улянівка вул.Соборна, 20, с.Улянівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22557 (СТОВ "Дружба", кімната для засідань) Мала
18 050576 с.Струтинка вул.Гагаріна, 2, с.Струтинка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22550 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050577 с.Троща, с.Гордіївка вул.Шкільна, 35, с.Троща, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22552 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050578 с.Щаслива, с-ще Підлісне вул.Б. Хмельницького, 1, корп.Е, с.Щаслива, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22532 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
18 050579 с.Білозерівка вул.Поповича, 29, корп.А, с.Білозерівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22547 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050580 с.Королівка вул.Садова, 42, корп.А, с.Королівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22537 (будинок комунальної власності, загальна кімната) Мала
18 050581 смт Турбів – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Княгині Ольги: 3–23; вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Маяковського: 1–83 к.А; вул.Миру: 50, 52, 54, 56, 66, 70, 72, 74, 82, 105, 111, 113, 117–131, 135, 137–137 к.А, 139; вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Примирення, вул.Черняховського, вул.Шкільна, пров.Зарічний, пров.Маяковського, пров.Примирення, пров.Черняховського, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Маяковського, пров.1 Незалежності, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Маяковського, пров.2 Незалежності вул.Миру, 42, смт Турбів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22513 (Турбівська селищна рада, кімната для засідань) Велика
18 050582 смт Турбів – вул.Ватутіна, вул.Відродження, вул.Водоп’янова, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Галицьких Стрільців, вул.Дачна, вул.Деснянка, вул.Докучаєва, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Княгині Ольги: 24–61; вул.Леонтовича, вул.Лесі Українки, вул.Люсі Яворської, вул.М. Кривоноса, вул.Миру: 88–94, 100, 110 к.А, 112, 114, 132, 136, 138, 140–169; вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Ярослава Мудрого, пров.1 Деснянки, пров.2 Деснянки вул.Миру, 147, корп.К, смт Турбів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22513 (Турбівський адміністративно-побутовий компекс, хол) Велика
18 050583 смт Турбів – вул.Затишна, вул.Кар’єрна, вул.Миру: 1–47, 51, 53, 55, 57–65, 67–69, 71, 73, 75–81, 83–87, 97–99 к.А; вул.Паркова, вул.Садова, вул.Червона Гірка, пров.1 Парковий, пров.1 Червоної Гірки, пров.2 Парковий, пров.2 Червоної Гірки, пров.3 Парковий вул.Миру, 28, корп.А, смт Турбів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22513 (Турбівський спортивний комплекс Турбівської ДЮСШ, спортивний зал) Середня
18 050584 смт Турбів – вул.Василя Стуса, вул.Данила Нечая, вул.Золотаренка, вул.Лісна, вул.Маяковського: 85–148; вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Набережний, пров.1 Шевченка, пров.2 Шевченка вул.Маяковського, 84, корп.А, смт Турбів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22513 (Приміщення "Торговий дім", торговий зал) Середня
18 050585 с.Біла, с-ще Мала Біла вул.Миру, 51, с.Біла, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22520 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050586 с.Нове, с.Шендерівка вул.Садова, 38, с.Шендерівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22564 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
18 050587 с.Брицьке, с.Конюшівка вул.Молодіжна, 69, с.Брицьке, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22523 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050588 с.Вахнівка – вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 1–59; вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Юності вул.Миру, 4, с.Вахнівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22524 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
18 050589 с.Вахнівка – вул.Золота Нива, вул.Лісова, вул.Миру: 60–124; вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Хліборобів вул.Миру, 148, с.Вахнівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22524 (СФГ "Ольга", кімната для засідань) Мала
18 050590 с.Журава вул.Перемоги, 1, корп.А, с.Журава, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22565 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050591 с.Вербівка, с-ще Ксаверівка вул.Центральна, 53, с.Вербівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22522 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050592 с.Зозів, с.Олександрівка вул.Соборна, 47, с.Зозів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22525 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
18 050593 с.Зозівка вул.Сонячна, 9, с.Зозівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22521 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050594 с.Козинці вул.Перемоги, 17, с.Козинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22530 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050595 с.Кобильня вул.Перемоги, 12, с.Кобильня, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22519 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050596 с.Коханівка вул.Першотравнева, 48, с.Коханівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22539 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050597 с.Пеньківка вул.Миру, 32, с.Пеньківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22549 (сільський будинок культури, актовий зал) Мала
18 050598 с.Костянтинівка вул.Миру, 31, с.Костянтинівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22510 (Костянтинівська сільська рада, кімната засідань) Мала
18 050599 с.Петрівка вул.Українського Козацтва, 18, с.Петрівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22507 (будинок тваринника, загальна кімната) Мала
18 050600 с.Чупринівка вул.Івана Богуна, 35, с.Чупринівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22509 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
18 050601 с.Нова Прилука вул.Травнева, 47, с.Нова Прилука, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22512 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
18 050602 с.Приборівка вул.Івана Франка, 1, с.Приборівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22515 (школа, спортивний зал) Середня
18 050603 с.Косаківка вул.Шкільна, 16, с.Косаківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22538 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050604 с.Сиваківці, с.Соболівка вул.Центральна, 98, с.Сиваківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22514 (сільський клуб, актовий зал) Середня
18 050605 с.Стара Прилука вул.Гагаріна, 22, с.Стара Прилука, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22511 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
14 050607 смт Літин – вул.Б.Хмельницького: 14–109; вул.Варави, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв України, вул.Джерельна, вул.Дубовий Гай, вул.Калинова, вул.Кишинівська, вул.Красна, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Пирогова, вул.Привітна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Скали, вул.Сонячна, вул.Сосонське шосе, вул.Суворова, вул.Черняховського, пров.Вишневий, пров.Героїв України, пров.Калиновий, пров.Пирогова, пров.1-й Ватутіна, пров.2-й Б.Хмельницького: 2А–7, 13–79; пров.2-й Ватутіна вул.Б.Хмельницького, 17, смт Літин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22300 (школа №1, спортзал) Велика
14 050608 смт Літин – вул.Б.Хмельницького: 1–11; вул.Вінницька, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Д.Нечая, вул.Квіткова, вул.М.Стельмаха, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.О.Грабця, вул.Поштова, вул.Ринкова, вул.Соборна, вул.Чкалова, пров.Вінницький, пров.1-й Б.Хмельницького вул.Соборна, 44, смт Літин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22300 (школа №2, фойє) Середня
14 050609 смт Літин – вул.Волкова, вул.Дівоча, вул.Жовтнева, вул.І.Богуна, вул.Кармелюка, вул.Кобзаря, вул.Козацька, вул.Козачий вигін, вул.Колгоспна, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Л.Яковчука, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Н.Курченко, вул.Новітня, вул.Паркова, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Пушкіна, вул.Пшеничного поля, вул.Світанкова, вул.Свято-Миколаївська, вул.Селянська, вул.Січових стрільців, вул.Суверена, вул.Трипільська, вул.Шевченка, пров.Водяний, пров.Зелений, пров.Кобзаря, пров.Л.Яковчука, пров.Трипільський вул.Кармелюка, 26, смт Літин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22300 (спорткомплекс, зал 2) Велика
14 050610 с.Багринівці – вул.Генерала Гандзюка, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка: 1–17; вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Стельмаха: 1–31; вул.Травнева, вул.Ушакова, вул.Центральна: 1–55; вул.Цимбалюка, пров.Сагайдачного, пров.Ушакова, пров.Ясний вул.Цимбалюка, 2, с.Багринівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22350 (будинок культури, зал) Середня
14 050611 с.Багринівці – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Згарова, вул.Івана Франка: 18–22; вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Набережна, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Стельмаха: 32–49; вул.Тичини, вул.Центральна: 57–140; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Тичини, пров.Чернишевського, с.Гончарівка вул.Центральна, 102, с.Багринівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22350 (школа, зал) Середня
14 050613 с.Бірків вул.Гагаріна, 52, с.Бірків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22352 (будинок культури, зал) Мала
14 050614 с.Залужне, с.Кільянівка вул.Івана Богуна, 2А, с.Залужне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22356 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Мала
14 050615 с.Бруслинів вул.Миколи Короля, 26, с.Бруслинів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22333 (школа, фойє) Середня
14 050616 с.Вербівка вул.Ювілейна, 29, с.Вербівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22334 (амбулаторія, к.1) Мала
14 050617 с.Новоселиця вул.Першотравнева, 8, с.Новоселиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22335 (сільський клуб, фойє) Мала
14 050618 с.Горбівці, с.Антонівка, с.Соколівка вул.Сонячна, 65, с.Горбівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22351 (сільська рада, зал) Мала
14 050619 с.Вінниківці вул.Центральна, 12А, с.Вінниківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22355 (школа, фойє) Мала
14 050621 с.Громадське вул.Центральна, 2А, с.Громадське, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22343 (школа, зал) Мала
14 050622 с.Кусиківці вул.Шляхова, 3, с.Кусиківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22340 (сільський клуб, зал) Мала
14 050623 с.Дашківці – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 1–20; вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Центральна, вул.Ювілейна, пров.Василя Саїнчука, пров.Київський, пров.Комарова, пров.Пирогова, пров.Подільський, пров.Струміліна, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Центральна, 122, с.Дашківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22363 (школа, фойє) Середня
14 050624 с.Дашківці – вул.Грушевського: 22–108А; вул.Джерельна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Григоренка, вул.Кармелюка, вул.Набережна, вул.Стельмаха, вул.Урожайна, вул.Щаслива, пров.Вінницький, пров.Лермонтова, пров.Пушкіна, пров.Хліборобський вул.Центральна, 122, с.Дашківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22363 (школа, к.1) Середня
14 050625 с.Іскриня вул.Променева, 18А, с.Іскриня, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22366 (приміщення бібліотеки, фойє) Мала
14 050626 с.Лукашівка вул.Хмельницьке шосе, 55Б, с.Лукашівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22364 (сільський клуб, фойє) Середня
14 050627 с.Дяківці вул.Центральна, 2, с.Дяківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22341 (школа, спортзал) Середня
14 050628 с.Гавришівка вул.Богдана Хмельницького, 2, с.Гавришівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22339 (фельдшерський пункт, к.2) Мала
14 050631 с.Івча вул.Революційна, 33Б, с.Івча, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22332 (будинок культури, фойє) Середня
14 050632 с.Трибухи вул.Весняна, 13, с.Трибухи, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22368 (школа, фойє) Мала
14 050635 с.Кулига вул.Шевченка, 81, с.Кулига, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22346 (сільський клуб, зал) Мала
14 050636 с.Українка вул.Миру, 1Б, с.Українка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22348 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) Мала
14 050637 с.Літинка вул.Жовтнева, 20, с.Літинка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22342 (сільський клуб, зал) Мала
14 050638 с.Яблунівка вул.Шевченка, 15, с.Яблунівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22349 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Мала
14 050639 с.Малинівка вул.Коцюбинського, 8А, с.Малинівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22360 (школа, зал) Мала
14 050640 с.Балин вул.Шкільна, 1Б, с.Балин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22361 (сільський клуб, зал) Мала
14 050641 с.Вишенька вул.Садова, 1, с.Вишенька, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22367 (сільський клуб, зал) Мала
14 050642 с.Петрик вул.Центральна, 14А, с.Петрик, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22362 (школа, к.2) Середня
14 050643 с.Микулинці вул.Соборна, 21, с.Микулинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22353 (сільський клуб, зал) Мала
14 050644 с.Ріжок вул.Першотравнева, 28, с.Ріжок, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22370 (сільський клуб, зал) Мала
14 050645 с.Осолинка вул.Шевченка, 1, с.Осолинка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22330 (сільський клуб, зал) Мала
14 050646 с.Кам’янка вул.Трепова, 45, с.Кам’янка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22327 (фельдшерський пункт, к.1, 2) Мала
14 050647 с.Миколаївка вул.Хмельницького, 15, с.Миколаївка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22331 (сільський клуб, фойє) Мала
14 050648 с.Пеньківка вул.Жовтнева, 81, с.Пеньківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22336 (сільський клуб, фойє) Середня
14 050649 с.Бруслинівка вул.Згарська, 35, с.Бруслинівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22338 (школа, к.2) Мала
14 050650 с.Підлісне вул.Лісна, 121А, с.Підлісне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22337 (школа, к.2) Мала
14 050651 с.Супрунів вул.Центральна, 77, с.Супрунів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22324 (сільський клуб, зал) Мала
14 050652 с.Селище вул.Центральна, 62/1, с.Селище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22307 (сільська рада, к.2) Середня
14 050653 с.Садове вул.Івана Франка, 3, с.Садове, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22308 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Середня
14 050654 с.Сосни вул.Центральна, 1А, с.Сосни, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22344 (сільський клуб, актовий зал) Середня
14 050655 с.Городище вул.Подільська, 49, с.Городище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22347 (сільський клуб, актовий зал) Середня
14 050656 с.Білозірка, с.Літинські Хутори вул.Молодіжна, 9, с.Літинські Хутори, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22345 (сільський клуб, зал) Мала
18 050770 м.Немирів – вул.Бузкова, вул.Горького: 48, 50, 52, 54–149; вул.Джерельна, вул.Дзвонарна, вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, вул.Левадна, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.М.Вовчка, вул.Покровська, вул.Сонячна, вул.Сошенка, вул.Тімірязєва, вул.Травнева, вул.Улановського, вул.Урожайна, вул.Щаслива, пров.Гетьмана Виговського, пров.Горького, пров.Заводський, пров.Коцюбинського, пров.Кутузова, пров.Маяковського, пров.Мічуріна, пров.Островського, пров.Покровський, пров.Тімірязєва вул.Горького, 93, м.Немирів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22800 (будинок культури, хол) Велика
18 050771 м.Немирів – вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Ведибіди, вул.Гімназійна, вул.Євдокименко, вул.Княгині Щербатової, вул.Поділ, вул.Соборна: 1–42, 44–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56–58Б; вул.Шевченка, пров.Будівельників, пров.Буко, пров.Кооперативний, пров.Михайлівський, пров.Набережний, пров.Нєкрасова, пров.Поділ, пров.Соборний вул.Гімназійна, 29, м.Немирів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22800 (будівельний технікум, актовий зал) Велика
18 050772 м.Немирів – вул.Брилінг, вул.Горького: 1–47, 49, 51, 53; вул.Каретна, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Кривоноса, вул.Нечая Д., вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Сірка І., вул.Суворова, вул.Толстого Л., вул.Українська, вул.Целіш, вул.Чкалова, вул.Яблунева, вул.Янюка Миколи, пров.Гоголя, пров.Матросова, пров.Озерний вул.Горького, 31, м.Немирів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22800 (будинок культури спиртзаводу, зал) Середня
18 050773 м.Немирів – вул.Богуна Івана, вул.Гетьмана Дорошенко, вул.Козоріза, вул.Кошового О., вул.Ліцейна, вул.Марковича, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Соборна: 43, 47, 49, 51, 53, 55, 59–170, 172, 174–190, 192–194, 196, 198, 200; вул.Франка І., пров.Марковича, пров.Нахімова, пров.Парковий, пров.Чорнопищука Миколи вул.Соборна, 78, м.Немирів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22800 (спортивний комплекс, спортивний зал) Велика
18 050774 м.Немирів – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Леонтовича, вул.Миру, вул.Свято-Троїцька, вул.Соборна: 171А, 173, 191–191Б, 195, 197, 199, 201–279; вул.Хмельницького Богдана, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.Медовий, пров.Миру, пров.Привокзальний, пров.Санаторний, пров.Свято-Троїцький, пров.Юності вул.Соборна, 191А, м.Немирів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22800 (школа-інтернат, спортивний зал) Велика
18 050780 с.Байраківка, с.Дубмаслівка вул.Шкільна, 5А, с.Байраківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22814 (сільська рада, зал засідань) Мала
18 050782 с.Глинянець вул.Жученка, 11А, с.Глинянець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22815 (клуб, хол) Мала
18 050783 с.Боблів вул.Миру, 7, с.Боблів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22813 (будинок культури, зал для засідань)
/
вул.Миру, 32, с.Боблів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22813
Мала
18 050784 с.Бондурівка, с.Мар’янівка(Бондурівська с/р) вул.Х.Малика, 4, с.Бондурівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22832 (сільський клуб, актовий зал) Мала
18 050787 с.Велика Бушинка, с.Березівка вул.Центральна, 11А, с.Велика Бушинка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22845 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня
18 050793 с.Воловодівка, с-ще Шевченка вул.Миру, 22, с.Воловодівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22810 (школа, спортивний зал) Мала
18 050794 с.Воробіївка, с.Нова Миколаївка вул.Братів Тернових, 24, с.Воробіївка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22844 (сільська рада, кабінет голови) Мала
18 050795 с.Головеньки вул.Ковпака, 4, с.Головеньки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22891 (школа, кабінет німецької мови) Мала
18 050799 с.Зарудинці вул.Миру, 38В, с.Зарудинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22850 (адмінбудинок СВК "Поділля", зал засідань) Мала
18 050800 с.Зеленянка, с-ще Кароліна вул.Привокзальна, 19А, с-ще Кароліна, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22869 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) Мала
18 050801 с.Озеро вул.Лісова, 28А, с.Озеро, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22879 (сільська бібліотека, зал) Мала
18 050802 с.Вовчок(Зарудинецька с/р), с.Йосипенки вул.Центральна, 3, с.Йосипенки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22817 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050805 с.Подільське, с.Коровайна пл.Незалежності, 2, с.Подільське, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22833 (будинок культури, актовий зал) Середня
18 050806 с.Монастирок, с.Сажки, с.Селевинці вул.Садова, 26, с.Селевинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22893 (клуб, актовий зал) Мала
18 050808 с.Ковалівка – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Долинна, вул.Дубинська, вул.Зелена: 10–35; вул.Корольова: 77–123; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Свободи, вул.Сиротенка: 43–63; вул.Соборна, вул.Травнева: 69–126; вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ярівська вул.Центральна, 2, с.Ковалівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22830 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
18 050809 с.Ковалівка – вул.Дж.Говарда, вул.Заводська, вул.Зелена: 1–9; вул.І.Франка, вул.Корольова: 1–75; вул.М.Вовчок, вул.Некрасова, вул.Рубанського, вул.Садова, вул.Сиротенка: 2–41; вул.Слави, вул.Травнева: 1–68; вул.Хоменка вул.Соборна, 3, с.Ковалівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22830 (школа, актовий зал) Середня
18 050810 с.Межигірка, с.Потоки вул.Дружби, 31, с.Потоки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22829 (клуб, хол) Мала
18 050812 с.Криківці вул.Соборна, 3, с.Криківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22834 (будинок культури, актовий зал) Мала
18 050813 с.Будки пров.Миру, 2, с.Будки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22807 (клуб, актовий зал) Мала
18 050814 с.Данилки, с.Сорокотяжинці вул.Клубна, 48, с.Сорокотяжинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22835 (клуб, актовий зал) Мала
18 050815 с.Кудлаї вул.Першотравнева, 15, с.Кудлаї, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22820 (клуб, актовий зал) Мала
18 050816 с.Дубовець, с.Чаульське вул.Шкільна, 10, с.Дубовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22805 (школа, спортивний зал) Мала
18 050818 с.Медвежа вул.Соборна, 10, с.Медвежа, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22822 (школа, коридор) Мала
18 050819 с.Гостинне вул.Дружби, 2, с.Гостинне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22823 (школа, кабінет початкових класів) Мала
18 050822 с.Мухівці вул.Соборна, 40А, с.Мухівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22840 (будинок культури, обрядовий зал)
/
вул.Соборна, 36А, с.Мухівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22840
Середня
18 050823 с.Шолудьки вул.Городецького, 45А, с.Шолудьки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22842 (клуб, хол) Мала
18 050824 с.Мала Бушинка вул.М.Гаврилюка, 22А, с.Мала Бушинка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22841 (клуб, актовий зал) Мала
18 050825 с.Никифорівці вул.Центральна, 39, с.Никифорівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22821 (будинок культури, актовий зал) Мала
18 050826 с.Лука вул.Церковна, 5, с.Лука, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22896 (клуб-бібліотека, актовий зал) Мала
18 050829 с.Обідне вул.Центральна, 9, с.Обідне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22811 (будинок культури, актовий зал)
/
вул.Центральна, 10, с.Обідне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22811
Мала
18 050833 с.Рубань вул.Озерна, 63, с.Рубань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22831 (будинок культури, обрядовий зал) Мала
18 050837 с.Сокілець, с.Гвоздів, с.Олексіївка вул.Михайлівська, 17Б, с.Сокілець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22846 (Будинок культури, актовий зал) Середня
18 050839 с.Сподахи вул.Центральна, 6/1, с.Сподахи, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22812 (Будинок культури, актовий зал) Мала
18 050840 с.Стрільчинці вул.Квітнева, 21Б, с.Стрільчинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22843 (будинок культури, актовий зал) Мала
18 050841 с.Чуків вул.Леонтовича, 4, с.Чуків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22851 (будинок культури, хол) Середня
18 050842 с.Остапківці вул.Мельниченка, 17, с.Остапківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22853 (клуб, актовий зал) Мала
18 050843 с.Перепеличчя вул.Центральна, 9, с.Перепеличчя, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22854 (клуб, актовий зал) Мала
18 050845 с.Язвинки вул.І.Богуна, 72, с.Язвинки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22819 (клуб, актовий зал) Мала
18 050846 с.Гунька вул.Молодіжна, 35, с.Гунька, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22826 (будинок культури, актовий зал) Мала
18 050847 с.Козаківка, с.Супрунівка вул.Дружби, 26А, с.Супрунівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22825 (школа, кабінет початкових класів) Мала
18 050849 смт Оратів – вул.Братів Коробкових, вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Героїв Майдану, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Паркова, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Соснова, вул.Суворова, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Дружби, пров.Комунальний, пров.Медичний, пров.Миру, пров.Садовий, пров.Шевченка вул.Паркова, 12, смт Оратів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22600 (музична школа, актова зала) Середня
18 050850 смт Оратів – вул.Василя Стуса, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Незалежності, вул.Подільська, вул.Солідарності, вул.Шкільна, вул.50-річчя Перемоги, пров.Аграрний, пров.Грушевського, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Набережний, пров.Подільський 1, пров.Подільський 2, пров.Подільський 3, пров.Подільський 4, пров.Яровий вул.Героїв Майдану, 82, смт Оратів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22600 (будинок культури, актова зала) Середня
18 050851 с.Прибережне вул.Перемоги, 4, с.Прибережне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22600 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050852 с.Балабанівка, с.Богданівка, с.Лінеччина, с.Ступки вул.Центральна, 52, с.Балабанівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22653 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Центральна, 24, с.Балабанівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22653
Середня
18 050853 с.Велика Ростівка вул.Щаслива, 19, с.Велика Ростівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22630 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050854 с.Животівка вул.Центральна, 16, с.Животівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22623 (будинок культури, фойє) Мала
18 050855 с.Заруддя вул.Центральна, 3, с.Заруддя, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22643 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Центральна, 1, с.Заруддя, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22643
Мала
18 050856 с.Гоноратка вул.Радгоспна, 6, с.Гоноратка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22600 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050857 с.Кожанка, с.Бартошівка вул.Шкільна, 31А, с.Кожанка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22611 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050858 с.Кошлани вул.Миру, 19, с.Кошлани, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22644 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Миру, 15, с.Кошлани, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22644
Мала
18 050859 с.Дібровинці вул.Шкільна, 5, с.Дібровинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22645 (школа, к. 9) Мала
18 050860 с.Лопатинка, с.Тарасівка(Лопатинська с/р) вул.Жовтнева, 7А, с.Лопатинка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22632 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050861 с.Медівка вул.Першотравнева, 58, с.Медівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22631 (будинок культури, актова зала) Мала
18 050862 с.Новоживотів вул.Перемоги, 46Б, с.Новоживотів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22620 (будинок культури, актова зала) Середня
18 050863 с.Оратів вул.Миру, 33, с.Оратів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22633 (сільський клуб, актова зала) Середня
18 050864 с.Осична вул.Центральна, 49, с.Осична, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22624 (будинок культури, фойє) Мала
18 050865 с.Очитків вул.Незалежності, 41, с.Очитків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22610 (сільська рада, зал засідань) Мала
18 050866 с.Люлинці вул.Перемоги, 22А, с.Люлинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22610 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050867 с.Підвисоке, с.Тарасівка(Підвисоцька с/р) вул.Центральна, 29, с.Підвисоке, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22655 (будинок культури, актова зала) Мала
18 050868 с.Рожична вул.Софії Козлової, 29, с.Рожична, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22650 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Софії Козлової, 8А, с.Рожична, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22650
Мала
18 050869 с.Оратівка вул.Київська, 1, с.Оратівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22650 (дитячий садок, ігрова кімната) Мала
18 050870 с.Сабарівка, с.Дівочина вул.Шевченка, 1, с.Сабарівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22651 (клуб, актова зала) Мала
18 050871 с.Скала вул.Молодіжна, 18Б, с.Скала, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22616 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Молодіжна, 18А, с.Скала, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22616
Мала
18 050872 с.Скоморошки вул.Центральна, 7А, с.Скоморошки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22615 (сільський клуб, зала для глядачів) Середня
18 050873 с.Вербівка вул.Миру, 9А, с.Вербівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22616 (сільський клуб, зала для глядачів)
/
вул.Миру, 5Б, с.Вербівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22616
Мала
18 050874 с.Кам’яногірка вул.Центральна, 42, с.Кам’яногірка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22615 (сільський клуб, зала для глядачів) Мала
18 050875 с.Сологубівка вул.Перемоги, 4А, с.Сологубівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22634 (будинок культури, актова зала) Мала
18 050876 с.Стрижаків вул.Шевченка, 26, с.Стрижаків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22640 (будинок культури, актова зала) Мала
18 050877 с.Синарна вул.Вишнева, 40, с.Синарна, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22640 (будинок культури, актова зала) Мала
18 050878 с.Угарове, с.Березівка, с.Каленівка вул.Молодіжна, 47, с.Угарове, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22625 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Молодіжна, 3А, с.Угарове, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22625
Мала
18 050879 с.Фронтівка вул.Центральна, 37, с.Фронтівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22654 (будинок культури, актова зала) Мала
18 050880 с.Чагів, с-ще Чагівське вул.Заїки, 26, с.Чагів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22635 (будинок культури, фойє) Середня
18 050881 с.Мала Ростівка вул.Польова, 24, с.Мала Ростівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22635 (сільський клуб) Мала
18 050882 с.Мервин вул.Зелена, 40, с.Мервин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22636 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050883 с.Чернявка вул.Першотравнева, 12, с.Чернявка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22612 (будинок культури, актова зала) Середня
18 050884 с.Човновиця, с-ще Озерне, с-ще Степове вул.Центральна, 53, с.Човновиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22613 (будинок культури, фойє) Мала
18 050885 с.Закриниччя вул.Липова, 1, с.Закриниччя, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22613 (будинок механізатора, актова зала) Мала
18 050886 с.Юшківці вул.Шевченка, 20, с.Юшківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22652 (будинок культури, фойє) Мала
18 050887 с.Яблуновиця вул.Шевченка, 2, с.Яблуновиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22642 (Контора ТОВ "Яблуневе - С", актова зала) Мала
18 050888 с.Скибин вул.Миру, 2, с.Скибин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22642 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050889 с.Якимівка вул.Київська, 87, с.Якимівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22622 (сільський клуб, зал № 2) Середня
18 050890 с.Бугаївка вул.Млинська, 1А, с.Бугаївка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22622 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050921 м.Погребище – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького: 18–147; вул.Вишнева, вул.Вінницька: 1–19, 21; вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Н.Присяжнюк, вул.О.Вишні, вул.Росяна, вул.Соборна, вул.Степана Короля, вул.Театральна, вул.Тракторна, вул.У.Кармелюка, вул.Шевченка вул.Б.Хмельницького, 85, м.Погребище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22200 (кінотеатр імені Терлецького, фойє) Велика
18 050922 м.Погребище – вул.Ватутіна, вул.Гонти, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кам’янка: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–98 к.А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–261; вул.Київська, вул.Кравченка, вул.Кручанська, вул.Ланова, вул.М.Мудрова, вул.Потьомкіна, вул.Селянська, вул.Суворова, вул.Терлецького, вул.Яблунева: 1–82; пров.1 Яблуневий, пров.2 Яблуневий вул.Київська, 39, м.Погребище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22200 (будинок культури, фойє) Велика
18 050923 м.Погребище – вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 1–17; вул.Володимирська, вул.Енергетиків, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Кам’янка: 1–81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Нагірна, вул.Нахімова, вул.Першотравнева, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Чернеча, вул.Яблунева: 83–155; вул.Коцюбинського, 23, м.Погребище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22200 (СО "Погребищенські електромережі", актова зала) Велика
18 050924 м.Погребище – вул.Богуна, вул.Чкалова вул.Чкалова, 217, м.Погребище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22200 (міський клуб-бібліотека, глядацька зала) Мала
18 050925 м.Погребище – вул.Вінницька: 20, 22–87; вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Рокитна, вул.Садова, вул.Сьомака вул.П.Тичини, 70, м.Погребище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22200 (Погребищенський медичний коледж, актова зала) Середня
18 050926 с.Адамівка вул.Миру, 62, с.Адамівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22261 (сільська рада, зала засідань) Мала
18 050927 с-ще Погребище Перше вул.Залізнична, 28, с-ще Погребище Перше, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22262 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050928 с.Андрушівка, с-ще Філютка вул.В.Речмедіна, 24А, с.Андрушівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22255 (будинок культури, фойє) Середня
18 050929 с.Паріївка вул.Шевченка, 3, с.Паріївка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22256 (ФАП, бібліотека) Мала
18 050930 с.Бабинці вул.Перемоги, 33, с.Бабинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22224 (сільська рада, актова зала) Мала
18 050931 с.Бистрик вул.Кооперативна, 4, с.Бистрик, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22266 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050932 с.Білашки вул.Центральна, 36, с.Білашки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22215 (школа, фойє) Мала
18 050933 с.Вишнівка вул.Травнева, 14, с.Вишнівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22217 (сільський клуб, каб.1) Мала
18 050934 с.Смаржинці вул.Кооперативна, 32, с.Смаржинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22219 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
18 050935 с.Борщагівка вул.Іскри і Кочубея, 33, с.Борщагівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22233 (школа, фойє) Мала
18 050936 с.Скибинці вул.Центральна, 9, с.Скибинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22234 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
18 050937 с.Гопчиця вул.Центральна, 1А, с.Гопчиця, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22216 (будинок культури, глядацька зала) Середня
18 050938 с.Дзюньків вул.Кооперативна, 5В, с.Дзюньків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22232 (будинок культури, фойє) Середня
18 050939 с.Довгалівка вул.Шкільна, 5, с.Довгалівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22236 (будинок культури, актова зала) Мала
18 050940 с.Збаржівка вул.Шкільна, 10, с.Збаржівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22235 (будинок культури, фойє) Мала
18 050941 с.Обозівка вул.Центральна, 74, с.Обозівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22238 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
18 050942 с.Травневе вул.Жовтнева, 9, с.Травневе, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22257 (сільський клуб, к.1) Мала
18 050943 с.Левківка вул.Центральна, 12, с.Левківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22243 (бібліотека, читальна зала) Мала
18 050944 с.Ординці вул.Шкільна, 15, с.Ординці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22244 (школа, фойє) Мала
18 050945 с.Мончин вул.Центральна, 61Б, с.Мончин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22246 (будинок культури, глядацька зала) Мала
18 050946 с-ще Григорівка, с.Сопин вул.Центральна, 23, с.Сопин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22247 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050947 с.Морозівка вул.Кооперативна, 1А, с.Морозівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22220 (сільська рада, зал засідань) Мала
18 050948 с.Бухни вул.Центральна, 9А, с.Бухни, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22221 (адмінприміщення ФГ "Бухнівське", кім. агронома) Мала
18 050949 с.Новофастів вул.Садова, 6, с.Новофастів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22223 (будинок культури, глядацька зала) Мала
18 050950 с.Бурківці вул.Кооперативна, 6А, с.Бурківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22226 (ФАП, оглядовий кабінет) Мала
18 050951 с.Очеретня вул.Центральна, 35А, с.Очеретня, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22253 (будинок культури, глядацька зала) Мала
18 050952 с.Довжок вул.Центральна, 62, с.Довжок, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22254 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050953 с-ще Погребище Друге вул.Центральна, 5А, с-ще Погребище Друге, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22271 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
18 050954 с.Павлівка вул.Першотравнева, 48, с.Павлівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22260 (будинок культури, актова зала) Середня
18 050955 с.Круподеринці вул.Піщанка, 30, с.Круподеринці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22229 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050956 с.Педоси вул.Центральна, 15Б, с.Педоси, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22209 (будинок культури, глядацька зала) Мала
18 050957 с.Малинки вул.Центральна, 22В, с.Малинки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22225 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
18 050958 с.Плисків вул.Броніцького, 13, с.Плисків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22252 (будинок культури, фойє) Середня
18 050959 с.Розкопане вул.Центральна, 92, с.Розкопане, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22263 (школа, фойє) Мала
18 050960 с.Саражинці вул.Садова, 40, с.Саражинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22230 (будинок культури, фойє) Мала
18 050961 с.Попівці вул.Травнева, 44, с.Попівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22237 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050962 с.Кур’янці вул.Тракторна, 19, с.Кур’янці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22231 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050963 с.Юнашки вул.Зелена, 56, с.Юнашки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22259 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050964 с.Сніжна вул.Шаляпіна, 1А, с.Сніжна, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22222 (сільська рада, зал засідань) Мала
18 050965 с.Задорожнє вул.Кооперативна, 1А, с.Задорожнє, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22227 (гуртожиток, к.2) Мала
18 050966 с.Озерна вул.Паркова, 1, с.Озерна, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22228 (ФАП, оглядовий кабінет) Мала
18 050967 с.Спичинці вул.Поштова, 31, с.Спичинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22250 (будинок культури, фойє) Мала
18 050968 с.Васильківці вул.Центральна, 35, с.Васильківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22251 (сільський клуб, фойє) Мала
18 050969 с.Станилівка вул.Центральна, 23А, с.Станилівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22214 (сільський клуб, актова зала) Мала
18 050970 с.Талалаї вул.Центральна, 23, с.Талалаї, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22239 (будинок культури, глядацька зала) Мала
18 050971 с.Старостинці вул.Незалежності, 30, с.Старостинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22212 (сільська рада, актова зала) Мала
18 050972 с.Іваньки вул.Вигінна, 7, с.Іваньки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22218 (ФАП, к.1) Мала
18 050973 с.Ліщинці вул.Колгоспна, 33, с.Ліщинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22213 (будинок культури, к.1) Мала
18 050974 с.Надросся вул.Театральна, 42, с.Надросся, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22245 (будинок культури, глядацький зал) Мала
18 050975 с.Булаї вул.Шкільна, 5, с.Булаї, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22248 (школа, фойє) Мала
18 050976 с.Черемошне вул.Клубна, 2А, с.Черемошне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22240 (Будинок культури, зала) Мала
18 050977 с.Веселівка вул.Центральна, 1, с.Веселівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22249 (контора САТ "Погребищенське", фойє) Мала
18 050978 с.Кулешів вул.Колгоспна, 16, с.Кулешів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22265 (ФАП, фізкабінет) Мала
18 050979 с.Степанки вул.Садиби, 1А, с.Степанки, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22242 (Будинок культури, зала) Мала
18 050980 с.Ширмівка вул.Трудова, 36, с.Ширмівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22210 (будинок культури, малий зал) Мала
18 050981 с.Свитинці вул.Шкільна, 4, с.Свитинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22211 (сільський клуб, малий зал) Мала
18 050982 с.Соснівка вул.Кооперативна, 12, с.Соснівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22267 (сільський клуб, к.2) Мала
14 051032 м.Гнівань – вул.Веселкова, вул.Витавська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Гулевич, вул.Довженка, вул.Загребельного, вул.Івана Богуна, вул.Клубна, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Маліновського, вул.Молодіжна, вул.Ніщинського, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги: 1–177; вул.Пирогова, вул.Побузька: 1–22А, 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 32, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 42–42А, 48, 50, 77–123; вул.Польова, вул.Рильського, вул.Садова, вул.Учительська, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Зв’язківців, пров.Маліновського, пров.Побузький, пров.1-й Перемоги вул.Витавська, 7, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (школа №3, спортивна зала) Середня
14 051033 м.Гнівань – вул.Перемоги: 178–219А; вул.Побузька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–41, 43–47, 49, 51–76; вул.Соборна: 1–30А; вул.Терешкової, пров.Соборний, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Геологічний, пров.2-й Геологічний вул.Терешкової, 43, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (дошкільний навчальний заклад №2, група №1) Середня
14 051034 м.Гнівань – вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Подільська, вул.Соборна: 52, 54; вул.Яблунева вул.Подільська, 27, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (Дошкільний навчальний заклад №1, спортивна зала) Середня
14 051035 м.Гнівань – вул.Богдана Хмельницького, вул.Військова, вул.Гранітна, вул.Карпенка, вул.Комарова, вул.Курортна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Нечая, вул.Піддубного, вул.Соборна: 56, 58; вул.Суворова, вул.Українська, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Комарова, пров.Суворова, пров.2-й Комарова вул.Шкільна, 1А, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (Альтернативна школа ЗСО І-ІІІст. №1 ім. А.С. Макаренка, хол) Велика
14 051036 м.Гнівань – вул.Академіка Корольова, вул.Григорія Сковороди, вул.Європейська: 1–34, 36, 38; вул.Затишна, вул.Квітнева, вул.Космонавтів, вул.Леонтовича, вул.Новобудов, вул.Слюсаренка, вул.Соборна: 32, 34, 36, 38–40, 44–46, 48, 50, 64–64А, 66, 74, 76–76А; вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Ярослава Мудрого: 1–21, 23, 25, 29; вул.Франка, 36, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (школа №2, хол) Середня
14 051037 м.Гнівань – вул.Вінницьке шосе, вул.Європейська: 35, 37, 39–87А; вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Привокзальна, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 31, 33, 35, 37, 41, 47, 49, 53, 55, 57, 59–63, 65, 67–73, 75, 78–102; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого: 22, 24–24А, 26–28А, 30–47; вул.1 Травня, пров.Сагайдачного вул.Соборна, 90, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (Гніванський міський будинок культури, хол) Середня
14 051038 м.Гнівань – вул.Вапняра, вул.Винниченка, вул.Жмеринська, вул.Зоряна, вул.Марії Ковач, вул.Мічуріна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Телячука, вул.Цукровиків, вул.Ярошинського, пров.Зоряний вул.Марії Ковач, 1, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (КНП "Гніванська міська лікарня", зала засідань) Середня
14 051039 м.Гнівань – вул.Амосова, вул.Промислова, пров.Амосова вул.Промислова, 15, м.Гнівань, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23310 (Будинок культури ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону", хол) Середня
14 051040 с.Грижинці вул.Подільська, 100, с.Грижинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23315 (будинок культури, зал) Середня
14 051041 смт Сутиски – вул.Гейдена, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 1–32, 34, 36–40, 42–100; вул.Лесі Українки, вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–102, 106, 108, 110, 112, 114–116, 118, 124, 128, 130, 132, 134, 136–140, 142, 146; вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Соборна, 25, смт Сутиски, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23320 (школа-інтернат, глядацька зала) Середня
14 051042 смт Сутиски – вул.Бугова, вул.Володимира Стеценка: 1–90, 92, 94, 96, 100, 102, 106, 108–110, 112, 114–116, 118, 122, 124, 126, 128–142; вул.Гагаріна: 4, 6, 8; вул.Леонтовича, вул.Маліновського, вул.Набережна, вул.Пирогова, пл.Перемоги, пров.Пирогова, просп.Перемоги просп.Перемоги, 21, смт Сутиски, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23320 (селищна рада, зал засідань) Середня
14 051043 смт Сутиски – вул.Гагаріна: 3, 5, 7, 9; вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Індустріальна, вул.Нагірна, вул.Садова вул.Єгоровича, 3, смт Сутиски, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23320 (будинок культури, хол) Середня
14 051044 смт Сутиски – вул.Березнева, вул.Вінницька, вул.Володимира Стеценка: 91, 93, 95, 99, 101, 103–105, 107, 111, 113, 117, 119–121, 123, 125, 127, 144–210; вул.Жовтнева: 33, 35, 41, 102–116; вул.Зої Космодем’янської, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Робітнича, вул.Соборна: 103–105, 107, 109, 111, 113, 117, 119–121, 125–127, 129, 131, 133, 135, 141, 143–145, 147–312; просп.Перемоги, 2, смт Сутиски, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23320 (Сутисківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, хол) Середня
14 051045 смт Тиврів – вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Злагоди: 2В–24; вул.Кармелюка, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Руданського, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Тиверська: 42, 44–46, 48–48А, 52–60, 62, 64–107; вул.Щаслива, пров.Терешкової вул.Шевченка, 2А, смт Тиврів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23300 (Тиврівська центральна районна лікарня, хол) Середня
14 051046 смт Тиврів – вул.Благовіщенська, вул.Боголюбівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружня, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.К.Андрійчука, вул.Л.Ратушної, вул.Л.Українки, вул.Маліновського, вул.Мирна, вул.Пушкіна, вул.Слобожанська, вул.Українська, пров.Маліновського вул.Тиверська, 49, смт Тиврів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23300 (будинок культури, хол) Середня
14 051047 смт Тиврів – вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Д.Нечая, вул.Забужжя, вул.Зоряна, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Леонтовича, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Стеценка, вул.Тиверська: 2–39, 43, 47, 50–51, 61, 63; вул.Чорногоранська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Тиверська, 20, смт Тиврів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23300 (школа, хол) Середня
14 051048 смт Тиврів – вул.Злагоди: 2; вул.Злагоди, 2, смт Тиврів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23300 (будинок-інтернат геріатричного профілю, хол) Мала
14 051051 с.Василівка – вул.Вишнева, вул.Горянська, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Зарванка вул.Шкільна, 25, с.Василівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23303 (будинок культури, хол) Мала
14 051052 с.Василівка – вул.Весняна, вул.Коцюбинського, с.Курники, с.Майдан вул.Шварцмана, 19, с.Курники, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23303 (сільський клуб, зал) Мала
14 051055 с.Ворошилівка вул.Центральна, 26А, с.Ворошилівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23323 (сільський клуб, приміщення для засідань) Середня
14 051056 с.Борсків вул.Анатолія Пачевського, 23А, с.Борсків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23320 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
14 051057 с.Маянів вул.Шкільна, 17А, с.Маянів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23324 (школа, хол) Мала
14 051058 с.Гришівці вул.Центральна, 37, с.Гришівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23327 (зала сільського клубу) Мала
14 051059 с.Кобелецьке вул.Д.Нечая, 2, с.Кобелецьке, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23327 (сільський клуб, зала) Мала
14 051060 с.Дзвониха вул.Маліновського, 7, с.Дзвониха, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23305 (будинок культури, приміщеня для засідань) Мала
14 051061 с.Довгополівка вул.Першотравнева, 4А, с.Довгополівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23331 (школа, каб.2) Мала
14 051062 с.Кліщів вул.П.Мирного, 2Б, с.Кліщів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23300 (фельдшерський пункт, хол) Мала
14 051063 с.Жахнівка вул.Молодіжна, 24, с.Жахнівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23350 (будинок культури: мала зала) Мала
14 051064 с.Івонівці вул.Сонячна, 22, с.Івонівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23351 (сільський клуб, зала) Мала
14 051065 с.Онитківці вул.Незалежності, 36, с.Онитківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23350 (фельдшерський пункт, хол) Мала
14 051066 с.Іванківці вул.Дружби, 1А, с.Іванківці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23326 (сільський клуб, зал) Мала
14 051067 с.Колюхів вул.1 Травня, 24, с.Колюхів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23306 (сільський клуб, зал) Мала
14 051068 с.Канава вул.Молодіжна, 42, с.Канава, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23306 (фельдшерський пункт, оглядовий кабінет) Мала
14 051069 с.Соколинці вул.Миру, 29, с.Соколинці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23306 (фельдшерський пункт, оглядовий кабінет) Мала
14 051070 с.Краснянка, с.Дубина, с.Круги вул.Миру, 46, с.Краснянка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23343 (школа, каб.3) Мала
14 051074 с.Марківка вул.Набережна, 19, с.Марківка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23333 (сільський клуб: хол) Мала
14 051075 с.Кальнишівка вул.50-років Перемоги, 58, с.Кальнишівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23333 (фельдшерський пункт, зал) Мала
14 051076 с.Федорівка вул.Шевченка, 36, с.Федорівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23333 (фельдшерський пункт, каб.2) Мала
14 051077 с.Нове Місто, с.Іскрівка вул.Коцюбинського, 19А, с.Нове Місто, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23341 (бібліотека, зал) Мала
14 051078 с.Красне вул.Базарна, 19, с.Красне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23342 (школа, приміщення для засідань) Середня
14 051079 с.Пилява вул.Гоголя, 3, с.Пилява, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23330 (ЗОШ І-ІІ ст., спортивна зала) Середня
14 051080 с.Рахни-Польові вул.Лесі Українки, 6, с.Рахни-Польові, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23352 (будинок культури, зала) Мала
14 051081 с.Пирогів вул.Грушевського, 2, с.Пирогів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23352 (Центр екологічних знань, зал) Мала
14 051082 с.Селище вул.Дмитрівська, 41, с.Селище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23316 (будинок культури, приміщення для засідань) Велика
14 051083 с.Урожайне вул.Шевченка, 41А, с.Урожайне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23316 (Клуб-бібліотека, зал) Мала
14 051085 с.Строїнці вул.Мічуріна, 8, с.Строїнці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23340 (будинок культури, малий зал) Середня
14 051086 с.Тростянець – вул.Андрійчука, вул.Латанецька, вул.Перемоги вул.Андрійчука, 70, с.Тростянець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23332 (будинок культури, зал) Мала
14 051087 с.Тростянець – вул.Богуна, вул.Д.Нечая, вул.Жовтнева, вул.Миру, вул.Польова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Травнева, вул.Шевченка вул.Жовтнева, 73А, с.Тростянець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23332 (сільський будинок культури, хол) Середня
14 051088 с.Уяринці вул.Миру, 1, с.Уяринці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23344 (будинок культури, малий зал) Мала
14 051089 с.Черемошне вул.Шкільна, 15А, с.Черемошне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23325 (будинок культури, зал) Мала
14 051090 с.Шендерів, с.Потуш вул.Жовтнева, 11, с.Шендерів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23334 (сільський клуб, зал) Мала
14 051092 с.Шершні, с.Гута-Шершнівська вул.Шкільна, 26, с.Шершні, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23304 (сільський клуб, зал) Середня
14 051093 с.Яришівка вул.Шкільна, 1, с.Яришівка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23317 (школа, хол) Середня
14 051094 с.Лани, с.Студениця вул.Дружби, 28А, с.Лани, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23317 (сільський клуб, зала) Мала
11 051675 с.Агрономічне – вул.Будівельників, вул.Зелена, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.Прибережна, вул.Променева, вул.Садова, вул.Тімірязєва, вул.8-го Березня, пров.Бузковий, пров.Вересневий, пров.Веселий, пров.Врожайний, пров.Вчительський, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Гнатюка Дмитра, пров.Гостинний, пров.Джерельний, пров.Європейський, пров.Жасминовий, пров.Козацький, пров.Малиновий, пров.Медовий, пров.Мирний, пров.Окружний СМ "Європейський", пров.Олександрівський, пров.Парковий, пров.Персиковий, пров.Південний, пров.пров. СМ "Весна" 2-й Променевий, пров.Прополісний, пров.Радужний, пров.Світанковий, пров.Свободи, пров.Слов’янський, пров.СМ Барський "Дружній", пров.СМ Барський "Зірочка" пров.Ясний, пров.СМ Барський "Зоря", пров.СМ Барський "Мангальний", пров.СМ Барський "Музикальний", пров.СМ Барський "Подільський", пров.СМ Барський "Черешня", пров.СМ "Весна" Променевий, пров.См Молодіжний "Виноградний", пров.СМ Молодіжний "Квітковий", пров.СМ Молодіжний "Тихий", пров.СМ Окружний "Барвистий", пров.СМ "Окружний" Весняний, пров.СМ "Окружний" Затишний, пров.СМ "Окружний" Зоряний, пров.СМ Окружний "Різдвяний", пров.СМ "Окружний" Софіївський, пров.СМ "Окружний" Трояндовий, пров.СМ "Окружний" Щасливий, пров.СТ "Енергетик" Енергетичний, пров.СТ "Меліоратор" Добросусідства, пров.СТ "Механізатор" Щедрий, пров.СТ ОСТ "Авіатор" Авіаторний, пров.СТ ОСТ "Ветеран" Солов’їний, пров.СТ ОСТ "Діамант" Діамантовий, пров.СТ ОСТ "Керамік" Керамічний, пров.Тімірязєва, пров.Хлібний, пров.Шляховий, пров.1-й Леоніда Каденюка, пров.2-й Леоніда Каденюка, пров.2-й Променевий, пров.3-й Леоніда Каденюка, пров.6-й Леоніда Каденюка, пров.7-й Леоніда Каденюка вул.Мічуріна, 2, с.Агрономічне, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23227 (школа, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
11 050190 Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання "Фтизіатрія" Комплекс будівель і споруд, б/н, с.Бохоники, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23233 Мала
11 050191 Вінницька обласна психіатрична лікарня №2 вул.Медмістечко, 5, с-ще Березина, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23222 Мала
11 050192 Державна установа "Стрижавська виправна колонія (№81)" вул.Алеї, 62, смт Стрижавка, Вінницький р-н, Вінницька обл., 23210 Мала
18 050373 Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Іллінецької міської ради вул.Вільшанська, 48, м.Іллінці, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22700 Мала
18 050606 Липовецька центральна районна лікарня вул.Пирогова, 9, м.Липовець, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22500 Мала
14 050669 Літинська центральна районна лікарня вул.Пирогова, 17, смт Літин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22300 Мала
14 050670 Державна установа "Літинська виправна колонія (№123)" пров.2-й Б.Хмельницького, 9А, смт Літин, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22300 Мала
18 050848 Комунальне некомерційне підприємство "Немирівська міська лікарня" Немирівської міської ради Вінницької області вул.Шевченка, 26, м.Немирів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22800 Мала
18 050891 Комунальне некомерційне підприємство "Оратівська центральна районна лікарня" Оратівської районної Ради вул.Пирогова, 2, смт Оратів, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22600 Мала
18 050983 Комунальне підприємство "Погребищенська центральна районна лікарня" Погребищенської районної ради вул.П.Тичини, 54, м.Погребище, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22200 Мала
18 050984 Погребищенський територіальний центр соціального обслуговування вул.Пирогова, 2, с.Плисків, Вінницький р-н, Вінницька обл., 22252 Мала