Відділ ведення ДРВ апарату Хмільницької РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
13 050375 с.Байківка вул.Центральна, 16, с.Байківка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22430 (будинок культури, зал) Мала
13 050376 с.Грушківці вул.Перемоги, 32, с.Грушківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22431 (школа, актова зала) Мала
13 050377 с.Глинськ вул.Миру, 8А, с.Глинськ, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22425 (Глинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивний зал) Середня
13 050378 с.Панасівка(Калинівська міська територіальна громада) вул.Весела, 1, с.Панасівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22425 (будинок культури, зал) Мала
13 050379 с.Голубівка, с.Гарасимівка вул.Центральна, 40, с.Голубівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22442 (будинок культури, зал) Мала
13 050380 с.Голендри, с.Червоний Степ(Калинівська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Червоний Степ, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22441 (школа, актова зала) Середня
13 050381 с.Гущинці вул.Шевченка, 100, с.Гущинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22434 (сільський клуб) Велика
13 050382 с.Кам’яногірка вул.Шкільна, 50, с.Кам’яногірка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22435 (сільський клуб, зал) Мала
13 050383 с.Дружелюбівка вул.Центральна, 54, с.Дружелюбівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22450 (школа, спортивний зал) Середня
13 050384 с.Дружне вул.Першотравнева, 1А, с.Дружне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22453 (будинок культури, зал) Мала
13 050385 с.Жигалівка вул.Миру, 28, с.Жигалівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22423 (будинок культури, зал) Мала
13 050386 с.Заливанщина, с.Весела, с-ще Первомайське вул.Миру, 15, с.Заливанщина, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22440 (будинок культури, хол) Середня
13 050387 с.Іванів – вул.Вишнева, вул.Депівська, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Лялі Ратушної, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Орсівська, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Свинаря: 10–114; вул.Українська, вул.Учительська, вул.Холоневська, вул.Шкільна, пров.Депівський, пров.Космонавтів, пров.Миру, пров.Привокзальний, пров.Холоневський, пров.2-й Свинаря, пров.3-й Свинаря вул.Свинаря, 17, с.Іванів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22432 (сільська рада, зал засідань) Велика
13 050388 с.Іванів – вул.Весела, вул.В.І.Кривенка, вул.Гагаріна, вул.Гонти, вул.Гранітна, вул.Зарічна, вул.Лісова, вул.Маяковського, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Прибузька, вул.Свинаря: 1–9; вул.Соборна, вул.Спартаківська, вул.Царська Гора, вул.Шевченка, пров.Зарічний, пров.Незалежності, пров.Прибузький, пров.Шевченка, пров.1-й Поштовий, пров.1-й Свинаря, пров.1-й Соборний, пров.2-й Поштовий, пров.2-й Соборний, пров.3-й Поштовий, пров.3-й Соборний, тупик Прибузький вул.Гагаріна, 26, с.Іванів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22432 (СВК "Іванівський", хол) Велика
13 050389 с.Слобідка вул.Руданського, 95А, с.Слобідка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22433 (школа, спортивний зал) Середня
13 050390 с.Мирне вул.Миру, 3А, с.Мирне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22451 (будинок культури, зал засідань) Мала
13 050391 с.Польова Лисіївка вул.Незалежності, 6, с.Польова Лисіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22451 (будинок культури, зал) Мала
13 050392 с.Забара вул.Лісова, 13, с.Забара, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22451 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) Мала
13 050393 с.Корделівка вул.Київська, 4, с.Корделівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22445 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
13 050394 с.Загребельня вул.Перемоги, Сільський клуб, с.Загребельня, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22446 (сільський клуб, зал) Мала
13 050395 с.Бережани вул.Миру, 16, с.Бережани, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22426 (будинок культури, зал) Середня
13 050396 с.Котюжинці вул.Центральна, 16А, с.Котюжинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22447 (будинок культури, зал) Мала
13 050397 с-ще Гулівці, с.Тарасівка вул.Пушкіна, 60, с-ще Гулівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22447 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) Мала
13 050398 с.Лемешівка вул.Шкільна, 14А, с.Лемешівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22410 (школа, хол) Мала
13 050399 с.Адамівка, с.Райки вул.Перемоги, 1, с.Райки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22410 (сільський клуб, зал) Мала
13 050400 с.Малі Кутища вул.Віктора Ліпського, 11А, с.Малі Кутища, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22410 (сільський клуб, зал) Мала
13 050401 с.Лісова Лисіївка вул.Шкільна, 2, с.Лісова Лисіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22461 (школа,спортивний зал)
/
вул.Вінницька, 2А, с.Лісова Лисіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22461
Середня
13 050402 с.Люлинці, с.Великі Кутища вул.Сонячна, 25, с.Люлинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22411 (будинок культури, зал) Середня
13 050403 с.Мізяків, с.Павленки вул.Гагаріна, 1, с.Мізяків, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22437 (сільська рада, зал засідань) Мала
13 050404 с.Мізяківська Слобідка вул.Білецької, 40Б, с.Мізяківська Слобідка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22437 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) Мала
13 050405 с.Нападівка вул.Першотравнева, 4, с.Нападівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22413 (будинок культури, зал) Мала
13 050406 с.Мончинці вул.Садова, 12, с.Мончинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22413 (сільський клуб, зал) Мала
13 050407 с.Нова Гребля вул.Шкільна, 15, с.Нова Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22452 (будинок культури, глядацька зала) Середня
13 050408 с.Пиків – вул.Валігури, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Медична, вул.Миру, вул.Надрічна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Трудова, вул.Шевченка, вул.Яблунева вул.Соборна, 15, с.Пиків, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22420 (сільський клуб, зал) Середня
13 050409 с.Пиків – вул.Горького, вул.Кармалюка, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Маліновського, вул.Миколи Олійника, вул.Некрасова, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Руданського, вул.Сонячна, вул.Чернишевського, вул.Черняхівського, вул.Чумака, вул.Шкільна, вул.Шкорби вул.Сонячна, 1А, с.Пиків, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22420 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) Мала
13 050410 с.Шепіївка вул.8-го Березня, 15, с.Шепіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22421 (сільський клуб, зал) Мала
13 050411 с.Павлівка – вул.Бабка Юрія, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру: 74, 92, 96, 98, 100–102, 106, 108–110А, 112, 114, 116, 118, 120, 132, 134, 136, 138, 142, 146–315; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна: 29, 31, 33, 35–92; вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Кам’яний, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, пров.1-й Лесі Українки, пров.1-й Миру, пров.2-й Лесі Українки, пров.2-й Миру, пров.3-й Миру вул.Миру, 211, с.Павлівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22436 (будинок культури, зал) Середня
13 050412 с.Павлівка – вул.Водоп’янова, вул.Івасюка, вул.Калинівська, вул.Ковальчука Івана, вул.Космонавтів, вул.Кундзіча, вул.Лісова, вул.Миру: 1А–73, 75–91А, 93–95, 97, 99, 103–105А, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121–131, 133, 135, 137, 139–141, 143–145; вул.Мізяківська, вул.Новоселів, вул.Петра Волинця, вул.Пушкіна: 1–28, 30, 32, 34; вул.Садова, вул.Стельмаха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Ковальчука Івана, пров.Кундзіча, пров.Лісовий, пров.Мізяківський, пров.Стельмаха, пров.Шевченка, пров.1-й Калинівський, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Калинівський, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Шкільний вул.Шкільна, 10, с.Павлівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22436 (школа, спортивний зал) Середня
13 050413 с.Писарівка вул.Шкільна, 7, с.Писарівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22407 (сільський клуб, зал) Середня
13 050414 с.Радівка, с.Софіївка(Калинівська міська територіальна громада) вул.Центральна, 1, с.Радівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22415 (ПП "Радівське", зал засідань) Середня
13 050415 с.Сальник вул.Сонячна, 7А, с.Сальник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22460 (школа, спортивний зал) Середня
13 050416 с.Уладівське, с-ще Яблуневе вул.Семполовського, 16, с.Уладівське, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22422 (будинок культури, хол) Середня
13 050417 с.Вишневе вул.Садова, 84А, с.Вишневе, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22412 (сільський клуб, хол) Мала
13 050418 с.Антонопіль вул.Шкільна, 1А, с.Антонопіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22422 (сільський клуб, фойє) Мала
13 050419 с.Хомутинці вул.Першотравнева, 2, с.Хомутинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22424 (будинок культури, зал) Мала
13 050420 с.Чернятин – вул.Гагаріна, вул.Героїв, вул.Київська, вул.Кругова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Шкільна вул.Миру, 16А, с.Чернятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22444 (школа, хол) Мала
13 050421 с.Чернятин – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Івана Франка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Тичини, вул.Центральна вул.Лермонтова, 18, с.Чернятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22444 (будинок культури, зал) Мала
13 050422 с.Черепашинці вул.Центральна, 5А, с.Черепашинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22443 (будинок культури, хол) Середня
13 050423 м.Калинівка – вул.Авіаційна, вул.Боженка, вул.Василя Порика, вул.В’ячеслава Катрича, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Івана Мазепи, вул.Крилова, вул.Левадна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Піонерська, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Суворова, вул.Устима Кармелюка, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 40, 42–44, 46, 48, 53–67; пров.Європейський, пров.Піонерський, пров.Пушкіна, пров.Устима Кармелюка, пров.1-й Суворова, пров.2-й Суворова вул.Івана Мазепи, 45, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (ВАТ "Вінніфрут", зал засідань, 1-й поверх) Велика
13 050424 м.Калинівка – вул.Вишнева, вул.Возз’єднання: 10; вул.Машинобудівників, вул.Миколи Леонтовича, вул.Незалежності: 30А–30Б, 37–70; вул.Нова, вул.О.Довженка, вул.Робоча, лінія Залізнична будка 1052 км, пров.Робочий вул.Незалежності, 52, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (будинок культури, хол) Велика
13 050425 м.Калинівка – вул.Возз’єднання: 1–9, 11–34; вул.Князя Володимира, вул.Макаренка, вул.Сєдова вул.Маяковського, 27, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа-гімназія №2, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
13 050426 м.Калинівка – вул.Анатолія Обухова, вул.Гоголя, вул.Маяковського, вул.Промислова, вул.Чкалова: 2–2Б; пров.Промисловий, пров.1-й Маяковського, пров.2-й Маяковського вул.Промислова, 8, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (ЗАТ "Калина", їдальня, 1-й поверх) Велика
13 050427 м.Калинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.В.Івасюка, вул.Водоп’янова, вул.Гагаріна, вул.Данила Нечая, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Новоселів, вул.Н.Яремчука, вул.Олени Теліги, вул.Пархоменка, вул.Пирогова, вул.Руданського, пров.Пархоменка вул.Михайла Грушевського, 58, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа №3, хол, 2-й поверх) Велика
13 050428 м.Калинівка – вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кузнечна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Підгорна, вул.Сонячна, вул.Степового, вул.Тімірязєва, лінія 1050км, лінія 1051км, пл.Шкільна, пров.Некрасова, пров.Островського пл.Шкільна, 1, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа №4, актова зала) Велика
13 050429 м.Калинівка – вул.Арсенальна, вул.Вінницька, вул.Волинця, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Сальницька, вул.Стельмаха, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Ціолковського, лінія Залізнична будка 1055 км, лінія 107 км, пров.1-й Механізаторів, пров.2-й Механізаторів вул.Українська, 35, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (клуб Ремонтно-механічного заводу, зал, 2-й поверх) Велика
13 050430 с-ще Калинівка Друга ТОВ "Калинівкаміжрайагротехсервіс", Адмінбудівля, с-ще Калинівка Друга, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22402 (хол, 1-й поверх) Мала
13 050431 с.Прилуцьке, с-ще Рівнинне вул.Механізаторів, 25, с-ще Рівнинне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (ДП "Артеміда", зал засідань) Мала
13 050432 м.Калинівка – вул.Андрея Шептицького, вул.Берегова, вул.Вадима Нестерчука, вул.Громова, вул.Євгена Гуцала, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 1–30, 31–33; вул.Першутова, вул.Покришкіна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Саксаганського, вул.Чкалова: 1, 2В–35; вул.Шевченка: 1–39, 41, 45, 47, 49–51; вул.1-го Травня, пров.Вадима Нестерчука, пров.Лермонтова, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Незалежності, 22, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа №1, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
13 050434 с.Безіменне вул.Перемоги, 2А, с.Безіменне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (будинок культури) Мала
13 050435 с.Молодіжне вул.Весела, 1Б, с.Молодіжне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (сільський клуб, актовий зал) Мала
13 050436 с.Молотківці вул.Перемоги, 1Б, с.Молотківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (сільський клуб, актовий зал) Мала
13 050437 с.Хліборобне вул.Сонячна, 1А, с.Хліборобне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (столова, зал) Мала
13 050438 с.Чернички вул.Шевченка, 14, с.Чернички, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (сільський ФАП) Мала
13 050439 с.Білопілля вул.Шкільна, 7А, с.Білопілля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22120 (культурно-спортивний комплекс, вестибюль) Мала
13 050440 с.Селище вул.Центральна, 21А, с.Селище, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22120 (сільський клуб, зал) Мала
13 050441 смт Бродецьке – вул.Весела, вул.Гірська, вул.Гуральня, вул.Заріччя, вул.Лугова, вул.О.Ткачук, вул.Перемоги: 98, 100, 102–204; вул.Першотравнева: 82–88; вул.Польова: 34, 36, 38, 40, 67–79; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Ясенівська, с-ще Дубина вул.Перемоги, 134, смт Бродецьке, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22115 (селищна рада) Середня
13 050442 смт Бродецьке – вул.Білляр, вул.Новоселів, вул.Перемоги: 1–97, 99, 101; вул.Першотравнева: 1–80; вул.Польова: 1–33А, 35, 37, 39, 41–65; вул.Робітнича вул.Робітнича, 19, смт Бродецьке, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22115 (будинок культури) Середня
13 050444 с.Вернигородок вул.Шкільна, 20Б, с.Вернигородок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22125 (школа, фойє) Середня
13 050445 с.Велике вул.Сонячна, 9, с.Велике, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22125 (Приміщення клубу, зал) Мала
13 050446 с.Верболози вул.Шевченка, 60А, с.Верболози, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22125 (ФАП, приймальна) Мала
13 050447 с.Вовчинець вул.Миру, 53, с.Вовчинець, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22113 (сільська рада, кабінет голови) Мала
13 050448 смт Глухівці – вул.Бузкова, вул.Василя Стуса, вул.Верхня Садова, вул.Вишнева: 33, 35–36; вул.Героїв Майдану, вул.Гречна, вул.Зарічна, вул.Кар’єрна: 41; вул.Нижня Садова, вул.Подільська, вул.Прибережна, вул.Робітнича, вул.Шкільна, пров.Автобусний, пров.Робітничий вул.Шкільна, 4, смт Глухівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22130 (школа, хол) Велика
13 050449 смт Глухівці – вул.Вишнева: 32, 34, 39–39А; вул.Джерельна, вул.ім.К.Г.Богачука, вул.Кар’єрна: 40, 42–49; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Привокзальна, вул.Шевченка, вул.Шляхова вул.Шкільна, 4, смт Глухівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22130 (школа, хол) Середня
13 050450 с.Жежелів вул.Кар’єрна, 1Б, с.Жежелів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22116 (будинок культури, актовий зал) Середня
13 050451 с.Кашперівка вул.Лісова, 1В, с.Кашперівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22121 (приміщення сільського клубу) Мала
13 050452 с.Махнівка – вул.Антоновича, вул.І.Данилюка, вул.Камянка, вул.Київська: 76–80, 82–86, 88, 109–133; вул.Козятинська, вул.Любарська, заїзд Пляхівський, пров.І.Данилюка, пров.Любарський вул.Нікольського, 15, с.Махнівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (сільська рада) Середня
13 050453 с.Махнівка – вул.Безіменна, вул.Грушевського, вул.Заріччя, вул.Квітнева, вул.Київська: 38, 40, 42, 44, 48–49, 51–74, 81, 87, 89–107; вул.Корольова, вул.Мазурівка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нікольського, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Базарний, пров.Береговий, пров.Лікарняний, пров.Лозовий, пров.Механізаторів, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Соборний, пров.Шевченка, пров.1 Травня вул.Шкільна, 3, с.Махнівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (школа) Середня
13 050454 с.Махнівка – вул.Березівка, вул.Дружби, вул.Єдинача, вул.Кемпа, вул.Київська: 1–37, 39, 41, 43, 45–45Б, 50; вул.Кулака, вул.Нова, вул.Пушкіна, пров.Київський, пров.Мельники пров.Київський, 1, с.Махнівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (СТОВ "Мрія") Середня
13 050455 с.Марківці вул.Колгоспна, 19, с.Марківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (сільський клуб, зал) Мала
13 050456 с.Медведівка(Махнівська сільська територіальна громада) вул.Набережна, 42, с.Медведівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (сільський клуб, зал) Мала
13 050457 с.Мшанець вул.Центральна, 1А, с.Мшанець, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (приміщення бригади, кімната відпочинку) Мала
13 050458 с-ще Садове вул.Центральна, 6, с-ще Садове, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22132 (сільський клуб, зал) Мала
13 050459 с.Непедівка вул.Гагаріна, 31, с.Непедівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22123 (сільський клуб, зал) Середня
13 050460 с.Гурівці вул.Перемоги, 12, с.Гурівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22124 (будинок культури, зал) Мала
13 050461 с.Перемога вул.Олександра Лобжина, 29, с.Перемога, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22134 (Сільський клуб, зал) Мала
13 050462 с.Немиринці вул.Володимира Чорноуса, 49А, с.Немиринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22134 (сільський клуб, актовий зал) Мала
13 050463 с.Пляхова вул.Подільська, 1А, с.Пляхова, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22132 (сільська рада, актовий зал) Мала
13 050464 с.Поличинці вул.Дружби, 40, с.Поличинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22110 (сільський будинок культури, фойє) Мала
13 050465 с.Мала Клітинка вул.Аграрна, 1, с.Мала Клітинка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22110 (сільський будинок культури, зал) Мала
13 050466 с.Пузирки вул.Шкільна, 14, с.Пузирки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22122 (Будинок культури, актовий зал) Мала
13 050467 с.Держанівка(Глуховецька селищна територіальна громада) вул.Садова, 12, с.Держанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22122 (клуб, актовий зал) Мала
13 050468 с.Панасівка(Глуховецька селищна територіальна громада) вул.Білопільська, 43, с.Панасівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22122 (сільський клуб, актовий зал) Мала
13 050469 с.Тернівка вул.Шевченка, 2, с.Тернівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22111 (Сільський клуб, зал) Мала
13 050470 с.Юрівка вул.Миру, 23, с.Юрівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22112 (школа) Мала
13 050471 с.Листопадівка вул.Шевченка, 11, с.Листопадівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22112 (фельдшерський пункт) Мала
13 050472 с.Вівсяники, с.Мухувата вул.Центральна, 75, с.Вівсяники, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22164 (будинок культури, актовий зал) Середня
13 050474 с.Воскодавинці вул.Миру, 22, с.Воскодавинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22155 (приміщення сільської ради) Мала
13 050475 с.Дубові Махаринці вул.Центральна, 1А, с.Дубові Махаринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22150 (будинок культури)
/
вул.Центральна, 1, с.Дубові Махаринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22150
Мала
13 050476 с.Блажіївка вул.Червоноармійська, 24А, с.Блажіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22152 (сільський клуб) Мала
13 050477 с.Журбинці вул.Центральна, 78, с.Журбинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22151 (школа, спортзал) Мала
13 050478 с.Збараж вул.Васільєва, 4, с.Збараж, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22165 (будинок культури) Мала
13 050479 с.Зозулинці(Самгородоцька сільська територіальна громада) вул.Захисників Вітчизни, 23А, с.Зозулинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22155 (школа) Мала
13 050480 с.Сошанське вул.Центральна, 22А, с.Сошанське, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22171 (спортивний зал) Мала
13 050481 с.Йосипівка, с.Малишівка вул.Т.Г.Шевченка, 89, с.Йосипівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22154 (будинок культури)
/
вул.Т.Г.Шевченка, 88, с.Йосипівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22154
Середня
13 050487 с.Куманівка вул.Центральна, 30, с.Куманівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22135 (будинок культури) Мала
13 050488 с.Туча вул.Л.Чайкіної, 20, с.Туча, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22135 (ФАП, приймальна кімната) Мала
13 050491 с.Миколаївка вул.Миру, 51Б, с.Миколаївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22160 (школа, кімната початкового класу 2) Мала
13 050492 с.Великий Степ вул.Миру, 1А, с.Великий Степ, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22160 (ФАП, кабінет завідуючого ФАП) Мала
13 050493 с.Лопатин вул.Космонавтів, 6, с.Лопатин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22161 (ФАП, кабінет завідуючого ФАП) Мала
13 050494 с.Михайлин вул.Шкільна, 1Б, с.Михайлин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22162 (сільський клуб)
/
вул.Кооперативна, 13, с.Михайлин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22162
Мала
13 050495 с.Широка Гребля(Самгородоцька сільська територіальна громада) вул.Заводська, 7, с.Широка Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22172 (сільський клуб) Середня
13 050498 с.Самгородок, с.Коритувата вул.Миру, 52, с.Самгородок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22163 (будинок культури, хол) Середня
13 050500 с.Красне вул.Центральна, 58, с.Красне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22163 (ФАП, кабінет фельдшера) Мала
13 050501 с.Лозівка вул.братів Тихонюків, 12, с.Лозівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22163 (сільський клуб, зал) Мала
14 050661 с.Уладівка – вул.Березна, вул.Заводська, вул.Захисників Вітчизни, вул.Калинова, вул.Мала Поштова, вул.Миру, вул.Поштова, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Шкільна вул.Шкільна, 25, с.Уладівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22320 (школа, зал) Середня
14 050662 с.Уладівка – вул.Дорожна, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Шевченка вул.Миру, 2, с.Уладівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22320 (будинок культури, зал) Середня
14 050663 с.Уладівка – вул.Берегова, вул.Бугова, вул.Дубова, вул.Зарічна, вул.Івана Богуна, вул.Прибережна, вул.Юрія Поліщука вул.Юрія Поліщука, 3, с.Уладівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22320 (школа, к.2) Мала
14 050664 с-ще Матяшівка вул.Ювілейна, 1, с-ще Матяшівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22329 (контора лісництва, к.1) Мала
14 050665 с.Уладівка – вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Першотравнева, с.Іванопіль вул.Каштанова, 15, с.Іванопіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22321 (школа, зал) Середня
14 050666 с.Пиківська Слобідка вул.Центральна, 6, с.Пиківська Слобідка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22328 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Мала
14 050667 с.Майдан-Бобрик вул.Корнійчука, 4, с.Майдан-Бобрик, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22309 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Мала
13 051217 с.Великий Острожок вул.8 Березня, 1А, с.Великий Острожок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22040 (зал, сілький клуб) Мала
13 051218 с.Вишенька, с.Червоний Степ(Уланівська сільська територіальна громада) вул.Поштова, 12, с.Вишенька, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22041 (сільський клуб, зал) Мала
13 051219 с.Малий Острожок вул.Польська, 3, с.Малий Острожок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22041 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) Мала
13 051222 с.Війтівці, с.Ольгине вул.Заводська, 2А, с.Війтівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22050 (будинок культури, зал) Середня
13 051223 с.Дібрівка вул.Шкільна, 10, с.Дібрівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22051 (ФАП, кабінет прийому) Мала
13 051224 с.Качанівка вул.Миру, 16, с.Качанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22015 (будинок культури, зал) Середня
13 051225 с.Семки вул.Франка, 11, с.Семки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22016 (школа, хол) Мала
13 051228 с.Крижанівка вул.Привокзальна, 1, с.Крижанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042 (Прат "Зернопродукт", зал) Мала
13 051229 с.Слобода-Кустовецька вул.Крамнична, 11А, с.Слобода-Кустовецька, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042 (сільський клуб, зал) Мала
13 051230 с.Осична вул.Шкільна, 2, с.Осична, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042 (школа, хол, зал) Мала
13 051231 с.Кропивна вул.Гагаріна, 6, с.Кропивна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026 (школа, хол, зал) Мала
13 051232 с.Ступник вул.1-гоТравня, 55, с.Ступник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026 (обрядова зала, зал) Мала
13 051233 с.Клітенка вул.Стельмаха, 1, с.Клітенка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026 (школа, хол, зал) Мала
13 051235 с.Кустівці, с-ще Кустовецьке вул.Коцюбинського, 2, с.Кустівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22081 (сільський клуб, зал) Мала
13 051236 с.Рогинці вул.Миру, 2, с.Рогинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22044 (сільський клуб, зал) Мала
13 051238 с.Лип’ятин вул.Лесі Українки, 2, с.Лип’ятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22020 (школа, зал) Мала
13 051239 с.Чеснівка вул.Радісна, 34А, с.Чеснівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22020 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол, кабінет медсестри) Мала
13 051240 с.Морозівка вул.Шевченка, 25, с.Морозівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22021 (сільський клуб, хол) Мала
13 051245 с.Лозна, с.Дубина вул.Шкільна, 4, с.Лозна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22045 (школа, зал) Мала
13 051246 с.Хутори-Кривошиїнецькі вул.Шкільна, 1, с.Хутори-Кривошиїнецькі, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22046 (сільський клуб, зал) Мала
13 051247 с.Маркуші вул.Богдана Хмельницького, 14, с.Маркуші, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22030 (сільський клуб, зал) Мала
13 051248 с.Митинці вул.Лесі Українки, 1, с.Митинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22030 (сільська бібліотека, читальний зал) Мала
13 051249 с.Мар’янівка вул.Центральна, 48, с.Мар’янівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010 (сільський клуб, зал) Мала
13 051250 с.Лісогірка вул.Щорса, 15, с.Лісогірка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010 (сільський клуб, зал) Мала
13 051251 с.Володимирівка вул.Першотравнева, 55, с.Володимирівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010 (сільський клуб, зал) Мала
13 051252 с.Петриківці вул.Незалежності, 33, с.Петриківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22023 (сільський клуб, зал) Мала
13 051253 с.Подорожня вул.Шевченка, 7, с.Подорожня, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22024 (школа, зал) Мала
13 051254 с.Сміла вул.Шевченка, 15, с.Сміла, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22023 (школа, хол) Мала
13 051259 с.Пустовійти вул.Центральна, 152Б, с.Пустовійти, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22036 (сільський клуб, зал) Мала
13 051260 с.Зозулинці(Уланівська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 141А, с.Зозулинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22036 (школа, хол) Мала
13 051261 с.Чернятинці вул.Шкільна, 79, с.Чернятинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22037 (школа, хол) Мала
13 051262 с.Рибчинці – вул.Козацька, пров.Козацький, пров.Шкільний, Виселок Гишківка вул.Козацька, 89, с.Рибчинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22031 (школа, хол, зал) Мала
13 051263 с.Рибчинці – вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.1-го Травня, Виселок Писарівка вул.Колгоспна, 1А, с.Рибчинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22031 (центр дозвілля, зал) Мала
13 051264 с.Сальниця – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Перемоги, вул.Плахотнюка, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна: 2–11; вул.Столярчука, вул.Шевченка, вул.Шпильова, вул.Янківського, вул.8 Березня, пров.Перемоги, пров.8 Березня вул.Соборна, 38, с.Сальниця, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22022 (сільська рада, зал) Середня
13 051265 с.Сальниця – вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Павленків, вул.Ватутіна, вул.Гриньова, вул.Гузенка, вул.Європейська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Миру, вул.Соборна: 12–105; вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Травнева, вул.Ярослава Шпорти, пров.Соборний вул.Соборна, 52, с.Сальниця, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22022 (школа, зал) Середня
13 051266 с.Гнатівка вул.Лесі Українки, 13, с.Гнатівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22082 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) Мала
13 051267 с.Скаржинці вул.Парсяка, 10, с.Скаржинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22011 (будинок культури, зал) Мала
13 051269 с.Сулківка, с.Нова Сулківка вул.Лесі Українки, 27, с.Сулківка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22013 (сільська рада, зал) Мала
13 051270 с.Торчин вул.Коцюбинського, 8, с.Торчин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22013 (школа, хол, зал) Мала
13 051274 с.Терешпіль, с.Держанівка(Жданівська сільська територіальна громада), с.Софіївка(Жданівська сільська територіальна громада), с.Українське вул.Миру, 1, с.Терешпіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22014 (сільська рада, зал) Середня
13 051276 с.Уланів – вул.Березнянська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В.Тарноградського, вул.Героїв праці, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Єдності, вул.Замостянська, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 1–1А, 3, 5, 7, 13, 15, 23, 29–37, 41, 43, 45, 49; вул.Незалежності, вул.Острозького, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сиротюка, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Юності, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Перемоги вул.Миру, 7, с.Уланів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22032 (будинок культури, зал) Середня
13 051277 с.Уланів – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Колибня, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Миру: 2, 4, 6, 8–12, 14, 16–22, 24–26, 40, 42, 44, 46; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Поліщука, вул.Синьоводська, вул.Столярчука, вул.Тимощука, вул.Шевченка вул.Соборна, 51, с.Уланів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22032 (школа естетичного виховання, зал) Середня
13 051278 с.Воронівці вул.Шкільна, 2, с.Воронівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22034 (сільський клуб, зал) Мала
13 051279 с.Пагурці вул.Миру, 17, с.Пагурці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22035 (сільський клуб, зал) Мала
13 051280 с.Тараски вул.Шкільна, 24, с.Тараски, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22033 (школа, зал) Мала
13 051281 с.Чепелі вул.Коцюбинського, 2А, с.Чепелі, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22040 (магазин ССТ, торгівельний зал) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
13 050433 Калинівська центральна районна лікарня вул.Чкалова, 6, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 Мала