Відділ ведення ДРВ апарату Роздільнянської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
139 510320 с.Великокомарівка, с.Дівоцьке, с.Платонівка вул.Центральна, 68Б, с.Великокомарівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67114 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 68А, с.Великокомарівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67114
Середня
139 510321 смт Велика Михайлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуславська, вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Карбишева, вул.Книжкова, вул.Лермонтова, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Музична, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Соборна, вул.Центральна: 100–143; вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Стадіонний, пров.Терешкової вул.Центральна, 121, смт Велика Михайлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67100 (будинок культури, фойє) Велика
139 510322 смт Велика Михайлівка – вул.Гоголя, вул.Інтернаціональна, вул.Калинова, вул.Липинського, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мечнікова, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Центральна: 144–278; вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Лесі Українки, пров.Попова, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 2А, смт Велика Михайлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67100 (опорна ЗОШ 13 ступенів, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
139 510323 смт Велика Михайлівка – вул.Варбанця, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Івана Богуна, вул.Миру, вул.Старомихайлівська, вул.Центральна: 3–98А; вул.Чехова, вул.Шевченка вул.Старомихайлівська, 29, смт Велика Михайлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67100 (Актова зала, НВК ЗОШ 1-3ступенів) Середня
139 510324 с.Великоплоске пров.Сільрадівський, 5, с.Великоплоске, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67140 (будинок культури, фойє) Велика
139 510325 с.Гребеники, с.Юрківка, с.Єрмішкове вул.Центральна, 61, с.Гребеники, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67144 (будинок культури, глядацька зала) Середня
139 510326 с.Вишневе, с.Новоселівка(Вишневська с/р), с.Привільне, с.Сокорове вул.Садова, 12, с.Вишневе, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67123 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
139 510327 с.Комарівка, с.Грушка, с.Трохимівка вул.Шкільна, 11, с.Комарівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67111 (будинок культури, глядацька зала) Мала
139 510328 с.Мигаї, с.Залізничне, с-ще Мигаєве, с.Три Криниці вул.Центральна, 7, с.Мигаї, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67151 (сільська рада, каб.3) Середня
139 510329 с.Новоборисівка, с.Добрий Лук, с.Дурбайли, с.Іванівка, с.Мацкули, с.Поплавка, с.Преображенка, с.Путилівка, с.Райки, с.Тятри вул.Лермонтова, 1, с.Новоборисівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67121 (будинок культури, глядацька зала) Велика
139 510330 с.Новоолександрівка, с.Нові Бутори вул.Покровська, 21, с.Новоолександрівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67112 (будинок культури, танцювальна зала) Мала
139 510331 с.Новопетрівка, с.Вакарське вул.Миру, 5А, с.Новопетрівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67103 (будинок культури, глядацька зала) Середня
139 510332 с.Новосавицьке вул.Центральна, 23, с.Новосавицьке, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67143 (будинок культури, глядацька зала) Мала
139 510333 с.Новоселівка(Великомихайлівська селищна громада), с.Трудомирівка, с.Гірське, с.Кардамичеве вул.Центральна, 4А, с.Новоселівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67150 (будинок культури, глядацька зала) Середня
139 510334 с.Першотравневе, с.Мартове, с.Данилівка, с.Заможне вул.Шевченка, 17, с.Першотравневе, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67154 (школа, спортивна зала) Середня
139 510335 с.Полішпакове, с.Козакове, с.Наливайкове вул.Центральна, 1Б, с.Полішпакове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67153 (будинок культури, глядацька зала) Мала
139 510336 с.Полезне, с.Багачеве, с.Бессарабка, с.Водяне, с.Гіржове, с.Фрасине вул.Центральна, 5, с.Полезне, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67120 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Центральна, 22, с.Полезне, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67120
Середня
139 510337 с.Слов’яносербка, с.Антоно-Ковач, с.Олег вул.Молодіжна, 59, с.Слов’яносербка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67142 (школа, кл.6, їдальня, 1-й поверх) Середня
139 510338 с.Соше-Острівське, с.Кучурган вул.Шевченка, 23, с.Соше-Острівське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67110 (сільська рада, актовий зал) Мала
139 510339 с.Стоянове, с.Василівка, с.Муратове вул.Центральна, 36, с.Стоянове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67113 (будинок культури, глядацька зала) Мала
139 510340 с.Тростянець, с.Кістельниця, с.Малоплоске, с.Новоантонівка, с.Орел, с.Покровка, с.Привілля вул.Шкільна, 21, с.Тростянець, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67141 (школа, спортивна зала) Мала
139 510341 смт Цебрикове, с.Іринівка, с.Малоцебрикове, с.Мардарівка, с.Новопавлівка, с.Новороманівка, с.Оленівка, с.Ольгинове вул.Миру, 2, смт Цебрикове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67130 (Будинок культури ,танцювальна зала) Велика
139 510727 м.Роздільна – вул.Вишнева, вул.Жовтнева: 19–188; вул.Затишна: 35, 37–39А, 41, 43, 45, 48–194; вул.Карбишева генерала, вул.Козацька: 25, 27–52, 54–211; вул.Миру, вул.Святого Інокентія: 1–15, 17–17А; вул.Тираспольська: 13–156; вул.Толстого, вул.Франка Івана, вул.Чиркова, вул.Чорноморського козацтва: 1–30, 32; вул.Щаслива: 21, 23–180; пров.Артеменка, пров.Затишний, пров.Карбишева генерала, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Пушкінський, пров.Сонячний, пров.Тираспольський, пров.Тінистий, пров.Чорноморського козацтва, пров.Шпака Романа, пров.Ювілейний вул.Щаслива, 54, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа №2, фойє) Велика
139 510728 м.Роздільна – вул.Водопровідна, вул.Жовтнева: 1–18; вул.Залізничний розсадник, вул.Затишна: 1–33, 36–36Б, 40–40А, 42, 44, 46; вул.Київська, вул.Кишинівська, вул.Козацька: 1–24, 26, 53; вул.Лермонтова, вул.Ольгіївська, вул.Південна, вул.Плієва генерала, вул.Пушкінська, вул.Святого Інокентія: 16, 18–136; вул.Тираспольська: 1–12; вул.Чорноморського козацтва: 31, 33–49; вул.Щаслива: 1–18, 22; пров.Благовіщенський, пров.Будівельний, пров.Водопровідний, пров.Гвардійський, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Комарова, пров.Лермонтова, пров.Метеорологічний, пров.Мирний, пров.Роздільнянський, пров.Транспортний, пров.30 років Перемоги, пров.8-го Березня, Залізничний будинок, 1432км вул.Тираспольська, 13, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (Роздільнянська дистанція колії №2, ДП "Одеська залізниця", зала для навчання) Велика
139 510729 м.Роздільна – вул.БМП-823, вул.Виноградна, вул.Калинова, вул.Кірпи Георгія, вул.Молодіжна: 1–35А, 37, 39–53, 55–57, 61–61А, 63А, 65А, 67; вул.Північна, вул.Свято-Миколаївська, вул.40 років Перемоги, пров.Зірковий, пров.Марченка Сергія вул.40 років Перемоги, 9, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (ВАТ"Гідропрес", актова зала) Велика
139 510730 м.Роздільна – вул.Європейська: 1–71; вул.Молодіжна: 36, 38–38А, 54, 58–60, 62, 64, 66, 68–165; вул.Муніципальна, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Привокзальна, вул.1-го Травня, пров.Космонавтів, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Незалежний, пров.Одеський, пров.Привокзальний, пров.Свято-Миколаївський вул.Муніципальна, 15, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа №4, спортивна зала) Велика
139 510731 м.Роздільна – вул.Джерельна, вул.Запрудна, вул.Міліцейська, вул.Московська, вул.Нахімова, вул.Осипенко Поліни, вул.Польова, вул.Самойлова Володимира: 1–75, 77, 81; вул.Сонячна, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Заводський, пров.Московський, пров.Спортивний, пров.Тихий, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, Військова частина А1357 вул.Шевченка, 56, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа-гімназія №1, фойє) Велика
139 510732 м.Роздільна – вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Громова, вул.Європейська: 73–115А; вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Малиновського, вул.Новоселів, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Самойлова Володимира: 76, 78–80, 81А–105А; вул.Старобазарна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Троїцька, вул.Черняховського, пров.Гагарінський, пров.Джерельний, пров.Дружний, пров.Лисенка, пров.Лісовий, пров.Шкільний, Гуртожиток ВАТ ГППЗ ’Роздільнянське’, 1439км вул.Садова, 9, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа №3, актова зала) Велика
139 510733 смт Лиманське – вул.Абрикосова, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Красна, вул.Лиманна: 1–91, 93, 95, 97–99, 103, 105–107, 109, 111, 115–115А, 117, 119, 121–123А, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139, 141, 145–145А, 147–149, 244; вул.Малиновського, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Горького, пров.Малиновського, пров.Одеський, пров.Тінистий, пров.Шкільний, Тваринництво вул.Центральна, 61, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67452 (Будинок культури №1, смт Лиманське, глядацька зала, 1-й поверх) Велика
139 510734 смт Лиманське – вул.В.Насосна, вул.Івана Шило, вул.Кленова, вул.Лиманна: 92, 94, 96, 100–102А, 104, 108, 110, 112–114А, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142–144, 146, 150–243, 245–353А; вул.Н.Насосна, вул.Перемоги, вул.Підгірна, пров.Вишневий, пров.Клубний, пров.Механічний, пров.Мирний, пров.Овражний, пров.Північний, пров.Світлий, пров.Степовий, пров.Тепличний, пров.Цвіточний, пров.1 Травня вул.Лиманна, 245, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67452 (Будинок культури №2, смт Лиманське, фоє, 1-й поверх) Середня
139 510735 смт Лиманське – БОС, Військова частина 1869, Гуртожиток, Підстанція, фінське містечко БОС, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67453 (Будинок культури №3, смт Лиманське, фоє, 1-й поверх) Велика
139 510736 с.Бецилове, с.Старокостянтинівка вул.Богдана Хмельницького, 56, с.Бецилове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67440 (Бецилівська ЗОШ І-ІІ ступенів, приміщення їдальні 1-й поверх) Мала
139 510737 с.Желепове, с.Новоселівка пров.Шкільний, 3, с.Новоселівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67413 (Новоселівська ЗОШ І-ІІ ступенів, фоє, 1-й поверх) Мала
139 510738 с.Буцинівка, с.Карпівка, с.Кузьменка, с.Міліардівка, с.Новодмитрівка вул.Наливаного, 53, с.Буцинівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67461 (Будинок культури, фоє, 1-й поверх) Середня
139 510739 с.Виноградар, с.Будячки, с.Вакулівка, с.Новодмитрівка Друга, с.Миколаївка, с.Новоградениця, с.Перше Травня вул.Центральна, 207В, с.Виноградар, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67472 (Виноградська ЗОШ І-ІІ ступенів, ідальня, 1-поверх) Велика
139 510740 с.Гаївка, с.Бугай, с.Нове(Гаївська с/р), с.Плавневе вул.О.Пікула, 100А, с.Гаївка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67411 (Гаївська НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ, фоє, 1-поверх) Мала
139 510741 с.Лучинське вул.Шевченка, 59А, с.Лучинське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67483 (Лучинський фельшерсько-акушерський пункт, кімната 2) Мала
139 510744 с.Єреміївка, с.Бринівка, с.Веселе, с.Поташенкове, с.Шеметове вул.Центральна, 41, с.Єреміївка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67442 (Будинок культури, фойє) Середня
139 510745 с.Богнатове, с.Бурдівка вул.Шкільна, 4, с.Бурдівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67443 (сільський клуб, актова зала) Середня
139 510746 с.Кам’янка, с.Антонівка, с.Володимирівка, с.Матишівка, с.Покровка вул.Шкільна, 1/1, с.Кам’янка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67432 (школа, кабінет фізики) Середня
139 510747 с.Благодатне, с.Андрієво-Іванове, с.Калантаївка, с.Карпове, с.Олександрівка вул.Залізнична, 2, с.Калантаївка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67460 (сільська рада, каб. 1) Середня
139 510748 с.Кошари, с.Лозове вул.Центральна, 44, с.Кошари, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67423 (школа, фойє, 1-поверх) Середня
139 510749 с.Кучурган – вул.Вишнева, вул.Вінніка, вул.Гагаріна, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Одеська, вул.Павла Каплуна: 1–178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208–208Б, 210, 212; вул.Студентська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Виноградний, пров.Польовий вул.Павла Каплуна, 109/4, с.Кучурган, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67450 (будинок культури, фоє) Середня
139 510750 с.Кучурган – вул.Артеменка, вул.Виноградна, вул.Горіхова, вул.Комарова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Павла Каплуна: 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197–199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213–366; вул.Південна, вул.Садова, вул.Торгова, вул.Філатова, пров.Одеський, пров.Сонячний, пров.Шкільний, Укрлєпрозорій вул.Павла Каплуна, 177А, с.Кучурган, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67450 (школа, фоє) Середня
139 510751 с.Марківка, с.Вапнярка, с.Гетьманці, с.Новокостянтинівка, с.Петрівка вул.Будівельна, 6, с.Новокостянтинівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67410 (сільський клуб, актова зала) Мала
139 510752 с.Новоукраїнка, с.Капаклієве, с.Петро-Євдокіївка вул.Куртівська, 58, с.Новоукраїнка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67441 (школа, фойє) Середня
139 510753 с.Понятівка, с.Балкове вул.Пушкінська, 79, с.Понятівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67422 (сільський клуб, актова зала) Середня
139 510754 с.Старостине, с.Бакалове, с.Велізарове, с.Нові Чобручі вул.Центральна, 28А, с.Старостине, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67420 (Навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІ ст., спортивна зала) Середня
139 510755 с.Надія, с.Новий Гребеник, с.Парканці, с.Слобідка, с.Сухе, с.Шевченкове вул.Центральна, 36, с.Слобідка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67421 (Навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ст., , фойє, 1-й поверх) Мала
139 510756 с.Степанівка, с.Новокрасне вул.Дружби, 29, с.Степанівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67430 (будинок культури, актова зала) Велика
139 510757 с.Івано-Миколаївка, с.Павлівка, с.Труд-Куток вул.Шкільна, 57А, с.Павлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67431 (школа, к.2) Середня
139 510758 с.Степове вул.Сержанта Чернишова, 14, с.Степове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67451 (ЗОШ І-ІІІ ст., фойє, 1-й поверх) Середня
139 510759 с.Виноградівка вул.Радісна, 26, с.Виноградівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67451 (школа, фойє) Мала
139 510760 с.Щербанка, с.Нове(Щербанська с/р), с.Новосільці вул.Суворова, 69А, с.Щербанка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67462 (будинок культури, актова зала) Середня
139 510761 с.Яковлівка, с.Ангелінівка, с-ще Дружба, с.Розалівка, с.Широке вул.Покровська, 123, с.Яковлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67412 (будинок культури, глядацька зала) Середня
139 510894 с.Василівка, с.Червона Стінка школа, с.Василівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66730 (школа, фоє) Мала
139 510895 с.Андрусова, с.Весела Балка, с.Дружелюбівка, с.Нова Григорівка ФАП, с.Весела Балка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66740 (ФАП, фоє) Мала
139 510896 с.Войничеве, с.Богданове Перше, с.Савчинське школа, с.Войничеве, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66744 (школа, фоє) Мала
139 510897 смт Затишшя – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Елеваторна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Московська, вул.Перекопська, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Серьогіна, вул.Сінна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Торгова, вул.Центральна: 3–32; вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Молодіжний, пров.Поштовий, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Шкільний, Залізничні Будки, с.Скинешори вул.Суворова, 34, смт Затишшя, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66740 (селищна рада, каб.2) Середня
139 510898 смт Затишшя – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Механізаторів, вул.Михайлівська, вул.Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Центральна: 33–70; вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Гагаріна, пров.Одеський, с.Гедеримове Перше, с.Загір’я, с.Краснопіль вул.Центральна, 29, смт Затишшя, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66740 (будинок культури, фоє) Середня
139 510899 с.Йосипівка, с.Самійлівка, с.Унтилівка вул.Центральна, 14, с.Йосипівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66731 (будинок культури, фоє) Середня
139 510900 с.Карабанове, с.Кошарка, с.Кримпулька, с.Нова Шибка, с.Новомиколаївка школа, с.Карабанове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66711 (школа, фоє) Середня
139 510901 с.Торосове, с.Володимирівка, с.Іванівка, с.Малорошове вул.Гагаріна, 8А, с.Торосове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66743 (будинок культури, фоє) Середня
139 510902 с.Глибокояр, с.Майорське вул.Шкільна, 1, с.Майорське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66705 (школа, фоє) Мала
139 510903 с.Мар’янівка, с.Дементівка, с.Оленівка, с.Петрівка(Мар’янівська с/р) вул.Центральна, 78, с.Оленівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66710 (школа, фоє) Мала
139 510904 с.Новозаріцьке, с.Бірносове, с.Перше Травня, с.Федосіївка вул.Шкільна, 2, с.Новозаріцьке, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66721 (школа, фоє) Мала
139 510905 с.Балашове, с.Гірківка, с.Давидівка, с.Новопавлівка вул.Гагаріна, 16, с.Новопавлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66703 (школа, фоє) Мала
139 510906 с.Онилове, с.Жигайлове, с.Мала Топорівка вул.Шкільна, 1, с.Онилове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66722 (будинок культури, фоє) Мала
139 510907 с.Павлівка, с.Парканівка будинок культури, с.Павлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66733 (будинок культури, фоє) Середня
139 510908 с.Первомайське вул.Першого Травня, 28, с.Первомайське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66710 (будинок культури, фоє) Мала
139 510909 с.Перехрестове, с.Перехрестове Перше, с.Петрівка(Перехрестівська с/р) вул.Центральна, 1, с.Перехрестове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66720 (школа, фоє) Середня
139 510910 с.Росіянівка сільська рада, с.Росіянівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66706 (сільська рада, зала для засідань) Мала
139 510911 смт Захарівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Дальня, вул.Жовтнева, вул.Медиків, вул.Михайлівська, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Першого Травня, вул.Соборна, вул.Успенська, вул.Центральна: 1–103; вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Щаслива: 1–80А, 84–84А, 131А; пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Глухий, пров.Колодязний, пров.Луговий, пров.Нагірний, пров.Новий, пров.Одеський, пров.Першотравневий, пров.Профілактичний, пров.Ремісний, пров.Успенський, с.Стоянове вул.Центральна, 61, смт Захарівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66700 (будинок культури, фоє) Велика
139 510912 смт Захарівка – вул.Адамівська, вул.Белінського, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Крута, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Поштова, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Франка Івана, вул.Центральна: 105–188; вул.Шевченко, вул.Щаслива: 81–83, 85–131, 132–186; пров.Базарний, пров.Гагаріна, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Кучурганський, пров.Південний, пров.Покровський, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Севастопольський, пров.Тихий, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Єлизаветівка вул.Центральна, 140, смт Захарівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66700 (школа, фоє) Велика
138 510927 с.Никомаврівка вул.Садова, 20, с.Никомаврівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66842 (сільський клуб, зал, 1 поверх) Мала
138 510937 с.Саханське вул.Центральна, 65, с.Саханське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66842 (сільська рада, актова зала, 2-й поверх) Мала