Відділ ведення ДРВ апарату Кременчуцької РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
150 530089 м.Глобине – вул.Армійська, вул.Білозірна: 4–4А, 8, 10, 12, 14А, 16–18, 22, 24, 28; вул.Вишнева, вул.Героїв Краснодону, вул.Європейська, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зигіна, вул.Космодем’янської, вул.Лисенка, вул.Набережна: 1–38, 42, 44/2; вул.Незалежності, вул.Павлика, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Скиби, вул.Центральна: 1, 9, 11, 15–17/2, 19, 21, 23–25, 29–31, 35–39, 41, 43, 49, 51, 53, 55; вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шумейка, пров.Грабовського, пров.Новий, пров.Робочий, пров.Чкалова, пров.Яблунева, тупик Залізничників, тупик Космодем’янської, тупик Лисенка, тупик Робочий, тупик Чкалова, тупик 2-й тупік Лисенка, тупик 3-й тупік Лисенка, залізнична будка245 км вул.Героїв Краснодону, 2А, м.Глобине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39000 (школа №5, фойє) Велика
150 530090 м.Глобине – вул.Аграрна, вул.Базарна, вул.Богуна, вул.Володимирівська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Дружби народів, вул.Зелена, вул.Івана Кожедуба, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Корольова, вул.Кошового, вул.Лобановського, вул.Маяковського, вул.Мелодійна, вул.Миру, вул.Польова, вул.Раїси Кириченко, вул.Української Армії, вул.Флотська, вул.Чайкіної, вул.Челюскіна, пров.Аграрний, пров.Базарний, пров.Дєжнєва, пров.Інкубаторний, пров.Ломоносова, пров.Технічний, пров.Тобілевича, пров.Франка, пров.Челюскіна, тупик Автопарківський, тупик Інтернатний, тупик Маяковського, тупик Медовий, тупик Челюскіна, тупик 1-й тупік Горького, тупик 1-й тупік Маяковського, тупик 2-й тупік Горького, тупик 2-й тупік Інкубаторний, тупик 2-й тупік Маяковського, залізнична будка 249 км вул.Володимирівська, 186, м.Глобине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39000 (приміщення райспоживспілки, актовий зал) Велика
150 530091 м.Глобине – вул.Білозірна: 3, 5–7, 9, 11, 13, 15/1, 19–21/1, 23, 25; вул.Зоряна, вул.Кооперативна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Мічуріна: 2–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47/2; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 39–41, 43, 45/1–151; вул.Приглєбова, вул.Принасипна, вул.Садова: 1–42, 48, 50, 52; вул.Тімірязєва, вул.Українська, вул.Феодосія Рогового, вул.Центральна: 2–8, 10, 12–14, 18, 20, 22, 26–28, 32–34, 40/1–40/1Б, 42, 44–48, 50А, 52, 54, 56–152, 155–157, 161, 167, 171, 177–179, 193/26, 197–199, 207, 213–215, 219–221/16; вул.Юності, пров.Дружній, пров.Котляревського, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Принасипний, пров.Тімірязєва, пров.Український, пров.Юності, тупик Елеваторний, тупик Набережний, тупик Принасипний, Залізнична будка 251 км, Залізнична будка 252 км, с.Черевані вул.Центральна, 84, м.Глобине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39000 (Глобинська ЗОШ №4, фойє) Велика
150 530092 м.Глобине – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Глоби, вул.Затишна, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна: 34, 36, 38А–38Б, 40, 42, 44, 46, 48–131; вул.Нечуй-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Південно-Кільцева, вул.Промкооперації, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Садова: 43–47, 49, 51, 53–178; вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Убийвовк, вул.Центральна: 154, 158, 166, 168–170, 172–176, 180–192, 196, 200–204, 208, 216–218, 223–421; вул.Четверікова, вул.Шкільний бульвар, пров.Лікарняний, пров.Остапа Вишні, пров.Садовий, пров.Убийвовк, пров.Шкільний, тупик Лікарняний, тупик Південно-Кільцевий, тупик Садовий, с.Новодорожнє вул.Центральна, 240, м.Глобине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39000 (гімназія №1, хореографічний клас) Велика
150 530093 м.Глобине – вул.Берегова, вул.Бубнарівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Державності, вул.Єсеніна, вул.Коцюбинського, вул.Курченка, вул.Полтавська, вул.Полтавський шлях, вул.Привітна, вул.Разіна, вул.Степова, вул.Східно-Кільцева, вул.Толстого, вул.Ціолковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Гагаріна, пров.Державності, пров.Матросова, пров.Миколи Плиски, пров.Степовий, пров.Східний, пров.Тихий, тупик Гагаріна, с.Семимогили вул.Гагаріна, 24/2, м.Глобине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39000 (Глобинська ЗОШ №3, фойє) Велика
150 530094 с.Шепелівка(Глобинська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 3, с.Шепелівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39007 (школа, фойє) Мала
150 530095 с.Кордубанове, с.Новомосковське, с.Старий Хутір пров.Шкільний, 2, с.Новомосковське, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39008 (адміністративне приміщення старостинського округу, каб.1) Мала
150 530096 смт Градизьк – вул.Бориса Мартоса, вул.Борисівська: 2, 4/10; вул.Гвардійська: 1–28, 38, 40, 42; вул.Героїв Дніпра, вул.Горького: 1–21; вул.Грушевського, вул.Дворянська, вул.Декабристів, вул.Запорізька, вул.Кільцева, вул.Козацька, вул.Кривогірська, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Мєчнікова, вул.Мічуріна, вул.Монастирська, вул.Набережна, вул.Небесної сотні, вул.Остапа Вишні, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Пивогірська, вул.Підгірна, вул.Покровська, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Раїси Кириченко: 1/39–7, 9, 11–13/5; вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Січова, вул.Старокиївська: 2–75/23; вул.Степова, вул.Суворова, вул.Травнева, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щепкіна, пров.Гірський, пров.Дворянський, пров.Квітневий, пров.Маяковського, пров.Островського, пров.Покровський, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Степовий, пров.Хорольський, с.Лізки, с.Середпілля вул.Покровська, 2/80, смт Градизьк, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39070 (селищний будинок культури, фойє) Велика
150 530097 смт Градизьк – вул.Берегова, вул.Борисівська: 3, 5–74/85; вул.Весняна, вул.Винниченка, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська: 29–37, 39, 41, 43–72А, 76, 78–80, 82–97, 99, 101, 105/102, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123–123А, 125–125/49, 129, 131–133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–147, 149, 151/57; вул.Гирманівська, вул.Горького: 25–82; вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Білика, вул.Індустріальна, вул.Київська: 81А–160/20; вул.Короленка, вул.Котляревського: 96–96А, 98–98А, 100–104/42, 108, 110, 112–114, 116/2–165/98; вул.Лєрмонтова, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Морська, вул.Нєкрасова, вул.Нова: 3–60, 62, 64, 66, 68–70, 72; вул.Олександра Білаша, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Приморська, вул.Радіщева, вул.Раїси Кириченко: 8, 10–10/6, 14–42; вул.Рибацька, вул.Світла, вул.Сонячна: 1–18/25; вул.Старокиївська: 99–193; вул.Степана Усса, вул.Тімірязєва, вул.Тургенєва, вул.Українська: 79, 81, 83, 85, 87, 89/20–93, 95А, 97–97А, 99–142; вул.Філатова, вул.Чайковського: 59–75; вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Борисівський, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Молодіжний, пров.Олександра Білаша, пров.Остапа Вишні, пров.Разіна, с.Ганнівка(Градизька селищна територіальна громада), с.Котляревське вул.Гвардійська, 71А, смт Градизьк, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39070 (лікарня, актовий зал) Велика
150 530098 смт Градизьк – вул.Бєлінського, вул.Гвардійська: 73, 77, 81–81/81, 98, 100, 104–104А, 106, 108, 110–112Б, 114, 116, 118, 120, 122–122А, 124А, 126, 130, 134, 136, 138, 140/2, 142–142/1, 144, 148, 150–150Б, 152–218; вул.Зоряна, вул.Київська: 1А–81; вул.Кленова, вул.Котляревського: 1/55–95/2, 97, 99/76, 105–107, 109, 111, 115; вул.Коцюбинського, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Лисенка, вул.Ломоносова, вул.Мелодійна, вул.Нова: 61/2, 63, 65, 67, 71, 73–175; вул.Павла Крата, вул.Пасічна, вул.Полтавська, вул.Проектна, вул.Рєпіна, вул.Сонячна: 22–59/13; вул.Українська: 1/37–78, 80, 82, 84, 86/58, 88/67, 94–94А, 96, 98; вул.Устимівська, вул.Чайковського: 3–50; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Кутузова, пров.Рєпіна, тупик Гвардійський, тупик Кутузова, тупик Лисенка вул.Київська, 48, смт Градизьк, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39070 (зональний будинок культури, фойє) Велика
150 530099 с.Новобудова, с.Устимівка(Глобинська міська територіальна громада) вул.Академіка Вавилова, 40А, с.Устимівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39074 (будинок культури, фойє) Середня
150 530100 с.Бабичівка, с.Набережне вул.Шкільна, 23, с.Бабичівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39073 (школа, спортивний зал) Середня
150 530101 с.Бориси вул.Дружби, 11Б, с.Бориси, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39046 (будинок культури, фойє) Мала
150 530102 с.Броварки вул.Гагаріна, 27, с.Броварки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39026 (сільський будинок культури, фойє) Середня
150 530103 с.Вишеньки, с.Пелехівщина, с.Петрашівка(Градизька селищна територіальна громада) вул.Свободи, 35, с.Петрашівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39026 (сільський клуб, фойє) Мала
150 530104 с.Кирияківка вул.Багряна, 15, с.Кирияківка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39027 (сільський клуб, актовий зал) Мала
150 530105 с.Бугаївка вул.Шевченка, 28Б, с.Бугаївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39023 (сільський будинок культури, зал) Середня
150 530106 с.Горби, с.Білоусівка, с.Сидори вул.Богдана Хмельницького, 4, с.Горби, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39024 (будинок культури, фойє) Середня
150 530107 с.Гриньки, с.Тимошівка вул.Миколи Лисенка, 39Б, с.Гриньки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39022 (сільський будинок культури, фойє) Середня
150 530108 с.Жуки, с.Жорняки, с.Коломицівка, с.Новоселівка(Глобинська міська територіальна громада), с.Павлівка(Глобинська міська територіальна громада) вул.Центральна, 9, с.Жуки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39025 (будинок культури, фойє) Середня
150 530109 с.Заможне, с.Глибоке, с.Глушкове Друге вул.Нагірна, 2, с.Заможне, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39035 (адмінбудинок товариства з обмеженою відповідальністю "Юнігрейн", каб.1) Мала
150 530110 с.Землянки, с.Корещина вул.Раїси Кириченко, 45, с.Землянки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39013 (сільський клуб, фойє) Мала
150 530111 с.Малинівка(Глобинська міська територіальна громада) вул.Свободи, 9, с.Малинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39016 (ФАП, каб.1) Мала
150 530112 с.Радалівка вул.Лесі Українки, 22, с.Радалівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39014 (сільський клуб, фойє, каб.1) Мала
150 530113 с.Зубані, с.Руда вул.Центральна, 28, с.Зубані, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39010 (Зубанівська школа, каб.1) Мала
150 530114 с.Романівка вул.Центральна, 36, с.Романівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39011 (школа, каб.2) Мала
150 530115 с.Іванове Селище, с.Демченки, с.Ковнірівщина вул.Центральна, 6, с.Іванове Селище, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39012 (сільський будинок культури, фойє) Мала
150 530116 с.Весела Долина вул.Шкільна, 60, с.Весела Долина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39033 (школа, спортивний зал) Середня
150 530117 с.Великі Кринки – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Лялі Убийвовк, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Перемоги: 4/2–85, 87–91, 95/13–97, 99/9; вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Східна, вул.Українська, вул.Фермерська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, пров.Базарний, пров.Гоголя, пров.Космонавтів, пров.Кринківський, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Пугачова, пров.Пушкіна, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Челюскіна вул.Полтавська, 22/141, с.Великі Кринки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39032 (зональний будинок культури, фойє) Середня
150 530118 с.Великі Кринки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Колосова, вул.Малокринківська, вул.Нахімова, вул.Перемоги: 86, 92, 98, 100–121; вул.Пирогова, вул.Раїси Кириченко, вул.Чкалова, пров.Зоряний, пров.Колосова, пров.Матросова, пров.Мічуріна, пров.Поповича, пров.Тихий вул.Раїси Кириченко, 1А, с.Великі Кринки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39032 (школа, фойє) Мала
150 530119 с.Степове вул.Шкільна, 7, с.Степове, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39015 (адмінприміщення виробничого підрозділу агрофірми "Степове", актовий зал) Мала
150 530120 с.Сіренки, с.Шевченки(Глобинська міська територіальна громада) вул.Шевченка, 37, с.Шевченки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39015 (ФАП, кімната №2) Мала
150 530121 с.Куп’євате, с.Лукашівка(Глобинська міська територіальна громада), с.Майданівка вул.Центральна, 74, с.Куп’євате, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39034 (Куп’єватівська школа, спортивний зал) Мала
150 530122 с.Демидівка(Глобинська міська територіальна громада), с.Манилівське вул.Центральна, 38, с.Манилівське, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39034 (сільський клуб, фойє) Мала
150 530123 с.Манжелія вул.Чаврикова, 11, с.Манжелія, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39062 (сільська рада, зал засідань) Середня
150 530124 с.Ламане вул.Гагаріна, 26, с.Ламане, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39063 (школа, спортивний зал) Мала
150 530125 с.Обознівка, с.Багни, с.Гуляйполе, с.Зарічне, с.Новий Виселок вул.Перемоги, 23А, с.Обознівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39052 (сільська рада, зал засідань) Середня
150 530126 с.Опришки, с.Битакове Озеро, с.Мар’їне вул.Миру, 16, с.Опришки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39044 (будинок культури, каб.1) Середня
150 530127 с.Петрівка вул.Центральна, 42, с.Петрівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39030 (сільський будинок культури, фойє) Мала
150 530128 с.Турбаї вул.Козацька, 17, с.Турбаї, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39030 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
150 530129 с.Пироги вул.Чумацький шлях, 83А, с.Пироги, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39045 (школа, фойє) Середня
150 530130 с.Яроші вул.Чумацький шлях, 66А, с.Яроші, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39047 (фельдшерсько-акушерський пункт, кім.1) Мала
150 530131 с.Погреби – вул.Лесі Українки, вул.Мамки, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Покровська: 1–23; вул.Степова, вул.Шевченко Т.Г., пров.Вишневий, пров.Мамки, пров.Степовий вул.Шевченко Т.Г., 65, с.Погреби, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39053 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня
150 530132 с.Погреби – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.М.В.Лисенко, вул.Молодіжна, вул.Новоселівка, вул.Покровська: 27–165; вул.Поштова, вул.Різдвяна, вул.Рублівська, вул.Садова, вул.Шкільна, пров.Поштовий, пров.Рублівський, пров.Рублівський-1, пров.Рублівський-2, пров.Шкільний, с.Канівщина вул.Поштова, 5, с.Погреби, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39053 (школа, їдальня) Середня
150 530133 с.Васьківка, с.Кагамлик вул.Миру, 22А, с.Кагамлик, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39043 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
150 530134 с.Пронозівка вул.Центральна, 30Б, с.Пронозівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39040 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 28, с.Пронозівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39040
Середня
150 530135 с.Мозоліївка вул.Молодіжна, 17, с.Мозоліївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39042 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
150 530136 с.Шушвалівка вул.Паркова, 1, с.Шушвалівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39041 (контора товариства з обмеженою відповідальністю "Агро-Сула", актовий зал) Мала
150 530137 с.Пузикове, с.Махнівка(Глобинська міська територіальна громада) вул.Центральна, 1Б, с.Пузикове, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39051 (сільський будинок культури, фойє) Мала
150 530138 с.Пустовійтове, с.Балабушині Верби вул.Гвардійська, 12, с.Пустовійтове, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39050 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня
150 530139 с.Святилівка, с.Проценки, с.Струтинівка вул.Шкільна, 2, с.Святилівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39020 (школа, актовий зал) Середня
150 530140 с.Липове вул.Лесі Українки, 38, с.Липове, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39021 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
150 530141 с.Федорівка, с.Лубенщина вул.П.Морозенка, 25, с.Федорівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39031 (школа, фойє) Мала
150 530142 с.Попівка вул.Незалежності, 8А, с.Попівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39031 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) Мала
150 530143 с.Троїцьке вул.Центральна, 50, с.Троїцьке, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39060 (сільський будинок культури, фойє) Середня
150 530144 с.Сиротенки вул.Шевченка, 2А, с.Сиротенки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39061 (будинок культури, глядацький зал) Мала
149 530302 с.Комендантівка, с.Колісники, с.Черемушки вул.Миру, 42, с.Комендантівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39240 (сільська рада, зал засідань) Мала
149 530303 с.Криничне, с.Пилипенки вул.Центральна, 26, с.Криничне, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39241 (будинок культури, фойє) Мала
149 530304 с.Дабинівка, с.Олександрія, с.Порубаї вул.Шкільна, 21, с.Дабинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39241 (школа, фойє) Мала
149 530326 смт Козельщина – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького: 2–35, 37, 41, 43–45/5; вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Головка, вул.Горького, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Малинова, вул.Мальовнича, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Нагорна, вул.Олеся Гончара, вул.Остроградського: 5–107, 111–111/9, 113, 119, 121, 123, 129, 133, 135, 137; вул.Партизанська: 11–15, 17А, 19, 21, 25, 27, 29, 31–33, 39; вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Тіниста, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Грушевий, пров.Зоряний, пров.Остроградського, пров.Тихий, пров.Яблуневий, тупик Комунальний вул.Остроградського, 56, смт Козельщина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39100 (районний будинок культури, фойє) Велика
149 530327 смт Козельщина – вул.Богдана Хмельницького: 36–36/6, 38–40, 42, 46–146; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Залізнична будка, вул.Короленка, вул.Маяковського, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Остроградського: 110, 112, 114–118, 120, 122, 124–128, 130–132, 134, 136, 139–229; вул.Партизанська: 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34–38, 40–44; вул.Першотравнева, вул.Промислова, вул.Пушкіна, пров.Маяковського, пров.Першотравневий, пров.Промисловий, с.Лозки, с.Підгорівка вул.Остроградського, 56, смт Козельщина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39100 (районний будинок культури, зала №1) Середня
149 530328 с.Квіти, с.Омельниче, с.Павлівка(Козельщинська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 18, с.Омельниче, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39106 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) Мала
149 530329 смт Нова Галещина – вул.Вернадського, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Геологічна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Лугова, вул.Лучицького, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.П’ятницького, вул.Радіонова, вул.Садова, пров.Затишний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Набережний, пров.Першотравневий, пров.Робітничий, с.Горбані вул.Заводська, 1, смт Нова Галещина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39140 (приміщення медпункту "Галещина, машзавод", к.1, 2) Середня
149 530330 смт Нова Галещина – вул.Малинова, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Центральна, вул.Шевченко, пров.Степовий, с.Велика Безуглівка вул.Центральна, 137, смт Нова Галещина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39140 (будинок культури, фойє) Середня
149 530331 с.Бреусівка, с.Винники, с.Красносілля, с.Новоселівка(Козельщинська селищна територіальна громада), с.Олександрівка Друга, с.Хмарине, с.Чечужине вул.О.Гончара, 66, с.Бреусівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39150 (спортивний зал, зал 1) Середня
149 530332 с.Василівка(Новогалещинська селищна територіальна громада), с.Олександрівка вул.Горького, 9, с.Василівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39123 (сільська рада, зал засідань) Мала
149 530333 с.Вишняки, с.Гайове, с.Трудовик вул.Мічуріна, 3, с.Трудовик, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39124 (сільський клуб, фойє) Мала
149 530334 с.Висока Вакулівка вул.Лесі Українки, 14, с.Висока Вакулівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39130 (сільський будинок культури, фойє) Мала
149 530335 с.Довге, с.Мар’янівка, с.Юрівка вул.Шевченка, 64, с.Мар’янівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39131 (школа, фойє) Мала
149 530338 с.Лутовинівка, с.Кащівка, с.Майорщина вул.Грушевського, 44, с.Лутовинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39132 (сільська рада, зал засідань) Середня
149 530339 с.Ганнівка(Козельщинська селищна територіальна громада), с.Задовга вул.Молодіжна, 82, с.Задовга, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39138 (школа, фойє) Мала
149 530340 с.Верхня Мануйлівка, с.Дяченки, с.Нижня Мануйлівка, с.Харченки, с.Цибівка вул.Горького, 40, с.Верхня Мануйлівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39120 (сільська рада, зал засідань) Мала
149 530341 с.Михайлики, с.В’язівка вул.Центральна, 8, с.Михайлики, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39105 (школа, фойє) Мала
149 530342 с.Оленівка, с.Бригадирівка, с.Дзюбанівка, с.Калинівка(Козельщинська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 1А, с.Оленівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39133 (сільська рада, зал засідань) Середня
149 530344 с.Пашківка, с.Булахи, с.Бутоярівка, с.Калашники, с.Ольгівка пров.Шкільний, 1, с.Пашківка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39143 (школа, фойє) Мала
149 530345 с.Піски, с.Бутенки, с.Йосипівка, с.Книшівка вул.Партизанська, 40, с.Піски, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39122 (сільська рада, зал засідань) Мала
149 530346 с.Пригарівка, с.Андрійки, с.Панасівка вул.Нова, 1, с.Пригарівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39142 (сільська рада, зал засідань) Середня
149 530347 с.Сухий Кобелячок, с.Сушки вул.Лесі Українки, 39, с.Сушки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39152 (сільський будинок культури, фойє) Мала
149 530348 с.Приліпка, с.Глибока Долина вул.Шевченка, 72/3, с.Приліпка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39111 (школа, фойє) Мала
149 530349 с.Рибалки, с.Миргородщина, с.Нова Україна, с.Чорноглазівка вул.Миру, 9, с.Рибалки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39134 (школа, фойє) Мала
149 530350 с.Солониця, с.Верхня Жужманівка, с.Павлики, с.Нижня Жужманівка, с.Шевченки(Козельщинська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 25, с.Солониця, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39141 (школа, фойє) Середня
149 530351 с.Хорішки, с.Вільне(Козельщинська селищна територіальна громада), с.Загребелля, с.Костівка, с.Пашенівка, с.Юрочки вул.Олеся Гончара, 47, с.Хорішки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39112 (сільська рада, зал засідань) Середня
149 530352 с.Юрки вул.Центральна, 1А, с.Юрки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39113 (будинок сімейного дозвілля, фойє) Мала
149 530353 с.Мальці, с.Улинівка пров.Шкільний, 1, с.Мальці, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39151 (школа, фойє) Мала
150 530379 с.Білецьківка, с.Маламівка, с.Підгірне вул.Центральна, 149, с.Білецьківка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39760 (навчально-виховний комплекс, фойє) Велика
150 530380 с.Бурти вул.Комарова, 2, с.Бурти, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39762 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет лікаря) Мала
150 530381 с.Новоселівка(Кам’янопотоківська сільська територіальна громада), с.Стара Білецьківка вул.Центральна, 330, с.Білецьківка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39760 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня
150 530382 с.Чечелеве вул.Соборна, 48А, с.Чечелеве, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39761 (сільський клуб, глядацький зал) Велика
150 530383 с.Бондарі, с.Василенки, с.Заруддя, с.Остапці, с.Ревівка вул.Центральна, 11А, с.Бондарі, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39730 (сільська рада, зал засідань) Мала
150 530384 с.Гориславці, с.Коржівка, с.Миловидівка, с.Олефірівка вул.Центральна, 64, с.Гориславці, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39703 (сільський будинок культури, фойє) Середня
150 530385 с.Демидівка(Омельницька сільська територіальна громада), с.Гуньки вул.Шевченка, 8, с.Демидівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39710 (сільська рада, зал засідань) Мала
150 530386 с.Ковалі, с.Найденівка, с.Радочини, с.Щербухи, с.Яремівка вул.Молодіжна, 37, с.Радочини, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39711 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) Мала
150 530387 с.Запсілля, с.Крамаренки, с.Степівка вул.Центральна, 100, с.Запсілля, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39731 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
150 530388 с.Садки – вул.В.Чорновола, вул.Деївська, вул.Дніпровська, вул.Зелена, вул.Нагорна, вул.Нерудна, вул.Перекопська, вул.Підгірна, вул.Степова, вул.Тупикова, вул.Франка, вул.Центральна: 1–68, 70, 72/2, 74, 78, 80, 84, 86, 88–94, 96–96А, 98, 100, 102, 104; вул.Щастя, пров.Дачний, пров.Дніпровський, пров.Красний, пров.Перекопський, пров.Франка, пров.Шкільний, пров.Щастя, проїзд Центральний, тупик Деївський, тупик Нерудний, тупик Перекопський, тупик Підгірний, тупик 2-й Перекопський вул.Центральна, 55, с.Садки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39625 (школа, коридор) Велика
150 530389 с.Садки – вул.Межева, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Подільська, вул.Центральна: 69, 71, 73, 77, 79, 81–83, 85, 87, 95, 97, 99, 101, 103, 105–222; тупик Молодіжний, тупик Подільський вул.Центральна, 159А, с.Садки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39625 (амбулаторія загальної практики сімейної медицини, коридор) Середня
150 530390 с.Кам’яні Потоки – вул.Боброва, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Межева, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Яблунева, пров.Космонавтів вул.Центральна, 436, с.Кам’яні Потоки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39763 (центр культури і дозвілля, фойє) Велика
150 530391 с.Кам’яні Потоки – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Кавалерійська, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Сиваша, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Берестовий Яр, пров.Гагаріна, пров.Сосновий, тупик Сосновий вул.Миру, 27, с.Кам’яні Потоки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39763 (сільська рада, зал засідань) Середня
150 530392 с.Ройове, с.Чикалівка вул.Польова, 31А, с.Ройове, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39763 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
150 530394 с.Кобелячок, с.Малики вул.Світанкова, 23, с.Кобелячок, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39753 (сільський будинок культури, глядацький зал) Мала
150 530395 с.Майбородівка, с.Мирне вул.Центральна, 41, с.Майбородівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39712 (фельдшерсько-акушерський пункт, зал) Середня
150 530396 с.Писарщина вул.Перемоги, 36, с.Писарщина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39712 (сільський клуб, фойє) Мала
150 530397 с.Максимівка вул.Соборності, 8, с.Максимівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39720 (навчально-виховний комплекс, спортивний зал) Середня
150 530398 с.Недогарки вул.Приморська, 154Б, с.Недогарки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39722 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
150 530399 с.Панівка, с.Пащенівка, с.Рокитне-Донівка вул.Степова, 80А, с.Рокитне-Донівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39722 (фельдшерсько-акушерський пункт, зал) Мала
150 530400 с.Омельник, с.Федоренки вул.Центральна, 64, с.Омельник, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39713 (навчально-виховний комплекс, спортивний зал)
/
вул.Центральна, 66, с.Омельник, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39713
Середня
150 530401 с.Варакути, с.Литвиненки, с.Пустовіти вул.Нова, 32, с.Варакути, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39710 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) Мала
150 530402 с.Піщане – вул.Благодатна, вул.Ватутіна, вул.Гвардійська, вул.Героїв України, вул.Гранітна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Київська: 1–113, 115–115А, 117, 119, 121; вул.Кошового, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Михайлівська, вул.Нова, вул.Новоселівська, вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Поштова, вул.Соборності, вул.Урожайна, вул.Ціолковського, вул.Шкільна, пров.Гранітний, пров.Дружби, пров.Заводський, пров.Маяковського, пров.Михайлівський, пров.Молодіжний, пров.Новоселівський, пров.Першотравневий, пров.Поштовий, пров.Урожайний, пров.Шкільний, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний, тупик Заводський, тупик Кошового, тупик Лісний, тупик Михайлівський, тупик Молодіжний, тупик Першотравневий, тупик Шкільний, тупик 1-й Гранітний, тупик 1-й Заводський, тупик 1-й Київський, тупик 1-й Поштовий, тупик 2-й Гранітний, тупик 2-й Заводський, тупик 2-й Київський, тупик 2-й Поштовий, тупик 2-й Шкільний, тупик 3-й Гранітний, тупик 4-й Гранітний вул.Київська, 129, с.Піщане, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39701 (центр культури і дозвілля, фойє) Велика
150 530403 с.Піщане – вул.Берегова, вул.Березнева, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Зорге, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Квіткова, вул.Київська: 114, 116, 118, 120, 122–298; вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Леонова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Покровська, вул.Польовий стан, вул.Садова, вул.Степова, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченка, пров.Індустріальний, пров.Канальний, пров.Київський, пров.Набережний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Садовий, тупик Зорге, тупик Індустріальний, тупик Маяковського, тупик Садовий, тупик Франка, тупик 1-й Набережний, тупик 2-й Набережний, тупик 2-й Франка, тупик 3-й Київський вул.Київська, 237, с.Піщане, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39701 (амбулаторія загальної практики сімейної медицини, фойє) Велика
150 530404 с.Ковалівка, с.Кривуші вул.Богдана Хмельницького, 39А, с.Кривуші, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39702 (сільський клуб, глядацький зал) Велика
150 530408 с.Пришиб, с.Роботівка вул.Центральна, 40, с.Пришиб, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39750 (сільський будинок культури, фойє) Середня
150 530409 с.Єристівка вул.Шевченка, 51, с.Єристівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39751 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) Мала
150 530410 с.Рокитне, с.Онищенки, с.Романки, с.Щербаки вул.Макаренка, 12, с.Рокитне, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39740 (школа, актовий зал) Середня
150 530411 с.П’ятихатки вул.Центральна, 1, с.П’ятихатки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39740 (сільський будинок культури, глядацький зал) Мала
150 530412 с.Нова Знам’янка вул.Великий Шлях, 151, с.Нова Знам’янка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39704 (сільський клуб, фойє) Велика
150 530413 с.Вільна Терешківка вул.Берегового, 2Б, с.Вільна Терешківка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39705 (сільський будинок культури, фойє) Середня
150 530415 с.Ялинці, с.Воскобійники вул.Шкільна, 8В, с.Ялинці, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39721 (сільський будинок культури, фойє) Середня
150 530416 с.Кіндрівка, с.Михайленки, с.Пухальщина, с.Самусіївка вул.Центральна, 1А, с.Кіндрівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39702 (фельдшерсько-акушерський пункт, зал засідань) Мала
148 530818 с.Біляки, с.Грицаї, с.Поділ вул.Центральна, 59, с.Біляки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38253 (сільська рада, кімната засідань) Середня
148 530819 с.Богданівка, с.Байрак, с.Курганне вул.Центральна, 12, с.Богданівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38241 (сільський будинок культури, зал 1) Мала
148 530820 с.Василівка(Семенівська селищна територіальна громада), с.Білогуби, с.Чаплинці вул.Шевченка, 29А, с.Василівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38254 (музична школа, актова зала) Мала
148 530821 с.Брусове вул.Миру, 88, с.Брусове, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38255 (сільський будинок культури, костюмерна) Мала
148 530822 с.Вереміївка, с.Карпиха вул.Центральна, 64, с.Вереміївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38251 (школа, фойє) Середня
148 530823 с.Веселий Поділ вул.Мічуріна, 17А, с.Веселий Поділ, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38250 (сільська рада, кімната засідань) Середня
148 530824 с.Паніванівка вул.Перемоги, 37/1А, с.Паніванівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38273 (сільський будинок культури, фойє) Середня
148 530825 с.Горошине вул.Гагаріна, 21А, с.Горошине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38220 (сільський будинок культури, фойє) Мала
148 530826 с.Старий Калкаїв вул.Центральна, 52А, с.Старий Калкаїв, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38243 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530827 с.Гаївка, с.Кукоби вул.Мищенкова, 15А, с.Гаївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38208 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530828 с.Рокити, с.Нова Петрівка, с.Осокори вул.Центральна, 11, с.Рокити, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38240 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530829 с.Калинівка(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 3, с.Калинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38232 (сільський будинок культури, фойє) Мала
148 530830 с.Заїчинці, с.Середине вул.Центральна, 33, с.Заїчинці, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38252 (школа, фойє) Мала
148 530831 с.Бакумівка, с.Тройняки вул.Центральна, 16В, с.Бакумівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38203 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) Мала
148 530832 с.Іванівка вул.Серьогіна, 2, с.Іванівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38260 (школа, фойє) Мала
148 530833 с.Крива Руда(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Крива Руда, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38262 (сільський будинок культури, фойє) Середня
148 530834 с.Великі Липняги вул.Незалежності, 3, с.Великі Липняги, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38242 (сільська рада, фойє) Мала
148 530835 с.Малі Липняги вул.Липова, 2, с.Малі Липняги, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38228 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530836 с.Наріжжя, с.Новий Калкаїв вул.Касяненка, 1, с.Наріжжя, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38211 (сільська рада, кімната засідань) Мала
148 530837 с.Матвіївка вул.Гагаріна, 68, с.Матвіївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38215 (сільський клуб, зал) Мала
148 530839 с.Оболонь – вул.Аеродромна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Котляревського, вул.Лазоренка, вул.Левадна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Назарця, вул.Незалежності, вул.Позена, вул.Пушкіна, вул.Соборності: 4–5/2; вул.Спортивна, вул.Червоне Побережжя, пров.Аеродромний, пров.Котляревського, пров.Новий, с.Наталенки вул.Аеродромна, 2/4, с.Оболонь, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38230 (школа, фойє) Середня
148 530840 с.Оболонь – вул.Білоуса, вул.Вільна, вул.Волошкова, вул.Докучаєва, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Лебедина, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Романа Капація, вул.Садова, вул.Соборності: 20–136; вул.Степова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Тупий вул.Соборності, 17, с.Оболонь, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38230 (терцентр обслуговування песіонерів, хол) Мала
148 530841 с.Зікранці, с.Тукали вул.Джерельна, 17Б, с.Тукали, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38231 (сільська бібліотека, читальний зал) Мала
148 530842 с.Очеретувате вул.Центральна, 35, с.Очеретувате, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38270 (сільський будинок культури, зал) Мала
148 530843 с.Вільне(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Демченко, 4, с.Вільне, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38217 (сільський клуб, зал) Мала
148 530844 с.Погребняки вул.Миру, 5, с.Погребняки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38221 (школа, хол) Мала
148 530845 с.Мирони вул.Лісова, 26, с.Мирони, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38222 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядовий кабінет) Мала
148 530846 с.Дем’янівка вул.Центральна, 27, с.Дем’янівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38223 (ТОВ ім.Шевченка, кімната засідань) Мала
148 530847 с.Пузирі, с.Василяки, с.Лукашівка(Оболонська сільська територіальна громада), с.Строкачі вул.Центральна, 40, с.Пузирі, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38213 (сільський будинок культури, зал) Мала
148 530848 с.Бурбине вул.Перемоги, 1А, с.Бурбине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38205 (сільський клуб, зал) Мала
148 530849 с.Степанівка, с.Бурімка вул.Миру, 48, с.Степанівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38261 (ПП "Граніт-Агро", кімната засідань) Середня
148 530850 с.Товсте, с.Бадьорівка вул.Центральна, 67, с.Товсте, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38233 (сільський будинок культури, фойє) Мала
148 530851 с.Греблі, с.Слюзівка вул.братів Шестопал, 29, с.Греблі, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38214 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530852 с.Нова Олександрівка, с.Новоселиця, с.Червоний Лиман вул.Молодіжна, 1, с.Новоселиця, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38234 (сільський клуб, зал) Мала
148 530853 с.Устимівка(Семенівська селищна територіальна громада), с.Герасимівка, с.Шепелівка(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 16, с.Устимівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38271 (сільський будинок культури, вестибюль) Середня
148 530854 с.Вербки вул.Спортивна, 16, с.Вербки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38272 (сільський клуб, холл)
/
вул.Спортивна, 18, с.Вербки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38272
Мала
148 530856 с.Єгорівка вул.Шевченка, 2Б, с.Єгорівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38216 (сільський клуб, зал) Мала
148 530857 с.Малинівка(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 1Г, с.Малинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38247 (сільський клуб, зал) Мала
148 530858 с.Худоліївка вул.Чкалова, 24, с.Худоліївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38210 (сільська рада, кімната засідань) Мала
148 530859 смт Семенівка – вул.Автомобілістів, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Глібова, вул.Єдності, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Семенченка, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Урожайна, пров.Воїнів-інтернаціоналістів, пров.Соборний, пров.Степовий, пров.Тихий, пров.Український, пров.Шкільний, тупик Воїнів-інтернаціоналістів вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 15, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 (Територіальний центр обслуговування пенсіонерів, хол) Середня
148 530860 смт Семенівка – вул.В. Шульги, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.Л.Толстого, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 32–178; вул.Н.Курченко, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.П.Мирного, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Сухини, вул.Травнева, вул.Чехова, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Лікарняний, пров.Малий, пров.Озірний, пров.Садовий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, тупик Шевченка вул.Миру, 1, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 (музична школа, хол) Велика
148 530861 смт Семенівка – вул.Атамановського, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Добівська, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Каденюка, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 5–29; вул.Ніколаєва, вул.Поповича, вул.Титова, вул.Транспортна, вул.Уточкіна, вул.Франка, вул.Хорольська, вул.Ціолковського, пров.Вокзальний, пров.Криворудний, пров.Польовий, пров.Радгоспний, пров.Транспортний, с.Тарасівка вул.Ніколаєва, 2, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 (клуб цукрозаводу, фойє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
150 530145 Глобинська центральна районна лікарня тупик Лікарняний, 1, м.Глобине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39000 Мала
148 530862 Семенівська центральна районна лікарня вул.Шевченка, 78, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 Мала