Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Лубенської міської ради

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
148 530474 с.Засулля – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Запорожця, вул.Засульська, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Костенюк: 1–4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; вул.Лугова, вул.Молодіжна: 2–45, 47, 49, 51–55, 57, 59, 61; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.І Костенюк, пров.ІІ Костенюк, пров.Комарова вул.Харківська, 35, с.Засулля, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37552 (філія "Лубенський райавтодор", актова зала) Велика
148 530475 с.Засулля – вул.І Річкова, вул.ІІ Річкова, вул.ІІІ Річкова, вул.Ковпака, вул.Костенюк: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19А, 21, 23, 25–25/2, 27–29, 31, 33, 35, 37–176; вул.Кошового, вул.Криворотька, вул.Матросова, вул.Молодіжна: 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62–160; вул.Новопроложена, вул.Чкалова, пров.І Чкалова, пров.Молодіжний 1, пров.Молодіжний 2, пров.Молодіжний 3 вул.Молодіжна, 78, с.Засулля, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37552 (будинок культури, глядацький зал) Середня
148 530476 с.Засулля – вул.Корніяченка, вул.Лісна, вул.Наливайка, вул.Тарасенка, с.Солониця вул.Миколенка, 3, с.Солониця, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37577 (сільський клуб, фойє) Середня
148 530477 с.Войниха, с.Куп’єваха вул.Молодіжна, 5, с.Войниха, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37554 (школа, спортивна зала) Середня
148 530478 с.Тернівщина вул.Молодіжна, 48, с.Тернівщина, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37553 (сільський клуб, гримерна №1) Мала
148 530479 с.Піски вул.П’ятикопа, 30, с.Піски, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37551 (сільський клуб, актова зала) Мала
148 530480 с.Мацківці, с.Мацкова Лучка вул.Центральна, 11, с.Мацківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37574 (будинок культури, фойє) Середня
148 530481 с.Шершнівка, с.Назарівка вул.Миру, 17, с.Шершнівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37573 (будинок культури, актовий зал) Мала
148 530482 с.Березівка(Лубенська міська територіальна громада), с.Кревелівка, с.Тотчине, с.Шинківщина вул.Шевченка, 4, с.Березівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37563 (будинок культури, глядацький зал) Мала
148 530485 с.Оріхівка вул.Агромістечко, 3А, с.Оріхівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37560 (школа, актова зала) Середня
148 530486 с.Барвінщина, с.Матяшівка, с.Свічківка, с.Стадня вул.Урожайна, 53, с.Стадня, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37578 (будинок культури, фойє) Мала
148 530487 с.Крем’янка вул.Володимирська, 16, с.Крем’янка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37546 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
148 530489 с.Березоточа – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Покровська: 88, 90, 94, 96, 98, 100–104В, 108, 110, 112–112А, 116, 118, 120–191, 193, 195, 197; вул.Польова, вул.Садова, вул.Світанкова, пров.другий Гагаріна, пров.перший Гагаріна, пров.1 Світанкової, пров.2 Покровської, с.Суха Солониця вул.Покровська, 106, с.Березоточа, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37535 (школа, ігрова кімната) Середня
148 530490 с.Березоточа – вул.Паркова, вул.Покровська: 1–87, 89, 93, 95, 97, 99, 105–107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 192, 194, 196, 198–214Б; вул.Свободи, пров.1 Покровської, тупик 1 Покровської вул.Покровська, 16А, с.Березоточа, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37535 (дослідна станція лікарських рослин, зал вченої ради) Мала
148 530491 с.Вовчик, с.Вовча Долина вул.Іларіона Сухомлина, 39, с.Вовчик, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37533 (будинок культури, фойє) Середня
148 530492 с.Висачки, с.Кузубівка вул.Шевченка, 2А, с.Висачки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37534 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) Мала
148 530493 с.Литвяки вул.Миру, 2, с.Литвяки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37531 (школа, хол) Мала
148 530494 с.Покровське, с.Червоні Пологи пров.Гагаріна, 1А, с.Покровське, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37532 (сільський клуб, фойє) Мала
151 530495 с.Снітин, с.Броварки, с.Ремівка вул.Князя Володимира, 6А, с.Снітин, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37530 (сільський будинок культури, фойє) Середня
151 530496 с.Хорошки(Лубенська міська територіальна громада), с.Снітине, с.Чернече вул.Миру, 23, с.Хорошки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37512 (школа, каб.2) Середня
151 530497 с.Ломаки вул.Козацька, 2А, с.Ломаки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37549 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
151 530501 с.Окіп, с.Селюків вул.Партизанська, 70, с.Окіп, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37511 (школа, хол) Мала
151 530502 с.Тишки вул.Центральна, 31, с.Тишки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37515 (будинок культури, фойє) Мала
151 530503 с.Крутий Берег вул.Центральна, 57, с.Крутий Берег, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37547 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530504 с.Мгар вул.Посульська, 109В, с.Мгар, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37536 (сільський клуб, фойє №1) Мала
148 530505 с.Луки вул.Дмитра Сірика, 31Б, с.Луки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37505 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530506 с.Вільшанка вул.Центральна, 87, с.Вільшанка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37524 (будинок культури, фойє) Мала
151 530507 с.Калайдинці, с.Лушники вул.Рубцова, 32, с.Калайдинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37525 (будинок культури, глядацька зала) Середня
151 530508 с.Клепачі(Лубенська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 14, с.Клепачі, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37529 (сільський клуб, фойє) Мала
151 530509 с.Хитці вул.Центральна, 51, с.Хитці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37584 (школа, каб.1) Мала
151 530510 с.Халепці вул.Гагаріна, 39, с.Халепці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37583 (сільський клуб, актовий зал) Мала
151 530511 с.Новаки, с.Пишне вул.Щербаня, 23, с.Новаки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37542 (школа, хол) Середня
148 530522 с.Вищий Булатець, с.Малий В’язівок Майдан Михайлівський, 3, с.Вищий Булатець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37544 (будинок культури, фойє) Середня
148 530523 с.Кононівка, с.Нижній Булатець вул.Вані Сацького, 1Г, с.Нижній Булатець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37545 (будинок культури, актова зала) Середня
148 530524 с.Чуднівці вул.Українська, 27, с.Чуднівці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37587 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530525 с.Ісківці вул.Центральна, 64В, с.Ісківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37572 (школа, хол) Середня
148 530526 с.Пулинці вул.Вербівчанка, 52А, с.Пулинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37566 (сільський клуб, фойє №1) Мала
148 530527 с.Михнівці вул.Миру, 55, с.Михнівці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37570 (будинок культури, фойє) Середня
148 530528 с.П’ятигірці вул.Шевченка, 40, с.П’ятигірці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37567 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530529 с.Олександрівка(Лубенська міська територіальна громада) вул.Миру, 13, с.Олександрівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37561 (сільський клуб, фойє) Мала
148 530530 с.В’язівок(Лубенська міська територіальна громада) вул.Дружби, 106, с.В’язівок, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37571 (сільський клуб, концертна зала) Мала
148 530531 с.Терни вул.Гагаріна, 4, с.Терни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37581 (сільський клуб, фойє) Мала
148 531002 м.Лубни – вул.Артеменка Петра, вул.Березова, вул.Гавсевича Петра, вул.Драгоманова Михайла: 54/1, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76–78/2, 80/1, 82, 84, 86–193; вул.Зайкевича, вул.Козакова Михайла, вул.Коренецького Михайла, вул.Лубенської Республіки, вул.Малика Володимира, вул.Малія Нестора, вул.Миронченка Петра, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Симоненка Василя, вул.Скаржинської Катерини, вул.Степова, вул.Тернівська, вул.18 Вересня, пров.Молодіжної, пров.1 Молодіжної, пров.1 Степової, пров.1 Тернівської, пров.2 Степової, пров.2 Тернівської, пров.3 Тернівської, пров.4 Тернівської, тупик Тернівської вул.Тернівська, 21, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (лісотехнічний коледж, мала актова зала) Велика
148 531003 м.Лубни – вул.Барки Василя, вул.Буценка Толі, вул.Гайдая Борі, вул.Глінки Михайла, вул.Горького Максима, вул.Донченка Олеся, вул.Кольцова Олексія, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Лісна, вул.Льва Толстого, вул.Панаса Мирного, вул.Паркова, вул.П’ятикопа Михайла, вул.Сірика Дмитра, вул.Суворова Олександра, вул.Ушакова Федора, вул.Чайковського Петра, вул.Яблунева, пров.1 Льва Толстого, пров.1 П’ятикопа Михайла, пров.2 Льва Толстого, тупик Льва Толстого, тупик П’ятикопа Михайла, тупик 1 Сірика Дмитра, тупик 2 Сірика Дмитра вул.Льва Толстого, 92, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (Лубенська ЗЗСО №4, хол 1 поверху) Велика
148 531004 м.Лубни – вул.Авіаторська, вул.Анни Керн, вул.Бузкова, вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Гоголя Миколи, вул.Драгоманова Михайла: 1/7–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 79, 81, 83–83А, 85; вул.Кобилянської Ольги, вул.Комарова Володимира, вул.Короленка Володимира: 67, 71, 73, 77, 79–79/1, 82–178; вул.Котляревського Івана, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна Івана, вул.Пушкіна Олександра, вул.Северина Наливайка, пл.академіка Бекетова Олексія, пров.1 Короленка Володимира, пров.2 Короленка Володимира, пров.3 Короленка Володимира, тупик Братської, тупик 1 Авіаторської, тупик 2 Авіаторської вул.Драгоманова Михайла, 33, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (Релігійна громада церкви "Ковчег" ХВЄ п’ятидесятників м.Лубни) Велика
148 531005 м.Лубни – вул.Братська, вул.генерала Ляскіна, вул.Громової Уляни, вул.Депутатська, вул.Достоєвського Федора, вул.Зелена, вул.Інститутська, вул.Курченко Надії, вул.Старо-Троїцька, вул.Ярослава Мудрого: 1–18, 22, 28; пров.генерала Ляскіна, пров.Достоєвського Федора, пров.Інститутської, тупик 1 Достоєвського Федора, тупик 2 Достоєвського Федора, тупик 3 Достоєвського Федора, садове товариство "Комунар" вул.генерала Ляскіна, 2, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (школа №10, фойє) Велика
148 531006 м.Лубни – вул.Григора Тютюнника, вул.Кошового Олега, вул.Ярослава Мудрого: 19/2, 23/1–27/2, 31–52/25; вул.1 Плютенці, вул.2 Плютенці, просп.Володимирський: 23; вул.Ярослава Мудрого, 23/1, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (фінансово-економічний коледж, читальна зала) Велика
148 531007 м.Лубни – вул.генерала Рубцова, вул.гетьмана Дорошенка, вул.Гірська, вул.Зарічна, вул.Карпилівка, вул.Короленка Володимира: 4–66, 70А, 72, 74–76, 78, 80/2; вул.Крута Карпилівка, вул.Нижній Вал, вул.Олійниці, вул.Островського, вул.Поділ, вул.Франка Івана, вул.Халявицького Максима, вул.Хорольський спуск, вул.Шевченка Тараса, вул.1 Верхній Вал, вул.2 Верхній Вал, пл.Слави, пл.Ярмаркова, пров.Островського, пров.Шевченка Тараса, пров.1 Олійниці, пров.1 Поділ, пров.2 Олійниці, пров.2 Поділ, просп.Володимирський: 2–21; тупик Франка Івана, тупик 1 Верхній Вал просп.Володимирський, 16, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (кінотеатр "Київська Русь", фойє) Велика
148 531008 м.Лубни – вул.Затишна, вул.Монастирська: 1/1–49, 51–76; вул.Садова, пл.майдан Володимирський, пров.1 Садової, пров.2 Садової, пров.3 Садової, пров.4 Садової, тупик Садової вул.Монастирська, 3, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (професійний ліцей, спортзал) Велика
148 531009 м.Лубни – вул.Безроди Анатолія, пров.Безроди Анатолія, просп.Володимирський: 95–97, 99, 101, 103–105, 111, 113, 115; просп.Володимирський, 99, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (Лубенське комунальне підприємство фірма "Житло", зала для тринувань) Велика
148 531010 м.Лубни – вул.Бєлоруса Владислава, вул.Гагаріна Юрія, вул.Чкалова Валерія, просп.Володимирський: 26–35; вул.Чкалова Валерія, 17, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (Лубнитеплоенерго, зала прийому громадян) Велика
148 531011 м.Лубни – вул.Ботанічна, вул.Грушевського Михайла, вул.Кузні, вул.Монастирська: 50; вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Щелканова Сергія, пров.1 Першотравневої, пров.2 Першотравневої, тупик Щелканова Сергія вул.Монастирська, 36, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (школа №6, спортзал) Велика
148 531012 м.Лубни – вул.Вишневецьких, вул.Гвардійська, вул.Калнишевського Петра, вул.Леонтовича Володимира, пров.Гвардійської, пров.Калнишевського Петра, пров.1 Леонтовича Володимира, пров.2 Леонтовича Володимира, тупик Калнишевського Петра пров.Гвардійської, 17, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (міський будинок культури, фойє) Велика
148 531013 м.Лубни – вул.Дубовий гай, вул.Залізнична: 9/21–9/21А, 11, 15–15/2, 17, 19А, 25; вул.Козацька, вул.Крилова Івана, вул.Ломоносова Михайла, вул.Некрасова Миколи, вул.Руденко Людмили, вул.Шишкіна Івана, пров.Дубовий гай, пров.Некрасова Миколи, пров.1 Метеорологічної, пров.2 Метеорологічної, просп.Володимирський: 37–93; тупик Некрасова Миколи, тупик Руденко Людмили просп.Володимирський, 62/1, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №2, фойє) Велика
148 531014 м.Лубни – вул.Богдана Хмельницького, вул.генерала Черняховського, вул.Кононівська, вул.Лермонтова Михайла, вул.Метеорологічна, вул.Польова, вул.Сонячна, пров.1 Залізничної, пров.1 Кононівської, пров.2 Залізничної, пров.2 Кононівської, пров.3 Кононівської, пров.4 Кононівської, пров.5 Кононівської, пров.6 Кононівської, пров.7 Кононівської, пров.8 Кононівської, тупик 1 Богдана Хмельницького, тупик 1 Лермонтова Михайла, тупик 2 Богдана Хмельницького, тупик 2 Лермонтова Михайла, тупик 3 Лермонтова Михайла, тупик 4 Лермонтова Михайла, тупик 5 Лермонтова Михайла, садове товариство "Комунальник" вул.Метеорологічна, 39, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту, актова зала) Велика
148 531015 м.Лубни – вул.Залізнична: 2–8А, 10, 12–14, 16, 18–18А, 20–24, 26–252; вул.Калинова, вул.Колективна, вул.Лугова, вул.Осовська, вул.Робітнича, вул.Сковороди Григорія, заїзд Залізничний будинок 175КМ, пров.Робітничої, пров.1 Осовської, пров.1 Сковороди Григорія, пров.2 Осовської, пров.2 Сковороди Григорія, пров.3 Залізничної, пров.3 Осовської, пров.3 Сковороди Григорія, пров.4 Осовської, пров.4 Сковороди Григорія, пров.5 Осовської, тупик Робітничої просп.Володимирський, 167, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (ЗАТ Лубенський ремонтний завод, актова зала) Велика
148 531016 м.Лубни – вул.Барвінкова, вул.Заміська, вул.Індустріальна, вул.Кооперативна, вул.Луценка, вул.Маяковського Володимира, вул.Олександрівська: 162/28–254; вул.Поліни Осипенко, вул.Сацького Вані, вул.Фабрична, пров.Індустріальний, пров.1 Барвінкової, пров.1 Маяковського Володимира, пров.1 Поліни Осипенко, пров.2 Барвінкової, пров.2 Маяковського Володимира, пров.2 Поліни Осипенко, пров.2 Фабричної, пров.3 Маяковського Володимира, пров.3 Поліни Осипенко, пров.3 Фабричної, пров.4 Поліни Осипенко, пров.4 Фабричної, пров.5 Фабричної, пров.6 Фабричної, просп.Володимирський: 140–182, 192, 194, 196–198, 200/2, 202/1–202/2, 206/1–206/2, 208; тупик Індустріальної просп.Володимирський, 159, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (міський комітет товариства сприяння оборони України, фойє) Велика
148 531017 м.Лубни – вул.Айвазовського Івана, вул.Будівельників, вул.Верстатобудівників, вул.Заводська, вул.Ініціативна, вул.Курчатова Гната, вул.Нова, вул.Олександрівська: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 107, 109, 111/47, 113, 115, 118/1–160; вул.Тракторна, пл.Вокзальна, пров.Верстатобудівників, пров.Тракторної, пров.1 Нової, пров.2 Нової, просп.Володимирський: 98А, 100, 102/2, 106–108/2, 112, 114, 116–138; тупик 1 Верстатобудівників, тупик 2 Верстатобудівників просп.Володимирський, 104/1, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №8, актова зала) Велика
148 531018 м.Лубни – вул.Вільшанська, вул.генерала Ватутіна, вул.Олександрівська: 88; вул.Прикордонників, пров.1 генерала Ватутіна, пров.2 генерала Ватутіна, пров.3 генерала Ватутіна, пров.4 генерала Ватутіна, тупик генерала Ватутіна вул.Олександрівська, 40, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №7, спортзал) Велика
148 531019 м.Лубни – вул.Авангардна, вул.Дачна, вул.Декабристів, вул.Кам’янопотіцька, вул.Матросова Олександра, вул.Миру, вул.Незалежна, вул.Олександрівська: 2–84, 86, 90, 92–92/2, 94/1, 96, 98, 102–106, 108/2, 110, 112, 114, 116–116А; вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Рєпіна Іллі, вул.Українська, вул.Ціолковського Костянтина, вул.Чехова Антона, вул.Шкільна, вул.Ярська, пров.Авангардної, пров.Матросова Олександра, пров.1 Кам’янопотіцької, пров.1 Чехова Антона, пров.2 Кам’янопотіцької, пров.2 Чехова Антона, пров.3 Чехова Антона вул.Олександрівська, 8/2, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №3, фойє) Велика
148 531020 м.Лубни – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дружби, вул.Єсеніна Сергія, вул.Інтернаціональна, вул.Лисенка Миколи, вул.Мистецька, вул.Новоселецька, вул.Остапа Вишні, вул.Південно-Кільцева, вул.Північно-Кільцева, вул.8 Березня, пров.1 Новоселецької, пров.1 Північно-Кільцевої, пров.2 Новоселецької, пров.2 Північно-Кільцевої, пров.3 Північно-Кільцевої, пров.8 Березня вул.Мистецька, 15, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (районний будинок культури, фойє) Велика
148 531021 м.Лубни – вул.Автомобільна, вул.академіка Вернадського, вул.Братів Шеметів, вул.Вишнева, вул.генерала Тупікова, вул.Деповська, вул.Кизима Леоніда, вул.Київська, вул.Кривоноса Петра, вул.Круглицька, вул.Мгарська, вул.Новаківська, вул.Остряніна, вул.Яновської Любові, пров.академіка Вернадського, пров.1 Київської, пров.1 Круглицької, пров.1 Лубенського полку, пров.2 Київської, пров.2 Круглицької, пров.2 Лубенського полку, пров.3 Круглицької, пров.4 Круглицької, просп.Володимирський: 187–191, 193, 195, 199, 201–201/1, 203–205/2, 207, 209–255; тупик Деповської, тупик Яновської Любові, тупик 1 Круглицької, тупик 2 Круглицької вул.Автомобільна, 4, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37504 (навчально-виховний комплекс №9, фойє) Велика