Відділ ведення ДРВ апарату Білопільської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
158 590001 м.Білопілля – вул.Бережанка, вул.Валерія Ніколаєнка, вул.Ворожбянський шлях: 20, 22, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 109–121; вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Кондратенка, вул.Климівська, вул.Клубна, вул.Ковпака, вул.Крачківка, вул.Крачківський вигін, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова: 93, 95, 97–97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 166–194; вул.Пухначова, вул.8 Березня, пров.Верхня Бережанка, пров.Ворожбянський, пров.Космонавтів, пров.Крачківський, пров.Лицманів, пров.Миколи Теницького, пров.Сагайдачного, залізнична будка вул.Клубна, 6, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41802 (ліцей залізничного транспорту, фойє) Середня
158 590002 м.Білопілля – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Ворожбянський шлях: 2–19, 21, 23–25А, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 45, 47–47А, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–97; вул.Гвардійська, вул.Залізнична, вул.Замостя, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова: 1–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–164; вул.Партизанська, вул.Пасківка, вул.Робітнича, вул.Сергія Гордієнка, вул.Соборна: 212–254; вул.Тернівська, вул.Травнева, вул.Труда, вул.Федора Пивоварова, вул.40-ї Армії, пров.Анатолія Лакізи, пров.Бихаленків, пров.Богдана Хмельницького, пров.Пасківський вул.Вокзальна, 31, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41802 (школа №4, спортзал) Середня
158 590003 м.Білопілля – вул.Антоновича, вул.Гай, вул.Загребелля, вул.Кашубівка, вул.Льва Толстого, вул.Маршала Жукова, вул.Набережна, вул.Преображенська, вул.Савчуківка, вул.Соборна: 81–211; вул.Спаська, вул.Старопутивльська: 28, 30, 34–36, 38–99; вул.Супруна, пров.Кашубівський, пров.Рокосовського вул.Соборна, 84, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (школа №2, фойє) Велика
158 590004 м.Білопілля – вул.Володимира Висоцького, вул.Глінки, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Низова, вул.Новоселівка, вул.Південна, вул.Полтавський полк, вул.Суворова, вул.Чайковського, вул.Червонофлотця Перепелиці, вул.Шкільна, вул.3 Вересня, вул.40 років Перемоги, пров.Макаренка, пров.Низовий, пров.Південний, пров.Польовий, с.Коваленки вул.Макаренка, 15, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (школа №1, спортивна зала) Велика
158 590005 м.Білопілля – вул.Ватутіна, вул.Горобівський шлях, вул.Замкова, вул.Кулішівка, вул.Маяковського, вул.Олександра Олеся: 1–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Покровська, вул.Садова, вул.Соборна: 1–79; вул.Старопутивльська: 1–27, 29, 31, 37; вул.Сумська, вул.Тургенєва, вул.Фабрична, вул.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Віктора Зарецького, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.Олександра Олеся, Торгова площа, с-ще Перемога вул.Олександра Олеся, 10, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (центр дитячої та юнацької творчості, актова зала) Велика
158 590006 м.Білопілля – вул.Веделівка, вул.Вирівська, вул.Віті Дудки, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ліски, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миколи Волошина, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Мухівка, вул.Нахімова, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Олеся: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–111; вул.Островського, вул.Прорубська, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Рокита, вул.Старосілля, вул.Степана Хоменка, вул.Троїцька, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Антона Мухи, пров.Веделівський, пров.Гагаріна, пров.Герцена, пров.Гоголя, пров.Івана Франка, пров.Кобзарівка, пров.Колодківський, пров.Котляревського, пров.Кутузова, пров.Лісовський, пров.Матросова, пров.Нахімова, пров.Островського, пров.Пробитовський, пров.Прорубський, пров.Пушкіна, пров.Старосільський, с.Сохани вул.Гагаріна, 12, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (школа №3, спортзал) Велика
158 590007 м.Ворожба – вул.Дружби, вул.Залізничників, вул.Клубна, вул.Кошового, вул.Локомотивна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Праці, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тополянська, вул.Шаповалова, вул.Шкільна, пров.Шаповалова, пров.Шкільний вул.Залізничників, 1, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811 (філія Будинку науки та техніки залізничників, фойє) Середня
158 590008 м.Ворожба – вул.Лесі Українки, вул.Миру: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Підмістя, вул.Привокзальна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Некрасова, пров.Перемоги вул.Центральна, 22, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812 (школа №3, фойє) Середня
158 590009 м.Ворожба – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Франка, вул.Киреєва, вул.Крамарівка, вул.Миру: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139–346; вул.Партизанська, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Рубанівка, пл.Свободи, пров.І Лісний, пров.ІІ Лісний, пров.Крамарівський, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Семеринівський пл.Свободи, 3, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812 (філія музичної школи, зала для засідань) Середня
158 590010 м.Ворожба – вул.Вишнева, вул.Миру: 2–66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Новікова, вул.Слобідська, вул.Чкалова, пров.Слобідський, пров.Цегельний вул.Новікова, 9, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811 (дільниця Бахмацької ДЗЛ, актова зала) Середня
158 590011 м.Ворожба – вул.Вячеслава Безсокирного, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Климівська, вул.Синичівка, вул.Чехова, вул.Широка, вул.8 Березня, вул.9 Травня, пров.Білопільський, пров.Вячеслава Безсокирного, пров.Зелений, пров.Лінійний, пров.Чехова, пров.8 Березня пров.Вячеслава Безсокирного, 1, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812 (школа №4, фойє) Мала
158 590012 с.Аркавське, с.Бутовщина, с-ще Зоряне, с-ще Шевченківка вул.Молодіжна, 1, с-ще Шевченківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
158 590013 смт Миколаївка – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Горіхова, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шкільна, 6, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (школа, вестибюль) Середня
158 590014 смт Миколаївка – бульв.Свободи, вул.Архітектурна, вул.Братів Рябоконь, вул.Володимирівська, вул.Гончаренка, вул.ім. І.Д. Мусієнка, вул.Каштанова, вул.Кисленка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Поповича, вул.Степова, вул.Центральна, пров.Каштановий, с.Гостинне, с.Самара вул.Центральна, 4, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (будинок культури, фойє) Середня
158 590015 смт Миколаївка – вул.Виноградна, вул.Віринська, вул.Горова, вул.Заводська, вул.Залісна, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Соснова, вул.Травнева, вул.Ювілейна, с.Пащенкове, с.Стрільцеве, с-ще Тімірязєвка вул.Заводська, 18, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (селищний клуб, фойє) Середня
158 590016 с.Жолобок, с.Сушилине вул.Молодіжна, 75Б, с.Сушилине, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) Мала
158 590017 с-ще Калинівка вул.Молодіжна, 6, с-ще Калинівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (селищний клуб, глядацька зала) Мала
158 590018 с.Веселе вул.Центральна, 9, с.Веселе, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) Мала
158 590019 смт Улянівка – вул.Г.Долгозв’яги, вул.Завирчанська, вул.Зарічна, вул.І.Виговського, вул.Касяна, вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Поділ, вул.Суворова, с.Бакша вул.Центральна, 3, смт Улянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41856 (будинок культури, мала зала) Середня
158 590020 смт Улянівка – вул.Д.Бєлих, вул.Дубина, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Ситника, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.9 Березня, пл.В.Колесніка, пров.Поштовий, с.Павленкове пл.В.Колесніка, 20, смт Улянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41856 (школа, фойє) Середня
158 590021 с.Бобрик, с.Піщане, с.Руда вул.Центральна, 30, с.Бобрик, Білопільський р-н, Сумська обл., 41858 (школа, кабінет української мови) Мала
158 590022 с.Верхосулка, с.Сульське вул.Миру, 48, с.Верхосулка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872 (школа, фойє) Мала
158 590023 с.Валіївка, с.Лохня, с.Мукіївка вул.Лугова, 20, с.Валіївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872 (фельдшерський пункт, кімната 1) Мала
158 590024 с.Курасове, с.Машарі вул.Лісова, 7, с.Курасове, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872 (фельдшерський пункт, кімната 1) Мала
158 590025 с.Вири, с.Барило, с.Головачі, с.Кравченкове вул.Шкільна, 23, с.Вири, Білопільський р-н, Сумська обл., 41850 (школа, зала символіки) Середня
158 590026 с.Білани вул.Лесі Українки, 9, с.Білани, Білопільський р-н, Сумська обл., 41851 (школа, фойє) Середня
158 590027 с.Воронівка, с.Дудченки, с.Штанівка, с.Янченки вул.Молодіжна, 12А, с.Воронівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41840 (школа, кабінет історії) Середня
158 590028 с.Москаленки вул.Івана Виговського, 61, с.Москаленки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41841 (об’єкт дозвілевої роботи, актова зала) Мала
158 590029 с.Ганнівка-Вирівська вул.Глазуна, 40В, с.Ганнівка-Вирівська, Білопільський р-н, Сумська обл., 41846 (будинок культури, фойє) Мала
158 590030 с.Котенки, с.Смоляниківка вул.Залізнична, 36В, с.Котенки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41846 (школа, кімната 1) Мала
158 590031 с.Горобівка, с.Безсокирне, с.Біловишневе, с.Зарічне, с.Максимівщина, с.Омельченки вул.Гагаріна, 2А, с.Горобівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41833 (будинок культури, мала зала) Мала
158 590032 с.Гуринівка, с.Бубликове, с.Василівщина, с.Гиріне, с.Кандибине, с.Новоіванівка, с.Олексенки вул.40 років Перемоги, 45, с.Гуринівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41830 (будинок культури, глядацька зала) Мала
158 590033 с.Мар’янівка, с.Мороча, с.Степанівка вул.Зелена, 12, с.Мороча, Білопільський р-н, Сумська обл., 41830 (фельдшерський пункт, кімната 1) Мала
158 590034 с.Іскрисківщина, с.Безсалівка, с.Нескучне, с.Рогізне, с.Соляники вул.Молодіжна, 35, с.Іскрисківщина, Білопільський р-н, Сумська обл., 41821 (будинок культури, фойє) Мала
158 590035 с.Кальченки, с.Воронине вул.Центральна, 2, с.Кальченки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41835 (школа, кабінет історії) Мала
158 590036 с.Крижик, с.Червоне вул.Шевченка, 35, с.Червоне, Білопільський р-н, Сумська обл., 41835 (фельдшерський пункт, кімната 1) Мала
158 590037 с.Коршачина, с-ще Амбари, с.Зелене, с.Синяк вул.Молодіжна, 7, с.Коршачина, Білопільський р-н, Сумська обл., 41852 (будинок культури, зала) Мала
158 590038 с.Куянівка вул.Паркова, 18, с.Куянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41842 (будинок культури, актова зала) Середня
158 590039 с.Йосипове, с.Новопетрівка, с.Павлівське, с.Черванівка вул.Грищенка Михайла, 1, с.Новопетрівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41843 (об’єкт дозвілевої роботи, актова зала) Мала
158 590040 с.Луциківка, с.Птиче, с.Болотишине вул.Вигін, 1, с.Луциківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41874 (школа, кабінет історії)
/
вул.Центральна, 1, с.Луциківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41874
Мала
158 590041 с.Марківка, с.Перше Травня, с.Рудка вул.Шкільна, 1, с.Марківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41875 (школа, фойє) Середня
158 590042 с.Нові Вирки, с.Бабаківка, с.Старі Вирки вул.Молодіжна, 7, с.Нові Вирки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41817 (старостат, зала для засідань) Мала
158 590043 с.Ободи, с.Дігтярне, с.Макіївка вул.Шевченка, 3А, с.Ободи, Білопільський р-н, Сумська обл., 41825 (будинок культури, фойє) Мала
158 590044 с.Павлівка – вул.Бочанщина, вул.Ковалівка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, с.Кисла Дубина, с.Мирлоги, с.Мелячиха, с.Шпиль вул.8 Березня, 67, с.Павлівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41822 (будинок культури, фойє) Мала
158 590045 с.Павлівка – вул.Гагаріна, вул.Генерала Анісова, вул.Стаханова, вул.Хілкова, вул.Хуторська, с.Волфине, с.Катеринівка вул.Хілкова, 23, с.Павлівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41822 (школа, фойє) Мала
158 590046 с.Річки – вул.Акименка, вул.Білопільська, вул.Васильєва, вул.Велика Пугачівка, вул.Вишнева, вул.Енергетична, вул.Зайцівка, вул.Кленова, вул.Коноплянівка, вул.Кооперативна, вул.Коперника, вул.Коцюбинського, вул.Лисенко, вул.Макаренка, вул.Мала Синьківка, вул.Миру, вул.Мічурінська, вул.Павлівська, вул.Підліснівка, вул.Польова, вул.Супруна, вул.Терешкової, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Холодна Гора, вул.Хорошківка, вул.Центральна, вул.Чкалова, пров.Білопільський вул.Центральна, 1, с.Річки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41832 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
158 590047 с.Річки – вул.Андрія Лютого, вул.Баїшанська, вул.Бузкова, вул.Бухкалівка, вул.Велика Синьківка, вул.Володарського, вул.Гагаріна, вул.Денце, вул.Завгороднівка, вул.Заводська, вул.Зеленівка, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Костюківка, вул.Кут, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Мала Пугачівка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Панаса Мирного, вул.Садова, вул.Сільська, вул.Смирнова, вул.Трав’янка, вул.Фермерська, вул.Чижиківка, вул.Шагарова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.9 Травня, пров.Зеленівський, с.Баїха вул.Шкільна, 6, с.Річки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41832 (школа, фойє) Середня
158 590048 с.Рижівка, с.Атинське, с.Будки, с.Голишівське, с.Стукалівка вул.Ювілейна, 10, с.Рижівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41820 (будинок культури, актова зала) Середня
158 590049 с.Сергіївка, с.Ганнівське, с.Гезівка, с.Миколаївка-Тернівська вул.Молодіжна, 3/1, с.Сергіївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41843 (будинок культури, актова зала) Мала
158 590050 с.Супрунівка, с.Біликівка, с-ще Лідине, с.Першотравневе вул.Центральна, 21Б, с.Супрунівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41860 (будинок культури, фойє) Мала
158 590051 с.Ганнівка-Тернівська вул.Шкільна, 24, с.Ганнівка-Тернівська, Білопільський р-н, Сумська обл., 41860 (школа, фойє) Мала
158 590052 с.Терещенки, с.Новоандріївка, с.Руденкове, с.Садове вул.Гурина, 25, с.Терещенки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41862 (ПП АФ "Верес", зала для засідань) Мала
158 590053 с.Товста вул.Семишкура Б.П., 5, с.Товста, Білопільський р-н, Сумська обл., 41870 (школа, фойє) Мала
158 590054 с.Комарицьке вул.Центральна, 51А, с.Комарицьке, Білопільський р-н, Сумська обл., 41870 (сільський клуб, актова зала) Мала
158 590055 с.Тучне вул.Шкільна, 4А, с.Тучне, Білопільський р-н, Сумська обл., 41857 (школа, фойє) Мала
158 590056 с.Олександрівка вул.Центральна, 55, с.Олександрівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41857 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) Мала
158 590057 с.Шкуратівка, с.Нагірнівка, с.Цимбалівка – вул.Польова: 68–85; вул.Центральна, 19, с.Шкуратівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41816 (школа, вчительська) Мала
158 590058 с.Цимбалівка – вул.Молодіжна, вул.Польова: 1–64; с.Череватівка вул.Логвина, 85, с.Череватівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811 (об’єкт дозвілевої роботи, актова зала) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
158 590059 Комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" вул.Маяковського, 27, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 Мала