Відділ ведення ДРВ апарату Буринської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
161 590060 м.Буринь – вул.Архітектора Григор’єва, вул.Василя Стуса, вул.Великозахватівська: 101–329; вул.Гетьмана, вул.Городоцька, вул.Григорія Базими, вул.Двір заводу, вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лікарняна, вул.Лучицького, вул.Миколи Безрукова, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Поляна, вул.Прасолова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чехова, вул.Яблунева, вул.1 Молодіжна, вул.2 Молодіжна, пров.Чехова вул.Центральна, 2, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (школа №3, спортивна зала) Велика
161 590061 м.Буринь – вул.Великозахватівська: 1–99; вул.Вознесенська, вул.Дем’яна Бєдного, вул.Зарічна, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Макаренка, вул.Паризької Комуни, вул.Першотравнева: 2–30/2; вул.Ринкова, вул.Степова, вул.Чашанська, вул.121 Стрілецької дивізії, вул.40 років Перемоги, пл.Першотравнева, пров.Вознесенський, пров.Горького пл.Першотравнева, 3, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (районний будинок культури, фойє) Велика
161 590062 м.Буринь – вул.Богдана Хмельницького, вул.Великохутірська, вул.Верзанська, вул.Вишнева, вул.Вільчанська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Г.Головенського, вул.Дронівська, вул.Єсеніна, вул.З.Космодем’янської, вул.Лисаківська, вул.Малиновського, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Олександра Довженка, вул.Олександрівська, вул.Першотравнева: 33–129; вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Сухинівська, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шилівська, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Г.Головенського вул.Шевченка, 2, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (школа №2, зала їдальні) Велика
161 590063 м.Буринь – вул.Василя Симоненка, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Клепальська, вул.Кобзаря, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Новоселівська, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипа Орлика, вул.Прорізна, вул.ст. Путивль 49км, вул.Чернишевського, пл.Привокзальна, пров.Белінського, пров.Гоголя, пров.Кобзаря вул.Макаренка, 3, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (школа №1, спортивна зала) Велика
161 590064 с.Біжівка, с.Болотівка, с.Голуби вул.Шкільна, 1, с.Біжівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41762 (сільська рада, актова зала) Мала
161 590065 с.Бурики вул.Мельникова, 8, с.Бурики, Буринський р-н, Сумська обл., 41745 (адмінприміщення Буриківської сільської ради, к.1) Мала
161 590066 с.Романчукове вул.Садова, 53, с.Романчукове, Буринський р-н, Сумська обл., 41745 (приміщення фельдшерського пункту, к.2) Мала
161 590067 с.Верхня Сагарівка вул.Садова, 1, с.Верхня Сагарівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41733 (адмінбудівля старостинського округу, к.1) Мала
161 590068 с.Вознесенка, с.Коренівка, с.Сорока вул.Паратівка, 20, с.Вознесенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41742 (адмінбудівля старостинського округу, фойє) Мала
161 590069 с.Воскресенка, с.Вікторинівка вул.Шкільна, 9, с.Воскресенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41734 (школа, спортивна зала) Середня
161 590070 с.Гвинтове, с.Коновалове, с.Нечаївка, с.Шевченкове вул.Заглобівка, 1, с.Гвинтове, Буринський р-н, Сумська обл., 41710 (навчально-виховний комплекс, фойє) Мала
161 590072 с.Дяківка, с.Шпокалка вул.Богдана Хмельницького, 3, с.Дяківка, Буринський р-н, Сумська обл., 41724 (навчально-виховний-комплекс, к.3) Мала
161 590073 с.Гатка, с-ще Копилове, с-ще Кошарське, с.Сапушине вул.Центральна, 1, с-ще Кошарське, Буринський р-н, Сумська обл., 41724 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) Мала
161 590074 с.Жуківка, с.Кубракове, с.Нотаріусівка, с.Тимофіївка вул.Сарничева, 1В, с.Жуківка, Буринський р-н, Сумська обл., 41750 (будинок культури, глядацька зала) Мала
161 590075 с.Клепали, с.Ігорівка вул.Центральна, 1, с.Клепали, Буринський р-н, Сумська обл., 41723 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
161 590076 с.Миколаївка вул.Шкільна, 5, с.Миколаївка, Буринський р-н, Сумська обл., 41736 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Мала
161 590077 с.Бошівка вул.Паркова, 58, с.Бошівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41737 (сільський клуб, актова зала) Мала
161 590078 с.Михайлівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Бондарі, с.Темне вул.Центральна, 35, с.Михайлівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41730 (фельдшерсько-акушерський пункт №1, коридор) Мала
161 590079 с.Михайлівка – вул.Вишнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Шкільна, с.Нова Олександрівка вул.Шкільна, 1, с.Михайлівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41730 (школа №1, коридор) Мала
161 590080 с.Олександрівка вул.Обухівська, 43, с.Олександрівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41713 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Мала
161 590081 с.Піски, с.Новий Мир вул.Шкільна, 5, с.Піски, Буринський р-н, Сумська обл., 41720 (школа, коридор) Середня
161 590082 с.Слобода – вул.Вишнева, вул.Донецька, вул.Кутузова, вул.Синичівка, вул.Солдатенка, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Ватутіна, пров.Горького, пров.Івана Франка, пров.Київський, пров.Клубний, пров.Московський, пров.Польовий, пров.Решетняківський, пров.Садовий, пров.Яблуневий, пров.1 Травня, с-ще Леонтіївка, с-ще Сорочинське вул.Солдатенка, 4, с.Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41714 (навчально-виховний комплекс, актова зала) Середня
161 590083 с.Слобода – вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Козлова, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Михайличенка, вул.Незалежності, вул.Центральна Майстерня, вул.Чехова, вул.1 Травня, пров.Гоголя, пров.Грушевий, пров.Лермонтова, пров.Миколаївський, пров.Пушкіна вул.Заводська, 6, с.Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41714 (школа, актова зала) Середня
161 590084 с.Сніжки, с.Вишневий Яр, с.Молодівка, с.Пасьовини вул.Центральна, 5, с.Сніжки, Буринський р-н, Сумська обл., 41760 (навчально-виховний комплекс, фойє) Мала
161 590085 с.Степанівка, с.Чалищівка вул.Центральна, 4, с.Степанівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41717 (сільська рада, актова зала) Мала
161 590086 с.Суховерхівка, с.Атаманське, с.Дмитрівка, с.Нижня Сагарівка вул.Чкалова, 15, с.Суховерхівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41752 (школа, коридор) Мала
161 590087 с.Успенка вул.Центральна, 36, с.Успенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41732 (будинок культури, фойє) Середня
161 590088 с.Хустянка, с.Шкуматове вул.Миру, 6, с.Хустянка, Буринський р-н, Сумська обл., 41746 (навчально-виховний комплекс, фойє) Мала
161 590089 с.Харченки вул.Шкільна, 6, с.Харченки, Буринський р-н, Сумська обл., 41746 (центр дозвіллєвої роботи, танцювальна зала) Мала
161 590090 с.Ярове вул.Козацька, 2А, с.Ярове, Буринський р-н, Сумська обл., 41746 (фельдшерський пункт, к.2) Мала
161 590091 с.Червона Слобода, с.Чумакове вул.Центральна, 10А, с.Червона Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41709 (школа, зала їдальні) Середня
161 590092 с.Дич вул.Лугова, 40, с.Дич, Буринський р-н, Сумська обл., 41709 (будинок культури, глядацька зала) Мала
161 590093 с.Черепівка, с.Карпенкове вул.Павла Попова, 7, с.Черепівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41753 (школа, коридор) Мала
161 590094 с.Чернеча Слобода вул.Перемоги, 16, с.Чернеча Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41740 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
161 590095 Комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради "Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка" вул.Кутузова, 15, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 Мала