Відділ ведення ДРВ апарату Глухівської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
159 590135 с.Ходине, с.Вовківка, с.Гудове вул.Шевченко, 1, с.Ходине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41476 (сільський клуб, фойє) Мала
159 590136 смт Шалигине – вул.Висотна, вул.Затишна, вул.Ільїнська, вул.Ковйонська, вул.Кринична, вул.Первомайська, пров.Ільїнський, с.Ємадикине вул.Ковйонська, 154, смт Шалигине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41470 (ДНЗ "Горобинка", спортивний зал) Мала
159 590137 смт Шалигине – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Озерна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Троєцька, вул.Фабрична, вул.Цукровий завод, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, пров.Депутатський, пров.Красний, пров.Лісний вул.Шкільна, 2, смт Шалигине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41470 (Шалигинська школа, фойє) Середня
159 590138 с.Старикове вул.Центральна, 61, с.Старикове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41444 (сільський клуб, фойє) Мала
159 590139 с.Соснівка, с.Катеринівка вул.Миру, 70, с.Соснівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41442 (Соснівська школа, фойє) Середня
159 590141 с.Білокопитове, с-ще Будівельне, с.Заруцьке вул.Покровська, 14А, с.Білокопитове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41446 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Покровська, 17А, с.Білокопитове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41446
Мала
159 590142 с.Сваркове вул.Миколаївська, 7, с.Сваркове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41445 (Сварківська школа, спортивний зал,) Середня
159 590143 с.Черневе вул.Пивоварова, 1А, с.Черневе, Глухівський р-н, Сумська обл., 41461 (Черневська школа, фойє) Мала
159 590144 с.Перемога вул.О.Цигикала, 100А, с.Перемога, Глухівський р-н, Сумська обл., 41460 (сільська рада, зал засідань) Середня
159 590145 с.Баничі, с.Будища, с.Мацкове вул.Мурашка, 171Б, с.Баничі, Глухівський р-н, Сумська обл., 41462 (Баницька школа, спортивна зала) Середня
159 590146 с.Уздиця, с.Вікторове вул.Шкільна, 1, с.Уздиця, Глухівський р-н, Сумська обл., 41463 (Уздицька школа, майстерня) Мала
159 590147 с.Дунаєць, с.Сутиски, с.Щебри вул.Сутиська, 14, с.Дунаєць, Глухівський р-н, Сумська обл., 41456 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
159 590148 с.Семенівка, с.Іонине, с.Калюжне, с.Кравченкове вул.Центральна, 8, с.Семенівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41454 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
159 590149 с.Некрасове вул.Пушкіна, 32, с.Некрасове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41455 (будинок культури, глядацький зал) Середня
159 590150 с.Полошки вул.Центральна, 4, с.Полошки, Глухівський р-н, Сумська обл., 41452 (комунальний заклад "Сільський будинок культури" Полошківської сільської ради, фойє) Середня
159 590151 с.Обложки вул.Коцеби, 51А, с.Обложки, Глухівський р-н, Сумська обл., 41453 (будинок культури, фойє) Мала
159 590152 с.Шевченкове вул.Туманського, 105А, с.Шевченкове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41451 (Шевченківський сільський будинок культури, фойе) Середня
159 590153 с.Землянка, с.Гута, с.Кушкине вул.Воронізький шлях, 36А, с.Землянка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41450 (будинок культури, актовий зал) Мала
159 590154 с.Слоут, с.Долина вул.Шкільна, 17, с.Слоут, Глухівський р-н, Сумська обл., 41436 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
159 590155 с.Береза вул.Довженка, 2А, с.Береза, Глухівський р-н, Сумська обл., 41437 (будинок культури, фойє) Середня
159 590156 с.Іващенкове, с.Кривенкове, с.Шакутівщина вул.Нова, 8, с.Іващенкове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41437 (Іващенківський об’єкт дозвіллєвої роботи, актовий зал) Мала
159 590157 с.Горіле, с.Клочківка вул.40 років Перемоги, 6, с.Горіле, Глухівський р-н, Сумська обл., 41435 (сільський клуб, танцювальний зал) Мала
159 590158 с.Первомайське, с-ще Есмань, с.Жалківщина, с.Масензівка, с.Нарбутівка, с.Перше Травня вул.Слави, 2, с.Первомайське, Глухівський р-н, Сумська обл., 41430 (Первомайський сільський будинок культури, танцювальна зала) Мала
159 590159 смт Есмань, с.Лужки вул.Шкільна, 49, смт Есмань, Глухівський р-н, Сумська обл., 41432 (Есманьська школа, актовий зал) Середня
159 590160 с.Пустогород, с.Смикарівка, с.Смолине, с.Ходуня вул.Гагаріна, 2, с.Пустогород, Глухівський р-н, Сумська обл., 41414 (будинок культури, фойє) Мала
159 590161 с.Фотовиж, с.Баранівка, с.Муравейня вул.Миру, 9, с.Фотовиж, Глухівський р-н, Сумська обл., 41410 (сільський клуб, фойє) Мала
159 590162 с.Сопич, с.Потапівка вул.Чкалова, 9, с.Сопич, Глухівський р-н, Сумська обл., 41412 (Будинок культури, танцювальний зал) Мала
159 590163 с.Бачівськ, с.Товстодубове вул.Першотравнева, 1Б, с.Бачівськ, Глухівський р-н, Сумська обл., 41411 (Комунальний заклад "Бачівський сільський будинок культури", танцювальна зала) Мала
159 590164 с.Вільна Слобода, с.Мала Слобідка вул.Слобідська, 8, с.Вільна Слобода, Глухівський р-н, Сумська обл., 41415 (будинок культури, актова зала) Мала
159 590165 с.Суходіл, с.Тополя вул.Нова, 27, с.Суходіл, Глухівський р-н, Сумська обл., 41420 (Суходільська школа, фойє) Мала
159 590166 с.Кореньок вул.Коренська, 50, с.Кореньок, Глухівський р-н, Сумська обл., 41420 (Комунальний заклад "Корінський об’єкт дозвіллєвої роботи", глядацький зал) Мала
159 590167 с.Уланове, с.Біла Береза, с.Бобилівка, с.Комарівка, с.Сидорівка вул.Успенська, 42Б, с.Уланове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41422 (будинок культури, глядацький зал) Мала
159 590168 с.Вишеньки, с.Яструбщина вул.Центральна, 67, с.Яструбщина, Глухівський р-н, Сумська обл., 41421 (сільський клуб, танцювальний зал) Мала
159 590169 с.Кучерівка, с.Харківка вул.Миру, 2, с.Кучерівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41426 (будинок культури, танцювальний зал) Мала
159 590170 с.Студенок вул.Центральна, 17, с.Студенок, Глухівський р-н, Сумська обл., 41441 (Студеноцька школа, фойє) Мала
159 590171 с.Привілля, с.Годунівка, с.Москаленки, с.Хотминівка вул.Нова, 18, с.Привілля, Глухівський р-н, Сумська обл., 41440 (сільський клуб, глядацький зал) Мала