Відділ ведення ДРВ апарату Конотопської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
161 590172 смт Дубов’язівка – вул.Анастасії Гребенькової, вул.Базарна, вул.Берегова, вул.В.Глуховця, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Кооперативна, вул.Миколи Курсова, вул.Миколи Овдієнка, вул.Петра Лусти: 2–14; вул.Професійна, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Трудова, вул.Фестивальна, заїзд двір цукрокомбінату, пров.Базарної, пров.вул.В.Глуховця, пров.Горького, пров.Кооперативної, пров.Миколи Курсова, пров.Професійної, пров.Трудової, пров.Фестивальної, с-ще Тополине вул.В.Глуховця, 3, смт Дубов’язівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655 (Дубов’язівський навчально-виховний комплекс, роздягальня.) Середня
161 590173 смт Дубов’язівка – вул.Загребельна, вул.Колективна, вул.Конотопська, вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Петра Лусти: 18–55; вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.40 років Перемоги, пров.вул.Медової, пров.1 Шевченка, пров.2 Шевченка, с-ще Білозерка вул.Петра Лусти, 38, смт Дубов’язівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655 (Дубов’язівський селищний будинок культури, кімната № 2.) Середня
161 590174 с.Коханівка, с.Сім’янівка вул.Центральна, 7, с.Сім’янівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41656 (Сім’янівський сільський БК - філія КЗ "Дубов’язівський центр культури і дозвілля", фойє) Середня
161 590175 с.Гамаліївка, с.Полтавка вул.Депутатська, 1А, с.Гамаліївка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655 (Приміщення ТОВ Ранок-Гамаліївка", їдальня.) Мала
159 590176 с.Бочечки – вул.Анатолія Давидова, вул.Байовська, вул.Загребля, вул.Зарічна, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Муровська, вул.Нагорна, вул.Носовка, вул.Поштова, вул.Соборна, вул.Толстого, вул.Чехова, вул.Шевченка вул.Соборна, 8, с.Бочечки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41635 (Бочечківський сільський будинок культури, хол.) Мала
159 590177 с.Бочечки – вул.Гоголя, вул.Заболотних, вул.Кленова, вул.Конотопських партизан, вул.Крайня, вул.Куточок, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Середня, вул.Степова, вул.Тракторна вул.Садова, 13, с.Бочечки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41635 (Контора ТОВ "Бочечківське", зал засідань.) Мала
161 590178 с.Великий Самбір, с.Броди вул.Дептівська, 1, с.Великий Самбір, Конотопський р-н, Сумська обл., 41664 (Великосамбірський сільський будинок культури, диско-зала) Середня
160 590179 с.Вирівка, с.Лисогубівка, с.Таранське вул.Широка, 1, с.Вирівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41630 (Вирівський сільський клуб, актова зала) Середня
160 590180 с-ще Заводське, с-ще Питомник, с.Сарнавщина вул.Заводська, 68, с-ще Заводське, Конотопський р-н, Сумська обл., 41631 (Конотопський професійний аграрний ліцей, навчальний корпус №1, кабінет №1.) Середня
159 590181 с.В’язове, с.Жигайлівка, с.Совинка, с.Червоний Яр вул.Покровська, 10Б, с.В’язове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41650 (В’язівський сільський будинок культури, актова зала) Середня
159 590182 с.Грузьке вул.Перемоги, 19, с.Грузьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41651 (Гружчанський сільський будинок культури, фойє) Середня
159 590183 с.Дубинка вул.Вишнева, 1, с.Дубинка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41652 (фельдшерський пункт, к.2) Мала
161 590184 с.Дептівка вул.Центральна, 26, с.Дептівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41665 (сільський будинок культури, фойє) Середня
159 590185 с.Духанівка, с.Анютине, с.Бережне вул.Клубна, 8, с.Духанівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41646 (Духанівський сільський будинок культури, фойє) Середня
161 590187 с.Курилівка, с.Капітанівка вул.Слави, 12, с.Курилівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41671 (Курилівський навчально-виховний комплекс, їдальня.) Мала
159 590188 с.Землянка вул.Шкільна, 16, с.Землянка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41653 (навчально-виховний комплекс, фойє) Мала
161 590189 с.Карабутове, с.Нехаївка вул.Свідерського, 8, с.Карабутове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41672 (сільський клуб, вестибюль)
/
вул.Богдана Хмельницького, 21, с.Карабутове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41672
Мала
159 590190 с.Козацьке – вул.Борова, вул.Долинівка, вул.Затишна, вул.Клубна, вул.Конотопських партизан, вул.Кооперативна, вул.Куйдовка, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Республіканська, вул.Садова, вул.Слобідка, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, с.Щекинське вул.40 років Перемоги, 20, с.Козацьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41644 (Козацький сільський будинок культури, фоє.) Середня
159 590191 с.Козацьке – вул.Груд, вул.Захватовка, вул.Кругова, вул.Львовщина, вул.Польова, вул.Село, вул.Ярок, пров.Ярківський вул.Львовщина, 4, с.Козацьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41644 (Приміщення агрофірми "Козацька", кімната № 1.) Мала
159 590192 с.Вовчик, с.Новомутин вул.Шкільна, 15, с.Новомутин, Конотопський р-н, Сумська обл., 41645 (Новомутинський сілський клуб, кімната № 2.) Мала
161 590193 с.Кошари, с.Андріївське, с.Нечаївське вул.Центральна, 11, с.Кошари, Конотопський р-н, Сумська обл., 41666 (Кошарівський сільський будинок культури, фойє) Мала
161 590194 с.Красне вул.Сумська, 198, с.Красне, Конотопський р-н, Сумська обл., 41670 (Контора ТОВ "Весна-Агро" зала засідань.) Мала
161 590195 с.Вишневе, с.Лебедєве вул.Широка, 2, с.Лебедєве, Конотопський р-н, Сумська обл., 41670 (Лебедівський навчально-виховний комплекс, кімната № 2.) Мала
159 590196 с.Кузьки, с.Новоселівка вул.Шевченка, 1А, с.Кузьки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41632 (Кузьківський сільський будинок культури, хол) Середня
159 590197 с.Раки вул.Заводська, 42, с.Раки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41632 (Приміщення ТОВ "Агробудмат", кімната для нарад.) Мала
159 590198 с.Гути, с.Жолдаки вул.Володимира Кичі, 1, с.Гути, Конотопський р-н, Сумська обл., 41633 (Гутянський фельдшерський пункт, хол.) Мала
161 590199 с.Малий Самбір вул.Суворова, 6, с.Малий Самбір, Конотопський р-н, Сумська обл., 41663 (Малосамбірський сільський будинок культури, актова зала) Мала
160 590200 с.Мельня вул.Центральна, 4, с.Мельня, Конотопський р-н, Сумська обл., 41640 (об’єкт дозвіллєвої роботи, актова зала) Мала
161 590201 с.Михайло-Ганнівка, с.Турутине, с.Улянівка, с.Фесівка вул.Садова, 10, с.Михайло-Ганнівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41676 (фельдшерський пункт, актова зала) Мала
161 590202 с.Пекарі вул.Центральна, 3, с.Пекарі, Конотопський р-н, Сумська обл., 41675 (Пекарівський сільський клуб, глядацька зала) Мала
161 590203 с.Попівка – вул.Братів Ковтун, вул.Весняна, вул.Вигін, вул.Виконкомівська, вул.Вишнева, вул.Журналістів, вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Невського, вул.Покровська, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щепкіна, вул.Ярківська, вул.8 Березня, пров.1-ий провулок вулиці Миру, пров.2-ий провулок вулиці Миру вул.Братів Ковтун, 3, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627 (школа, вхідний вестибюль) Середня
161 590204 с.Попівка – вул.Гуденка, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Карічін Хутір, вул.Квітнева, вул.Кутузова, вул.Молодіжна, вул.Омелівська, вул.Острівська, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Шкільна, пров.вулиці Дружби, пров.вулиці Квітневої, пров.1 Кутузова, пров.1-ий провулок вулиці Молодіжної, пров.2-ий провулок вулиці Молодіжної вул.Гуденка, 2А, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627 (навчально-виховний комплекс, коридор 1 поверху НВК) Середня
161 590205 с.Попівка – вул.Батуринська, вул.Вирівська, вул.Заводська, вул.Кругова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Портова, вул.Ранкова, вул.Садова, вул.Широка, пров.Садової, с.Селище вул.Заводська, 21, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627 (районний будинок культури, диско-зала) Середня
161 590206 с.Тулушка вул.Молодіжна, 5, с.Тулушка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41628 (навчально-виховний комплекс, коридор 1 поверху НВК) Мала
160 590207 с.Присеймів’я, с.Нове, с.Озаричі вул.Лікарівка, 20, с.Присеймів’я, Конотопський р-н, Сумська обл., 41642 (Присеймівський сільський клуб, актова зала) Мала
160 590208 с-ще Залізничне, с.Калишенкове, с.Мар’янівка, с.Чорноплатове вул.Шевченка, 43, с.Чорноплатове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41642 (Чорноплатівський навчально-виховний комплекс, святкова зала.) Мала
161 590209 с.Салтикове, с-ще Білоусівка, с.Рокитне вул.Соборна, 4, с.Салтикове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41654 (Салтиківський навчально-виховний комплекс, кімната № 1.)
/
вул.Соборна, 16, с.Салтикове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41654
Середня
159 590210 с.Сахни, с.Бондарі, с.Савойське вул.Центральна, 80, с.Сахни, Конотопський р-н, Сумська обл., 41636 (сільський клуб, кінозала)
/
вул.Центральна, 106, с.Сахни, Конотопський р-н, Сумська обл., 41636
Середня
161 590211 с.Соснівка, с.Вільне, с-ще Шевченківське вул.Перемоги, 2, с.Соснівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41662 (Сільська лікарська амбулаторія, хол) Середня
161 590212 с.Тернівка вул.Садова, 5, с.Тернівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41657 (Тернівський сільський клуб - філія КЗ "Дубов’язівський центр культури і дозвілля", фойє) Мала
159 590213 с.Хижки, с.Прилужжя вул.Центральна, 74, с.Хижки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41643 (Хижківський сільський клуб, актова зала.) Мала
161 590214 с.Шаповалівка, с.Привокзальне пл.Козацької Слави, 31, с.Шаповалівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41660 (будинок культури, актова зала) Середня
161 590215 с.Шевченкове, с.Торговиця вул.Миру, 1, с.Шевченкове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41667 (Приміщення ПАТ "Радгосп Шевченківський", актова зала.) Мала
161 590216 с.Шпотівка вул.Центральна, 1, с.Шпотівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41673 (Шпотівський навчально-виховний комплекс, актова зала.) Мала
161 590217 с.Базилівка, с.Першотравневе вул.Шкільна, 43, с.Базилівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41673 (Базилівський об’єкт дозвіллєвої роботи, фойе) Мала
161 590218 с.Юрівка пл.Бердицького, 5, с.Юрівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41674 (Юрівський навчально-виховний комплекс, фойє.) Середня