Відділ ведення ДРВ апарату Кролевецької РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
159 590260 м.Кролевець – вул.Аеродромна, вул.Андріївська, вул.Балюка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Івана Богуна, вул.Колективна, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Кругова, вул.Новопрорізна, вул.Підгірна, вул.Підреть, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Рокитна, вул.Сільськогосподарська, вул.Транспортна, вул.Успенська, вул.Шкільна, вул.9 Травня, пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Круговий, пров.Підгірний, пров.1-й Андріївський, пров.1-й Сільськогосподарський, пров.2-й Андріївський, пров.2-й Сільськогосподарський, пров.3-й Андріївський вул.Андріївська, 73, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №6, фойє) Середня
159 590261 м.Кролевець – вул.Виноградова, вул.Івана Дударя, вул.Нововокзальна, вул.Орлика Пилипа, вул.Токаря І. А., вул.Чкалова, просп.Миру: 10, 12, 14, 16, 21–44; вул.Чкалова, 40, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №3, фойє) Середня
159 590262 м.Кролевець – пл.Миру, просп.Миру: 3–9, 11, 13–13А, 15, 17–19; просп.Миру, 2, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (спеціалізована школа №1, фойє) Середня
159 590263 м.Кролевець – вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки: 1–36; вул.Огієвських, вул.Островського, вул.Прорізна, вул.Стрілецька, вул.Українська, вул.Ярмаркова, пров.Коцюбинського, пров.Огієвських, пров.Прорізний, пров.1-й Український, пров.2-й Український, пров.3-й Український вул.Ярмаркова, 16, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (будинок дітей та юнацтва, актова зала) Середня
159 590264 м.Кролевець – вул.Грушева, вул.Зоряна, вул.Ковпака, вул.Максима Рильського, вул.Райська, вул.Салія П.Ф., вул.Спортивна, вул.Старовокзальна, вул.Трудова, вул.8 Березня: 3–29, 31, 33; пров.8 Березня просп.Миру, 7, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (районний центр зайнятості, фойє) Середня
159 590265 м.Кролевець – бульв.Шевченка, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Приозерна, вул.8 Березня: 30–30А, 32–32А, 34; пров.Бульвару Шевченка, пров.Приозерний вул.8 Березня, 36, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (ВПУ-23, фойє) Велика
159 590266 м.Кролевець – вул.Берегова: 1–33А; вул.Героїв України: 2–35, 37; вул.Грушевського, вул.Замковище, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Поштова, вул.Соборна, вул.Ставище, вул.Фортечна, вул.Чехова, пров.Замковище, пров.Лермонтова, пров.Поштовий, пров.1-й Героїв України, пров.1-й Грушевського, пров.2-й Грушевського вул.Грушевського, 23, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа мистецтв, фойє) Середня
159 590267 м.Кролевець – вул.Берегова: 38–108; вул.Гагаріна, вул.Героїв України: 36, 38–88; вул.Енергетична, вул.Задорожного, вул.Застава, вул.Зелена, вул.Зої Космодем’янської, вул.Комунальна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Молодіжна, вул.Низова, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова, вул.Першотравнева, вул.Петра Калнишевського, вул.Покровська, вул.Тімірязєва, вул.Толстого, вул.Ялинівка, пров.Енергетичний, пров.Застава, пров.Зої Космодем’янської, пров.Олександра Довженка, пров.1-й Зелений, пров.1-й Першотравневий, пров.1-й Покровський, пров.1-й Толстого, пров.1-й Ялинівський, пров.2-й Героїв України, пров.2-й Зелений, пров.2-й Першотравневий, пров.2-й Покровський, пров.2-й Толстого, пров.2-й Ялинівський вул.Героїв України, 39, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №2, фойє) Середня
159 590268 м.Кролевець – вул.Будівельна, вул.Горова, вул.Гребениківська, вул.Добра Вода, вул.Калиновського, вул.Козинська, вул.Лугова, вул.Лукаша, вул.Майстренка, вул.Мічуріна, вул.Південна, вул.Профспілкова, вул.Ранкова, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, пров.Гребениківський, пров.Калиновського, пров.Козинський, пров.Луговий, пров.Південний, пров.Ранковий, пров.Ювілейний, пров.1-й Горовий, пров.1-й Мічуріна, пров.2-й Горовий, пров.2-й Мічуріна вул.Ранкова, 21, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (держлісгосп, актова зала) Середня
159 590269 м.Кролевець – вул.Василя Стуса, вул.Депутатська, вул.Дорожна, вул.Європейська, вул.Загребельна, вул.Маяковського, вул.Новоподолівська, вул.Руденка, вул.Франка: 2–28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50; пл.Свободи, пров.Василя Стуса, пров.пл. Свободи, пров.1-й Загребельний, пров.2-й Загребельний пл.Свободи, 5, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №5, фойє) Середня
159 590270 м.Кролевець – вул.Богдана Хмельницького: 3–16, 18, 20А; вул.Гвардійська: 3–22; вул.Гончарівська: 1–35, 37, 43, 45–49, 51, 53, 55А, 57–57Б, 59, 63, 67, 69, 71, 75; вул.Зелінського: 1–43, 46, 48; вул.Лесі Українки: 37–60, 68–72; вул.Преображенська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Тургенєва, вул.Шевченка: 3–29; пров.Гончарівський, пров.Робочий, пров.1-й Зелінського вул.Зелінського, 19, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №4, спортивна зала) Середня
159 590271 м.Кролевець – вул.Вишнева, вул.Гончарівська: 36, 38–42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 66, 68, 70, 72–74, 76–183; вул.Горіхова, вул.Кочури, вул.Кучерява, вул.Лесі Українки: 61–67, 73–152; вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Мала Гончарівка, вул.Матросова, вул.Новогрузчанська, вул.Олега Кошового, вул.Олеся Гончара, вул.Олімпійська, вул.Остапа Вишні, вул.Панкова, вул.Перемоги, вул.Петрушенка, вул.Серпнева, вул.Чайковського, вул.Шосткинська, пров.Лісовий, пров.Малий Гончарівський, пров.Матросова, пров.Новогрузчанський, пров.Олега Кошового, пров.Олеся Гончара, пров.Олімпійський, пров.1-й Лесі Українки вул.Олега Кошового, 18, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (навчально-виховний комплекс №4, актова зала) Велика
159 590272 м.Кролевець – вул.Богдана Хмельницького: 17, 19, 21–104; вул.Гастелло, вул.Гвардійська: 27–79; вул.Жаркова В.Є., вул.Зелінського: 45, 47, 49–122; вул.Північна, вул.Садова, вул.Ткацька, вул.Франка: 29, 31–31А, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 52–84; вул.Цимбала, вул.Шевченка: 30–190; пров.Цимбала, пров.Шевченка, пров.2-й Зелінського вул.Лесі Українки, 25, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (спортивний комплекс, фойє) Середня
159 590273 м.Кролевець – вул.Осипенко, вул.Франка: 86–110; вул.Франка, 90, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (підлітковий клуб, актова зала) Середня
159 590274 м.Кролевець – вул.Залізнична, вул.Кільцева, вул.Клубна, вул.Кузнеча, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Піщана, вул.Подолівська, вул.Поселкова, вул.Річна, вул.Ярова, пров.Яровий, ж-д 589 км Путьова будка вул.Подолівська, 21, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (подолівський клуб, актова зала) Середня
160 590275 с.Алтинівка вул.Чайківка, 7, с.Алтинівка, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41346 (школа, фойє) Середня
159 590276 с.Бистрик, с.Безкровне, с.Ковбасине, с.Марухи, с.Папкине, с.Прогрес, с.Ретик, с.Соломашине, с.Срібровщина, с.Червона Гірка вул.Центральна, 80Ж, с.Бистрик, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41330 (будинок культури, актова зала) Середня
159 590277 с.Білогриве, с-ще Луч, с.Медведеве, с.Пасіка, с.Перемога, с.Сажалки, с.Хрещатик, с.Шлях вул.Шкільна, 32, с.Білогриве, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41323 (будинок культури, актова зала) Мала
159 590278 с.Буйвалове, с.Миколаєнкове, с-ще Мирне, с.Неровнине, с.Свидня вул.Центральна, 9, с.Буйвалове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41353 (сільська рада, бухгалтерія) Мала
160 590279 с.Гречкине, с.Васильківщина, с.Воронцове, с.Дідівщина, с.Заріччя, с.Пиротчине вул.Центральна, 16, с.Гречкине, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41317 (будинок культури, актова зала) Мала
159 590280 с.Грузьке, с.Мостище, с.Тарасівка вул.Шкільна, 33, с.Грузьке, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41324 (школа, фойє)
/
вул.Шкільна, 31, с.Грузьке, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41324
Середня
160 590281 с.Добротове, с.Терехове вул.Мічуріна, 70, с.Добротове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41344 (НВК, фойє) Мала
159 590282 с.Дубовичі вул.Павла Цимбала, 8, с.Дубовичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41321 (Загальноосвітня школа, фойє)
/
вул.Павла Цимбала, 11, с.Дубовичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41321
Середня
159 590283 с.Зазірки, с.Калашинівка, с.Новоселиця вул.Заозерна, 1, с.Зазірки, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41332 (бібліотека. читацька зала)
/
вул.Заозерна, 55, с.Зазірки, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41332
Мала
159 590284 с.Камінь, с.Морозівка вул.Шевченка, 7, с.Камінь, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41350 (будинок культури, мала зала) Мала
160 590285 с.Лапшине вул.Хутірська, 46, с.Лапшине, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41354 (центр дозвілля, актова зала) Мала
160 590286 с.Спаське вул.Успенська, 2, с.Спаське, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41354 (Спаський сільський будинок культури, актова зала) Середня
159 590287 с.Литвиновичі, с.Антонівка, с.Воргол вул.Центральна, 59А, с.Литвиновичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41334 (Будинок культури, танцювальна кімната) Мала
159 590288 с.Локня вул.Центральна, 9, с.Локня, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41336 (сільська рада, актова зала) Мала
160 590289 с.Любитове вул.Широка, 10, с.Любитове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41355 (Любитівський сільській клуб, актова зала) Мала
160 590290 с.Майорівка вул.Спортивна, 4, с.Майорівка, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41346 (Сільський центр дозвілля, глядацька зала) Мала
159 590291 с.Мутин, с.Горохове, с.Жабкине, с.Кащенкове, с.Кубахове, с.Отрохове, с.Хоменкове вул.Центральна, 41, с.Мутин, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41351 (сільська рада, актова зала) Середня
160 590292 с.Обтове – вул.Баштовок, вул.Берег, вул.Вишнева, вул.Г. Храпая, вул.Першотравнева, вул.Соборна, вул.Центральна, пров.Вишневий вул.Центральна, 110, с.Обтове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41340 (школа, фойє) Мала
160 590293 с.Обтове – вул.Ватутіна, вул.Кінашовка, вул.Новоселівка, вул.Садова, пров.Кінашовський, пров.Шевченка, с.Губарівщина, с.Погорілівка вул.Кінашовка, 56, с.Обтове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41340 (ТОВ "Десна", кабінет директора) Мала
160 590294 с.Реутинці, с.Артюхове, с.Боцманів, с.Грибаньове, с.Ніжинське вул.Перемоги, 56, с.Реутинці, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41343 (Реутинська ЗОШ, їдальня) Середня
159 590295 с.Тулиголове вул.Шлях, 55, с.Тулиголове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41320 (будинок культури, фойє) Середня
159 590296 с.Божок, с.Веселі Гори, с.Заболотове вул.Кооперативна, 13, с.Божок, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41352 (навчально виховний комплекс, фойє) Мала
159 590297 с.Ярове, с.Загорівка вул.Селянівка, 14, с.Ярове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41337 (сільська рада, бухгалтерія) Мала
159 590298 с.Ярославець, с.Покровське вул.Перемоги, 16, с.Ярославець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41331 (школа, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
159 590299 Кролевецька центральна районна лікарня бульв.Шевченка, 57, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 Мала