Відділ ведення ДРВ апарату Лебединської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
162 590300 с.Бишкінь, с.Овдянське, с.Ревки, с.Щетини вул.Будівельна, 10, с.Бишкінь, Лебединський р-н, Сумська обл., 42245 (сільська рада, зал) Середня
162 590301 с.Боровенька, с.Бурівка, с.Семенівка вул.Шевченка, 9, с.Боровенька, Лебединський р-н, Сумська обл., 42236 (сільський будинок культури, к.1) Мала
162 590302 с.Будилка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Гримайла, вул.Гриценка, вул.Докучаєва, вул.Кооперативна, вул.Левадна, вул.Лісна, вул.Новосіловка, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Платона Шупика: 1–7; вул.Польова, вул.Садова: 1–6; вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Тарана, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, с.Куличка, с.Софіївка вул.Центральна, 56, с.Будилка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42238 (сільський будинок культури, малий зал) Середня
162 590303 с.Будилка – вул.Берегова, вул.Глушівська, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Платона Шупика: 8–39; вул.Рибалка, вул.Садова: 7–21; с.Гарбарі, с.Дремлюги, с.Селище, с.Чернецьке вул.Миру, 34, с.Будилка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42238 (Будильська амбулаторія, кабінет головного лікаря) Середня
162 590304 с.Василівка, с-ще Мирне, с.Новосільське, с.Помірки вул.Широка, 7, с.Василівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42231 (сільський будинок культури, кім.3) Середня
162 590305 с.Великий Вистороп, с.Переліски, с.Супруни вул.Шевченківська, 12А, с.Великий Вистороп, Лебединський р-н, Сумська обл., 42242 (сільський будинок культури, фойє) Середня
162 590306 с.Ворожба, с.Басівщина, с.Валки, с.Даценківка, с.Кердилівщина, с.Лифине, с.Лободівщина, с.Пісківка, с.Старонове, с.Ступки, с.Хилькове, с.Червоне вул.Сумська, 8, с.Ворожба, Лебединський р-н, Сумська обл., 42240 (сільський будинок культури, каб.3) Середня
162 590308 с.Патріотівка вул.Заводська, 18, с.Патріотівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42240 (приміщення 1-го Сумського кінзаводу, к.1) Мала
162 590309 с.Гарбузівка, с.Караван, с.Панченки, с.Савенки, с.Ситники, с.Стеблянки, с.Харченки, с.Яроші пров.Прифермський, 2, с.Гарбузівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42244 (дозвілевий об’єкт, фойє) Мала
162 590310 с.Голубівка, с.Грамине, с.Деркачі, с.Коломийці, с.Маньки, с.Сіробабине, с.Федірки, с.Філонівщина вул.Центральна, 1В, с.Голубівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42221 (сільський будинок культури, фойє) Середня
162 590311 с.Гринцеве, с.Гамаліївка, с.Дмитрівка, с.Дружне, с.Ключинівка, с.Яснопілля, с.Мирне, с.Миронівщина, с.Підсулля, с.Протопопівщина вул.Покровська, 10Б, с.Гринцеве, Лебединський р-н, Сумська обл., 42223 (сільський будинок культури, зал) Середня
162 590312 с.Калюжне, с.Вершина, с.Гудимівка, с.Забуги, с.Корчани, с.Ляшки, с.Радчуки, с.Топчії, с.Тригуби, с.Черемухівка вул.Центральна, 41, с.Калюжне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42253 (Калюжненський сільський клуб, фойє) Мала
162 590314 с.Кам’яне, с.Боброве, с.Зелений Гай, с.Чернишки вул.Покровська, 44, с.Кам’яне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42233 (сільський будинок культури, зал)
/
вул.Покровська, 41, с.Кам’яне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42233
Мала
162 590315 с.Катеринівка, с.Великі Луки, с.Грунь, с.Степове, с.Олексіївка вул.Індика, 3, с.Катеринівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42227 (сільський будинок культури, фоє) Мала
162 590316 с.Курган, с.Кулики, с.Плетньове вул.Горова, 13, с.Курган, Лебединський р-н, Сумська обл., 42217 (сільський будинок культури, фойє) Мала
162 590317 с.Олександрівка вул.Шевченка, 37А, с.Олександрівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42217 (фельдшерський пункт, к.3) Мала
162 590318 с.Малий Вистороп, с-ще Залізничне вул.Рибалко, 21, с.Малий Вистороп, Лебединський р-н, Сумська обл., 42243 (сільський будинок культури, зал) Середня
162 590319 с.Межиріч, с.Гостробури вул.Центральна, 85, с.Межиріч, Лебединський р-н, Сумська обл., 42230 (приміщення сільської ради, обрядовий зал) Середня
162 590320 с.Михайлівка пров.Клубний, 10, с.Михайлівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42218 (сільський будинок культури, зал) Середня
162 590321 с.Байрак, с.Парфили, с-ще Першотравневе, с.Степне, с.Шумили вул.Байдужного, 4, с-ще Першотравневе, Лебединський р-н, Сумська обл., 42219 (сільський будинок культури, зал) Мала
162 590322 с.Московський Бобрик, с.Березів Яр, с.Влізьки, с.Пашкине вул.Центральна, 24, с.Московський Бобрик, Лебединський р-н, Сумська обл., 42235 (сільська рада, зал) Середня
162 590323 с.Павленкове, с.Бойки, с.Букати, с.Мартинці, с.Марусенкове, с.Слобода вул.Ковалівська, 2, с.Павленкове, Лебединський р-н, Сумська обл., 42224 (Павленківський сільський клуб, зал) Мала
162 590324 с.Підопригори, с.Галушки, с.Грицини, с.Майдаки, с.Падалки, с.Сіренки вул.Центральна, 2А, с.Підопригори, Лебединський р-н, Сумська обл., 42226 (навчально-виховний комплекс, каб.3) Мала
162 590325 с.Пристайлове, с.Барабашівка, с.Гірки, с.Шевченкове вул.Шкільна, 4, с.Пристайлове, Лебединський р-н, Сумська обл., 42232 (сільський будинок культури, фойє) Мала
162 590326 с.Рябушки, с.Вільшанка, с.Костів, с.Курилівка, с.Північне вул.Миру, 283, с.Рябушки, Лебединський р-н, Сумська обл., 42250 (сільський будинок культури, зал) Середня
162 590327 с.Червлене, с.Грушеве, с.Новоселівка, с.Чижове вул.Першотравнева, 4, с.Червлене, Лебединський р-н, Сумська обл., 42216 (сільський клуб, фойє) Мала
162 590328 с.Штепівка, с.Гутницьке, с-ще Новопетрівка, с.Руда вул.Роменська, 6, с.Штепівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42220 (сільський будинок культури, фойє) Середня