Відділ ведення ДРВ апарату Охтирської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
162 590398 смт Чупахівка вул.Воздвиженська, 53, смт Чупахівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42722 (селищний будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Воздвиженська, 1, смт Чупахівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42722
Велика
162 590399 с.Коновалик, с.Оленинське, с.Софіївка вул.Будильська, 2, с.Оленинське, Охтирський р-н, Сумська обл., 42723 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
162 590400 с.Бакирівка вул.Першотравнева, 34А, с.Бакирівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42742 (сільський будинок культури, кабінет директора) Мала
162 590401 с.Залісне, с.Литовка вул.Шкільна, 12, с.Литовка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42742 (сільський клуб, сцена) Мала
162 590402 с.Бугрувате, с.Восьме Березня вул.Зелена, 3, с.Бугрувате, Охтирський р-н, Сумська обл., 42767 (сільський будинок культури, фойе) Середня
162 590403 с.Високе, с.Вербове, с.Веселий Гай, с.Кудряве вул.Харківська, 23, с.Високе, Охтирський р-н, Сумська обл., 42763 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня
162 590404 с.В’язове, с.Рубани, с.Скелька вул.Миру, 27, с.В’язове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42736 (В’язівський сільський будинок культури, глядацька зала) Мала
162 590405 с.Шабалтаєве вул.Шевченка, 1, с.Шабалтаєве, Охтирський р-н, Сумська обл., 42736 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
162 590406 с.Гнилиця, с.Молодецьке вул.Механізаторська, 1, с.Гнилиця, Охтирський р-н, Сумська обл., 42735 (сільський будинок культури, глядацька зала) Мала
162 590407 с.Грінченкове, с.Всадки, с.Соборне, с.П’яткине, с.Розсохувате пров.Шкільний, 6, с.Грінченкове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42725 (сільська рада, актова зала) Мала
162 590408 с.Грунь, с.Аврамківщина, с.Шолудьки пров.Базівський, 2, с.Грунь, Охтирський р-н, Сумська обл., 42733 (сільський будинок культури, зала)
/
пл.ім.Остапа Вишні, 3, с.Грунь, Охтирський р-н, Сумська обл., 42733
Середня
162 590409 с.Довжик, с.Буро-Рубанівка вул.Шпака, 1А, с.Довжик, Охтирський р-н, Сумська обл., 42724 (сільський будинок культури, фойе)
/
вул.Шпака, 3, с.Довжик, Охтирський р-н, Сумська обл., 42724
Середня
162 590410 с.Кардашівка, с.Буймерівка, с.Гай-Мошенка, с.Михайленкове, с.Мошенка, с.Підлозіївка вул.Підлозіївська, 30, с.Підлозіївка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42760 (контора сільгосппідприємства, актова зала)
/
вул.Кардашівська, 34, с.Кардашівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42760
Середня
162 590411 с.Карпилівка, с.Гусарщина, с.Миколаївка вул.Паркова, 14, с.Карпилівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42720 (сільська рада, зала засідань) Мала
162 590412 с.Комиші, с.Лимареве, с.Овчаренки, с.Перелуг вул.Київська, 16Ж, с.Комиші, Охтирський р-н, Сумська обл., 42721 (сільський будинок культури, фойе) Середня
162 590413 с.Куземин – вул.Армійська, вул.Більська, вул.В’язівська, вул.Грабовського, вул.Зіньківська, вул.Івана Багряного, вул.Кушніренка, вул.Молодіжна, вул.Полтавська, вул.Прокопенка, вул.Реп’яха, вул.Садова: 35, 37, 39, 41–69; вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–20А, 21А–22А; вул.Шаренка: 1, 7–9, 15–23, 25, 30–58; пров.Гастело, пров.Гоголя, пров.Дальній, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Козацький, пров.Лебединський, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Охтирський, пров.Перемоги, пров.Пушкіна, пров.Рилєєва, пров.Рудька, пров.Чкалова, пров.Шевченка вул.Кушніренка, 4, с.Куземин, Охтирський р-н, Сумська обл., 42752 (сільський клуб, глядацька зала) Середня
162 590414 с.Куземин – вул.Київська, вул.Московська, вул.Садова: 7–34, 36, 38, 40–40Б; вул.Сука, вул.Центральна: 21, 23–91; вул.Шаренка: 2–6, 10–14, 24, 26–28А; пров.Димитрова, пров.Зелений, пров.Ковпака, пров.Корольова, пров.Садовий, пров.Скіфський, пров.Сумський, пров.Тургенєва, пров.Яблуневий, пров.8 Березня вул.Центральна, 58, с.Куземин, Охтирський р-н, Сумська обл., 42752 (сільський будинок культури, фойє) Мала
162 590415 с.Лантратівка, с.Духовниче вул.Лебединська, 18А, с.Лантратівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42732 (сільський будинок культури, фойе) Мала
162 590416 с.Новопостроєне вул.Шкільна, 2А, с.Новопостроєне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42732 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
162 590417 с.Лутище вул.Шевченка, 68, с.Лутище, Охтирський р-н, Сумська обл., 42751 (сільський клуб, фойе) Мала
162 590418 с.Українка вул.Зарічна, 33, с.Українка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42751 (сільський клуб, зала) Мала
162 590419 с.Мала Павлівка, с.Бурячиха, с.Закаблуки, с.Кударі, с.Неплатине вул.Шляхівська, 10, с.Мала Павлівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42730 (сільський будинок культури, фойе) Середня
162 590420 с.Щоми, с.Качанівка вул.Шкільна, 1, с.Щоми, Охтирський р-н, Сумська обл., 42731 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
162 590421 с.Олешня вул.Довгого, 17А, с.Олешня, Охтирський р-н, Сумська обл., 42726 (сільський будинок культури, мала зала) Середня
162 590422 с.Горяйстівка, с.Комарівка, с.Лисе, с.Нове, с.Пасіки, с.Садки вул.Береста, 31, с.Горяйстівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42726 (Горяйстівська школа, каб.2) Мала
162 590423 с.Пологи, с.Корабельське, с.Манчичі вул.Лозового, 80, с.Пологи, Охтирський р-н, Сумська обл., 42743 (сільський будинок культури, обрядова зала) Середня
162 590424 с.Рибальське, с.Бандури, с.Бідани, с.Жолоби, с.Івахи, с.Пластюки, с.Шаповалівка вул.Миру, 1, с.Рибальське, Охтирський р-н, Сумська обл., 42734 (сільський будинок культури, фойе) Середня
162 590425 с.Сонячне, с.Мирне вул.П.І.Харитоненка, 10, с.Сонячне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42768 (сільська рада, зала засідань) Середня
162 590426 с.Стара Іванівка, с.Будне, с.Піски вул.ім. Решітько, Будинок культури, с.Стара Іванівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42740 (сільський будинок культури, фойе) Мала
162 590427 с.Климентове, с.Поділ, с.Сосонка вул.Миру, 3, с.Сосонка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42741 (Сосонська філія Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Б.Д.Антоненка-Давидовича, ігрова кімната дит.садку) Мала
162 590428 с.Хухра, с.Перемога, с.Пилівка вул.Полтавська, 86, с.Хухра, Охтирський р-н, Сумська обл., 42750 (сільський будинок культури, обрядова зала) Середня
162 590429 с.Чернеччина, с.Доброславівка, с.Риботень вул.Готеляка, 1, с.Чернеччина, Охтирський р-н, Сумська обл., 42744 (Чернеччинський сільський Будинок культури, глядацька зала) Середня
162 590430 с.Журавне, с.Попелівщина пров.Шкільний, 2, с.Журавне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42746 (фойе) Мала
162 590431 с.Борзівщина, с.Ясенове вул.Шевченка, 20, с.Ясенове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42745 (сільський клуб, глядацька зала) Мала