Відділ ведення ДРВ апарату Роменської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
161 590471 с.Анастасівка вул.Шкільна, 63, с.Анастасівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42075 (школа, фойє) Мала
161 590472 с.Закубанка, с.Попівщина, с.Саханське, с.Світівщина, с.Якимовичі вул.Перемоги, 20А, с.Попівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42075 (клуб, фойє) Мала
161 590473 с.Новопетрівка вул.Миру, 6А, с.Новопетрівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42075 (фельдшерско-акушерський пункт, фойє) Мала
161 590474 с.Андріївка, с.Холодник вул.Центральна, 53, с.Андріївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42078 (сільський клуб, хол) Мала
161 590475 с.Андріяшівка – вул.Берегова, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Луценкове, с.Новицьке вул.Шкільна, 56А, с.Андріяшівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42087 (школа, спортивний зал) Середня
161 590476 с.Андріяшівка – вул.Київська, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Підгайна, с.Мельники вул.Соборна, 6, с.Андріяшівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42087 (будинок культури, малий зал) Середня
161 590477 с.Гудими вул.Центральна, 7А, с.Гудими, Роменський р-н, Сумська обл., 42088 (сільський клуб, фойє) Мала
161 590478 с.Артюхівка, с.Лісківщина, с.Шумське вул.Соборна, 23, с.Артюхівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (будинок культури, малий зал) Мала
161 590479 с.Басівка, с.Бессарабка, с.Велика Бутівка, с.Заріччя, с.Пшінчине вул.Роменська, 6, с.Басівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42035 (школа, фойє) Мала
161 590480 с.Гаї вул.Конотопська, 66, с.Гаї, Роменський р-н, Сумська обл., 42036 (сільський клуб, фойє) Мала
161 590481 с.Великі Будки, с.Вощилиха, с.Залуцьке вул.Центральна, 28, с.Великі Будки, Роменський р-н, Сумська обл., 42035 (об’єкт дозвіллевої роботи, фойє) Мала
161 590483 с.Біловод, с.Веселий Степ, с.Марківське, с.Попівка бульв.Миру, 15, с.Біловод, Роменський р-н, Сумська обл., 42065 (школа, фойє) Середня
161 590484 с.Москалівка вул.Горшкова, 6, с.Москалівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42065 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацька зала) Мала
161 590485 с.Бобрик, с-ще Біловодське, с.Лукашове, с.Новокалинівка вул.Київська, 60, с.Бобрик, Роменський р-н, Сумська обл., 42070 (будинок культури, актова зала) Середня
161 590486 с.Василівка, с.Братське, с.Чисте вул.Молодіжна, 3А, с.Василівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42077 (школа, спортивний зал) Мала
161 590487 с.Великі Бубни, с.Заїзд вул.Центральна, 27, с.Великі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42037 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
161 590488 с.Матлахове вул.Хандоги, 2, с.Матлахове, Роменський р-н, Сумська обл., 42012 (об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальна зала) Мала
161 590489 с.Посад вул.Миру, 29, с.Посад, Роменський р-н, Сумська обл., 42037 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацька зала) Мала
161 590490 с.Волошнівка вул.Центральна, 36, с.Волошнівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42080 (будинок культури, більярдний зал) Мала
161 590491 с.Галка, с.Плужникове вул.Миру, 2А, с.Галка, Роменський р-н, Сумська обл., 42040 (будинок культури, фойє) Мала
161 590492 с.Глинськ, с.Сурмачівка вул.Роменська, 14, с.Глинськ, Роменський р-н, Сумська обл., 42081 (професійний аграрний ліцей, фойє) Середня
161 590493 с.Чеберяки вул.Центральна, 1, с.Чеберяки, Роменський р-н, Сумська обл., 42088 (об’єкт дозвіллевої роботи, актова зала) Мала
161 590494 с.Гаврилівка вул.Миру, 35Е, с.Гаврилівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (будинок культури, кімната урочистих подій) Мала
161 590495 с.Ненадіївка, с.Салогубівка вул.Гнідаша, 4Б, с.Салогубівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (клуб, фойє) Мала
161 590496 с.Королівщина, с.Миколаївське, с.Чижикове вул.Шкільна, 5А, с.Королівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, актова зала) Мала
161 590497 с-ще Діброва вул.Садова, 6, с-ще Діброва, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (сільський будинок культури, танцювальний зал) Мала
161 590498 с.Хрещатик вул.Савченка, 69А, с.Хрещатик, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацький зал) Мала
161 590499 с.Володимирівка, с.Федотове вул.Центральна, 54, с.Володимирівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (клуб, глядацька зала) Мала
161 590500 с.Дзеркалька вул.Перемоги, 71А, с.Дзеркалька, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (клуб, глядацький зал) Мала
161 590501 с.Косарівщина вул.Сонячна, 33, с.Косарівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (фельдшерський пункт, фойє) Мала
161 590502 с.Довгополівка вул.40 річчя Перемоги, 2Б, с.Довгополівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (клуб, танцювальна зала) Мала
161 590503 с.Левченки, с.Кропивинці вул.Першотравнева, 32А, с.Левченки, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальний зал) Мала
161 590504 с.Москівщина, с.Овлаші вул.Першотравнева, 7А, с.Овлаші, Роменський р-н, Сумська обл., 42027 (об’єкт дозвіллєвої роботи: танцювальний зал) Середня
161 590505 с.Заруддя, с.Велике, с.Мале вул.Центральна, 2, с.Заруддя, Роменський р-н, Сумська обл., 42072 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
161 590506 с.Коржі, с.Зеленівщина, с.Садове вул.Роменська, 5, с.Коржі, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (школа, актова зала) Середня
161 590507 с.Ярмолинці вул.Глинська, 17, с.Ярмолинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
161 590508 с.Піски вул.Центральна, 2, с.Піски, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (об’єкт дозвіллєвої роботи, глядацька зала) Мала
161 590509 с.Малі Бубни вул.Калнишевського, 17, с.Малі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42055 (сільський клуб, сценячна зала) Мала
161 590510 с.Бацмани вул.Перемоги, 21Б, с.Бацмани, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллєвої роботи: сценічна зала) Мала
161 590511 с.Миколаївка, с.Горове вул.Центральна, 9В, с.Миколаївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42046 (школа, фойє) Середня
161 590512 с.Житне, с.Погреби вул.Прокопенка, 2Б, с.Житне, Роменський р-н, Сумська обл., 42048 (школа, коридор) Середня
161 590513 с.Калинівка вул.Молодіжна, 2А, с.Калинівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42047 (клуб, актовий зал) Мала
161 590514 с.Нова Гребля, с.Залатиха вул.Шевченка, 37, с.Нова Гребля, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (будинок культури, глядацький зал) Мала
161 590515 с.Голінка вул.Вишнева, 2, с.Голінка, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (школа, фойє) Мала
161 590517 с.Перекопівка, с.Бурбине, с.Губське вул.Новоселівка, 2А, с.Перекопівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42083 (школа, фойє) Середня
161 590518 с.Перехрестівка – вул.Вишнева: 1–18, 20–47; вул.Гагаріна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, пров.1 Соборної, пров.2 Соборної, пров.3 Соборної, пров.4 Соборної, пров.5 Соборної, с.Малярівщина, с.Олексіївка вул.Соборна, 59, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073 (сільська рада, адміністративне приміщення сільської ради) Середня
161 590519 с.Бойкове, с.Зюзюки, с.Кашпури, с.Кузьменкове вул.Нова, 2, с.Кашпури, Роменський р-н, Сумська обл., 42074 (клуб, глядацький зал) Мала
161 590520 с.Левондівка, с.Савойське вул.Гагаріна, 28Б, с.Левондівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (клуб, глядацький зал) Мала
161 590521 с.Плавинище пл.Українська, 56, с.Плавинище, Роменський р-н, Сумська обл., 42024 (будинок культури, хол) Середня
161 590522 с.Борозенка вул.Конотопська, 4, с.Борозенка, Роменський р-н, Сумська обл., 42005 (клуб, глядацький зал) Мала
161 590523 с.Загребелля, с.Кононенкове, с.Сененкове вул.Глущенка, 5А, с.Сененкове, Роменський р-н, Сумська обл., 42024 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) Мала
161 590524 с.Погожа Криниця, с.Галенкове, с.Степурине, с.Яковенкове вул.Центральна, 13, с.Погожа Криниця, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (школа, фойє) Мала
161 590525 с.Пустовійтівка, с.Скрипалі, с.Шилівське пров.4 Центральної, 4, с.Пустовійтівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42020 (будинок культури, фойє) Середня
161 590526 с.Вовківці пров.2Шкільної, 1А, с.Вовківці, Роменський р-н, Сумська обл., 42022 (клуб, глядацька зала) Мала
161 590527 с.Герасимівка вул.Герасимівська, 1А, с.Герасимівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (школа, фойє) Середня
161 590528 с.Зінове, с.Правдюки пров.1 Клубної, 2А, с.Правдюки, Роменський р-н, Сумська обл., 42022 (клуб, глядацька зала) Мала
161 590529 с.Ріпки, с.В’юнне пл.Миру, 3, с.Ріпки, Роменський р-н, Сумська обл., 42050 (клуб, зала) Мала
161 590530 с.Мокіївка вул.Миру, 74, с.Мокіївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42012 (будинок культури, зала) Мала
161 590531 с.Авраменкове, с.Рогинці вул.Центральна, 2А, с.Рогинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42044 (клуб, актова зала) Середня
161 590532 с.Ведмеже вул.40-річчя Перемоги, 51, с.Ведмеже, Роменський р-н, Сумська обл., 42045 (будинок культури, актова зала) Мала
161 590534 с.Сміле – вул.Аптечна, вул.Базарна, вул.Бібліотечна, вул.Бузинівська, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Зарічка, вул.Засадки, вул.Клачівка, вул.Кобцівка, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кошиківська, вул.Краснянська, вул.Лісна, вул.Маслозаводська, вул.Петропавлівська: 17–35; вул.Полтавська, вул.Протасівська, вул.Пушкіна, вул.Реміснича, вул.Романовського, вул.Соборна: 81–155; вул.Старий шлях, вул.Торгова, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Ярівська, вул.9 Травня вул.Шкільна, 8, с.Сміле, Роменський р-н, Сумська обл., 42033 (ліцей, ім. Феодосія Сахна, фойє) Середня
161 590535 с.Сміле – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Герівка, вул.Герівський вигін, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Дружби народів, вул.Зв’язку, вул.Інкубаторна, вул.Калнишевського, вул.Квітнева, вул.Клубна, вул.Кожевна, вул.Козацький вал, вул.Кооперативна, вул.Лисогорівська, вул.Лугова, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Новоселів, вул.Персикова, вул.Петропавлівська: 1–16; вул.Підвальна, вул.Підстанція РЕМ, вул.Польова, вул.Прогрес, вул.Сахна, вул.Серпнева, вул.Соборна: 1–80; вул.Сотенна, вул.Степова, вул.Чуднівці, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.1Травня, вул.8 Березня, пров.Соборної, с.Червоне вул.Соборна, 49, с.Сміле, Роменський р-н, Сумська обл., 42033 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
161 590536 с.Сулими вул.1 Травня, 55, с.Сулими, Роменський р-н, Сумська обл., 42030 (школа, фойє) Мала
161 590537 с.Коновали вул.Кооперативна, 6, с.Коновали, Роменський р-н, Сумська обл., 42030 (клуб, бібліотека) Мала
161 590538 с.Хмелів – вул.Вишнева, вул.Вовни, вул.Заводська, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Прибережна: 1–2, 4, 6, 8–8А, 10; вул.Роменська, вул.Садова, вул.Северина, вул.Сонячна, вул.Шкільна, с.Заклимок вул.Роменська, 47, с.Хмелів, Роменський р-н, Сумська обл., 42034 (Сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня
161 590539 с.Хмелів – вул.Волошкова, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Жилавська, вул.Квітнева, вул.Конотопська, вул.Лозова, вул.Правди, вул.Прибережна: 3, 5, 7, 9, 11–32; вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Українська, вул.Хмелівська, вул.Шевченка вул.Конотопська, 9, с.Хмелів, Роменський р-н, Сумська обл., 42034 (клуб, хол) Мала
161 590540 с.Хоминці вул.Маяковського, 9, с.Хоминці, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (будинок культури, актовий зал) Мала
161 590541 с.Дубина, с.Локня вул.Центральна, 25, с.Локня, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, центральний зал) Мала
161 590542 с.Ярошівка вул.Миру, 6, с.Ярошівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42084 (об’єкт дозвіллевої роботи, зала) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
161 590543 Державна установа "Роменська виправна колонія (№56)" вул.Вишнева, 19, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073 Середня